Hráč Krejnický Martin

Krejnický Martin

User Pic
Jméno: Krejnický Martin
Oddíl: Karlovarský šachklub Tietz
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1648
Elo mezinárodní: 1684
ID: 36175
FIDE ID: 363324
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 3 KŠ Tietz Karlovy Vary C 1701 1635 Doležálek Čestmír TJ Baník Habartov A 1762 1813 0
2018/2019 9 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1684 1630 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1718 1729 1
2018/2019 3 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1701 1635 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín A 1621 1658 1
2017/2018 9 Karlovarský šachklub Tietz C 0 1617 Vastl Oldřich TJ Ostrov 1778 1789 1
2017/2018 8 Karlovarský šachklub Tietz C 0 1617 Tomáš Josef Baník Habartov A 1731 1846 ½
2017/2018 6 Karlovarský šachklub Tietz C 0 1617 Doležal Rudolf Šachový klub Valdštejn Cheb A 1651 1676 0
2017/2018 2 Karlovarský šachklub Tietz C 0 1617 Staněk Jaroslav TJ Spartak Horní Slavkov 1776 1776 0
2017/2018 1 Karlovarský šachklub Tietz C 0 1615 Maglia Pavel TJ Tašovice A 1923 1920 ½
2016/2017 11 Karlovarský šachklub Tietz D 1450 Pavlík Pavel TJ Tašovice B 1561 1560 0
2016/2017 10 Karlovarský šachklub Tietz D 1450 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov 1788 1755 ½
2016/2017 9 Karlovarský šachklub Tietz D 1450 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary B 1981 1945 1
2016/2017 8 Karlovarský šachklub Tietz D 1450 Tejček Bohumil TJ Baník Sokolov ŠO B 1652 1644 ½
2016/2017 5 Karlovarský šachklub Tietz D 1450 Klepal Kašpar TJ Sokol Teplá 1
2016/2017 3 Karlovarský šachklub Tietz D 1450 Macho Miloslav ŠK Valdštejn Cheb B 1688 1823 0
2016/2017 2 Karlovarský šachklub Tietz D 1450 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín 1435 1
2015/2016 11 Karlovarský šachklub Tietz B 1450 Müller Vladimír TJ Tašovice A 1643 1665 0
2015/2016 8 Karlovarský šachklub Tietz B 1450 Vachulka Jiří TJ Baník Habartov A 1606 1
2015/2016 7 Karlovarský šachklub Tietz B 1450 Čornyj Milan TJ Ostrov A 1628 1
2015/2016 2 Karlovarský šachklub Tietz B 1450 Skokov Jaroslav Karlovarský šachklub Tietz C 1283 ½
2015/2016 11 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1450 Koblížek Lubomír TJ Jiskra Aš 1811 1785 0
2015/2016 10 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1450 Pavlík Pavel TJ Tašovice B 1561 1560 1
2015/2016 7 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1450 Sýkora Robert TJ Olympie Hroznětín 1794 1764 1
2015/2016 6 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1450 Gárský Pavel ŠK Spartak Chodov B 1366 1204 1
2015/2016 4 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1450 Mader Roland KŠ Tietz Karlovy Vary D 1304 1451 0
2015/2016 2 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1450 Vachulka Václav TJ Baník Habartov B 1639 1581 0
2014/2015 11 Karlovarský šachklub Tietz C 1385 Maťha Josef ŠK Global Sokolov A 1585 1
2014/2015 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1385 Bambousek Zdeněk AVZO Františkovy Lázně 1637 ½
2014/2015 8 Karlovarský šachklub Tietz E 1385 Nouri Ali ŠK K-servis Cheb B 1573 ½
2014/2015 7 Karlovarský šachklub Tietz E 1385 Zbořil Petr Karlovarský šachklub Tietz F 1250 0
2014/2015 5 Karlovarský šachklub Tietz E 1385 Tejček Bohumil TJ Baník Sokolov ŠO C 1689 1657 ½
2014/2015 2 Karlovarský šachklub Tietz E 1385 Gárský Pavel ŠK Spartak Chodov C 1480 ½
2014/2015 5 Karlovarský šachklub Tietz D 1385 Čabala Tadeáš ŠK Spartak Chodov B 1377 ½
2014/2015 2 Karlovarský šachklub Tietz D 1385 Wintr Stanislav ŠK K-servis Cheb A 1963 0
2014/2015 1 Karlovarský šachklub Tietz D 1385 Černoch Vladislav ŠK Karlovy Vary B 1668 ½
2013/2014 3 Karlovarský šachklub C 1325 Anděl Jaroslav TJ Tašovice 1612 ½
2013/2014 11 Karlovarský šachklub Tietz E 1325 Kurák Josef TJ Baník Sokolov ŠO C 1508 1
2013/2014 9 Karlovarský šachklub Tietz E 1325 Špička Jan ŠK Karlovy Vary C 1596 1432 ½
2013/2014 8 Karlovarský šachklub Tietz E 1325 Kriegel Karel TJ Olympie Hroznětín C 1457 ½
2013/2014 7 Karlovarský šachklub Tietz E 1325 Dudek Jan TJ Tašovice B 1250 ½
2013/2014 6 Karlovarský šachklub Tietz E 1325 Stuška Přemysl ŠK Spartak Chodov B 1790 1794 0
2013/2014 5 Karlovarský šachklub Tietz E 1325 Želechovský Petr TJ Ostrov B 1541 1
2013/2014 3 Karlovarský šachklub Tietz E 1325 Rudy Dominik TJ Jiskra Aš B 1000 0
2013/2014 2 Karlovarský šachklub Tietz E 1325 Poláček Michal TJ Olympie Hroznětín B 1000 1
2013/2014 1 Karlovarský šachklub Tietz E 1325 Sokol Boris ŠK Spartak Chodov C 1000 0
2013/2014 2 Karlovarský šachklub Tietz D 1325 Kvasňovský Pavel Spartak Horní Slavkov 0
2013/2014 11 ŠK Karlovy Vary 1325 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad A 1499 1569 ½
2013/2014 10 ŠK Karlovy Vary 1325 Soukup Jiří Sokol Buštěhrad B 1493 ½
2013/2014 9 ŠK Karlovy Vary 1325 Piskač Marek ŠK Teplice 1256 0
2013/2014 8 ŠK Karlovy Vary 1325 Bošek Vladimír SŠK HeřNýř 1250 1
2013/2014 7 ŠK Karlovy Vary 1325 Nechutný Michal TJ Sokol Domažlice 1378 0
2012/2013 11 Karlovarský šachklub E 1250 Srba Stanislav ŠK Spartak Chodov C 1250 0
2012/2013 10 Karlovarský šachklub E 1250 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín C 1000 0
2012/2013 9 Karlovarský šachklub E 1250 Hajšman Martin Karlovarský šachklub D 1644 1654 0
2012/2013 7 Karlovarský šachklub E 1250 Novotná Kristýna ŠK Karlovy Vary C 1562 ½
2012/2013 6 Karlovarský šachklub E 1250 Kurák Josef TJ Baník Sokolov ŠO C 1530 ½
2012/2013 5 Karlovarský šachklub E 1250 Zícha Radoslav ŠK Spartak Chodov B 1394 0
2012/2013 4 Karlovarský šachklub E 1250 Kriegel Karel TJ Olympie Hroznětín B 1424 0
2012/2013 3 Karlovarský šachklub E 1250 Latislav Martin TJ Ostrov B 1543 ½
2012/2013 2 Karlovarský šachklub E 1250 Tišer Jiří TJ Lokomotiva Cheb 1761 0
2012/2013 1 Karlovarský šachklub E 1250 Tezner Vincenc TJ Tašovice B 1515 ½
2011/2012 7 Karlovarský šachklub Tietz D 1250 Kubizňák Jaroslav Lokomotiva Cheb 1596 0
2011/2012 6 Karlovarský šachklub Tietz D 1250 Vopička Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO D 1458 0
2011/2012 4 Karlovarský šachklub Tietz D 1250 Hujsl Jan TJ Olympie Hroznětín A 1609 ½
2011/2012 2 Karlovarský šachklub Tietz D 1250 Randák Richard ŠK Karlovy Vary C 1250 ½
2011/2012 1 Karlovarský šachklub Tietz D 1250 Čabala Tadeáš Spartak Chodov C 1100 1
2011/2012 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1250 Čornyj Milan TJ Ostrov A 1559 ½
2010/2011 7 Karlovarský šachklub Tietz D 1250 Želechovský Petr TJ Ostrov B 1534 ½
2010/2011 6 Karlovarský šachklub Tietz D 1250 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín B 1100 0
2010/2011 5 Karlovarský šachklub Tietz D 1250 Doležal Rudolf Lokomotiva Cheb B 1750 0
2010/2011 4 Karlovarský šachklub Tietz D 1250 Stuška Přemysl Spartak Chodov B 1250 1
2010/2011 2 Karlovarský šachklub Tietz D 1250 Tejkal Václav ŠK Karlovy Vary C 1000 0
2010/2011 1 Karlovarský šachklub Tietz D 1250 Srba Michael Spartak Chodov C 1250 1
2010/2011 9 Karlovarský šachklub Tietz B 1250 Černoch Vladislav ŠK Karlovy Vary A 1593 0
2010/2011 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1250 Irovský Adam Karlovarský šachklub Tietz C 1100 1
2009/2010 7 KŠ Tietz Karlovy Vary D Zícha Radoslav TJ Spartak Chodov B 1365 0
2009/2010 6 KŠ Tietz Karlovy Vary D TJ Olympie Hroznětín B 1
2009/2010 5 KŠ Tietz Karlovy Vary D Tauber Jiří TJ Sokol Teplá 1100 0
2009/2010 4 KŠ Tietz Karlovy Vary D Stuška Přemysl TJ Spartak Chodov C 1100 0
2009/2010 3 KŠ Tietz Karlovy Vary D Doležal Rudolf Lokomotiva Cheb B 1731 0
2009/2010 1 KŠ Tietz Karlovy Vary D Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín A 1656 0