Hráč Špaček Petr

Špaček Petr

User Pic
Jméno: Špaček Petr
Oddíl: ŠK JOLY Lysá nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2356
Elo mezinárodní: 2366
ID: 26
FIDE ID: 300314
Rok narození: 1954
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 B ŠK Mahrla Praha A 2366 2356 Soural Jan TJ Pankrác D 2166 2165 0
2017/2018 9 Č ŠK Mahrla Praha A 2366 2356 Štross František DDM Praha 6 A 2270 2277 ½
2017/2018 8 B ŠK Mahrla Praha A 2366 2356 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2213 2230 ½
2017/2018 7 Č ŠK Mahrla Praha A 2366 2356 Plešek Jiří TJ Pankrác C 2147 2145 ½
2017/2018 6 B ŠK Mahrla Praha A 2366 2356 Šindler Michal ŠK Loko Praha A 2223 2218 1
2017/2018 4 Č ŠK Mahrla Praha A 2366 2356 Svatoš Jan Sokol Praha Vršovice B 2264 2262 1
2017/2018 1 B ŠK Mahrla Praha A 2366 2356 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha C 2266 2261 1
2017/2018 11 B SK JOLY Lysa nad Labem C 2362 2341 Votava Jan 2222 SK Polabiny B 2523 2526 ½
2017/2018 10 Č SK JOLY Lysa nad Labem C 2357 2341 Lechtýnský Jiří QCC Ceske Budejovice 2353 2361 1
2017/2018 9 B SK JOLY Lysa nad Labem C 2357 2341 Voloshin Leonid TJ Neratovice B 2366 2394 ½
2017/2018 8 Č SK JOLY Lysa nad Labem C 2359 2341 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2342 2324 ½
2017/2018 6 Č SK JOLY Lysa nad Labem C 2360 2341 Londýn Radek SK Sokol Vysehrad 2426 2417 ½
2017/2018 5 Č SK JOLY Lysa nad Labem C 2360 2341 Svoboda Svatopluk TJ Pankrac 2402 2392 ½
2017/2018 4 B SK JOLY Lysa nad Labem C 2357 2341 Hollan Martin SK OAZA Praha 2210 2198 ½
2017/2018 3 Č SK JOLY Lysa nad Labem C 2357 2341 Hinks-Edwards Thomas TJ Neratovice A 2370 2390 0
2017/2018 2 B SK JOLY Lysa nad Labem C 2357 2341 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Kralove 2294 2274 ½
2017/2018 1 Č SK JOLY Lysa nad Labem C 2373 2354 Bernášek Jan Bartos Unichess 2501 2485 1
2017/2018 11 B SK mesta Lysa nad Labem 2362 2341 Babula Vlastimil 1. Novoborsky SK 2557 2548 0
2017/2018 10 Č SK mesta Lysa nad Labem 2362 2341 Šimek Petr Unichess 2378 2359 1
2017/2018 9 B SK mesta Lysa nad Labem 2362 2341 Krejčí Jan Vystaviste Lysa nad Labem 2582 2534 0
2017/2018 8 Č SK mesta Lysa nad Labem 2359 2341 Zwardoň Vojtěch BSS Frydek-Mistek 2406 2406 ½
2017/2018 7 B SK mesta Lysa nad Labem 2359 2341 Hollan Martin Tatran Litovel 2202 2198 ½
2017/2018 6 B SK mesta Lysa nad Labem 2360 2341 Biolek Richard Labortech Ostrava 2456 2457 ½
2017/2018 5 Č SK mesta Lysa nad Labem 2360 2341 Kaňovský David SK Slavoj Poruba 2408 2398 0
2017/2018 4 B SK mesta Lysa nad Labem 2357 2341 Smirin Ilia GASCO Pardubice 2594 0 0
2017/2018 3 Č SK mesta Lysa nad Labem 2357 2341 Cyborowski Lukasz SK Zikuda Turnov 2510 0 ½
2017/2018 2 Č SK mesta Lysa nad Labem 2357 2341 Obšivač Josef Moravska Slavia Brno 2319 2360 ½
2017/2018 1 B SK mesta Lysa nad Labem 2357 2341 Paszewski Mateusz SK DURAS BVK Kralovo Pole 2313 0 0
2016/2017 10 Č ŠK Mahrla Praha A 2373 2362 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2281 2269 ½
2016/2017 8 Č ŠK Mahrla Praha A 2373 2362 Matras Ondřej GROP B 2247 2217 ½
2016/2017 1 Č ŠK Mahrla Praha A 2373 2362 Jelínek Michal ŠK Viktoria Žižkov A 2158 2156 1
2016/2017 9 B SK mesta Lysa nad Labem 2373 2362 Krejčí Jan Vystaviste Lysa nad Labem 2512 2460 0
2016/2017 7 B SK mesta Lysa nad Labem 2373 2362 Jasný Stanislav BSS Frydek Mistek 2367 2353 0
2016/2017 6 B SK mesta Lysa nad Labem 2373 2362 Marek Matyáš SK Rapid Pardubice 2200 2240 ½
2016/2017 5 Č SK mesta Lysa nad Labem 2373 2362 Rýdl Jiří SK AD Jicin 2421 2352 1
2016/2017 3 B SK mesta Lysa nad Labem 2373 2362 Nepomucký Ondřej SK DURAS BVK Kralovo Pole 2239 2233 ½
2016/2017 2 B SK mesta Lysa nad Labem 2373 2362 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2426 2440 ½
2016/2017 1 Č SK mesta Lysa nad Labem 2373 2362 Caletka Radomír SK Slavoj Poruba 2331 2347 ½
2015/2016 10 Č ŠK Mahrla Praha B 2379 2362 Toulec Stanislav Sokol Praha Vršovice C 2008 2032 1
2015/2016 9 B ŠK Mahrla Praha B 2379 2362 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha C 2066 2078 ½
2015/2016 8 Č ŠK Mahrla Praha B 2379 2362 Sharashenidze Akaki GROP Classical Chess 2327 2317 ½
2015/2016 6 Č ŠK Mahrla Praha B 2379 2362 Bujupi Fatmir ŠK Praha - Smíchov A 2179 2146 1
2015/2016 5 B ŠK Mahrla Praha B 2379 2362 Matras Ondřej ŠK Bohnice A 2262 2217 1
2015/2016 4 Č ŠK Mahrla Praha B 2379 2362 Blümel Otto SK Lokomotiva Radlice A 2057 2077 1
2015/2016 3 B ŠK Mahrla Praha B 2379 2362 Výprachtický David SK OAZA Praha B 2183 2165 0
2015/2016 2 Č ŠK Mahrla Praha B 2379 2362 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2077 2083 ½
2015/2016 1 Č ŠK Mahrla Praha B 2379 2362 Dvořák Ludvík LISA A 2110 2113 1
2015/2016 11 B ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2373 2362 Havlík Jan ŠACHklub Písek 2389 2373 ½
2015/2016 10 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2373 2362 Matras Ondřej Sokol Praha-Vršovice 2247 2217 1
2015/2016 9 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2373 2362 Hora Milan Sokol Kolín 2116 2109 ½
2015/2016 8 B ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2373 2362 Tuma Jakub ŠK Dopravní podnik Praha B 2296 2304 1
2015/2016 7 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2373 2362 Popelka Oldřich Sokol Tábor 2163 2131 ½
2015/2016 6 B ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2373 2362 Postupa Pavel TJ Pankrác B 2272 2218 0
2015/2016 5 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2373 2362 Moravec Vít TJ Sparta Kutná Hora 2193 2182 1
2015/2016 3 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2373 2362 Zvára Petr Bohemians Texbase.cz Praha 2382 2392 0
2015/2016 1 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2373 2362 Běloušek Michal ŠK Světlá nad Sázavou 2058 2050 1
2014/2015 11 B ŠK Joly Lysá nad Labem B 2394 2387 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B 2341 2334 ½
2014/2015 10 Č ŠK Joly Lysá nad Labem B 2394 2387 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2340 2348 0
2014/2015 9 Č ŠK Joly Lysá nad Labem B 2394 2387 Černoušek Lukáš Unichess A 2453 2445 0
2014/2015 8 B ŠK Joly Lysá nad Labem B 2394 2387 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2338 2345 ½
2014/2015 7 Č ŠK Joly Lysá nad Labem B 2394 2387 Rašík Vítězslav ŠK AD Jičín 2437 2446 ½
2014/2015 6 B ŠK Joly Lysá nad Labem B 2394 2387 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlašim 2203 2235 ½
2014/2015 1 Č ŠK Joly Lysá nad Labem B 2394 2387 Cuhra Martin QCC České Budějovice 2247 2250 1
2014/2015 9 B Výstaviště Lysá nad Labem 2394 2387 Kourousis Epaminondas AD Mahrla Praha 2380 0
2014/2015 6 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2394 2387 Cvek Robert 1. ŠK Novoborský 2520 2512 ½
2013/2014 8 Č ŠK Joly Lysá nad Labem C 2398 2394 Píza Vlastimil ŠK Gordic 2244 2247 1
2013/2014 7 B ŠK Joly Lysá nad Labem C 2398 2394 Mejzlík Ondřej TRW autoelektronika Vlašim 2277 2314 0
2013/2014 6 Č ŠK Joly Lysá nad Labem C 2398 2394 Moravec Vít Sparta Kutná Hora 2179 2176 ½
2013/2014 5 Č ŠK Joly Lysá nad Labem C 2398 2394 Hučín Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2209 2209 1
2013/2014 4 B ŠK Joly Lysá nad Labem C 2398 2394 Orság Milan ŠO TJ Dukla Praha 2378 2405 ½
2013/2014 3 Č ŠK Joly Lysá nad Labem C 2398 2394 Šimek Petr Sokol Praha - Kobylisy 2392 2390 ½
2013/2014 2 B ŠK Joly Lysá nad Labem C 2398 2394 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2108 2103 1
2013/2014 1 Č ŠK Joly Lysá nad Labem C 2398 2394 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2319 2305 ½
2012/2013 11 Č JOLY Lysá nad Labem “C“ 2399 2395 Koziak Vitalij ŠK AD Jičín “B“ 2503 2467 ½
2012/2013 10 B JOLY Lysá nad Labem “C“ 2399 2395 Umanec Filip TJ Neratovice 2293 2301 ½
2012/2013 9 Č JOLY Lysá nad Labem “C“ 2399 2395 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2304 2313 ½
2012/2013 8 B JOLY Lysá nad Labem “C“ 2399 2395 Mikeš Jan Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2102 2135 ½
2012/2013 7 Č JOLY Lysá nad Labem “C“ 2399 2395 Bednář Marcel ŠK Zikuda Turnov “B“ 2270 2274 1
2012/2013 6 B JOLY Lysá nad Labem “C“ 2399 2395 Kovář Vojtěch ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2263 2251 ½
2012/2013 5 B JOLY Lysá nad Labem “C“ 2399 2395 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice 2161 2209 1
2012/2013 4 Č JOLY Lysá nad Labem “C“ 2399 2395 Seifarth Robert Káva Longberry Kralupy 2175 2164 1
2012/2013 3 B JOLY Lysá nad Labem “C“ 2399 2395 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2237 2239 0
2012/2013 2 Č JOLY Lysá nad Labem “C“ 2399 2395 Braun Marek Desko Liberec 2232 2243 1
2012/2013 1 B JOLY Lysá nad Labem “C“ 2399 2395 Fajman Petr Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2288 2287 1
2012/2013 11 Č JOLY Lysá nad Labem B 2399 2395 Kraus Tomáš TJ Slavia Hradec Králové 2290 2317 1
2012/2013 10 B JOLY Lysá nad Labem B 2399 2395 Bujnoch Radek 2222 ŠK Polabiny A 2207 2206 ½
2012/2013 9 B JOLY Lysá nad Labem B 2399 2395 Straka Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad 2285 2290 ½
2012/2013 8 Č JOLY Lysá nad Labem B 2399 2395 Svatoš Jan Sokol Praha - Vršovice 2284 2280 0
2012/2013 7 B JOLY Lysá nad Labem B 2399 2395 Jančařík Joel TJ Sokol Praha - Kobylisy 2242 2242 1
2012/2013 5 B JOLY Lysá nad Labem B 2399 2395 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín 2207 2207 ½
2012/2013 4 Č JOLY Lysá nad Labem B 2399 2395 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B 2275 2278 ½
2012/2013 3 B JOLY Lysá nad Labem B 2399 2395 Kourousis Epaminondas ŠK Holdia DP Praha B 2354 1
2012/2013 2 Č JOLY Lysá nad Labem B 2399 2395 Vávra Pavel ŠK ERA Poštovní spořitelna 2376 2380 1
2012/2013 1 B JOLY Lysá nad Labem B 2399 2395 Gregor Jiří TJ Pankrác 2261 2250 ½
2011/2012 11 Č JOLY Lysá nad Labem B 2398 2393 Vokáč Marek ŠK Mahrla Praha 2471 2479 ½
2011/2012 10 B JOLY Lysá nad Labem B 2398 2393 Movsesian Julia 1. Novoborský ŠK B 2260 2327 ½
2011/2012 9 B JOLY Lysá nad Labem B 2398 2393 Adámek Zdeněk ŠK Holdia DP Praha B 2252 2257 ½
2011/2012 8 Č JOLY Lysá nad Labem B 2398 2393 Nováček Jan ERA-Poštovní spořitelna B 2138 2137 1
2011/2012 7 B JOLY Lysá nad Labem B 2398 2393 Fiala Robert Šakal Kozolupy 2288 2281 1
2011/2012 6 Č JOLY Lysá nad Labem B 2398 2393 Kubečka David OAZA Praha 2256 2269 1
2011/2012 5 B JOLY Lysá nad Labem B 2398 2393 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2297 2325 1
2011/2012 4 Č JOLY Lysá nad Labem B 2398 2393 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2372 2368 ½
2011/2012 3 B JOLY Lysá nad Labem B 2398 2393 Příborský Jan ERA-Poštovní spořitelna A 2351 2324 ½
2011/2012 2 Č JOLY Lysá nad Labem B 2398 2393 Meduna Eduard ŠK AD Jičín 2420 2422 1
2011/2012 1 B JOLY Lysá nad Labem B 2398 2393 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2309 2307 0
2011/2012 10 B Výstaviště Lysá nad Labem 2398 2393 Roubalík Jakub ŠK Zlín 2307 2310 1
2011/2012 9 B Výstaviště Lysá nad Labem 2398 2393 Erneker Josef TJ Bohemians Praha 2251 2264 ½
2011/2012 8 B Výstaviště Lysá nad Labem 2398 2393 Stachowiak Kamil A64 VALOZ Grygov 2425 2404 0
2011/2012 7 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2398 2393 Zpěvák Pavel Tatran Litovel 2392 2416 1
2011/2012 6 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2398 2393 Černoušek Lukáš ŠK Rapid Pardubice 2438 2429 0
2011/2012 5 B Výstaviště Lysá nad Labem 2398 2393 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 ½
2011/2012 4 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2398 2393 Čech Pavel ŠK Zikuda Turnov 2369 2371 ½
2011/2012 3 B Výstaviště Lysá nad Labem 2398 2393 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2500 2499 ½
2011/2012 2 B Výstaviště Lysá nad Labem 2398 2393 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek 2362 2365 ½
2011/2012 1 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2398 2393 Caletka Radomír Slavoj Ostrava - Poruba 2319 2355 ½
2010/2011 11 B Výstaviště Lysá nad Labem 2408 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2379 1
2010/2011 10 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2408 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2334 1
2010/2011 8 B Výstaviště Lysá nad Labem 2408 Kuchynka Lukáš Tatran Litovel 2287 ½
2010/2011 7 B Výstaviště Lysá nad Labem 2408 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2506 ½
2010/2011 6 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2408 Vojta Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2370 0
2010/2011 5 B Výstaviště Lysá nad Labem 2408 Orság Milan ŠK Mahrla Praha 2426 ½
2010/2011 4 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2408 Fiřt Stanislav ŠK Labortech Ostrava 2327 0
2010/2011 3 B Výstaviště Lysá nad Labem 2408 Chytilek Roman ŠK Zlín 2366 ½
2010/2011 2 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2408 Černoušek Lukáš ŠK Rapid Pardubice 2410 1
2010/2011 1 B Výstaviště Lysá nad Labem 2408 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2317 ½
2010/2011 10 B JOLY Lysá nad Labem "B" 2408 Moravec Vít Stadion Kutná Hora 2108 ½
2010/2011 9 Č JOLY Lysá nad Labem "B" 2408 Meduna Eduard ŠK AD Jičín "B" 2426 0
2010/2011 8 B JOLY Lysá nad Labem "B" 2408 Bednář Marcel Desko Liberec 2199 1
2010/2011 7 B JOLY Lysá nad Labem "B" 2408 Baláček Tadeáš Sokol Kolín 2110 1
2010/2011 5 B JOLY Lysá nad Labem "B" 2408 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác "B" 2279 ½
2010/2011 1 B JOLY Lysá nad Labem "B" 2408 Řehořek Martin Sokol Bakov nad Jizerou 2280 0
2009/2010 11 Č JOLY Lysá nad Labem B"" 2413 Kopal Josef ŠK Zikuda Turnov B"" 2273 ½
2009/2010 10 B JOLY Lysá nad Labem B"" 2413 Vichnar David ŠK Sokol Mladá Boleslav 2229 1
2009/2010 9 Č JOLY Lysá nad Labem B"" 2413 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové B"" 2323 ½
2009/2010 8 B JOLY Lysá nad Labem B"" 2413 Ondráček Ondřej Stadion Kutná Hora 2166 1
2009/2010 7 Č JOLY Lysá nad Labem B"" 2413 Bednář Marcel Desko Liberec 2159 ½
2009/2010 6 B JOLY Lysá nad Labem B"" 2413 Spirin Oleg ŠK AD Jičín 2449 0
2009/2010 5 Č JOLY Lysá nad Labem B"" 2413 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2292 ½
2009/2010 4 B JOLY Lysá nad Labem B"" 2413 Kuba Jindřich TJ Dukla Praha 2220 1
2009/2010 3 Č JOLY Lysá nad Labem B"" 2413 Šťastný Jan TJ Tourist Biomedica Říčany 2223 ½
2009/2010 2 B JOLY Lysá nad Labem B"" 2413 Moravec Michal Sokol Kolín 2273 ½
2009/2010 1 B JOLY Lysá nad Labem B"" 2413 Šrejber Michal ŠK ZVU Engineering Lípa 2144 1
2009/2010 11 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2413 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2259 1
2009/2010 10 B Výstaviště Lysá nad Labem 2413 Michálek Jan Holdia DP Praha B"" 2336 ½
2009/2010 9 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2413 Vávra Pavel Poštovní spořitelna A"" 2351 1
2009/2010 8 B Výstaviště Lysá nad Labem 2413 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2295 ½
2009/2010 7 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2413 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2346 1
2009/2010 6 B Výstaviště Lysá nad Labem 2413 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2283 ½
2009/2010 5 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2413 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2260 ½
2009/2010 4 B Výstaviště Lysá nad Labem 2413 Pletánek Jan Poštovní spořitelna B"" 2242 1
2009/2010 3 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2413 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2247 0
2009/2010 2 B Výstaviště Lysá nad Labem 2413 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2361 1
2009/2010 1 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2413 Kubečka David TJ Sokol Praha Vršovice 2270 ½
2008/2009 9 Č JOLY Lysá nad Labem B 2423 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2170 1
2008/2009 8 B JOLY Lysá nad Labem B 2423 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové B"" 2308 ½
2008/2009 7 Č JOLY Lysá nad Labem B 2423 Sýkora Josef ŠK Rapid Pardubice 2157 1
2008/2009 6 B JOLY Lysá nad Labem B 2423 Hála Bohumil TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2279 1
2008/2009 5 Č JOLY Lysá nad Labem B 2423 Moravec Michal Sokol Kolín 2309 ½
2008/2009 4 B JOLY Lysá nad Labem B 2423 Fojtů Jan TJ Tourist Biomedica Říčany 2115 ½
2008/2009 3 Č JOLY Lysá nad Labem B 2423 Kopal Josef ŠK Zikuda Turnov B"" 2273 1
2008/2009 2 B JOLY Lysá nad Labem B 2423 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2271 1
2008/2009 1 B JOLY Lysá nad Labem B 2423 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny C"" 2302 1
2008/2009 10 B Výstaviště Lysá nad Labem 2423 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové 2308 1
2008/2009 9 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2423 Jirásek Pavel Sokol Plzeň - Letná 2262 0
2008/2009 8 B Výstaviště Lysá nad Labem 2423 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B"" 2409 ½
2008/2009 5 B Výstaviště Lysá nad Labem 2423 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2277 1
2008/2009 3 B Výstaviště Lysá nad Labem 2423 Schula Michal Sokol Vršovice 2312 ½
2008/2009 2 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2423 Kuba Jindřich Space" Poštovní spořitelna "B"" 2247 ½
2008/2009 1 B Výstaviště Lysá nad Labem 2423 Příborský Ivo Sokol Plzeň I 2302 ½
2007/2008 10 Č ŠK Zikuda Turnov 2413 Stehno Pavel RC Sport Pardubice 2322 ½
2007/2008 8 B ŠK Zikuda Turnov 2413 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov 2349 1
2007/2008 6 Č ŠK Zikuda Turnov 2413 Meduna Eduard ŠK Mahrla Praha 2431 ½
2007/2008 5 Č ŠK Zikuda Turnov 2413 Klíma Lukáš 1. Novoborský ŠK 2422 1
2007/2008 3 B ŠK Zikuda Turnov 2413 Frolík Martin TŽ Třinec 2249 1
2007/2008 10 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2413 Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 2298 ½
2007/2008 9 B ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2413 Hála Bohumil TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2275 1
2007/2008 8 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2413 Vinklárek Ondřej TJ Stadion Kutná Hora 2110 1
2007/2008 7 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2413 Bernard Borek ŠK Rapid Pardubice 2296 ½
2007/2008 6 B ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2413 Vodička Vlastimil Sokol Mladá Boleslav 2238 1
2007/2008 5 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2413 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2261 1
2007/2008 4 B ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2413 Chmiel Pavel Sokol Kolín 2294 ½
2007/2008 3 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2413 Vltavský Vladimír TJ Zikuda Turnov B"" 2240 1
2007/2008 1 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2413 Fojtů Petr TJ Tourist Biomedica Říčany 2121 ½
2006/2007 11 Č JOLY Lysá nad Labem 2411 Vichnar David Sokol Emerge Mladá Boleslav 2137 1
2006/2007 10 B JOLY Lysá nad Labem 2411 Pošta Petr AVE-Kontakt Pardubice 2211 1
2006/2007 9 Č JOLY Lysá nad Labem 2411 Hudziak Pawel Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2245 ½
2006/2007 7 Č JOLY Lysá nad Labem 2411 Štursa Jan TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2176 1
2006/2007 6 B JOLY Lysá nad Labem 2411 Vacek Radomír Desko Liberec 2116 1
2006/2007 5 Č JOLY Lysá nad Labem 2411 Michálek František Sokol Kolín 2159 1
2006/2007 2 B JOLY Lysá nad Labem 2411 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové B 2311 ½
2006/2007 10 B TJ Zikuda Turnov 2411 Ponížil Cyril ŠK SK Zlín 2273 0
2006/2007 7 B TJ Zikuda Turnov 2411 Klíma Lukáš 1. Novoborský ŠK 2426 0
2006/2007 5 B TJ Zikuda Turnov 2411 Langner Ladislav TJ TŽ Třinec 2404 ½
2006/2007 4 Č TJ Zikuda Turnov 2411 Hausner Ivan ŠK Mahrla Praha 2441 ½
2006/2007 3 Č TJ Zikuda Turnov 2411 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2286 ½
2006/2007 1 B TJ Zikuda Turnov 2411 Bernášek Jan RC Sport Pardubice 2476 ½
2005/2006 9 Č ŠK JOLY Lysá n.L. 2399 Fiala Robert Sokol Plzeň I B 2322 ½
2005/2006 7 Č ŠK JOLY Lysá n.L. 2399 Nun Jiří Slavia Hradec Kr. 2376 ½
2005/2006 5 Č ŠK JOLY Lysá n.L. 2399 Přibyl Josef ŠK DP Holdia 2409 ½
2005/2006 1 Č ŠK JOLY Lysá n.L. 2399 Marek Miroslav Sokol Kolín 2128 ½
2005/2006 11 B TJ Zikuda Turnov 2399 Vokáč Marek ŠK Mahrla Praha 2445 ½
2005/2006 10 B TJ Zikuda Turnov 2399 Možný Miloš ŠK Sokol Vyšehrad 2364 ½
2005/2006 7 Č TJ Zikuda Turnov 2399 Votava Jan Bauset Pardubice 2545 0
2005/2006 6 B TJ Zikuda Turnov 2399 Vymazal Bronislav Lokomotiva Brno B 2206 1
2005/2006 5 B TJ Zikuda Turnov 2399 Kalod Radek Lokomotiva Brno A 2482 0
2005/2006 4 Č TJ Zikuda Turnov 2399 Novák Pavel Sokol Plzeň Ingem 2345 ½
2005/2006 3 Č TJ Zikuda Turnov 2399 Pick Štěpán TJ Pankrác 2250 1
2005/2006 2 B TJ Zikuda Turnov 2399 Neděla Vlastimil Labortech Ostrava 2376 ½
2005/2006 1 B TJ Zikuda Turnov 2399 Frolík Martin TŽ Třinec 2317 ½
2004/2005 11 Č TJ Zikuda Turnov 2387 Sosna Jan ŠK SK Trinom Zlín 2400 ½
2004/2005 10 Č TJ Zikuda Turnov 2387 Jurčík Marián SC A64 Grygov 2329 ½
2004/2005 8 B TJ Zikuda Turnov 2387 Langner Ladislav TŽ Třinec 2407 ½
2004/2005 7 Č TJ Zikuda Turnov 2387 Talla Vladimír IPM Color Ostrava 2385 ½
2004/2005 6 Č TJ Zikuda Turnov 2387 Krejčí Jakub Slavoj Ostrava 2257 1
2004/2005 5 B TJ Zikuda Turnov 2387 Černoušek Lukáš Sokol Kolín-Abner 2343 1
2004/2005 4 B TJ Zikuda Turnov 2387 Tibenský Róbert Sokol Plzeň Ingem 2442 ½
2004/2005 3 B TJ Zikuda Turnov 2387 Stehno Pavel Bauset Pardubice 2326 ½
2004/2005 1 B TJ Zikuda Turnov 2387 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2322 1
2004/2005 10 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem 2387 Tichý Vladimír Sokol Emerge Mladá Boleslav 2284 1
2004/2005 7 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem 2387 Paulovič Martin Sokol Praha - Kobylisy 2220 ½
2004/2005 5 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem 2387 Roško Luboš Slavia Hradec Králové B 2151 ½
2004/2005 3 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem 2387 Daneš Jaroslav Stadion Kutná Hora 2103 1
2004/2005 2 B ŠK JOLY Lysá nad Labem 2387 Šklíba Martin AVE - Kontakt Pardubice 2201 1
2004/2005 1 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem 2387 Efler Lukáš Sokol Kolín B 2263 ½
2003/2004 11 B ŠK JOLY Lysá nad Labem 2373 Červinka Michal Panda Rychnov nad Kněžnou 2214 1
2003/2004 10 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem 2373 Šťastný Jan Spartak Vlašim 2260 1
2003/2004 8 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem 2373 Kourek Josef ŠK Polabiny Pardubice 2256 1
2003/2004 7 B ŠK JOLY Lysá nad Labem 2373 Petr Martin Synthesia Pardubice B 2265 ½
2003/2004 5 B ŠK JOLY Lysá nad Labem 2373 Jüptner Jan Spartak Vrchlabí 2231 ½
2003/2004 4 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem 2373 Šenkýř Vladimír TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2230 ½
2003/2004 2 B ŠK JOLY Lysá nad Labem 2373 Tichý Vladimír Emerge Mladá Boleslav 2299 0
2003/2004 1 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem 2373 Beneš Petr Sokol Kolín C 2131 1
2003/2004 7 Č TJ Slávie Turnov 2373 Zvára Petr TJ Bohemians 2347 1
2003/2004 6 B TJ Slávie Turnov 2373 Němec Pavel ŠO+DDM Chrudim 2324 1
2003/2004 4 B TJ Slávie Turnov 2373 Novák Pavel Sokol Plzeň I B 2319 1
2003/2004 3 B TJ Slávie Turnov 2373 Šura Jaroslav ŠK čSOB B 2103 ½