Hráč Šulcová Tereza Radmila

Šulcová Tereza Radmila

User Pic
Jméno: Šulcová Tereza Radmila
Oddíl: 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1347
Elo mezinárodní: 1288
ID: 41738
FIDE ID: 395196
Rok narození: 2006
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 2222 SK Polabiny F 1288 1347 Cach Tomáš Jiskra Hermanuv Mestec 1610 1586 0
2018/2019 6 2222 ŠK Polabiny B 1288 1347 Pešek Roman Josef ŠO Hlinsko 0 0 1
2018/2019 5 2222 ŠK Polabiny B 1288 1347 Málek Filip TJ Lanškroun 1297 1247 1
2018/2019 4 2222 ŠK Polabiny B 1220 1347 Lang Šimon Šachový klub Světlá n. S. 1372 1391 0
2018/2019 3 2222 ŠK Polabiny B 1220 1347 Hrabě Ondřej TJ Spartak Vlašim B 0 1083 1
2018/2019 2 2222 ŠK Polabiny B 1220 1347 Komora Matěj ŠŠPM Lipky HK 1200 1273 1
2018/2019 2 2222 ŠK Polabiny C 1220 1347 Šmajzrová Dominika ŠK Ústí nad Orlicí 1386 1342 1
2018/2019 1 2222 ŠK Polabiny C 1220 1347 Přibyl Adam TJ Lanškroun B 0 1069 1
2017/2018 8 ŠŠPM Lipky HK 1143 1325 Kořínek Vojtěch ŠK Lípa "D" 1493 1518 0
2017/2018 6 ŠŠPM Lipky HK 1143 1325 Voříšková Anna ŠK Ortex "B" 1567 1446 1
2017/2018 4 ŠŠPM Lipky HK 1140 1325 Pražák Patrik ŠK Lípa "E" 1496 1512 0
2017/2018 2 ŠŠPM Lipky HK 1140 1325 Kulhánek Jáchym TJ Jiskra Hořice "C" 1569 1578 0
2017/2018 4 2222 ŠK Polabiny C 1153 1217 Čipl Jan Šachový klub Světlá nad Sázavou 1371 1445 0
2017/2018 3 2222 ŠK Polabiny C 1153 1217 Vestfál Jan ŠK ORTEX Hradec Králové 0 1288 1
2017/2018 2 2222 ŠK Polabiny C 1153 1217 Pražák Viktor ŠK Lípa - DDM HK 1414 1323 ½
2017/2018 1 2222 ŠK Polabiny C 1153 1217 Vokoun Tomáš Jiskra Humpolec 1465 1551 0
2017/2018 11 2222 SK Polabiny G 1178 1325 Vašek Petr SO Hlinsko B 1458 1475 0
2017/2018 9 2222 SK Polabiny G 1143 1325 Kalhous Miroslav SK Rapid Pardubice C 1544 1529 0
2017/2018 5 2222 SK Polabiny G 1140 1325 Tomek Karel TJ CHS Chotebor B 1790 1794 0
2017/2018 4 2222 SK Polabiny G 1140 1325 Kvapil Jan 2222 SK Polabiny F 1489 0 0
2017/2018 2 2222 SK Polabiny G 1140 1325 Starý Vojtěch Jiskra Hermanuv Mestec 0 1079 1
2017/2018 1 2222 SK Polabiny G 1153 1217 Rožek Jan Zelezne hory 0 1237 1
2015/2016 10 ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1132 Faltýnek David TJ Sokol Hradec Králové "C" 1467 1254 0
2015/2016 7 ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1132 Senohrábek Luboš ŠK Rožďalovice 1000 0
2015/2016 4 ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1132 Vaníček Lukáš TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1730 1754 0
2015/2016 5 2222 ŠK Polabiny B 1132 Pilař Vít 2222 ŠK Polabiny A 1453 1146 0
2015/2016 7 2222 ŠK Polabiny D 1132 Koumar Filip TJ Štefanydes Polička C 1087 1
2015/2016 6 2222 ŠK Polabiny D 1132 Bureš Tomáš TJ Lanškroun B 1100 1
2015/2016 5 2222 ŠK Polabiny D 1132 Bílek Jaroslav Panda Rychnov n. Kn. B 1075 0
2015/2016 4 2222 ŠK Polabiny D 1132 Bulva František ŠK Svitavy 1088 0
2015/2016 1 2222 ŠK Polabiny I 1132 Hlína Adam ŠS Železné hory B 1080 0
2014/2015 9 2222 ŠK Polabiny E 1000 Novotný Ondřej ŠO Hlinsko 1321 0
2014/2015 7 2222 ŠK Polabiny E 1000 Ďuriančík Michal ŠK Svitavy 1088 0
2014/2015 4 2222 ŠK Polabiny E 1000 Šafář Václav TJ Štefanydes Polička C 1100 1
2014/2015 3 2222 ŠK Polabiny E 1000 Klabeneš Petr Chotěbořští draci 1270 1312 0
2014/2015 1 2222 ŠK Polabiny E 1000 Pilná Jitka 2222 ŠK Polabiny D 1100 0
2014/2015 7 2222 ŠK Polabiny B 1000 Pilná Jitka 2222 ŠK Polabiny C 1100 0
2014/2015 6 2222 ŠK Polabiny B 1000 Mach David TJ Bohemians Praha B 1000 0
2014/2015 9 2222 ŠK Polabiny I 1000 Hülle Jan TJ Sokol Krucemburk 1389 0
2014/2015 3 2222 ŠK Polabiny I 1000 Jura Jiří Šachový spolek Železné hory 1250 0