Hráč Navrátil František

Navrátil František

User Pic
Jméno: Navrátil František
Oddíl: 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2123
Elo mezinárodní: 2124
ID: 707
FIDE ID: 311332
Rok narození: 1943
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 8 2222 SK Polabiny 2133 2124 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Kralove 2101 2112 ½
2016/2017 7 2222 SK Polabiny B 2133 2124 Daněk Pavel SK Vysoke Myto 1977 1946 ½
2016/2017 4 2222 SK Polabiny B 2133 2124 Juchelka Marek 2222 SK Polabiny C 1371 1287 1
2015/2016 11 2222 ŠK Polabiny 2133 2124 Pařízek Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy 1910 1847 ½
2015/2016 7 2222 ŠK Polabiny 2133 2124 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad 2152 2166 1
2015/2016 11 2222 ŠK Polabiny B 2133 2124 Zbořil Tomáš Tatran Litovel B 2148 2111 ½
2015/2016 4 2222 ŠK Polabiny B 2133 2124 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny C 2165 2069 ½
2014/2015 10 2222 ŠK Polabiny B 2150 2147 Holásek Pavel Šachový klub Ústí nad Orlicí 2009 2018 ½
2014/2015 5 2222 ŠK Polabiny B 2150 2147 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B 1934 1933 ½
2014/2015 3 2222 ŠK Polabiny B 2150 2147 Němec Pavel ŠK Vysoké Mýto 2265 2265 0
2014/2015 2 2222 ŠK Polabiny B 2150 2147 Sýkora Josef AKIS Pardubice 2117 2112 ½
2014/2015 1 2222 ŠK Polabiny B 2150 2147 Šafařík Jakub ŠK ZVU Engineering Lípa A 2104 2095 0
2013/2014 4 2222 ŠK Polabiny “A“ 2168 2165 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2014 1978 0
2013/2014 10 2222 ŠK Polabiny B 2168 2165 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové B 2028 2036 ½
2013/2014 9 2222 ŠK Polabiny B 2168 2165 Ježek Adam Region Panda Rychnov n. K. 1919 1993 ½
2012/2013 11 2222 ŠK Polabiny C 2162 2158 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2262 2259 ½
2012/2013 7 2222 ŠK Polabiny C 2162 2158 Jedlička Aleš TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2224 2224 ½
2012/2013 5 2222 ŠK Polabiny C 2162 2158 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B 2132 2118 ½
2012/2013 3 2222 ŠK Polabiny C 2162 2158 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2094 2099 1
2012/2013 10 2222 ŠK Polabiny A 2162 2158 Londýn Radek JOLY Lysá nad Labem B 2339 2335 0
2012/2013 6 2222 ŠK Polabiny A 2162 2158 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín 2165 2167 ½
2012/2013 1 2222 ŠK Polabiny A 2162 2158 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové 2236 2183 ½
2011/2012 11 2222 ŠK Polabiny C 2193 2186 Zeinert Michal Šachový klub Ústí nad Orlicí 2148 2138 ½
2011/2012 10 2222 ŠK Polabiny C 2193 2186 Buchníček Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2330 2330 ½
2011/2012 9 2222 ŠK Polabiny C 2193 2186 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2078 2095 ½
2011/2012 8 2222 ŠK Polabiny C 2193 2186 Kačírek Petr TJ Slavia Hradec Králové B 2298 2298 ½
2011/2012 6 2222 ŠK Polabiny C 2193 2186 Sýkora Josef AKIS Pardubice 2143 2117 ½
2011/2012 4 2222 ŠK Polabiny C 2193 2186 Ringel Zbyněk Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2268 2268 ½
2011/2012 2 2222 ŠK Polabiny C 2193 2186 Medunová Věra ŠK Lokomotiva Brno A 2088 2091 0
2011/2012 11 2222 ŠK Polabiny B 2193 2186 Píza Vlastimil ŠK Gordic 2252 2257 0
2011/2012 10 2222 ŠK Polabiny B 2193 2186 Šenkýř Martin ŠK Zlín B 2202 2201 0
2011/2012 5 2222 ŠK Polabiny B 2193 2186 Pacl Václav Labortech Ostrava B 2179 2166 ½
2011/2012 4 2222 ŠK Polabiny B 2193 2186 Sochor Stanislav A64 Grygov B 2092 2101 0
2011/2012 3 2222 ŠK Polabiny B 2193 2186 Beil Zdeněk Tatran Litovel B 2256 2230 1
2011/2012 2 2222 ŠK Polabiny B 2193 2186 Kapusta Petr ŠK Staré Město 2158 2146 0
2010/2011 11 2222 ŠK Polabiny "C" 2206 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1860 ½
2010/2011 9 2222 ŠK Polabiny "C" 2206 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto "B" 2015 ½
2010/2011 8 2222 ŠK Polabiny "C" 2206 Veselý Emanuel Rapid Pardubice 1851 ½
2010/2011 4 2222 ŠK Polabiny "C" 2206 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová 1883 1
2009/2010 10 2222 ŠK Polabiny C"" 2240 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2111 ½
2009/2010 8 2222 ŠK Polabiny C"" 2240 Čižinský Petr Lokomotiva Česká Třebová 2062 0
2009/2010 5 2222 ŠK Polabiny C"" 2240 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1928 ½
2009/2010 3 2222 ŠK Polabiny C"" 2240 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B"" 1965 1
2009/2010 2 2222 ŠK Polabiny C"" 2240 Solil Roman TJ Lanškroun 2043 ½
2009/2010 1 2222 ŠK Polabiny C"" 2240 Hospodka Josef CHS Chotěboř 1930 1
2009/2010 10 2222 ŠK Polabiny "B" 2240 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2077 ½
2009/2010 9 2222 ŠK Polabiny "B" 2240 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1920 ½
2009/2010 8 2222 ŠK Polabiny "B" 2240 Uher Vladimír ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2088 ½
2009/2010 7 2222 ŠK Polabiny "B" 2240 Pekárková Eva Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1954 1
2009/2010 6 2222 ŠK Polabiny "B" 2240 Tajovský Martin ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2188 1
2009/2010 5 2222 ŠK Polabiny "B" 2240 Pirklová Hana Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2190 ½
2009/2010 4 2222 ŠK Polabiny "B" 2240 Med Ladislav TJ Spartak Pelhřimov 1778 ½
2009/2010 3 2222 ŠK Polabiny "B" 2240 Kratochvíl Josef ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2202 0
2009/2010 1 2222 ŠK Polabiny "B" 2240 Pavliš Jaromír TJ Žďár nad Sázavou 2102 1
2008/2009 11 2222 ŠK Polabiny B 2250 Hrubeš Pavel ŠK Vysoké Mýto 2147 ½
2008/2009 10 2222 ŠK Polabiny B 2250 Fojtík Tomáš SPgŠ+G Znojmo A 2101 1
2008/2009 9 2222 ŠK Polabiny B 2250 Kratochvíl Josef ŠK Caissa Třebíč B 2065 ½
2008/2009 8 2222 ŠK Polabiny B 2250 Holemář David Pila Ořechov A 2307 ½
2008/2009 7 2222 ŠK Polabiny B 2250 Zelenka Jaroslav ŠK Bohemia Pardubice A 2055 ½
2008/2009 6 2222 ŠK Polabiny B 2250 Hájek Lukáš TJ Sokol Zaječice A 2115 ½
2008/2009 5 2222 ŠK Polabiny B 2250 Majer Jiří ŠK Kuřim KME-DDM A 2043 1
2008/2009 4 2222 ŠK Polabiny B 2250 Uher Vladimír ŠK Caissa Třebíč A 2081 ½
2008/2009 2 2222 ŠK Polabiny B 2250 Schwarz Milan ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2069 1
2008/2009 1 2222 ŠK Polabiny B 2250 Celý Jaroslav TJ Žďár n. Sázavou A 2060 0
2008/2009 2 2222 ŠK Polabiny 2250 Krňávek Lubomír Sokol Vršovice 2266 0
2007/2008 10 2222 ŠK Polabiny 2240 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz 1993 1
2007/2008 9 2222 ŠK Polabiny 2240 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad 2076 1
2007/2008 8 2222 ŠK Polabiny 2240 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové 2218 0
2007/2008 7 2222 ŠK Polabiny 2240 Jelínek Milan TJ Sokol Zaječice 2100 1
2007/2008 5 2222 ŠK Polabiny 2240 Markovič Milan Sokol Vršovice 2196 ½
2007/2008 4 2222 ŠK Polabiny 2240 Jínová Lucie 1. Novoborský ŠK B"" 2096 0
2007/2008 3 2222 ŠK Polabiny 2240 Kovář Vojtěch ŠK ČSOB 2234 ½
2007/2008 2 2222 ŠK Polabiny 2240 Vaindl Jaroslav Sokol Plzeň I B"" 2173 1
2007/2008 1 2222 ŠK Polabiny 2240 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim 2073 1
2007/2008 11 2222 ŠK POLABINY B 2240 Doležal Jiří TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 1710 1
2007/2008 10 2222 ŠK POLABINY B 2240 Binder Jaroslav ŠK 64 BRNO A 2020 1
2007/2008 8 2222 ŠK POLABINY B 2240 Schwarz Milan ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2081 1
2007/2008 6 2222 ŠK POLABINY B 2240 Švub Jan TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2048 ½
2007/2008 5 2222 ŠK POLABINY B 2240 Skácelík Petr BYDO ZAKŘANY A 2264 1
2007/2008 3 2222 ŠK POLABINY B 2240 Hron Robert ŠK GORDIC JIHLAVA B 2101 1
2007/2008 1 2222 ŠK POLABINY B 2240 Kosek Jiří ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2062 1
2006/2007 9 2222 ŠK Polabiny B 2243 Blaháček Evžen Desko Liberec 2075 1
2006/2007 8 2222 ŠK Polabiny B 2243 Beneš Petr Sokol Kolín 2124 ½
2006/2007 7 2222 ŠK Polabiny B 2243 Flek Vladislav TJ Pankrác B 2024 ½
2006/2007 6 2222 ŠK Polabiny B 2243 Pecháček Stanislav TRW Autoelektronika Vlašim 2142 1
2006/2007 5 2222 ŠK Polabiny B 2243 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2316 ½
2006/2007 4 2222 ŠK Polabiny B 2243 Husárik Braňko JOLY Lysá nad Labem 2109 0
2006/2007 3 2222 ŠK Polabiny B 2243 Mudra Pavel Sokol Emerge Mladá Boleslav 2122 0
2006/2007 1 2222 ŠK Polabiny B 2243 Pavlíček Miroslav Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2122 1
2006/2007 11 2222 ŠK Polabiny 2243 Markovič Milan Sokol Vršovice 2211 1
2006/2007 10 2222 ŠK Polabiny 2243 Roj Miroslav TJ Slavia Hradec Králové 2175 1
2006/2007 9 2222 ŠK Polabiny 2243 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác 2147 ½
2006/2007 7 2222 ŠK Polabiny 2243 Jínová Lucie 1. Novoborský ŠK B"" 2076 0
2006/2007 5 2222 ŠK Polabiny 2243 Pokorný Petr ŠK ČSOB 2237 ½
2006/2007 4 2222 ŠK Polabiny 2243 Sakař Miloš ŠK Dům armády Praha 2095 ½
2006/2007 3 2222 ŠK Polabiny 2243 Onderek David TJ ŠO Chrudim 2134 ½
2006/2007 2 2222 ŠK Polabiny 2243 Klecker Tadeáš Holdia DP Praha 2037 1
2006/2007 1 2222 ŠK Polabiny 2243 Šmíd Miroslav Bohemians Praha 2202 ½
2005/2006 11 TJ Synthesia Pardubice B 2200 Chura Jan TJ Bohemians Praha B 2209 0
2005/2006 10 TJ Synthesia Pardubice B 2200 Horák Vladimír TJ Praga Praha B 2138 ½
2005/2006 9 TJ Synthesia Pardubice B 2200 Petuchov Sergej AVE-Kontakt Pardubice 2205 1
2005/2006 8 TJ Synthesia Pardubice B 2200 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové B 2313 0
2005/2006 7 TJ Synthesia Pardubice B 2200 Pick Štěpán TJ Pankrác B 2250 1
2005/2006 6 TJ Synthesia Pardubice B 2200 Tichý Vladimír Sokol Emerge Mladá Boleslav 2260 1
2005/2006 5 TJ Synthesia Pardubice B 2200 Hudziak Pawel Panda Rychnov nad Kněžnou 2192 1
2005/2006 4 TJ Synthesia Pardubice B 2200 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2214 ½
2005/2006 3 TJ Synthesia Pardubice B 2200 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad C 2191 ½
2005/2006 2 TJ Synthesia Pardubice B 2200 Šeleljo Daniel TJ Sokol Praha Vršovice 2251 1
2005/2006 1 TJ Synthesia Pardubice B 2200 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny 2290 0
2005/2006 11 Synthesia Pardub. 2200 Cífka Stanislav ŠK DP Holdia 2315 0
2005/2006 9 Synthesia Pardub. 2200 Kučera Petr Novoborský ŠK 2300 1
2005/2006 7 Synthesia Pardub. 2200 Novák Michal Sokol Plzeň I C 2191 ½
2004/2005 11 Synt.Pardubice 2206 Vokoun Jan TJ Pankrác "A" 2326 ½
2004/2005 8 Synt.Pardubice 2206 Tobyáš Miroslav ŠK Holdia DP B 2272 ½
2004/2005 7 Synt.Pardubice 2206 Juřek Josef Sokol Plzeň I "B" 2367 0
2004/2005 6 Synt.Pardubice 2206 Mašek Miroslav Bohemians "A" 2220 ½
2004/2005 5 Synt.Pardubice 2206 Hrbolka Ladislav Loko Most 2208 0
2004/2005 3 Synt.Pardubice 2206 Mikouev Erendžen DA Praha 2261 0
2004/2005 2 Synt.Pardubice 2206 Vacek Martin Sl.Hrad.Králové 2301 0
2004/2005 1 Synt.Pardubice 2206 Bujnoch Radek ŠO DDM Chrudim 2166 0
2004/2005 11 Synthesia Pardubice B 2206 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny 2225 0
2004/2005 10 Synthesia Pardubice B 2206 Prymula Roman Slavia Hradec Králové B 2286 1
2004/2005 7 Synthesia Pardubice B 2206 Bernard Borek AVE - Kontakt Pardubice 2288 1
2004/2005 5 Synthesia Pardubice B 2206 Hála Bohumil Sklípek Spartak Vrchlabí 2247 ½
2004/2005 4 Synthesia Pardubice B 2206 Knížek Jan ŠK JOLY Lysá nad Labem 2215 ½
2004/2005 3 Synthesia Pardubice B 2206 Hudziak Pawel Panda Rychnov nad Kněžnou 2158 0
2004/2005 2 Synthesia Pardubice B 2206 Profant Tibor TJ Praga Praha 2254 1
2004/2005 1 Synthesia Pardubice B 2206 Šimek Petr Sokol Praha - Kobylisy 2240 1
2003/2004 11 Synthesia Pardubice B 2183 Mojžíš Jaroslav ŠK Polabiny Pardubice 2247 ½
2003/2004 9 Synthesia Pardubice B 2183 Vaněk Petr Sokol Vyšehrad C 2207 ½
2003/2004 8 Synthesia Pardubice B 2183 Chalupecký Vladimír Spartak Vrchlabí 2023 ½
2003/2004 5 Synthesia Pardubice B 2183 Řehořek Martin Emerge Mladá Boleslav 2254 0
2003/2004 4 Synthesia Pardubice B 2183 Michálek František Sokol Kolín C 2130 0
2003/2004 3 Synthesia Pardubice B 2183 Pirklová Hana Panda Rychnov nad Kněžnou 2139 1
2003/2004 2 Synthesia Pardubice B 2183 Pecháček Stanislav Spartak Vlašim 2087 1
2003/2004 1 Synthesia Pardubice B 2183 Jandečka Tomáš Viktoria Žižkov 2176 1
2003/2004 4 TJ Synthesia Pard. 2183 Mindl Josef Sokol Tábor 2128 1
2003/2004 3 TJ Synthesia Pard. 2183 Illetško Jaroslav TJ Bohemians 2162 1