Hráč Komprda Pavel

Komprda Pavel

User Pic
Jméno: Komprda Pavel
Oddíl: TJ AERO Odolena Voda
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2064
Elo mezinárodní: 2080
ID: 802
FIDE ID: 324841
Rok narození: 1959
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 USK Praha A 2065 2052 Nepožítek Svatomír Steinitz-Makabi Praha 1746 1824 1 soutěž
2019/2020 7 USK Praha A 2065 2052 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad F 1994 1976 1 soutěž
2019/2020 6 USK Praha A 2065 2052 Shahbazian Taron ŠK AURORA 2394 1 soutěž
2019/2020 4 USK Praha A 2065 2052 Formánek Martin TJ Kobylisy C 2214 2214 1 soutěž
2019/2020 2 USK Praha A 2065 2052 Červenka Jan Dukla D 1951 1937 1 soutěž
2019/2020 9 TJ AERO Odolena Voda A 2059 2052 Kopecký Jiří TJ Kralupy nad Vltavou B 1914 1955 1 soutěž
2019/2020 8 TJ AERO Odolena Voda A 2059 2052 Štich Jan TJ Neratovice D 1821 1822 0 soutěž
2019/2020 7 TJ AERO Odolena Voda A 2065 2052 Framberk Jan Caissa Roztoky A 1944 1941 0 soutěž
2019/2020 6 TJ AERO Odolena Voda A 2065 2052 Mruškovič Radoslav ŠK Zdice A 1951 0 1 soutěž
2019/2020 4 TJ AERO Odolena Voda A 2062 2044 Bauer Ondřej Český Lev Kolešovice B 1855 1855 1 soutěž
2019/2020 3 TJ AERO Odolena Voda A 2062 2044 Hlaváček Ondřej ŠK KDJS Sedlčany A 1768 1771 ½ soutěž
2019/2020 2 TJ AERO Odolena Voda A 2062 2044 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1890 1877 1 soutěž
2019/2020 1 TJ AERO Odolena Voda A 2056 2044 Žáček Petr SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1889 1952 1 soutěž
2018/2019 11 USK Praha A 2098 2070 Holub Jan TJ Bohemians Praha D 1879 1909 1 soutěž
2018/2019 7 USK Praha A 2098 2070 Mukashev Assan ŠK AURORA 2233 2226 0 soutěž
2018/2019 3 USK Praha A 2098 2070 Krutina Ivan Dukla C 1881 1941 1 soutěž
2018/2019 2 USK Praha A 2098 2070 Špaček Michal GROP Classical Chess 1990 2016 ½ soutěž
2018/2019 1 USK Praha A 2098 2070 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad F 2093 2064 0 soutěž
2018/2019 10 TJ Spartak Letohrad 2086 2070 Jániš Petr SK Usti nad Orlici B 1936 1926 1 soutěž
2018/2019 8 TJ Spartak Letohrad 2101 2070 Hájek Jiří Sokol Zajecice 2005 2015 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ Spartak Letohrad 2101 2070 Pekař Václav SK pri DDM Litomysl 2165 2153 0 soutěž
2018/2019 6 TJ Spartak Letohrad 2098 2070 Baudyš Ondřej SO Hlinsko 2123 2168 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ Spartak Letohrad 2102 2075 Buráň Jaroslav SK+Sokol Zamberk 2166 2148 ½ soutěž
2018/2019 11 TJ AERO Odolena Voda A 2086 2070 Stojković Andreja ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1929 0 0 soutěž
2018/2019 10 TJ AERO Odolena Voda A 2086 2070 Dudek Vojtěch JAWA Brodce A 2025 1921 0 soutěž
2018/2019 9 TJ AERO Odolena Voda A 2101 2070 Hadžala Daniel TJ Neratovice D 2019 2027 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ AERO Odolena Voda A 2101 2070 Vrecion Jiří ŠK Zdice A 2023 2008 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ AERO Odolena Voda A 2098 2070 Vanka Miloslav Caissa Roztoky A 2117 2107 ½ soutěž
2018/2019 6 TJ AERO Odolena Voda A 2098 2070 Wasserbauer Radek Český Lev Kolešovice B 2159 2155 ½ soutěž
2018/2019 5 TJ AERO Odolena Voda A 2100 2075 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary 2024 2001 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ AERO Odolena Voda A 2102 2075 Straka Vojtěch ŠK Medvědi Zvole A 2386 2372 0 soutěž
2018/2019 2 TJ AERO Odolena Voda A 2102 2075 Kamlach Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2075 ½ soutěž
2018/2019 1 TJ AERO Odolena Voda A 2110 2075 Satranský Jaroslav ŠK Rakovník A 2192 2185 0 soutěž
2017/2018 9 USK Praha A 2079 2049 Valeš Václav ŠK Bohnice A 2138 2121 1 soutěž
2017/2018 8 USK Praha A 2079 2049 Růžička Aleš ŠK Sokol Vyšehrad D 2076 2068 1 soutěž
2017/2018 5 USK Praha A 2079 2049 Koudelka Ivan TJ Bohemians Praha D 1999 2003 ½ soutěž
2017/2018 4 USK Praha A 2079 2049 Kovář Vojtěch TJ Kobylisy E 2267 2266 0 soutěž
2017/2018 3 USK Praha A 2079 2049 Kalivoda Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2033 2045 1 soutěž
2017/2018 2 USK Praha A 2079 2049 Musil Miroslav ŠO Praga Praha A 2035 2017 1 soutěž
2017/2018 11 TJ AERO Odolena Voda A 2083 2049 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole A 1912 1840 ½ soutěž
2017/2018 8 TJ AERO Odolena Voda A 2083 2049 Kamlach Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 2073 2080 ½ soutěž
2017/2018 7 TJ AERO Odolena Voda A 2079 2049 Havelka Jiří ŠK Řevnice A 1666 1646 1 soutěž
2017/2018 6 TJ AERO Odolena Voda A 2079 2049 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice B 1770 1785 1 soutěž
2017/2018 5 TJ AERO Odolena Voda A 2083 2049 Malý Filip KŠ Říčany 1925 D 1960 1939 1 soutěž
2017/2018 4 TJ AERO Odolena Voda A 2083 2049 Růžička Miloš SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1920 1943 1 soutěž
2017/2018 3 TJ AERO Odolena Voda A 2083 2049 Buriánek Petr Caissa Roztoky B 1828 1843 1 soutěž
2017/2018 2 TJ AERO Odolena Voda A 2083 2049 Vrecion Jiří ŠK Zdice A 2051 2053 ½ soutěž
2016/2017 11 USK Praha A 2072 2055 Židů Jan ŠK Mlejn A 1918 1919 0 soutěž
2016/2017 10 USK Praha A 2072 2055 Děcká Eliška Unichess Ž 1 soutěž
2016/2017 9 USK Praha A 2072 2055 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác F 2167 2150 ½ soutěž
2016/2017 8 USK Praha A 2072 2055 Štěrba Karel SK OAZA Praha D 1891 1908 1 soutěž
2016/2017 5 USK Praha A 2072 2055 Štěpánek Josef ŠK Praha - Smíchov C 1800 1 soutěž
2016/2017 4 USK Praha A 2072 2055 Achylis Miloš ŠO Praga Praha B 1770 1 soutěž
2016/2017 3 USK Praha A 2072 2055 Anaškin Arsenij ŠK Aurora 2139 2125 0 soutěž
2016/2017 2 USK Praha A 2072 2055 Bicek Richard ŠK DP Praha - EA Hotels I 2033 2043 0 soutěž
2016/2017 1 USK Praha A 2072 2055 Strnad Pavel Sokol Praha Vršovice Č.B. 1888 1919 ½ soutěž
2016/2017 5 USK Praha A 2080 2064 Koudelka Ivan TJ Bohemians Praha D 1949 1952 ½ soutěž
2016/2017 4 USK Praha A 2080 2064 Kovář Vojtěch TJ Kobylisy E 2227 2239 0 soutěž
2016/2017 3 USK Praha A 2080 2064 Kalivoda Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2026 2038 1 soutěž
2016/2017 2 USK Praha A 2080 2064 Musil Miroslav ŠO Praga Praha A 2036 2032 1 soutěž
2015/2016 11 USK Praha A 2072 2055 Bretšnajdr Vladimír Unichess D 2263 2255 1 soutěž
2015/2016 10 USK Praha A 2072 2055 Holub Jan ŠK Loko Praha B 2083 2086 1 soutěž
2015/2016 9 USK Praha A 2072 2055 Bicek Richard Viktoria Žižkov B 2033 2043 0 soutěž
2015/2016 8 USK Praha A 2072 2055 Šmíd Jaroslav TJ Pankrác D 2073 2077 ½ soutěž
2015/2016 7 USK Praha A 2072 2055 Drahorád Daniel ŠK Sokol Vyšehrad F 1931 1955 1 soutěž
2015/2016 6 USK Praha A 2072 2055 Noha Michal SK OAZA Praha D 1961 1977 1 soutěž
2015/2016 5 USK Praha A 2072 2055 Markovič Milan Sokol Praha Vršovice B 2109 2123 ½ soutěž
2015/2016 4 USK Praha A 2072 2055 Vaněk Tomáš Kbelská šachová reprezentace 2245 2203 ½ soutěž
2015/2016 3 USK Praha A 2072 2055 Petruň Milan TJ Bohemians Praha D 1954 1947 0 soutěž
2015/2016 2 USK Praha A 2072 2055 Viktorin Tomáš Sokol Praha-Kobylisy D 1957 1942 0 soutěž
2015/2016 1 USK Praha A 2072 2055 Oreský Jan SK OAZA Praha C 2207 2163 0 soutěž
2015/2016 10 TJ AERO Odolena Voda A 2072 2055 Konvalinka Vladislav ŠK Kralupy B 1714 1744 0 soutěž
2015/2016 9 TJ AERO Odolena Voda A 2072 2055 Šaník Jaroslav Spartak Čelákovice B 1100 0 soutěž
2015/2016 4 TJ AERO Odolena Voda A 2072 2055 Kučera Vladimír Cayman Pharma Neratovice D 1938 1938 1 soutěž
2015/2016 2 TJ AERO Odolena Voda A 2072 2055 Kabát Josef Sokol Brandýs n. L. A 1866 1837 0 soutěž
2015/2016 11 Sokol Hostivice A 2072 2055 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad A 1913 1910 1 soutěž
2015/2016 10 Sokol Hostivice A 2072 2055 Pechoč Bohumil TJ Neratovice C 1940 1927 1 soutěž
2015/2016 7 Sokol Hostivice A 2072 2055 Štursa Jan ŠK Kralupy A 2054 2066 0 soutěž
2015/2016 6 Sokol Hostivice A 2072 2055 Rujder Tibor Sokol Buštěhrad B 1855 1871 0 soutěž
2015/2016 5 Sokol Hostivice A 2072 2055 Gruber Miloš Sokol na Mělníce A 1953 1945 ½ soutěž
2015/2016 4 Sokol Hostivice A 2072 2055 Bauer Ondřej Český Lev Kolešovice A 1858 1816 1 soutěž
2015/2016 3 Sokol Hostivice A 2072 2055 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2026 1992 1 soutěž
2015/2016 2 Sokol Hostivice A 2072 2055 Vávra Jan JAWA Brodce A 2028 2025 0 soutěž
2015/2016 1 Sokol Hostivice A 2072 2055 Švadlenka Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1910 1940 1 soutěž
2014/2015 11 USK Praha A 2029 2016 Vašek Daniel Bohemians Praha D 1995 2000 0 soutěž
2014/2015 10 USK Praha A 2029 2016 Jablečník Gustav SK Loko Praha B 2127 2130 ½ soutěž
2014/2015 9 USK Praha A 2029 2016 Vohnout Pavel Viktoria Žižkov B 2001 2032 1 soutěž
2014/2015 8 USK Praha A 2029 2016 Kusalík Roman ŠK Bohnice A 1968 2005 1 soutěž
2014/2015 7 USK Praha A 2029 2016 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác D 2149 2132 ½ soutěž
2014/2015 6 USK Praha A 2029 2016 Čmiko Jakub SK OAZA Praha C 2081 2109 0 soutěž
2014/2015 5 USK Praha A 2029 2016 Chaloupka Martin Unichess ČSOB E 1954 1981 1 soutěž
2014/2015 4 USK Praha A 2029 2016 Padevět Pavel TJ Praga Praha B 1904 1934 1 soutěž
2014/2015 3 USK Praha A 2029 2016 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha B 2096 2111 1 soutěž
2014/2015 2 USK Praha A 2029 2016 Koukolík Alexander Sokol Vršovice C 2004 1980 0 soutěž
2014/2015 1 USK Praha A 2029 2016 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad F 2045 2050 0 soutěž
2014/2015 11 Sokol Hostivice A 2029 2016 Machalík Marek Caissa Úholičky B 1912 1911 1 soutěž
2014/2015 10 Sokol Hostivice A 2029 2016 Mruškovič Radoslav ŠK Zdice A 1986 1 soutěž
2014/2015 7 Sokol Hostivice A 2029 2016 Cozl David Český Lev Kolešovice A 2009 2000 1 soutěž
2014/2015 6 Sokol Hostivice A 2029 2016 Procházka Jaroslav JAWA Brodce A 1829 1860 ½ soutěž
2014/2015 5 Sokol Hostivice A 2029 2016 Gruber Miloš Sokol na Mělníce A 1940 1948 0 soutěž
2014/2015 4 Sokol Hostivice A 2029 2016 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1905 1864 1 soutěž
2014/2015 3 Sokol Hostivice A 2029 2016 Míšek Jiří ŠK Merkur Kladno A 1985 2007 1 soutěž
2014/2015 2 Sokol Hostivice A 2029 2016 Vaněček Jiří DDM Slaný-ŠK Velvary 2015 1987 ½ soutěž
2014/2015 1 Sokol Hostivice A 2029 2016 Skácel Jan KŠ Říčany 1925 E 2066 2054 1 soutěž
2013/2014 11 USK Praha A 2020 2034 Bujupi Fatmir ŠK Smíchov A 2138 2127 0 soutěž
2013/2014 10 USK Praha A 2020 2034 Bechyně Jaroslav SK Loko Praha B 2083 2060 1 soutěž
2013/2014 9 USK Praha A 2020 2034 Jandovský Viktor TJ Pankrác D 2132 2130 0 soutěž
2013/2014 8 USK Praha A 2020 2034 Novák Josef Jan Stavby mostů Praha A 1977 1922 ½ soutěž
2013/2014 7 USK Praha A 2020 2034 Klaus Jan ŠK PORG Classical Chess 2059 2033 1 soutěž
2013/2014 6 USK Praha A 2020 2034 Bretšnajdr Vladimír ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2282 2272 0 soutěž
2013/2014 5 USK Praha A 2020 2034 Sviták David SK OAZA Praha B 1989 1974 ½ soutěž
2013/2014 3 USK Praha A 2020 2034 Šišák Richard ŠK Sokol Vyšehrad E 2031 2021 ½ soutěž
2013/2014 2 USK Praha A 2020 2034 Rozkovec Hynek SK Lokomotiva Radlice A 2097 2089 0 soutěž
2013/2014 1 USK Praha A 2020 2034 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha C 2030 2041 ½ soutěž
2013/2014 6 Sokol Hostivice B 2020 2034 Vrecion Jiří ŠK Zdice B 1777 1839 0 soutěž
2013/2014 1 Sokol Hostivice B 2020 2034 Habada Jindřich ŠK Merkur Kladno B 1897 1877 0 soutěž
2013/2014 10 Sokol Hostivice A 2020 2034 Bauer Jindřich ŠK Zdice A 2006 2040 0 soutěž
2013/2014 9 Sokol Hostivice A 2020 2034 Němec David Sokol Buštěhrad A 1998 2039 1 soutěž
2013/2014 8 Sokol Hostivice A 2020 2034 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice A 2069 2083 1 soutěž
2013/2014 7 Sokol Hostivice A 2020 2034 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1909 1917 ½ soutěž
2013/2014 5 Sokol Hostivice A 2020 2034 Horák Vladimír Spartak Vlašim B 1992 1970 ½ soutěž
2013/2014 4 Sokol Hostivice A 2020 2034 Holub Milan JAWA Brodce A 2069 2027 1 soutěž
2013/2014 3 Sokol Hostivice A 2020 2034 Otruba Pavel Caissa Úholičky B 2044 2022 1 soutěž
2013/2014 2 Sokol Hostivice A 2020 2034 Jerman Richard ŠK Merkur Kladno A 2104 2132 ½ soutěž
2013/2014 1 Sokol Hostivice A 2020 2034 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 1989 1980 0 soutěž
2012/2013 11 Sokol Hostivice A 2026 2054 Matějka Vladimír ŠK Řevnice A 1990 2022 ½ soutěž
2012/2013 10 Sokol Hostivice A 2026 2054 Picek Miroslav Sokol na Mělníce A 1955 1919 0 soutěž
2012/2013 9 Sokol Hostivice A 2026 2054 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1902 1853 1 soutěž
2012/2013 8 Sokol Hostivice A 2026 2054 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2040 2039 ½ soutěž
2012/2013 7 Sokol Hostivice A 2026 2054 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1894 1882 0 soutěž
2012/2013 6 Sokol Hostivice A 2026 2054 Míšek Jiří ŠK Merkur Kladno A 2021 0 soutěž
2012/2013 5 Sokol Hostivice A 2026 2054 Kylar Miroslav TJ AERO Odolena Voda A 1927 1897 1 soutěž
2012/2013 4 Sokol Hostivice A 2026 2054 Hadžala Daniel TJ Neratovice B 2097 2084 ½ soutěž
2012/2013 3 Sokol Hostivice A 2026 2054 Bauer Jindřich ŠK Zdice A 1999 2055 1 soutěž
2012/2013 2 Sokol Hostivice A 2026 2054 Tomandl Ivo ŠK Liběhrad Libčice A 2004 1972 1 soutěž
2012/2013 1 Sokol Hostivice A 2026 2054 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad A 1799 1967 0 soutěž
2011/2012 10 Sokol Hostivice A 2060 2074 Maláč Petr Šachklub Města Dobrovice B 2100 2051 0 soutěž
2011/2012 9 Sokol Hostivice A 2060 2074 Doležal Vít TJ AERO Odolena Voda 2070 2073 ½ soutěž
2011/2012 7 Sokol Hostivice A 2060 2074 Otruba Pavel Caissa Úholičky B 2042 2004 ½ soutěž
2011/2012 6 Sokol Hostivice A 2060 2074 Kopecký Jiří ŠK Kralupy n.Vlt.B 1947 1911 1 soutěž
2011/2012 5 Sokol Hostivice A 2060 2074 Mudra Pavel Šachklub Města Dobrovice A 2175 2236 ½ soutěž
2011/2012 4 Sokol Hostivice A 2060 2074 Burda Roman TJ Neratovice B 2149 2105 0 soutěž
2011/2012 3 Sokol Hostivice A 2060 2074 Němec David Sokol Buštěhrad A 2026 1999 0 soutěž
2011/2012 2 Sokol Hostivice A 2060 2074 Gruber Miloš Sokol na Mělníce A 1996 1979 1 soutěž
2011/2012 1 Sokol Hostivice A 2060 2074 Slanec Jan Český Lev Kolešovice A 1930 1957 0 soutěž
2006/2007 11 ŠK Tetčice 2077 Schuster Petr BK Moravská Slavia Brno 1947 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK Tetčice 2077 Provazník Ivan ŠK Hodonín 1970 1 soutěž
2006/2007 9 ŠK Tetčice 2077 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2209 0 soutěž
2006/2007 8 ŠK Tetčice 2077 Fojtík Tomáš SPgŠ+G Znojmo 2027 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK Tetčice 2077 Dobeš Dušan Sokol Rudice 2079 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Tetčice 2077 Němec Miloslav TJ Tatran Poštorná 1927 0 soutěž
2006/2007 5 ŠK Tetčice 2077 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno D 2041 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Tetčice 2077 Navrátil Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2025 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK Tetčice 2077 Němec Zdeněk ŠK Lokomotiva Brno E 1940 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK Tetčice 2077 Majer Jiří ŠK KME DDM Kuřim 2059 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK Tetčice 2077 Horák Jaroslav TJ Sokol Bzenec 1851 1 soutěž
2005/2006 11 ŠK TETČICE 2074 Peša Ladislav SOKOL STŘELICE 1906 1 soutěž
2005/2006 10 ŠK TETČICE 2074 Mlénský Dalibor ŠK HRUŠOVANY N.J. 2102 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK TETČICE 2074 Pechan Zdeněk UNIVERZITA BRNO 1905 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK TETČICE 2074 Fojt Leoš DURAS BRNO F 1763 1 soutěž
2005/2006 7 ŠK TETČICE 2074 Hladil Ivo LOKOMOTIVA BRNO F 1904 ½ soutěž
2005/2006 5 ŠK TETČICE 2074 Zejda Karel ŠK 64 BRNO B 1854 0 soutěž
2005/2006 4 ŠK TETČICE 2074 Rotrekl Rostislav MORAVSKÁ SLAVIA B 1816 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK TETČICE 2074 Kratochvíl Milan LOKOMOTIVA BRNO G 1787 1 soutěž
2005/2006 2 ŠK TETČICE 2074 Kalendovský Jan PRŮKOPNÍK PETRIA 2107 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠK TETČICE 2074 Grábl Petr SOKOL VRANOVICE 1867 1 soutěž
2003/2004 9 Orel Ořechov B 2037 Vašek Michael ŠK KME DDM Kuřim B 1831 1 soutěž
2003/2004 8 Orel Ořechov B 2037 Olšovský Josef ŠK Sokol Tišnov B 1830 1 soutěž
2003/2004 6 Orel Ořechov B 2037 Kolek Josef TJ Slovan Ivančice 1806 0 soutěž
2003/2004 4 Orel Ořechov B 2037 Makovetskyi Maksym Lokomotiva Brno G 1842 1 soutěž
2003/2004 3 Orel Ořechov B 2037 Křena Bohuslav ŠK Židlochovice 1807 1 soutěž
2003/2004 2 Orel Ořechov B 2037 Hampel David ŠK Tetčice B" 1796 1 soutěž
2003/2004 1 Orel Ořechov B 2037 Kučera Vladislav Sokol Střelice 2008 1 soutěž