Hráč Ochová Zdeňka

Ochová Zdeňka

User Pic
Jméno: Ochová Zdeňka
Oddíl: Sportovní klub Újezd nad Lesy
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1611
Elo mezinárodní: 1638
ID: 15607
FIDE ID: 335436
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 SK Újezd nad Lesy 1638 1611 Raba Milan Šachový klub Praha 4 "C" 0 1408 0
2015/2016 5 SK Újezd nad Lesy 1621 Kalík Josef ŠK Mlejn B 1524 ½
2015/2016 1 SK Újezd nad Lesy 1621 Valenta Lukáš SK OAZA Praha F 1589 1614 0
2014/2015 9 SK Újezd nad Lesy A 1603 Šimáček Ivan SK Loko Praha D 1536 1
2014/2015 6 SK Újezd nad Lesy A 1603 Špirhanzl Radek ŠK Praha 4 B 1582 1
2014/2015 3 SK Újezd nad Lesy A 1603 Frajt Tomáš TJ Praga Praha G 1453 1
2013/2014 6 SK Újezd nad Lesy A 1594 Zanikov Konstantin ŠK Aurora A 2137 2160 1
2013/2014 4 SK Újezd nad Lesy A 1594 Štross František DDM Praha 6 C 1556 1
2008/2009 6 Biomedica Říčany C 1620 Malý Dušan Biomedica Říčany D 1683 0
2008/2009 2 Biomedica Říčany C 1620 Skalický Radek Biomedica Říčany B 1942 ½
2008/2009 2 Biomedica Říčany E 1620 Már Tomáš Biomedica Říčany F 1572 0
2008/2009 1 Biomedica Říčany E 1620 Mráz Zdeněk Stadion Kutná Hora B 1923 0
2008/2009 2 Biomedica Říčany B 1620 Paukert Jindřich ŠK Řevnice 1534 1
2008/2009 1 Biomedica Říčany B 1620 Bárta Tomáš DDM Praha 6 A 1459 1
2007/2008 10 Biomedica Říčany B 1626 Škoda Martin Sokol Bedřichov 2058 0
2007/2008 9 Biomedica Říčany B 1626 Wasserbauer Radek ŠK Smíchov - Praha 1775 0
2007/2008 8 Biomedica Říčany B 1626 Haman Jakub ŠK Řevnice 1873 0
2007/2008 7 Biomedica Říčany B 1626 Šebo Igor SK OAZA Praha B 1427 ½
2007/2008 6 Biomedica Říčany B 1626 Jančařík Joel TJ Sokol Kobylisy 2011 ½
2007/2008 3 Biomedica Říčany B 1626 Nguyen Martin TRW Autoelektronika Vlašim 1542 0
2007/2008 3 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1626 Stránská Kamila TJ Bonex Teplice 1360 1
2007/2008 10 Biomedica Říčany G 1626 Bednařík Radovan Sokol Pečky D 1749 0
2007/2008 8 Biomedica Říčany G 1626 Kmec Ján DDM Kolín 1
2007/2008 7 Biomedica Říčany G 1626 Kořínek Luboš Slavoj Čáslav 1605 0
2007/2008 6 Biomedica Říčany G 1626 Steinbauer Tomáš Kostelec n.Č.l.C 1574 1
2007/2008 5 Biomedica Říčany G 1626 Fokt Michele Sokol Pečky E 1401 1
2007/2008 3 Biomedica Říčany G 1626 Semerák Jiří Sokol Sendražice C 1527 1
2007/2008 2 Biomedica Říčany G 1626 Švára Petr Sokol Pečky C 1568 1
2007/2008 1 Biomedica Říčany G 1626 Jirásek Michael Sokol Český Brod C 1413 ½
2007/2008 7 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1626 Vejvoda Jindřich Sokol Kolín C 1512 0
2007/2008 6 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1626 Hlavica Břetislav TJ Sokol Sendražice B 1703 0
2007/2008 4 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1626 Nguyen Martin TJ Sokol Benešov A 1542 0
2007/2008 5 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1626 Šimon Adam Jiskra Havlíčkův Brod 1587 0
2007/2008 4 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1626 Stránská Kamila TJ Bonex Teplice 1360 1
2007/2008 3 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1626 Bakajsa Libor ŠK Most A 1924 0
2007/2008 2 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1626 Kocandová Jana Šachklub Sokol Klatovy A 1289 1
2007/2008 1 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1626 Charvát Jiří SK OAZA Praha A 1351 1
2006/2007 8 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1488 Žolnerčík Martin ŠK Sokol Vyšehrad A 1301 1
2006/2007 7 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1488 Petrželka David Slavoj České Budějovice B 1250 1
2006/2007 6 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1488 Krška David Slavoj České Budějovice A 1593 1
2006/2007 5 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1488 Sviták David SK OAZA Praha B 1749 ½
2006/2007 2 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1488 Ondračka Václav ŠK Lokomotiva Brno A 1493 0
2006/2007 1 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1488 Menšík František ŠK Lokomotiva Brno B 1547 1
2006/2007 5 BIOMEDICA Říčany E 1488 Lajsek Tomáš TJ Stadion Kutná Hora B 1590 0
2006/2007 4 BIOMEDICA Říčany E 1488 ŠK Medvědi Zvole A 1
2005/2006 11 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1370 Koten Tomáš TJ Spartak Pelhřimov 1100 1
2005/2006 10 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1370 Ježková Martina TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 3 1
2005/2006 7 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1370 Šhvarts Valerij ŠK Sokol Vyšehrad Praha B 1250 1
2005/2006 6 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1370 Jiřík Kristián ŠK Sokol Vyšehrad Praha A 1000 1
2005/2006 5 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1370 Bleha Lukáš TRW autoelektronika Vlašim 1250 ½
2005/2006 4 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1370 Homola Tomáš TJ Náměšť nad Oslavou 1250 ½
2005/2006 3 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1370 Krásenský Jakub TJ Sokol Bedřichov-Jihlava 1100 1
2005/2006 1 Biomedica Říčany E 1370 Hroník Petr Jawa Brodce B 1683 0
2004/2005 2 Vyšehrad 1359 Palková Nikola Plzeň B 0
2004/2005 11 Biomedica Říčany 1359 Řemdih Strmilov 1
2004/2005 10 Biomedica Říčany 1359 Prehradná Jana Sokol Bedřichov 1356 1
2004/2005 9 Biomedica Říčany 1359 Škutová Sněžana Sokol Klatovy 1509 0
2004/2005 8 Biomedica Říčany 1359 Šiml Oldřich ŠK Líně 1
2004/2005 7 Biomedica Říčany 1359 Hess Pavel Č.Budějovice C 0
2004/2005 6 Biomedica Říčany 1359 Randus Petr Č.Budějovice B 1
2004/2005 5 Biomedica Říčany 1359 Mádlová Tereza Jince 0
2004/2005 4 Biomedica Říčany 1359 Šneiberg Kryštof ŠK Smíchov 1
2004/2005 2 Biomedica Říčany 1359 Klecker Tadeáš OAZA Praha B 1434 0
2004/2005 1 Biomedica Říčany 1359 Pejša Jan Sokol Kobylisy 1
2004/2005 4 Vyšehrad 1359 Petrová Kristýna Plzeň A 1648 0
2004/2005 3 Vyšehrad 1359 Palková Nikola Plzeň B 0
2003/2004 11 Biomedica Říčany B 1250 Vaník Jan Desko Liberec B" 1455 0
2003/2004 10 Biomedica Říčany B 1250 Vrána Jan Desko Liberec A" 2103 0
2003/2004 9 Biomedica Říčany B 1250 Mužík Václav Bonex Teplice ½
2003/2004 7 Biomedica Říčany B 1250 Kindl Jan Sokol Údlice 1410 ½
2003/2004 6 Biomedica Říčany B 1250 Straka Ondřej Sokol Vyšehrad B" 1436 0
2003/2004 5 Biomedica Říčany B 1250 Nersisyan Telman Easy Engl.Kralupy 1410 0
2003/2004 4 Biomedica Říčany B 1250 Třešňák Lukáš ŠK Kladno 1449 0
2003/2004 3 Biomedica Říčany B 1250 Buchar Jiří Spartak Ústí n.L. 1401 1
2003/2004 2 Biomedica Říčany B 1250 Tyle Petr SK OAZA Praha B" 1354 0
2003/2004 1 Biomedica Říčany B 1250 Vlasák Lukáš Tietz Karlovy Vary 1520 ½
2003/2004 8 Biomedica Říčany C 1250 Říha František Biomedica Říčany D 1593 0
2003/2004 6 Biomedica Říčany C 1250 Hoke Miloslav Sokol Neveklov 1