Hráč Rosenbaum Vít

Rosenbaum Vít

User Pic
Jméno: Rosenbaum Vít
Oddíl: Šachový klub Zdice
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2138
Elo mezinárodní: 2155
ID: 25762
FIDE ID: 338125
Rok narození: 1991
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Zdice A 2153 2127 Vanka Miloslav Caissa Roztoky A 2121 2114 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Zdice A 2153 2127 Bauer Ondřej Český Lev Kolešovice B 1843 1842 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Zdice A 2141 2127 Strahl Jiří Sokol Hostivice A 1941 1959 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Zdice A 2141 2127 Petrák Robert TJ AERO Odolena Voda A 2021 2021 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Zdice A 2138 2128 Doležel Radovan ŠK KDJS Sedlčany A 2077 2085 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Zdice A 2148 2128 Tyle Vladimír ŠK Medvědi Zvole A 1905 1899 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Zdice A 2148 2128 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2029 2013 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Zdice A 2148 2128 Erban Jiří Sokol Buštěhrad A 1867 1852 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Zdice A 2143 2128 Krásný Drahomír ŠK Rakovník A 1963 1966 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Zdice A 2143 2120 Mitura Karel TJ AERO Odolena Voda A 2152 2140 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Zdice A 2134 2120 Doležel Radovan ŠK KDJS Sedlčany A 2104 2101 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Zdice A 2123 2105 Zvolenský David JAWA Brodce A 2164 2109 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Zdice A 2125 2105 Hadžala Daniel TJ Neratovice D 2037 2047 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Zdice A 2114 2105 Vanka Miloslav Caissa Roztoky A 2145 2131 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Zdice A 2112 2111 Wasserbauer Radek Český Lev Kolešovice B 2170 2168 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Zdice A 2109 2111 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2031 2020 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Zdice A 2109 2111 Sedlák Luděk Caissa Roztoky B 1910 1897 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Zdice A 2123 2111 Kamlach Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 2078 2080 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Zdice A 2112 2111 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 2059 2055 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Zdice A 2112 2111 Steiner Juraj JAWA Brodce A 1977 1932 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Zdice A 2112 2111 Petrák Robert TJ AERO Odolena Voda A 2011 2032 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Zdice A 2126 2112 Franc Ondřej ŠK Řevnice A 1969 2072 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Zdice A 2056 2064 Jerman Richard ŠK Merkur Kladno A 2113 2111 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Zdice A 2056 2064 Vaněček Jiří DDM Slaný-ŠK Velvary 2015 1987 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Zdice A 2056 2064 Říha Jaroslav KŠ Říčany 1925 E 2087 2081 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Zdice A 2056 2064 Otruba Pavel Caissa Úholičky B 2013 1996 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Zdice A 2056 2064 Vávra Jan JAWA Brodce A 2055 2051 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Zdice A 2056 2064 Lacza Tibor Sokol Buštěhrad A 2120 2091 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Zdice A 2056 2064 Hadžala Daniel TJ Neratovice C 2061 2023 ½ soutěž
2014/2015 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 2056 2064 Drábek Vojtěch Cayman Pharma Neratovice B 2156 2147 ½ soutěž
2014/2015 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 2056 2064 Wasserbauer Radek Šachový klub Rakovník 2092 2114 ½ soutěž
2014/2015 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2056 2064 Moravec Vít Spartak Vlašim B 2184 2189 1 soutěž
2014/2015 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 2056 2064 Hánl František ŠK Kralupy nad Vltavou 1924 1905 0 soutěž
2014/2015 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 2056 2064 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 C 2052 2054 1 soutěž
2014/2015 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 2056 2064 Hora Milan DDM Sokol Nymburk 2161 2162 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Zdice A 2084 2093 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1861 1891 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Zdice A 2084 2093 Tričkov Vasil Sokol Hostivice A 2339 2349 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Zdice A 2084 2093 Švadlenka Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1981 1987 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Zdice A 2084 2093 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 2075 2089 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Zdice A 2084 2093 Matějka Vladimír ŠK Řevnice A 2008 2028 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Zdice A 2084 2093 Vlach Karel Caissa Úholičky B 2142 2154 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Zdice A 2084 2093 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad A 2068 2075 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Zdice A 2084 2093 Wasserbauer Radek Český Lev Kolešovice A 2141 2168 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Zdice A 2084 2093 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 D 1955 1951 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Zdice A 2084 2093 Pýcha Patrik Spartak Vlašim B 1994 1999 1 soutěž
2013/2014 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 2084 2093 Mejzlík Vojtěch Dolní Kralovice 2119 2142 0 soutěž
2013/2014 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 2084 2093 Rýdl Jiří TJ Neratovice B 2122 2210 ½ soutěž
2013/2014 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 2084 2093 Fiala Jan TJ Bohemia Poděbrady 1972 1964 1 soutěž
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 2084 2093 Vevera Radek Caissa Úholičky 2120 2118 ½ soutěž
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 2084 2093 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Černými lesy 2220 2213 ½ soutěž
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 2084 2093 Hora Milan DDM Sokol Nymburk 2133 2137 ½ soutěž
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2084 2093 Štursa Jan ŠK Kralupy nad Vltavou 2122 2124 1 soutěž
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 2084 2093 Čáp Adam Šachový klub Rakovník 2075 2081 0 soutěž
2013/2014 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 2084 2093 Pinc Miroslav SK Pyrit Příbram 2219 2217 0 soutěž
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 2084 2093 Vichnar David Sokol Mladá Boleslav 2203 2203 0 soutěž
2012/2013 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 2058 2076 Vltavský Vladimír Sokol Bakov nad Jizerou 2177 2176 1 soutěž
2012/2013 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 2058 2076 Štursa Jan Caissa Úholičky 2135 2134 ½ soutěž
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 2058 2076 Koyš Milan ŠK Kostelec nad Černými lesy 2051 2049 0 soutěž
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 2058 2076 Jirovský Pavel Sokol Kolín A 2331 2321 ½ soutěž
2012/2013 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 2058 2076 Novák Václav TJ Bohemia Poděbrady 2035 2008 ½ soutěž
2012/2013 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2058 2076 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram 2193 2199 0 soutěž
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 2058 2076 Volf Jaromír Šachový klub Rakovník 2110 2111 ½ soutěž
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 2058 2076 Hora Milan DDM Sokol Nymburk 2095 2101 ½ soutěž
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 2058 2076 Franc Lubor Sokol Kolín B 1904 1868 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK Zdice A 2058 2076 Švadlenka Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1992 1996 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Zdice A 2058 2076 Přibyl Josef TJ Neratovice B 2314 2323 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Zdice A 2058 2076 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice A 2053 2083 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Zdice A 2058 2076 Matějka Vladimír ŠK Řevnice A 1990 2022 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Zdice A 2058 2076 Otruba Pavel Caissa Úholičky B 2031 2007 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Zdice A 2058 2076 Slanec Jan Český Lev Kolešovice A 1946 1969 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Zdice A 2058 2076 Doležal Vít TJ AERO Odolena Voda A 1980 2026 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Zdice A 2058 2076 Tričkov Vasil Sokol Hostivice A 2320 2329 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Zdice A 2058 2076 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad A 2074 2083 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Zdice A 2058 2076 Šilhan Petr Sokol na Mělníce A 2067 2070 1 soutěž
2011/2012 11 ŠK Zdice "A" 2061 2076 Halla Jiří Caissa Úholičky "C" 1896 1880 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Zdice "A" 2061 2076 Míšek Jiří ŠK Merkur Kladno "A" 2033 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Zdice "A" 2061 2076 Holovčák Jiří ŠOTP NOVA Kladno "A" 2001 1831 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Zdice "A" 2061 2076 Němec David Slovan Velvary 2026 1999 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Zdice "A" 2061 2076 Vaněček Jiří SK DDM Slaný 2015 2038 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Zdice "A" 2061 2076 Matějka Vladimír ŠK Řevnice "A" 1951 1979 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Zdice "A" 2061 2076 Jerman Richard ŠK Kladno "C" 2096 2117 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Zdice "A" 2061 2076 Kasl Tomáš TJ Lokomotiva Beroun "A" 1769 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK Zdice "A" 2061 2076 Novák Milan ŠK Příbram - Baník "A" 1974 1921 0 soutěž
2011/2012 2 ŠK Zdice "A" 2061 2076 Urban Tomáš ŠK Rakovník "B" 1788 1845 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK Zdice "A" 2061 2076 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad "B" 1612 1701 1 soutěž
2011/2012 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 2061 2076 Postupa Pavel JOLY Lysá n.L. D 2039 2076 1 soutěž
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 2061 2076 Macků Emil Spartak Vlašim B 1995 1948 ½ soutěž
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 2061 2076 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 D 2080 2127 ½ soutěž
2010/2011 11 ŠK Zdice A 2022 Novák Milan ŠK Příbram Baník A 1934 1 soutěž
2010/2011 10 ŠK Zdice A 2022 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 F 1835 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK Zdice A 2022 Žbánek Jan SK Pyrit Příbram C 1706 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Zdice A 2022 Steiner Juraj ŠK Řevnice A 1936 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠK Zdice A 2022 Vojta Pavel TJ Spartak Vlašim B 2164 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK Zdice A 2022 Hlína Miloš Klub šachistů Říčany 1925 E 1768 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK Zdice A 2022 Skácel Jan TJ Sokol Benešov A 2088 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Zdice A 2022 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov A 1974 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK Zdice A 2022 Mejzlík Ondřej Spartak Dolní Kralovice A 2225 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK Zdice A 2022 Valtr Tomáš Joly Lysá nad Labem E 1952 ½ soutěž
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 Novák Josef Jan Sokol Český Brod A 1935 1 soutěž
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 2010 0 soutěž
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 Holub Milan JAWA Brodce B 2047 ½ soutěž
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 Doležel Radovan SK Pyrit Příbram B 2080 1 soutěž
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 Nosek Filip Sokol Struhařov A 2006 1 soutěž
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 Sochor Martin Sokol Pečky A 1876 1 soutěž
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 Novotný Roman Stadion Kutná Hora B 1852 1 soutěž
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 D 1835 1 soutěž
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 Fencl Pavel JOLY Lysá n.Labem D 1930 1 soutěž
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 Hora Milan Sokol Nymburk A 2149 1 soutěž
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 Bouček Vlastimil Kostelec nad Č.l. B 2008 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK Zdice A 2008 Steiner Juraj ŠK Řevnice A 1914 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK Zdice A 2008 Fejtek Petr ŠK Kladno C 1820 0 soutěž
2009/2010 8 ŠK Zdice A 2008 Krafka Jan ŠK Merkur Kladno 1987 ½ soutěž
2009/2010 7 ŠK Zdice A 2008 Kasl Tomáš Lokomotiva Beroun A 1795 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Zdice A 2008 Pechoč Bohumil SK Pyrit Příbram B 2042 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK Zdice A 2008 Boček Lukáš ŠK Medvědi Zvole A 1354 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Zdice A 2008 Bukovský Petr Sokol Hostivice B 1742 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Zdice A 2008 Erban Jiří Český Lev Kolešovice A 2057 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK Zdice A 2008 Saxl Jiří ŠK Příbram Baník A 1862 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK Zdice B 2008 Nepožítek Svatomír ŠK Řevnice B 1857 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK Zdice B 2008 Pokorný Zdeněk TJ Jince A 1906 ½ soutěž
2009/2010 7 ŠK Zdice B 2008 Kalivoda Libor SK Pyrit Příbram C 1979 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Zdice B 2008 Láska Zdeněk Kovohutě Příbram 1711 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Zdice B 2008 Placheta Rostislav ŠK při MěÚ Hostomice 1857 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK Zdice B 2008 Zeisek Václav TJ Jince B 1514 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Zdice B 2008 Šilhavý Miroslav ŠK Zdice C 1627 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Zdice B 2008 Vicka Václav TJ Lokomotiva Beroun B 1756 0 soutěž
2007/2008 7 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1879 Pagerka Martin BŠŠ Frýdek-Místek B 0 soutěž
2007/2008 6 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1879 Svoboda Karel Šachový klub Lokomotiva Brno 2031 ½ soutěž
2007/2008 5 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1879 Kratochvíl Jiří ŠK SŠŠ Staré Město A 1852 ½ soutěž
2007/2008 4 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1879 Šnevajs Heřman A64 Grygov 1949 0 soutěž
2007/2008 3 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1879 Rubeš Jan TJ Bonex Teplice 1793 0 soutěž
2007/2008 2 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1879 Baláček Tadeáš Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1942 ½ soutěž
2007/2008 1 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1879 Kraus Tomáš Jiskra Hořice 2072 0 soutěž
2007/2008 10 Biomedica Říčany C 1879 Jeníček Jiří ŠK Kladno A 2098 0 soutěž
2007/2008 6 Biomedica Říčany C 1879 Vojta Pavel TRW autoelektronika Vlašim 2161 ½ soutěž
2007/2008 1 Biomedica Říčany C 1879 Procházka Petr JAWA Brodce 1972 0 soutěž
2007/2008 11 Lokomotiva Zdice A 1879 Saxl Jiří Šachový klub Příbram-Baník A 1857 0 soutěž
2007/2008 10 Lokomotiva Zdice A 1879 Hofner František ŠO Stochov 1860 0 soutěž
2007/2008 9 Lokomotiva Zdice A 1879 Šmíd Ondřej TJ Lokomotiva Beroun A 1811 1 soutěž
2007/2008 8 Lokomotiva Zdice A 1879 Matějka Vladimír ŠK Řevnice A ½ soutěž
2007/2008 7 Lokomotiva Zdice A 1879 Růžička Václav ŠK Kladno D 1920 1 soutěž
2007/2008 6 Lokomotiva Zdice A 1879 Hinz František TJ Český Lev Kolešovice A 1992 1 soutěž
2007/2008 5 Lokomotiva Zdice A 1879 Spousta Jan TJ Sokol Hostivice A 1946 0 soutěž
2007/2008 4 Lokomotiva Zdice A 1879 Čechal Josef NOVA Kladno A 1834 1 soutěž
2007/2008 3 Lokomotiva Zdice A 1879 Otruba Pavel Caissa Úholičky B 2009 1 soutěž
2007/2008 2 Lokomotiva Zdice A 1879 Hoch Václav ŠK Alva Příbram C 1790 1 soutěž
2007/2008 1 Lokomotiva Zdice A 1879 Fejtek Petr ŠK Kladno C 1848 ½ soutěž
2007/2008 7 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1879 Baláček Tadeáš Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1942 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1879 Kraus Tomáš Jiskra Hořice 2072 0 soutěž
2007/2008 5 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1879 Vala Filip Jiskra Havlíčkův Brod 2012 ½ soutěž
2007/2008 4 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1879 Rubeš Jan TJ Bonex Teplice 1793 0 soutěž
2007/2008 3 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1879 Körschner Miroslav ŠK Most A 2134 ½ soutěž
2007/2008 2 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1879 Vlasák Lukáš Šachklub Sokol Klatovy A 2079 0 soutěž
2007/2008 1 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1879 Svoboda Václav SK OAZA Praha A 2194 0 soutěž
2006/2007 7 Biomedica Říčany 1829 Vala Filip TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1974 1 soutěž
2006/2007 6 Biomedica Říčany 1829 Miturová Magdaléna BŠS Frýdek-Místek B 1868 ½ soutěž
2006/2007 5 Biomedica Říčany 1829 Bureš Jaroslav Agentura 64 Grygov 2147 0 soutěž
2006/2007 4 Biomedica Říčany 1829 Culek Karel Š.O. TJ Chrudim 1743 1 soutěž
2006/2007 3 Biomedica Říčany 1829 Chlad Lukáš TJ Union Plzeň 1591 ½ soutěž
2006/2007 2 Biomedica Říčany 1829 Alaverdyan Argam Montako Kralupy 1658 1 soutěž
2006/2007 1 Biomedica Říčany 1829 Válek Tomáš Sokol Tábor 1511 ½ soutěž
2006/2007 11 Lokomotiva Zdice A 1829 Novák Jindřich Caissa Úholičky B 1986 0 soutěž
2006/2007 10 Lokomotiva Zdice A 1829 Sladovník Tomáš ŠK Alva Pb Příbram C 1786 1 soutěž
2006/2007 8 Lokomotiva Zdice A 1829 Čižinský Jiří ŠK Kladno C 1928 0 soutěž
2006/2007 7 Lokomotiva Zdice A 1829 Hinz František TJ Český lev Kolešovice 1946 0 soutěž
2006/2007 6 Lokomotiva Zdice A 1829 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad A 1888 1 soutěž
2006/2007 5 Lokomotiva Zdice A 1829 Mareš Jiří Spartak Žebrák B 1850 ½ soutěž
2006/2007 4 Lokomotiva Zdice A 1829 Kasl Tomáš Lokomotiva Beroun A 1828 ½ soutěž
2006/2007 3 Lokomotiva Zdice A 1829 Abraham Karel ŠK Kladno D 1904 0 soutěž
2006/2007 2 Lokomotiva Zdice A 1829 Polák Petr NOVA Kladno A 2023 0 soutěž
2006/2007 1 Lokomotiva Zdice A 1829 Novák Milan ŠK Příbram - Baník A 1946 0 soutěž
2006/2007 11 Biomedica Říčany C 1829 Eisner Oldřich Sokol Nymburk 1843 ½ soutěž
2006/2007 9 Biomedica Říčany C 1829 Baláček Tadeáš Sokol Kolín B 1765 0 soutěž
2006/2007 6 Biomedica Říčany C 1829 Wimmer Jaroslav Bohemia Poděbrady 1869 0 soutěž
2006/2007 4 Biomedica Říčany C 1829 Chomický Josef TJ Sokol Benešov 1633 1 soutěž
2006/2007 2 Biomedica Říčany C 1829 Pospěch Roman Biomedica Říčany B 1982 0 soutěž
2006/2007 7 Biomedica Říčany 1829 Alaverdyan Argam Montako Kralupy 1658 1 soutěž
2006/2007 6 Biomedica Říčany 1829 Körschner Miroslav Šachový klub Most A 1878 ½ soutěž
2006/2007 5 Biomedica Říčany 1829 Chlad Lukáš TJ Union Plzeň 1591 ½ soutěž
2006/2007 4 Biomedica Říčany 1829 Jonáš Václav Šachklub Sokol Klatovy A 1923 0 soutěž
2006/2007 3 Biomedica Říčany 1829 Válek Tomáš Sokol Tábor 1511 ½ soutěž
2006/2007 2 Biomedica Říčany 1829 Dvořák David RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1798 1 soutěž
2006/2007 1 Biomedica Říčany 1829 Svoboda Václav Sportovní klub OAZA Praha 2172 0 soutěž
2005/2006 6 JOLY LYSÁ NAD LABEM 1582 Kuchynka Lukáš ZŠ BRANKOVICE 2099 ½ soutěž
2005/2006 5 JOLY LYSÁ NAD LABEM 1582 Dráb Tomáš LOKOMOTIVA BRNO 1737 1 soutěž
2005/2006 4 JOLY LYSÁ NAD LABEM 1582 Šimek Jan LOKOMOTIVA DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1928 ½ soutěž
2005/2006 11 Lokomotiva Zdice A 1582 Bureš Stanislav TJ Lokomotiva Beroun B 1636 ½ soutěž
2005/2006 10 Lokomotiva Zdice A 1582 Sladovník Roman TJ Jince B 1391 1 soutěž
2005/2006 9 Lokomotiva Zdice A 1582 Vančát Ondřej ŠK Alva Pb Příbram E 1354 1 soutěž
2005/2006 8 Lokomotiva Zdice A 1582 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1761 1 soutěž
2005/2006 7 Lokomotiva Zdice A 1582 Beneš Karel TJ SOU Příbram B 1566 1 soutěž
2005/2006 6 Lokomotiva Zdice A 1582 Veselý Roman ŠK Liteň A 1651 ½ soutěž
2005/2006 5 Lokomotiva Zdice A 1582 Wasserbauer Radek ŠK Rakovník C 1397 1 soutěž
2005/2006 4 Lokomotiva Zdice A 1582 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram A 1627 ½ soutěž
2005/2006 3 Lokomotiva Zdice A 1582 Jurčovský Zdeněk ŠK Alva Pb Příbram D 1593 1 soutěž
2005/2006 2 Lokomotiva Zdice A 1582 Prcín Ivo Lokomotiva Zdice B 1250 0 soutěž
2005/2006 1 Lokomotiva Zdice A 1582 Budil Jiří ŠK Hostomice A 1425 1 soutěž
2005/2006 7 JOLY LYSÁ NAD LABEM 1582 Sirota Sergej DESKO LIBEREC 1754 ½ soutěž
2005/2006 6 JOLY LYSÁ NAD LABEM 1582 Řehák Jakub TJ LOKOMOTIVA MOST 1735 0 soutěž
2005/2006 5 JOLY LYSÁ NAD LABEM 1582 Klecker Tadeáš OAZA PRAHA 1899 0 soutěž
2005/2006 4 JOLY LYSÁ NAD LABEM 1582 Jonáš Václav ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1900 1 soutěž
2005/2006 3 JOLY LYSÁ NAD LABEM 1582 Havlík Jindřich ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 1862 1 soutěž
2005/2006 2 JOLY LYSÁ NAD LABEM 1582 Belec Mikoláš SOKOL TÁBOR 1722 1 soutěž
2005/2006 1 JOLY LYSÁ NAD LABEM 1582 Gablech Imrich TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1874 1 soutěž
2004/2005 7 Lysá nad Labem 1628 Kastnerová Zuzana Havlíčkův Brod 1447 1 soutěž
2004/2005 6 Lysá nad Labem 1628 Svojanovský Tomáš Bruntál 1441 1 soutěž
2004/2005 5 Lysá nad Labem 1628 Mourycová Jana Brankovice 1518 ½ soutěž
2004/2005 4 Lysá nad Labem 1628 Ondračka Václav Brno 1 soutěž
2004/2005 2 Lysá nad Labem 1628 Wágner Adam České Budějovice 1 soutěž
2004/2005 1 Lysá nad Labem 1628 Tichý Jan Vyšehrad 1 soutěž
2004/2005 5 Lysá nad Labem Oreský Jan Liberec ½ soutěž
2004/2005 4 Lysá nad Labem 1628 Válek Tomáš Tábor 1 soutěž
2004/2005 3 Lysá nad Labem 1628 Wágner Adam České Budějovice 1 soutěž
2004/2005 2 Lysá nad Labem 1628 Tichý Jan Vyšehrad 1 soutěž
2004/2005 1 Lysá nad Labem 1628 Tyle Petr OAZA Praha 1568 0 soutěž
2004/2005 11 Loko Zdice 1628 Budil Jiří ŠK OB Hostomice 1 soutěž
2004/2005 10 Loko Zdice 1628 Jurčovský Zdeněk Alva Příbram D 1579 1 soutěž
2004/2005 9 Loko Zdice 1628 Černý Milan Loko Beroun B 1681 1 soutěž
2004/2005 6 Loko Zdice 1628 Maršálek Aleš TJ Jince C 1556 1 soutěž
2004/2005 4 Loko Zdice 1628 Fairaisl Dušan Spartak Žebrák B 1746 ½ soutěž
2004/2005 1 Loko Zdice 1628 Sladovník Tomáš TJ Jince B 1846 ½ soutěž