Hráč Olšar Jaroslav

Olšar Jaroslav

User Pic
Jméno: Olšar Jaroslav
Oddíl: Šachový klub Karviná
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2198
Elo mezinárodní: 2228
ID: 137
FIDE ID: 307327
Rok narození: 1959
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Karviná 2216 2220 Bulava Petr Baník Havířov 2027 2032 1
2018/2019 10 ŠK Karviná 2216 2220 Nytra Ondřej BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1998 1883 1
2018/2019 9 ŠK Karviná 2216 2220 Dobeš Luděk Slavoj Poruba "C" 2023 2011 1
2018/2019 8 ŠK Karviná 2216 2220 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2020 2013 ½
2018/2019 7 ŠK Karviná 2235 2220 Sieber Martin SK Slavia Orlová "B" 2076 2097 ½
2018/2019 6 ŠK Karviná 2235 2220 Záleský Karel KVS EKODIVIZE Opava 2043 2013 0
2018/2019 5 ŠK Karviná 2229 2216 Beseda Roman TJ Sokol Dobrá 2072 2081 1
2018/2019 3 ŠK Karviná 2228 2216 Cupek Martin TŽ Třinec "B" 2071 2088 ½
2018/2019 2 ŠK Karviná 2228 2216 Fojtík Vlastislav Sokol Vrbno pod P. 2040 2015 1
2018/2019 1 ŠK Karviná 2231 2216 Krajina Aleš Labortech Ostrava "B" 2116 2125 ½
2018/2019 9 ŠK Karviná "C" 2216 2220 Szmek Milan SK Slavia Orlová "E" 1832 1846 1
2018/2019 8 ŠK Karviná "C" 2216 2220 Pacl Václav TJ Slovan Havířov "B" 2020 2013 0
2018/2019 7 ŠK Karviná "C" 2216 2220 Mitura Václav Slavoj Český Těšín "B" 2147 2141 ½
2018/2019 6 ŠK Karviná "C" 2235 2220 Hanák Tomáš Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1944 1955 ½
2018/2019 2 ŠK Karviná "C" 2228 2216 Chmiel František Sokol Chotěbuz 0 1933 1
2018/2019 1 ŠK Karviná "C" 2231 2216 Oczko Zdeněk Baník Havířov "D" 1610 1655 1
2017/2018 11 Šachový klub Karviná 2227 2205 Válek Milan TJ Sokol Dobrá „A“ 2017 1965 1
2017/2018 10 Šachový klub Karviná 2227 2205 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 ½
2017/2018 9 Šachový klub Karviná 2227 2205 Koziol Kamil ŠK Slavoj Poruba "B" 2262 1
2017/2018 8 Šachový klub Karviná 2227 2205 Zdražil Jan AŠK DA Olomouc "A" 1839 1916 1
2017/2018 7 Šachový klub Karviná 2227 2205 Milat Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2073 2073 1
2017/2018 6 Šachový klub Karviná 2227 2205 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov "A" 2011 2021 1
2017/2018 5 Šachový klub Karviná 2227 2205 Krajina Aleš Labortech Ostrava "B" 2176 2178 ½
2017/2018 3 Šachový klub Karviná 2227 2205 Bulava Petr Baník Havířov "A" 2101 2102 1
2017/2018 2 Šachový klub Karviná 2227 2205 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec "B" 2011 2017 1
2017/2018 1 Šachový klub Karviná 2227 2205 Žák Pavel ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2030 2027 1
2016/2017 11 Šachový klub Karviná 2227 2205 Valenta Vít TJ Sokol Velké Losiny 2076 2068 0
2016/2017 10 Šachový klub Karviná 2227 2205 Vaněk Ladislav Sokol Vrbno p/P 2244 2234 1
2016/2017 9 Šachový klub Karviná 2227 2205 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2144 2125 ½
2016/2017 8 Šachový klub Karviná 2227 2205 Sikora Jan TŽ Třinec "B" 2252 2210 ½
2016/2017 7 Šachový klub Karviná 2227 2205 Miturová Magdaléna Slavoj Český Těšín 2157 2151 0
2016/2017 6 Šachový klub Karviná 2227 2205 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová 2263 2270 ½
2016/2017 5 Šachový klub Karviná 2227 2205 Očkay Tomáš ŠK Slavoj Poruba "B" 2146 2149 ½
2016/2017 4 Šachový klub Karviná 2227 2205 Rakús Pavel ŠK TJ Dolní Benešov 2188 2140 0
2016/2017 3 Šachový klub Karviná 2227 2205 Jaworski Miroslaw TJ Slovan Havířov 2269 2335 ½
2016/2017 2 Šachový klub Karviná 2227 2205 Opravil Karel TJ ŠK DUE POP Uničov 1985 1988 1
2016/2017 1 Šachový klub Karviná 2227 2205 Neoral Antonín Tatran Litovel "B" 2139 2136 ½
2015/2016 11 ŠK Karviná "A" 2227 2205 Adámek Jiří KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 0
2015/2016 10 ŠK Karviná "A" 2227 2205 Holemář David Moravská Slavia Brno\r "A" 2295 2269 0
2015/2016 9 ŠK Karviná "A" 2227 2205 Šimáček Pavel Lokomotiva Brno "A" 2455 2450 ½
2015/2016 8 ŠK Karviná "A" 2227 2205 Jasný Stanislav Beskydská šachová škola F-M "B" 2367 2353 ½
2015/2016 7 ŠK Karviná "A" 2227 2205 Malík Jan TJ Ostrava "A" 2291 2295 ½
2015/2016 6 ŠK Karviná "A" 2227 2205 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž "A" 2145 2168 1
2015/2016 5 ŠK Karviná "A" 2227 2205 Karlík Ondřej ŠK Zlín "A" 2199 2186 ½
2015/2016 3 ŠK Karviná "A" 2227 2205 Sosna Jan ŠK Staré Město "A" 2340 2319 ½
2015/2016 2 ŠK Karviná "A" 2227 2205 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová "A" 2445 2356 0
2015/2016 1 ŠK Karviná "A" 2227 2205 Pekař Václav TJ Štefanydes Polička 2176 2187 1
2015/2016 9 ŠK Karviná "B" 2227 2205 Cudnik Andrzej Rychvaldský šachový oddíl "A" 2031 1
2015/2016 8 ŠK Karviná "B" 2227 2205 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "D" 2261 2253 0
2015/2016 7 ŠK Karviná "B" 2227 2205 Funiok Richard TJ Slovan Havířov "C" 1838 1836 1
2015/2016 6 ŠK Karviná "B" 2227 2205 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "B" 1912 1945 1
2015/2016 5 ŠK Karviná "B" 2227 2205 Lys Josef Sokol Brušperk "A" 2138 2189 1
2015/2016 3 ŠK Karviná "B" 2227 2205 Blaszczok Grzegorz SK Stonava 2125 0
2015/2016 2 ŠK Karviná "B" 2227 2205 Sikora-Lerch Jan TJ Vendryně 2147 2138 ½
2015/2016 1 ŠK Karviná "B" 2227 2205 Smolka Marcin TJ Slovan Havířov "B" 2175 0
2014/2015 11 ŠK Karviná 2221 2241 Bujnoch Radek 2222 ŠK Polabiny 2282 2286 ½
2014/2015 10 ŠK Karviná 2221 2241 Černoušek Lukáš Rapid Pardubice 2453 2445 1
2014/2015 9 ŠK Karviná 2221 2241 Langner Ladislav TŽ Třinec 2370 2377 0
2014/2015 8 ŠK Karviná 2221 2241 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2416 2388 1
2014/2015 7 ŠK Karviná 2221 2241 Bělunek Vladimír Ancora Tatran Litovel 2241 2224 ½
2014/2015 6 ŠK Karviná 2221 2241 Adámek Jiří Slavoj Ostrava - Poruba 2357 2355 ½
2014/2015 4 ŠK Karviná 2221 2241 Kriebel Tadeáš 1. ŠK Novoborský 2428 2412 ½
2014/2015 3 ŠK Karviná 2221 2241 Čech Pavel Zikuda Turnov 2410 2413 ½
2013/2014 11 ŠK Karviná 2295 2296 Zpěvák Pavel ANCORA Tatran Litovel 2381 2395 ½
2013/2014 10 ŠK Karviná 2295 2296 Votava Jan Rapid Pardubice 2512 2504 0
2013/2014 9 ŠK Karviná 2295 2296 Langner Ladislav TŽ Třinec 2341 2346 ½
2013/2014 8 ŠK Karviná 2295 2296 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2344 2328 0
2013/2014 7 ŠK Karviná 2295 2296 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2505 2468 0
2013/2014 6 ŠK Karviná 2295 2296 Šimek Petr ŠK ERA Poštovní spořitelna 2392 2390 ½
2013/2014 5 ŠK Karviná 2295 2296 Rogozenco Dorian Výstaviště Lysá nad Labem 2516 2534 0
2013/2014 4 ŠK Karviná 2295 2296 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek 2349 2343 0
2013/2014 3 ŠK Karviná 2295 2296 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2419 2420 0
2013/2014 2 ŠK Karviná 2295 2296 Michenka Jozef Labortech Ostrava 2371 2362 0
2013/2014 1 ŠK Karviná 2295 2296 Sosna Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2367 2363 ½
2012/2013 11 Šachový klub Karviná “A“ 2233 2233 Sosna Jan ŠK Staré Město “A“ 2385 2390 ½
2012/2013 10 Šachový klub Karviná “A“ 2233 2233 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny “B“ 2163 2150 1
2012/2013 9 Šachový klub Karviná “A“ 2233 2233 Hrabal Michal A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2100 2093 1
2012/2013 8 Šachový klub Karviná “A“ 2233 2233 Nepomucký Ondřej ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2266 2260 1
2012/2013 7 Šachový klub Karviná “A“ 2233 2233 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž “A“ 2259 2254 1
2012/2013 6 Šachový klub Karviná “A“ 2233 2233 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová “A“ 2215 2203 ½
2012/2013 5 Šachový klub Karviná “A“ 2233 2233 Škoda Martin ŠK Gordic Jihlava 2017 2062 1
2012/2013 4 Šachový klub Karviná “A“ 2233 2233 Kratochvíl Josef ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2264 2264 1
2012/2013 3 Šachový klub Karviná “A“ 2233 2233 Miturová Magdaléna Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2134 2200 ½
2012/2013 2 Šachový klub Karviná “A“ 2233 2233 Šenkýř Martin ŠK Zlín “A“ 2171 2172 ½
2012/2013 1 Šachový klub Karviná “A“ 2233 2233 Neoral Antonín Tatran Litovel “B“ 2171 2167 ½
2011/2012 11 Šachový klub Karviná 2231 2221 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2150 2153 1
2011/2012 10 Šachový klub Karviná 2231 2221 Hudeček Jan ŠK Staré Město 2238 2230 1
2011/2012 9 Šachový klub Karviná 2231 2221 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny B 2136 2152 0
2011/2012 8 Šachový klub Karviná 2231 2221 Hába Zdeněk ŠK Gordic 2207 2213 ½
2011/2012 7 Šachový klub Karviná 2231 2221 Šenkýř Martin ŠK Zlín B 2202 2201 ½
2011/2012 6 Šachový klub Karviná 2231 2221 Beil Martin Slavia Kroměříž 2174 2178 1
2011/2012 5 Šachový klub Karviná 2231 2221 Nehybka Jiří ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2245 2255 0
2011/2012 4 Šachový klub Karviná 2231 2221 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2322 2310 0
2011/2012 3 Šachový klub Karviná 2231 2221 Sieber Martin Slavia Orlová 2022 2029 1
2011/2012 2 Šachový klub Karviná 2231 2221 Krajina Aleš Labortech Ostrava B 2205 2204 ½
2011/2012 1 Šachový klub Karviná 2231 2221 Malinovský Karel A64 Grygov B 2357 2322 ½
2010/2011 6 Inter Petrovice "B" 2266 Makovička Tadeáš SK Slavia Orlová "F" 2022 1
2010/2011 5 Inter Petrovice "B" 2266 Barabasz Gustav Sokol Těrlicko 1838 1
2010/2011 11 Jakl Karvina 2266 Vrána František SK Stare Mesto 2305 1
2010/2011 9 Jakl Karvina 2266 Karásek Lukáš SK Gordic 2183 ½
2010/2011 8 Jakl Karvina 2266 Nepomucký Ondřej SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2230 ½
2010/2011 7 Jakl Karvina 2266 Sluka Radek A64 Grygov B 2275 0
2010/2011 6 Jakl Karvina 2266 Helis Tadeusz Slavia Orlova 2277 ½
2010/2011 5 Jakl Karvina 2266 Macíček Jakub TJ TZ Trinec B 2199 1
2010/2011 4 Jakl Karvina 2266 Pecha Tomáš Mittal Ostrava 2239 ½
2010/2011 3 Jakl Karvina 2266 Strašil Pavel Tatran Litovel B 2125 ½
2010/2011 2 Jakl Karvina 2266 Malík Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2243 0
2010/2011 1 Jakl Karvina 2266 Koutný Petr SK Zlin B 2200 0
2009/2010 11 Jakl Karvina 2270 Kuchynka Lukáš Tatran Litovel A 2317 ½
2009/2010 10 Jakl Karvina 2270 Mohapl Petr Tatran Litovel B 2105 ½
2009/2010 9 Jakl Karvina 2270 Píza Vlastimil ŠK Gordic Jihlava 2297 1
2009/2010 8 Jakl Karvina 2270 Jakubiec Edyta ŠK Labortech Ostrava 2184 1
2009/2010 7 Jakl Karvina 2270 Walek Milan TŽ Třinec B 2350 0
2009/2010 6 Jakl Karvina 2270 Vrána František ŠK Staré Město 2285 ½
2009/2010 5 Jakl Karvina 2270 Řezníček Jan ŠK Vysoké Mýto 2198 1
2009/2010 4 Jakl Karvina 2270 Neděla Vlastimil ŠK Slavoj Poruba 2355 ½
2009/2010 3 Jakl Karvina 2270 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž 2268 ½
2009/2010 2 Jakl Karvina 2270 Helis Tadeusz SK Slavia Orlová 2288 0
2009/2010 1 Jakl Karvina 2270 Pecha Tomáš TJ Mittal Ostrava 2241 1
2008/2009 10 TJ Mittal Ostrava "B" 2326 Kárník Pavel Slavoj Bruntál 2330 0
2008/2009 9 TJ Mittal Ostrava "B" 2326 Lys Josef Sokol Dobrá 2196 0
2008/2009 8 TJ Mittal Ostrava "B" 2326 Kočiščák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2279 1
2008/2009 7 TJ Mittal Ostrava "B" 2326 Kubín Petr Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2076 1
2008/2009 6 TJ Mittal Ostrava "B" 2326 Macíček Jakub TJ Mořkov 2183 ½
2008/2009 5 TJ Mittal Ostrava "B" 2326 Juříček Stanislav Zbrojovka Vsetín 2189 ½
2008/2009 4 TJ Mittal Ostrava "B" 2326 Roubalík Jakub ŠK Zlín "C" 2216 1
2008/2009 3 TJ Mittal Ostrava "B" 2326 Kičmer Petr Baník Havířov 2210 ½
2008/2009 2 TJ Mittal Ostrava "B" 2326 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová "B" 2280 0
2008/2009 1 TJ Mittal Ostrava "B" 2326 Veselý Libor TJ VOKD Poruba 2230 1
2006/2007 11 Jakl Karviná "A" 2287 Rambousek Jan Slezan Opava "A" 2074 0
2006/2007 10 Jakl Karviná "A" 2287 Novosadová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2078 1
2006/2007 9 Jakl Karviná "A" 2287 Didi Jan ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2121 1
2006/2007 8 Jakl Karviná "A" 2287 Kaňok Jaroslav LaborTech Ostrava "B" 2210 ½
2006/2007 7 Jakl Karviná "A" 2287 Misiuga Andrzej SK Slavia Orlová "A" ½
2006/2007 6 Jakl Karviná "A" 2287 Borovička Bohumil TJ Mořkov 2041 0
2006/2007 5 Jakl Karviná "A" 2287 Kopec Ladislav Mittal Ostrava "B" 2155 ½
2006/2007 4 Jakl Karviná "A" 2287 Beran Petr Baník Havířov "A" 2119 1
2006/2007 3 Jakl Karviná "A" 2287 Svozil Jaroslav Slavoj Poruba "B" 2085 1
2006/2007 2 Jakl Karviná "A" 2287 Neděla Jiří MSA Dolní Benešov "A" 2024 1
2006/2007 1 Jakl Karviná "A" 2287 Šnyta Zdeněk Sokol Dobrá "A" 2096 0
2006/2007 11 ŠK Stonava "A" 2287 Vavruška Antonín ŠK Staré Město 1923 2148 0
2006/2007 10 ŠK Stonava "A" 2287 Krejčí Jakub Slavoj Poruba "A" 2266 1
2006/2007 9 ŠK Stonava "A" 2287 Jurásek Miroslav ŠK Staré Město 2298 0
2006/2007 8 ŠK Stonava "A" 2287 Skácelík Petr Orel Ořechov "A" 2260 ½
2006/2007 7 ŠK Stonava "A" 2287 Břečka Ivan Mittal Ostrava "A" 2343 1
2006/2007 6 ŠK Stonava "A" 2287 Godula Martin Lokomotiva Brno "B" 1
2006/2007 5 ŠK Stonava "A" 2287 Blümel Otto Slavia Kroměříž "A" 2270 1
2006/2007 4 ŠK Stonava "A" 2287 Michenka Jozef Tatran Litovel "A" 2384 1
2006/2007 3 ŠK Stonava "A" 2287 Vyskočil Neklan ŠK Duras Brno "A" 2339 ½
2006/2007 2 ŠK Stonava "A" 2287 Šenkýř Vladimír ŠK Gordic Jihlava "A" 2188 1
2006/2007 1 ŠK Stonava "A" 2287 Kretek Břetislav TŽ Třinec "B" 2250 ½
2005/2006 11 Jakl Karviná "A" 2285 Lahner Jakub BŠS Frýdek-Místek "A" 2293 0
2005/2006 10 Jakl Karviná "A" 2285 Pecina Michal Slavia Kroměříž "A" 2177 1
2005/2006 9 Jakl Karviná "A" 2285 Šmajzr Martin TJ Lanškroun "A" 2147 1
2005/2006 8 Jakl Karviná "A" 2285 Zabystrzan Pavel Slavia Orlová "A" 2240 ½
2005/2006 7 Jakl Karviná "A" 2285 Žilka Štěpán Tatran Litovel "A" 2353 0
2005/2006 6 Jakl Karviná "A" 2285 Novosák Jiří Mittal Ostrava "A" 2300 ½
2005/2006 5 Jakl Karviná "A" 2285 Babula Milan TŽ Třinec "B" 2314 1
2005/2006 4 Jakl Karviná "A" 2285 Brychta Jan ŠK Gordic Jihlava "A" 2183 ½
2005/2006 3 Jakl Karviná "A" 2285 Vrána František ŠK Staré Město "A" 2272 ½
2005/2006 2 Jakl Karviná "A" 2285 Krejčí Jakub Slavoj Poruba "A" 2258 0
2005/2006 1 Jakl Karviná "A" 2285 Skácelík Petr ŠK DURAS Brno "A" 2244 ½
2005/2006 11 ŠK Stonava "A" 2285 ŠK TP Hrabyně "A" 1
2005/2006 10 ŠK Stonava "A" 2285 Zabystrzan Pavel Slavia Orlová "B" 2240 ½
2005/2006 9 ŠK Stonava "A" 2285 Malík Jan Slavoj Poruba "B" 2241 ½
2005/2006 8 ŠK Stonava "A" 2285 Vrátný Radim Mittal Ostrava "B" 2203 1
2005/2006 7 ŠK Stonava "A" 2285 Slanina Miroslav Sokol Dobrá "A" 2150 1
2005/2006 6 ŠK Stonava "A" 2285 Rojíček Vojtěch Ritmus Ostrava "A" 2225 ½
2005/2006 5 ŠK Stonava "A" 2285 Podlesný Pavel Baník Havířov "A" 2141 1
2005/2006 4 ŠK Stonava "A" 2285 Nábělek Marek Slezan Opava "A" 2185 0
2005/2006 3 ŠK Stonava "A" 2285 Kocur Valter MSA Dolní Benešov"A" 2106 1
2005/2006 2 ŠK Stonava "A" 2285 Slovák Petr ŠK Frýdek-Místek "B" 2067 1
2005/2006 1 ŠK Stonava "A" 2285 Konečný Zdeněk Sokol Hutisko-Solanec "A" 2039 1
2004/2005 10 Jakl Karviná A" 2269 David Pavel Loko Brno 2421 ½
2004/2005 9 Jakl Karviná A" 2269 Dvořák Tomáš ŠK Frýdek-Místek 2308 ½
2004/2005 8 Jakl Karviná A" 2269 Karpilovský Oleg Duras BVK Brno A" 2249 ½
2004/2005 7 Jakl Karviná A" 2269 Baier Pavel Slavia Orlová A" 2245 ½
2004/2005 6 Jakl Karviná A" 2269 Kňazovčík Ladislav ŠK Staré Město A" 2273 1
2004/2005 5 Jakl Karviná A" 2269 Kulovaná Eva CD Rating Brno 2183 1
2004/2005 4 Jakl Karviná A" 2269 Stánec Stanislav TJ Uherský Ostroh 2205 1
2004/2005 3 Jakl Karviná A" 2269 Brázdil Roman Slavie Kroměříž A 2217 ½
2004/2005 2 Jakl Karviná A" 2269 Vitásek Jan MSA Dolní Benešov 2154 1
2004/2005 1 Jakl Karviná A" 2269 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2275 ½
2004/2005 10 ŠK Stonava A" 2269 Bulava Petr Baník Havířov B" 2094 1
2004/2005 9 ŠK Stonava A" 2269 Kaňok Jaroslav NH Ostrava B" 2188 1
2004/2005 8 ŠK Stonava A" 2269 Adámek Jiří VOKD Poruba A" 2217 1
2004/2005 7 ŠK Stonava A" 2269 Holeksa Zdeněk Frýdek-Místek B" 2195 ½
2004/2005 6 ŠK Stonava A" 2269 Slanina Miroslav Sokol Dobrá A" 2229 1
2004/2005 5 ŠK Stonava A" 2269 Baier Pavel Baník HavířovA" 2245 ½
2004/2005 4 ŠK Stonava A" 2269 Dawidów Jacek NH Ostrava A" 2331 ½
2004/2005 3 ŠK Stonava A" 2269 Orzechowski Jacek ŠKTP Hrabyně A" 2260 ½
2004/2005 1 ŠK Stonava A" 2269 Pardy Martin Slezan Opava C" 2061 1
2003/2004 8 ŠK Stonava A" 2312 Slanina Miroslav Sokol Dobrá A" 2234 1
2003/2004 3 ŠK Stonava A" 2312 Döring Robert NH Ostrava B" 2257 0
2003/2004 1 ŠK Stonava A" 2312 Vrátný Radim ŠK Svinov A" 2211 1
2003/2004 9 TJ Jakl Karviná 2312 Pisk Petr Bauset Pardubice 2322 0
2003/2004 8 TJ Jakl Karviná 2312 Vacek Martin Slavia Hr.Králové 2267 0
2003/2004 7 TJ Jakl Karviná 2312 Bažant Petr ŠK SK Trinom Zlín 2339 0
2003/2004 6 TJ Jakl Karviná 2312 Kaňovský David SC A64 Grygov 2298 1
2003/2004 4 TJ Jakl Karviná 2312 Jedlička Aleš Sokol Kolín 2310 ½
2003/2004 3 TJ Jakl Karviná 2312 Michálek Jan Sokol Plzeň Ingem 2396 0
2003/2004 2 TJ Jakl Karviná 2312 Petrán Peter Visus Vyšehrad 2400 0
2003/2004 1 TJ Jakl Karviná 2312 Civín Tomáš ŠK Mahrla Praha 2367 0