Hráč Němec Petr

Němec Petr

User Pic
Jméno: Němec Petr
Oddíl: ŠK Spartak Ústí nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2077
Elo mezinárodní: 2101
ID: 3647
FIDE ID: 314986
Rok narození: 1975
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2109 2083 Šíp Marek ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1662 1717 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Spartak Ústí n. L. 2091 2053 Chaloupka Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2055 2044 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Spartak Ústí n. L. 2076 2053 Janda Jiří TJ Kobylisy "A" 2158 2147 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Spartak Ústí n. L. 2050 2032 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice 2033 2038 ½ soutěž
2019/2020 11 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2103 2053 Černý Jakub SK Děčín"B" 1964 1993 1 soutěž
2019/2020 10 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2096 2053 Reitingerová Iveta ŠK Louny"A" 2021 2003 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2091 2053 Klátil Karel Šachy Povrly 2008 1983 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2091 2053 Kozák Karel TJ Klášterec n.O 1856 1904 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2091 2053 Hadraba Vladimír ŠK Teplice"B" 2157 2164 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2076 2032 Herškovič Radek Chess Most"A" 2189 2177 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2072 2032 Tímr Jan ŠK Magic Žatec"A" 1808 1808 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2059 2032 Pecka František TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1971 1977 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2059 2032 Mittelbach Zdeněk SK Šachy Chlumec"A" 1879 1884 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2050 2032 Šura Jaroslav ŠK Sj.Litoměřice"B" 2017 2019 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2027 2018 Havránek Tomáš SK Děčín"B" 2021 2038 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2036 2018 Čenkovič Tomáš Chess Most"B" 1997 1983 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2036 2018 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec"A" 2091 2064 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2041 2018 Reitinger Petr ŠK Union Louny"B" 1938 1982 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2041 2018 Šebesta Jan Sportis Svádov/Olšinky"A" 1945 1939 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2030 2018 Mazánek Kamil TJ Klášterec n.O"A" 2061 2072 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2042 2024 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1967 1955 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2050 2024 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2132 2138 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2040 2024 Nudčenko Karel TJ Sokol Údlice"B" 2045 2040 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2039 2004 Dusbaba Karel ŠK Šachy Chlumec"A" 2058 2087 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2034 2004 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1837 1823 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2009 2004 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2138 2121 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2009 2004 Šulc Jaromír Šachy Povrly 2052 2034 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2015 2004 Sova Ondřej ŠK Magic Žatec"A" 1903 1865 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2015 2004 Kozák Karel ŠO TJ Klášterec n.O 1863 1941 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2034 2004 Hoke Petr ŠK Sj.Litoměřice"B" 2013 1971 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2034 2004 Vodehnal Václav Sportis Svádov-Olšinky"A" 1674 1713 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2021 2010 Horák Jiří Slovan Jirkov"A" 2140 2148 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Spartak Ústí n. L. 2009 2004 Král David ŠK Teplice 2020 2006 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Spartak Ústí n. L. 2015 2004 Havránek Tomáš SK Děčín 2041 2032 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Spartak Ústí n. L. 2050 2038 Bartoš Jan Bartoš Unichess "B" 2176 2175 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Spartak Ústí n. L. 2050 2038 Šaffová Michaela ŠK Teplice 1812 1792 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Spartak Ústí n. L. 2050 2038 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice 1889 1854 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Spartak Ústí n. L. 2050 2038 Rigo Imrich Sokol Bakov nad Jizerou 1980 1999 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2050 2038 Čenkovič Tomáš Chess Most"B" 2043 2006 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2050 2038 Kurka František ŠK Teplice"B" 1934 1946 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2050 2038 Kovář Jan Sokol Údlice"A" 2025 2017 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2050 2038 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2020 2024 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2050 2038 Černý Jakub SK Děčín"B" 2013 2019 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2050 2038 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2094 2090 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2050 2038 Fryček David Chess Most"C" 1673 1674 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2050 2038 Mittelbach Zdeněk SK Šachy Chlumec"A" 1953 1958 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2040 2008 Krutský Martin ŠK Teplice 1953 1989 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2040 2008 Brouček Tomáš ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2089 2111 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2040 2008 Kšána Václav CHESS MOST "A" 2107 2104 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2040 2008 Kánský Pavel SK Děčín 2094 2098 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2040 2008 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav 2087 2102 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2040 2008 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2004 2016 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2040 2008 Balín Jan TJ Tatran Podbořany "A" 2301 2302 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2040 2008 Košťál Jindřich Union Louny "A" 1920 1919 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2040 2008 Kovář Jan Sokol Údlice "A" 2025 2031 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2040 2008 Wichs Jakub Šachy Povrly 2097 2107 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2040 2008 Babička Michal SK Děčín "B" 1858 2071 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2040 2008 Dvořák Jaroslav TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1983 2015 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2040 2008 Vaněk Tomáš Teplice "B" 2230 2225 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2040 2008 Mittelbach Zdeněk SK Šachy Chlumec "A" 1930 1956 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2040 2008 Škuthan Jiří Chess Most "C" 1940 2013 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2040 2008 Krásný Drahomír ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1957 1974 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2059 2018 Richter Martin Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2017 2018 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2059 2018 Kovář Jan TJ Sokol Údlice "A" 2003 2011 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2059 2018 Brejník Gustav ŠK Sj.Litoměřice "B" 1749 1700 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2059 2018 Kameník Martin Chess Most "B" 2035 2045 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2059 2018 Král David ŠK Teplice "B" 2013 1996 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2059 2018 Balín Kamil ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2070 2062 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2059 2018 Škuthan Jiří Chess Most "C" 1820 1726 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2059 2018 Nudčenko Karel ŠK Union Louny "A" 2064 2055 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2059 2018 Jirásek Jiří Slovan Jirkov 1938 1900 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2059 2018 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 2012 1983 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2059 2018 Kučera Petr ŠO TJ Klášterec n.O. 1983 1950 0 soutěž
2012/2013 11 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2050 2003 Chaloupka František Slavoj Litoměřice"A" 2047 2065 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2050 2003 Kšána Václav Chess Most"C" 2127 2120 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2050 2003 Černíková Alena TJ Šachy Povrly 2019 2015 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2050 2003 Rozšafný Michal Chess Most"D" 1886 1869 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2050 2003 Pichert Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1811 1791 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2050 2003 Čermák Jan SK Děčín"B" 1806 1819 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2050 2003 Jirásek Jiří Slovan Jirkov"A" 1965 1958 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2050 2003 Vrchotka Josef ŠK Teplice"B" 2017 2028 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Sp.Ústí n.L B 2071 2022 Červinka Jan ŠO TJ Tatran Podbořany A 1794 1828 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Sp.Ústí n.L B 2071 2022 Rudolf Petr Slovan Jirkov A 1877 1895 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Sp.Ústí n.L B 2071 2022 Hořan Tomáš Chess Most B 1923 1896 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK Sp.Ústí n.L B 2071 2022 Hlavatý Radek Průmstav Svádov-Olšinky A 1860 1886 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Sp.Ústí n.L B 2071 2022 Reitinger Petr Sj.Litoměřice A 2093 2097 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Sp.Ústí n.L B 2071 2022 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny A 1959 1952 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Sp.Ústí n.L B 2071 2022 Magát Josef TJ Sokol Údlice 1995 1956 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Sp.Ústí n.L B 2071 2022 Král David ŠK Teplice B 2013 1982 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Sp.Ústí n.L B 2071 2022 Jeníček Emil TJ Sokol Litvínov A 2101 2117 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Sp.Ústí n.L B 2071 2022 Železný Jiří TJ Šachy Povrly 2013 1975 0 soutěž
2011/2012 9 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2071 2022 Joukl Zdeněk ŠK Kladno 2076 2047 1 soutěž
2010/2011 11 ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2061 Hrbolka Ladislav DDM Most"A" 2198 ½ soutěž
2010/2011 10 ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2061 Valenta Petr DDM Most"B" 1915 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2061 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1909 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2061 Kunc Karel TJ Šachy Povrly 1962 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2061 Hula Lukáš TJ Slavoj Litoměřice"A" 2103 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2061 Hlavatý Radek SKD Průmstav-stavby SO"A" 1887 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2061 Král David ŠK Viamont Teplice"B" 2039 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2041 Šťastný Petr ŠK Teplice"B" 2081 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2041 Šišák Richard ŠK Union Louny"A" 2060 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2041 Mittelbach Zdeněk TJ Chlumec"A" 1996 0 soutěž
2009/2010 8 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2041 Stránský Vojtěch ŠK Teplice"C" 1749 ½ soutěž
2009/2010 7 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2041 Volák Jan TJ Lokomotiva Most 1980 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2041 Červinka Jan ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1842 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2041 Chaloupka František TJ Sj.Litoměřice"A" 2030 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2041 Valenta Petr ŠK Most"A" 1938 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2041 Grussová Helena ŠK Střelnice Kadaň 2016 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2041 Magát Josef TJ Sokol Údlice 2010 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2041 Hlavatý Jiří Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2056 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK Spartak Ústí n.L. 2041 Lizner Milan TJ Pankrác B 2096 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Spartak Ústí n.L. 2041 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2037 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK Spartak Ústí n.L. 2041 Majstr Jiří 1. Novoborský ŠK C 1870 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Spartak Ústí n.L. 2041 Reitinger Petr SK Děčín A 2124 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Spartak Ústí n.L. 2041 Volek Radomír TJ SSZŠ Litvínov 2023 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Sp.Ústí"B" 1953 Bakajsa Libor ŠK Most"A" 1959 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Sp.Ústí"B" 1953 Wilhelm Oldřich Sj.Litoměřice"B" 1780 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Sp.Ústí"B" 1953 Liška Jiří Ing. ŠK Střelnice Kadaň"A" 1881 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Sp.Ústí"B" 1953 Žahour Ivan ŠK Teplice"C" 2108 0 soutěž
2008/2009 4 ŠK Sp.Ústí"B" 1953 Šťastný Petr ŠK Teplice"B" 2032 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK Sp.Ústí"B" 1953 Jeníček Emil ŠK Union Louny"A" 2074 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Sp.Ústí"B" 1953 Chaloupka František Sj.Litoměřice"A" 2031 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK Sp.Ústí"B" 1953 Vlasák Martin ŠK Sp.Ústí"C" 1734 ½ soutěž
2008/2009 8 TJ Šachy Povrly 1953 Čechová Františka Spartak UL "D" 1556 ½ soutěž
2008/2009 7 TJ Šachy Povrly 1953 Balvín Rudolf TJ Svádov-Olšinky "B" 1712 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Šachy Povrly 1953 Zaťko Michal Slavie SČE Děčín "A" 1768 0 soutěž
2008/2009 2 TJ Šachy Povrly 1953 Bumba Petr SK Děčín "C" 1832 ½ soutěž
2007/2008 11 ŠK Sp.Ústí n.L.B 1970 Kudrlička Ladislav TJ Glaverbel Czech Teplice 2039 ½ soutěž
2007/2008 10 ŠK Sp.Ústí n.L.B 1970 Reitinger Petr SK Děčín A 2083 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Sp.Ústí n.L.B 1970 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov A 2075 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK Sp.Ústí n.L.B 1970 Chaloupka Vladimír TJ Sj.Litoměřice A 2059 0 soutěž
2007/2008 6 ŠK Sp.Ústí n.L.B 1970 Klement Lukáš ŠK Most A 2073 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK Sp.Ústí n.L.B 1970 Klakurka Stanislav ŠK Louny A 2028 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Sp.Ústí n.L.B 1970 Nejedlo Josef SK Děčín B 1935 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK Sp.Ústí n.L.B 1970 Šťastný Petr TJ Bonex Teplice B 2059 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Sp.Ústí n.L.B 1970 Machálek Bedřich TJ Svádov-Olšinky A 1988 ½ soutěž
2007/2008 9 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1970 Mareš Otakar ŠK Mosad Čes. Kamenice 1878 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1970 Matoušek Aleš TJ Chlumec "A" 1984 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1970 Uhlík Bohumil TJ Slavia SČE Děčín "A" 1921 0 soutěž
2007/2008 6 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1970 Železný Jiří TJ Šachy Povrly 1961 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1970 Michňo Martin TJ ČSAD Libouchec 1744 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1970 Nejedlo Josef SK Děčín "C" 1935 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1970 Kolář Daniel ŠK Spartak Ústí n. L. "D" 1677 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2018 Körschner Miroslav ŠK Most"A" 1878 0 soutěž
2006/2007 10 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2018 Polenský Vladislav SK Děčín"B" 1950 ½ soutěž
2006/2007 9 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2018 Hozda David TJ Lokomotiva Most "A" 1977 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2018 Pecka František TJ Slovan Jirkov 2039 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2018 Machala Vladislav ŠK Chemopetrol Litvínov 2010 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2018 Hořan Tomáš Lokomotiva Most "B" 1781 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2018 Weiss Petr TJ Šachy Povrly 1777 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2018 Kurka František TJ Bonex Teplice "B" 2139 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2018 Magát Josef TJ Sokol Údlice 2001 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2018 Froněk Vítězslav TJ Lovochemie Lovosice 1961 1 soutěž
2006/2007 9 Spartak Ústí n.L."C" Ladra Antonín Lokomotiva Ústí n.L."A" ½ soutěž
2006/2007 8 Spartak Ústí n.L."C" Kostišče Ján Svádov Olšinky"B" 1 soutěž
2006/2007 6 Spartak Ústí n.L."C" Král Karel Svádov Olšinky"A" 0 soutěž
2006/2007 5 Spartak Ústí n.L."C" Michňo Martin ČSAD Libouchec 0 soutěž
2006/2007 4 Spartak Ústí n.L."C" Matoušek Aleš TJ Chlumec 0 soutěž
2006/2007 3 Spartak Ústí n.L."C" Kučera Petr Mosad Č.Kamenice"A" 0 soutěž
2006/2007 2 Spartak Ústí n.L."C" Strauss Jindřich Slavia SČE Děčín"A" ½ soutěž
2006/2007 1 Spartak Ústí n.L."C" Hejduk Tomáš Spartak Ústí n.L."D" ½ soutěž
2005/2006 11 Sp.Ustí n.L.B"" 2014 Mráz Jiří Slávia DěčínA"" 1870 1 soutěž
2005/2006 10 Sp.Ustí n.L.B"" 2014 Volák Jan Loko MostB"" 1966 ½ soutěž
2005/2006 9 Sp.Ustí n.L.B"" 2014 Liška Jiří Ing. Sokol Údlice 1914 1 soutěž
2005/2006 8 Sp.Ustí n.L.B"" 2014 Čížek Martin Sj.LitoměřiceA"" 2052 1 soutěž
2005/2006 7 Sp.Ustí n.L.B"" 2014 Reitingerová Iveta CHP Litvínov 2008 1 soutěž
2005/2006 6 Sp.Ustí n.L.B"" 2014 Jirásek Jiří Slovan Jirkov 1890 0 soutěž
2005/2006 5 Sp.Ustí n.L.B"" 2014 Doubrava Jan SK Demas DěčínB"" 1951 1 soutěž
2005/2006 4 Sp.Ustí n.L.B"" 2014 Král David Bonex TepliceB"" 1956 0 soutěž
2005/2006 3 Sp.Ustí n.L.B"" 2014 Wilhelm Oldřich Sj.LitoměřiceB"" 1674 1 soutěž
2005/2006 2 Sp.Ustí n.L.B"" 2014 Batelková Lucie Sp.Ústí n.LC"" 1678 ½ soutěž
2005/2006 1 Sp.Ustí n.L.B"" 2014 Urban Miroslav Union LounyB"" 1786 1 soutěž
2005/2006 9 TJ Povrly 2014 Marek Pavel Slávia Děčín B 1638 1 soutěž
2005/2006 8 TJ Povrly 2014 Bažantová Marie Sp.Ústí n.L D 2148 1 soutěž
2005/2006 7 TJ Povrly 2014 Vodehnal Václav Svádov-Olš.A 1782 1 soutěž
2005/2006 6 TJ Povrly 2014 Drábek Martin ČSAD Libouchec 1669 1 soutěž
2005/2006 5 TJ Povrly 2014 Pekař František SK Demas Děčín C 1893 0 soutěž
2005/2006 4 TJ Povrly 2014 Jonák Dušan Svádov-Olš. B 1652 1 soutěž
2005/2006 3 TJ Povrly 2014 Kunc Karel Loko Ústí n.L A 1957 ½ soutěž
2005/2006 2 TJ Povrly 2014 Häusler Milan TJ Chlumec 2021 0 soutěž
2005/2006 1 TJ Povrly 2014 Jedlička Jan Mosad Č.Kamenice 2013 0 soutěž
2004/2005 9 Sp.Ústí n.L "C" 2008 Lešák Jiří SK Demas Děčín "C" 1621 1 soutěž
2004/2005 8 Sp.Ústí n.L "C" 2008 Malina Josef Svádov-Olšinky "A" 1767 0 soutěž
2004/2005 7 Sp.Ústí n.L "C" 2008 Krejčová Ivana Svádov-Olšinky "B" 1636 1 soutěž
2004/2005 6 Sp.Ústí n.L "C" 2008 Ladra Antonín Loko Ústí n.L. "A" 1796 ½ soutěž
2004/2005 5 Sp.Ústí n.L "C" 2008 Mráz Jiří ČSAD Libouchec 1879 1 soutěž
2004/2005 4 Sp.Ústí n.L "C" 2008 Mareš Otakar MOSAD Čes.Kamenice 1874 ½ soutěž
2004/2005 3 Sp.Ústí n.L "C" 2008 Matoušek Aleš Chlumec 1890 ½ soutěž
2004/2005 2 Sp.Ústí n.L "C" 2008 Bürgermeister Michal Šachy Povrly "A" 1849 1 soutěž
2004/2005 1 Sp.Ústí n.L "C" 2008 Hejduk Tomáš Sp.Ústí n.L. "D" 1572 1 soutěž
2004/2005 11 Sp.Ústí n.L. "B" 2008 Kudrlička Ladislav Glaverbel Teplice 2018 ½ soutěž
2004/2005 10 Sp.Ústí n.L. "B" 2008 Liška Jiří Ing. Sokol Údlice "A" 2071 ½ soutěž
2004/2005 9 Sp.Ústí n.L. "B" 2008 Doubrava Jan SK Demas Děčín "B" 1959 1 soutěž
2004/2005 7 Sp.Ústí n.L. "B" 2008 Jeníček Emil Slovan Jirkov 2059 ½ soutěž
2004/2005 6 Sp.Ústí n.L. "B" 2008 Mráz Jiří Slavia SČE Děčín "A" 1879 1 soutěž
2004/2005 5 Sp.Ústí n.L. "B" 2008 Kolář Jáchym Union Louny "A" 2062 ½ soutěž
2004/2005 4 Sp.Ústí n.L. "B" 2008 Mrnka Jan CHP Litvínov 2021 1 soutěž
2004/2005 3 Sp.Ústí n.L. "B" 2008 Šebl Jan Loko Most "B" 1783 1 soutěž
2004/2005 2 Sp.Ústí n.L. "B" 2008 Chaloupka Vladimír Sj.Litoměřice "A" 2005 1 soutěž
2004/2005 1 Sp.Ústí n.L. "B" 2008 Bauer Pavel Bystřanští jezd "A" 1699 1 soutěž
2003/2004 9 ŠK PovrlyA" 2010 Uhlík Bohumil Slavia SČE Děčín 1802 0 soutěž
2003/2004 8 ŠK PovrlyA" 2010 Černý Lumír SK DěčínC" 1701 1 soutěž
2003/2004 7 ŠK PovrlyA" 2010 Krejčová Ivana Svádov-Olš.B" 1617 1 soutěž
2003/2004 6 ŠK PovrlyA" 2010 Král Antonín Svádov-Olš.A" 1844 1 soutěž
2003/2004 5 ŠK PovrlyA" 2010 Brabec Herbert MOSAD Čes.Kamenice 1714 1 soutěž
2003/2004 4 ŠK PovrlyA" 2010 Weiss Josef ČSAD Libouchec 1753 1 soutěž
2003/2004 3 ŠK PovrlyA" 2010 Ederer Karel Sp.Ústí n.L.C" 1903 1 soutěž
2003/2004 1 ŠK PovrlyA" 2010 Pechek Jan Chlumec 1947 0 soutěž
2003/2004 11 Sp.Ústí n.L. 2010 Reitinger Petr SSZŠ Litvínov 2089 0 soutěž
2003/2004 10 Sp.Ústí n.L. 2010 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny 1974 ½ soutěž
2003/2004 9 Sp.Ústí n.L. 2010 Dvořák Jaroslav CHP Litvínov 1976 ½ soutěž
2003/2004 8 Sp.Ústí n.L. 2010 Zítek Miroslav Sokol Údlice 1893 ½ soutěž
2003/2004 7 Sp.Ústí n.L. 2010 Ledvina Jiří Glaverbel Teplice 1816 1 soutěž
2003/2004 6 Sp.Ústí n.L. 2010 Chaloupka Vladimír Sj.Litoměřice 2032 0 soutěž
2003/2004 5 Sp.Ústí n.L. 2010 Šťastný Petr Bonex Teplice 2014 ½ soutěž
2003/2004 4 Sp.Ústí n.L. 2010 Vávra Karel Tatran Podbořany 1917 ½ soutěž
2003/2004 3 Sp.Ústí n.L. 2010 Filip Emil Loko Ústí n.L. 1937 1 soutěž
2003/2004 2 Sp.Ústí n.L. 2010 Jeníček Jiří Slovan Jirkov 2044 1 soutěž