Hráč Škorpík Martin

Škorpík Martin

User Pic
Jméno: Škorpík Martin
Oddíl: ŠK Český Krumlov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2190
Elo mezinárodní: 2192
ID: 2604
FIDE ID: 309281
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 ŠK Český Krumlov 2196 2190 Rolinek Dominik VŠTE České Budějovice 2043 2019 ½
2018/2019 3 ŠK Český Krumlov 2194 2189 Garabik Marek VŠTE České Budějovice B 1375 1372 1
2017/2018 6 ŠK Český Krumlov 2192 2188 Rybín Jan Spartak Sezimovo Ústí 1811 1782 1
2015/2016 9 Šk Český Krumlov 2195 2190 Mészáros Luděk Sokol Tábor B 2083 2090 ½
2015/2016 7 Šk Český Krumlov 2195 2190 Maříková Jana Traxler Veselí nad Lužnicí 2195 2119 ½
2014/2015 6 ŠK Český Krumlov 2196 2191 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 2120 2117 ½
2014/2015 1 ŠK Český Krumlov 2196 2191 Richtrová Eliška QCC České Budějovice B 2239 2263 ½
2013/2014 7 Šk Český Krumlov 2185 2180 Janda Pavel TJ Spartak Sezimovo Ústí 2141 2128 1
2013/2014 6 Šk Český Krumlov 2185 2180 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec 2078 2108 ½
2013/2014 3 Šk Český Krumlov 2185 2180 Žárský Kamil Sokol Tábor C 2029 2018 1
2013/2014 2 Šk Český Krumlov 2185 2180 Krbúšik Marián TJ Silon Sezimovo Ústí 1967 1966 1
2013/2014 1 Šk Český Krumlov 2185 2180 Šimeček Alexej DDM Písek B 2138 2132 ½
2012/2013 11 ŠK Český Krumlov 2165 2160 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad B 2219 2216 1
2012/2013 9 ŠK Český Krumlov 2165 2160 Borkovec Milan Sokol Tábor A 2156 2177 ½
2012/2013 6 ŠK Český Krumlov 2165 2160 Černovský Jiří Sparta Kutná Hora 2144 2137 1
2012/2013 5 ŠK Český Krumlov 2165 2160 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha B 2126 2123 ½
2012/2013 3 ŠK Český Krumlov 2165 2160 Loskot Petr Sokol Tábor B 2052 2039 1
2012/2013 2 ŠK Český Krumlov 2165 2160 Petr Jan TJ Pankrác B 2155 2158 ½
2011/2012 11 ŠK Český Krumlov 2150 2144 Jandečka Tomáš Šachový klub Viktoria Žižkov 2196 2210 1
2011/2012 9 ŠK Český Krumlov 2150 2144 Havlík Jindřich Šachklub Sokol Klatovy 2141 2147 ½
2011/2012 8 ŠK Český Krumlov 2150 2144 Palek Miroslav Sokol Plzeň 1 2259 2261 ½
2011/2012 6 ŠK Český Krumlov 2150 2144 Vašíček Martin Sokol Domažlice 2152 2159 ½
2011/2012 5 ŠK Český Krumlov 2150 2144 Toman Antonín Slovan Jindřichův Hradec 1972 1961 ½
2011/2012 2 ŠK Český Krumlov 2150 2144 Borkovec Milan Sokol Tábor 2188 2213 1
2010/2011 11 SK Cesky Krumlov 2160 Falout Luboš Sokol Plzen Letna A 2204 ½
2010/2011 10 SK Cesky Krumlov 2160 Bartoš Alois Sokol Tabor B 2028 ½
2010/2011 7 SK Cesky Krumlov 2160 Folk Petr Sokol Plzen 1 2242 0
2010/2011 5 SK Cesky Krumlov 2160 Blažek Jiří Sokol Tabor A 2239 0
2010/2011 4 SK Cesky Krumlov 2160 Roj Miroslav Sokol Platan Pisek 2156 ½
2010/2011 3 SK Cesky Krumlov 2160 Svoboda Václav OAZA Praha 2266 0
2010/2011 2 SK Cesky Krumlov 2160 Šott Pavel SK Line A 2135 1
2010/2011 1 SK Cesky Krumlov 2160 Klicnar Martin Sachovy klub Viktoria Zizkov 2168 ½
2009/2010 11 ŠK Český Krumlov A 2138 Wasserbauer Radek TJ Spartak Žebrák A 2061 ½
2009/2010 10 ŠK Český Krumlov A 2138 Havlík Jindřich ŠK Sokol Klatovy A 2198 1
2009/2010 9 ŠK Český Krumlov A 2138 Michálek Jan TJ Šakal Kozolupy A 2336 1
2009/2010 8 ŠK Český Krumlov A 2138 Nguyen Dinh Phong TJ Sokol Domažlice A 2177 0
2009/2010 6 ŠK Český Krumlov A 2138 Srba Milan TJ Bohemians Praha B 2182 0
2009/2010 4 ŠK Český Krumlov A 2138 Mészáros Luděk Sokol Tábor A 2203 0
2009/2010 3 ŠK Český Krumlov A 2138 Kracík Dobroslav ŠK Líně A 2085 1
2009/2010 2 ŠK Český Krumlov A 2138 Jaroš Martin Sokol Plzeň 1 A 2229 1
2009/2010 1 ŠK Český Krumlov A 2138 Klicnar Martin SK Viktoria Žižkov A 2158 ½
2008/2009 11 SK Cesky Krumlov 2134 Havlík Jan Tatran Prachatice 1999 1
2008/2009 10 SK Cesky Krumlov 2134 Plášil Jiří Slovan Jindrichuv Hradec 2088 ½
2008/2009 9 SK Cesky Krumlov 2134 Hejl Jaroslav Traxler Veseli n.Luzn. 2070 0
2008/2009 7 SK Cesky Krumlov 2134 Kratochvíl Miloš Sokol Platan Pisek B 2172 ½
2008/2009 6 SK Cesky Krumlov 2134 Rosenzweig Vladimír Sokol Tabor B 2134 1
2008/2009 5 SK Cesky Krumlov 2134 Trepka Jan Sokol Tabor C 2154 ½
2008/2009 4 SK Cesky Krumlov 2134 Brom Jiří SK Tyn n.Vlt. 2046 1
2008/2009 3 SK Cesky Krumlov 2134 Houdek Pavel Reality Hornak Bechyne 2070 1
2008/2009 2 SK Cesky Krumlov 2134 Mezera Lukáš Royal Ceske Budejovice 2118 ½
2008/2009 1 SK Cesky Krumlov 2134 Novák Jiří Spartak MAS Sezimovo Usti 1897 ½
2008/2009 6 QCC České Budějovice B 2134 Erban Tomáš Sokol Platan Písek A 2142 1
2008/2009 5 QCC České Budějovice B 2134 Urbánek Štěpán TJ Pankrác Praha B 2075 ½
2008/2009 3 QCC České Budějovice B 2134 Kotrba Tomáš ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2090 0
2008/2009 2 QCC České Budějovice B 2134 Sladovník Tomáš ŠK Pyrit Příbram A 2007 ½
2007/2008 10 ŠK Český Krumlov 2146 Blažek Jiří Beseda Veselí n.Lužn. 2170 ½
2007/2008 7 ŠK Český Krumlov 2146 Kůta Miroslav ČZ Strakonice B 1765 1
2007/2008 6 ŠK Český Krumlov 2146 Cuhra Martin QCC Č. Budějovice B 2106 0
2007/2008 5 ŠK Český Krumlov 2146 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec 2004 ½
2007/2008 4 ŠK Český Krumlov 2146 Borkovec Milan Sokol Tábor C 2251 1
2007/2008 3 ŠK Český Krumlov 2146 Hrubý Milan Spartak MAS Sez. Ústí 2069 0
2007/2008 2 ŠK Český Krumlov 2146 Matějka Radek Sokol Platan Písek B 1909 0
2007/2008 1 ŠK Český Krumlov 2146 Šlapák Zdeněk ČZ Strakonice A 1
2007/2008 1 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2146 Šenkýř Vladimír ŠK GORDIC JIHLAVA B 2196 ½
2006/2007 10 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2128 Sýkora Josef EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2158 ½
2006/2007 4 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2128 Vincze Roman ŠK GORDIC JIHLAVA B 2052 1
2006/2007 11 ŠK Český Krumlov A 2128 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 1997 ½
2006/2007 7 ŠK Český Krumlov A 2128 Růžička Aleš Sokol Tábor C 1954 1
2006/2007 6 ŠK Český Krumlov A 2128 Kratochvíl Miloš Sokol Platan Písek 2206 ½
2006/2007 5 ŠK Český Krumlov A 2128 Vlach Martin ČZ Strakonice 1899 ½
2006/2007 4 ŠK Český Krumlov A 2128 Rödling Robert ŠK Český Krumlov B 1879 1
2006/2007 3 ŠK Český Krumlov A 2128 Nejdl Eduard QCC České Budějovice B 2012 1
2006/2007 1 ŠK Český Krumlov A 2128 Blažek Jiří Beseda Veselí nad Lužnicí 2213 0
2005/2006 7 Štefanydes Polička B 2126 Chvojka Antonín Slovan Moravská Třebová 1787 1
2004/2005 7 Štefanydes Polička C 2128 Novotný Karel TJ Lanškroun B 1581 1
2004/2005 6 Štefanydes Polička C 2128 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun FYGR 2246 0
2004/2005 2 Štefanydes Polička C 2128 Veselý Ondřej ŠK Svitavy B 1768 1
2004/2005 10 Štefanydes Polička A 2128 Seidl Zdeněk Synpo Pardubice 1905 1
2004/2005 3 Štefanydes Polička A 2128 Pavlíček Miroslav 2222 ŠK Polabiny B 2010 ½
2003/2004 11 TJ Štefanydes Polička 2147 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2033 1
2003/2004 8 TJ Štefanydes Polička 2147 Zvěřina Jan CHS Chotěboř 1824 1
2003/2004 4 TJ Štefanydes Polička 2147 Hurt Lukáš TJ Lanškroun 2142 0
2003/2004 3 TJ Štefanydes Polička 2147 Holásek Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2021 0
2003/2004 1 TJ Štefanydes Polička 2147 Sýkora Josef Eurokomplex Autoskla Pardubice 2142 0