Hráč Běloušek Michal

Běloušek Michal

User Pic
Jméno: Běloušek Michal
Oddíl: Šachový klub Světlá nad Sázavou
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1999
Elo mezinárodní: 1986
ID: 1546
FIDE ID: 317381
Rok narození: 1966
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 3 TJ Sokol Sendražice A 1985 1999 Žigmund David DDM Sokol Nymburk B 1924 1927 ½ soutěž
2021/2022 2 TJ Sokol Sendražice A 1985 1999 Vrabec Miloš ŠS Kostelec n.Č.l. B 2096 2105 ½ soutěž
2019/2020 10 Sparta Kutná Hora 1991 1997 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 2141 2130 0 soutěž
2019/2020 9 Sparta Kutná Hora 1990 1997 Kořenek František ŠK JOLY Lysá nad Labem C 1944 1935 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Světlá nad Sázavou A 1990 1997 Mrazík Tomáš Spartak Velké Meziříčí A 1998 1987 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Světlá nad Sázavou A 1990 1997 Vala Filip ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2183 2180 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Světlá nad Sázavou A 1980 1997 Pavlíček Robert ŠK TJ Jiskra Humpolec A 1937 1987 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Světlá nad Sázavou A 1980 2005 Lampíř Tomáš Pivovar Dalešice 2034 2051 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Světlá nad Sázavou A 1984 2005 Kratochvíl Vít Náměšť nad Oslavou A 2213 2189 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Světlá nad Sázavou A 1988 2005 Med Ladislav Spartak Pelhřimov A 1804 1805 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Světlá nad Sázavou A 1986 2005 Vokoun Tomáš TJ Žďár nad Sázavou B 1637 1557 1 soutěž
2019/2020 8 TJ Sokol Sendražice A 1990 1997 Moravec Vít ŠK Český Brod A 2222 2198 ½ soutěž
2019/2020 4 TJ Sokol Sendražice A 1988 2005 Petráž Martin Šachklub města Dobrovice A 2005 2012 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Sokol Sendražice A 1988 2005 Fencl Pavel Joly Lysá nad Labem E 2016 2019 ½ soutěž
2019/2020 2 TJ Sokol Sendražice A 1988 2005 Horký Pavel ŠK Spartak Čelákovice A 1977 2024 ½ soutěž
2018/2019 9 Sokol Sendražice A 2001 2013 Moravec Vít ŠK Český Brod A 2183 2162 0 soutěž
2018/2019 8 Sokol Sendražice A 2001 2013 Zděnek Pavel KŠ Říčany 1925 F 1842 1791 ½ soutěž
2018/2019 7 Sokol Sendražice A 1986 2013 Vrabec Miloš ŠS Kostelec n.Č.lesy B 2113 2118 ½ soutěž
2018/2019 4 Sokol Sendražice A 1998 2033 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady A 2025 2029 0 soutěž
2018/2019 3 Sokol Sendražice A 2006 2033 Matys Jakub KŠ Říčany 1925 E 1739 1779 ½ soutěž
2018/2019 5 TJ Sparta Kutna Hora 1998 2033 Hennig Thomas Rapid Pardubice 2027 2032 0 soutěž
2018/2019 2 TJ Sparta Kutna Hora 2006 2033 Skácelík Petr Moravska Slavia Brno B 2183 2178 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Světlá nad Sázavou A 2001 2013 Motáček Vladimír Gambit Jihlava B 2006 1998 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Světlá nad Sázavou A 2001 2013 Škoda Martin Gambit Jihlava A 2163 2154 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Světlá nad Sázavou A 1986 2013 Večeřa Pavel TJ Žďár nad Sázavou A 2112 2107 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Světlá nad Sázavou A 1998 2033 Kratochvíl Vít Spartak Velké Meziříčí A 2241 2235 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Světlá nad Sázavou A 2006 2033 Volák Michal Spartak Pelhřimov A 2142 2153 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Světlá nad Sázavou A 2006 2033 Pavlíček Robert ŠK TJ Jiskra Humpolec A 1944 1982 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Světlá nad Sázavou A 2003 2022 Vincze Roman TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2100 2101 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Světlá nad Sázavou A 2006 2022 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec A 1955 1970 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Světlá nad Sázavou A 2006 2022 Walek Petr ŠK Caissa Třebíč B 2214 2169 ½ soutěž
2017/2018 7 Sparta Kutna Hora 1990 2022 Krejčí Martin Klub sachistu Ricany 1925 2097 2092 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Světlá nad Sázavou A 2058 2050 Jána Martin TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1856 1913 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Světlá nad Sázavou A 2058 2050 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou z.s. B 1990 2019 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Světlá nad Sázavou A 2058 2050 Svíženský Luboš ŠK Caissa Třebíč B 1999 1958 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Světlá nad Sázavou A 2058 2050 Kopr Stanislav Spartak Velké Meziříčí 2002 2005 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Světlá nad Sázavou A 2058 2050 Mejzlík Vojtěch TJ Náměšť nad Oslavou 2221 2217 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Světlá nad Sázavou A 2058 2050 Volák Michal TJ Spartak Pelhřimov A 2154 2163 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Světlá nad Sázavou A 2058 2050 Kubíček Filip TJ Jiskra Humpolec A 1830 1815 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Světlá nad Sázavou A 2058 2050 Motáček Vladimír Gambit Jihlava B 2034 2009 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Světlá nad Sázavou 2058 2050 Tuma Jakub ŠK Dopravní podnik Praha B 2296 2304 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Světlá nad Sázavou 2058 2050 Vokoun Jan TJ Pankrác B 2098 2122 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Světlá nad Sázavou 2058 2050 Tůma Jan TJ Sparta Kutná Hora 2053 1999 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Světlá nad Sázavou 2058 2050 Munk Petr ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2134 2108 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Světlá nad Sázavou 2058 2050 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 2167 2198 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Světlá nad Sázavou 2058 2050 Srba Milan Sokol Praha-Vršovice 2192 2168 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Světlá nad Sázavou 2058 2050 Roj Miroslav ŠACHklub Písek 2125 2108 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Světlá nad Sázavou 2058 2050 Špaček Petr ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2373 2362 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 2095 2073 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec A 2004 1992 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 2095 2073 Vala Filip TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2123 2136 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 2095 2073 Svíženský Luboš ŠK Caissa Třebíč B 1902 1884 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 2095 2073 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 2118 2111 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 2095 2073 Bendl Hynek TJ Spartak Pelhřimov A 2015 1974 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 2095 2073 Vašut Karel TJ Žďár nad Sázavou B 2155 2149 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 2095 2073 Skořepa Tomáš Silko Gambit Jihlava B 1894 2045 0 soutěž
2013/2014 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2076 2048 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny C 2089 2073 0 soutěž
2013/2014 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2076 2048 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2108 2120 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2076 2048 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové B 2220 2221 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2076 2048 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2092 2087 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 2076 2048 Sedláček Oldřich ŠK Caissa Třebíč B 2196 2193 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 2076 2048 Mrazík Tomáš Spartak Velké Meziříčí A 1940 1939 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 2076 2048 Veselý Vítek Jiskra Havlíčkův Brod B 1857 1953 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 2076 2048 Pavlíček Robert Jiskra Humpolec A 2010 1994 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 2076 2048 Bukáček Lubomír TJ Žďár nad Sázavou A 2074 2069 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 2076 2048 Skořepa Jakub Gambit Jihlava B 1804 1868 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2068 2046 Žitný Petr ŠK Lokomotiva Brno G 1869 1921 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2068 2046 Píštěk Jan TJ ŠK Veselí n. Moravou B 1880 1899 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2068 2046 Hladík Josef Vinohrady Brno A 2150 2134 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2068 2046 Dryšl František TJ Podlužan Prušánky B 1660 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2068 2046 Trnka Tomáš TJ Tatran Poštorná B 1976 1976 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2068 2046 Nepomucký Ondřej TJ Tatran Poštorná A 2266 2260 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 2068 2046 Věchet Stanislav ŠK Caissa RHEA Třebíč B 2176 2162 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 2068 2046 Chvastek Tomáš SFiala Gambit Jihlava B 1851 1860 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 2068 2046 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 1995 2052 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 2068 2046 Volák Michal TJ Spartak Pelhřimov A 2176 2194 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 2068 2046 Šimon Adam TJ Žďár nad Sázavou B 1709 1876 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2088 2059 Švestka Jiří KŠ TJ Bučovice 1792 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2088 2059 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2117 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2088 2059 Ciprys David TJ Tatran Poštorná A 2010 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2088 2059 Mašek Jan Jiskra Havlíčkův Brod A 1996 2011 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2088 2059 Jána Martin Jiskra Humpolec A 1818 1842 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2088 2059 Seidl Štěpán SFIALA Gambit Jihlava A 2144 2164 0 soutěž
2010/2011 10 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2041 Lamser Miroslav Vinohrady Brno A 2062 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2041 Točev Dosi ŠK Lokomotiva Brno G 1774 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2041 Hlávka Stanislav ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1797 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2041 Myšulka Jiří ŠK Hodonín 1849 1 soutěž
2010/2011 11 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2041 Valeš Václav TJ Náměšť nad Oslavou 2193 ½ soutěž
2010/2011 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2041 Motáček Vladimír SFIALA Gambit Jihlava A 2034 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2041 Jána Martin Jiskra Humpolec A 1849 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2041 Volák Michal TJ Spartak Pelhřimov A 2222 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2041 Bárta Miroslav Spartak Velké Meziříčí A 1975 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2041 Palovčík Jiří SFIALA Gambit Jihlava B 1448 1 soutěž
2009/2010 11 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 2079 Pukl Rostislav TJ Sokol Bzenec 2039 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 2079 Veverka František TJ Tatran Poštorná B 1918 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 2079 Zubalík Miroslav Š.K. 1923 Sokol Kyjov 2031 0 soutěž
2009/2010 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 2079 Švihel Karel Moravská Slavia Brno A 2083 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 2079 Křížek František TJ ŠK Veselí nad Moravou B 2056 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 2079 Růžička František KŠ TJ Bučovice A 2141 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 2079 Veselský Josef SK Horáček Sudoměřice 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 2079 Meduna Eduard ŠK Lokomotiva Brno F 1787 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 2079 Šplíchal Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2005 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 2079 Bajer Jiří SFiala Gambit Jihlava A 1880 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 2079 Nehybka Jiří TJ Náměšť nad Oslavou A 2239 0 soutěž
2009/2010 8 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 2079 Volák Michal TJ Spartak Pelhřimov B 2205 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 2079 Kopr Stanislav Spartak Velké Meziříčí A 1941 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 2079 Uher Vladimír TJ Spartak Třebíč A 2088 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 2079 Čížek Antonín ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 2315 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 2079 Pavlíček Robert Jiskra Humpolec A 1995 1 soutěž
2008/2009 9 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 2074 Kopr Stanislav Spartak Velké Meziříčí A 1921 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 2074 Göth Jiří Gambit Jihlava A 2121 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 2074 Strádal Jaroslav TJ Jiskra Humpolec A 1817 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 2074 Vala Filip TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2057 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 2074 Motáček Vladimír Gordic Jihlava C 2084 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK Gordic Jihlava B 2074 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice A 2001 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK Gordic Jihlava B 2074 Bujnoch Radek 2222 ŠK Polabiny B 2233 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Gordic Jihlava B 2074 Svanda Josef SPgŠ+G Znojmo A 2094 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Gordic Jihlava B 2074 Göth Jiří ŠK Caissa Třebíč B 2121 0 soutěž
2007/2008 11 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2048 Čížek Antonín ŠK Caissa Třebíč B 2213 ½ soutěž
2007/2008 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2048 Jurek Miroslav TJ Sokol Bedřichov-Jihlava A 2067 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2048 Kratochvíl Josef TJ Náměšť nad Oslavou B 2084 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2048 Göth Jiří SFIALA Gambit Jihlava A 2109 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2048 Vojtěch Ladislav TJ Spartak Třebíč A 1986 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2048 Krondráf Karel TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 2177 1 soutěž
2007/2008 10 ŠK GORDIC JIHLAVA B 2048 Bílek Roman TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 1958 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK GORDIC JIHLAVA B 2048 Sýkora Josef 2222 ŠK POLABINY C 2163 0 soutěž
2007/2008 6 ŠK GORDIC JIHLAVA B 2048 Feldvábl Vilém TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 1759 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK GORDIC JIHLAVA B 2048 Berisha Fadil ŠK 64 BRNO A 2010 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK GORDIC JIHLAVA B 2048 Švub Jan TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2048 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠK GORDIC JIHLAVA B 2074 Horák Miroslav TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2017 ½ soutěž
2006/2007 10 ŠK GORDIC JIHLAVA B 2074 Uhmann Jan ŠK BYDO ZAKŘANY A 2175 ½ soutěž
2006/2007 8 ŠK GORDIC JIHLAVA B 2074 Vykydal František ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2157 0 soutěž
2006/2007 6 ŠK GORDIC JIHLAVA B 2074 Hájek Lukáš TJ SOKOL ZAJEČICE 2093 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK GORDIC JIHLAVA B 2074 Donnert Milan ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2167 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK GORDIC JIHLAVA B 2074 Vodička Pavel EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2018 0 soutěž
2006/2007 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 2074 Kratochvíl Josef TJ Náměšť nad Oslavou B 1978 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 2074 Seidl Pavel TJ Sokol Bedřichov B 1877 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 2074 Volák Michal TJ Spartak Pelhřimov A 2167 ½ soutěž
2006/2007 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 2074 Sedláček Mojmír SFiala Gambit Jihlava A 2006 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 2074 Jurek Miroslav TJ Sokol Bedřichov A 2032 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 2074 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1911 ½ soutěž
2005/2006 2 GORDIC JIHLAVA B 2116 Šedý Ctirad HPM TEC HUSTOPEČE 1876 1 soutěž
2005/2006 11 TJ Sokol Bedřichov A 2116 Vojtěch Ladislav Sokol Jámy A 1960 0 soutěž
2005/2006 9 TJ Sokol Bedřichov A 2116 Tomášek Milan Žďas Žďár nad Sáz. A 2256 0 soutěž
2005/2006 7 TJ Sokol Bedřichov A 2116 Kulovaný Radomír TJ Spartak Třebíč A 1576 ½ soutěž
2005/2006 6 TJ Sokol Bedřichov A 2116 Volák Michal TJ Spartak Pelhřimov A 2193 0 soutěž
2005/2006 5 TJ Sokol Bedřichov A 2116 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havl. Brod B 1949 ½ soutěž
2005/2006 3 TJ Sokol Bedřichov A 2116 Rosecký Tomáš ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1962 1 soutěž
2005/2006 2 TJ Sokol Bedřichov A 2116 Daněk Libor ŠK Caissa Třebíč A 2276 0 soutěž
2003/2004 10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2115 Hostinský Jiří Synthesia Pardubice B 2206 1 soutěž
2003/2004 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2115 Pirklová Hana Panda Rychnov nad Kněžnou 2139 ½ soutěž
2003/2004 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2115 Bláha Milan Spartak Vrchlabí 2228 1 soutěž
2003/2004 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2115 Vojta Tomáš Spartak Vlašim 2267 0 soutěž
2003/2004 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2115 Knížek Jan ŠK JOLY Lysá nad Labem 2218 ½ soutěž