Hráč Pýcha Patrik

Pýcha Patrik

User Pic
Jméno: Pýcha Patrik
Oddíl: TJ Spartak Vlašim
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2041
Elo mezinárodní: 2042
ID: 32056
FIDE ID: 344630
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Spartak Vlašim B 2049 1998 Bauer Jindřich Český lev Kolešovice A 2133 2121 0
2018/2019 10 Spartak Vlašim B 2027 1998 Richter Martin Sokol Bakov nad Jizerou B 1981 1988 1
2018/2019 9 Spartak Vlašim B 2027 1998 Slapnička Karel TJ Kralupy nad Vltavou A 1982 1986 0
2018/2019 8 Spartak Vlašim B 2033 1998 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 2016 ½
2018/2019 7 Spartak Vlašim B 2033 1998 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1821 1848 ½
2018/2019 6 Spartak Vlašim B 1998 1998 Dudek Jaromír DDM Sokol Nymburk A 1932 1933 ½
2018/2019 4 Spartak Vlašim B 1989 2028 Valtr Tomáš JOLY Lysá nad Labem E 1957 1949 1
2018/2019 3 Spartak Vlašim B 2034 2028 Lhotský Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 D 1964 1930 ½
2018/2019 2 Spartak Vlašim B 2034 2028 Plášek Zdeněk ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1998 1990 ½
2018/2019 1 Spartak Vlašim B 2032 2028 Šulc Jakub Šachklub města Dobrovice A 1658 1735 1
2017/2018 10 Spartak Vlašim B 2119 2079 Hejda Antonín JOLY Lysá nad Labem E 1992 2035 1
2017/2018 8 Spartak Vlašim B 2098 2079 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice A 2122 2176 ½
2017/2018 7 Spartak Vlašim B 2098 2079 Mareš Vladimír Příbram Baník A 1957 1975 1
2017/2018 6 Spartak Vlašim B 2093 2079 Lizner Milan Klub šachistů Říčany 1925 C 1900 1899 1
2017/2018 4 Spartak Vlašim B 2119 2079 Bauer Jindřich Český lev Kolešovice A 2088 2096 0
2017/2018 2 Spartak Vlašim B 2119 2079 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1854 1865 1
2017/2018 9 Jezdci Jundrov 2098 2079 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno B 2146 2134 1
2017/2018 8 Jezdci Jundrov 2098 2079 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov 1770 1754 1
2017/2018 3 Jezdci Jundrov 2119 2079 Stančík Jakub Zbrojovka Vsetín 2104 2089 0
2017/2018 2 Jezdci Jundrov 2119 2079 Balšínek Pavel SK Podlužan Prušánky 2010 2038 0
2016/2017 9 Jezdci Jundrov 2062 2091 Mayer Josef SK Podlu�an Pru��nky 2095 2029 1
2015/2016 8 Spartak Vlašim C 2062 2091 Kopecký Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1909 1913 ½
2015/2016 7 Spartak Vlašim C 2062 2091 Poborský Josef Sokol Sendražice A 1995 1920 ½
2015/2016 6 Spartak Vlašim C 2062 2091 Gernert Otakar Sokol Struhařov A 2034 2047 ½
2015/2016 5 Spartak Vlašim C 2062 2091 Čermák Jan ŠK Český Brod A 1954 1994 ½
2015/2016 4 Spartak Vlašim C 2062 2091 Vaníček Lukáš Sokol Bakov nad Jizerou B 1930 1881 ½
2015/2016 3 Spartak Vlašim C 2062 2091 Kaplan Tomáš Sokol Kolín B 2010 1980 1
2015/2016 2 Spartak Vlašim C 2062 2091 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice B 1943 1906 ½
2015/2016 11 Spartak Vlašim B 2062 2091 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Černými lesy 2158 2094 0
2015/2016 10 Spartak Vlašim B 2062 2091 Husárik Braňko JOLY Lysá nad Labem E 2138 2140 ½
2015/2016 9 Spartak Vlašim B 2062 2091 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 2115 2088 ½
2015/2016 8 Spartak Vlašim B 2062 2091 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice 1736 1829 1
2015/2016 7 Spartak Vlašim B 2062 2091 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2003 2058 ½
2015/2016 6 Spartak Vlašim B 2062 2091 Štursa Jan Caissa Úholičky 2054 2066 ½
2015/2016 5 Spartak Vlašim B 2062 2091 Sladovník Tomáš Šachový klub Zdice 1975 1960 1
2015/2016 4 Spartak Vlašim B 2062 2091 Jelagin Konstantin Šachový klub Příbram Baník 1872 1910 1
2015/2016 3 Spartak Vlašim B 2062 2091 Franěk Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 1937 2012 1
2015/2016 2 Spartak Vlašim B 2062 2091 Seifert Milan DDM Sokol Nymburk 2055 2075 ½
2015/2016 1 Spartak Vlašim B 2062 2091 Lochman Václav Šachklub města Dobrovice 2003 1984 1
2014/2015 11 Spartak Vlašim B 2035 2020 Hánl František ŠK Kralupy nad Vltavou 1924 1905 1
2014/2015 9 Spartak Vlašim B 2035 2020 Horníček Jiří DDM Sokol Nymburk 2166 2154 ½
2014/2015 8 Spartak Vlašim B 2035 2020 Vlach Karel Caissa Úholičky 2128 2135 0
2014/2015 7 Spartak Vlašim B 2035 2020 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Černými lesy 2169 2173 ½
2014/2015 5 Spartak Vlašim B 2035 2020 Kolář Pavel JOLY Lysá nad Labem D 2154 2150 ½
2014/2015 3 Spartak Vlašim B 2035 2020 Slanec Jan Šachový klub Rakovník 1968 1977 1
2014/2015 2 Spartak Vlašim B 2035 2020 Stluka Petr SK Pyrit Příbram 2198 2198 0
2014/2015 1 Spartak Vlašim B 2035 2020 Drábek Vojtěch Cayman Pharma Neratovice B 2156 2147 1
2014/2015 11 Dolní Kralovice 2035 2020 Hejný Jaroslav Silko Gambit Jihlava 2061 2063 ½
2014/2015 10 Dolní Kralovice 2035 2020 Žigo Viktor ŠK Gordic 2255 2253 ½
2014/2015 8 Dolní Kralovice 2035 2020 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha B 1773 1826 0
2014/2015 7 Dolní Kralovice 2035 2020 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad B 2122 2122 0
2014/2015 6 Dolní Kralovice 2035 2020 Kostroun Petr Sokol Praha-Kobylisy B 1884 1915 0
2014/2015 4 Dolní Kralovice 2035 2020 Vala Filip TJ Sparta Kutná Hora 2123 2136 ½
2014/2015 3 Dolní Kralovice 2035 2020 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 2061 2061 1
2014/2015 2 Dolní Kralovice 2035 2020 Michálek František Sokol Kolín 2056 2080 ½
2014/2015 1 Dolní Kralovice 2035 2020 Kořenek František ŠK Joly Lysá nad Labem C 2129 2095 1
2014/2015 6 TJ Spartak Vlašim 2035 2020 Husárik Braňko ŠK Joly Lysá nad Labem B 2156 2150 0
2014/2015 4 TJ Spartak Vlašim 2035 2020 Folk Petr TJ Bohemians Praha 2154 2171 ½
2013/2014 7 TJ Spartak Vlašim 1994 1999 Fusková Martina BŠS Frýdek-Místek 1955 2028 ½
2013/2014 6 TJ Spartak Vlašim 1994 1999 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny A 2089 2073 1
2013/2014 5 TJ Spartak Vlašim 1994 1999 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Královo Pole 1827 1903 ½
2013/2014 4 TJ Spartak Vlašim 1994 1999 Nytra Petr SK Slavia Orlová A 1756 1856 0
2013/2014 3 TJ Spartak Vlašim 1994 1999 Eret Jonáš TJ Sokol Klatovy 1898 1941 1
2013/2014 2 TJ Spartak Vlašim 1994 1999 Nový Filip SK OAZA Praha 1803 1855 1
2013/2014 1 TJ Spartak Vlašim 1994 1999 Škuthan Jiří Chess Most 1820 1726 1
2013/2014 11 Dolní Kralovice 1994 1999 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 1984 1989 0
2013/2014 10 Dolní Kralovice 1994 1999 Kopecký Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou 1966 1942 ½
2013/2014 9 Dolní Kralovice 1994 1999 Slanec Jan Šachový klub Rakovník 1951 1967 1
2013/2014 8 Dolní Kralovice 1994 1999 Bodický Michal SK Pyrit Příbram 1943 1971 1
2013/2014 7 Dolní Kralovice 1994 1999 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2151 2152 1
2013/2014 6 Dolní Kralovice 1994 1999 Seifert Milan DDM Sokol Nymburk 2044 2119 ½
2013/2014 5 Dolní Kralovice 1994 1999 Petruň Milan Šachklub města Dobrovice 1933 1942 1
2013/2014 4 Dolní Kralovice 1994 1999 Šilhan Petr TJ Neratovice B 2050 2045 ½
2013/2014 3 Dolní Kralovice 1994 1999 Fiala Jan TJ Bohemia Poděbrady 1972 1964 0
2013/2014 2 Dolní Kralovice 1994 1999 Maršálek Luboš Caissa Úholičky 1985 1973 1
2013/2014 1 Dolní Kralovice 1994 1999 Plášek Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 2038 2036 ½
2013/2014 11 Spartak Vlašim B 1994 1999 Lacza Tibor Sokol Buštěhrad A 2079 2079 ½
2013/2014 10 Spartak Vlašim B 1994 1999 Stojković Andreja ŠK Liběhrad Libčice A 2032 ½
2013/2014 9 Spartak Vlašim B 1994 1999 Wasserbauer Radek Český Lev Kolešovice A 2141 2168 0
2013/2014 8 Spartak Vlašim B 1994 1999 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 D 1955 1951 1
2013/2014 7 Spartak Vlašim B 1994 1999 Otruba Pavel Caissa Úholičky B 2044 2022 0
2013/2014 6 Spartak Vlašim B 1994 1999 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1861 1891 ½
2013/2014 5 Spartak Vlašim B 1994 1999 Veselský Michal Sokol Hostivice A 2160 2160 0
2013/2014 4 Spartak Vlašim B 1994 1999 Švadlenka Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1981 1987 ½
2013/2014 2 Spartak Vlašim B 1994 1999 Franc Ondřej ŠK Řevnice A 1909 2128 1
2013/2014 1 Spartak Vlašim B 1994 1999 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2084 2093 0
2013/2014 7 TJ Spartak Vlašim 1994 1999 Eret Jonáš TJ Sokol Klatovy 1898 1941 1
2013/2014 6 TJ Spartak Vlašim 1994 1999 Nový Filip SK OAZA Praha 1803 1855 1
2013/2014 5 TJ Spartak Vlašim 1994 1999 Dolanský Lukáš ŠACHklub SIMOPT Tábor 1590 1792 ½
2013/2014 4 TJ Spartak Vlašim 1994 1999 Hejduk Miroslav Desko Liberec 1770 1836 1
2013/2014 3 TJ Spartak Vlašim 1994 1999 Škvařil Michal TJ Bohemians Praha 1726 1785 1
2013/2014 2 TJ Spartak Vlašim 1994 1999 Horák Aleš TJ Sokol Údlice 1989 2043 1
2013/2014 1 TJ Spartak Vlašim 1994 1999 Škuthan Jiří Chess Most 1820 1726 1
2012/2013 7 TRW Autoelektronika Vlašim 1925 1933 Navrátil Jiří 2222 ŠK Polabiny A 2057 2006 0
2012/2013 6 TRW Autoelektronika Vlašim 1925 1933 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek 2051 2079 0
2012/2013 5 TRW Autoelektronika Vlašim 1925 1933 Richterová Nataša ŠK Lokomotiva Brno 1945 2087 ½
2012/2013 4 TRW Autoelektronika Vlašim 1925 1933 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 1
2012/2013 3 TRW Autoelektronika Vlašim 1925 1933 Škvařil Michal TJ Bohemians Praha 1745 1740 1
2012/2013 2 TRW Autoelektronika Vlašim 1925 1933 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 1905 1970 1
2012/2013 1 TRW Autoelektronika Vlašim 1925 1933 Vykouk Jan Chess Most 1962 1985 1
2012/2013 11 ŠK Pravonín A 1925 1933 Novák Jiří SK Slavoj Čáslav A 1999 1971 1
2012/2013 10 ŠK Pravonín A 1925 1933 Třebický Jiří JAWA Brodce B 1739 1
2012/2013 9 ŠK Pravonín A 1925 1933 Zvára David TJ Spartak Vlašim B 2059 2102 1
2012/2013 8 ŠK Pravonín A 1925 1933 Štastný Miroslav Stříbrná Skalice A 1503 1761 1
2012/2013 6 ŠK Pravonín A 1925 1933 Vocilka Jiří TJ Sparta Kutná Hora B 1880 1898 ½
2012/2013 5 ŠK Pravonín A 1925 1933 Daneš Filip TJ Kavalier Sázava A 1868 0
2012/2013 4 ŠK Pravonín A 1925 1933 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1643 ½
2012/2013 3 ŠK Pravonín A 1925 1933 Procházka Petr Sokol Neveklov A 1974 2008 ½
2012/2013 2 ŠK Pravonín A 1925 1933 Hamrník Jan TJ Sokol Sendražice B 1819 1
2012/2013 1 ŠK Pravonín A 1925 1933 Skácel Jan TcJ Sokol Benešov A 2078 2087 ½
2012/2013 9 TRW autolektronika Vlašim 1925 1933 Matějka Petr TJ Bohemians Praha B 2117 2105 ½
2012/2013 7 TRW autolektronika Vlašim 1925 1933 Šlajs Vlastimil Sokol Tábor B 1920 1933 ½
2012/2013 5 TRW autolektronika Vlašim 1925 1933 Miesbauer Jan ŠACHklub Písek 1896 1832 0
2012/2013 4 TRW autolektronika Vlašim 1925 1933 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad B 2096 2098 ½
2012/2013 3 TRW autolektronika Vlašim 1925 1933 Hollan Petr SK OAZA Praha 1734 1904 1
2012/2013 2 TRW autolektronika Vlašim 1925 1933 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor A 2083 2071 0
2012/2013 7 TRW Autoelektronika Vlašim 1925 1933 Hurdzan Tomáš TJ Sokol Klatovy 1827 1825 1
2012/2013 6 TRW Autoelektronika Vlašim 1925 1933 Lužíková Nicola Klub šachistů Říčany 1925 1796 1772 1
2012/2013 5 TRW Autoelektronika Vlašim 1925 1933 Tůma Jan TJ Štefanydes Polička 1738 1788 1
2012/2013 4 TRW Autoelektronika Vlašim 1925 1933 Suchomel Tomáš Desko Liberec 1750 1824 1
2012/2013 3 TRW Autoelektronika Vlašim 1925 1933 Škvařil Michal TJ Bohemians Praha 1745 1740 1
2012/2013 2 TRW Autoelektronika Vlašim 1925 1933 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 1905 1970 1
2012/2013 1 TRW Autoelektronika Vlašim 1925 1933 Vykouk Jan Chess Most 1962 1985 1
2011/2012 7 TRW Autoelektronika Vlašim 1789 1892 Marek Matyáš BŠŠ Frýdek-Místek 1945 2114 0
2011/2012 6 TRW Autoelektronika Vlašim 1789 1892 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno 1949 1915 0
2011/2012 5 TRW Autoelektronika Vlašim 1789 1892 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 1865 1955 0
2011/2012 4 TRW Autoelektronika Vlašim 1789 1892 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov 1953 2051 0
2011/2012 3 TRW Autoelektronika Vlašim 1789 1892 Václavíček Lukáš 2222 ŠK Polabiny 1842 2017 ½
2011/2012 2 TRW Autoelektronika Vlašim 1789 1892 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice 1770 1868 ½
2011/2012 1 TRW Autoelektronika Vlašim 1789 1892 Kalužný Matyáš Sokol Údlice 1782 1856 ½
2011/2012 7 TRW Autoelektronika Vlašim 1789 1892 Václavíček Lukáš 2222 ŠK Polabiny 1842 2017 ½
2011/2012 6 TRW Autoelektronika Vlašim 1789 1892 Šourek Martin KŠ Říčany 1925 1831 1901 1
2011/2012 5 TRW Autoelektronika Vlašim 1789 1892 Hatašová Michaela ŠK Kladno 1628 1619 1
2011/2012 4 TRW Autoelektronika Vlašim 1789 1892 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice 1770 1868 ½
2011/2012 3 TRW Autoelektronika Vlašim 1789 1892 Suchomel Tomáš Desko Liberec 1718 1790 1
2011/2012 2 TRW Autoelektronika Vlašim 1789 1892 Hanzlík Daniel Chess Most 1690 1695 ½
2011/2012 1 TRW Autoelektronika Vlašim 1789 1892 Kalužný Matyáš Sokol Údlice 1782 1856 ½
2011/2012 11 Dolní Kralovice A 1789 1892 Snížek Květoslav TJ Sparta Kutná Hora B 1906 1914 ½
2011/2012 10 Dolní Kralovice A 1789 1892 Pech Hynek Sokol Kolín D 1807 1789 1
2011/2012 9 Dolní Kralovice A 1789 1892 Hroník Petr JAWA Brodce B 1966 1966 0
2011/2012 8 Dolní Kralovice A 1789 1892 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 F 1799 1766 1
2011/2012 7 Dolní Kralovice A 1789 1892 Král Pavel Sokol Neveklov 1683 1
2011/2012 6 Dolní Kralovice A 1789 1892 Poborský Josef TJ Sokol Sendražice B 1966 ½
2011/2012 5 Dolní Kralovice A 1789 1892 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole A 1771 ½
2011/2012 4 Dolní Kralovice A 1789 1892 Zvára David ŠK Pravonín 1979 2145 0
2011/2012 3 Dolní Kralovice A 1789 1892 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 E 2046 2027 ½
2011/2012 2 Dolní Kralovice A 1789 1892 Fiala Jan Sokol Český Brod B 1932 1935 1
2011/2012 10 Spartak Vlašim B 1789 1892 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 D 1914 1895 1
2011/2012 9 Spartak Vlašim B 1789 1892 Saxl Jiří SK Pyrit Příbram B 1720 1891 0
2011/2012 7 Spartak Vlašim B 1789 1892 Fialka Miroslav JAWA Brodce A 2071 2112 0
2011/2012 6 Spartak Vlašim B 1789 1892 Bouček Vlastimil ŠK Kostelec nad Č.l. B 2080 2025 1
2011/2012 5 Spartak Vlašim B 1789 1892 Vít Martin Klub šachistů Říčany 1925 C 1961 1961 ½
2011/2012 4 Spartak Vlašim B 1789 1892 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1857 1886 ½
2011/2012 3 Spartak Vlašim B 1789 1892 Novák Jiří Sokol Sendražice A 1962 1914 0
2011/2012 2 Spartak Vlašim B 1789 1892 Pauch Jan JOLY Lysá n.L. D 1977 2054 0
2011/2012 1 Spartak Vlašim B 1789 1892 Žák Zbyněk Sokol Pečky A 1908 0
2010/2011 7 TRW Autolektronika Vlašim 1623 Marek Matyáš BŠŠ Frýdek-Místek 1893 ½
2010/2011 6 TRW Autolektronika Vlašim 1623 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno 1986 0
2010/2011 5 TRW Autolektronika Vlašim 1623 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 1857 1
2010/2011 4 TRW Autolektronika Vlašim 1623 Týn Marek TJ Slovan Havířov 1906 0
2010/2011 3 TRW Autolektronika Vlašim 1623 Paukert Jindřich ŠK Kladno 1694 1
2010/2011 2 TRW Autolektronika Vlašim 1623 Suchomel Tomáš Desko Liberec 1673 1
2010/2011 1 TRW Autolektronika Vlašim 1623 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny 1757 ½
2010/2011 11 Spartak Dolní Kralovice A 1623 Daniel Jiří Joly Lysá nad Labem E 1870 0
2010/2011 10 Spartak Dolní Kralovice A 1623 Staněk Ondřej TJ Spartak Vlašim B 2027 0
2010/2011 9 Spartak Dolní Kralovice A 1623 Sasyn Stanislav ŠK Příbram Baník A 1630 ½
2010/2011 7 Spartak Dolní Kralovice A 1623 Lacina Ladislav Klub šachistů Říčany 1925 F 1736 ½
2010/2011 6 Spartak Dolní Kralovice A 1623 Nguyenová Adéla TJ Sokol Benešov A 1600 ½
2010/2011 4 Spartak Dolní Kralovice A 1623 Laubacher Luděk Sokol Neveklov A 1557 ½
2010/2011 3 Spartak Dolní Kralovice A 1623 Kraisl Vlastimil SK Pyrit Příbram C 1688 1
2010/2011 2 Spartak Dolní Kralovice A 1623 Fencl Pavel ŠK Zdice A 1930 0
2010/2011 7 TRW Autolektronika Vlašim 1623 Paukert Jindřich ŠK Kladno 1694 1
2010/2011 6 TRW Autolektronika Vlašim 1623 Toman Ondřej Sokol Údlice 1758 1
2010/2011 5 TRW Autolektronika Vlašim 1623 Hollan Martin SK OAZA Praha 1543 ½
2010/2011 4 TRW Autolektronika Vlašim 1623 Suchomel Tomáš Desko Liberec 1673 1
2010/2011 3 TRW Autolektronika Vlašim 1623 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice 1751 1
2010/2011 2 TRW Autolektronika Vlašim 1623 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny 1757 ½
2010/2011 1 TRW Autolektronika Vlašim 1623 Gregor Jiří ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1700 ½
2010/2011 1 TRW autoelektronika Vlašim 1623 Mrkos Miroslav TJ Pankrác "B" 2088 0
2009/2010 7 TJ Spartak Vlašim 1539 Slívová Veronika TJ Slovan Havířov 1748 0
2009/2010 6 TJ Spartak Vlašim 1539 Kožúšek Daniel ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1494 1
2009/2010 5 TJ Spartak Vlašim 1539 Skořepa Tomáš Sokol Bedřichov 1345 1
2009/2010 4 TJ Spartak Vlašim 1539 Fusková Martina ŠK Staré Město 1694 0
2009/2010 3 TJ Spartak Vlašim 1539 Kejhová Lenka TJ Union Plzeň 1569 ½
2009/2010 2 TJ Spartak Vlašim 1539 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 1845 0
2009/2010 1 TJ Spartak Vlašim 1539 Kadlec Daniel ŠK Most 1443 1
2009/2010 7 TJ Spartak Vlašim 1539 Sabolová Kristýna TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1765 ½
2009/2010 6 TJ Spartak Vlašim 1539 Pajerský Michal TJ Desko Liberec 1686 1
2009/2010 5 TJ Spartak Vlašim 1539 Němcová Kamila SK OAZA Praha 1
2009/2010 4 TJ Spartak Vlašim 1539 Kejhová Lenka TJ Union Plzeň 1569 ½
2009/2010 3 TJ Spartak Vlašim 1539 Jánská Jitka ŠK Sokol Klatovy 1457 1
2009/2010 2 TJ Spartak Vlašim 1539 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 1845 0
2009/2010 1 TJ Spartak Vlašim 1539 Kadlec Daniel ŠK Most 1443 1
2009/2010 5 Spartak Vlašim B 1539 Sokol Český Brod B 1
2008/2009 11 Spartak Vlašim B 1441 Zrůstová Helena Sokol Kolín C 1533 0
2008/2009 10 Spartak Vlašim B 1441 Turek František Biomedica Říčany F 1482 ½
2008/2009 5 Spartak Vlašim B 1441 Výborný Václav Slavoj Čáslav 1524 1
2008/2009 11 TRW Autoelektronika Vlašim 1441 Shejbalová Adéla Biomedica Říčany C 1250 1
2008/2009 10 TRW Autoelektronika Vlašim 1441 Vlček Vilém Biomedica Říčany B 1405 ½
2008/2009 9 TRW Autoelektronika Vlašim 1441 Krejčí Patrik ŠK Řevnice 1305 1
2008/2009 8 TRW Autoelektronika Vlašim 1441 Špolc Ondřej DDM Praha 6 A 1371 1
2008/2009 7 TRW Autoelektronika Vlašim 1441 Boček Tadeáš ŠK Duras BVK Brno A 1581 ½
2008/2009 6 TRW Autoelektronika Vlašim 1441 Richterová Nataša ŠK Duras BVK Brno B 1250 1
2008/2009 5 TRW Autoelektronika Vlašim 1441 Junek Jakub ŠO DKV České Budějovice 1355 1
2008/2009 4 TRW Autoelektronika Vlašim 1441 Knotek Petr ŠACHklub Tábor 1250 1
2008/2009 3 TRW Autoelektronika Vlašim 1441 Košut Tomáš TJ Náměšťnad Oslavou 1395 ½
2008/2009 2 TRW Autoelektronika Vlašim 1441 Bobisud František TJ Bohemians Praha 1326 ½
2008/2009 1 TRW Autoelektronika Vlašim 1441 Pokorná Karolína ŠK Smíchov - Praha A 1418 0
2007/2008 11 TRW Autoelektronika Vlašim 1250 Skořepa Jakub Sokol Bedřichov 1100 1
2007/2008 10 TRW Autoelektronika Vlašim 1250 Dušek Vladimír QCC DKV Č. Budějovice 1100 1
2007/2008 9 TRW Autoelektronika Vlašim 1250 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice 1250 1
2007/2008 8 TRW Autoelektronika Vlašim 1250 Macková Veronika ŠK Smíchov - Praha 1270 1
2007/2008 7 TRW Autoelektronika Vlašim 1250 Srostlík Zdeněk TJ Sokol Kobylisy 1100 1
2007/2008 6 TRW Autoelektronika Vlašim 1250 Šebo Viktor SK OAZA Praha B 1000 1
2007/2008 5 TRW Autoelektronika Vlašim 1250 Pokorná Alžběta Šachklub Tábor 1250 1
2007/2008 4 TRW Autoelektronika Vlašim 1250 Pikhart Miroslav Sokol Tábor 1250 0