Hráč Matějka Vladimír

Matějka Vladimír

User Pic
Jméno: Matějka Vladimír
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1945
Elo mezinárodní: 1941
ID: 34592
FIDE ID: 346241
Rok narození: 1949
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 3 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 1938 1954 Mišičko Ján ŠK Kladno 2067 2068 ½
2018/2019 2 ŠK DP Praha C - VŠFS 1941 1945 Krotký David Kbel.šach. reprezentace A 1763 1788 0
2017/2018 11 �K DP Praha C - V�FS I 1941 1945 Jirman Pavel �K Sokol Vy�ehrad E 1977 1993 ½
2017/2018 10 �K DP Praha C - V�FS I 1941 1945 Brčák Marek �K Sokol Vy�ehrad D 1895 1890 ½
2017/2018 6 �K DP Praha C - V�FS I 1941 1945 Macháček Otakar USK Praha A 1935 1893 0
2017/2018 10 ŠK DP Praha B - EA Hotels 1941 1945 Vávra Jan Sokol Praha Vršovice B 1974 1962 ½
2017/2018 9 ŠK DP Praha B - EA Hotels 1941 1945 Sochor Tomáš TJ Kobylisy B 1786 1787 ½
2017/2018 7 ŠK DP Praha B - EA Hotels 1941 1945 Klyuev Vasily TJ Bohemians Praha C 1905 1950 0
2017/2018 6 ŠK DP Praha B - EA Hotels 1941 1945 Molkanov Oleg TJ Kobylisy C 2030 2103 ½
2017/2018 3 ŠK DP Praha B - EA Hotels 1941 1945 Němec Igor ŠO TJ Dukla Praha B 1997 2016 ½
2017/2018 2 ŠK DP Praha B - EA Hotels 1941 1945 Salač Jiří TJ Pankrác C 1868 1877 ½
2016/2017 3 ŠK Řevnice A 1968 1991 Urbánek Štěpán Český Lev Kolešovice A 2054 2034 0
2016/2017 1 ŠK Řevnice A 1968 1991 Sadil Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1726 1708 1
2016/2017 4 ŠK DP Praha 1957 1972 Němec David ŠK Kladno 2055 2059 ½
2015/2016 11 ŠK DP Praha - VŠFS I 1973 1991 Janáček Jaroslav ŠK Mahrla Praha B 1992 2011 0
2015/2016 10 ŠK DP Praha - VŠFS I 1973 1991 Kučera Jan LISA A 1938 1939 ½
2015/2016 9 ŠK DP Praha - VŠFS I 1973 1991 Zajíček Karel ŠK Sokol Vyšehrad D 1944 1956 ½
2015/2016 8 ŠK DP Praha - VŠFS I 1973 1991 Kukačka Martin Sokol Praha Vršovice C 1979 1974 0
2015/2016 7 ŠK DP Praha - VŠFS I 1973 1991 Krutina Ivan ŠO TJ Dukla Praha C 1989 1989 ½
2015/2016 6 ŠK DP Praha - VŠFS I 1973 1991 Klaus Jan GROP Classical Chess 1996 2008 1
2015/2016 5 ŠK DP Praha - VŠFS I 1973 1991 Forman Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 1905 1946 1
2015/2016 4 ŠK DP Praha - VŠFS I 1973 1991 Šedý Pavel ŠK Praha - Smíchov A 2042 2045 0
2015/2016 3 ŠK DP Praha - VŠFS I 1973 1991 Ursta Lubomír ŠK Bohnice A 1894 1924 0
2015/2016 2 ŠK DP Praha - VŠFS I 1973 1991 Novák Václav SK Lokomotiva Radlice A 2049 2043 ½
2015/2016 1 ŠK DP Praha - VŠFS I 1973 1991 Šebo Igor SK OAZA Praha B 1828 1904 1
2015/2016 9 ŠK Řevnice 1968 1991 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Černými lesy 2153 2149 ½
2015/2016 7 ŠK Řevnice 1968 1991 Kolašín Jan Klub šachistů Říčany 1925 B 1989 1987 1
2015/2016 5 ŠK Řevnice 1968 1991 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav B 2132 2113 0
2015/2016 4 ŠK Řevnice 1968 1991 Vanka Miloslav Caissa Úholičky 2064 2130 ½
2015/2016 3 ŠK Řevnice 1968 1991 Wasserbauer Radek Šachový klub Zdice 2101 2097 0
2015/2016 2 ŠK Řevnice 1968 1991 Stluka František Šachový klub Příbram Baník 2086 2066 0
2015/2016 1 ŠK Řevnice 1968 1991 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 C 2004 2034 0
2015/2016 9 ŠK Dopravní podnik Praha B 1968 1991 Fiala Jan ŠACHklub Písek 1996 2027 0
2014/2015 11 ŠK Řevnice A 2030 2043 Vaněček Jiří DDM Slaný-ŠK Velvary 2015 1987 ½
2014/2015 9 ŠK Řevnice A 2030 2043 Hruška Tomáš Caissa Úholičky B 2041 2044 ½
2014/2015 5 ŠK Řevnice A 2030 2043 Bauer Jindřich Český Lev Kolešovice A 2050 2094 ½
2014/2015 1 ŠK Řevnice A 2030 2043 Švadlenka Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1977 1982 ½
2014/2015 11 Holdia DP Praha C 2030 2043 Vrbata Zbyněk Unichess ČSOB C 2316 2292 0
2014/2015 10 Holdia DP Praha C 2030 2043 Jablečník Gustav SK Loko Praha A 2127 2130 ½
2014/2015 9 Holdia DP Praha C 2030 2043 Petr Jan TJ Pankrác B 2119 2132 0
2014/2015 8 Holdia DP Praha C 2030 2043 Paulovič Tomáš TJ Praga Praha A 2137 2076 1
2014/2015 7 Holdia DP Praha C 2030 2043 Bernášek Václav Viktoria Žižkov A 2097 2075 ½
2014/2015 6 Holdia DP Praha C 2030 2043 Šmejc Jiří DDM Praha 6 A 1950 1952 1
2014/2015 5 Holdia DP Praha C 2030 2043 Daniel Martin Bohemians Praha C 2087 2073 0
2014/2015 4 Holdia DP Praha C 2030 2043 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2073 2100 0
2014/2015 3 Holdia DP Praha C 2030 2043 Postupa Martin GROP B 2060 2058 0
2014/2015 2 Holdia DP Praha C 2030 2043 Gáj Miloš Unichess ČSOB D 2017 2028 1
2014/2015 8 ŠK Holdia DP Praha 2030 2043 Petras Milan TJ Sokol Praha-Vršovice 1972 2012 0
2014/2015 7 ŠK Holdia DP Praha 2030 2043 Kotyk Václav ŠK Kladno 1967 1964 0
2014/2015 6 ŠK Holdia DP Praha 2030 2043 Hrdlica Pavel ŠK Sokol Klatovy 1890 1
2014/2015 4 ŠK Holdia DP Praha 2030 2043 Jenč Milan ŠK Líně 1916 1926 1
2014/2015 3 ŠK Holdia DP Praha 2030 2043 Gdovin Ján ŠACHklub Písek 2094 2083 0
2014/2015 2 ŠK Holdia DP Praha 2030 2043 Mundil Jindřich TJ Sokol Plzeň-Letná 1871 1861 1
2013/2014 11 Holdia DP Praha C 2008 2028 Šobotník Petr Bohemians Praha C 1953 1981 ½
2013/2014 10 Holdia DP Praha C 2008 2028 Matějka Petr Bohemians Praha D 2088 2083 ½
2013/2014 9 Holdia DP Praha C 2008 2028 Jurek Miroslav TJ Pankrác C 2104 2102 ½
2013/2014 8 Holdia DP Praha C 2008 2028 Musil Miroslav TJ Praga Praha A 1990 1937 ½
2013/2014 7 Holdia DP Praha C 2008 2028 Rozkovec Hynek SK Loko Praha A 2097 2089 ½
2013/2014 5 Holdia DP Praha C 2008 2028 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov A 2097 2102 1
2013/2014 4 Holdia DP Praha C 2008 2028 Jurásek Miroslav ŠK PORG A 2242 2258 0
2013/2014 3 Holdia DP Praha C 2008 2028 Chmel Kristián Sokol Praha-Kobylisy B 2002 2010 ½
2013/2014 2 Holdia DP Praha C 2008 2028 Salač Jiří TJ Pankrác B 2119 2111 ½
2013/2014 1 Holdia DP Praha C 2008 2028 Šmejc Jiří DDM Praha 6 A 2002 1982 1
2013/2014 9 ŠK Řevnice A 2008 2028 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 C 1977 1968 ½
2013/2014 7 ŠK Řevnice A 2008 2028 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2084 2093 ½
2013/2014 6 ŠK Řevnice A 2008 2028 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad A 2068 2075 1
2013/2014 4 ŠK Řevnice A 2008 2028 Wasserbauer Radek Český Lev Kolešovice A 2141 2168 ½
2013/2014 3 ŠK Řevnice A 2008 2028 Voráček Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 D 2038 2031 1
2013/2014 2 ŠK Řevnice A 2008 2028 Pýchová Nela Spartak Vlašim B 1970 2034 0
2013/2014 1 ŠK Řevnice A 2008 2028 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1861 1891 0
2012/2013 11 ŠK Řevnice A 1990 2022 Komprda Pavel Sokol Hostivice A 2026 2054 ½
2012/2013 9 ŠK Řevnice A 1990 2022 Slanec Jan Český Lev Kolešovice A 1946 1969 1
2012/2013 8 ŠK Řevnice A 1990 2022 Doležal Vít TJ AERO Odolena Voda A 1980 2026 1
2012/2013 7 ŠK Řevnice A 1990 2022 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2058 2076 0
2012/2013 6 ŠK Řevnice A 1990 2022 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad A 2074 2083 0
2012/2013 5 ŠK Řevnice A 1990 2022 Šilhan Petr Sokol na Mělníce A 2067 2070 ½
2012/2013 4 ŠK Řevnice A 1990 2022 Pospěch Roman Klub šachistů Říčany 1925 C 2017 2031 ½
2012/2013 3 ŠK Řevnice A 1990 2022 Švadlenka Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1992 1996 1
2012/2013 2 ŠK Řevnice A 1990 2022 Přibyl Josef TJ Neratovice B 2314 2323 0
2012/2013 1 ŠK Řevnice A 1990 2022 Hánl František ŠK Liběhrad Libčice A 1893 1884 0
2011/2012 9 ŠK Řevnice "A" 1951 1979 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad "B" 1923 1916 ½
2011/2012 8 ŠK Řevnice "A" 1951 1979 Halla Jiří Caissa Úholičky "C" 1896 1880 ½
2011/2012 6 ŠK Řevnice "A" 1951 1979 Rosenbaum Vít ŠK Zdice "A" 2061 2076 0
2011/2012 5 ŠK Řevnice "A" 1951 1979 Němec David Slovan Velvary 2026 1999 ½
2011/2012 4 ŠK Řevnice "A" 1951 1979 Vaněček Jiří SK DDM Slaný 2015 2038 1
2010/2011 10 ŠK Řevnice A 1976 Adamík František Klub šachistů Říčany 1925 E 1928 1
2010/2011 8 ŠK Řevnice A 1976 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov A 1974 1
2010/2011 6 ŠK Řevnice A 1976 Valtr Tomáš Joly Lysá nad Labem E 1952 1
2010/2011 5 ŠK Řevnice A 1976 Pelikán Tomáš ŠK Příbram Baník A 1883 1
2010/2011 4 ŠK Řevnice A 1976 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 F 1835 1
2010/2011 1 ŠK Řevnice A 1976 Mejzlík Ondřej Spartak Dolní Kralovice A 2225 0
2009/2010 11 ŠK Řevnice A 1956 Al Masani Abdul Sokol Hostivice B 1983 0
2009/2010 10 ŠK Řevnice A 1956 Šilhavý Miroslav ŠK Zdice A 1627 1
2009/2010 9 ŠK Řevnice A 1956 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1998 ½
2009/2010 8 ŠK Řevnice A 1956 Novák Milan ŠK Příbram Baník A 1918 1
2009/2010 7 ŠK Řevnice A 1956 Spilka Jiří ŠK Rakovník B 1908 ½
2009/2010 5 ŠK Řevnice A 1956 Hochman Jan ŠK Kladno C 1953 1
2009/2010 4 ŠK Řevnice A 1956 Krafka Jan ŠK Merkur Kladno 1987 1
2009/2010 3 ŠK Řevnice A 1956 Adolf Petr Lokomotiva Beroun A 1967 0
2009/2010 2 ŠK Řevnice A 1956 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram B 2208 0
2009/2010 1 ŠK Řevnice A 1956 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1933 0
2008/2009 9 ŠK Řevnice B 1787 Maršík Vojtěch ŠK Kovohutě Příbram 1837 0
2008/2009 8 ŠK Řevnice B 1787 Placheta Rostislav ŠK MěÚ Hostomice 1843 1
2008/2009 6 ŠK Řevnice B 1787 Matýs Jaroslav TJ Lokomotiva Beroun B 1729 0
2008/2009 5 ŠK Řevnice B 1787 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1610 1
2008/2009 4 ŠK Řevnice B 1787 Stluka František ŠK Pyrit Příbram D 2138 0
2008/2009 3 ŠK Řevnice B 1787 Kunágl Josef ŠK Mníšek pod Brdy 1922 ½
2008/2009 2 ŠK Řevnice B 1787 Kraisl Vlastimil Zadinovi Jince 1722 1
2008/2009 11 ŠK Řevnice A 1787 Saxl Jiří ŠK Příbram-Baník A 1854 1
2008/2009 10 ŠK Řevnice A 1787 Obrázek Karel Sokol Hostivice B 1844 ½
2008/2009 9 ŠK Řevnice A 1787 Krafka Jan ŠK Kladno C 2018 ½
2008/2009 8 ŠK Řevnice A 1787 Hejda Václav Český Lev Kolešovice A 1864 1
2008/2009 7 ŠK Řevnice A 1787 Rosenbaum Pavel ŠK Zdice A 1964 1
2008/2009 6 ŠK Řevnice A 1787 Kabát Jiří ŠO Stochov 1810 ½
2008/2009 5 ŠK Řevnice A 1787 Adolf Petr Lokomotiva Beroun A 1959 0
2008/2009 4 ŠK Řevnice A 1787 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1838 ½
2008/2009 3 ŠK Řevnice A 1787 Kalivoda Libor ŠK Pyrit Příbram C 1940 0
2008/2009 2 ŠK Řevnice A 1787 Šnajdr Tomáš ŠK Hotel Merkur Kladno 1919 ½
2008/2009 1 ŠK Řevnice A 1787 Slanec Jan ŠK Rakovník B 1860 0
2007/2008 11 ŠK Řevnice A Adolf Petr TJ Lokomotiva Beroun A 1951 0
2007/2008 10 ŠK Řevnice A Hejda Václav TJ Český Lev Kolešovice A 1890 0
2007/2008 9 ŠK Řevnice A Růžička Václav ŠK Kladno D 1920 0
2007/2008 8 ŠK Řevnice A Rosenbaum Vít Lokomotiva Zdice A 1879 ½
2007/2008 7 ŠK Řevnice A Plháček Václav TJ Sokol Hostivice A 1848 ½
2007/2008 6 ŠK Řevnice A Čechal Josef NOVA Kladno A 1834 1