Hráč Trhal Tomáš

Trhal Tomáš

User Pic
Jméno: Trhal Tomáš
Oddíl: TJ ŠO Chrudim
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2080
Elo mezinárodní: 2068
ID: 9130
FIDE ID: 339903
Rok narození: 1980
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ SO Chrudim 2084 2093 Tesař Jan Caissa Pivovar Dalesice 2035 2033 1
2018/2019 10 TJ SO Chrudim 2084 2093 Mičulka Petr TJ Namest n/Oslavou 2041 2049 ½
2018/2019 8 TJ SO Chrudim 2084 2093 Brezmen Pavel Sokol Kolin 2100 2065 ½
2018/2019 7 TJ SO Chrudim 2083 2093 Keller Daniel TJ Sparta Kutna Hora 2126 2122 ½
2018/2019 5 TJ SO Chrudim 2076 2091 Grundman Václav SK Vysoke Myto 1997 2009 1
2018/2019 4 TJ SO Chrudim 2076 2091 Houška Bronislav TJ Stefanydes Policka 2043 2009 ½
2018/2019 3 TJ SO Chrudim 2072 2091 Nový Martin OREL Orechov 2171 2180 ½
2018/2019 2 TJ SO Chrudim 2072 2091 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotebor 2115 2110 ½
2018/2019 1 TJ SO Chrudim 2078 2091 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno 2215 2214 0
2017/2018 11 TJ SO Chrudim 2082 2098 Bernášek Jan TJ Lanskroun 2476 2463 0
2017/2018 10 TJ SO Chrudim 2078 2098 Holásek Pavel SK Usti nad Orlici A 2127 2077 ½
2017/2018 9 TJ SO Chrudim 2078 2098 Kosek Jiří SK Vysoke Myto B 2116 2115 ½
2017/2018 8 TJ SO Chrudim 2084 2093 Mareš Petr SK Usti nad Orlici B 1891 1890 1
2017/2018 7 TJ SO Chrudim 2071 2098 Kourek Josef 2222 SK Polabiny E 2063 2066 ½
2017/2018 6 TJ SO Chrudim 2082 2098 Hájek Lukáš Sokol Zajecice 2042 2042 ½
2017/2018 5 TJ SO Chrudim 2082 2098 Kastner Oldřich SK Bohemia Pardubice 2060 2054 ½
2017/2018 4 TJ SO Chrudim 2078 2098 Baudyš Ondřej SO Hlinsko 2157 2204 1
2017/2018 3 TJ SO Chrudim 2078 2098 Daniel Martin SK pri DDM Litomysl 2034 2048 ½
2017/2018 2 TJ SO Chrudim 2078 2098 Havrlík Pavel SK+Sokol Zamberk 1852 1854 ½
2017/2018 1 TJ SO Chrudim 2067 2088 Řezníček Dominik 2222 SK Polabiny D 2028 2015 ½
2017/2018 11 SK Vysoke Myto 2082 2098 Žůrek Milan SK Velke Losiny 2343 2327 ½
2017/2018 10 SK Vysoke Myto 2078 2098 Šedivý Martin SK Lipa 2150 2128 ½
2017/2018 9 SK Vysoke Myto 2071 2098 Šafařík Jakub TJ Slavia Hradec Kralove B 2207 2171 ½
2017/2018 8 SK Vysoke Myto 2071 2098 Semerák Pavel TJ Snezka Nachod 1971 2005 ½
2017/2018 6 SK Vysoke Myto 2082 2098 Buločkin Martin 2222 SK Polabiny C 2118 2120 0
2017/2018 5 SK Vysoke Myto 2078 2098 Tesař Jan Caissa Pivovar Dalesice 2043 2019 ½
2017/2018 4 SK Vysoke Myto 2078 2098 Vávra Radim Eurobit 2033 2049 ½
2017/2018 3 SK Vysoke Myto 2078 2098 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotebor 2109 2107 ½
2017/2018 1 SK Vysoke Myto 2067 2088 Fišar Josef TJ Zdar nad Sazavou 2076 2071 1
2016/2017 11 TJ SO Chrudim 2123 2131 Hennig Thomas SK Rapid Pardubice C 2045 2057 ½
2016/2017 10 TJ SO Chrudim 2123 2131 Houška Bronislav TJ Stefanydes Policka B 2012 2058 ½
2016/2017 9 TJ SO Chrudim 2123 2131 Horáček Michal SK Bohemia Pardubice 2113 2101 ½
2016/2017 8 TJ SO Chrudim 2123 2131 Holásek Pavel SK Usti nad Orlici B 2045 2015 1
2016/2017 7 TJ SO Chrudim 2123 2131 Pekař Václav TJ Jiskra Litomysl 2176 2187 ½
2016/2017 6 TJ SO Chrudim 2123 2131 Vařejčko Josef Sokol Zajecice 2230 2209 0
2016/2017 4 TJ SO Chrudim 2123 2131 Liduch Filip 2222 SK Polabiny D 2055 2019 0
2016/2017 3 TJ SO Chrudim 2123 2131 Tůma Jiří TJ CHS Chotebor 2283 2280 ½
2016/2017 2 TJ SO Chrudim 2123 2131 Sabol Marian SK Vysoke Myto B 2337 2337 0
2016/2017 1 TJ SO Chrudim 2123 2131 Krátký Josef SK Svitavy 2051 2043 ½
2016/2017 10 SK Vysoke Myto 2123 2131 Havelka Josef TJ Lanskroun 2271 2257 ½
2016/2017 9 SK Vysoke Myto 2123 2131 Prandstetter Eduard SK Rapid Pardubice B 2241 2223 ½
2016/2017 8 SK Vysoke Myto 2123 2131 Jirásek Pavel SK Lipa 2329 2312 0
2016/2017 6 SK Vysoke Myto 2123 2131 Večeřa Pavel TJ Zdar nad Sazavou 2133 2143 1
2016/2017 5 SK Vysoke Myto 2123 2131 Seidl Štěpán Gambit Jihlava 2233 2228 0
2016/2017 4 SK Vysoke Myto 2123 2131 Šmajzr Martin SK Usti nad Orlici 2201 2202 ½
2016/2017 3 SK Vysoke Myto 2123 2131 Buchníček Petr Caissa Pivovar Dalesice 2312 2302 0
2016/2017 2 SK Vysoke Myto 2123 2131 Červený Petr TJ Stefanydes Policka 2286 2275 0
2016/2017 1 SK Vysoke Myto 2123 2131 Buločkin Martin 2222 SK Polabiny C 1941 2058 ½
2015/2016 11 ŠK Vysoké Mýto 2123 2131 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny C 2328 2286 ½
2015/2016 9 ŠK Vysoké Mýto 2123 2131 Valenta Vít TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2076 2068 ½
2015/2016 8 ŠK Vysoké Mýto 2123 2131 Fiedler Bedřich ŠK ZVU Engineering Lípa A 2122 2125 ½
2015/2016 7 ŠK Vysoké Mýto 2123 2131 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2134 2146 ½
2015/2016 6 ŠK Vysoké Mýto 2123 2131 Kastner Oldřich ŠK Rapid Pardubice B 2061 2039 ½
2015/2016 5 ŠK Vysoké Mýto 2123 2131 Hrabuša Matej 2222 ŠK Polabiny B 2322 2332 0
2015/2016 4 ŠK Vysoké Mýto 2123 2131 Šmajzr Martin ŠK Ústí nad Orlicí 2201 2190 ½
2015/2016 3 ŠK Vysoké Mýto 2123 2131 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2214 2241 ½
2015/2016 2 ŠK Vysoké Mýto 2123 2131 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové B 2295 2263 ½
2015/2016 1 ŠK Vysoké Mýto 2123 2131 Machlowski Slawomir Region Panda Rychnov n. Kněž. 2096 2159 ½
2015/2016 11 TJ Štefanydes Polička 2123 2131 Kalod Radek Moravská Slavia Brno\r "A" 2478 2476 0
2015/2016 10 TJ Štefanydes Polička 2123 2131 Rabatin Jakub Beskydská šachová škola F-M "B" 2299 2291 0
2015/2016 9 TJ Štefanydes Polička 2123 2131 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž "A" 2262 2237 ½
2015/2016 7 TJ Štefanydes Polička 2123 2131 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová "A" 2234 2226 ½
2015/2016 6 TJ Štefanydes Polička 2123 2131 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2260 2264 ½
2015/2016 5 TJ Štefanydes Polička 2123 2131 Šimáček Pavel Lokomotiva Brno "A" 2455 2450 0
2015/2016 4 TJ Štefanydes Polička 2123 2131 Malík Jan TJ Ostrava "A" 2291 2295 0
2015/2016 3 TJ Štefanydes Polička 2123 2131 Krčál Michal ŠK Zlín "A" 2228 2254 ½
2015/2016 1 TJ Štefanydes Polička 2123 2131 Lys Josef ŠK Karviná "A" 2138 2189 1
2014/2015 10 TJ ŠO Chrudim 2164 2163 Věžník Michael ŠK Duras BVK „B“ 1866 1858 1
2014/2015 9 TJ ŠO Chrudim 2164 2163 Rambousek Jan KVS EKODIVIZE Opava "A" 2001 1998 ½
2014/2015 8 TJ ŠO Chrudim 2164 2163 Holeksa Zdeněk Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2155 2163 ½
2014/2015 7 TJ ŠO Chrudim 2164 2163 Kratochvíl Milan Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2200 2196 ½
2014/2015 6 TJ ŠO Chrudim 2164 2163 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město „A“ 2116 2154 0
2014/2015 5 TJ ŠO Chrudim 2164 2163 Skácelík Petr ŠK Duras BVK „A“ 2136 2158 ½
2014/2015 3 TJ ŠO Chrudim 2164 2163 Fuksík Jakub Agentura 64 Grygov „A“ 2164 2181 0
2014/2015 2 TJ ŠO Chrudim 2164 2163 Koutný Petr ŠK Zlín „A“ 2095 2098 1
2014/2015 1 TJ ŠO Chrudim 2164 2163 Novotný Josef Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2121 2111 0
2014/2015 11 ŠK Vysoké Mýto B 2164 2163 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2070 2071 ½
2014/2015 6 ŠK Vysoké Mýto B 2164 2163 Hurt Lukáš Proplast Česká Třebová 2103 2103 ½
2014/2015 4 ŠK Vysoké Mýto B 2164 2163 Mikyska Kamil SK + Sokol Žamberk 1889 1889 0
2014/2015 11 ŠK Vysoké Mýto 2164 2163 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička B 2043 2033 ½
2014/2015 10 ŠK Vysoké Mýto 2164 2163 Červený Petr TJ Štefanydes Polička A 2294 2296 ½
2014/2015 9 ŠK Vysoké Mýto 2164 2163 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2356 2343 0
2014/2015 8 ŠK Vysoké Mýto 2164 2163 Prandstetter Eduard AKIS Pardubice 2271 2263 ½
2014/2015 6 ŠK Vysoké Mýto 2164 2163 Stratil Ladislav TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2349 2344 0
2014/2015 5 ŠK Vysoké Mýto 2164 2163 Šmajzr Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 2218 2217 0
2014/2015 4 ŠK Vysoké Mýto 2164 2163 Večeřa Pavel TJ Žďár nad Sázavou A 2207 2219 1
2014/2015 3 ŠK Vysoké Mýto 2164 2163 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny B 2215 2221 0
2014/2015 2 ŠK Vysoké Mýto 2164 2163 Jüptner Jan ŠK AD Jičín B 2355 2353 0
2014/2015 1 ŠK Vysoké Mýto 2164 2163 Strašil Pavel ŠK 1921 Zábřeh 2105 2130 ½
2013/2014 10 ŠK Vysoké Mýto B 2157 2158 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk 2133 2150 0
2013/2014 8 ŠK Vysoké Mýto B 2157 2158 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2247 2280 0
2013/2014 6 ŠK Vysoké Mýto B 2157 2158 Onderek David TJ ŠO Chrudim B 2188 2196 0
2013/2014 1 ŠK Vysoké Mýto B 2157 2158 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2188 2185 ½
2013/2014 11 TJ ŠO Chrudim 2157 2158 Stachoň Martin Slavia Kroměříž “A“ 2113 2122 ½
2013/2014 9 TJ ŠO Chrudim 2157 2158 Sieber Martin SK Slavia Orlová “A“ 2025 2033 1
2013/2014 7 TJ ŠO Chrudim 2157 2158 Dubina Pavel ŠK Zlín “A“ 2121 2076 1
2013/2014 5 TJ ŠO Chrudim 2157 2158 Vavruška Antonín ŠK Staré Město “A“ 2134 2144 ½
2013/2014 4 TJ ŠO Chrudim 2157 2158 Dvořák Adam Lokomotiva Brno “A“ 2119 2189 1
2013/2014 3 TJ ŠO Chrudim 2157 2158 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2185 2216 1
2013/2014 2 TJ ŠO Chrudim 2157 2158 Lednický Martin ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2255 2233 ½
2013/2014 11 ŠK Vysoké Mýto 2157 2158 Vařejčko Josef ŠK ZVU Engineering Lípa A 2188 2185 ½
2013/2014 10 ŠK Vysoké Mýto 2157 2158 Ringel Zbyněk Region Panda Rychnov n. K. 2249 2235 ½
2013/2014 9 ŠK Vysoké Mýto 2157 2158 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín B 2385 2428 0
2013/2014 8 ŠK Vysoké Mýto 2157 2158 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny B 2121 2129 ½
2013/2014 7 ŠK Vysoké Mýto 2157 2158 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny C 2241 2232 0
2013/2014 6 ŠK Vysoké Mýto 2157 2158 Pekař Václav ŠK Ústí nad Orlicí 2151 2166 ½
2013/2014 4 ŠK Vysoké Mýto 2157 2158 Siebenbürger Vlastimil TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2133 2144 0
2013/2014 3 ŠK Vysoké Mýto 2157 2158 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2148 2151 0
2013/2014 2 ŠK Vysoké Mýto 2157 2158 Malivánek Jiří AKIS Pardubice 2163 2163 1
2013/2014 1 ŠK Vysoké Mýto 2157 2158 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové B 2339 2326 ½
2012/2013 10 ŠK Vysoké Mýto 2119 2133 Jarábek Vratislav TJ ŠO Chrudim 2216 2217 1
2012/2013 9 ŠK Vysoké Mýto 2119 2133 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny C 2010 1981 1
2012/2013 7 ŠK Vysoké Mýto 2119 2133 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2236 2183 ½
2012/2013 6 ŠK Vysoké Mýto 2119 2133 Strašil Pavel T.J. Sokol Šumperk 2094 2093 ½
2012/2013 5 ŠK Vysoké Mýto 2119 2133 Veselý Tomáš ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2140 2148 1
2012/2013 4 ŠK Vysoké Mýto 2119 2133 Kolovratník Miloš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2131 2128 1
2012/2013 3 ŠK Vysoké Mýto 2119 2133 Pečinka Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 2087 2090 1
2012/2013 2 ŠK Vysoké Mýto 2119 2133 Šobáň Jaroslav Agentura Garde Calcio Olomouc 2155 2167 ½
2012/2013 1 ŠK Vysoké Mýto 2119 2133 Nývlt Otto TJ Náchod 1980 1962 1
2012/2013 11 Sokol Zaječice 2119 2133 Mareš Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 1950 1938 1
2012/2013 10 Sokol Zaječice 2119 2133 Krátký Josef SK + Sokol Žamberk 1977 1979 ½
2012/2013 9 Sokol Zaječice 2119 2133 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1998 2017 1
2012/2013 8 Sokol Zaječice 2119 2133 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2010 1981 1
2012/2013 7 Sokol Zaječice 2119 2133 Starý Lukáš TJ Jiskra Heřm. Městec 1950 1955 ½
2012/2013 6 Sokol Zaječice 2119 2133 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2164 2170 0
2012/2013 5 Sokol Zaječice 2119 2133 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 2031 2005 ½
2012/2013 4 Sokol Zaječice 2119 2133 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2093 2096 ½
2012/2013 3 Sokol Zaječice 2119 2133 Kastner Oldřich ŠK Rapid Aggressors 2092 2091 0
2012/2013 2 Sokol Zaječice 2119 2133 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim B 2082 2102 ½
2012/2013 1 Sokol Zaječice 2119 2133 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2128 2124 1
2011/2012 11 ŠK Vysoké Mýto 2078 2095 Seitler Andrej ŠK Lokomotiva Brno A 2247 2233 1
2011/2012 10 ŠK Vysoké Mýto 2078 2095 Nehybka Jiří ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2245 2255 ½
2011/2012 9 ŠK Vysoké Mýto 2078 2095 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny C 2193 2186 ½
2011/2012 8 ŠK Vysoké Mýto 2078 2095 Kulovaná Eva ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2300 2326 1
2011/2012 7 ŠK Vysoké Mýto 2078 2095 Zeinert Michal Šachový klub Ústí nad Orlicí 2148 2138 1
2011/2012 6 ŠK Vysoké Mýto 2078 2095 Kačírek Petr TJ Slavia Hradec Králové B 2298 2298 ½
2011/2012 5 ŠK Vysoké Mýto 2078 2095 Onderek David TJ ŠO Chrudim 2202 2211 ½
2011/2012 4 ŠK Vysoké Mýto 2078 2095 Sýkora Josef AKIS Pardubice 2143 2117 0
2011/2012 3 ŠK Vysoké Mýto 2078 2095 Čížek Antonín ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2270 2230 0
2011/2012 2 ŠK Vysoké Mýto 2078 2095 Čechura Petr Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2217 2213 0
2011/2012 1 ŠK Vysoké Mýto 2078 2095 Fiedler Bedřich Sokol Zaječice 2107 2102 ½
2011/2012 11 ŠK Vysoké Mýto B 2078 2095 Müller Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 1955 1941 ½
2011/2012 10 ŠK Vysoké Mýto B 2078 2095 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim B 2203 2203 ½
2011/2012 9 ŠK Vysoké Mýto B 2078 2095 Kastner Oldřich Rapid Pardubice C 2137 2134 1
2011/2012 8 ŠK Vysoké Mýto B 2078 2095 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2170 2164 0
2011/2012 7 ŠK Vysoké Mýto B 2078 2095 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2136 2147 ½
2011/2012 6 ŠK Vysoké Mýto B 2078 2095 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1956 1979 1
2011/2012 5 ŠK Vysoké Mýto B 2078 2095 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 2045 2009 ½
2011/2012 4 ŠK Vysoké Mýto B 2078 2095 Kotva Milan TJ Slovan Moravská Třebová 1946 1985 1
2011/2012 3 ŠK Vysoké Mýto B 2078 2095 Belobrad Ivan SK+Sokol Žamberk 2168 2119 1
2011/2012 2 ŠK Vysoké Mýto B 2078 2095 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2206 2211 0
2011/2012 1 ŠK Vysoké Mýto B 2078 2095 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto C 1967 1
2010/2011 11 ŠK Vysoké Mýto "B" 2035 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 2026 1
2010/2011 10 ŠK Vysoké Mýto "B" 2035 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2250 1
2010/2011 9 ŠK Vysoké Mýto "B" 2035 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny "C" 2304 0
2010/2011 8 ŠK Vysoké Mýto "B" 2035 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2150 ½
2010/2011 7 ŠK Vysoké Mýto "B" 2035 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2308 0
2010/2011 6 ŠK Vysoké Mýto "B" 2035 Pokorný Zdeněk TJ ŠO Chrudim "B" 2286 0
2010/2011 5 ŠK Vysoké Mýto "B" 2035 Blaško Štěpán TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1935 1
2010/2011 4 ŠK Vysoké Mýto "B" 2035 Černý Karel TJ Spartak OEZ Letohrad 2015 ½
2010/2011 3 ŠK Vysoké Mýto "B" 2035 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto "C" 2392 0
2010/2011 2 ŠK Vysoké Mýto "B" 2035 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk 1972 ½
2010/2011 1 ŠK Vysoké Mýto "B" 2035 Kraus Ondřej Rapid Pardubice 1973 1
2010/2011 11 SK Vysoke Myto 2035 Švub Jan Jiskra Usti nad Orlici 2001 1
2010/2011 10 SK Vysoke Myto 2035 Bělohlávek Petr SK Caissa Trebic A 2221 ½
2010/2011 9 SK Vysoke Myto 2035 Schwarz Milan SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2129 ½
2010/2011 8 SK Vysoke Myto 2035 Hennig Thomas AKIS Pardubice 1998 0
2010/2011 7 SK Vysoke Myto 2035 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno 2145 1
2010/2011 6 SK Vysoke Myto 2035 Krys Jaromír SK Chrudim 2082 1
2010/2011 5 SK Vysoke Myto 2035 Konrád František Sokol Zajecice 1954 1
2010/2011 4 SK Vysoke Myto 2035 Ciešlak Leszek SK Caissa Trebic B 1970 1
2010/2011 3 SK Vysoke Myto 2035 Šafařík Jakub Jiskra Litomysl 1985 ½
2010/2011 2 SK Vysoke Myto 2035 Čižinský Petr 2222 SK Polabiny B 2180 0
2009/2010 11 ŠK Vysoké Mýto 2034 Hrivňák Daniel ŠK Slavoj Poruba 2242 ½
2009/2010 10 ŠK Vysoké Mýto 2034 Brázdil Roman Slavia Kroměříž 2170 1
2009/2010 9 ŠK Vysoké Mýto 2034 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová 2150 0
2009/2010 7 ŠK Vysoké Mýto 2034 Stratil Ladislav Tatran Litovel A 2353 0
2009/2010 6 ŠK Vysoké Mýto 2034 Mohapl Petr Tatran Litovel B 2105 ½
2009/2010 5 ŠK Vysoké Mýto 2034 Zwardoň Vojtěch Jakl Karvina 2257 0
2009/2010 4 ŠK Vysoké Mýto 2034 Bachořík Otto ŠK Labortech Ostrava 2143 0
2009/2010 3 ŠK Vysoké Mýto 2034 Kocián Karel TŽ Třinec B 2207 0
2009/2010 2 ŠK Vysoké Mýto 2034 Kapusta Petr ŠK Staré Město 2135 ½
2009/2010 1 ŠK Vysoké Mýto 2034 Žigo Viktor ŠK Gordic Jihlava 2248 0
2009/2010 11 TJ SOKOL Zaječice 2034 Sochorová Petra Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2178 0
2009/2010 10 TJ SOKOL Zaječice 2034 Schwarz Milan ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2097 ½
2009/2010 8 TJ SOKOL Zaječice 2034 Přibyl Radomír TJ Spartak Pelhřimov 2075 0
2009/2010 7 TJ SOKOL Zaječice 2034 Smištík Milan ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2325 0
2009/2010 6 TJ SOKOL Zaječice 2034 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2101 ½
2009/2010 5 TJ SOKOL Zaječice 2034 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou 2087 1
2009/2010 4 TJ SOKOL Zaječice 2034 Sýkora Josef AKIS Pardubice 2131 1
2009/2010 3 TJ SOKOL Zaječice 2034 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 2051 ½
2009/2010 2 TJ SOKOL Zaječice 2034 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny "B" 2266 1
2009/2010 1 TJ SOKOL Zaječice 2034 Škaroupka Jiří ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2129 0
2008/2009 11 ŠK Vysoké Mýto 2091 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny B 1937 ½
2008/2009 10 ŠK Vysoké Mýto 2091 Krupica Pavel ŠK Kuřim KME-DDM A 1890 ½
2008/2009 9 ŠK Vysoké Mýto 2091 Talpa Pavel SPgŠ+G Znojmo A 1880 1
2008/2009 8 ŠK Vysoké Mýto 2091 Obršlík Jiří ŠK Caissa Třebíč A 1756 1
2008/2009 7 ŠK Vysoké Mýto 2091 Ciešlak Leszek ŠK Caissa Třebíč B 1974 ½
2008/2009 6 ŠK Vysoké Mýto 2091 Jelínek Václav ŠK Gordic Jihlava B 2036 ½
2008/2009 4 ŠK Vysoké Mýto 2091 Vojáček Zdeněk ŠK Duras BVK-Královo Pole B 1899 0
2008/2009 3 ŠK Vysoké Mýto 2091 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice A 1984 ½
2008/2009 2 ŠK Vysoké Mýto 2091 Svoboda Ivo TJ Žďár n. Sázavou A 2018 ½
2008/2009 1 ŠK Vysoké Mýto 2091 Hromádko Martin TJ Sokol Zaječice A 1989 ½
2008/2009 11 ŠK Vysoké Mýto B 2091 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička 2145 ½
2008/2009 10 ŠK Vysoké Mýto B 2091 Vobořil Pavel Synpo Pardubice 2026 ½
2008/2009 9 ŠK Vysoké Mýto B 2091 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2245 0
2008/2009 8 ŠK Vysoké Mýto B 2091 Černý Karel TJ Spartak OEZ Letohrad 2146 ½
2008/2009 7 ŠK Vysoké Mýto B 2091 Půlpán Jakub TJ ŠO a DDM Chrudim B 1957 1
2008/2009 6 ŠK Vysoké Mýto B 2091 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2162 0
2008/2009 5 ŠK Vysoké Mýto B 2091 Ondráček Ondřej CHS Chotěboř 2060 ½
2008/2009 4 ŠK Vysoké Mýto B 2091 Tuvšinbajar Dorjkhú SK + Sokol Žamberk 2033 1
2008/2009 2 ŠK Vysoké Mýto B 2091 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2034 0
2008/2009 1 ŠK Vysoké Mýto B 2091 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2052 0
2007/2008 11 ŠK Vysoké Mýto B 1884 Kokeš Bohuslav ŠO Chrudim B 2036 1
2007/2008 10 ŠK Vysoké Mýto B 1884 Müller Petr SYNPO Pardubice 1929 ½
2007/2008 9 ŠK Vysoké Mýto B 1884 Pyskatý Jiří AKIS Pardubice 1842 1
2007/2008 8 ŠK Vysoké Mýto B 1884 Borek Pavel TJ Lokomotiva Česká Třebová 2043 1
2007/2008 7 ŠK Vysoké Mýto B 1884 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 1984 ½
2007/2008 6 ŠK Vysoké Mýto B 1884 Pečinka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2056 ½
2007/2008 5 ŠK Vysoké Mýto B 1884 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2024 ½
2007/2008 4 ŠK Vysoké Mýto B 1884 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny D 2025 ½
2007/2008 3 ŠK Vysoké Mýto B 1884 Veselý Petr SK Žamberk 1911 1
2007/2008 2 ŠK Vysoké Mýto B 1884 Procházka Petr TJ Lanškroun 1929 ½
2007/2008 1 ŠK Vysoké Mýto B 1884 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička B 2069 ½
2007/2008 10 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 1884 Zeman Arnošt TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2069 ½
2007/2008 8 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 1884 Pavliš Jaromír TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2105 ½
2007/2008 7 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 1884 Hodač Pavel ŠK GORDIC JIHLAVA B 2070 1
2007/2008 6 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 1884 Just Pavel 2222 ŠK POLABINY C 2060 0
2007/2008 5 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 1884 Schwarz Milan ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2081 1
2006/2007 11 ŠK Vysoké Mýto B 1910 Vavroušek Petr Spartak Choceň A 1782 ½
2006/2007 10 ŠK Vysoké Mýto B 1910 Pavlovec Vladimír Dymák Heřmanův Městec 1886 0
2006/2007 9 ŠK Vysoké Mýto B 1910 Přibyl Jiří SK Holcim Prachovice 1884 1
2006/2007 8 ŠK Vysoké Mýto B 1910 Kokeš Bohuslav ŠO Chrudim C 2008 ½
2006/2007 7 ŠK Vysoké Mýto B 1910 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička C 1841 1
2006/2007 6 ŠK Vysoké Mýto B 1910 Marinov Peter Spartak Choceň B 1757 1
2006/2007 5 ŠK Vysoké Mýto B 1910 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny E 1830 ½
2006/2007 2 ŠK Vysoké Mýto B 1910 Seidl Zdeněk Kavárna Evropa Pardubice 1907 1
2006/2007 1 ŠK Vysoké Mýto B 1910 Adámek Milan ŠO DDM Hlinsko 1904 0
2006/2007 11 ŠK Vysoké Mýto 1910 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička B 1841 1
2006/2007 10 ŠK Vysoké Mýto 1910 Halbrštát David Jiskra Ústí nad Orlicí B 1736 1
2006/2007 9 ŠK Vysoké Mýto 1910 Kalous Tomáš SK Žamberk 1785 ½
2006/2007 6 ŠK Vysoké Mýto 1910 Horák Libor TJ Jiskra Litomyšl 1679 0
2006/2007 5 ŠK Vysoké Mýto 1910 Slabý Miloš SYNPO Pardubice 1874 1
2006/2007 3 ŠK Vysoké Mýto 1910 Pohan Lukáš TJ Lanškroun 1250 1
2006/2007 2 ŠK Vysoké Mýto 1910 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny D 2153 ½
2006/2007 1 ŠK Vysoké Mýto 1910 Tomek Karel TJ CHS Chotěboř 1722 0
2005/2006 9 ŠK Vysoké Mýto 1891 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř 1669 1
2005/2006 6 ŠK Vysoké Mýto 1891 Janeček Ondřej Spartak OEZ Letohrad 1557 1
2005/2006 5 ŠK Vysoké Mýto 1891 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl 1842 ½
2005/2006 4 ŠK Vysoké Mýto 1891 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny B 1669 1
2005/2006 2 ŠK Vysoké Mýto 1891 Janda Lubomír TJ DDM Hlinsko 1757 1
2005/2006 1 ŠK Vysoké Mýto 1891 Martinec Jan SK Žamberk 1738 1
2005/2006 9 ŠK Vysoké Mýto B 1891 Starý Lukáš Holcim Prachovice 1893 ½
2005/2006 8 ŠK Vysoké Mýto B 1891 Němec Bohumil TJ+DDM Chrudim D 1901 1
2005/2006 7 ŠK Vysoké Mýto B 1891 Krys Jaromír TJ+DDM Chrudim C 2126 ½
2005/2006 6 ŠK Vysoké Mýto B 1891 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny C 2062 0
2005/2006 5 ŠK Vysoké Mýto B 1891 Novák Aleš KONTAX Pardubice 1993 0
2005/2006 3 ŠK Vysoké Mýto B 1891 Hanus Michal TJ DDM Hlinsko B 1657 1
2005/2006 2 ŠK Vysoké Mýto B 1891 Zelenka Jaroslav Jiskra Heřmanův Městec 2106 ½
2005/2006 1 ŠK Vysoké Mýto B 1891 Provazník Jiří SYNPO Pardubice 1935 0
2004/2005 11 ŠK Vysoké Mýto B 1889 Šimek Jan Lokomotiva Česká Třebová 2041 1
2004/2005 10 ŠK Vysoké Mýto B 1889 Krumer Miroslav Spartak OEZ Letohrad 1911 ½
2004/2005 8 ŠK Vysoké Mýto B 1889 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2004 ½
2004/2005 7 ŠK Vysoké Mýto B 1889 Smola Jan Jiskra Ústí nad Orlicí C 1828 ½
2004/2005 6 ŠK Vysoké Mýto B 1889 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald 1730 ½
2004/2005 5 ŠK Vysoké Mýto B 1889 Mareš Petr Sokol Horní Čermná 1725 1
2004/2005 2 ŠK Vysoké Mýto B 1889 Zeman Martin Jiskra Litomyšl 1987 1
2004/2005 1 ŠK Vysoké Mýto B 1889 Komárková Magdaléna ŠK Svitavy 2030 ½
2004/2005 11 ŠK Vysoké Mýto 1889 Zelenka Jaroslav Eurokomplex Autoskla Pardubice 2100 0
2004/2005 10 ŠK Vysoké Mýto 1889 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny B 1746 1
2004/2005 9 ŠK Vysoké Mýto 1889 Česenek Jiří Sokol Zaječice 1933 ½
2004/2005 8 ŠK Vysoké Mýto 1889 Houška Bronislav Štefanydes Polička A 2011 ½
2004/2005 7 ŠK Vysoké Mýto 1889 Michal Milan TJ CHS Chotěboř 1773 0
2004/2005 6 ŠK Vysoké Mýto 1889 Prokůpek Marek Synpo Pardubice 1907 ½
2004/2005 4 ŠK Vysoké Mýto 1889 Riedl Tomáš Štefanydes Polička B 1730 ½
2004/2005 3 ŠK Vysoké Mýto 1889 Holásek Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí A 2053 0
2004/2005 2 ŠK Vysoké Mýto 1889 Pokorný Jan Jiskra Ústí nad Orlicí B 1918 ½
2004/2005 1 ŠK Vysoké Mýto 1889 Maceška Bohumír SK Žamberk 1881 ½
2003/2004 11 ŠK Vysoké Mýto B 1819 Pech Hynek TJ Jablonné nad Orlicí 1250 0
2003/2004 10 ŠK Vysoké Mýto B 1819 Janeček František Spartak Choceň 1720 ½
2003/2004 9 ŠK Vysoké Mýto B 1819 Maceška Bohumír Spartak OEZ Letohrad 1873 ½
2003/2004 8 ŠK Vysoké Mýto B 1819 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1821 1
2003/2004 6 ŠK Vysoké Mýto B 1819 Komárek David Štefanydes Polička B 2158 ½
2003/2004 5 ŠK Vysoké Mýto B 1819 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1798 ½
2003/2004 3 ŠK Vysoké Mýto B 1819 Blaško Štěpán TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1872 ½
2003/2004 2 ŠK Vysoké Mýto B 1819 Pekař Václav Jiskra Litomyšl 1763 0
2003/2004 1 ŠK Vysoké Mýto B 1819 Martinec Jan SK Žamberk B 1753 ½
2003/2004 11 ŠK Vysoké Mýto 1819 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2009 ½
2003/2004 10 ŠK Vysoké Mýto 1819 Kohoutek Tomáš ŠO+DDM Chrudim B 1829 ½
2003/2004 9 ŠK Vysoké Mýto 1819 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2088 ½
2003/2004 8 ŠK Vysoké Mýto 1819 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1821 1
2003/2004 7 ŠK Vysoké Mýto 1819 Coufal David TJ Synthesia Pardubice C 1783 ½
2003/2004 6 ŠK Vysoké Mýto 1819 Hennig Thomas Eurokomplex Autoskla Pardubice 1972 ½
2003/2004 4 ŠK Vysoké Mýto 1819 Tomek Tomáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 1545 1
2003/2004 3 ŠK Vysoké Mýto 1819 Kacálek Karel SK Žamberk 1806 ½
2003/2004 2 ŠK Vysoké Mýto 1819 Dobšinský Pavel CHS Chotěboř 1921 ½
2003/2004 1 ŠK Vysoké Mýto 1819 Prokůpek Marek Plzeňka Pardubice 1898 ½