Hráč Placheta Rostislav

Placheta Rostislav

User Pic
Jméno: Placheta Rostislav
Oddíl: Šachový klub při MĚÚ Hostomice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1602
Elo mezinárodní: 1680
ID: 1976
FIDE ID: 345164
Rok narození: 1940
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1614 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník B 1569 1639 0
2018/2019 6 ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1614 Vengrin Rostislav Český lev Kolešovice D 0 1223 1
2018/2019 5 ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1614 Pechoč Bohumil ŠK Kovohutě Příbram 1930 1916 0
2018/2019 4 ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1614 Červenka Tadeáš TJ Jince 0 1059 1
2018/2019 3 ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1614 Handl Petr ŠK Zdice B 1695 1625 0
2018/2019 2 ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1614 Hrubý Matěj Šachový klub Příbram - Baník D 0 1305 ½
2018/2019 1 ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1614 Kovářík Vojtěch Šachový klub Příbram - Baník C 1717 1813 1
2017/2018 10 ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1655 Šilhánek Martin TJ Jince 0 1557 ½
2017/2018 9 ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1655 Rosenbaumová Lea Zdice B 1692 1678 0
2017/2018 8 ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1655 Šimák Roman KDJS Sedlčany C 1794 1780 0
2017/2018 7 ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1655 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1840 1790 ½
2017/2018 6 ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1655 Brabec Jaroslav ŠK Mníšek pod Brdy 0 1633 ½
2017/2018 5 ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1655 Šilhánek Martin TJ Jince 0 1557 0
2017/2018 4 ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1655 Rosenbaumová Lea Zdice B 1692 1678 0
2017/2018 3 ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1655 Sadil Jan KDJS Sedlčany C 1760 1743 0
2017/2018 2 ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1655 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1840 1790 ½
2017/2018 1 ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1655 Galandák Daniel ŠK Mníšek pod Brdy 0 1610 0
2015/2016 9 ŠK Hostomice A 1680 1722 Zoubek Vladimír ŠK Příbram-Baník C 1564 1536 ½
2015/2016 7 ŠK Hostomice A 1680 1722 Hanzlík Adam ŠK Řevnice B 1435 1533 1
2015/2016 6 ŠK Hostomice A 1680 1722 Rosenbaum Jan ŠK Zdice B 1259 1
2015/2016 4 ŠK Hostomice A 1680 1722 Šmejkal Jakub TJ Jince C 1097 1
2015/2016 3 ŠK Hostomice A 1680 1722 Brabec Jaroslav Mníšek pod Brdy 1611 1
2015/2016 2 ŠK Hostomice A 1680 1722 Mandovec Jiří ŠK KDJS Sedlčany B 1368 ½
2015/2016 1 ŠK Hostomice A 1680 1722 Dučák Ján ŠK Kovohutě Příbram 1000 1
2014/2015 9 ŠK Při MěÚ Hostomice 1680 1722 Bažantová Viktorie TJ Jince B 1171 1
2014/2015 8 ŠK Při MěÚ Hostomice 1680 1722 Cozl David TJ Český Lev Kolešovice B 2009 2000 ½
2014/2015 7 ŠK Při MěÚ Hostomice 1680 1722 Rosenbaumová Anna ŠK Zdice C 1504 1469 ½
2014/2015 6 ŠK Při MěÚ Hostomice 1680 1722 Galandák Daniel Mníšek pod Brdy 1559 0
2014/2015 5 ŠK Při MěÚ Hostomice 1680 1722 Šedivý Vlastimil ŠK Kovohutě Příbram 1720 ½
2014/2015 4 ŠK Při MěÚ Hostomice 1680 1722 Macků Emil TJ Jince C 1000 1
2014/2015 3 ŠK Při MěÚ Hostomice 1680 1722 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník D 1621 1
2014/2015 2 ŠK Při MěÚ Hostomice 1680 1722 Bezwald Petr ŠK Příbram - Baník B 1652 1
2013/2014 9 ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1766 Štufka Karel SK Pyrit Příbram B 1839 1849 ½
2013/2014 8 ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1766 Saxlová Markéta ŠK Příbram Baník B 1591 ½
2013/2014 7 ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1766 Hrkal Jakub TJ Jince B 1250 0
2013/2014 6 ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1766 Arnolt Jiří ŠK Mníšek pod Brdy 1590 1
2013/2014 5 ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1766 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník C 1930 1817 0
2013/2014 4 ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1766 Havelka František ŠK Řevnice C 1475 1
2013/2014 3 ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1766 Civín Dominik SK Zdice C 1600 1704 ½
2013/2014 2 ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1766 Bažant Tomáš TJ Jince C 1100 1
2013/2014 1 ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1766 Šedivý Vlastimil ŠK Kovohutě Příbram 1701 ½
2013/2014 11 ŠK Zdice B 1680 1766 Tóth Václav ŠO TP Nova Kladno A 1838 1749 ½
2013/2014 10 ŠK Zdice B 1680 1766 Kohout Josef ŠK Rakovník B 1992 2001 1
2013/2014 9 ŠK Zdice B 1680 1766 Zadina Jiří ŠK Jince A 1596 1
2013/2014 8 ŠK Zdice B 1680 1766 Bidovský Petr ŠK Zlonice A 1697 1705 0
2013/2014 7 ŠK Zdice B 1680 1766 Varadi Ondřej Sokol Buštěhrad C 1500 ½
2013/2014 6 ŠK Zdice B 1680 1766 Nemastil Lubomír Sokol Hostivice B 1634 1
2013/2014 5 ŠK Zdice B 1680 1766 Dvořák Lukáš Sokol Buštěhrad B 1721 1709 0
2013/2014 4 ŠK Zdice B 1680 1766 Kolařík Leoš ŠK Řevnice B 1646 0
2013/2014 3 ŠK Zdice B 1680 1766 Bouda Karel SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1811 1
2013/2014 1 ŠK Zdice B 1680 1766 Beneš Karel ŠK Příbram Baník A 1688 1658 1
2012/2013 7 MěÚ Hostomice 1809 Zeisek Václav TJ Jince B 1532 ½
2012/2013 5 MěÚ Hostomice 1809 Sadil Pavel ŠK KDJS Sedlčany B 1430 ½
2012/2013 4 MěÚ Hostomice 1809 Bažant Tomáš TJ Jince C 1000 1
2012/2013 3 MěÚ Hostomice 1809 Babouček Vavřinec SK Zdice B 1501 1
2012/2013 2 MěÚ Hostomice 1809 Bezwald Petr ŠK Příbram - Baník B 1607 ½
2012/2013 1 MěÚ Hostomice 1809 Jelagin Konstantin SK Pyrit Příbram B 1878 ½
2012/2013 11 TJ Lokomotiva Beroun A 1809 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad B 1518 1518 0
2012/2013 10 TJ Lokomotiva Beroun A 1809 Polák Jiří ŠK Medvědi Zvole A 1000 1
2012/2013 9 TJ Lokomotiva Beroun A 1809 Veselý Roman ŠK Řevnice B 1781 1763 1
2012/2013 7 TJ Lokomotiva Beroun A 1809 Hůrka Jiří ŠK Merkur Kladno B 1806 ½
2012/2013 6 TJ Lokomotiva Beroun A 1809 Homola Karel ŠK Rakovník B 1662 ½
2012/2013 5 TJ Lokomotiva Beroun A 1809 Hájek Jiří TJ Sokol Hostivice B 1691 0
2012/2013 4 TJ Lokomotiva Beroun A 1809 Beneš Karel ŠK Příbram Baník A 1670 1693 ½
2012/2013 3 TJ Lokomotiva Beroun A 1809 Košata František Klub šachistů Říčany 1925 F 1883 1821 ½
2011/2012 10 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1859 Žbánek Jan SK Pyrit Příbram C 1673 0
2011/2012 9 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1859 Brabec Jaroslav Mníšek pod Brdy 1592 1
2011/2012 8 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1859 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1740 ½
2011/2012 7 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1859 Turický David ŠK Zdice B 1767 ½
2011/2012 6 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1859 Vicka Václav TJ Lokomotiva Beroun B 1766 ½
2011/2012 5 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1859 Grulich Jiří ŠK Rakovník C 1970 1990 ½
2011/2012 4 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1859 Zadina Jiří TJ Jince A 1663 ½
2011/2012 3 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1859 Pelikán Tomáš ŠK Příbram - Baník B 1871 ½
2011/2012 2 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1859 Kolařík Leoš ŠK Řevnice B 1639 1
2011/2012 1 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1859 Hájek Jiří TJ Sokol Hostivice B 1665 0
2011/2012 11 TJ Lokomotiva Beroun "A" 1859 Hatašová Michaela ŠK Kladno "C" 1628 1619 ½
2011/2012 9 TJ Lokomotiva Beroun "A" 1859 Zoubek Vladimír ŠK Příbram - Baník "A" 1643 1621 1
2011/2012 8 TJ Lokomotiva Beroun "A" 1859 Beneš Miroslav ŠK Rakovník "B" 1768 1
2011/2012 6 TJ Lokomotiva Beroun "A" 1859 Binder Jan Caissa Úholičky "C" 1720 1743 ½
2011/2012 5 TJ Lokomotiva Beroun "A" 1859 Habada Jindřich ŠK Merkur Kladno "A" 1905 1875 0
2011/2012 4 TJ Lokomotiva Beroun "A" 1859 Bauer Jindřich ŠK Zdice "A" 1961 1992 0
2011/2012 2 TJ Lokomotiva Beroun "A" 1859 Vokatý František SK DDM Slaný 1858 ½
2010/2011 11 ŠK MěÚ Hostomice 1860 Pokorný Zdeněk TJ Jince A 1885 ½
2010/2011 10 ŠK MěÚ Hostomice 1860 Šos Václav Lokomotiva Beroun A 1874 ½
2010/2011 9 ŠK MěÚ Hostomice 1860 Veselý Stanislav Lokomotiva Beroun B 1720 1
2010/2011 8 ŠK MěÚ Hostomice 1860 Paukert Jan ŠK Řevnice B 1899 ½
2010/2011 7 ŠK MěÚ Hostomice 1860 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1731 ½
2010/2011 6 ŠK MěÚ Hostomice 1860 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1612 ½
2010/2011 5 ŠK MěÚ Hostomice 1860 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník C 1587 ½
2010/2011 4 ŠK MěÚ Hostomice 1860 Zeisek Václav TJ Jince B 1530 1
2010/2011 3 ŠK MěÚ Hostomice 1860 Bukovský Petr TJ Sokol Hostivice B 1751 1
2010/2011 2 ŠK MěÚ Hostomice 1860 Chura Jan Mníšek pod Brdy 2207 0
2010/2011 1 ŠK MěÚ Hostomice 1860 Šilhavý Miroslav ŠK Zdice B 1813 ½
2009/2010 11 ŠK při MěÚ Hostomice 1857 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1687 1
2009/2010 10 ŠK při MěÚ Hostomice 1857 Zeisek Václav TJ Jince B 1514 1
2009/2010 9 ŠK při MěÚ Hostomice 1857 Šilhavý Miroslav ŠK Zdice C 1627 0
2009/2010 8 ŠK při MěÚ Hostomice 1857 Vicka Václav TJ Lokomotiva Beroun B 1756 1
2009/2010 7 ŠK při MěÚ Hostomice 1857 Stružka Vlastimil ŠK Rakovník C 1653 1
2009/2010 6 ŠK při MěÚ Hostomice 1857 Nepožítek Svatomír ŠK Řevnice B 1857 0
2009/2010 5 ŠK při MěÚ Hostomice 1857 Pokorný Zdeněk TJ Jince A 1906 ½
2009/2010 4 ŠK při MěÚ Hostomice 1857 Rosenbaum Vít ŠK Zdice B 2008 ½
2009/2010 3 ŠK při MěÚ Hostomice 1857 Žbánek Jan SK Pyrit Příbram C 1736 ½
2009/2010 2 ŠK při MěÚ Hostomice 1857 Láska Zdeněk Kovohutě Příbram 1711 ½
2009/2010 1 ŠK při MěÚ Hostomice 1857 Chura Jan ŠK Mníšek pod Brdy 2229 0
2009/2010 10 Lokomotiva Beroun A 1857 Sladovník Tomáš SK Pyrit Příbram B 1982 0
2009/2010 8 Lokomotiva Beroun A 1857 Řezníček Jiří Sokol Hostivice B 1716 ½
2009/2010 7 Lokomotiva Beroun A 1857 Mareš Jiří ŠK Zdice A 1823 1
2009/2010 6 Lokomotiva Beroun A 1857 Hejda Václav Český Lev Kolešovice A 1840 ½
2009/2010 5 Lokomotiva Beroun A 1857 Beneš Karel ŠK Příbram Baník A 1687 1
2009/2010 4 Lokomotiva Beroun A 1857 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1910 ½
2009/2010 3 Lokomotiva Beroun A 1857 Nepožítek Svatomír ŠK Řevnice A 1857 1
2009/2010 1 Lokomotiva Beroun A 1857 Habran Ivo ŠK Merkur Kladno 1857 ½
2008/2009 9 ŠK MěÚ Hostomice 1843 Stluka František ŠK Pyrit Příbram D 2138 ½
2008/2009 8 ŠK MěÚ Hostomice 1843 Matějka Vladimír ŠK Řevnice B 1787 0
2008/2009 7 ŠK MěÚ Hostomice 1843 Kunágl Josef ŠK Mníšek pod Brdy 1922 ½
2008/2009 6 ŠK MěÚ Hostomice 1843 Kováč Martin TJ Jince A 1761 ½
2008/2009 5 ŠK MěÚ Hostomice 1843 Kraisl Vlastimil Zadinovi Jince 1722 1
2008/2009 4 ŠK MěÚ Hostomice 1843 Vicka Václav TJ Lokomotiva Beroun B 1715 0
2008/2009 3 ŠK MěÚ Hostomice 1843 Šilhavý Miroslav ŠK Zdice B 1590 1
2008/2009 2 ŠK MěÚ Hostomice 1843 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1610 1
2008/2009 1 ŠK MěÚ Hostomice 1843 Maršík Vojtěch ŠK Kovohutě Příbram 1837 1
2008/2009 11 Lokomotiva Beroun A 1843 Košnar Karel ŠK Rakovník B 1531 ½
2008/2009 10 Lokomotiva Beroun A 1843 Kraus Roman ŠK Příbram-Baník A 1639 ½
2008/2009 9 Lokomotiva Beroun A 1843 Peklo Jan Sokol Hostivice B 0
2008/2009 8 Lokomotiva Beroun A 1843 Doubek Martin ŠK Kladno C 1884 1
2008/2009 7 Lokomotiva Beroun A 1843 Kantořík Pavel Český Lev Kolešovice A 1646 ½
2008/2009 6 Lokomotiva Beroun A 1843 Hovorka Jakub ŠK Zdice A 1859 1
2008/2009 5 Lokomotiva Beroun A 1843 Nepožítek Svatomír ŠK Řevnice A 1857 ½
2008/2009 4 Lokomotiva Beroun A 1843 Tůma Robert ŠO Stochov 1593 1
2008/2009 3 Lokomotiva Beroun A 1843 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole A 1
2008/2009 1 Lokomotiva Beroun A 1843 Smolka Jan ŠK Hotel Merkur Kladno 1727 1
2007/2008 11 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1851 Pokorný Zdeněk Jince A 1950 ½
2007/2008 10 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1851 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1599 1
2007/2008 9 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1851 Kvapil Petr ŠK Kovohutě Příbram 1894 1
2007/2008 8 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1851 Saxlová Markéta ŠK Alva Příbram D 1632 1
2007/2008 7 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1851 Vondrášek Ondřej ŠK Rakovník B 1876 ½
2007/2008 5 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1851 Vicka Václav TJ Lokomotiva Beroun B 1723 ½
2007/2008 4 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1851 Kunágl Josef ŠK Mníšek pod Brdy 1250 0
2007/2008 3 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1851 Turický David TJ Lokomotiva Zdice B 1584 ½
2007/2008 1 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1851 Spilka Jiří ŠK Rakovník D 1914 ½
2006/2007 11 ŠK Hostomice 1849 Bříza Miloš SK Liteň 2009 1
2006/2007 10 ŠK Hostomice 1849 Noha Petr ŠK Alva Pb Příbram D 1745 0
2006/2007 9 ŠK Hostomice 1849 Stluka František ŠK Alva Pb Příbram E 2137 0
2006/2007 8 ŠK Hostomice 1849 Zadina Jiří Zadinovi Jince 1525 1
2006/2007 7 ŠK Hostomice 1849 Pokorný Zdeněk TJ Jince B 1956 ½
2006/2007 6 ŠK Hostomice 1849 Šilhavý Miroslav Lokomotiva Zdice B 1000 ½
2006/2007 5 ŠK Hostomice 1849 Láska Zdeněk Kovohutě Příbram 1649 ½
2006/2007 4 ŠK Hostomice 1849 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1610 1
2006/2007 3 ŠK Hostomice 1849 Paukert Jan ŠK Řevnice 1895 0
2006/2007 1 ŠK Hostomice 1849 Šebák Martin Lokomotiva Beroun B 1250 1
2005/2006 11 ŠK Hostomice A 1860 Pelikán Tomáš TJ SOU Příbram B 1876 ½
2005/2006 10 ŠK Hostomice A 1860 Ratušny Arsen ŠK Liteň A 1983 ½
2005/2006 9 ŠK Hostomice A 1860 Wasserbauer Radek ŠK Rakovník C 1397 1
2005/2006 8 ŠK Hostomice A 1860 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram A 1760 1
2005/2006 7 ŠK Hostomice A 1860 Noha Petr ŠK Alva Pb Příbram D 1758 0
2005/2006 6 ŠK Hostomice A 1860 Bohdanecký Rudolf Lokomotiva Zdice B 1578 1
2005/2006 5 ŠK Hostomice A 1860 Horák Vojtěch ŠK Řevnice A 1880 0
2005/2006 4 ŠK Hostomice A 1860 Vicka Václav TJ Lokomotiva Beroun B 1768 ½
2005/2006 3 ŠK Hostomice A 1860 Maršálek Aleš TJ Jince B 1559 1
2005/2006 1 ŠK Hostomice A 1860 Rosenbaum Pavel Lokomotiva Zdice A 2007 0
2004/2005 11 ŠK OB Hostomice 1871 Rosenbaum Pavel Loko Zdice 1968 ½
2004/2005 8 ŠK OB Hostomice 1871 Noha Petr Alva Příbram D 1737 1
2004/2005 7 ŠK OB Hostomice 1871 Rotter Vojtěch Loko Beroun B 1733 1
2004/2005 6 ŠK OB Hostomice 1871 Kafura Juraj Kovohutě Příbram 1750 ½
2004/2005 4 ŠK OB Hostomice 1871 Maršálek Aleš TJ Jince C 1556 ½
2004/2005 2 ŠK OB Hostomice 1871 Stolz Lubor Spartak Žebrák B 1943 0