Hráč Kraus Ondřej

Kraus Ondřej

User Pic
Jméno: Kraus Ondřej
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1973
Elo mezinárodní: 1968
ID: 16646
FIDE ID: 333166
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Eurobit 1964 1962 Švanda Pavel Zelezne hory 2041 2054 ½
2018/2019 10 Eurobit 1964 1962 Krys Jaromír TJ SO Chrudim B 2038 2043 ½
2018/2019 8 Eurobit 1959 1962 Navrátil Ladislav TJ Stefanydes Policka C 1747 1752 1
2018/2019 6 Eurobit 1952 1962 Brožka Karel 2222 SK Polabiny F 1849 1850 1
2018/2019 5 Eurobit 1958 1953 Bělohlav Jan 2222 SK Polabiny E 1922 1913 ½
2018/2019 4 Eurobit 1958 1953 Hon Jiří SK Rapid Pardubice C 1785 1774 ½
2018/2019 3 Eurobit 1976 1953 Veselý Emanuel Sokol Lazne Bohdanec 1752 1754 ½
2018/2019 2 Eurobit 1976 1953 Mudruňka Pavel SK Bohemia Pardubice B 1884 1954 0
2018/2019 1 Eurobit 1943 1953 Dvořák Slavomil SO Hlinsko B 1929 1920 1
2017/2018 2 Eurobit 1965 1971 Celý Jaroslav TJ Zdar nad Sazavou 2017 2003 0
2017/2018 1 Eurobit 1971 1976 Vodák Rostislav SK Velke Losiny 2063 2063 ½
2014/2015 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 2022 2023 Hrobař Vlastimil ŠK Ústí nad Orlicí B 1950 1944 0
2014/2015 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 2022 2023 Krušina Patrik ŠK Svitavy 1898 1875 0
2014/2015 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 2022 2023 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1649 1
2014/2015 8 ŠK Rapid Pardubice C 2022 2023 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2087 2073 ½
2014/2015 7 ŠK Rapid Pardubice C 2022 2023 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto B 1771 1785 1
2014/2015 6 ŠK Rapid Pardubice C 2022 2023 Štolfa Jaroslav TJ CHS Chotěboř B 1781 1865 1
2014/2015 4 ŠK Rapid Pardubice C 2022 2023 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny C 2018 2018 ½
2014/2015 3 ŠK Rapid Pardubice C 2022 2023 Kolovratník Miloš Proplast Česká Třebová 2087 2084 1
2014/2015 2 ŠK Rapid Pardubice C 2022 2023 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1885 1873 1
2014/2015 1 ŠK Rapid Pardubice C 2022 2023 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk 1954 1969 ½
2014/2015 11 AKIS Pardubice 2022 2023 Vicenec Roman ŠK 1921 Zábřeh 2014 2003 ½
2014/2015 6 AKIS Pardubice 2022 2023 Hájek Jiří ŠK ZVU Engineering Lípa A 2085 2080 0
2014/2015 5 AKIS Pardubice 2022 2023 Kopecký Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1964 1984 ½
2014/2015 4 AKIS Pardubice 2022 2023 Poslušný Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 1952 1923 ½
2014/2015 3 AKIS Pardubice 2022 2023 Petr Luboš TJ Žďár nad Sázavou A 1822 1
2014/2015 1 AKIS Pardubice 2022 2023 Indrák Igor ŠK AD Jičín B 2126 2068 1
2013/2014 7 ŠK Rapid Pardubice C 2035 2034 Mareš Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 2008 2026 0
2013/2014 6 ŠK Rapid Pardubice C 2035 2034 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk 2133 2150 0
2013/2014 5 ŠK Rapid Pardubice C 2035 2034 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2134 2140 ½
2013/2014 4 ŠK Rapid Pardubice C 2035 2034 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2092 2087 ½
2013/2014 3 ŠK Rapid Pardubice C 2035 2034 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2073 2076 0
2013/2014 2 ŠK Rapid Pardubice C 2035 2034 Česenek Jan TJ ŠO Chrudim B 1819 1807 1
2013/2014 1 ŠK Rapid Pardubice C 2035 2034 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 1998 2013 ½
2013/2014 6 AKIS Pardubice 2035 2034 Marečková Martina Region Panda Rychnov n. K. 2113 2093 0
2013/2014 4 AKIS Pardubice 2035 2034 Mareš Jan ŠK Ústí nad Orlicí 2008 2026 0
2013/2014 3 AKIS Pardubice 2035 2034 Holata Miroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1756 1
2013/2014 2 AKIS Pardubice 2035 2034 Šmíd Jaroslav ŠK Vysoké Mýto 2042 2043 1
2013/2014 1 AKIS Pardubice 2035 2034 Kaisler Martin ŠK ZVU Engineering Lípa A 2058 2046 1
2012/2013 11 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2031 2050 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová 1873 1891 ½
2012/2013 10 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2031 2050 Švub Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí 1970 1963 1
2012/2013 9 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2031 2050 Roháč Miloslav Agentura Garde Calcio Olomouc 1755 ½
2012/2013 7 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2031 2050 Marečková Martina Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2080 2109 0
2012/2013 6 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2031 2050 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim 2082 2102 0
2012/2013 4 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2031 2050 Lužíková Nicola TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1796 1772 0
2012/2013 3 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2031 2050 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové B 2013 2022 0
2012/2013 2 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2031 2050 Vicenec Roman T.J. Sokol Šumperk 2049 2012 ½
2012/2013 11 ŠK Rapid Aggressors 2031 2050 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2269 2252 0
2012/2013 10 ŠK Rapid Aggressors 2031 2050 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim B 2178 2178 1
2012/2013 9 ŠK Rapid Aggressors 2031 2050 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2128 2124 ½
2012/2013 8 ŠK Rapid Aggressors 2031 2050 Zeinert Michal ŠK Ústí nad Orlicí B 2134 2125 ½
2012/2013 7 ŠK Rapid Aggressors 2031 2050 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk 2092 2154 1
2012/2013 6 ŠK Rapid Aggressors 2031 2050 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2131 2134 0
2012/2013 5 ŠK Rapid Aggressors 2031 2050 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2053 2061 1
2012/2013 4 ŠK Rapid Aggressors 2031 2050 Petuchov Sergej TJ Jiskra Heřm. Městec 2163 2163 0
2012/2013 3 ŠK Rapid Aggressors 2031 2050 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2237 2236 1
2012/2013 2 ŠK Rapid Aggressors 2031 2050 Yakimenko Alexander A. ŠK Bohemia Pardubice 2220 2211 1
2012/2013 1 ŠK Rapid Aggressors 2031 2050 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2157 2172 0
2011/2012 11 AKIS Pardubice 1988 1965 Michálek Miroslav ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1891 1794 1
2011/2012 10 AKIS Pardubice 1988 1965 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 1
2011/2012 9 AKIS Pardubice 1988 1965 Konrád František Sokol Zaječice 1922 1919 1
2011/2012 5 AKIS Pardubice 1988 1965 Švanda Pavel ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2159 2164 0
2011/2012 4 AKIS Pardubice 1988 1965 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto 2023 2006 ½
2011/2012 2 AKIS Pardubice 1988 1965 Houška Bronislav TJ ŠO Chrudim 2026 2030 1
2011/2012 1 AKIS Pardubice 1988 1965 Volf Jaroslav Šachový klub Ústí nad Orlicí 2149 2129 0
2011/2012 11 Rapid Pardubice C 1988 1965 Havrlík Pavel SK+Sokol Žamberk 1878 1897 ½
2011/2012 10 Rapid Pardubice C 1988 1965 Mareš Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 1901 1980 0
2011/2012 9 Rapid Pardubice C 1988 1965 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1999 2006 1
2011/2012 8 Rapid Pardubice C 1988 1965 Starý Lukáš TJ Jiskra Heřmanův Městec 1904 1918 0
2011/2012 7 Rapid Pardubice C 1988 1965 Koníček Petr TJ ŠO Chrudim B 2012 1
2011/2012 6 Rapid Pardubice C 1988 1965 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto C 1746 1769 1
2011/2012 5 Rapid Pardubice C 1988 1965 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 2003 2000 ½
2011/2012 4 Rapid Pardubice C 1988 1965 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička 2018 2031 1
2011/2012 3 Rapid Pardubice C 1988 1965 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 2002 2007 0
2011/2012 2 Rapid Pardubice C 1988 1965 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1971 1946 0
2011/2012 1 Rapid Pardubice C 1988 1965 Meleško Andrij TJ Slovan Moravská Třebová 1000 ½
2010/2011 11 Rapid Pardubice 1973 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk 1972 ½
2010/2011 10 Rapid Pardubice 1973 Novotný Petr TJ CHS Chotěboř 2091 ½
2010/2011 9 Rapid Pardubice 1973 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2250 ½
2010/2011 7 Rapid Pardubice 1973 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2150 0
2010/2011 5 Rapid Pardubice 1973 Pokorný Zdeněk TJ ŠO Chrudim "B" 2286 0
2010/2011 4 Rapid Pardubice 1973 Blaško Štěpán TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1935 ½
2010/2011 3 Rapid Pardubice 1973 Černý Karel TJ Spartak OEZ Letohrad 2015 ½
2010/2011 2 Rapid Pardubice 1973 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto "C" 2392 0
2010/2011 1 Rapid Pardubice 1973 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto "B" 2035 0
2010/2011 11 AKIS Pardubice 1973 Mičulka David SK Caissa Trebic B 2018 ½
2010/2011 10 AKIS Pardubice 1973 Bartošová Lucie Jiskra Litomysl 1961 0
2010/2011 8 AKIS Pardubice 1973 Ptáček Luboš SK Vysoke Myto 2046 ½
2010/2011 7 AKIS Pardubice 1973 Pokorný Jan Jiskra Usti nad Orlici 1853 ½
2010/2011 6 AKIS Pardubice 1973 Bělohlávek Petr SK Caissa Trebic A 2221 1
2010/2011 4 AKIS Pardubice 1973 Mouryc Tomáš Sokol Bedrichov 2000 1
2010/2011 3 AKIS Pardubice 1973 Pospíšil Dušan Lokomotiva Brno 2160 ½
2010/2011 2 AKIS Pardubice 1973 Bujnoch Radek SK Chrudim 2144 0
2010/2011 1 AKIS Pardubice 1973 Hájek Jaroslav Sokol Zajecice 2028 0
2009/2010 11 Synpo Pardubice 1888 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2042 0
2009/2010 10 Synpo Pardubice 1888 Wiesinger Wolfgang TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1787 0
2009/2010 8 Synpo Pardubice 1888 Pečinka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2058 0
2009/2010 7 Synpo Pardubice 1888 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny C"" 2089 0
2009/2010 5 Synpo Pardubice 1888 Ondrej Tomáš ŠK Vysoké Mýto C"" 1624 1
2009/2010 4 Synpo Pardubice 1888 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B"" 1958 0
2009/2010 3 Synpo Pardubice 1888 Palla Stanislav TJ Lanškroun 1796 ½
2009/2010 1 Synpo Pardubice 1888 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny D"" 1471 1
2009/2010 10 AKIS Pardubice 1888 Zachariáš Miroslav ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 1894 1
2009/2010 9 AKIS Pardubice 1888 Vachek Jiří Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1865 1
2009/2010 8 AKIS Pardubice 1888 Mičánek Tomáš ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2122 0
2009/2010 7 AKIS Pardubice 1888 Kracík Tomáš Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2112 ½
2009/2010 6 AKIS Pardubice 1888 Hruška Ondřej TJ Spartak Pelhřimov 1910 1
2009/2010 2 AKIS Pardubice 1888 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl 1845 ½
2009/2010 1 AKIS Pardubice 1888 Mazuch Jan ŠK Bohemia Pardubice 1980 ½
2008/2009 11 ŠK Rapid Teenagers 1595 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1902 ½
2008/2009 10 ŠK Rapid Teenagers 1595 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto C 1901 ½
2008/2009 8 ŠK Rapid Teenagers 1595 Liduch Martin 2222 ŠK Polabiny F 1000 1
2008/2009 7 ŠK Rapid Teenagers 1595 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny E 1857 ½
2008/2009 6 ŠK Rapid Teenagers 1595 Marinov Peter Spartak Choceň B 1765 1
2008/2009 5 ŠK Rapid Teenagers 1595 Adámek Milan ŠO DDM Hlinsko 1921 0
2008/2009 4 ŠK Rapid Teenagers 1595 Zelenka Jaroslav ŠK Bohemia Pardubice B 2055 1
2008/2009 3 ŠK Rapid Teenagers 1595 Němec Bohumil TJ ŠO a DDM Chrudim C 1813 0
2008/2009 2 ŠK Rapid Teenagers 1595 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička C 1774 1
2008/2009 1 ŠK Rapid Teenagers 1595 Hennig Thomas AKIS Pardubice 1997 ½
2008/2009 9 ŠK Rapid Knights 1595 Krys Jan TJ ŠO a DDM Chrudim E 1632 0
2008/2009 8 ŠK Rapid Knights 1595 Režný Zdeněk ŠK Rapid Matadors 1794 0
2008/2009 7 ŠK Rapid Knights 1595 Zoubek David ŠK Rapid Talents 1621 1
2008/2009 6 ŠK Rapid Knights 1595 Kafka Roman TJ Sokol Krucemburk 1573 1
2008/2009 5 ŠK Rapid Knights 1595 Juchelka Petr ŠK Bohemia Pardubice C 1644 1
2008/2009 4 ŠK Rapid Knights 1595 Mrha Jan TJ ŠO a DDM Chrudim D 1740 0
2008/2009 3 ŠK Rapid Knights 1595 Kubelka Libor NOPO Miřetice 1310 1
2008/2009 2 ŠK Rapid Knights 1595 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny G 1605 1
2008/2009 1 ŠK Rapid Knights 1595 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1785 0
2007/2008 11 ŠK Rapid Pardubice E 1392 Michal Milan TJ CHS Chotěboř 1781 0
2007/2008 10 ŠK Rapid Pardubice E 1392 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička C 1705 0
2007/2008 9 ŠK Rapid Pardubice E 1392 Bartoš Martin ŠO Chrudim C 1691 0
2007/2008 7 ŠK Rapid Pardubice E 1392 Siegel Josef Spartak Choceň A 1737 1
2007/2008 2 ŠK Rapid Pardubice E 1392 Janoušek Martin Spartak Choceň B 1636 1
2007/2008 9 ŠK Rapid Pardubice F 1392 Hrančík Jaroslav Sokol Krucemburk 1500 1
2007/2008 8 ŠK Rapid Pardubice F 1392 Mácha Martin TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1546 1
2007/2008 7 ŠK Rapid Pardubice F 1392 Šenkýř Jindřich TJ Sokol Krouna 1597 0
2007/2008 6 ŠK Rapid Pardubice F 1392 Indra Antonín 2222 ŠK Polabiny G 1000 1
2007/2008 5 ŠK Rapid Pardubice F 1392 Bureš Zbyněk TJ ŠO Chrudim E 1499 0
2007/2008 4 ŠK Rapid Pardubice F 1392 Jílek Václav ŠK Vysoké Mýto C 1422 ½
2007/2008 3 ŠK Rapid Pardubice F 1392 Marcinko Patrik ŠK Rapid Pardubice G 1261 1
2007/2008 1 ŠK Rapid Pardubice F 1392 Klouček Jindřich ŠK Holcim Prachovice B 1672 0
2006/2007 9 Cyclo Content Pardubice 1250 Nožička Karel 2222 ŠK Polabiny F"" 1321 1
2006/2007 7 Cyclo Content Pardubice 1250 Stodola Jakub TJ Štefanydes Polička E"" 1378 ½
2006/2007 6 Cyclo Content Pardubice 1250 Sedlák Petr SK Holcim Prachovice B"" 1553 0
2006/2007 5 Cyclo Content Pardubice 1250 Rychnovský Josef Dymák Heřmanův Městec B"" 1100 1
2006/2007 4 Cyclo Content Pardubice 1250 Švarc Ondřej ŠK Vysoké Mýto C"" 1250 1
2006/2007 2 Cyclo Content Pardubice 1250 Petrásek Jan TJ Štefanydes Polička D"" 1100 1