Hráč Sasyn Stanislav

Sasyn Stanislav

User Pic
Jméno: Sasyn Stanislav
Oddíl: Šachový klub Příbram-Baník
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1634
Elo mezinárodní: 1663
ID: 10628
FIDE ID: 344648
Rok narození: 1952
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 7 B Šachový klub Příbram Baník C 1708 1630 Mandovec Jiří ŠK KDJS Sedlčany B 1607 1539 1
2017/2018 6 Č Šachový klub Příbram Baník C 1708 1630 Kuba Milan Šachový klub Příbram Baník B 0 1504 ½
2017/2018 5 B Šachový klub Příbram Baník C 1708 1630 Králová Josefina KŠ Stříbrná Skalice A 1491 1550 1
2017/2018 4 Č Šachový klub Příbram Baník C 1708 1630 Pospěch Roman Klub šachistů Říčany 1925 F 1938 1953 ½
2017/2018 3 B Šachový klub Příbram Baník C 1708 1630 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1809 1806 0
2017/2018 2 Č Šachový klub Příbram Baník C 1708 1630 Král Pavel Sokol Neveklov 1827 1811 0
2017/2018 1 Č Šachový klub Příbram Baník C 1708 1630 Tomíšek Petr TJ Sokol Struhařov A 1819 1798 0
2015/2016 9 Č ŠK Příbram-Baník C 1708 1667 Kraisl Vlastimil ŠK Hostomice A 1742 1
2015/2016 7 Č ŠK Příbram-Baník C 1708 1667 Šimák Roman ŠK KDJS Sedlčany B 1596 1582 0
2015/2016 6 B ŠK Příbram-Baník C 1708 1667 Šedivý Vlastimil ŠK Kovohutě Příbram 1708 1
2015/2016 5 B ŠK Příbram-Baník C 1708 1667 Špalek Patrik TJ Jince C 1000 1
2015/2016 3 B ŠK Příbram-Baník C 1708 1667 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1736 1829 ½
2015/2016 1 B ŠK Příbram-Baník C 1708 1667 Beneš Karel ŠK Příbram-Baník D 1644 1651 0
2015/2016 6 B ŠK Příbram - Baník B 1708 1667 Adamík František Klub šachistů Říčany 1925 F 1878 1835 ½
2015/2016 5 Č ŠK Příbram - Baník B 1708 1667 Máslo Ondřej Klub šachistů Říčany 1925 E 1595 1734 0
2015/2016 4 B ŠK Příbram - Baník B 1708 1667 Zvolenský David JAWA Brodce B 1585 1567 ½
2015/2016 2 B ŠK Příbram - Baník B 1708 1667 Laubacher Luděk Sokol Neveklov A 1555 1
2015/2016 1 Č ŠK Příbram - Baník B 1708 1667 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 0
2015/2016 2 B ŠK Příbram - Baník B 1708 1667 Chromovský Hynek Klub šachistů Říčany 1925 E 1724 1692 0
2015/2016 1 Č ŠK Příbram - Baník B 1708 1667 Vašák Martin JAWA Brodce B 1648 0
2014/2015 9 Č ŠK Příbram - Baník B 1720 1654 Hinz František TJ Český Lev Kolešovice B 1891 1906 1
2014/2015 6 B ŠK Příbram - Baník B 1720 1654 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 1692 0
2014/2015 2 Č ŠK Příbram - Baník B 1720 1654 Kraisl Vlastimil ŠK Při MěÚ Hostomice 1756 0
2014/2015 10 Č ŠK Příbram Baník A 1720 1654 Dbalý Václav TJ Sokol Hostivice B 1705 1766 0
2014/2015 9 B ŠK Příbram Baník A 1720 1654 Zadina Jiří TJ Jince A 1603 0
2014/2015 8 Č ŠK Příbram Baník A 1720 1654 Maroušek Jiří ŠK KDJS Sedlčany A 1730 1
2014/2015 6 Č ŠK Příbram Baník A 1720 1654 Laubacher Luděk Sokol Neveklov A 1555 ½
2014/2015 5 B ŠK Příbram Baník A 1720 1654 Jukl Karel JAWA Brodce B 1761 1718 1
2014/2015 3 Č ŠK Příbram Baník A 1720 1654 Turický David ŠK Zdice B 1817 1820 0
2014/2015 2 B ŠK Příbram Baník A 1720 1654 Homola Karel ŠK Rakovník B 1639 1
2014/2015 1 Č ŠK Příbram Baník A 1720 1654 Havelka Jiří ŠK Řevnice B 1593 1499 1
2013/2014 10 Č ŠK Příbram Baník A 1720 1679 Dvořák Lukáš Sokol Buštěhrad B 1721 1709 0
2013/2014 9 B ŠK Příbram Baník A 1720 1679 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1632 1781 ½
2013/2014 8 Č ŠK Příbram Baník A 1720 1679 Žák Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1777 1772 0
2013/2014 7 B ŠK Příbram Baník A 1720 1679 Abraham Karel ŠK Merkur Kladno B 1820 1761 0
2013/2014 6 Č ŠK Příbram Baník A 1720 1679 Buk Pavel Sokol Buštěhrad C 1723 0
2013/2014 5 Č ŠK Příbram Baník A 1720 1679 Vimmer Miloš ŠO TP Nova Kladno A 1918 1890 ½
2013/2014 4 B ŠK Příbram Baník A 1720 1679 Spilka Jiří ŠK Rakovník B 1970 1804 0
2013/2014 3 Č ŠK Příbram Baník A 1720 1679 Zadina Tomáš ŠK Jince A 1644 ½
2013/2014 1 Č ŠK Příbram Baník A 1720 1679 Fairaisl Dušan ŠK Zdice B 1698 1717 ½
2013/2014 6 Č ŠK Příbram Baník B 1720 1679 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1823 1858 ½
2013/2014 1 Č ŠK Příbram Baník B 1720 1679 Šilhavý Miroslav SK Zdice C 1781 1734 0
2012/2013 7 Č ŠK Příbram - Baník B 1722 1701 Jelagin Konstantin SK Pyrit Příbram B 1878 ½
2012/2013 5 Č ŠK Příbram - Baník B 1722 1701 Zeisek Václav TJ Jince B 1532 0
2012/2013 4 B ŠK Příbram - Baník B 1722 1701 Šilhavý Miroslav SK Zdice B 1775 1757 1
2012/2013 3 Č ŠK Příbram - Baník B 1722 1701 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 1715 1
2012/2013 2 B ŠK Příbram - Baník B 1722 1701 Fairaisl Dušan MěÚ Hostomice 1698 1708 0
2012/2013 11 Č ŠK Příbram Baník A 1722 1701 Brabec Jaroslav ŠK Mníšek pod Brdy 1589 ½
2012/2013 10 B ŠK Příbram Baník A 1722 1701 Lanšperk Zdeněk ŠK Merkur Kladno B 1672 ½
2012/2013 9 Č ŠK Příbram Baník A 1722 1701 Bauer Ondřej ŠK Rakovník B 1744 0
2012/2013 8 B ŠK Příbram Baník A 1722 1701 Koranda Stanislav TJ Sokol Hostivice B 1804 1818 ½
2012/2013 6 Č ŠK Příbram Baník A 1722 1701 Lacina Ladislav Klub šachistů Říčany 1925 F 1729 1
2012/2013 5 B ŠK Příbram Baník A 1722 1701 Zadina Jiří TJ Jince A 1593 0
2012/2013 4 Č ŠK Příbram Baník A 1722 1701 Vicka Václav TJ Lokomotiva Beroun A 1748 1
2012/2013 3 B ŠK Příbram Baník A 1722 1701 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad B 1518 1518 ½
2012/2013 1 B ŠK Příbram Baník A 1722 1701 Krejčí Patrik ŠK Řevnice B 1641 1
2011/2012 11 B ŠK Příbram - Baník B 1721 1721 Brabec Jaroslav Mníšek pod Brdy 1592 ½
2011/2012 8 Č ŠK Příbram - Baník B 1721 1721 Veselý Stanislav TJ Lokomotiva Beroun B 1730 1
2011/2012 7 B ŠK Příbram - Baník B 1721 1721 Zadina Jiří TJ Jince A 1663 ½
2011/2012 6 B ŠK Příbram - Baník B 1721 1721 Bukovský Petr TJ Sokol Hostivice B 1754 0
2011/2012 4 Č ŠK Příbram - Baník B 1721 1721 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1571 1650 0
2011/2012 3 B ŠK Příbram - Baník B 1721 1721 Fairaisl Dušan ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1698 1712 0
2011/2012 2 Č ŠK Příbram - Baník B 1721 1721 Grulich Jiří ŠK Rakovník C 1970 1990 0
2011/2012 1 B ŠK Příbram - Baník B 1721 1721 Maršálek Miroslav TJ Jince B 1559 1
2011/2012 11 B ŠK Příbram - Baník "A" 1721 1721 Havelka Jiří ŠK Řevnice "A" 1279 1
2011/2012 10 Č ŠK Příbram - Baník "A" 1721 1721 Nedvěd Pavel ŠK Kladno "C" 1751 0
2011/2012 9 B ŠK Příbram - Baník "A" 1721 1721 Vicka Václav TJ Lokomotiva Beroun "A" 1766 ½
2011/2012 8 Č ŠK Příbram - Baník "A" 1721 1721 Vimmer Miloš ŠOTP NOVA Kladno "A" 1829 ½
2011/2012 7 Č ŠK Příbram - Baník "A" 1721 1721 Stružka Vlastimil ŠK Rakovník "B" 1658 1
2011/2012 6 B ŠK Příbram - Baník "A" 1721 1721 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad "B" 1586 0
2011/2012 5 Č ŠK Příbram - Baník "A" 1721 1721 Štván Marek Caissa Úholičky "C" 1689 1697 ½
2011/2012 4 B ŠK Příbram - Baník "A" 1721 1721 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno "A" 1853 ½
2011/2012 3 Č ŠK Příbram - Baník "A" 1721 1721 Mareš Jiří ŠK Zdice "A" 1831 1
2011/2012 2 B ŠK Příbram - Baník "A" 1721 1721 Vedral Jaroslav Slovan Velvary 1694 ½
2010/2011 11 Č ŠK Příbram Baník A 1630 Mareš Jiří ŠK Zdice A 1824 0
2010/2011 10 B ŠK Příbram Baník A 1630 Hejda Antonín Joly Lysá nad Labem E 1800 ½
2010/2011 9 B ŠK Příbram Baník A 1630 Pýcha Patrik Spartak Dolní Kralovice A 1623 ½
2010/2011 8 Č ŠK Příbram Baník A 1630 Štoček Jiří Klub šachistů Říčany 1925 F 1618 0
2010/2011 7 B ŠK Příbram Baník A 1630 Česánek Jaroslav ŠK Medvědi Zvole A 1612 ½
2010/2011 6 Č ŠK Příbram Baník A 1630 Valter Karel SK Pyrit Příbram C 1548 1
2010/2011 5 B ŠK Příbram Baník A 1630 Švach Jan ŠK Řevnice A 1802 1
2010/2011 4 Č ŠK Příbram Baník A 1630 Innemann František TJ Spartak Vlašim B 1879 0
2010/2011 3 B ŠK Příbram Baník A 1630 Richtr Karel Klub šachistů Říčany 1925 E 1654 ½
2010/2011 2 Č ŠK Příbram Baník A 1630 Král Martin TJ Sokol Benešov A 1000 1
2010/2011 11 Č ŠK Příbram - Baník B 1630 Paukert Vojtěch ŠK Řevnice B 1250 1
2010/2011 10 B ŠK Příbram - Baník B 1630 Maršík Vojtěch ŠK Kovohutě Příbram 1803 ½
2010/2011 8 Č ŠK Příbram - Baník B 1630 Zadina Tomáš TJ Jince B 1368 ½
2010/2011 7 B ŠK Příbram - Baník B 1630 Lev Pavel ŠK Rakovník C 1559 ½
2010/2011 6 Č ŠK Příbram - Baník B 1630 Fairaisl Dušan ŠK MěÚ Hostomice 1669 0
2010/2011 5 Č ŠK Příbram - Baník B 1630 Hakl Josef ŠK Zdice B 1347 0
2010/2011 4 B ŠK Příbram - Baník B 1630 Chudáček Cyril Mníšek pod Brdy 1000 1
2010/2011 3 B ŠK Příbram - Baník B 1630 Zadina Václav TJ Jince A 1407 1
2010/2011 2 Č ŠK Příbram - Baník B 1630 Vicka Václav Lokomotiva Beroun A 1754 0
2009/2010 11 Č ŠK Příbram - Baník B 1671 Klán František ŠK při MěÚ Hostomice 1563 1
2009/2010 10 B ŠK Příbram - Baník B 1671 Zadina Jiří TJ Jince A 1731 ½
2009/2010 9 Č ŠK Příbram - Baník B 1671 Maršálek Miroslav TJ Jince B 1578 0
2009/2010 8 B ŠK Příbram - Baník B 1671 Rosenbaumová Anna ŠK Zdice B 1616 0
2009/2010 7 Č ŠK Příbram - Baník B 1671 Hakl Josef ŠK Zdice C 1000 1
2009/2010 6 B ŠK Příbram - Baník B 1671 Noha Petr SK Pyrit Příbram C 1723 0
2009/2010 5 Č ŠK Příbram - Baník B 1671 Bureš Stanislav TJ Lokomotiva Beroun B 1564 1
2009/2010 4 B ŠK Příbram - Baník B 1671 Kvapil Petr Kovohutě Příbram 1875 0
2009/2010 3 Č ŠK Příbram - Baník B 1671 Georgiev Lukáš ŠK Rakovník C 1569 1
2009/2010 1 Č ŠK Příbram - Baník B 1671 Nepožítek Svatomír ŠK Řevnice B 1857 0
2009/2010 9 Č ŠK Příbram Baník A 1671 Müller Jan ŠK Rakovník B 1825 0
2009/2010 8 B ŠK Příbram Baník A 1671 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1886 0
2009/2010 6 B ŠK Příbram Baník A 1671 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno 1667 0
2009/2010 5 Č ŠK Příbram Baník A 1671 Vicka Václav Lokomotiva Beroun A 1756 1
2009/2010 4 B ŠK Příbram Baník A 1671 Pechoč Bohumil SK Pyrit Příbram B 2042 0
2009/2010 3 Č ŠK Příbram Baník A 1671 Česánek Jaroslav ŠK Medvědi Zvole A 1504 1
2009/2010 2 B ŠK Příbram Baník A 1671 Brabec Jiří Sokol Hostivice B 1306 1
2009/2010 1 Č ŠK Příbram Baník A 1671 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1781 0
2008/2009 9 B ŠK Příbram - Baník B 1573 Kunágl Josef ŠK Mníšek pod Brdy 1922 1
2008/2009 8 Č ŠK Příbram - Baník B 1573 Kraisl Vlastimil Zadinovi Jince 1722 1
2008/2009 6 Č ŠK Příbram - Baník B 1573 Kvapil Petr ŠK Kovohutě Příbram 1878 ½
2008/2009 5 B ŠK Příbram - Baník B 1573 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1529 1
2008/2009 4 Č ŠK Příbram - Baník B 1573 Zeisek Václav TJ Jince A 1531 1
2008/2009 2 Č ŠK Příbram - Baník B 1573 Fairaisl Dušan ŠK MěÚ Hostomice 1762 0
2008/2009 1 Č ŠK Příbram - Baník B 1573 Saxlová Markéta ŠK Pyrit Příbram D 1634 1
2008/2009 11 Č ŠK Příbram-Baník A 1573 Nepožítek Svatomír ŠK Řevnice A 1857 1
2008/2009 10 B ŠK Příbram-Baník A 1573 Bureš Stanislav Lokomotiva Beroun A 1606 1
2008/2009 8 B ŠK Příbram-Baník A 1573 Noha Petr ŠK Pyrit Příbram C 1695 0
2008/2009 7 Č ŠK Příbram-Baník A 1573 Felkl Karel ŠK Hotel Merkur Kladno 1699 ½
2008/2009 6 B ŠK Příbram-Baník A 1573 Spilka Jiří ŠK Rakovník B 1898 0
2008/2009 5 B ŠK Příbram-Baník A 1573 Tůma Robert ŠO Stochov 1593 0
2008/2009 4 Č ŠK Příbram-Baník A 1573 Peklo Jan Sokol Hostivice B 1
2008/2009 3 B ŠK Příbram-Baník A 1573 Šulc Jaromír ŠK Kladno C 1983 0
2008/2009 2 Č ŠK Příbram-Baník A 1573 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice A 1590 0
2008/2009 1 B ŠK Příbram-Baník A 1573 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1815 0
2007/2008 9 Č ŠK Příbram - Baník B 1598 Bohdanecký Rudolf TJ Lokomotiva Zdice B 1539 1
2007/2008 7 Č ŠK Příbram - Baník B 1598 Lev Pavel ŠK Rakovník D 1423 0
2007/2008 6 B ŠK Příbram - Baník B 1598 Kraisl Vlastimil Jince A 1745 0
2007/2008 5 B ŠK Příbram - Baník B 1598 Brabec Jaroslav ŠK Mníšek pod Brdy 1673 0
2007/2008 4 Č ŠK Příbram - Baník B 1598 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1665 0
2007/2008 3 B ŠK Příbram - Baník B 1598 Žbánek Jan ŠK Alva Příbram D 1480 0
2007/2008 2 Č ŠK Příbram - Baník B 1598 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1797 0
2007/2008 1 B ŠK Příbram - Baník B 1598 Zadina Tomáš Zadinovi Jince 1351 ½
2007/2008 11 Č Šachový klub Příbram-Baník A 1598 Turický David Lokomotiva Zdice A 1584 1
2007/2008 10 B Šachový klub Příbram-Baník A 1598 Dbalý Václav TJ Sokol Hostivice A 1830 0
2007/2008 9 Č Šachový klub Příbram-Baník A 1598 Orel Aleš NOVA Kladno A 1657 0
2007/2008 8 B Šachový klub Příbram-Baník A 1598 Vorm Petr Caissa Úholičky B 1636 0
2007/2008 7 Č Šachový klub Příbram-Baník A 1598 Quach Hoang Binh ŠK Alva Příbram C 1709 0
2007/2008 6 B Šachový klub Příbram-Baník A 1598 Křížek Jaroslav ŠK Kladno C 1672 0
2007/2008 5 B Šachový klub Příbram-Baník A 1598 Netík Jiří TJ Český Lev Kolešovice A 1688 1
2007/2008 4 Č Šachový klub Příbram-Baník A 1598 Mrnka Václav ŠO Stochov 1654 1
2007/2008 2 Č Šachový klub Příbram-Baník A 1598 Švach Jan ŠK Řevnice A 1585 1
2007/2008 1 B Šachový klub Příbram-Baník A 1598 Minařík Petr ŠK Kladno D 1735 0
2006/2007 11 B ŠK Příbram - Baník A 1536 Doubek Martin ŠK Kladno C 1739 ½
2006/2007 10 Č ŠK Příbram - Baník A 1536 Kantořík Pavel TJ Český lev Kolešovice 1658 1
2006/2007 9 B ŠK Příbram - Baník A 1536 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad A 1549 1
2006/2007 8 Č ŠK Příbram - Baník A 1536 Spartak Žebrák B 1
2006/2007 6 Č ŠK Příbram - Baník A 1536 Haman Jakub ŠK Kladno D 1340 0
2006/2007 5 B ŠK Příbram - Baník A 1536 Spěváček Jiří NOVA Kladno A 1572 1
2006/2007 4 Č ŠK Příbram - Baník A 1536 Kohout Josef ŠK Rakovník B 1985 0
2006/2007 3 Č ŠK Příbram - Baník A 1536 Vorm Petr Caissa Úholičky B 1604 1
2006/2007 2 B ŠK Příbram - Baník A 1536 Štufka Karel ŠK Alva Pb Příbram C 1722 0
2006/2007 1 Č ŠK Příbram - Baník A 1536 Turický David Lokomotiva Zdice A 1486 1
2006/2007 11 B ŠK Příbram - Baník B 1536 Saxlová Markéta ŠK Alva Pb Příbram E 1561 0
2006/2007 10 Č ŠK Příbram - Baník B 1536 Sladovník Roman TJ Jince A 1446 1
2006/2007 9 B ŠK Příbram - Baník B 1536 Bohdanecký Rudolf Lokomotiva Zdice B 1558 1
2006/2007 8 Č ŠK Příbram - Baník B 1536 Kafura Juraj Kovohutě Příbram 1710 0
2006/2007 7 Č ŠK Příbram - Baník B 1536 Kuba Milan ŠK Alva Pb Příbram D 1515 ½
2006/2007 5 B ŠK Příbram - Baník B 1536 Šebák Martin Lokomotiva Beroun B 1250 1
2006/2007 4 B ŠK Příbram - Baník B 1536 Fairaisl Dušan ŠK Hostomice 1733 0
2006/2007 3 Č ŠK Příbram - Baník B 1536 Veselý Roman SK Liteň 1622 0
2006/2007 2 B ŠK Příbram - Baník B 1536 Steiner Juraj ŠK Řevnice 1907 1
2005/2006 11 B SOU Příbram A 1493 Freiman Libor ŠO Stochov ½
2005/2006 10 Č SOU Příbram A 1493 Šlégr Josef TJ Kolešovice 1675 ½
2005/2006 9 Č SOU Příbram A 1493 Zach Tomáš Spartak Žebrák B 1654 0
2005/2006 8 B SOU Příbram A 1493 Littmann Jiří ŠK Kladno D 1737 1
2005/2006 7 Č SOU Příbram A 1493 Slavík Antonín TJ Jince A 1407 ½
2005/2006 6 B SOU Příbram A 1493 Picek Jaromír SK DDM Slaný A 1525 0
2005/2006 5 Č SOU Příbram A 1493 Tóth Václav NOVA Kladno A 1684 ½
2005/2006 4 B SOU Příbram A 1493 Wasserbauer Radek ŠK Rakovník B 1397 ½
2005/2006 11 B TJ SOU Příbram B 1493 Budil Stanislav ŠK Hostomice A 1443 1
2005/2006 10 Č TJ SOU Příbram B 1493 Vicka Václav TJ Lokomotiva Beroun B 1768 1
2005/2006 9 B TJ SOU Příbram B 1493 Sladovník Roman TJ Jince B 1391 1
2005/2006 7 B TJ SOU Příbram B 1493 Rutter Lidmila Lokomotiva Zdice A 1650 0
2005/2006 6 Č TJ SOU Příbram B 1493 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1761 0
2005/2006 4 B TJ SOU Příbram B 1493 Lev Pavel ŠK Rakovník C 1318 1
2005/2006 3 Č TJ SOU Příbram B 1493 Brůna Pavel ŠK Kovohutě Příbram A 1865 0
2005/2006 2 B TJ SOU Příbram B 1493 Jurčovský Zdeněk ŠK Alva Pb Příbram D 1593 1
2005/2006 1 Č TJ SOU Příbram B 1493 Prcín Ivo Lokomotiva Zdice B 1250 1
2004/2005 11 B TJ SOU Příbram A 1471 Zeisek Václav TJ Jince A 1536 ½
2004/2005 8 B TJ SOU Příbram A 1471 Voříšek Martin TJ Sokol Benešov B 1
2004/2005 7 Č TJ SOU Příbram A 1471 Ficko Marián ŠK KDJS Sedlčany A 1679 ½
2004/2005 6 B TJ SOU Příbram A 1471 Kocourek Jaroslav ŠK Řevnice A 1
2004/2005 5 Č TJ SOU Příbram A 1471 Prášek Vladimír Spartak Žebrák A 1643 1
2004/2005 4 B TJ SOU Příbram A 1471 Škvor Jiří Sokol Neveklov 1476 1
2004/2005 3 Č TJ SOU Příbram A 1471 Ryšánek Zdeněk Spartak Vlašim B 1
2004/2005 1 Č TJ SOU Příbram A 1471 Noha Petr ŠK ALVA Příbram C 1737 0
2003/2004 9 Č SOU Příbram A 1443 Homola Karel Rakovník B 1755 0
2003/2004 6 B SOU Příbram A 1443 Vácha Milan ALVA Příbram C 1571 0
2003/2004 5 Č SOU Příbram A 1443 Novák Ladislav ALVA Příbram D 1470 1
2003/2004 10 B SOU Dubno B 1443 Mráz Vojtěch Alva Příbram E 1309 1
2003/2004 9 Č SOU Dubno B 1443 Vopička Miroslav Lokomotiva Zdice ½
2003/2004 8 B SOU Dubno B 1443 Zeisek Václav TJ Jince B 0
2003/2004 7 Č SOU Dubno B 1443 Šedivý Vlastimil Kovohutě Příbram 1704 ½
2003/2004 5 Č SOU Dubno B 1443 Mráz Vojtěch Alva Příbram E 1309 0
2003/2004 3 Č SOU Dubno B 1443 Krčál Michal TJ Jince B 1
2003/2004 2 B SOU Dubno B 1443 Vošmik Milan Kovohutě Příbram 1614 0
2003/2004 1 B SOU Dubno B 1443 Kadeřábek Jiří ŠK Hostomice 1465 1