Hráč Havlík František

Havlík František

User Pic
Jméno: Havlík František
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1973
Elo mezinárodní: 1971
ID: 12324
FIDE ID: 328545
Rok narození: 1983
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 1976 1973 Suchý Ladislav ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1788 1823 ½
2018/2019 11 Klub šachistů Říčany 1925 D 1967 1981 Tesař Patrik DDM Sokol Nymburk A 2024 2050 ½
2018/2019 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 1964 1981 Hadžala Daniel Cayman Pharma Neratovice C 2025 2027 0
2018/2019 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 1964 1981 Musil Martin JOLY Lysá nad Labem E 1978 1967 1
2018/2019 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 1981 1981 Štursa Jan TJ Kralupy nad Vltavou A 2079 2065 0
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 1981 1981 Královský Martin ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1994 2004 0
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 1986 1981 Diviš Jaroslav Šachklub města Dobrovice A 2015 2017 ½
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 1986 1981 Přibyl Viktor Český lev Kolešovice A 2020 2030 0
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 1998 Richter Martin Sokol Bakov nad Jizerou B 1979 1984 0
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 2008 1998 Vojta Jakub Spartak Vlašim B 2134 2047 0
2018/2019 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 2008 1998 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 1973 1979 1
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 2008 1998 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 2009 2004 ½
2018/2019 11 KŠ Říčany 1925 „B“ 1964 1981 Mareš Daniel ŠACHklub NN Písek 1879 1900 1
2018/2019 10 KŠ Říčany 1925 „B“ 1964 1981 Huřťák Otto TJ Bohemians Praha 2015 1995 ½
2018/2019 7 KŠ Říčany 1925 „B“ 1986 1981 Vojta Jakub TJ Spartak Vlašim 2118 2096 0
2018/2019 6 KŠ Říčany 1925 „B“ 1986 1981 Mička Vladislav Šachový klub Líně 1979 1974 1
2018/2019 5 KŠ Říčany 1925 „B“ 2007 1998 Brom Jiří Sokol Tábor 1988 1988 0
2018/2019 3 KŠ Říčany 1925 „B“ 2008 1998 Kopřiva Martin ŠK Sokol Klatovy 2051 2068 0
2018/2019 2 KŠ Říčany 1925 „B“ 2008 1998 Němec Roman ČZ Strakonice 1812 1758 1
2017/2018 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 2010 1999 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav B 1887 1885 1
2017/2018 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 2028 1999 Holáň Miloš ŠK Kralupy A 0 1465 1
2017/2018 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 2028 1999 Koper Štefan Český lev Kolešovice A 1818 1850 0
2017/2018 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 2011 1999 Tanglová Dominika JOLY Lysá nad Labem E 0 1362 1
2017/2018 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 2011 1999 Pištík Petr Sokol Nymburk A 1980 1995 1
2017/2018 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2010 1999 Skokan František Šachklub města Dobrovice A 1984 1937 1
2017/2018 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 2010 1999 Beneš Karel Příbram Baník A 1679 1642 1
2017/2018 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 2010 1999 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 2021 1
2017/2018 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 1991 1983 Hruška Tomáš Caissa Roztoky A 1972 1973 ½
2017/2018 11 Klub sachistu Ricany 1925 2006 1999 Asatryan Manvel Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1566 1610 1
2017/2018 10 Klub sachistu Ricany 1925 2010 1999 Mouryc Tomáš Gambit Jihlava 1993 2010 0
2017/2018 9 Klub sachistu Ricany 1925 2028 1999 Pospěch Radim TJ Dukla Praha 2115 2082 0
2017/2018 8 Klub sachistu Ricany 1925 2028 1999 Straka Jaroslav TJ Pankrac B 1854 1841 1
2017/2018 7 Klub sachistu Ricany 1925 2011 1999 Skála Jaromír Sparta Kutna Hora 1928 1938 1
2015/2016 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 2001 1995 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice 1827 1818 0
2015/2016 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 2001 1995 Vávra Stanislav Spartak Vlašim B 1897 1848 ½
2015/2016 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 2001 1995 Mazánek David JOLY Lysá nad Labem E 1905 1900 1
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 2001 1995 Tvrdý Jindřich ŠK Řevnice 1856 1857 0
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 2001 1995 Tichý Josef Sokol Mladá Boleslav B 1906 1982 ½
2015/2016 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 2001 1995 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 1963 1984 0
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2001 1995 Třešňák Lukáš Šachový klub Zdice 1837 1858 ½
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 2001 1995 Jelagin Konstantin Šachový klub Příbram Baník 1872 1910 1
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 2001 1995 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 C 1878 1878 ½
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 2001 1995 Masák Radim DDM Sokol Nymburk 1981 1956 1
2014/2015 11 KŠ Říčany 1925 D 1974 1964 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1907 1907 1
2014/2015 9 KŠ Říčany 1925 D 1974 1964 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady A 2130 2129 1
2014/2015 8 KŠ Říčany 1925 D 1974 1964 Musil Martin JOLY Lysá n.L. E 2022 2018 1
2014/2015 7 KŠ Říčany 1925 D 1974 1964 Sobotka Jiří TJ Sokol Nymburk B 1921 1880 1
2014/2015 6 KŠ Říčany 1925 D 1974 1964 Koudelka Ivan Sokol Český Brod A 2057 2029 1
2014/2015 5 KŠ Říčany 1925 D 1974 1964 Gernert Otakar Sokol Struhařov A 2087 2089 0
2014/2015 4 KŠ Říčany 1925 D 1974 1964 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 1887 1890 0
2014/2015 3 KŠ Říčany 1925 D 1974 1964 Novák Jiří Sokol Sendražice A 2004 1931 ½
2014/2015 2 KŠ Říčany 1925 D 1974 1964 Masák Radim Šachklub města Dobrovice B 1968 1965 1
2014/2015 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 1974 1964 Buriánek Petr Caissa Úholičky 1866 1847 1
2014/2015 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 1974 1964 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1892 1900 0
2014/2015 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 1974 1964 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem D 1955 1965 ½
2014/2015 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 1974 1964 Netušil Jaroslav Cayman Pharma Neratovice B 1997 2011 ½
2014/2015 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 1974 1964 Mišičko Ján Šachový klub Rakovník 2036 2025 0
2014/2015 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 1974 1964 Hochman Jan SK Pyrit Příbram 1638 1772 1
2014/2015 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 1974 1964 Helebrand František Spartak Vlašim B 1655 1703 ½
2014/2015 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 1974 1964 Žamboch Roman ŠK Kralupy nad Vltavou 2011 1981 1
2014/2015 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 1974 1964 Říhová Kamila Klub šachistů Říčany 1925 C 1709 1691 1
2013/2014 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 1995 1980 Paulovič Milan Český Lev Kolešovice A 1901 1900 1
2013/2014 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 1995 1980 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1991 1973 0
2013/2014 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 1995 1980 Matějovský Ondřej Spartak Vlašim B 1984 2002 ½
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 1995 1980 Holub Milan JAWA Brodce A 2069 2027 0
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 1995 1980 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1923 1926 1
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 1995 1980 Míšek Jiří ŠK Merkur Kladno A 1985 2013 1
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 1995 1980 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2089 2080 ½
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 1995 1980 Havelka Jan ŠK Řevnice A 1781 1969 ½
2013/2014 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 1995 1980 Mruškovič Radoslav ŠK Zdice A 1985 0
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 1995 1980 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad A 1828 1918 0
2013/2014 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 1995 1980 Skokan František Šachklub města Dobrovice 1966 1962 ½
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 1995 1980 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1880 1878 0
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 1995 1980 Rynt Pavel ŠK Kralupy nad Vltavou 2015 1974 0
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 1995 1980 Kotyk Václav Šachový klub Rakovník 1792 1840 1
2013/2014 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 1995 1980 Zeman Martin SK Pyrit Příbram 1978 1982 1
2012/2013 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 1980 1958 Kubín Vladimír Sokol Mladá Boleslav B 2008 ½
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 1980 1958 Novák Jiří Sokol Sendražice A 1999 1971 ½
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 1980 1958 Jeřábek Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 2064 1997 1
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 1980 1958 Fiala Jan Sokol Český Brod A 1944 1927 0
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 1980 1958 Čermák Michal JOLY Lysá n.Labem D 2033 2065 ½
2012/2013 11 Klub šachistů Říčany 1925 1980 1958 Pták Pavel ŠACHklub Písek 2165 2157 ½
2012/2013 10 Klub šachistů Říčany 1925 1980 1958 Pikhart Miroslav Sokol Tábor B 1860 ½
2012/2013 8 Klub šachistů Říčany 1925 1980 1958 Vanka Miloslav TRW autolektronika Vlašim 2137 2126 0
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 1980 1958 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad B 2130 2131 ½
2012/2013 5 Klub šachistů Říčany 1925 1980 1958 Hašek Václav Sokol Tábor A 2040 2029 ½
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 2018 2002 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav A 2046 2051 0
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 2018 2002 Čermák Michal JOLY Lysá nad Labem C 2031 2070 0
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 2018 2002 Jirounek Miroslav Sokol Mladá Boleslav B 1699 0
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2018 2002 Dudek Jaromír TJ Sokol Nymburk 1979 1973 ½
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 2018 2002 Zeman Martin SK Pyrit Příbram 1935 1935 1
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 2018 2002 Franc Lubor Sokol Kolín B 1930 1868 ½
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 2018 2002 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice 2017 1992 1
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 2018 2002 Duczynski Martin ŠK AD Jičín B 2139 2134 0
2011/2012 8 Klub šachistů Říčany 1925 2018 2002 Bělaška Přemysl TJ Sokol Praha Kobylisy 2231 2229 ½
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 2018 2002 Krtouš Zdeněk Desko Liberec 2080 2053 0
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 2018 2002 Skála Jaromír TJ Sparta Kutná Hora 2016 1997 0
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 2018 2002 Domlátil Jiří ŠK Sokol Vyšehrad B 2104 2108 0
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 A 2007 Smolka Josef JAWA Brodce 1914 0
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 A 2007 Cozl David Šachový klub Rakovník 2022 1
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 A 2007 Palas Aleš ŠK Kralupy nad Vltavou 1979 0
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 A 2007 Hála Viktor Sokol Kolín B 2067 1
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 A 2007 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 B 1831 1
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 Snížek Květoslav Stadion Kutná Hora B 1995 1
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 Procházka Petr JAWA Brodce B 2019 ½
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 Postupa Pavel JOLY Lysá n.Labem D 2071 0
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 Hora Milan Sokol Nymburk A 2149 1
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 Bednařík Radovan Sokol Český Brod A 2020 0
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 Macek Kamil Sokol Kolín C 2006 ½
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram B 2204 ½
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 Nosek Filip Sokol Struhařov A 2006 0
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 Vesecký Martin Sokol Pečky A 2110 0
2009/2010 11 Biomedica Říčany C 2037 Vozábal Petr Sokol Struhařov 1935 1
2009/2010 10 Biomedica Říčany C 2037 Růžička Václav ŠK Kladno B 2082 1
2009/2010 9 Biomedica Říčany C 2037 Holub Milan JAWA Brodce 2104 ½
2009/2010 8 Biomedica Říčany C 2037 Popelka Pavel Kralupy n.Vltavou B 1809 0
2009/2010 7 Biomedica Říčany C 2037 Wasserbauer Radek Rakovník 2061 0
2009/2010 6 Biomedica Říčany C 2037 Hlaváček Jiří Pyrit Příbram 2197 0
2009/2010 4 Biomedica Říčany C 2037 Vevera Radek Caissa Úholičky 2059 ½
2009/2010 3 Biomedica Říčany C 2037 Kopecký Jiří Kralupy n.Vltavou A 1974 1
2009/2010 2 Biomedica Říčany C 2037 Hrubant Ivan Biomedica Říčany B 2072 0
2009/2010 8 TJ Tourist Biomedica Říčany 2037 Mkhitaryan Karlen ŠK AD Jičín 2209 0
2008/2009 11 Biomedica Říčany B 2049 Matějovský Ondřej TRW autoel. Vlašim 2045 1
2008/2009 10 Biomedica Říčany B 2049 Novák Jindřich Caissa Úholičky 2065 0
2008/2009 9 Biomedica Říčany B 2049 Volf Jaromír Rakovník 2079 ½
2008/2009 7 Biomedica Říčany B 2049 Hroník Petr JAWA Brodce A 1955 0
2008/2009 6 Biomedica Říčany B 2049 Kopecký Jiří ŠK Kralupy 2029 ½
2008/2009 5 Biomedica Říčany B 2049 Kalivoda Libor Pyrit Příbram B 1940 ½
2008/2009 4 Biomedica Říčany B 2049 Dbalý Václav Sokol Hostivice A 1825 ½
2007/2008 10 Biomedica Říčany B 2065 Pechoč Bohumil Alva Příbram B 2030 0
2007/2008 9 Biomedica Říčany B 2065 Grečný Karol Sokol Struhařov 2031 ½
2007/2008 8 Biomedica Říčany B 2065 Mejzlík Vojtěch TRW autoelektronika Vlašim 2101 0
2007/2008 7 Biomedica Říčany B 2065 Habada Jindřich ŠK Kladno B 1908 1
2007/2008 6 Biomedica Říčany B 2065 Konvalinka Vladislav MONTAKO Kralupy n.V. B 1892 ½
2007/2008 5 Biomedica Říčany B 2065 Vaněček Jiří Caissa Úholičky 2006 ½
2007/2008 4 Biomedica Říčany B 2065 Mašek Miroslav Spartak Žebrák 2172 0
2007/2008 3 Biomedica Říčany B 2065 Vávra Jan JAWA Brodce 2013 0
2007/2008 2 Biomedica Říčany B 2065 Zděnek Pavel Biomedica Říčany C 1653 0
2007/2008 1 Biomedica Říčany B 2065 Jeníček Jiří ŠK Kladno A 2098 0
2007/2008 8 TJ Tourist Biomedica Říčany 2065 Marek Miroslav Sokol Kolín 2131 ½
2007/2008 4 TJ Tourist Biomedica Říčany 2065 Jiruše Josef TJ Slavia Hradec Králové B"" 2154 1
2006/2007 9 Biomedica Říčany 2088 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové B 2079 1
2006/2007 7 Biomedica Říčany 2088 Hajný Miloslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2092 1
2006/2007 5 Biomedica Říčany 2088 Zatloukal Václav Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2037 ½
2006/2007 4 Biomedica Říčany 2088 Urbánek Štěpán TJ Pankrác B 2086 0
2005/2006 11 Říčany C 2068 Horák Vladimír Vlašim 2138 ½
2005/2006 10 Říčany C 2068 Březina Jindřich Sendražice 1835 ½
2005/2006 9 Říčany C 2068 Jeřábek Pavel Poděbrady 1890 1
2005/2006 8 Říčany C 2068 Bouček Vlastimil Kostelec A 2026 ½
2005/2006 6 Říčany C 2001 1995 Mates Miroslav Nymburk 1587 1
2005/2006 5 Říčany C 2068 Feierfeil Jiří Brodce 2090 1
2005/2006 4 Říčany C 2068 Daneš Jaroslav Kutná Hora 2152 0
2005/2006 3 Říčany C 2068 Koyš Milan Benešov 2109 1
2005/2006 2 Říčany C 2068 Adamík František Říčany B 1859 0
2005/2006 1 Říčany C 2068 Vlasák Jiří Kolín B 1952 1
2004/2005 11 Biomedica Říčany B 1845 Innemann František TRW A. Vlašim A 1925 0
2004/2005 10 Biomedica Říčany B 1845 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod A 1773 1
2004/2005 8 Biomedica Říčany B 1845 Marouš Roman Sokol Benešov A 1855 1
2004/2005 7 Biomedica Říčany B 1845 Kaucký Jaroslav Jawa Brodce A 1689 ½
2004/2005 5 Biomedica Říčany B 1845 Strouha Jiří Sokol Nymburk A 1859 ½
2004/2005 3 Biomedica Říčany B 1845 Píša Ivo Sokol Pečky A 1768 ½
2004/2005 2 Biomedica Říčany B 1845 Straka Jaroslav Biomedica Říčany A 2192 0
2004/2005 1 Biomedica Říčany B 1845 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1911 0
2004/2005 11 BIOMEDICA Říčany D 1845 Suchý Ladislav Kostelec n.Č.l.B 1706 1
2004/2005 10 BIOMEDICA Říčany D 1845 Píša Ivo Sokol Pečky B 1768 1
2004/2005 9 BIOMEDICA Říčany D 1845 Matoušek Libor Stad.Kutná Hora B 1786 0
2004/2005 8 BIOMEDICA Říčany D 1845 Daniel Jiří Sokol Nymburk B 1374 1
2004/2005 7 BIOMEDICA Říčany D 1845 Berg Antonín Sokol Struhařov 1833 0
2004/2005 5 BIOMEDICA Říčany D 1845 Bečvář Vladimír Kavalier Sázava A 1658 1
2004/2005 4 BIOMEDICA Říčany D 1845 Malý Dušan BIOMEDICA Říčany E 1629 0
2004/2005 3 BIOMEDICA Říčany D 1845 Kašpar Michal Sokol Kolín D 1541 1
2004/2005 2 BIOMEDICA Říčany D 1845 Fekete František BOHEMIA PoděbradyB 1703 ½
2004/2005 1 BIOMEDICA Říčany D 1845 Štoček Jiří BIOMEDICA Říčany C 1569 1
2003/2004 11 Biomedica Říčany D 1798 Matoušek Libor Stad.Kutná Hora B 1811 1
2003/2004 10 Biomedica Říčany D 1798 Staněk Ondřej Spartak Vlašim C 1666 0
2003/2004 9 Biomedica Říčany D 1798 Malý Dušan Biomedica Říčany E 1633 ½
2003/2004 8 Biomedica Říčany D 1798 Mládek Zdeněk Biomedica Říčany C 1350 1
2003/2004 7 Biomedica Říčany D 1798 Marhan František Kavalier Sázava 1724 1
2003/2004 6 Biomedica Říčany D 1798 Bednařík Radovan Kostelec n.Č.l. B 1753 0
2003/2004 5 Biomedica Říčany D 1798 Huml Miroslav Sokol Kolín G 1774 0
2003/2004 11 Biomedica Říčany B 1798 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1831 1
2003/2004 10 Biomedica Říčany B 1798 Smolka Josef Jawa Brodce A 1866 1
2003/2004 9 Biomedica Říčany B 1798 Musil Martin Joly Lysá n/L B 1989 ½
2003/2004 8 Biomedica Říčany B 1798 Vavroušek Petr Sokol Benešov B 1685 1
2003/2004 7 Biomedica Říčany B 1798 Strouha Jiří Sokol Nymburk A 1874 1
2003/2004 6 Biomedica Říčany B 1798 Šplíchal Petr Stad. Kutná Hora A 1978 0