Hráč Hausner Ivan

Hausner Ivan

User Pic
Jméno: Hausner Ivan
Oddíl: ŠACHklub Písek
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2287
Elo mezinárodní: 2322
ID: 21
FIDE ID: 300110
Rok narození: 1952
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 QCC Ceske Budejovice 2322 2287 Sokolov Alexander TJ Pankrac 2389 2422 ½
2018/2019 4 ŠACHklub NN Písek 2322 2287 Hurdzan Tomáš ŠK Sokol Klatovy 2263 2212 1
2018/2019 2 ŠACHklub NN Písek 2331 2287 Jurčík Martin Unichess Underground 2331 0 1
2018/2019 1 ŠACHklub NN Písek 2331 2287 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2312 2307 ½
2017/2018 7 DDM Písek 2331 2344 Papáček Štěpán TJ Jiskra Třeboň 2246 2195 ½
2017/2018 6 DDM Písek 2331 2344 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec B 2118 2123 1
2017/2018 5 DDM Písek 2331 2344 Váhala Tomáš ŠK Týn nad Vltavou 1851 1853 1
2017/2018 4 DDM Písek 2331 2344 Jandl Vojtěch ŠS Reality Horňák Bechyně B 1982 2042 1
2017/2018 3 DDM Písek 2331 2344 Novák Josef VŠTE České Budějovice C 1785 1811 1
2017/2018 5 DDM Písek 2337 2284 Novák Josef VŠTE České Budějovice C 1815 1835 1
2017/2018 2 DDM Písek 2337 2284 Muzikář Jan Spartak Kaplice 1916 1933 1
2017/2018 11 SACHklub Pisek 2334 2284 Borkovec Milan Sokol Tabor 2205 2208 ½
2017/2018 10 SACHklub Pisek 2337 2284 Kotál Václav Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2125 2210 ½
2017/2018 8 SACHklub Pisek 2330 2284 Hrabal Michal Gambit Jihlava 2060 2079 1
2017/2018 7 SACHklub Pisek 2330 2284 Stluka Petr Sokol Kolin 2154 2160 ½
2017/2018 5 SACHklub Pisek 2337 2284 Škára Vladimír Unichess Vyletna 2237 0 1
2017/2018 2 SACHklub Pisek 2337 2284 Daneš Jaroslav Sparta Kutna Hora 2250 2240 ½
2017/2018 10 QCC Ceske Budejovice 2337 2284 Kolář Pavel SK JOLY Lysa nad Labem C 2166 2168 ½
2017/2018 9 QCC Ceske Budejovice 2337 2284 Doležal Radoslav TJ Pankrac 2371 2371 ½
2017/2018 8 QCC Ceske Budejovice 2330 2284 Hollan Martin SK OAZA Praha 2202 2198 1
2017/2018 1 QCC Ceske Budejovice 2321 2285 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2312 2270 0
2016/2017 11 QCC Ceske Budejovice 2331 2344 Doležal Radoslav TJ Pankrac 2400 2414 ½
2016/2017 10 QCC Ceske Budejovice 2331 2344 Krupička Josef SK AD JC Smichov 2017 2016 1
2016/2017 5 QCC Ceske Budejovice 2331 2344 Kraus Tomáš SK AD Jicin B 2426 2429 1
2016/2017 3 QCC Ceske Budejovice 2331 2344 Jelínek Michal SK OAZA Praha 2158 2156 1
2016/2017 2 QCC Ceske Budejovice 2331 2344 Čáp Adam TJ Neratovice 2346 2302 ½
2016/2017 6 DDM Písek B 2331 2344 Grill Roman Šachklub Písek B 2095 2110 1
2016/2017 5 DDM Písek B 2331 2344 Korostenski František Royal České Budějovice A 2162 2129 1
2016/2017 3 DDM Písek B 2331 2344 Lacina Adolf ČZ Strakonice C 2108 2119 1
2016/2017 2 DDM Písek B 2331 2344 Hejda Martin ŠA VŠTE Č. Budějovice 1724 1738 1
2016/2017 1 DDM Písek B 2331 2344 Dvořák Arnošt Royal České Budějovice B 1874 1791 ½
2016/2017 4 DDM Písek B 2331 2344 Baloun Tomáš ŠK Týn n.Vlt. 1883 1911 1
2016/2017 2 DDM Písek B 2331 2344 Hejda Martin ŠA VŠTE Č. Budějovice 1724 1738 1
2016/2017 1 DDM Písek B 2331 2344 Dvořák Arnošt Royal České Budějovice B 1874 1791 ½
2015/2016 11 ŠACHklub Písek 2331 2344 Meduna Eduard ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2392 2402 ½
2015/2016 10 ŠACHklub Písek 2331 2344 Moravec Michal Sokol Kolín 2248 2247 ½
2015/2016 4 ŠACHklub Písek 2331 2344 Jirka Jiří Bohemians Texbase.cz Praha 2420 2411 ½
2015/2016 3 ŠACHklub Písek 2331 2344 Doležal Radoslav Klub šachistů Říčany 1925 2400 2414 ½
2015/2016 10 DDM Písek B 2331 2344 Mészáros Luděk Sokol Tábor B 2083 2090 1
2015/2016 9 DDM Písek B 2331 2344 Lacina Adolf Hraničář Horní Stropnice 2108 2119 ½
2015/2016 8 DDM Písek B 2331 2344 Nagy Ladislav QCC Č.Budějovice B 1816 1876 1
2015/2016 3 DDM Písek B 2331 2344 Houdek Pavel ŠSRH Bechyně 2073 2058 1
2015/2016 2 DDM Písek B 2331 2344 Maříková Jana Traxler Veselí nad Lužnicí 2195 2119 0
2015/2016 10 ŠK města Lysá nad Labem B 2331 2344 Kriebel Tadeáš 1. Novoborský ŠK 2467 2438 0
2015/2016 9 ŠK města Lysá nad Labem B 2331 2344 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2534 2537 ½
2015/2016 7 ŠK města Lysá nad Labem B 2331 2344 Chytilek Roman ŠK Duras BVK 2328 2337 1
2015/2016 6 ŠK města Lysá nad Labem B 2331 2344 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2299 2291 1
2015/2016 2 ŠK města Lysá nad Labem B 2331 2344 Kourousis Epaminondas AD Mahrla Praha 2391 2434 0
2014/2015 9 DDM Písek B 2335 2327 Havlík Jan ŠO TJ Tatran Prachatice A 2343 2347 ½
2014/2015 8 DDM Písek B 2335 2327 Klicnar Martin ŠK Český Krumlov 2168 2152 ½
2014/2015 5 DDM Písek B 2335 2327 Bartoš Alois Sokol Tábor B 2072 2067 1
2014/2015 11 ŠACHklub Písek 2335 2327 Turner Radek ŠK Líně 2049 2048 1
2014/2015 4 ŠACHklub Písek 2335 2327 Šeleljo Daniel TJ Sokol Praha-Vršovice 2183 2189 1
2014/2015 2 ŠACHklub Písek 2335 2327 Eretová Jana ŠK Sokol Klatovy 2153 2140 1
2014/2015 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2335 2327 Caletka Radomír Slavoj Ostrava - Poruba 2362 2373 ½
2014/2015 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2335 2327 Biolek Richard Labortech Ostrava 2424 2432 ½
2014/2015 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2335 2327 Bujnoch Radek 2222 ŠK Polabiny 2282 2286 ½
2014/2015 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2335 2327 Neuman Petr Rapid Pardubice 2465 2447 0
2014/2015 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2335 2327 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2350 ½
2014/2015 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2335 2327 Bělunek Vladimír Ancora Tatran Litovel 2241 2224 1
2014/2015 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2335 2327 Langner Ladislav TŽ Třinec 2370 2377 ½
2014/2015 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2335 2327 Zimniok Lubomír ŠK Karviná 2128 2129 1
2013/2014 6 DDM Písek B 2378 2393 Hejl Jaroslav Traxler Veselí nad Lužnicí A 2045 2066 1
2013/2014 2 DDM Písek B 2378 2393 Lacina Adolf ČZ Strakonice B 2197 2192 1
2013/2014 1 DDM Písek B 2378 2393 Klicnar Martin Šk Český Krumlov 2200 2187 ½
2013/2014 10 ŠACHklub Písek 2378 2393 Šimůnek Filip ŠK Sokol Klatovy 2149 2150 1
2013/2014 9 ŠACHklub Písek 2378 2393 Turner Jan ŠK Tachov 2356 2339 0
2013/2014 7 ŠACHklub Písek 2378 2393 Freisler Pavel ŠK Kladno 2357 2385 ½
2013/2014 5 ŠACHklub Písek 2378 2393 Blecha Miroslav TJ Sokol Plzeň Letná 2222 2218 ½
2013/2014 2 ŠACHklub Písek 2378 2393 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz B 2159 2166 ½
2013/2014 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2378 2393 Žilka Štěpán 1. Novoborský ŠK 2528 2536 0
2013/2014 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2378 2393 Kovář Vojtěch ŠK ERA Poštovní spořitelna 2285 2308 ½
2013/2014 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2378 2393 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2386 2411 ½
2013/2014 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2378 2393 Sosna Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2367 2363 ½
2013/2014 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2378 2393 Straka Vojtěch ANCORA Tatran Litovel 2323 2320 ½
2013/2014 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2378 2393 Jirovský Miloš Rapid Pardubice 2478 2472 ½
2013/2014 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2378 2393 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek 2349 2343 ½
2013/2014 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2378 2393 Rodshtein Tereza A64 VALOZ Grygov 2245 2270 1
2012/2013 11 DDM Písek 2407 2390 Žilavý Jan ŠACHklub Tábor A 1736 1822 1
2012/2013 7 DDM Písek 2407 2390 Kouba Pavel QCC Č.Budějovice C 1871 1816 1
2012/2013 5 DDM Písek 2407 2390 Mazur David ŠS Bechyně B 2058 2000 1
2012/2013 4 DDM Písek 2407 2390 Mařík Miloslav TRAXLER Veselí n/L B 1938 1937 1
2012/2013 1 DDM Písek 2407 2390 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec B 1997 2001 1
2012/2013 11 AD Mahrla Praha 2407 2390 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2615 2609 ½
2012/2013 10 AD Mahrla Praha 2407 2390 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2453 2447 1
2012/2013 9 AD Mahrla Praha 2407 2390 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2320 2329 ½
2012/2013 8 AD Mahrla Praha 2407 2390 Chytilek Roman TŽ Třinec 2397 2406 ½
2012/2013 7 AD Mahrla Praha 2407 2390 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2450 2454 ½
2012/2013 6 AD Mahrla Praha 2407 2390 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2399 2393 0
2012/2013 5 AD Mahrla Praha 2407 2390 Svoboda Václav TJ Tatran Litovel 2376 2367 0
2012/2013 2 AD Mahrla Praha 2407 2390 Mirumian Vigen Výstaviště Lysá nad Labem 2511 2529 ½
2012/2013 1 AD Mahrla Praha 2407 2390 Jirovský Miloš Rapid Pardubice 2453 2446 0
2011/2012 11 DDM Písek 2407 2392 Vít Přemysl Tatran Prachatice 1980 1988 1
2011/2012 10 DDM Písek 2407 2392 Muzikář Jan Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 2072 1999 1
2011/2012 9 DDM Písek 2407 2392 Korostenski František ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 2183 2146 ½
2011/2012 8 DDM Písek 2407 2392 Lorenc Zdeněk QCC České Budějovice C 1979 1
2011/2012 6 DDM Písek 2407 2392 Toman Antonín Slovan Jindřichův Hradec B 1972 1961 1
2011/2012 5 DDM Písek 2407 2392 Ceplecha Tomáš Šachklub Písek C 2030 2034 1
2011/2012 4 DDM Písek 2407 2392 Žárský Kamil Sokol Tábor C 2033 2029 1
2011/2012 11 ŠK Mahrla Praha 2407 2392 Londýn Radek JOLY Lysá nad Labem B 2373 2366 0
2011/2012 10 ŠK Mahrla Praha 2407 2392 Škára Vladimír ERA-Poštovní spořitelna B 2219 2161 ½
2011/2012 9 ŠK Mahrla Praha 2407 2392 Česal Jaroslav Šakal Kozolupy 2211 2208 1
2011/2012 5 ŠK Mahrla Praha 2407 2392 Jirka Jiří ERA-Poštovní spořitelna A 2415 2406 1
2011/2012 3 ŠK Mahrla Praha 2407 2392 Dvořák Tomáš TJ Pankrác 2280 2287 1
2011/2012 2 ŠK Mahrla Praha 2407 2392 Přibyl Martin ŠK Holdia DP Praha B 2343 2315 1
2011/2012 1 ŠK Mahrla Praha 2407 2392 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B 2290 2302 ½
2010/2011 11 ŠK Holdia DP Praha "B" 2437 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2417 1
2010/2011 9 ŠK Holdia DP Praha "B" 2437 Černoušek Lukáš ERA-Poštovní spořitelna 2410 0
2010/2011 7 ŠK Holdia DP Praha "B" 2437 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2261 0
2010/2011 6 ŠK Holdia DP Praha "B" 2437 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2316 1
2010/2011 4 ŠK Holdia DP Praha "B" 2437 Šimek Petr TJ Sokol Praha Kobylisy 2302 ½
2010/2011 3 ŠK Holdia DP Praha "B" 2437 Meduna Eduard ŠK AD Jičín 2426 ½
2010/2011 2 ŠK Holdia DP Praha "B" 2437 Matras Ondřej TJ Sokol Praha Vršovice 2311 1
2010/2011 1 ŠK Holdia DP Praha "B" 2437 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK "B" 2348 0
2010/2011 11 ŠK Mahrla Praha 2437 Langner Ladislav TŽ Třinec 2367 ½
2010/2011 10 ŠK Mahrla Praha 2437 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2422 0
2010/2011 5 ŠK Mahrla Praha 2437 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2499 ½
2010/2011 4 ŠK Mahrla Praha 2437 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2398 ½
2010/2011 3 ŠK Mahrla Praha 2437 Velička Petr ŠK Labortech Ostrava 2454 1
2010/2011 2 ŠK Mahrla Praha 2437 Studnička Tomáš 2222 ŠK Polabiny 2348 1
2010/2011 1 ŠK Mahrla Praha 2437 Bernášek Jan ŠK Rapid Pardubice 2490 ½
2009/2010 11 Holdia DP Praha B"" 2460 Sodoma Jan TJ Sokol Praha Vršovice 2376 1
2009/2010 10 Holdia DP Praha B"" 2460 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2546 0
2009/2010 8 Holdia DP Praha B"" 2460 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2361 ½
2009/2010 6 Holdia DP Praha B"" 2460 Plát Vojtěch TJ Slavia Hradec Králové 2397 1
2009/2010 5 Holdia DP Praha B"" 2460 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2259 ½
2009/2010 1 Holdia DP Praha B"" 2460 Vaněk Tomáš ŠK Teplice 2277 1
2009/2010 11 ŠK Mahrla Praha 2460 Mirumian Vigen SAGINA Pardubice 2508 ½
2009/2010 10 ŠK Mahrla Praha 2460 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2320 ½
2009/2010 7 ŠK Mahrla Praha 2460 Kleberc Karel ŠK Geofin Ostrava 2318 1
2009/2010 6 ŠK Mahrla Praha 2460 Bureš Jaroslav A64 VALOZ Grygov 2295 ½
2009/2010 4 ŠK Mahrla Praha 2460 Langner Ladislav TŽ Třinec 2385 1
2009/2010 3 ŠK Mahrla Praha 2460 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2399 1
2008/2009 11 Holdia DP Praha B 2392 Kolář Pavel Výstaviště Lysá nad Labem 2143 1
2008/2009 3 Holdia DP Praha B 2392 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2380 1
2008/2009 2 Holdia DP Praha B 2392 Jirásek Pavel Sokol Plzeň - Letná 2262 ½
2008/2009 1 Holdia DP Praha B 2392 Jirka Jiří 1. Novoborský ŠK B"" 2448 ½
2008/2009 7 ŠK Mahrla Praha 2392 Kovář Vojtěch Space" Poštovní spořitelna" 2252 1
2008/2009 5 ŠK Mahrla Praha 2392 Dubanský Bohuslav TJ Bohemians Praha 2240 1
2007/2008 7 Holdia DP Praha B"" 2396 Sodoma Jan Sokol Vršovice 2328 0
2007/2008 5 Holdia DP Praha B"" 2396 Černoušek Lukáš ŠK ČSOB 2405 0
2007/2008 4 Holdia DP Praha B"" 2396 Příborský Ivo Sokol Plzeň I B"" 2331 ½
2007/2008 3 Holdia DP Praha B"" 2396 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2298 1
2007/2008 2 Holdia DP Praha B"" 2396 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2421 ½
2007/2008 1 Holdia DP Praha B"" 2396 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2265 ½
2007/2008 11 ŠK Mahrla Praha 2396 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2295 1
2007/2008 10 ŠK Mahrla Praha 2396 Kočiščák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek 2279 1
2007/2008 7 ŠK Mahrla Praha 2396 Klíma Lukáš 1. Novoborský ŠK 2422 ½
2007/2008 5 ŠK Mahrla Praha 2396 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha 2298 1
2007/2008 4 ŠK Mahrla Praha 2396 Balín Jan Sokol Plzeň I 2274 1
2007/2008 2 ŠK Mahrla Praha 2396 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2317 1
2007/2008 1 ŠK Mahrla Praha 2396 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2277 1
2006/2007 11 ŠK Mahrla Praha 2441 Walek Milan TJ TŽ Třinec 2327 0
2006/2007 10 ŠK Mahrla Praha 2441 Kleberc Karel Labortech Ostrava 2267 1
2006/2007 9 ŠK Mahrla Praha 2441 Bažant Petr ŠK SK Zlín 2324 1
2006/2007 8 ŠK Mahrla Praha 2441 Sochorová Petra Lokomotiva Brno 2210 ½
2006/2007 7 ŠK Mahrla Praha 2441 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2286 ½
2006/2007 6 ŠK Mahrla Praha 2441 Stehno Pavel RC Sport Pardubice 2273 0
2006/2007 5 ŠK Mahrla Praha 2441 Novák Pavel Sokol Plzeň I. Ingem 2361 1
2006/2007 4 ŠK Mahrla Praha 2441 Špaček Petr TJ Zikuda Turnov 2411 ½
2006/2007 3 ŠK Mahrla Praha 2441 Klíma Lukáš 1. Novoborský ŠK 2426 ½
2006/2007 2 ŠK Mahrla Praha 2441 Kaňovský David A64 Valoz Grygov 2378 0
2006/2007 1 ŠK Mahrla Praha 2441 Kubala Martin BŠŠ Frýdek-Místek 2390 1
2005/2006 11 ŠK DP Holdia 2441 Kárník Pavel Synthesia Pardub. 2339 ½
2005/2006 10 ŠK DP Holdia 2441 Šimáček Pavel Novoborský ŠK 2463 0
2005/2006 9 ŠK DP Holdia 2441 Příborský Ivo Sokol Plzeň I C 2288 0
2005/2006 7 ŠK DP Holdia 2441 Marek Miroslav Sokol Kolín 2128 ½
2005/2006 6 ŠK DP Holdia 2441 Netušil Miloslav ŠK ČSOB 2333 1
2005/2006 1 ŠK DP Holdia 2441 Tichý Vladimír Sokol Vyšehrad B 2260 ½
2005/2006 11 TJ Pankrác 2441 Augustin Josef Lokomotiva Brno B 2337 ½
2005/2006 10 TJ Pankrác 2441 Hráček Zbyněk Lokomotiva Brno A 2581 0
2005/2006 9 TJ Pankrác 2441 Navara David ŠK Mahrla Praha 2646 0
2005/2006 8 TJ Pankrác 2441 Meduna Eduard ŠK Sokol Vyšehrad 2460 ½
2005/2006 7 TJ Pankrác 2441 Štoček Jiří Sokol Plzeň Ingem 2580 0
2005/2006 6 TJ Pankrác 2441 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2529 0
2005/2006 5 TJ Pankrác 2441 Mista Aleksander TŽ Třinec 2479 ½
2005/2006 4 TJ Pankrác 2441 Movsesian Sergej Bauset Pardubice 2635 0
2005/2006 3 TJ Pankrác 2441 Ftáčník Lubomír TJ Zikuda Turnov 2612 ½
2005/2006 2 TJ Pankrác 2441 Markoš Ján ŠK SK Zlín 2495 ½
2005/2006 1 TJ Pankrác 2441 Babula Vlastimil A64 Hagemann Opava 2593 0
2004/2005 11 Sokol Kolín-Abner 2402 Šimáček Pavel SC A64 Grygov 2424 0
2004/2005 10 Sokol Kolín-Abner 2402 Chytilek Roman ŠK SK Trinom Zlín 2424 ½
2004/2005 9 Sokol Kolín-Abner 2402 Berzinsh Roland TŽ Třinec 2447 ½
2004/2005 8 Sokol Kolín-Abner 2402 Socko Bartosz Loko Brno-Slezan 2570 0
2004/2005 7 Sokol Kolín-Abner 2402 Dobrovolský Ladislav Slavoj Ostrava 2377 1
2004/2005 6 Sokol Kolín-Abner 2402 Jaworski Miroslaw IPM Color Ostrava 2375 ½
2004/2005 5 Sokol Kolín-Abner 2402 Sergeev Vladimir TJ Zikuda Turnov 2431 ½
2004/2005 4 Sokol Kolín-Abner 2402 Kovalev Andrei Bauset Pardubice 2575 ½
2004/2005 3 Sokol Kolín-Abner 2402 Maník Mikuláš Sokol Plzeň Ingem 2510 0
2004/2005 2 Sokol Kolín-Abner 2402 Zezulkin Jurij ŠK Sokol Vyšehrad 2547 1
2004/2005 1 Sokol Kolín-Abner 2402 Ftáčník Lubomír ŠK Mahrla Praha 2533 0
2004/2005 11 TJ Pankrác "A" 2402 Petr Martin Synt.Pardubice 2278 ½
2004/2005 10 TJ Pankrác "A" 2402 Hlaváček Robert ŠO DDM Chrudim 2253 1
2004/2005 9 TJ Pankrác "A" 2402 Vaněk Petr Sokol Vyšehrad "C" 2232 ½
2004/2005 8 TJ Pankrác "A" 2402 Priehoda Vítězslav ŠK ČSOB "A" 2381 ½
2004/2005 6 TJ Pankrác "A" 2402 Juřek Josef Sokol Plzeň I "B" 2367 ½
2004/2005 5 TJ Pankrác "A" 2402 Znamenáček Květoslav Bohemians "A" 2260 ½
2004/2005 4 TJ Pankrác "A" 2402 Horák Michal Loko Most 2303 1
2004/2005 3 TJ Pankrác "A" 2402 Meduna Eduard Sokol Vyšehrad "B" 2441 ½
2004/2005 2 TJ Pankrác "A" 2402 Studnička Tomáš DA Praha 2267 0
2004/2005 1 TJ Pankrác "A" 2402 Nun Jiří Sl.Hrad.Králové 2370 ½
2003/2004 11 DP Holdia Praha B 2408 Stluka Petr ŠK Alva Příbram 2224 1
2003/2004 10 DP Holdia Praha B 2408 Hlaváč Rudolf Baník Eastman Sokolov 2192 1
2003/2004 8 DP Holdia Praha B 2408 Spal Milan Sokol Písek 2308 1
2003/2004 7 DP Holdia Praha B 2408 Krňávek Lubomír Sokol Vršovice 2311 1
2003/2004 5 DP Holdia Praha B 2408 Soukup Jiří ŠK Tietz Karlovy Vary 2156 0
2003/2004 4 DP Holdia Praha B 2408 Kuba Stanislav Sokol Domažlice 2253 1
2003/2004 3 DP Holdia Praha B 2408 Doležal Jiří Sokol Tábor B 2202 1
2003/2004 2 DP Holdia Praha B 2408 Novák Pavel Sokol Klatovy 2319 ½
2003/2004 1 DP Holdia Praha B 2408 Fiala Robert Sokol Plzeň Letná 2331 ½
2003/2004 8 TJ Pankrác 2408 Kulhánek Tomáš ŠO+DDM Chrudim 2362 ½
2003/2004 7 TJ Pankrác 2408 Lamser Jan ŠK čSOB B 2207 ½
2003/2004 6 TJ Pankrác 2408 Neuman Petr Sokol Plzeň I B 2455 ½
2003/2004 5 TJ Pankrác 2408 Blecha Martin TJ Slávie Turnov 2309 1
2003/2004 4 TJ Pankrác 2408 Vokáč Marek ŠK ČSOB A 2462 0
2003/2004 3 TJ Pankrác 2408 Chloupek Stanislav Sokol Vyšehrad B 2371 ½
2003/2004 2 TJ Pankrác 2408 Jedlička Aleš Sokol Kolín B 2310 0
2003/2004 1 TJ Pankrác 2408 Láznička Viktor TJ Synthesia Pard. 2437 ½