Hráč Štěpánek Svatopluk

Štěpánek Svatopluk

User Pic
Jméno: Štěpánek Svatopluk
Oddíl: ŠK Sokol Vyšehrad
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1797
Elo mezinárodní: 1796
ID: 2717
FIDE ID: 326461
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 7 ŠK Sokol Vyšehrad D 1850 1842 Bernášek Prokop DDM Praha 6 B 0 1719 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Sokol Vyšehrad D 1850 1842 Hloucal Antonín ŠK Sokol Vyšehrad E 1749 1758 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Sokol Vyšehrad D 1850 1842 Málek Martin TJ Kobylisy D 2065 2054 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Sokol Vyšehrad D 1850 1842 Nentvich Libor Sokol Vršovice C 1735 1731 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Sokol Vyšehrad F 1850 1842 Steimar Miroslav ŠK Mahrla B 1882 1889 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Sokol Vyšehrad F 1850 1842 Kalous Miroslav TJ Bohemians D 2017 1992 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Sokol Vyšehrad F 1850 1842 Štádler Pavel ŠK Loko Praha B 0 1939 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Sokol Vyšehrad F 1850 1842 Pták Pavel Dukla B 2047 2062 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Sokol Vyšehrad F 1850 1842 Pazdera Tomáš Sokol Vršovice B 1896 1892 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Sokol Vyšehrad F 1850 1842 Kühnmund Ivan Steinitz-Makabi Praha 1702 1715 ½ soutěž
2019/2020 8 Sokol Hostivice A 1817 1842 Sedlák Luděk Caissa Roztoky A 1907 1903 ½ soutěž
2019/2020 3 Sokol Hostivice A 1870 1847 Polák Jiří ŠK Medvědi Zvole A 1868 1857 0 soutěž
2019/2020 2 Sokol Hostivice A 1870 1847 Žák Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1703 1722 0 soutěž
2019/2020 1 Sokol Hostivice A 1864 1847 Soukup Jiří Sokol Buštěhrad A 1706 1764 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Sokol Vyšehrad E 1787 1808 Vitvar Zdeněk Sokol Praha Vršovice C 1907 1921 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Sokol Vyšehrad E 1787 1808 Bartoš Miroslav TJ Bohemians Praha E 1877 1889 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Sokol Vyšehrad E 1787 1808 Ťoupal Josef ŠO Praga Praha A 1788 1813 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Sokol Vyšehrad E 1787 1808 Popper Tomáš Unichess D 2044 2037 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 1787 1808 Maršálek Luboš Dukla D 1912 1893 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 1787 1808 Brčák Marek ŠK Sokol Vyšehrad D 1943 1931 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 1787 1808 Němec Milan ŠK Loko Praha B 1976 1997 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Sokol Vyšehrad E 1787 1808 Lener Jaroslav ŠK Smíchov A 1796 1824 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Sokol Vyšehrad G 1787 1808 Keprta Stanislav TJ Bohemians Praha F 1876 1850 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Sokol Vyšehrad G 1787 1808 Lhotský Michal TJ Pankrác F 2079 2089 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Sokol Vyšehrad G 1787 1808 Starýchfojtů Josef Steinitz-Makabi Praha 1827 1855 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Sokol Vyšehrad G 1787 1808 Kůs Petr Kbel.šach. reprezentace A 1979 1964 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Sokol Vyšehrad G 1787 1808 Pokorný Jan SK OAZA Praha D 1884 1900 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Sokol Vyšehrad G 1787 1808 Škuthan Jiří ŠK Viktoria Žižkov C 1980 1977 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Sokol Vyšehrad G 1787 1808 Adámek Zdeněk ŠK DP Praha C - VŠFS 2194 2198 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Sokol Vyšehrad G 1787 1808 Němec Stanislav ŠK DP Praha E - VŠFS 1857 1868 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Sokol Vyšehrad G 1787 1808 Kovář Jan Sokol Praha Vršovice D 1820 1865 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Sokol Vyšehrad G 1787 1808 Malá Anna Unichess Ž 1814 1802 0 soutěž
2018/2019 7 Sokol Hostivice A 1787 1808 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice B 1777 1798 0 soutěž
2018/2019 6 Sokol Hostivice A 1787 1808 Trejbal Jindřich SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1879 1943 ½ soutěž
2018/2019 4 Sokol Hostivice A 1816 1848 Skýpala Ondřej TJ AERO Odolena Voda A 1884 1780 0 soutěž
2018/2019 2 Sokol Hostivice A 1827 1848 Pokorná Jana ŠK Rakovník A 1648 1635 ½ soutěž
2018/2019 1 Sokol Hostivice A 1819 1848 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1764 1826 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Sokol Vyšehrad G 1806 1807 Hojer Jiří ŠK Viktoria Žižkov C 0 1585 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Sokol Vyšehrad G 1806 1807 Dvořák Aleš USK Praha B 1717 1757 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Sokol Vyšehrad G 1806 1807 Vimpel Jiří SK Lokomotiva Radlice B 1890 1834 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Sokol Vyšehrad G 1806 1807 Jedličková Petra Unichess Ž 2078 1893 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Sokol Vyšehrad G 1806 1807 Achylis Miloš ŠO Praga Praha B 1749 1742 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Sokol Vyšehrad G 1806 1807 Kvapil Jaroslav Kbel.šach. reprezentace B 0 1561 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Sokol Vyšehrad G 1806 1807 Světlý Jiří ŠO TJ Dukla Praha D 1982 1980 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Sokol Vyšehrad G 1806 1807 Fiala Jan Sokol Praha Vršovice E 1746 1782 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Sokol Vyšehrad D 1806 1807 Pavlíček Petr ŠK Loko Praha B 1941 1944 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Sokol Vyšehrad D 1806 1807 Novotný Aleš ŠK Sokol Vyšehrad E 1976 1955 0 soutěž
2017/2018 10 TJ Hostivice A 1789 1807 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice B 1779 1785 ½ soutěž
2017/2018 9 TJ Hostivice A 1804 1807 Malý Filip KŠ Říčany 1925 D 1934 1939 0 soutěž
2017/2018 8 TJ Hostivice A 1804 1807 Trejbal Jindřich SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1859 1965 0 soutěž
2017/2018 7 TJ Hostivice A 1806 1807 Aron Oto Caissa Roztoky B 1748 1766 ½ soutěž
2017/2018 4 TJ Hostivice A 1789 1807 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1912 1910 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK Sokol Vyšehrad D 1883 1874 SK OAZA Praha B 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Sokol Vyšehrad D 1883 1874 Fišer Jiří Unichess D 1981 1969 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Sokol Vyšehrad D 1883 1874 Krůta Jaroslav Kbel.šach. reprezentace 1696 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Sokol Vyšehrad D 1883 1874 Huřťák Otto TJ Bohemians Praha D 1990 1994 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Sokol Vyšehrad D 1883 1874 Horyna Josef Sokol Praha Vršovice B 1815 1826 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Sokol Vyšehrad D 1883 1874 Zoubek David ŠK Sokol Vyšehrad E 1837 1913 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Sokol Vyšehrad D 1883 1874 Kříž Pavel ŠK DP Praha - VŠFS I 1985 1930 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Sokol Vyšehrad D 1883 1874 Mihál Sergej GROP D 1841 1860 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Sokol Vyšehrad D 1883 1874 Kovářová Oxana Sokol Kobylisy E 1691 1785 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Sokol Vyšehrad D 1883 1874 Němec Milan ŠK Loko Praha B 1971 1969 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Sokol Vyšehrad D 1883 1874 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha E 1837 1826 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK Sokol Vyšehrad G 1883 1874 Tikhonov Andrey GROP F 1259 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Sokol Vyšehrad G 1883 1874 Matej Erik SK OAZA Praha G 1116 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Sokol Vyšehrad G 1883 1874 Akerman Jan ŠO Praga Praha F 1489 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Sokol Vyšehrad G 1883 1874 Řehák Jiří USK Praha B 1841 1834 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Sokol Vyšehrad G 1883 1874 Rychtecký Pavel ŠK Teplárna Malešice 1588 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Sokol Vyšehrad G 1883 1874 Dědina Miroslav Šachový klub Praha 4 C 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Sokol Vyšehrad G 1883 1874 Novák Vratislav DDM Praha 6 C 1645 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Sokol Vyšehrad G 1883 1874 Jícha Tomáš ŠK Mlejn B 1549 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Sokol Vyšehrad G 1883 1874 Bašek Václav SK Újezd nad Lesy 1601 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Sokol Vyšehrad D 1796 1797 Novotný Aleš ŠK Sokol Vyšehrad E 1968 1943 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Sokol Vyšehrad E 1883 1874 Strnad Josef ŠK Mahrla Praha B 1919 1897 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Sokol Vyšehrad G 1883 1874 Štván Marek DDM Praha 6 C 1690 1646 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Sokol Vyšehrad G 1883 1874 Hampl Bohumil ŠK Bohnice D 1504 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Sokol Vyšehrad G 1883 1874 Strnad Václav ŠK Smíchov D 1652 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Sokol Vyšehrad G 1883 1874 Turner Oldřich ŠK Loko Praha D 1771 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Sokol Vyšehrad G 1883 1874 Škába Ladislav TJ Praga Praha F 1674 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Sokol Vyšehrad G 1883 1874 Vykypěl Michal TJ Pankrác G 1635 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Sokol Vyšehrad G 1883 1874 Dušek Richard SK Rapid Praha A 1894 1850 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Sokol Vyšehrad G 1883 1874 Brádler Vladimír GROP E 1786 1746 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Sokol Vyšehrad G 1765 1779 Keprta Stanislav Bohemians Praha E 1901 1916 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Sokol Vyšehrad G 1765 1779 Ayriyan Bella GROP D 1000 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Sokol Vyšehrad G 1765 1779 Krajl Zdeněk SK Loko Praha C 1768 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Sokol Vyšehrad G 1765 1779 Kostelecký Daniel Sokol Kobylisy D 1773 1917 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Sokol Vyšehrad G 1765 1779 Bartoň Milan TJ Praga Praha C 1762 1785 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Sokol Vyšehrad G 1765 1779 Šalom Jaroslav ŠK Mlejn A 1849 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Sokol Vyšehrad G 1765 1779 Kolář Dan ŠO TJ Dukla Praha D 1897 1931 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Sokol Vyšehrad G 1765 1779 Nentvich Libor Sokol Vršovice D 1828 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Sokol Vyšehrad G 1765 1779 Plášek Zdeněk ŠK Černý Baron A 2016 2023 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Sokol Vyšehrad G 1765 1779 Trčka Bohdan ŠK Smíchov M 1594 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Sokol Vyšehrad G 1765 1779 Zámorský Ladislav Kbelská šachová reprezentace A 1822 1860 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Sokol Vyšehrad F 1765 1779 Čuchna Martin SK Loko Praha B 1907 1910 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Sokol Vyšehrad F 1765 1779 Štohanzl Nikola Viktoria Žižkov B 1776 1825 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Sokol Vyšehrad F 1765 1779 Novák Milan ŠK Bohnice A 1936 1931 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Sokol Vyšehrad F 1765 1779 Straka Jaroslav TJ Pankrác D 1898 1912 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Sokol Vyšehrad F 1765 1779 Rakintsev Serhiy SK OAZA Praha C 1744 1821 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Sokol Vyšehrad G 1752 1751 Schmid Jaroslav ŠK Smíchov B 2047 2100 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Sokol Vyšehrad G 1752 1751 Petruň Milan Bohemians Praha E 1933 1942 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Sokol Vyšehrad G 1752 1751 Kaiser Rudolf Sokol Praha-Vršovice E 1893 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Sokol Vyšehrad G 1752 1751 Herdin Stanislav Stavby mostů Praha B 1810 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Sokol Vyšehrad G 1752 1751 Plašil Petr Sokol Praha-Kobylisy C 1991 1985 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Sokol Vyšehrad G 1752 1751 Pešek Lubomír ŠK Viktoria Žižkov C 1859 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Sokol Vyšehrad G 1752 1751 Haškovec Cedrik SK Loko Praha D 1940 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Sokol Vyšehrad G 1752 1751 Maiorov Nikita Sokol Praha-Vršovice C ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Sokol Vyšehrad G 1752 1751 Kopecký František SK Motorlet Praha A 1854 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Sokol Vyšehrad G 1752 1751 Janoušek Roman SK Rapid Praha A 1920 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Sokol Vyšehrad G 1752 1751 Dvořák Aleš USK Praha B 1719 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Sokol Vyšehrad C 1752 1751 Kapila Patrick ŠO TJ Dukla Praha 1675 1586 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK Liběhrad Libčice A 1811 1769 Volf Zdeněk TJ AERO Odolena Voda A 1603 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Liběhrad Libčice A 1811 1769 Turický David ŠK Zdice A 1804 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Liběhrad Libčice A 1811 1769 Černý Michal Sokol Buštěhrad A 1882 1915 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Liběhrad Libčice A 1811 1769 Spousta Jan Sokol Hostivice A 1757 1877 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 1892 Volf Jaromír ŠK Kladno"A" 2079 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 1892 Kurka František ŠK Teplice 2070 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 1892 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L."A" 1897 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 1892 Horák Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2007 1 soutěž
2007/2008 11 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Jančařík Joel TJ Sokol Praha-Kobylisy A 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Lamser Jan ŠK ČSOB "B" 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Wasserbauer Radek ŠK Rakovník 1 soutěž
2003/2004 10 Libčice n/Vltavou 1886 Vítek Jan SK DDM Slaný 1762 ½ soutěž
2003/2004 9 Libčice n/Vltavou 1886 Nipča Miroslav Sokol Hostivice 1986 ½ soutěž
2003/2004 8 Libčice n/Vltavou 1886 Pšenička Oldřich AERO Odolena Voda 1893 0 soutěž
2003/2004 7 Libčice n/Vltavou 1886 Sokol Roman ŠK Kladno D" 1727 1 soutěž
2003/2004 6 Libčice n/Vltavou 1886 Martinec Karel EasyE Kralupy B" 1879 0 soutěž
2003/2004 5 Libčice n/Vltavou 1886 Mleziva Miloslav NOVA Kladno A" 1752 0 soutěž
2003/2004 4 Libčice n/Vltavou 1886 Růžička Václav ŠK Kladno E" 1600 ½ soutěž
2003/2004 3 Libčice n/Vltavou 1886 Nývlt Miloslav SK Mělník 1885 B" 1807 ½ soutěž