Hráč Klecker Tadeáš

Klecker Tadeáš

User Pic
Jméno: Klecker Tadeáš
Oddíl: TJ Pankrác
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2142
Elo mezinárodní: 2133
ID: 27220
FIDE ID: 326950
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 8 TJ Pankrac 2208 2208 Kovář Josef SK AD JC Smichov 2018 2028 0
2016/2017 1 TJ Pankrac 2208 2208 Výprachtický David SK OAZA Praha 2203 2165 ½
2015/2016 8 TJ Praha-Pankrác 2208 2208 Řehořek Martin Unichess 2314 2291 0
2015/2016 3 TJ Praha-Pankrác 2208 2208 Maříková Jana QCC České Budějovice 2195 2119 0
2015/2016 10 ŠK Sokol Vyšehrad B 2208 2208 Satranský Jaroslav ŠK Kladno 2228 2219 ½
2015/2016 2 ŠK Sokol Vyšehrad B 2208 2208 Výprachtický David SK OAZA Praha 2203 2165 1
2014/2015 3 SK OAZA Praha 2222 2210 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad B 2263 2262 ½
2014/2015 11 TJ Praha-Pankrác 2222 2210 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2289 2289 0
2014/2015 10 TJ Praha-Pankrác 2222 2210 Schula Michal ŠK AD Jičín 2263 2259 ½
2014/2015 9 TJ Praha-Pankrác 2222 2210 Volák Michal TJ Spartak Vlašim 2173 2184 1
2014/2015 8 TJ Praha-Pankrác 2222 2210 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2173 2181 ½
2014/2015 4 TJ Praha-Pankrác 2222 2210 Maříková Jana QCC České Budějovice 2188 2190 0
2014/2015 3 TJ Praha-Pankrác 2222 2210 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK B 2148 2150 1
2014/2015 2 TJ Praha-Pankrác 2222 2210 Kolář Pavel ŠK Joly Lysá nad Labem B 2154 2150 0
2014/2015 1 TJ Praha-Pankrác 2222 2210 Pokorný Petr Unichess A 2187 2134 ½
2013/2014 11 SK OAZA Praha 2163 2159 Orság Milan AD Mahrla 2378 2405 0
2013/2014 10 SK OAZA Praha 2163 2159 Zezulkin Jurij ŠK AD Jičín 2432 2437 0
2013/2014 9 SK OAZA Praha 2163 2159 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2339 2326 ½
2013/2014 8 SK OAZA Praha 2163 2159 Vokoun Jan TJ Pankrác 2238 2156 ½
2013/2014 7 SK OAZA Praha 2163 2159 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz 2115 2136 1
2013/2014 4 SK OAZA Praha 2163 2159 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2302 2301 0
2013/2014 3 SK OAZA Praha 2163 2159 Bednář Marcel ŠK Holdia DP Praha B 2265 2282 0
2013/2014 2 SK OAZA Praha 2163 2159 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2192 2170 1
2013/2014 1 SK OAZA Praha 2163 2159 Mudra Pavel ŠK Zikuda Turnov B 2265 2284 ½
2012/2013 11 SK OAZA Praha 2187 2193 Hašek Václav Sokol Tábor A 2040 2029 ½
2012/2013 10 SK OAZA Praha 2187 2193 Lauko Marián ŠK Český Krumlov 1914 1898 1
2012/2013 9 SK OAZA Praha 2187 2193 Seidl Antonín SFiala Gambit Jihlava 2028 2042 ½
2012/2013 8 SK OAZA Praha 2187 2193 Vrkota Miloš Sparta Kutná Hora 2068 2065 ½
2012/2013 7 SK OAZA Praha 2187 2193 Ambrož Antonín TJ Bohemians Praha B 2050 2032 1
2012/2013 6 SK OAZA Praha 2187 2193 Pospíšil Martin Klub šachistů Říčany 1925 2007 1934 0
2012/2013 5 SK OAZA Praha 2187 2193 Straka Zdeněk Sokol Tábor B 1981 1916 1
2012/2013 3 SK OAZA Praha 2187 2193 Hradecký Ivo TRW autolektronika Vlašim 2113 2114 1
2012/2013 2 SK OAZA Praha 2187 2193 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad B 2130 2131 ½
2012/2013 1 SK OAZA Praha 2187 2193 Miesbauer Jan ŠACHklub Písek 1896 1832 1
2011/2012 11 OAZA Praha 2191 2209 Pokorný Petr ERA-Poštovní spořitelna A 2262 2213 ½
2011/2012 10 OAZA Praha 2191 2209 Indrák Igor ŠK AD Jičín 2197 2142 ½
2011/2012 9 OAZA Praha 2191 2209 Pešout Jan TJ Pankrác 2249 2246 0
2011/2012 8 OAZA Praha 2191 2209 Schula Michal ŠK Mahrla Praha 2273 2271 0
2011/2012 7 OAZA Praha 2191 2209 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B 2247 2244 ½
2011/2012 6 OAZA Praha 2191 2209 Jurásek Miroslav JOLY Lysá nad Labem B 2293 2290 0
2011/2012 5 OAZA Praha 2191 2209 Nováček Jan ERA-Poštovní spořitelna B 2138 2137 0
2011/2012 4 OAZA Praha 2191 2209 Váchal Josef Šakal Kozolupy 2191 2172 1
2011/2012 3 OAZA Praha 2191 2209 Přibyl Martin ŠK Holdia DP Praha B 2343 2315 1
2011/2012 2 OAZA Praha 2191 2209 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2257 2239 1
2011/2012 1 OAZA Praha 2191 2209 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové 2259 2253 0
2010/2011 11 OAZA Praha 2221 Pekárková Eva Sokol Tabor B 1953 ½
2010/2011 10 OAZA Praha 2221 Boukal Petr Sokol Vysehrad B 2210 1
2010/2011 9 OAZA Praha 2221 Černý Václav Sokol Domazlice 1981 0
2010/2011 8 OAZA Praha 2221 Jaroš Martin Sokol Plzen 1 2161 ½
2010/2011 6 OAZA Praha 2221 Hrubý Milan Sokol Tabor A 2108 ½
2010/2011 5 OAZA Praha 2221 Grill Roman Sokol Platan Pisek 2125 ½
2010/2011 4 OAZA Praha 2221 Herejk Petr SK Line A 2192 ½
2010/2011 3 OAZA Praha 2221 Karlíček Pavel SK Cesky Krumlov 2147 1
2010/2011 2 OAZA Praha 2221 Kotrba Tomáš Sachovy klub Viktoria Zizkov 2135 1
2010/2011 1 OAZA Praha 2221 Eretová Jana Sokol Plzen Letna A 2111 ½
2009/2010 7 SK OAZA Praha 2164 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno 2063 ½
2009/2010 6 SK OAZA Praha 2164 Gabriel Adam SK Boršice 2049 1
2009/2010 5 SK OAZA Praha 2164 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová 2371 0
2009/2010 4 SK OAZA Praha 2164 Straka Josef BŠŠ Frýdek-Místek 1920 0
2009/2010 3 SK OAZA Praha 2164 Vlasák Lukáš ŠK Sokol Klatovy 2183 0
2009/2010 2 SK OAZA Praha 2164 Jančařík Joel TJ Desko Liberec 2165 1
2009/2010 1 SK OAZA Praha 2164 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2144 ½
2009/2010 7 SK OAZA Praha 2164 Jančařík Joel TJ Desko Liberec 2165 1
2009/2010 6 SK OAZA Praha 2164 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2144 ½
2009/2010 5 SK OAZA Praha 2164 Wasserbauer Radek TJ Spartak Vlašim 2061 1
2009/2010 4 SK OAZA Praha 2164 Vlasák Lukáš ŠK Sokol Klatovy 2183 0
2009/2010 3 SK OAZA Praha 2164 Špaček Jan TJ Union Plzeň 1781 1
2009/2010 2 SK OAZA Praha 2164 Körschner Miroslav ŠK Most 2137 1
2009/2010 1 SK OAZA Praha 2164 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 1830 1
2009/2010 11 SK OAZA Praha 2164 Duda Antonín Desko Liberec 2056 1
2009/2010 10 SK OAZA Praha 2164 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín 2258 0
2009/2010 9 SK OAZA Praha 2164 Doseděl Jiří ŠK ZVU Engineering Lípa 2119 1
2009/2010 8 SK OAZA Praha 2164 Kuba Jindřich TJ Dukla Praha 2220 0
2009/2010 7 SK OAZA Praha 2164 Straka Jaroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2140 1
2009/2010 6 SK OAZA Praha 2164 Kaplan Daniel Sokol Kolín 2091 1
2009/2010 5 SK OAZA Praha 2164 Munk Petr JOLY Lysá nad Labem B"" 2198 1
2009/2010 4 SK OAZA Praha 2164 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov B"" 2208 ½
2009/2010 3 SK OAZA Praha 2164 Hajný Miloslav ŠK Sokol Mladá Boleslav 2106 1
2009/2010 2 SK OAZA Praha 2164 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B"" 2200 0
2009/2010 1 SK OAZA Praha 2164 Černovský Jiří Stadion Kutná Hora 2138 1
2008/2009 7 SK OAZA Praha 2170 Pilch Roman TJ Slovan Havířov 2099 1
2008/2009 6 SK OAZA Praha 2170 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová 2136 ½
2008/2009 5 SK OAZA Praha 2170 Kočiščák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek 2279 ½
2008/2009 4 SK OAZA Praha 2170 Kuchynka Lukáš ŠK Lokomotiva Brno 2246 ½
2008/2009 3 SK OAZA Praha 2170 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2019 1
2008/2009 2 SK OAZA Praha 2170 Petrová Kristýna Šachklub Sokol Klatovy 2179 0
2008/2009 1 SK OAZA Praha 2170 Körschner Miroslav ŠK Most 2201 ½
2008/2009 7 SK OAZA Praha 2170 Kouba Václav Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1744 ½
2008/2009 6 SK OAZA Praha 2170 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2019 1
2008/2009 5 SK OAZA Praha 2170 Vesecký Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1928 1
2008/2009 4 SK OAZA Praha 2170 Petrová Kristýna Šachklub Sokol Klatovy 2179 0
2008/2009 3 SK OAZA Praha 2170 Zděnek Pavel Biomedica Říčany 1972 1
2008/2009 2 SK OAZA Praha 2170 Körschner Miroslav ŠK Most 2201 ½
2008/2009 1 SK OAZA Praha 2170 Grussová Helena TJ Sokol Údlice 1873 ½
2008/2009 11 SK OAZA Praha 2170 Fiala Jaroslav Šachklub AD Jičín 2277 0
2008/2009 10 SK OAZA Praha 2170 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2072 ½
2008/2009 9 SK OAZA Praha 2170 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové B"" 2308 1
2008/2009 8 SK OAZA Praha 2170 Bernard Borek ŠK Rapid Pardubice 2316 0
2008/2009 7 SK OAZA Praha 2170 Šrejber Michal TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2137 1
2008/2009 6 SK OAZA Praha 2170 Kaplan Daniel Sokol Kolín 2131 1
2008/2009 5 SK OAZA Praha 2170 Fojtů Petr TJ Tourist Biomedica Říčany 2182 0
2008/2009 4 SK OAZA Praha 2170 Maršálek Zdeněk ŠK Zikuda Turnov B"" 2284 1
2008/2009 3 SK OAZA Praha 2170 Houška Bronislav 2222 ŠK Polabiny C"" 2060 1
2008/2009 2 SK OAZA Praha 2170 Londýn Radek JOLY Lysá nad Labem B 2293 ½
2008/2009 1 SK OAZA Praha 2170 Záhorbenský Jaroslav Sokol Mladá Boleslav 2145 0
2007/2008 7 SK OAZA Praha A 2078 Roubalík Jakub ŠK Zlín A 2297 0
2007/2008 6 SK OAZA Praha A 2078 Kočiščák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek A 2279 1
2007/2008 5 SK OAZA Praha A 2078 Volčík Luděk SK Boršice A 2032 ½
2007/2008 4 SK OAZA Praha A 2078 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová A 2078 ½
2007/2008 3 SK OAZA Praha A 2078 Vlasák Lukáš Šachklub Sokol Klatovy A 2079 ½
2007/2008 2 SK OAZA Praha A 2078 Čermák Michael Jiskra Havlíčkův Brod 1812 1
2007/2008 1 SK OAZA Praha A 2078 Körschner Miroslav ŠK Most A 2134 ½
2007/2008 11 Holdia DP Praha B"" 2078 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad 2155 0
2007/2008 10 Holdia DP Praha B"" 2078 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové 2214 ½
2007/2008 8 Holdia DP Praha B"" 2078 Jínová Lucie 1. Novoborský ŠK B"" 2096 ½
2007/2008 7 Holdia DP Praha B"" 2078 Šedý Pavel Sokol Vršovice 2214 0
2007/2008 6 Holdia DP Praha B"" 2078 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny 2187 1
2007/2008 7 SK OAZA Praha A 2078 Rubeš Jan TJ Bonex Teplice 1793 1
2007/2008 6 SK OAZA Praha A 2078 Körschner Miroslav ŠK Most A 2134 ½
2007/2008 5 SK OAZA Praha A 2078 Vlasák Lukáš Šachklub Sokol Klatovy A 2079 ½
2007/2008 2 SK OAZA Praha A 2078 Čermák Michael Jiskra Havlíčkův Brod 1812 1
2007/2008 1 SK OAZA Praha A 2078 Růžička Václav TJ Tourist Biomedica Říčany A 1920 1
2006/2007 7 Sportovní klub OAZA Praha 2037 Horsák Jan ŠK SŠŠ Staré Město A 2025 1
2006/2007 6 Sportovní klub OAZA Praha 2037 Kočiščák Jiří BŠS Frýdek-Místek A 2133 0
2006/2007 5 Sportovní klub OAZA Praha 2037 Náplava Petr SK Boršice A 1686 1
2006/2007 4 Sportovní klub OAZA Praha 2037 Valešová Šárka ŠK Zlín A 1885 1
2006/2007 3 Sportovní klub OAZA Praha 2037 Körschner Miroslav Šachový klub Most A 1878 1
2006/2007 2 Sportovní klub OAZA Praha 2037 Jonáš Václav Šachklub Sokol Klatovy A 1923 1
2006/2007 1 Sportovní klub OAZA Praha 2037 Dvořák David RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1798 1
2006/2007 10 Holdia DP Praha 2037 Chura Jan Bohemians Praha 2230 0
2006/2007 9 Holdia DP Praha 2037 Dlábek Emil Sokol Vršovice 2181 ½
2006/2007 8 Holdia DP Praha 2037 Trefný Vlastimil TJ Slavia Hradec Králové 2246 ½
2006/2007 7 Holdia DP Praha 2037 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác 2147 0
2006/2007 5 Holdia DP Praha 2037 Boreš Roman 1. Novoborský ŠK B"" 2203 ½
2006/2007 4 Holdia DP Praha 2037 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2078 ½
2006/2007 3 Holdia DP Praha 2037 Bartoš Jan ŠK ČSOB 2194 ½
2006/2007 2 Holdia DP Praha 2037 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny 2243 0
2006/2007 1 Holdia DP Praha 2037 Koníček Petr TJ ŠO Chrudim 2015 ½
2006/2007 7 Sportovní klub OAZA Praha 2037 Jonáš Václav Šachklub Sokol Klatovy A 1923 1
2006/2007 6 Sportovní klub OAZA Praha 2037 Chlad Lukáš TJ Union Plzeň 1591 ½
2006/2007 5 Sportovní klub OAZA Praha 2037 Körschner Miroslav Šachový klub Most A 1878 1
2006/2007 3 Sportovní klub OAZA Praha 2037 Dvořák David RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1798 1
2006/2007 2 Sportovní klub OAZA Praha 2037 Válek Tomáš Sokol Tábor 1511 1
2006/2007 1 Sportovní klub OAZA Praha 2037 Růžička Václav Biomedica Říčany 1885 ½
2005/2006 7 OAZA PRAHA 1899 Kočiščák Jiří BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2033 0
2005/2006 6 OAZA PRAHA 1899 Dvouletý Pavel ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1996 ½
2005/2006 5 OAZA PRAHA 1899 Roubalík Jakub ŠK ZLÍN 2011 ½
2005/2006 4 OAZA PRAHA 1899 Rabatin Jakub BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1809 1
2005/2006 8 ŠK DP Holdia 1899 Kokeš Bohuslav ŠO DDM Chrudim 2030 1
2005/2006 7 OAZA PRAHA 1899 Řehák Jakub TJ LOKOMOTIVA MOST 1735 0
2005/2006 6 OAZA PRAHA 1899 Sirota Sergej DESKO LIBEREC 1754 0
2005/2006 5 OAZA PRAHA 1899 Rosenbaum Vít JOLY LYSÁ NAD LABEM 1582 1
2005/2006 4 OAZA PRAHA 1899 Císler Michal ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 1831 1
2005/2006 3 OAZA PRAHA 1899 Škut Michal ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1724 1
2005/2006 2 OAZA PRAHA 1899 Vala Filip TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1874 1
2005/2006 1 OAZA PRAHA 1899 Krška Vojtěch SOKOL TÁBOR 1733 ½
2004/2005 11 OAZA Praha B 1434 Lorenc David ŠK Líně 1
2004/2005 10 OAZA Praha B 1434 Nguyen Dinh Phong Sokol Klatovy 1418 1
2004/2005 9 OAZA Praha B 1434 Brýda Daniel Č.Budějovice C 1
2004/2005 8 OAZA Praha B 1434 Kučera Petr Č.Budějovice B 1
2004/2005 7 OAZA Praha B 1434 Mádlová Tereza Jince 1
2004/2005 6 OAZA Praha B 1434 Kyselka Daniel ŠK Smíchov 1
2004/2005 5 OAZA Praha B 1434 Němec Šimon Sokol Bedřichov 1
2004/2005 4 OAZA Praha B 1434 Kučera Michal Řemdih Strmilov 1
2004/2005 3 OAZA Praha B 1434 Novák Tomáš Sokol Kobylisy 1412 1
2004/2005 2 OAZA Praha B 1434 Ochová Zdeňka Biomedica Říčany 1359 1
2004/2005 1 OAZA Praha 1434 Baláček Tadeáš Lysá nad Labem 1653 0