Hráč Flašar Jaroslav

Flašar Jaroslav

User Pic
Jméno: Flašar Jaroslav
Oddíl: TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2033
Elo mezinárodní: 2023
ID: 29777
FIDE ID: 332470
Rok narození: 1995
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2032 2059 Kuzmin Sergej Šachový klub Lípa C 1931 1922 ½
2017/2018 8 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2040 2059 Soural Karel TJ Dvůr Králové nad Labem B 1934 1948 0
2017/2018 6 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2060 2059 Pražák Matouš TJ Jiskra Nový Bydžov 1886 1899 0
2017/2018 1 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2087 2083 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí B 1986 1987 0
2017/2018 9 Č TJ Jiskra Hořice 2027 2059 Kalenský Jakub Spartak Vrchlabí 1843 1844 1
2017/2018 8 B TJ Jiskra Hořice 2040 2059 Roško Luboš TJ Dvůr Králové n.L. 2274 2321 0
2017/2018 7 Č TJ Jiskra Hořice 2040 2059 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1778 1779 1
2017/2018 6 B TJ Jiskra Hořice 2060 2059 Buchar Petr ŠK AD Jičín B 1951 1934 ½
2017/2018 5 Č TJ Jiskra Hořice 2060 2059 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1955 1957 ½
2017/2018 4 B TJ Jiskra Hořice 2027 2059 Novák Radomír Slavia Hradec Králové C 2126 2116 ½
2017/2018 3 Č TJ Jiskra Hořice 2027 2059 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř 1925 1949 1
2017/2018 2 B TJ Jiskra Hořice 2027 2059 Fiedler Bedřich ŠK Lípa B 2110 2103 0
2017/2018 1 Č TJ Jiskra Hořice 2087 2083 Krása Marek DDM Třebechovice p.O. 1684 1668 ½
2017/2018 5 B ŠK Praha-Smíchov 2027 2059 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha "B" 2202 2213 0
2016/2017 11 B TJ Jiskra Hořice 2057 2058 Hulín Petr Sokol Bakov nad Jizerou 2078 2052 1
2016/2017 10 Č TJ Jiskra Hořice 2057 2058 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2045 2058 1
2016/2017 9 B TJ Jiskra Hořice 2057 2058 Trejbal Stanislav ŠK Slavoj Litoměřice 2132 2108 1
2016/2017 7 B TJ Jiskra Hořice 2057 2058 Jaščenko Olga Bartoš Unichess "B" 2168 2154 1
2016/2017 6 Č TJ Jiskra Hořice 2057 2058 Krutský Martin ŠK Teplice 2044 2022 ½
2016/2017 5 B TJ Jiskra Hořice 2057 2058 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín "D" 2033 1988 0
2016/2017 4 Č TJ Jiskra Hořice 2057 2058 Pavelka Hubert Jan ŠK Spartak Ústí n. L. 1999 1974 1
2016/2017 3 B TJ Jiskra Hořice 2057 2058 Vágner Tomáš CHESS MOST 2208 2218 0
2016/2017 2 Č TJ Jiskra Hořice 2057 2058 Vozka Pavel SK Děčín 2246 2256 ½
2016/2017 1 Č TJ Jiskra Hořice 2057 2058 Laštovka Jan Desko Liberec 2110 2119 ½
2015/2016 9 B ŠK AD Jičín "C" 2057 2058 Kánský Pavel SK Děčín 2045 2061 1
2015/2016 7 B ŠK AD Jičín "C" 2057 2058 Chmel Kristián ŠK Teplice 2111 2107 0
2015/2016 5 B ŠK AD Jičín "C" 2057 2058 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2018 2017 0
2015/2016 4 Č ŠK AD Jičín "C" 2057 2058 Miskolczi Vítězslav Unichess "B" 2055 2073 1
2015/2016 2 Č ŠK AD Jičín "C" 2057 2058 Hrbolka Ladislav CHESS Most 2104 2114 0
2015/2016 1 B ŠK AD Jičín "C" 2057 2058 Štolc Martin ŠK AD Jičín "B" 2047 2043 ½
2015/2016 11 Č TJ Jiskra Hořice A 2057 2058 Machlowski Slawomir Region Panda B 2096 2159 ½
2015/2016 10 B TJ Jiskra Hořice A 2057 2058 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín D 2188 2175 ½
2015/2016 9 B TJ Jiskra Hořice A 2057 2058 Semerák Pavel Sněžka TJ Náchod A 2057 2085 0
2015/2016 8 Č TJ Jiskra Hořice A 2057 2058 Humlíček Vojtěch TJ Sokol Hradec Králové A 1952 1981 1
2015/2016 7 B TJ Jiskra Hořice A 2057 2058 Szücs Matyáš ŠK Lípa B 2132 2127 ½
2015/2016 6 Č TJ Jiskra Hořice A 2057 2058 Bém David TJ Jiskra Jaroměř A 1908 1929 1
2015/2016 5 B TJ Jiskra Hořice A 2057 2058 Dostál Pavel Slovan Broumov A 2075 2067 1
2015/2016 4 Č TJ Jiskra Hořice A 2057 2058 Kykal Vojtěch TJ CIS Lázně Bělohrad A 1967 1960 1
2015/2016 3 B TJ Jiskra Hořice A 2057 2058 Jezbera Jiří DDM Třebechovice pod Orebem 2101 2112 0
2015/2016 2 Č TJ Jiskra Hořice A 2057 2058 Tejkal Lubomír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 2026 2042 ½
2015/2016 1 B TJ Jiskra Hořice A 2057 2058 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem A 1870 1853 ½
2015/2016 11 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2057 2058 Pištěk Marcel TJ SKP Valdice 1679 1781 1
2015/2016 10 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2057 2058 Bláha Milan TJ Lomnice nad Popelkou 2094 2097 0
2015/2016 8 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2057 2058 Špaček Libor TJ Dvůr Králové nad Labem B 2100 2124 ½
2015/2016 6 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2057 2058 Sucharda David ŠK ORTEX Hradec Králové 2040 2029 0
2015/2016 3 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2057 2058 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové C 2137 2138 ½
2014/2015 11 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2057 2058 Nálevka Petr TJ CIS Lázně Bělohrad 2104 2076 0
2014/2015 6 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2013 1986 Humlíček Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1996 1987 0
2014/2015 4 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2013 1986 Pištěk Marcel TJ SKP Valdice 1821 1
2014/2015 11 B TJ Jiskra Hořice 2013 1986 Jecha Vratislav TJ Jiskra Jaroměř B 2009 1995 ½
2014/2015 10 Č TJ Jiskra Hořice 2013 1986 Jonáš Vlastimil DDM Třebechovice p. O. 2094 2078 ½
2014/2015 9 B TJ Jiskra Hořice 2013 1986 Jüptner Jan TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2355 2353 0
2014/2015 8 Č TJ Jiskra Hořice 2013 1986 Špaček Libor TJ Dvůr Králové n. L. 2189 2172 1
2014/2015 7 B TJ Jiskra Hořice 2013 1986 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín D 2387 2420 ½
2014/2015 6 Č TJ Jiskra Hořice 2013 1986 Rojíková Lenka ŠK Lípa B 2035 2086 1
2014/2015 5 B TJ Jiskra Hořice 2013 1986 Smolej Lukáš TJ Sokol Hradec Králové 1990 1982 ½
2014/2015 4 Č TJ Jiskra Hořice 2013 1986 Štěpán Michal Slovan Broumov 2123 2122 1
2014/2015 3 B TJ Jiskra Hořice 2013 1986 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1815 1812 1
2014/2015 2 Č TJ Jiskra Hořice 2013 1986 Semerák Pavel Sněžka TJ Náchod 2101 2097 0
2014/2015 1 B TJ Jiskra Hořice 2013 1986 Rošková Kateřina TJ Jiskra Jaroměř A 1917 1985 ½
2014/2015 11 B ŠK AD Jičín B 2013 1986 Vařejčko Josef ŠK ZVU Engineering Lípa A 2186 2185 0
2014/2015 10 Č ŠK AD Jičín B 2013 1986 Kubíček Antonín TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2192 2191 ½
2014/2015 9 B ŠK AD Jičín B 2013 1986 Volf Jaroslav Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2051 ½
2014/2015 8 Č ŠK AD Jičín B 2013 1986 Bukáček Lubomír TJ Žďár nad Sázavou A 2062 2058 ½
2014/2015 7 B ŠK AD Jičín B 2013 1986 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny B 2118 2126 ½
2014/2015 5 Č ŠK AD Jičín B 2013 1986 Doležel Jaromír ŠK 1921 Zábřeh 2042 2034 ½
2014/2015 3 Č ŠK AD Jičín B 2013 1986 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička A 2097 2103 0
2014/2015 2 B ŠK AD Jičín B 2013 1986 Šmíd Jaroslav ŠK Vysoké Mýto 2084 2092 1
2014/2015 1 Č ŠK AD Jičín B 2013 1986 Malivánek Jiří AKIS Pardubice 2124 2126 1
2013/2014 11 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 2037 2090 Míl Jan TJ Lokomotiva Trutnov 1779 1
2013/2014 10 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 2037 2090 Vacek Jaroslav Sokol Hradec Králové B 1675 1651 ½
2013/2014 9 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 2037 2090 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1928 1980 0
2013/2014 8 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 2037 2090 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1700 1712 ½
2013/2014 7 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 2037 2090 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1988 1986 ½
2013/2014 5 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 2037 2090 Bém David TJ Dvůr Králové nad Labem B 1883 1918 0
2013/2014 4 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 2037 2090 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Vrchlabí 1990 1991 1
2013/2014 3 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 2037 2090 Němec Otakar ŠK Lípa C 1911 1937 1
2013/2014 2 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 2037 2090 Kohout Jan ŠK AD Jičín D 2002 1984 ½
2013/2014 1 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 2037 2090 Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou 1960 1985 ½
2013/2014 11 B TJ Jiskra Hořice 2037 2090 Semerák Pavel Sněžka TJ Náchod A 2026 2086 0
2013/2014 10 Č TJ Jiskra Hořice 2037 2090 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa B 2042 2043 0
2013/2014 9 B TJ Jiskra Hořice 2037 2090 Dostál Pavel Slovan Broumov 2090 2090 ½
2013/2014 8 Č TJ Jiskra Hořice 2037 2090 Mrověc Jan TJ Hronov 2076 2080 1
2013/2014 7 B TJ Jiskra Hořice 2037 2090 Špaček Libor TJ Dvůr Králové n. Labem 2203 2185 0
2013/2014 6 Č TJ Jiskra Hořice 2037 2090 Žižka Jan NIKI TJ Náchod B 1892 1907 1
2013/2014 5 B TJ Jiskra Hořice 2037 2090 Šedý Pavel ŠK Sobotka 2009, o.s. 2082 2079 1
2013/2014 4 Č TJ Jiskra Hořice 2037 2090 Back Tomáš TJ Jiskra Jaroměř A 1880 1905 1
2013/2014 3 Č TJ Jiskra Hořice 2037 2090 Mádr Tomáš TJ Jiskra Jaroměř B 2007 1986 ½
2013/2014 2 B TJ Jiskra Hořice 2037 2090 Slavík Jan DDM Třebechovice p. Orebem 1977 1951 1
2013/2014 1 Č TJ Jiskra Hořice 2037 2090 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín C 2138 2133 0
2012/2013 11 Č ŠK Sobotka 1974 1970 Štolc Martin ŠK AD Jičín C 1984 1992 ½
2012/2013 10 B ŠK Sobotka 1974 1970 Plchot Miroslav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1881 1000 ½
2012/2013 9 Č ŠK Sobotka 1974 1970 Novotný Jan NIKI TJ Náchod B 1959 1949 ½
2012/2013 8 B ŠK Sobotka 1974 1970 Fiedler Bedřich ŠK Lípa A 2111 2106 ½
2012/2013 7 Č ŠK Sobotka 1974 1970 Štefan Jaroslav ŠK Lípa B 1814 1853 1
2012/2013 6 B ŠK Sobotka 1974 1970 Jonáš Vlastimil DDM Třebechovice p.O. 2081 2059 0
2012/2013 5 Č ŠK Sobotka 1974 1970 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1932 1911 ½
2012/2013 4 B ŠK Sobotka 1974 1970 Pyka Roman TJ Hronov 2113 2075 1
2012/2013 2 B ŠK Sobotka 1974 1970 Wagner Vojtěch TJ Slavia Hradec Králové C 1813 2022 1
2012/2013 1 Č ŠK Sobotka 1974 1970 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1829 1917 1
2012/2013 11 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1974 1970 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové nad Labem B 1961 1964 1
2012/2013 10 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1974 1970 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa D 2009 2008 0
2012/2013 9 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1974 1970 Malinský Martin TJ Lokomotiva Trutnov 1710 ½
2012/2013 8 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1974 1970 Smolej Lukáš Sokol Hradec Králové 1985 1979 0
2012/2013 7 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1974 1970 Zvěřina Jan TJ Slavia Hradec Králové D 1934 1919 1
2012/2013 6 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1974 1970 Gonsior Evžen ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2328 2243 0
2012/2013 5 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1974 1970 Kohout Jan ŠK AD Jičín D 1977 1946 0
2012/2013 2 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1974 1970 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1878 1860 ½
2012/2013 1 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1974 1970 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 2002 2019 1
2011/2012 11 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1941 1984 Jüptner Jan TJ Spartak Vrchlabí 2318 2317 0
2011/2012 10 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1941 1984 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1860 1911 1
2011/2012 9 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1941 1984 Ptáček Tomáš ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 0
2011/2012 8 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1941 1984 Novák Luděk ŠK Lípa C 1935 1934 1
2011/2012 7 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1941 1984 Krám Jiří ŠK Lípa D 1896 1883 0
2011/2012 6 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1941 1984 Killar Marek Lokomotiva Trutnov 2093 2081 1
2011/2012 5 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1941 1984 Bláha Milan TJ Lomnice nad Popelkou 2204 2147 0
2011/2012 4 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1941 1984 Šedý Pavel Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 2178 2126 0
2011/2012 3 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1941 1984 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 1959 2005 0
2011/2012 2 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1941 1984 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem B 1960 1952 0
2011/2012 1 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1941 1984 Duczynski Petr TJ Nová Paka 2141 1965 1
2011/2012 7 B TJ Jiskra Hořice 1941 1984 Langner Jakub TJ Slovan Havířov 1984 2027 0
2011/2012 6 Č TJ Jiskra Hořice 1941 1984 Maříková Jana TJ Náměšť nad Oslavou 1889 1927 ½
2011/2012 5 B TJ Jiskra Hořice 1941 1984 Navrátil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 2047 2017 1
2011/2012 4 Č TJ Jiskra Hořice 1941 1984 Kubík Michael BŠŠ Frýdek-Místek 1980 2052 0
2011/2012 3 Č TJ Jiskra Hořice 1941 1984 Šlampa Jan Sokol Údlice 1970 1942 1
2011/2012 2 Č TJ Jiskra Hořice 1941 1984 Hrdina Robin TRW Autoelektronika Vlašim 2050 2039 0
2011/2012 1 Č TJ Jiskra Hořice 1941 1984 Seidl Štěpán 2222 ŠK Polabiny 2144 2164 0
2011/2012 7 B TJ Jiskra Hořice 1941 1984 Ta Van Duy Chess Most 1882 2035 ½
2011/2012 6 Č TJ Jiskra Hořice 1941 1984 Šlampa Jan Sokol Údlice 1970 1942 1
2011/2012 5 B TJ Jiskra Hořice 1941 1984 Lhotka Jiří Desko Liberec 1966 2023 0
2011/2012 4 Č TJ Jiskra Hořice 1941 1984 Hrdina Robin TRW Autoelektronika Vlašim 2050 2039 0
2011/2012 3 B TJ Jiskra Hořice 1941 1984 Čáp Adam ŠK Kladno 1999 2126 1
2011/2012 2 Č TJ Jiskra Hořice 1941 1984 Seidl Štěpán 2222 ŠK Polabiny 2144 2164 0
2011/2012 1 B TJ Jiskra Hořice 1941 1984 Pospíšil Martin KŠ Říčany 1925 2055 2081 1
2011/2012 11 Č ŠK Polymar Lípa A 1941 1984 Sedláček Jan DDM Třebechovice p. Orebem 1946 1937 1
2011/2012 10 B ŠK Polymar Lípa A 1941 1984 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1784 1901 ½
2011/2012 9 Č ŠK Polymar Lípa A 1941 1984 Chmelař Vítězslav Panda Rychnov n. Kněžnou B 1858 1885 1
2011/2012 8 B ŠK Polymar Lípa A 1941 1984 Čermák Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1870 1862 0
2011/2012 7 B ŠK Polymar Lípa A 1941 1984 Gorecki Janusz TJ Hronov 1907 1949 1
2011/2012 6 Č ŠK Polymar Lípa A 1941 1984 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín C 2008 1965 1
2011/2012 5 B ŠK Polymar Lípa A 1941 1984 Humlíček Vojtěch TJ Sokol Hradec Králové 1909 1915 ½
2011/2012 4 Č ŠK Polymar Lípa A 1941 1984 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1968 1893 ½
2011/2012 3 B ŠK Polymar Lípa A 1941 1984 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod 2094 2084 0
2011/2012 1 B ŠK Polymar Lípa A 1941 1984 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové n. Labem 1895 1858 1
2010/2011 7 Č TJ Jiskra Hořice 1853 Phamová Xuan Mai SK Boršice 1900 1
2010/2011 6 B TJ Jiskra Hořice 1853 Konvička Martin TŽ Třinec 1000 1
2010/2011 5 Č TJ Jiskra Hořice 1853 Bausano Michael SK Slavia Orlová 1728 1
2010/2011 4 B TJ Jiskra Hořice 1853 Zpěváková Jana ŠK Staré Město 1765 1
2010/2011 3 B TJ Jiskra Hořice 1853 Šroubová Lenka ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1943 1
2010/2011 2 Č TJ Jiskra Hořice 1853 Charvát Jiří SK OAZA Praha 1657 1
2010/2011 1 B TJ Jiskra Hořice 1853 Kalužný Matyáš Sokol Údlice 1879 0
2010/2011 11 B TJ Lázně Bělohrad 1853 Němec Otakar ŠK Lípa C 1884 0
2010/2011 10 Č TJ Lázně Bělohrad 1853 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem B 1843 1
2010/2011 9 B TJ Lázně Bělohrad 1853 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1809 1
2010/2011 8 Č TJ Lázně Bělohrad 1853 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1726 0
2010/2011 7 B TJ Lázně Bělohrad 1853 Kovář Ladislav TJ Spartak Vrchlabí 1928 1
2010/2011 6 Č TJ Lázně Bělohrad 1853 Buchar Petr ŠK AD Jičín C 1981 0
2010/2011 4 B TJ Lázně Bělohrad 1853 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové D 1878 1
2010/2011 3 Č TJ Lázně Bělohrad 1853 Jána Michal TJ Loko Trutnov 1787 1
2010/2011 1 Č TJ Lázně Bělohrad 1853 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka 1598 1
2010/2011 7 Č TJ Jiskra Hořice 1853 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 1978 0
2010/2011 6 B TJ Jiskra Hořice 1853 Šroubová Lenka ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1943 1
2010/2011 5 Č TJ Jiskra Hořice 1853 Suchomel Aleš Desko Liberec 1945 0
2010/2011 4 Č TJ Jiskra Hořice 1853 Charvát Jiří SK OAZA Praha 1657 1
2010/2011 3 B TJ Jiskra Hořice 1853 Hrdina Robin TRW Autolektronika Vlašim 1909 0
2010/2011 2 Č TJ Jiskra Hořice 1853 Čáp Adam ŠK Kladno 1906 1
2010/2011 1 B TJ Jiskra Hořice 1853 Kalužný Matyáš Sokol Údlice 1879 0
2010/2011 11 B TJ Jiskra Hořice B 1853 Szücs Matyáš Sokol Hradec Králové 1705 1
2010/2011 10 Č TJ Jiskra Hořice B 1853 Zikmund Jaroslav Panda Rychnov n. Kněžnou B 1917 1
2010/2011 9 B TJ Jiskra Hořice B 1853 Hájek Jiří ŠK Polymar Lípa A 2136 ½
2010/2011 8 Č TJ Jiskra Hořice B 1853 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod 1955 ½
2010/2011 6 Č TJ Jiskra Hořice B 1853 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové C 2002 1
2010/2011 5 B TJ Jiskra Hořice B 1853 Michel Ladislav TJ Hronov 1908 1
2010/2011 4 Č TJ Jiskra Hořice B 1853 Pražák Pavel ŠK Polymar Lípa B 1820 1
2010/2011 3 B TJ Jiskra Hořice B 1853 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř 1917 0
2010/2011 1 B TJ Jiskra Hořice B 1853 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice A 1996 0
2009/2010 6 B Jiskra Hořice B 1736 Doseděl Jiří ŠK Colas Lípa A 1100 1
2009/2010 4 B Jiskra Hořice B 1736 Malák Petr ZŠ Milady Horákové HK 1100 1
2009/2010 3 Č Jiskra Hořice B 1736 Sucharda David PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 1
2009/2010 1 B Jiskra Hořice B 1736 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín B 1250 1
2009/2010 11 B TJ Jiskra Hořice A 1736 Splítek Luboš ŠK Polymar Lípa B 1817 ½
2009/2010 10 Č TJ Jiskra Hořice A 1736 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod 1978 0
2009/2010 7 B TJ Jiskra Hořice A 1736 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové nad Labem 1772 0
2009/2010 6 Č TJ Jiskra Hořice A 1736 TJ Slavia Hradec Králové C 1
2009/2010 5 B TJ Jiskra Hořice A 1736 Malík Zdeněk Panda Veolia ARTCO RnK B 1659 0
2009/2010 4 Č TJ Jiskra Hořice A 1736 Šnorek Milan ŠK AD Jičín B 2164 0
2009/2010 2 Č TJ Jiskra Hořice A 1736 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1937 0
2009/2010 1 B TJ Jiskra Hořice A 1736 Prokopová Jiřina TJ Jiskra Hořice B 1780 1
2009/2010 11 Č TJ Lázně Bělohrad 1736 Vaňouček Pavel ŠK Jilemnice 1607 1
2009/2010 10 B TJ Lázně Bělohrad 1736 Samek Jiří ŠK Polymar Lípa C 1850 0
2009/2010 9 Č TJ Lázně Bělohrad 1736 Rozkovec Jiří Sokol Hradec Králové 1863 1
2009/2010 8 B TJ Lázně Bělohrad 1736 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1589 1
2009/2010 7 Č TJ Lázně Bělohrad 1736 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1693 ½
2009/2010 6 B TJ Lázně Bělohrad 1736 Toman Radek TJ Baník Žacléř 1622 1
2009/2010 3 B TJ Lázně Bělohrad 1736 Kvasničák Josef TJ Loko Trutnov 1565 1
2009/2010 2 Č TJ Lázně Bělohrad 1736 Hanuš Pavel SK HSM Trutnov 1651 ½
2008/2009 11 Č Sokol Hradec Králové 1592 Kohout Martin Jiskra RMSK N. Bydžov B 1724 0
2008/2009 10 B Sokol Hradec Králové 1592 Zahradník Tomáš Panda Rychnov n.Kn. B 1575 0
2008/2009 9 Č Sokol Hradec Králové 1592 Výprachtický David SK Žamberk 1693 0
2008/2009 8 B Sokol Hradec Králové 1592 Kubáček Radek Bižuterie Jablonec n.N. 1250 1
2008/2009 7 B Sokol Hradec Králové 1592 Čižinský Petr 2222 + ALFA Pardubice 1937 0
2008/2009 6 B Sokol Hradec Králové 1592 Jančařík Joel TJ Sokol Praha - Kobylisy 2045 0
2008/2009 5 Č Sokol Hradec Králové 1592 Nedoma Marek Auto Škoda Ml. Boleslav 1699 ½
2008/2009 4 B Sokol Hradec Králové 1592 Krupička Jakub ŠŠ Desko Liberec B 1546 1
2008/2009 3 Č Sokol Hradec Králové 1592 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1579 0
2008/2009 2 B Sokol Hradec Králové 1592 Třešňák Filip ŠŠ Desko Liberec A 1850 1
2008/2009 1 Č Sokol Hradec Králové 1592 Marek Michal ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1626 1
2007/2008 11 B Sokol Hradec Králové 1250 Vančura Daniel 2222+DDM ALFA Pardubice 1000 1
2007/2008 10 Č Sokol Hradec Králové 1250 Nečas Lukáš TJ Lanškroun 1250 ½
2007/2008 9 B Sokol Hradec Králové 1250 Sršeň Tomáš Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1504 1
2007/2008 8 B Sokol Hradec Králové 1250 Bodlák Tomáš Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1100 1
2007/2008 7 B Sokol Hradec Králové 1250 Behina Dominik M-Team Jiskra Jaroměř 1100 1
2007/2008 11 B TJ Jiskra Hořice B 1250 Sukup Ladislav TJ Tatran Hostinné 1492 1
2007/2008 10 Č TJ Jiskra Hořice B 1250 Rigel Filip ORTEX RETA Hradec Králové 1453 1
2007/2008 9 B TJ Jiskra Hořice B 1250 Brzek Petr TJ Dvůr Králové n. Labem B 1
2007/2008 8 Č TJ Jiskra Hořice B 1250 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1740 ½
2007/2008 7 Č TJ Jiskra Hořice B 1250 Fiebinger Zdeněk Lokomotiva Trutnov 1785 0
2007/2008 6 B TJ Jiskra Hořice B 1250 Nedbal Radek ŠK AD Jičín B 1726 0
2007/2008 5 Č TJ Jiskra Hořice B 1250 Volf Michal ŠK Lípa B 1762 0
2007/2008 4 B TJ Jiskra Hořice B 1250 Müller Gerhard Baník Žacléř 1557 ½
2007/2008 3 Č TJ Jiskra Hořice B 1250 Zívr Martin TJ Lázně Bělohrad 1300 1
2007/2008 2 B TJ Jiskra Hořice B 1250 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1379 1
2007/2008 1 Č TJ Jiskra Hořice B 1250 Fiala Milan ŠK HSM Trutnov 1578 0
2006/2007 10 B TJ Jiskra Hořice Krátký Josef ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1100 ½
2006/2007 11 Č TJ Jiskra Hořice B Vávra Jiří Slavia Hradec Králové E 1729 1
2006/2007 10 B TJ Jiskra Hořice B Dunda Pavel ŠK Lípa C 1354 1
2006/2007 9 Č TJ Jiskra Hořice B Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1492 0
2006/2007 6 Č TJ Jiskra Hořice B Špína Jiří SK policie Valdice 1428 0
2006/2007 5 B TJ Jiskra Hořice B Müller Gerhard Baník Žacléř 1540 0
2006/2007 1 B TJ Jiskra Hořice B Soukup Milan TJ Tatran Hostinné 0