Hráč Havlík František

Havlík František

User Pic
Jméno: Havlík František
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1987
Elo mezinárodní: 1994
ID: 12324
FIDE ID: 328545
Rok narození: 1983
Třída rozhodčího: 3
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 1984 1971 Šmejkal Josef TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1763 1754 1 soutěž
2019/2020 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 1996 1971 Blažek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou B 1836 1798 1 soutěž
2019/2020 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 1981 1971 Kopecký Jiří TJ Kralupy nad Vltavou A 1914 1955 0 soutěž
2019/2020 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 1981 1971 Baran Peter TJ Neratovice C 1936 1970 1 soutěž
2019/2020 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 1981 1971 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1840 1855 1 soutěž
2019/2020 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 1974 1971 Žigmund David DDM Sokol Nymburk A 1861 1864 1 soutěž
2019/2020 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 1974 1973 Daniel Jiří JOLY Lysá nad Labem D 1960 1945 ½ soutěž
2019/2020 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 1971 1973 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1643 1642 1 soutěž
2019/2020 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 1976 1973 Suchý Ladislav ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1788 1823 ½ soutěž
2018/2019 11 Klub šachistů Říčany 1925 D 1967 1981 Tesař Patrik DDM Sokol Nymburk A 2024 2050 ½ soutěž
2018/2019 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 1964 1981 Hadžala Daniel Cayman Pharma Neratovice C 2025 2027 0 soutěž
2018/2019 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 1964 1981 Musil Martin JOLY Lysá nad Labem E 1978 1967 1 soutěž
2018/2019 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 1981 1981 Štursa Jan TJ Kralupy nad Vltavou A 2079 2065 0 soutěž
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 1981 1981 Královský Martin ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1994 2004 0 soutěž
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 1986 1981 Diviš Jaroslav Šachklub města Dobrovice A 2015 2017 ½ soutěž
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 1986 1981 Přibyl Viktor Český lev Kolešovice A 2020 2030 0 soutěž
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 1998 Richter Martin Sokol Bakov nad Jizerou B 1979 1984 0 soutěž
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 2008 1998 Vojta Jakub Spartak Vlašim B 2134 2047 0 soutěž
2018/2019 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 2008 1998 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 1973 1979 1 soutěž
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 2008 1998 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 2009 2004 ½ soutěž
2018/2019 11 KŠ Říčany 1925 „B“ 1964 1981 Mareš Daniel ŠACHklub NN Písek 1879 1900 1 soutěž
2018/2019 10 KŠ Říčany 1925 „B“ 1964 1981 Huřťák Otto TJ Bohemians Praha 2015 1995 ½ soutěž
2018/2019 7 KŠ Říčany 1925 „B“ 1986 1981 Vojta Jakub TJ Spartak Vlašim 2118 2096 0 soutěž
2018/2019 6 KŠ Říčany 1925 „B“ 1986 1981 Mička Vladislav Šachový klub Líně 1979 1974 1 soutěž
2018/2019 5 KŠ Říčany 1925 „B“ 2007 1998 Brom Jiří Sokol Tábor 1988 1988 0 soutěž
2018/2019 3 KŠ Říčany 1925 „B“ 2008 1998 Kopřiva Martin ŠK Sokol Klatovy 2051 2068 0 soutěž
2018/2019 2 KŠ Říčany 1925 „B“ 2008 1998 Němec Roman ČZ Strakonice 1812 1758 1 soutěž
2017/2018 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 2010 1999 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav B 1887 1885 1 soutěž
2017/2018 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 2028 1999 Holáň Miloš ŠK Kralupy A 0 1465 1 soutěž
2017/2018 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 2028 1999 Koper Štefan Český lev Kolešovice A 1818 1850 0 soutěž
2017/2018 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 2011 1999 Tanglová Dominika JOLY Lysá nad Labem E 0 1362 1 soutěž
2017/2018 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 2011 1999 Pištík Petr Sokol Nymburk A 1980 1995 1 soutěž
2017/2018 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2010 1999 Skokan František Šachklub města Dobrovice A 1984 1937 1 soutěž
2017/2018 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 2010 1999 Beneš Karel Příbram Baník A 1679 1642 1 soutěž
2017/2018 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 2010 1999 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 2021 1 soutěž
2017/2018 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 1991 1983 Hruška Tomáš Caissa Roztoky A 1972 1973 ½ soutěž
2017/2018 11 Klub sachistu Ricany 1925 2006 1999 Asatryan Manvel Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1566 1610 1 soutěž
2017/2018 10 Klub sachistu Ricany 1925 2010 1999 Mouryc Tomáš Gambit Jihlava 1993 2010 0 soutěž
2017/2018 9 Klub sachistu Ricany 1925 2028 1999 Pospěch Radim TJ Dukla Praha 2115 2082 0 soutěž
2017/2018 8 Klub sachistu Ricany 1925 2028 1999 Straka Jaroslav TJ Pankrac B 1854 1841 1 soutěž
2017/2018 7 Klub sachistu Ricany 1925 2011 1999 Skála Jaromír Sparta Kutna Hora 1928 1938 1 soutěž
2015/2016 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 2001 1995 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice 1827 1818 0 soutěž
2015/2016 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 2001 1995 Vávra Stanislav Spartak Vlašim B 1897 1848 ½ soutěž
2015/2016 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 2001 1995 Mazánek David JOLY Lysá nad Labem E 1905 1900 1 soutěž
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 2001 1995 Tvrdý Jindřich ŠK Řevnice 1856 1857 0 soutěž
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 2001 1995 Tichý Josef Sokol Mladá Boleslav B 1906 1982 ½ soutěž
2015/2016 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 2001 1995 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 1963 1984 0 soutěž
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2001 1995 Třešňák Lukáš Šachový klub Zdice 1837 1858 ½ soutěž
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 2001 1995 Jelagin Konstantin Šachový klub Příbram Baník 1872 1910 1 soutěž
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 2001 1995 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 C 1878 1878 ½ soutěž
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 2001 1995 Masák Radim DDM Sokol Nymburk 1981 1956 1 soutěž
2014/2015 11 KŠ Říčany 1925 D 1974 1964 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1907 1907 1 soutěž
2014/2015 9 KŠ Říčany 1925 D 1974 1964 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady A 2130 2129 1 soutěž
2014/2015 8 KŠ Říčany 1925 D 1974 1964 Musil Martin JOLY Lysá n.L. E 2022 2018 1 soutěž
2014/2015 7 KŠ Říčany 1925 D 1974 1964 Sobotka Jiří TJ Sokol Nymburk B 1921 1880 1 soutěž
2014/2015 6 KŠ Říčany 1925 D 1974 1964 Koudelka Ivan Sokol Český Brod A 2057 2029 1 soutěž
2014/2015 5 KŠ Říčany 1925 D 1974 1964 Gernert Otakar Sokol Struhařov A 2087 2089 0 soutěž
2014/2015 4 KŠ Říčany 1925 D 1974 1964 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 1887 1890 0 soutěž
2014/2015 3 KŠ Říčany 1925 D 1974 1964 Novák Jiří Sokol Sendražice A 2004 1931 ½ soutěž
2014/2015 2 KŠ Říčany 1925 D 1974 1964 Masák Radim Šachklub města Dobrovice B 1968 1965 1 soutěž
2014/2015 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 1974 1964 Buriánek Petr Caissa Úholičky 1866 1847 1 soutěž
2014/2015 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 1974 1964 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1892 1900 0 soutěž
2014/2015 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 1974 1964 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem D 1955 1965 ½ soutěž
2014/2015 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 1974 1964 Netušil Jaroslav Cayman Pharma Neratovice B 1997 2011 ½ soutěž
2014/2015 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 1974 1964 Mišičko Ján Šachový klub Rakovník 2036 2025 0 soutěž
2014/2015 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 1974 1964 Hochman Jan SK Pyrit Příbram 1638 1772 1 soutěž
2014/2015 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 1974 1964 Helebrand František Spartak Vlašim B 1655 1703 ½ soutěž
2014/2015 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 1974 1964 Žamboch Roman ŠK Kralupy nad Vltavou 2011 1981 1 soutěž
2014/2015 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 1974 1964 Říhová Kamila Klub šachistů Říčany 1925 C 1709 1691 1 soutěž
2013/2014 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 1995 1980 Paulovič Milan Český Lev Kolešovice A 1901 1900 1 soutěž
2013/2014 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 1995 1980 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1991 1973 0 soutěž
2013/2014 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 1995 1980 Matějovský Ondřej Spartak Vlašim B 1984 2002 ½ soutěž
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 1995 1980 Holub Milan JAWA Brodce A 2069 2027 0 soutěž
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 1995 1980 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1923 1926 1 soutěž
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 1995 1980 Míšek Jiří ŠK Merkur Kladno A 1985 2013 1 soutěž
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 1995 1980 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2089 2080 ½ soutěž
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 1995 1980 Havelka Jan ŠK Řevnice A 1781 1969 ½ soutěž
2013/2014 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 1995 1980 Mruškovič Radoslav ŠK Zdice A 1985 0 soutěž
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 1995 1980 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad A 1828 1918 0 soutěž
2013/2014 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 1995 1980 Skokan František Šachklub města Dobrovice 1966 1962 ½ soutěž
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 1995 1980 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1880 1878 0 soutěž
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 1995 1980 Rynt Pavel ŠK Kralupy nad Vltavou 2015 1974 0 soutěž
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 1995 1980 Kotyk Václav Šachový klub Rakovník 1792 1840 1 soutěž
2013/2014 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 1995 1980 Zeman Martin SK Pyrit Příbram 1978 1982 1 soutěž
2012/2013 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 1980 1958 Kubín Vladimír Sokol Mladá Boleslav B 2008 ½ soutěž
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 1980 1958 Novák Jiří Sokol Sendražice A 1999 1971 ½ soutěž
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 1980 1958 Jeřábek Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 2064 1997 1 soutěž
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 1980 1958 Fiala Jan Sokol Český Brod A 1944 1927 0 soutěž
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 1980 1958 Čermák Michal JOLY Lysá n.Labem D 2033 2065 ½ soutěž
2012/2013 11 Klub šachistů Říčany 1925 1980 1958 Pták Pavel ŠACHklub Písek 2165 2157 ½ soutěž
2012/2013 10 Klub šachistů Říčany 1925 1980 1958 Pikhart Miroslav Sokol Tábor B 1860 ½ soutěž
2012/2013 8 Klub šachistů Říčany 1925 1980 1958 Vanka Miloslav TRW autolektronika Vlašim 2137 2126 0 soutěž
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 1980 1958 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad B 2130 2131 ½ soutěž
2012/2013 5 Klub šachistů Říčany 1925 1980 1958 Hašek Václav Sokol Tábor A 2040 2029 ½ soutěž
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 2018 2002 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav A 2046 2051 0 soutěž
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 2018 2002 Čermák Michal JOLY Lysá nad Labem C 2031 2070 0 soutěž
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 2018 2002 Jirounek Miroslav Sokol Mladá Boleslav B 1699 0 soutěž
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2018 2002 Dudek Jaromír TJ Sokol Nymburk 1979 1973 ½ soutěž
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 2018 2002 Zeman Martin SK Pyrit Příbram 1935 1935 1 soutěž
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 2018 2002 Franc Lubor Sokol Kolín B 1930 1868 ½ soutěž
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 2018 2002 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice 2017 1992 1 soutěž
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 2018 2002 Duczynski Martin ŠK AD Jičín B 2139 2134 0 soutěž
2011/2012 8 Klub šachistů Říčany 1925 2018 2002 Bělaška Přemysl TJ Sokol Praha Kobylisy 2231 2229 ½ soutěž
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 2018 2002 Krtouš Zdeněk Desko Liberec 2080 2053 0 soutěž
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 2018 2002 Skála Jaromír TJ Sparta Kutná Hora 2016 1997 0 soutěž
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 2018 2002 Domlátil Jiří ŠK Sokol Vyšehrad B 2104 2108 0 soutěž
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 A 2007 Smolka Josef JAWA Brodce 1914 0 soutěž
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 A 2007 Cozl David Šachový klub Rakovník 2022 1 soutěž
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 A 2007 Palas Aleš ŠK Kralupy nad Vltavou 1979 0 soutěž
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 A 2007 Hála Viktor Sokol Kolín B 2067 1 soutěž
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 A 2007 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 B 1831 1 soutěž
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 Snížek Květoslav Stadion Kutná Hora B 1995 1 soutěž
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 Procházka Petr JAWA Brodce B 2019 ½ soutěž
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 Postupa Pavel JOLY Lysá n.Labem D 2071 0 soutěž
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 Hora Milan Sokol Nymburk A 2149 1 soutěž
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 Bednařík Radovan Sokol Český Brod A 2020 0 soutěž
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 Macek Kamil Sokol Kolín C 2006 ½ soutěž
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram B 2204 ½ soutěž
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 Nosek Filip Sokol Struhařov A 2006 0 soutěž
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 Vesecký Martin Sokol Pečky A 2110 0 soutěž
2009/2010 11 Biomedica Říčany C 2037 Vozábal Petr Sokol Struhařov 1935 1 soutěž
2009/2010 10 Biomedica Říčany C 2037 Růžička Václav ŠK Kladno B 2082 1 soutěž
2009/2010 9 Biomedica Říčany C 2037 Holub Milan JAWA Brodce 2104 ½ soutěž
2009/2010 8 Biomedica Říčany C 2037 Popelka Pavel Kralupy n.Vltavou B 1809 0 soutěž
2009/2010 7 Biomedica Říčany C 2037 Wasserbauer Radek Rakovník 2061 0 soutěž
2009/2010 6 Biomedica Říčany C 2037 Hlaváček Jiří Pyrit Příbram 2197 0 soutěž
2009/2010 4 Biomedica Říčany C 2037 Vevera Radek Caissa Úholičky 2059 ½ soutěž
2009/2010 3 Biomedica Říčany C 2037 Kopecký Jiří Kralupy n.Vltavou A 1974 1 soutěž
2009/2010 2 Biomedica Říčany C 2037 Hrubant Ivan Biomedica Říčany B 2072 0 soutěž
2009/2010 8 TJ Tourist Biomedica Říčany 2037 Mkhitaryan Karlen ŠK AD Jičín 2209 0 soutěž
2008/2009 11 Biomedica Říčany B 2049 Matějovský Ondřej TRW autoel. Vlašim 2045 1 soutěž
2008/2009 10 Biomedica Říčany B 2049 Novák Jindřich Caissa Úholičky 2065 0 soutěž
2008/2009 9 Biomedica Říčany B 2049 Volf Jaromír Rakovník 2079 ½ soutěž
2008/2009 7 Biomedica Říčany B 2049 Hroník Petr JAWA Brodce A 1955 0 soutěž
2008/2009 6 Biomedica Říčany B 2049 Kopecký Jiří ŠK Kralupy 2029 ½ soutěž
2008/2009 5 Biomedica Říčany B 2049 Kalivoda Libor Pyrit Příbram B 1940 ½ soutěž
2008/2009 4 Biomedica Říčany B 2049 Dbalý Václav Sokol Hostivice A 1825 ½ soutěž
2007/2008 10 Biomedica Říčany B 2065 Pechoč Bohumil Alva Příbram B 2030 0 soutěž
2007/2008 9 Biomedica Říčany B 2065 Grečný Karol Sokol Struhařov 2031 ½ soutěž
2007/2008 8 Biomedica Říčany B 2065 Mejzlík Vojtěch TRW autoelektronika Vlašim 2101 0 soutěž
2007/2008 7 Biomedica Říčany B 2065 Habada Jindřich ŠK Kladno B 1908 1 soutěž
2007/2008 6 Biomedica Říčany B 2065 Konvalinka Vladislav MONTAKO Kralupy n.V. B 1892 ½ soutěž
2007/2008 5 Biomedica Říčany B 2065 Vaněček Jiří Caissa Úholičky 2006 ½ soutěž
2007/2008 4 Biomedica Říčany B 2065 Mašek Miroslav Spartak Žebrák 2172 0 soutěž
2007/2008 3 Biomedica Říčany B 2065 Vávra Jan JAWA Brodce 2013 0 soutěž
2007/2008 2 Biomedica Říčany B 2065 Zděnek Pavel Biomedica Říčany C 1653 0 soutěž
2007/2008 1 Biomedica Říčany B 2065 Jeníček Jiří ŠK Kladno A 2098 0 soutěž
2007/2008 8 TJ Tourist Biomedica Říčany 2065 Marek Miroslav Sokol Kolín 2131 ½ soutěž
2007/2008 4 TJ Tourist Biomedica Říčany 2065 Jiruše Josef TJ Slavia Hradec Králové B"" 2154 1 soutěž
2006/2007 9 Biomedica Říčany 2088 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové B 2079 1 soutěž
2006/2007 7 Biomedica Říčany 2088 Hajný Miloslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2092 1 soutěž
2006/2007 5 Biomedica Říčany 2088 Zatloukal Václav Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2037 ½ soutěž
2006/2007 4 Biomedica Říčany 2088 Urbánek Štěpán TJ Pankrác B 2086 0 soutěž
2005/2006 11 Říčany C 2068 Horák Vladimír Vlašim 2138 ½ soutěž
2005/2006 10 Říčany C 2068 Březina Jindřich Sendražice 1835 ½ soutěž
2005/2006 9 Říčany C 2068 Jeřábek Pavel Poděbrady 1890 1 soutěž
2005/2006 8 Říčany C 2068 Bouček Vlastimil Kostelec A 2026 ½ soutěž
2005/2006 6 Říčany C 2001 1995 Mates Miroslav Nymburk 1587 1 soutěž
2005/2006 5 Říčany C 2068 Feierfeil Jiří Brodce 2090 1 soutěž
2005/2006 4 Říčany C 2068 Daneš Jaroslav Kutná Hora 2152 0 soutěž
2005/2006 3 Říčany C 2068 Koyš Milan Benešov 2109 1 soutěž
2005/2006 2 Říčany C 2068 Adamík František Říčany B 1859 0 soutěž
2005/2006 1 Říčany C 2068 Vlasák Jiří Kolín B 1952 1 soutěž
2004/2005 11 Biomedica Říčany B 1845 Innemann František TRW A. Vlašim A 1925 0 soutěž
2004/2005 10 Biomedica Říčany B 1845 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod A 1773 1 soutěž
2004/2005 8 Biomedica Říčany B 1845 Marouš Roman Sokol Benešov A 1855 1 soutěž
2004/2005 7 Biomedica Říčany B 1845 Kaucký Jaroslav Jawa Brodce A 1689 ½ soutěž
2004/2005 5 Biomedica Říčany B 1845 Strouha Jiří Sokol Nymburk A 1859 ½ soutěž
2004/2005 3 Biomedica Říčany B 1845 Píša Ivo Sokol Pečky A 1768 ½ soutěž
2004/2005 2 Biomedica Říčany B 1845 Straka Jaroslav Biomedica Říčany A 2192 0 soutěž
2004/2005 1 Biomedica Říčany B 1845 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1911 0 soutěž
2004/2005 11 BIOMEDICA Říčany D 1845 Suchý Ladislav Kostelec n.Č.l.B 1706 1 soutěž
2004/2005 10 BIOMEDICA Říčany D 1845 Píša Ivo Sokol Pečky B 1768 1 soutěž
2004/2005 9 BIOMEDICA Říčany D 1845 Matoušek Libor Stad.Kutná Hora B 1786 0 soutěž
2004/2005 8 BIOMEDICA Říčany D 1845 Daniel Jiří Sokol Nymburk B 1374 1 soutěž
2004/2005 7 BIOMEDICA Říčany D 1845 Berg Antonín Sokol Struhařov 1833 0 soutěž
2004/2005 5 BIOMEDICA Říčany D 1845 Bečvář Vladimír Kavalier Sázava A 1658 1 soutěž
2004/2005 4 BIOMEDICA Říčany D 1845 Malý Dušan BIOMEDICA Říčany E 1629 0 soutěž
2004/2005 3 BIOMEDICA Říčany D 1845 Kašpar Michal Sokol Kolín D 1541 1 soutěž
2004/2005 2 BIOMEDICA Říčany D 1845 Fekete František BOHEMIA PoděbradyB 1703 ½ soutěž
2004/2005 1 BIOMEDICA Říčany D 1845 Štoček Jiří BIOMEDICA Říčany C 1569 1 soutěž
2003/2004 11 Biomedica Říčany D 1798 Matoušek Libor Stad.Kutná Hora B 1811 1 soutěž
2003/2004 10 Biomedica Říčany D 1798 Staněk Ondřej Spartak Vlašim C 1666 0 soutěž
2003/2004 9 Biomedica Říčany D 1798 Malý Dušan Biomedica Říčany E 1633 ½ soutěž
2003/2004 8 Biomedica Říčany D 1798 Mládek Zdeněk Biomedica Říčany C 1350 1 soutěž
2003/2004 7 Biomedica Říčany D 1798 Marhan František Kavalier Sázava 1724 1 soutěž
2003/2004 6 Biomedica Říčany D 1798 Bednařík Radovan Kostelec n.Č.l. B 1753 0 soutěž
2003/2004 5 Biomedica Říčany D 1798 Huml Miroslav Sokol Kolín G 1774 0 soutěž
2003/2004 11 Biomedica Říčany B 1798 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1831 1 soutěž
2003/2004 10 Biomedica Říčany B 1798 Smolka Josef Jawa Brodce A 1866 1 soutěž
2003/2004 9 Biomedica Říčany B 1798 Musil Martin Joly Lysá n/L B 1989 ½ soutěž
2003/2004 8 Biomedica Říčany B 1798 Vavroušek Petr Sokol Benešov B 1685 1 soutěž
2003/2004 7 Biomedica Říčany B 1798 Strouha Jiří Sokol Nymburk A 1874 1 soutěž
2003/2004 6 Biomedica Říčany B 1798 Šplíchal Petr Stad. Kutná Hora A 1978 0 soutěž