Hráč Červenka Antonín

Červenka Antonín

User Pic
Jméno: Červenka Antonín
Oddíl: Šachový oddíl Stochov z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1667
Elo mezinárodní: 0
ID: 7219
FIDE ID: 0
Rok narození: 1947
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠO Stochov 0 1676 Tichý Richard Sokol Buštěhrad D 0 1065 1
2018/2019 9 ŠO Stochov 0 1676 Hepnar Lukáš Sokol Brandýs nad Labem B 0 1156 1
2018/2019 8 ŠO Stochov 0 1676 Rössler Michal TJ Aero Odolena Voda B 0 1270 ½
2018/2019 7 ŠO Stochov 0 1676 Pechánek Kryštof ŠK Spartak Čelákovice C 1276 1284 1
2018/2019 6 ŠO Stochov 0 1676 Lang David Sokol Buštěhrad C 1579 1586 0
2018/2019 5 ŠO Stochov 0 1676 Križan Dušan Pravý Hradec 0 0 1
2018/2019 4 ŠO Stochov 0 1676 Ocelák Ladislav ŠK JOLY Lysá nad Labem H 0 0 1
2018/2019 3 ŠO Stochov 0 1676 Verner Vladimír TJ Kralupy nad Vltavou D 0 1264 1
2018/2019 2 ŠO Stochov 0 1676 Bartoň Václav TJ Neratovice F 0 1350 ½
2018/2019 1 ŠO Stochov 0 1676 Fialka Adam Sokol Buštěhrad E 0 1100 1
2018/2019 7 ŠK Velvary 0 1676 Kantořík Pavel Český lev Kolešovice C 0 1572 1
2018/2019 5 ŠK Velvary 0 1676 Korbel Jiří TJ Kralupy nad Vltavou C 1343 1394 1
2018/2019 1 ŠK Velvary 0 1676 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno A 1892 1780 ½
2017/2018 8 ŠK Velvary A 0 1654 Verner Jaromír ŠK Rakovník A 1514 1473 1
2017/2018 1 ŠK Velvary A 0 1654 Hrbek Pavel TJ Hostivice B 0 1571 0
2017/2018 9 ŠO Stochov 0 1654 Křížek Jaroslav Sokol Buštěhrad D 1904 1738 1
2017/2018 7 ŠO Stochov 0 1654 Buk Pavel Sokol Buštěhrad E 1662 1661 1
2017/2018 6 ŠO Stochov 0 1654 Hlaváček Bedřich Caissa Roztoky C 0 1466 1
2017/2018 4 ŠO Stochov 0 1654 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno B 1926 1771 ½
2017/2018 2 ŠO Stochov 0 1654 Lang David Sokol Buštěhrad C 1548 1575 1
2017/2018 1 ŠO Stochov 0 1654 Tůma Michal ŠK Kralupy D 0 1246 1
2015/2016 3 ŠK Velvary A 1677 Křížek Jaroslav Sokol Buštěhrad D 1886 1879 0
2015/2016 2 ŠK Velvary A 1677 Šperlich Antonín ŠK Kralupy C 1680 0
2015/2016 11 ŠO STOCHOV 1677 Barčák Jaroslav TJ Kralupy nad Vltavou D 1601 ½
2015/2016 10 ŠO STOCHOV 1677 Stehlík Jakub ŠK Velvary B 1322 1
2015/2016 8 ŠO STOCHOV 1677 Veselý Jiří Cayman Pharma Neratovice F 1817 0
2015/2016 7 ŠO STOCHOV 1677 Tyban Vladislav ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1764 1704 1
2015/2016 5 ŠO STOCHOV 1677 Velík Jan T J. AERO Odolena Voda "B" 2024 2030 0
2015/2016 4 ŠO STOCHOV 1677 Dulka Ľubomír ŠK Zlonice 1517 0
2015/2016 3 ŠO STOCHOV 1677 Holovčák Jiří ŠO TP Nova Kladno "B" 1961 1790 ½
2015/2016 2 ŠO STOCHOV 1677 Vrána Karel Cayman Pharma Neratovice G 1683 ½
2014/2015 10 ŠO Stochov 1721 Havlík Josef ŠK Liběhrad Libčice B 1655 1655 0
2014/2015 9 ŠO Stochov 1721 Šefčík Jiří Sokol Buštěhrad E 1423 ½
2014/2015 8 ŠO Stochov 1721 Čížkovský Ota Sokol Buštěhrad C 1730 1779 ½
2014/2015 7 ŠO Stochov 1721 Lánský Petr ŠK Kralupy D 1694 1673 ½
2014/2015 6 ŠO Stochov 1721 Střelba Ivo TJ AERO Odolena Voda B 1817 1804 0
2014/2015 5 ŠO Stochov 1721 Stehlík Jakub ŠK Velvary B 1297 1
2014/2015 4 ŠO Stochov 1721 Buk Václav Sokol Buštěhrad D 1816 0
2014/2015 3 ŠO Stochov 1721 Štván Marek Caissa Úholičky D 1689 1684 ½
2014/2015 1 ŠO Stochov 1721 Přibylová Sofie TJ Sokol Lány 1775 1847 ½
2014/2015 8 ŠK Velvary A 1721 Čuvala Ota TJ AERO Odolena Voda A 1621 ½
2014/2015 6 ŠK Velvary A 1721 Pospíšil Petr ŠO TP NOVA Kladno A 1650 0
2014/2015 3 ŠK Velvary A 1721 Lev Pavel ŠK Rakovník C 1549 1
2014/2015 2 ŠK Velvary A 1721 Tyban Vladislav ŠK Liběhrad Libčice A 1780 1693 0
2014/2015 1 ŠK Velvary A 1721 Bidovský Petr ŠK Zlonice A 1724 1710 ½
2013/2014 11 ŠO Stochov 1722 Sladká Hana ŠK Zlonice B 1664 1
2013/2014 10 ŠO Stochov 1722 Vokatý František SK DDM Slaný B 1849 0
2013/2014 9 ŠO Stochov 1722 Šlégr Josef Český Lev Kolešovice B 1606 ½
2013/2014 8 ŠO Stochov 1722 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad E 1495 1508 1
2013/2014 7 ŠO Stochov 1722 Varadi Ondřej Sokol Buštěhrad D 1500 1
2013/2014 6 ŠO Stochov 1722 Linhart Stanislav ŠK Velvary 1730 ½
2013/2014 5 ŠO Stochov 1722 Nedvěd Pavel ŠK Kladno B 1772 ½
2013/2014 4 ŠO Stochov 1722 Folbr Martin ŠK Rakovník D 1356 1
2013/2014 3 ŠO Stochov 1722 Lhotský Michal Sokol Buštěhrad F 2128 2134 0
2013/2014 2 ŠO Stochov 1722 Přibyl Martin TJ Sokol Lány 2333 2345 0
2013/2014 1 ŠO Stochov 1722 Smirskyj Oleg ŠO TP NOVA Kladno B 1719 ½
2013/2014 11 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1722 ŠK Řevnice B 1
2013/2014 10 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1722 Vrbová Eva Sokol Buštěhrad C 1352 1490 0
2013/2014 9 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1722 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno B 1804 ½
2013/2014 8 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1722 Zoubek Vladimír ŠK Příbram Baník A 1654 1621 1
2013/2014 7 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1722 Pospíšil Petr ŠO TP Nova Kladno A 1716 ½
2013/2014 6 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1722 Košnar Karel ŠK Rakovník B 1571 ½
2013/2014 5 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1722 Zadina Jaroslav ŠK Jince A 1605 ½
2013/2014 4 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1722 Kasl Petr ŠK Zlonice A 1000 1
2013/2014 2 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1722 Hrbek Pavel Sokol Hostivice B 1570 ½
2013/2014 1 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1722 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad B 1722 ½
2012/2013 10 ŠO Stochov 1741 Kohout Josef ŠK Rakovník C 1992 1993 0
2012/2013 9 ŠO Stochov 1741 Bejček Petr ŠK Zlonice B 1000 1
2012/2013 8 ŠO Stochov 1741 Buk Pavel Sokol Buštěhrad F 1676 ½
2012/2013 7 ŠO Stochov 1741 Minařík Petr ŠK Kladno B 1755 1
2012/2013 6 ŠO Stochov 1741 Kučera Petr ŠO TP NOVA Kladno B 1250 0
2012/2013 5 ŠO Stochov 1741 Folbr Martin ŠK Rakovník D 1362 1
2012/2013 4 ŠO Stochov 1741 Kantořík Pavel Český Lev Kolešovice B 1624 1
2012/2013 3 ŠO Stochov 1741 Nykl Tomáš Sokol Buštěhrad D 1283 ½
2012/2013 2 ŠO Stochov 1741 Koblic Miroslav TJ Sokol Lány 1677 0
2012/2013 1 ŠO Stochov 1741 Růžička Miloš SK DDM Slaný 1932 0
2012/2013 9 TJ Slovan Velvary A 1741 Zámorský Ladislav TcJ Sokol na Mělníce B 1765 1767 0
2012/2013 7 TJ Slovan Velvary A 1741 Vokoun Ondřej ŠK Kralupy C 1800 1749 ½
2012/2013 5 TJ Slovan Velvary A 1741 Sladká Hana ŠK Zlonice A 1676 1
2012/2013 4 TJ Slovan Velvary A 1741 Kabát Josef TJ Sokol Brandýs n. L. A 1899 1847 0
2012/2013 2 TJ Slovan Velvary A 1741 Hataš Radim Sokol Buštěhrad C 1702 1697 0
2012/2013 1 TJ Slovan Velvary A 1741 Valtera Jiří ŠK Kralupy B 1959 1912 ½
2011/2012 11 ŠO Stochov 1786 Pospíšil Petr ŠO TP NOVA Kladno B 1734 ½
2011/2012 10 ŠO Stochov 1786 Dulka Ľubomír ŠK Zlonice B 1000 1
2011/2012 9 ŠO Stochov 1786 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad E 1250 1
2011/2012 8 ŠO Stochov 1786 Havlík Josef Caissa Úholičky D 1669 ½
2011/2012 7 ŠO Stochov 1786 Koblic Miroslav TJ Sokol Lány 1698 0
2011/2012 6 ŠO Stochov 1786 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad D 1481 ½
2011/2012 5 ŠO Stochov 1786 Kantořík Pavel Český Lev Kolešovice B 1626 1
2011/2012 4 ŠO Stochov 1786 Bauer Ondřej ŠK Rakovník D 1528 0
2011/2012 3 ŠO Stochov 1786 Sladká Hana ŠK Zlonice A 1655 ½
2011/2012 2 ŠO Stochov 1786 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad C 1586 ½
2011/2012 1 ŠO Stochov 1786 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno B 1853 ½
2011/2012 11 Slovan Velvary 1786 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad "B" 1535 ½
2011/2012 10 Slovan Velvary 1786 Havlík Josef Caissa Úholičky "C" 1669 1
2011/2012 9 Slovan Velvary 1786 Habada Jindřich ŠK Merkur Kladno "A" 1905 1875 0
2011/2012 7 Slovan Velvary 1786 Vimmer Miloš ŠOTP NOVA Kladno "A" 1829 0
2011/2012 6 Slovan Velvary 1786 Pšenička Tomáš SK DDM Slaný 1642 ½
2011/2012 5 Slovan Velvary 1786 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice "A" 1571 1650 1
2011/2012 4 Slovan Velvary 1786 Nedvěd Pavel ŠK Kladno "C" 1751 0
2011/2012 3 Slovan Velvary 1786 Kovář Jiří TJ Lokomotiva Beroun "A" 1733 ½
2011/2012 1 Slovan Velvary 1786 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník "B" 1718 1
2010/2011 11 Slovan Velvary 1788 Vokatý František SK DDM Slaný 1813 0
2010/2011 10 Slovan Velvary 1788 Sochor František ŠK Kladno C 1865 0
2010/2011 9 Slovan Velvary 1788 Vrána Karel TJ Neratovice C 1683 1
2010/2011 8 Slovan Velvary 1788 Stružka Vlastimil ŠK Rakovník B 1703 1
2010/2011 7 Slovan Velvary 1788 Seiner František ŠK Kralupy nad Vltavou C 1801 1
2010/2011 6 Slovan Velvary 1788 Štván Marek Caissa Úholičky C 1634 1
2010/2011 5 Slovan Velvary 1788 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad 1787 ½
2010/2011 3 Slovan Velvary 1788 Kišari Jan TJ Sokol Brandýs nad Labem 1751 ½
2010/2011 2 Slovan Velvary 1788 Zámorský Ladislav TJ Sokol na Mělníce B 1737 0
2010/2011 1 Slovan Velvary 1788 Habran Ivo ŠK Merkur Kladno 1845 1
2010/2011 11 ŠO Stochov 1788 Krupička Jakub Sokol Buštěhrad D 1250 1
2010/2011 10 ŠO Stochov 1788 Buk Pavel Sokol Buštěhrad C 1635 ½
2010/2011 9 ŠO Stochov 1788 Šlégr Josef Český lev Kolešovice B 1603 0
2010/2011 7 ŠO Stochov 1788 Aron Oto Caissa Úholičky D 1741 1
2010/2011 6 ŠO Stochov 1788 Bureš Jiljí Sokol Buštěhrad B 1871 ½
2010/2011 5 ŠO Stochov 1788 Sládek Rudolf ŠK Merkur Kladno B 1000 ½
2010/2011 4 ŠO Stochov 1788 Čížkovský Ota ŠK Zlonice 1698 0
2010/2011 1 ŠO Stochov 1788 Zikmund Jan ŠO TP NOVA Kladno B 1622 1
2009/2010 10 Slovan Velvary 1794 Dulka Ľubomír Šachový klub Zlonice 1
2009/2010 9 Slovan Velvary 1794 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda 1902 0
2009/2010 8 Slovan Velvary 1794 Pokorný Ludvík TJ Sokol na Mělníce B 1713 ½
2009/2010 7 Slovan Velvary 1794 Bureš Jiljí Sokol Buštěhrad 1905 ½
2009/2010 6 Slovan Velvary 1794 Vorm Petr Caissa Úholičky C 1658 0
2009/2010 5 Slovan Velvary 1794 Seiner František ŠK Kralupy nad Vltavou C 1731 1
2009/2010 3 Slovan Velvary 1794 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1871 1
2009/2010 2 Slovan Velvary 1794 Pospíšil Petr ŠO TP NOVA Kladno 1705 ½
2009/2010 1 Slovan Velvary 1794 Vítek Jan SK DDM Slaný 1783 1
2009/2010 10 ŠO Stochov 1794 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno B 1827 ½
2009/2010 9 ŠO Stochov 1794 Hejda Václav Český Lev Kolešovice B 1840 0
2009/2010 8 ŠO Stochov 1794 Vaněček Ivo Caissa Úholičky D 1720 ½
2009/2010 7 ŠO Stochov 1794 Sládek Rudolf ŠK Merkur Kladno B 1
2009/2010 5 ŠO Stochov 1794 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad B 1754 0
2009/2010 4 ŠO Stochov 1794 Pšenička Tomáš SK DDM Slaný B 1610 1
2009/2010 2 ŠO Stochov 1794 Minařík Petr ŠK Kladno D 1782 ½
2009/2010 1 ŠO Stochov 1794 Vaňková Veronika ŠK Rakovník E 1100 1
2008/2009 11 ŠO Stochov 1784 Rychlý Václav ŠK Pyrit Příbram C 1508 ½
2008/2009 10 ŠO Stochov 1784 Šmíd Ondřej Český Lev Kolešovice A 1775 0
2008/2009 9 ŠO Stochov 1784 Čižinský Jiří ŠK Hotel Merkur Kladno 1889 ½
2008/2009 8 ŠO Stochov 1784 Mareš Jiří ŠK Zdice A 1834 1
2008/2009 7 ŠO Stochov 1784 Wasserbauer Radek ŠK Rakovník B 1887 0
2008/2009 6 ŠO Stochov 1784 Steiner Juraj ŠK Řevnice A 1891 ½
2008/2009 5 ŠO Stochov 1784 Zoubek Vladimír ŠK Příbram-Baník A 1687 1
2008/2009 4 ŠO Stochov 1784 Šos Václav Lokomotiva Beroun A 1872 0
2008/2009 3 ŠO Stochov 1784 Matouš Rudolf Sokol Hostivice B 1929 1
2008/2009 2 ŠO Stochov 1784 Hrabcová Vlasta ŠK Medvědi Zvole A 1845 1
2008/2009 1 ŠO Stochov 1784 Krafka Jan ŠK Kladno C 2018 0
2007/2008 11 ŠO Stochov 1752 Haman Jakub ŠK Kladno D 1873 0
2007/2008 10 ŠO Stochov 1752 Třešňák Lukáš Lokomotiva Zdice A 1719 1
2007/2008 9 ŠO Stochov 1752 Nipča Miroslav TJ Sokol Hostivice A 1964 1
2007/2008 8 ŠO Stochov 1752 Kouba Petr NOVA Kladno A 1751 1
2007/2008 7 ŠO Stochov 1752 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1882 ½
2007/2008 6 ŠO Stochov 1752 Mejzr Jan ŠK Alva Příbram C 1538 1
2007/2008 5 ŠO Stochov 1752 Fejtek Petr ŠK Kladno C 1848 0
2007/2008 4 ŠO Stochov 1752 Zoubek Vladimír Šachový klub Příbram-Baník A 1691 1
2007/2008 3 ŠO Stochov 1752 Urban Tomáš TJ Český Lev Kolešovice A 1565 ½
2007/2008 2 ŠO Stochov 1752 Šos Václav TJ Lokomotiva Beroun A 1873 ½
2007/2008 1 ŠO Stochov 1752 Válek Martin ŠK Řevnice A 1625 1
2006/2007 11 ŠO Stochov 1764 Matouš Rudolf TJ Sokol Hostivice 1943 ½
2006/2007 10 ŠO Stochov 1764 Plicka Jiří Sokol Libčice n/Vl 1645 ½
2006/2007 9 ŠO Stochov 1764 Linhart Stanislav TJ Slovan Velvary 1832 0
2006/2007 8 ŠO Stochov 1764 Pracht Martin DDM Mělník 1685 ½
2006/2007 7 ŠO Stochov 1764 Staněk Václav AERO Odolena Voda 1923 ½
2006/2007 6 ŠO Stochov 1764 Martinec Karel ŠK Kralupy n/Vlt B 1906 0
2006/2007 5 ŠO Stochov 1764 Verner Jan TJ Neratovice B 1500 1
2006/2007 4 ŠO Stochov 1764 Bouda Karel SK DDM Slaný 1732 ½
2006/2007 3 ŠO Stochov 1764 Macháček Martin Caissa Úholičky C 2115 0
2006/2007 2 ŠO Stochov 1764 Zoufalý Jiří ŠK Dobrovice B 1516 ½
2006/2007 1 ŠO Stochov 1764 Žamboch Jiří ŠK Kralupy n/Vlt C 1749 ½
2005/2006 11 ŠO Stochov 1773 Kraus Roman SOU Příbram A 1647 1
2005/2006 10 ŠO Stochov 1773 Bauer Jindřich Spartak Žebrák B 1762 1
2005/2006 9 ŠO Stochov 1773 Šáfr Jan ŠK Kladno D 1582 1
2005/2006 8 ŠO Stochov 1773 Sladovník Tomáš TJ Jince A 1741 ½
2005/2006 7 ŠO Stochov 1773 Voráček Pavel SK DDM Slaný A 1762 0
2005/2006 6 ŠO Stochov 1773 Macas Vladimír NOVA Kladno A 1856 1
2005/2006 5 ŠO Stochov 1773 Slanec Jan ŠK Rakovník B 1721 0
2005/2006 4 ŠO Stochov 1773 Vicka Václav Lokomotiva BerounA 1768 0
2005/2006 3 ŠO Stochov 1773 Vimmer Miloš ŠK Kladno C 1861 ½
2005/2006 2 ŠO Stochov 1773 Sedláček Pavel ŠK Alva Příbram C 1515 ½
2005/2006 1 ŠO Stochov 1773 Urban Tomáš TJ Kolešovice 1474 ½
2004/2005 11 ŠO Stochov 1774 Tichý Rudolf Sokol Libčice 1627 ½
2004/2005 10 ŠO Stochov 1774 Tóth Václav NOVA Kladno A 1703 ½
2004/2005 9 ŠO Stochov 1774 Obrázek Karel Sokol Hostivice 1852 0
2004/2005 8 ŠO Stochov 1774 Martinec Karel Easy E Kralupy B 1875 ½
2004/2005 7 ŠO Stochov 1774 Šlégr Josef Č. Lev Kolešovice 1691 1
2004/2005 5 ŠO Stochov 1774 Landa Jiří Caissa Úholičky B 1639 1
2004/2005 4 ŠO Stochov 1774 Huml Lubomír Sokol Buštěhrad A 1352 1
2004/2005 3 ŠO Stochov 1774 Vítek Jan SK DDM Slaný 1744 0
2004/2005 2 ŠO Stochov 1774 Alaverdyan Argam Easy E Kralupy C 1741 ½
2004/2005 1 ŠO Stochov 1774 Mašek Jaroslav ŠK Kladno D 1752 ½
2004/2005 9 Slovan Velvary 1774 Havlík Josef Caissa Úholičky C 1777 1
2004/2005 7 Slovan Velvary 1774 Krinke Josef Merkur Kladno 1745 1
2004/2005 5 Slovan Velvary 1774 Křížek Jaroslav ŠK Kladno E 1689 0
2004/2005 4 Slovan Velvary 1774 Hrubý Tomáš Caissa Úholičky D ½
2003/2004 11 Slovan Velvary 1799 Nývlt Miloslav SK Mělník 1885 B" 1807 0
2003/2004 10 Slovan Velvary 1799 Strnad Pavel NOVA Kladno A" 1708 1
2003/2004 9 Slovan Velvary 1799 Slanina Petr EasyE Kralupy C" 1
2003/2004 8 Slovan Velvary 1799 Veselý Jiří Neratovice C" 1
2003/2004 7 Slovan Velvary 1799 Voráček Pavel SK DDM Slaný 1758 ½
2003/2004 6 Slovan Velvary 1799 Zvára Tomáš Sokol Hostivice 1655 ½
2003/2004 5 Slovan Velvary 1799 Čuvala Ota AERO Odolena Voda 1676 ½
2003/2004 4 Slovan Velvary 1799 Hochman Jan ŠK Kladno D" 1718 ½
2003/2004 3 Slovan Velvary 1799 Pospíšil Evžen EasyE Kralupy B" 1799 0
2003/2004 2 Slovan Velvary 1799 Reichl Jiří Libčice n/Vltavou 1817 0
2003/2004 1 Slovan Velvary 1799 Lon Miroslav ŠK Kladno E" ½