Hráč Kasl Tomáš

Kasl Tomáš

User Pic
Jméno: Kasl Tomáš
Oddíl: Šachový klub Zdice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1724
Elo mezinárodní: 0
ID: 6375
FIDE ID: 379751
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 ŠK Zdice B 0 1724 Zeisek Václav TJ Jince 0 1577 0
2018/2019 4 ŠK Zdice B 0 1724 Pechoč Bohumil ŠK Kovohutě Příbram 1930 1916 1
2018/2019 1 ŠK Zdice B 0 1724 Vengrin Jakub Český lev Kolešovice D 0 1081 1
2017/2018 10 Zdice B 0 1736 Šimák Ivo KDJS Sedlčany C 1482 1503 0
2015/2016 5 ŠK Zdice B 1751 Galandák Daniel Mníšek pod Brdy 1563 0
2015/2016 4 ŠK Zdice B 1751 Šimák Roman ŠK KDJS Sedlčany B 1596 1582 1
2014/2015 11 ŠK Zdice B 1762 Havelka Jiří ŠK Řevnice B 1524 1619 ½
2014/2015 9 ŠK Zdice B 1762 Veselský Jan TJ Sokol Hostivice B 1640 1681 0
2014/2015 8 ŠK Zdice B 1762 Civín Dominik TJ Jince A 1697 1777 ½
2014/2015 7 ŠK Zdice B 1762 Kutil Pavel ŠK KDJS Sedlčany A 1541 1
2014/2015 5 ŠK Zdice B 1762 Potůček Milan Sokol Neveklov A 1420 1
2014/2015 1 ŠK Zdice B 1762 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník B 1621 ½
2013/2014 10 ŠK Zdice B 1792 Kotyk Václav ŠK Rakovník B 1792 1840 0
2013/2014 8 ŠK Zdice B 1792 Čížkovský Ota ŠK Zlonice A 1730 1709 ½
2013/2014 7 ŠK Zdice B 1792 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad C 1659 1686 ½
2013/2014 6 ŠK Zdice B 1792 Spousta Jan Sokol Hostivice B 1753 1861 0
2013/2014 5 ŠK Zdice B 1792 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad B 1828 1918 ½
2013/2014 4 ŠK Zdice B 1792 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1632 1781 0
2013/2014 3 ŠK Zdice B 1792 Růžička Miloš SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1959 0
2013/2014 2 ŠK Zdice B 1792 Habran Ivo ŠK Merkur Kladno B 1823 ½
2013/2014 1 ŠK Zdice B 1792 Králík Vladimír ŠK Příbram Baník A 1787 ½
2013/2014 11 ŠK Zdice A 1792 Hroník Petr JAWA Brodce A 1960 1980 0
2013/2014 3 ŠK Zdice A 1792 Müller Jan Český Lev Kolešovice A 1756 1817 ½
2013/2014 2 ŠK Zdice A 1792 Jiroušek Filip Klub šachistů Říčany 1925 D 1776 1817 ½
2012/2013 11 TJ Lokomotiva Beroun A 1775 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad B 1916 1908 1
2012/2013 10 TJ Lokomotiva Beroun A 1775 Plháček Václav ŠK Medvědi Zvole A 1808 1822 0
2012/2013 8 TJ Lokomotiva Beroun A 1775 Kunágl Josef ŠK Mníšek pod Brdy 1895 0
2012/2013 7 TJ Lokomotiva Beroun A 1775 Sochor František ŠK Merkur Kladno B 1867 ½
2012/2013 4 TJ Lokomotiva Beroun A 1775 Králík Vladimír ŠK Příbram Baník A 1779 ½
2012/2013 3 TJ Lokomotiva Beroun A 1775 Hlavnička Karel Klub šachistů Říčany 1925 F 1943 ½
2012/2013 2 TJ Lokomotiva Beroun A 1775 Třešňák Lukáš TJ Jince A 1758 1843 ½
2012/2013 5 ŠK Zdice A 1775 Spilka Jiří Český Lev Kolešovice A 1992 1837 1
2011/2012 11 TJ Lokomotiva Beroun "A" 1769 Hochman Jan ŠK Kladno "C" 2008 1933 ½
2011/2012 10 TJ Lokomotiva Beroun "A" 1769 Holovčák Jiří ŠOTP NOVA Kladno "A" 2001 1831 ½
2011/2012 7 TJ Lokomotiva Beroun "A" 1769 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad "B" 1709 ½
2011/2012 6 TJ Lokomotiva Beroun "A" 1769 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky "C" 1697 0
2011/2012 5 TJ Lokomotiva Beroun "A" 1769 Krafka Jan ŠK Merkur Kladno "A" 2041 1950 1
2011/2012 4 TJ Lokomotiva Beroun "A" 1769 Rosenbaum Vít ŠK Zdice "A" 2061 2076 0
2011/2012 3 TJ Lokomotiva Beroun "A" 1769 Hofner František Slovan Velvary 1871 ½
2010/2011 11 Lokomotiva Beroun A 1771 Jirkovský Tomáš ŠK Rakovník C 2003 0
2010/2011 10 Lokomotiva Beroun A 1771 Klán Ladislav ŠK MěÚ Hostomice 1100 ½
2010/2011 9 Lokomotiva Beroun A 1771 Arnolt Jiří Mníšek pod Brdy 1000 1
2010/2011 5 Lokomotiva Beroun A 1771 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1566 1
2010/2011 4 Lokomotiva Beroun A 1771 Bureš Stanislav Lokomotiva Beroun B 1583 ½
2010/2011 3 Lokomotiva Beroun A 1771 Šedivý Vlastimil ŠK Kovohutě Příbram 1693 ½
2010/2011 2 Lokomotiva Beroun A 1771 Hlavsa Miroslav ŠK Příbram - Baník B 1460 1
2010/2011 1 Lokomotiva Beroun A 1771 Zadina Tomáš TJ Jince B 1368 1
2009/2010 9 Lokomotiva Beroun A 1795 Straka Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1909 0
2009/2010 8 Lokomotiva Beroun A 1795 Nemastil Lubomír Sokol Hostivice B 1598 0
2009/2010 7 Lokomotiva Beroun A 1795 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2008 0
2009/2010 6 Lokomotiva Beroun A 1795 Erban Jiří Český Lev Kolešovice A 2057 ½
2009/2010 5 Lokomotiva Beroun A 1795 Saxl Jiří ŠK Příbram Baník A 1862 1
2009/2010 4 Lokomotiva Beroun A 1795 Slanec Jan ŠK Rakovník B 1894 0
2009/2010 3 Lokomotiva Beroun A 1795 Steiner Juraj ŠK Řevnice A 1914 0
2009/2010 1 Lokomotiva Beroun A 1795 Šnajdr Tomáš ŠK Merkur Kladno 1913 1
2008/2009 11 Lokomotiva Beroun A 1841 Wasserbauer Radek ŠK Rakovník B 1887 0
2008/2009 9 Lokomotiva Beroun A 1841 Obrázek Karel Sokol Hostivice B 1844 0
2008/2009 8 Lokomotiva Beroun A 1841 Abraham Karel ŠK Kladno C 1921 ½
2008/2009 7 Lokomotiva Beroun A 1841 Hejda Václav Český Lev Kolešovice A 1864 ½
2008/2009 6 Lokomotiva Beroun A 1841 Mareš Jiří ŠK Zdice A 1834 ½
2008/2009 5 Lokomotiva Beroun A 1841 Cozl David ŠK Řevnice A 1930 0
2008/2009 4 Lokomotiva Beroun A 1841 Hofner František ŠO Stochov 1847 ½
2008/2009 3 Lokomotiva Beroun A 1841 Straka Vojtěch ŠK Medvědi Zvole A 2039 0
2008/2009 2 Lokomotiva Beroun A 1841 Hoch Václav ŠK Pyrit Příbram C 1815 0
2008/2009 1 Lokomotiva Beroun A 1841 Kazimour František ŠK Hotel Merkur Kladno 1915 0
2007/2008 11 TJ Lokomotiva Beroun A 1843 Cozl David ŠK Řevnice A 1927 ½
2007/2008 10 TJ Lokomotiva Beroun A 1843 Sokol Roman ŠK Kladno D 1935 ½
2007/2008 9 TJ Lokomotiva Beroun A 1843 Rosenbaum Pavel Lokomotiva Zdice A 1992 0
2007/2008 8 TJ Lokomotiva Beroun A 1843 Tričkov Vasil TJ Sokol Hostivice A 2353 0
2007/2008 7 TJ Lokomotiva Beroun A 1843 Polák Petr NOVA Kladno A 1993 ½
2007/2008 6 TJ Lokomotiva Beroun A 1843 Novák Jindřich Caissa Úholičky B 2038 1
2007/2008 5 TJ Lokomotiva Beroun A 1843 Hoch Václav ŠK Alva Příbram C 1790 ½
2007/2008 4 TJ Lokomotiva Beroun A 1843 Kural Jaroslav ŠK Kladno C 1977 0
2007/2008 3 TJ Lokomotiva Beroun A 1843 Novák Milan Šachový klub Příbram-Baník A 1968 0
2007/2008 1 TJ Lokomotiva Beroun A 1843 Hinz František TJ Český Lev Kolešovice A 1992 0
2006/2007 11 Lokomotiva Beroun A 1828 Mareš Jiří Spartak Žebrák B 1850 ½
2006/2007 10 Lokomotiva Beroun A 1828 Slanec Jan ŠK Rakovník B 1732 1
2006/2007 9 Lokomotiva Beroun A 1828 Sokol Roman ŠK Kladno D 1891 1
2006/2007 8 Lokomotiva Beroun A 1828 Klein Eduard NOVA Kladno A 1842 ½
2006/2007 7 Lokomotiva Beroun A 1828 Novák Milan ŠK Příbram - Baník A 1946 ½
2006/2007 6 Lokomotiva Beroun A 1828 Vaněček Jiří Caissa Úholičky B 2035 ½
2006/2007 5 Lokomotiva Beroun A 1828 Sladovník Tomáš ŠK Alva Pb Příbram C 1786 ½
2006/2007 4 Lokomotiva Beroun A 1828 Rosenbaum Vít Lokomotiva Zdice A 1829 ½
2006/2007 3 Lokomotiva Beroun A 1828 Čižinský Jiří ŠK Kladno C 1928 ½
2006/2007 2 Lokomotiva Beroun A 1828 Hinz František TJ Český lev Kolešovice 1946 0
2006/2007 1 Lokomotiva Beroun A 1828 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad A 1888 0
2005/2006 11 Lokomotiva BerounA 1856 Pokorný Zdeněk TJ Jince A 1948 ½
2005/2006 10 Lokomotiva BerounA 1856 Vítek Jan SK DDM Slaný A 1735 ½
2005/2006 9 Lokomotiva BerounA 1856 Klein Eduard NOVA Kladno A 1851 ½
2005/2006 8 Lokomotiva BerounA 1856 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1805 1
2005/2006 7 Lokomotiva BerounA 1856 Fojtík Václav TJ Kolešovice 1886 ½
2005/2006 6 Lokomotiva BerounA 1856 Krafka Jan ŠK Kladno C 1876 0
2005/2006 4 Lokomotiva BerounA 1856 Kabát Jiří ŠO Stochov 1808 0
2005/2006 3 Lokomotiva BerounA 1856 Kraus Roman SOU Příbram A 1647 ½
2005/2006 2 Lokomotiva BerounA 1856 Hovorka Jakub Spartak Žebrák B 1991 1
2005/2006 1 Lokomotiva BerounA 1856 Čechal Josef ŠK Kladno D 1860 ½
2005/2006 11 Lokomotiva Zdice A 1856 Rotter Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun B 1733 ½
2005/2006 10 Lokomotiva Zdice A 1856 Slavík Antonín TJ Jince B 1407 1
2005/2006 9 Lokomotiva Zdice A 1856 Saxlová Markéta ŠK Alva Pb Příbram E 1566 1
2005/2006 8 Lokomotiva Zdice A 1856 Válek Martin ŠK Řevnice A 1653 ½
2005/2006 6 Lokomotiva Zdice A 1856 Ratušny Arsen ŠK Liteň A 1983 0
2005/2006 5 Lokomotiva Zdice A 1856 Georgiev Lukáš ŠK Rakovník C 1619 ½
2005/2006 3 Lokomotiva Zdice A 1856 Kuba Milan ŠK Alva Pb Příbram D 1536 0
2005/2006 2 Lokomotiva Zdice A 1856 Rosenbaumová Eva Lokomotiva Zdice B 1250 1
2005/2006 1 Lokomotiva Zdice A 1856 Klán František ŠK Hostomice A 1602 1
2004/2005 11 TJ Loko Beroun A 1841 Hanibal Kamil S.Emerge Ml.Bol. B 1933 ½
2004/2005 10 TJ Loko Beroun A 1841 Satranský Jaroslav ŠK Rakovník A 2118 ½
2004/2005 9 TJ Loko Beroun A 1841 Kalivoda Libor Alva Pb Příbram B 1845 ½
2004/2005 8 TJ Loko Beroun A 1841 Hochman Jan ŠK Rakovník B 1678 1
2004/2005 7 TJ Loko Beroun A 1841 Janda Eduard TJ Neratovice B 1943 1
2004/2005 6 TJ Loko Beroun A 1841 Ďúran Tomáš Sokol Bakov n.J. A 2147 0
2004/2005 4 TJ Loko Beroun A 1841 Kopřiva Petr TJ Sokol Mělník A 1940 1
2004/2005 3 TJ Loko Beroun A 1841 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno B 1940 0
2004/2005 2 TJ Loko Beroun A 1841 Čermák Michal Joly Lysá n.L. B 1994 0
2004/2005 1 TJ Loko Beroun A 1841 Jeřábek Jindřich AŠ Ml.Boleslav A 1999 0
2003/2004 10 TJ Loko Beroun 1820 Hackel Luděk SK Mělník 1885 2020 0
2003/2004 9 TJ Loko Beroun 1820 Červinka Pavel Spol. Neratovice B 1799 ½
2003/2004 8 TJ Loko Beroun 1820 Mintěl Milan Caissa Uholicky 2016 0
2003/2004 7 TJ Loko Beroun 1820 Čechal Josef SK Kladno C 1910 1
2003/2004 6 TJ Loko Beroun 1820 Krejčí Jan TJ CeSTV Jince 1602 1
2003/2004 5 TJ Loko Beroun 1820 Švejdar Luděk Sokol Bakov n.J. 1950 1
2003/2004 4 TJ Loko Beroun 1820 Lachman Václav AS Mlada Boleslav 1992 1
2003/2004 3 TJ Loko Beroun 1820 Kozlovský Libor SK Rakovnik 2002 0
2003/2004 2 TJ Loko Beroun 1820 Hoch Václav Alva Pb Pribram B 1798 ½
2003/2004 1 TJ Loko Beroun 1820 Němec David SK Kladno B 1732 ½