Hráč Tomandl Ivo

Tomandl Ivo

User Pic
Jméno: Tomandl Ivo
Oddíl: ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1924
Elo mezinárodní: 1909
ID: 16106
FIDE ID: 366358
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1912 1918 Petrák Robert TJ AERO Odolena Voda A 2047 2039 ½
2018/2019 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1912 1918 Vohnout Pavel ŠK KDJS Sedlčany A 2004 2000 0
2018/2019 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1890 1918 Grulich Jiří ŠK Rakovník A 1922 1956 1
2018/2019 8 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1890 1918 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1919 1913 1
2018/2019 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1896 1918 Fialka Miroslav JAWA Brodce A 2017 2026 0
2018/2019 6 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1896 1918 Picek Miroslav TJ Neratovice D 1913 1912 ½
2018/2019 5 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1914 1965 Civín Dominik ŠK Zdice A 1946 1869 0
2018/2019 4 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1914 1965 Turková Karolína Caissa Roztoky A 1996 0 0
2018/2019 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1936 1965 Slanec Jan Český Lev Kolešovice B 1931 1951 0
2018/2019 2 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1936 1965 Žáček Petr SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1887 1936 0
2018/2019 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1953 1965 Plháček Václav Sokol Hostivice A 1683 1706 0
2017/2018 3 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1975 1976 Trejbal Jindřich ŠK Velvary A 1858 1965 ½
2017/2018 1 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1958 1963 Volf Jaromír ŠK Rakovník A 2089 2051 1
2017/2018 11 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1963 1976 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1969 1967 0
2017/2018 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1975 1976 Kylar Miroslav TJ AERO Odolena Voda A 1907 1876 0
2017/2018 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1966 1976 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1726 1739 1
2017/2018 8 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1966 1976 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice B 1770 1785 1
2017/2018 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1975 1976 Malý Filip KŠ Říčany 1925 D 1945 1939 0
2017/2018 6 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1975 1976 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2035 2020 ½
2017/2018 5 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1975 1976 Halla Jiří Caissa Roztoky B 1808 1795 1
2017/2018 4 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1975 1976 Vrecion Jiří ŠK Zdice A 2051 2053 ½
2017/2018 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1975 1976 Matouš Rudolf TJ Hostivice A 1825 1835 1
2017/2018 2 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1975 1976 Drahorád Daniel ŠK Medvědi Zvole A 1967 1963 ½
2016/2017 11 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1957 1968 Parpel Petr TJ Neratovice D 1787 1813 1
2016/2017 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1957 1968 Urbánek Štěpán Český Lev Kolešovice A 2054 2034 ½
2016/2017 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1957 1968 Framberk Jan Caissa Úholičky B 2004 2045 1
2016/2017 8 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1957 1968 Hlaváček Jiří Příbram Baník A 2122 2143 ½
2016/2017 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1957 1968 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1736 1829 1
2016/2017 5 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1957 1968 Tričkov Vasil Sokol Hostivice A 2328 2346 0
2016/2017 4 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1957 1968 Přibylová Sofie Sokol Buštěhrad A 1853 1902 0
2016/2017 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1957 1968 Hofner František SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1788 1764 1
2016/2017 2 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1957 1968 Hadžala Daniel TJ Neratovice C 2070 2025 0
2016/2017 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1957 1968 Schuster Jan Sokol na Mělníce A 1894 1899 0
2015/2016 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1957 1968 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno B 1624 1702 1
2015/2016 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1957 1968 Čížkovský Ota Sokol Buštěhrad D 1735 1790 ½
2015/2016 8 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1957 1968 Bulva Stanislav ŠK Kralupy C 1825 ½
2015/2016 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1957 1968 Hinz František TJ Český lev Kolešovice B 1924 1855 0
2015/2016 6 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1957 1968 Halla Jiří Caissa Úholičky C 1781 1780 1
2015/2016 5 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1957 1968 Neuman Petr ŠK Velvary A 1339 1
2015/2016 4 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1957 1968 Buk Václav Sokol Buštěhrad C 1832 ½
2015/2016 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1957 1968 Satranský Jaroslav ŠK Rakovník A 2228 2219 0
2015/2016 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1957 1968 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno A 1961 1790 1
2014/2015 11 ŠK Liběhrad Libčice A 1957 1962 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad B 1924 1881 ½
2014/2015 10 ŠK Liběhrad Libčice A 1957 1962 Kylar Miroslav TJ AERO Odolena Voda A 1899 1906 ½
2014/2015 9 ŠK Liběhrad Libčice A 1957 1962 Halla Jiří Caissa Úholičky C 1815 1825 1
2014/2015 8 ŠK Liběhrad Libčice A 1957 1962 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno A 1961 1826 1
2014/2015 7 ŠK Liběhrad Libčice A 1957 1962 Konvalinka Vladislav ŠK Kralupy B 1789 1817 0
2014/2015 6 ŠK Liběhrad Libčice A 1957 1962 Nedvěd Pavel ŠK Merkur Kladno B 1733 1
2014/2015 5 ŠK Liběhrad Libčice A 1957 1962 Vaňková Veronika ŠK Rakovník C 1312 1590 1
2014/2015 3 ŠK Liběhrad Libčice A 1957 1962 Čížkovský Ota ŠK Zlonice A 1730 1779 1
2014/2015 2 ŠK Liběhrad Libčice A 1957 1962 Leník Jiří ŠK Velvary A 1648 1
2014/2015 1 ŠK Liběhrad Libčice A 1957 1962 Smolík Aleš ŠK Kralupy C 1459 1613 1
2013/2014 11 ŠK Liběhrad Libčice A 1994 1973 Mládek Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 D 1814 1
2013/2014 10 ŠK Liběhrad Libčice A 1994 1973 Hradecký Ivo Spartak Vlašim B 2080 2088 0
2013/2014 9 ŠK Liběhrad Libčice A 1994 1973 Fialka Miroslav JAWA Brodce A 2065 2097 0
2013/2014 8 ŠK Liběhrad Libčice A 1994 1973 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1923 1926 ½
2013/2014 7 ŠK Liběhrad Libčice A 1994 1973 Žáček Petr ŠK Merkur Kladno A 2092 2051 0
2013/2014 6 ŠK Liběhrad Libčice A 1994 1973 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2114 2106 1
2013/2014 5 ŠK Liběhrad Libčice A 1994 1973 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1894 1867 0
2013/2014 4 ŠK Liběhrad Libčice A 1994 1973 Třešňák Lukáš ŠK Zdice A 1759 1831 1
2013/2014 3 ŠK Liběhrad Libčice A 1994 1973 Černý Michal Sokol Buštěhrad A 1919 1983 0
2013/2014 2 ŠK Liběhrad Libčice A 1994 1973 Vaic Miroslav Caissa Úholičky B 2003 2012 ½
2013/2014 1 ŠK Liběhrad Libčice A 1994 1973 Paulovič Milan Český Lev Kolešovice A 1901 1900 1
2012/2013 11 ŠK Liběhrad Libčice A 2004 1972 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1932 1911 1
2012/2013 10 ŠK Liběhrad Libčice A 2004 1972 Müller Jan Český Lev Kolešovice A 1735 1877 ½
2012/2013 9 ŠK Liběhrad Libčice A 2004 1972 Pšenička Oldřich TJ AERO Odolena Voda A 1936 1951 1
2012/2013 8 ŠK Liběhrad Libčice A 2004 1972 Bauer Jindřich ŠK Zdice A 1999 2055 0
2012/2013 7 ŠK Liběhrad Libčice A 2004 1972 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad A 1799 1967 0
2012/2013 6 ŠK Liběhrad Libčice A 2004 1972 Kůs Petr Sokol na Mělníce A 2006 1977 1
2012/2013 5 ŠK Liběhrad Libčice A 2004 1972 Lizner Milan Klub šachistů Říčany 1925 C 2000 1995 1
2012/2013 4 ŠK Liběhrad Libčice A 2004 1972 Šnajdr Tomáš ŠK Merkur Kladno A 1959 1910 ½
2012/2013 3 ŠK Liběhrad Libčice A 2004 1972 Hadžala Daniel TJ Neratovice B 2097 2084 0
2012/2013 2 ŠK Liběhrad Libčice A 2004 1972 Komprda Pavel Sokol Hostivice A 2026 2054 0
2012/2013 1 ŠK Liběhrad Libčice A 2004 1972 Tvrdý Jindřich ŠK Řevnice A 1903 1922 1
2011/2012 11 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2004 2007 Šoltys Roman ŠK města Dobrovice C 1828 1797 ½
2011/2012 10 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2004 2007 Parpel Petr TJ Neratovice C 1761 1796 ½
2011/2012 9 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2004 2007 Všetečka Jiří Sokol Nymburk B 1759 1
2011/2012 8 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2004 2007 Tichý Petr Spartak Čelákovice A 1941 1933 0
2011/2012 7 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2004 2007 Matas Stanislav Sokol na Mělníce B 1764 1687 ½
2011/2012 6 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2004 2007 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá n/L. E 2039 2076 0
2011/2012 5 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2004 2007 Fekete František Sokol Pečky B 1755 ½
2011/2012 4 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2004 2007 Partl Miloslav Sokol Brandýs n/L A 1920 1834 1
2011/2012 3 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2004 2007 Novotný Roman Karbo Benátky n/Jiz. A 2030 2062 0
2011/2012 2 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2004 2007 Nový Jaroslav Sokol Bakov n/Jiz. B 1747 1
2011/2012 1 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2004 2007 Řezáč Jindřich AŠ Mladá Boleslav B 1835 1829 ½
2010/2011 11 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1954 Kural Jaroslav ŠK Kladno B 2018 0
2010/2011 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1954 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav B 2029 0
2010/2011 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1954 Staněk Václav AERO Odolena Voda A 1942 ½
2010/2011 8 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1954 Erban Jiří Český lev Kolešovice A 2044 1
2010/2011 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1954 Picek Miroslav Sokol na Mělníce A 1946 1
2010/2011 6 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1954 Otruba Pavel Caissa Úholičky B 1975 0
2010/2011 5 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1954 Al Masani Abdul TJ Sokol Hostivice A 1975 0
2010/2011 4 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1954 Hampl Jiří TJ AŠ Mladá Boleslav A 1948 1
2010/2011 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1954 Hanibal Kamil Šachklub města Dobrovice A 1910 1
2010/2011 2 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1954 Kučera Vladimír TJ Neratovice B 1957 ½
2010/2011 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1954 Popelka Pavel ŠK Kralupy B 2006 1
2009/2010 11 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1954 Beran Pavel Šachový klub Zlonice 1572 1
2009/2010 10 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1954 Pšenička Oldřich TJ AERO Odolena Voda 1864 1
2009/2010 9 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1954 Břečka František TJ Sokol na Mělníce B 1981 1
2009/2010 8 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1954 Šáfr Jan Sokol Buštěhrad 1764 1
2009/2010 7 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1954 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky C 1810 ½
2009/2010 6 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1954 Kittler Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou C 1711 1
2009/2010 5 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1954 Richter Martin TJ Neratovice B 1963 0
2009/2010 4 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1954 Smirskyj Oleg ŠO TP NOVA Kladno 1721 1
2009/2010 3 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1954 Žák Jiří Slovan Velvary 1574 1
2009/2010 2 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1954 Henrych Miroslav SK DDM Slaný 1857 0
2009/2010 1 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1954 Framberk Jan Caissa Úholičky B 2052 0
2008/2009 11 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1923 Henrych Miroslav SK DDM Slaný "A" 1859 1
2008/2009 10 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1923 Pšenička Oldřich TJ Aero Odolena Voda 1867 1
2008/2009 9 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1923 Vimmer Miloš ŠK Kladno "B" 1869 1
2008/2009 8 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1923 Slapnička Karel ŠK Kralupy nad Vltavou "B" 1945 0
2008/2009 6 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1923 Smirskyj Oleg NOVA Kladno "A" ½
2008/2009 5 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1923 Trejbal Jindřich Slovan Velvary 1882 1
2008/2009 4 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1923 Nývlt Miloslav TJ Sokol na Mělníce "B" 1802 1
2008/2009 3 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1923 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad "A" 1769 ½
2008/2009 2 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1923 Lánský Petr ŠK Kralupy nad Vltavou "C" 1685 1
2008/2009 1 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1923 Vlček Marek Caissa Úholičky "C" 1970 1
2007/2008 11 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1924 Slapnička Karel MONTAKO Kralupy n/Vltavou "C" 1840 0
2007/2008 9 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1924 Dorobant Ján Caissa Úholičky "C" 1
2007/2008 8 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1924 Valtr Tomáš ŠK Joly Lysá n/Labem "E" 1850 0
2007/2008 7 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1924 Žák Jiří Slovan Velvary 1555 1
2007/2008 6 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1924 Buk Václav Sokol Buštěhrad 1908 1
2007/2008 5 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1924 Pracht Martin DDM Mělník 1706 1
2007/2008 4 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1924 Netík Josef TJ Aero Odolena Voda 1963 1
2007/2008 3 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1924 Kůs Petr TJ Sokol na Mělníce 1957 ½
2007/2008 2 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1924 Bouda Karel SK DDM Slaný 1736 0
2007/2008 1 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1924 Kazimour František ŠK Hotel Merkur Kladno 1974 1
2006/2007 11 Sokol Libčice n/Vl 1899 Palas Aleš ŠK Kralupy n/Vlt B 2038 1
2006/2007 9 Sokol Libčice n/Vl 1899 Henrych Miroslav SK DDM Slaný 1877 1
2006/2007 7 Sokol Libčice n/Vl 1899 Skopec Luboš ŠK Dobrovice B 1835 1
2006/2007 6 Sokol Libčice n/Vl 1899 Žamboch Roman ŠK Kralupy n/Vlt C 1997 0
2006/2007 5 Sokol Libčice n/Vl 1899 Nipča Miroslav TJ Sokol Hostivice 1967 ½
2006/2007 3 Sokol Libčice n/Vl 1899 Němec David TJ Slovan Velvary 1900 ½
2006/2007 2 Sokol Libčice n/Vl 1899 Hackel Luděk DDM Mělník 2031 0
2006/2007 1 Sokol Libčice n/Vl 1899 Velík Jan AERO Odolena Voda 1976 1
2005/2006 9 Libčice n/Vltavou 1942 Konvalinka Vladislav Kralupy n/Vlt C 1896 ½
2005/2006 8 Libčice n/Vltavou 1942 Hackel Luděk DDM Mělník 2044 0
2005/2006 7 Libčice n/Vltavou 1942 Ďúran Tomáš Bakov n/Jizerou B 2152 0
2005/2006 6 Libčice n/Vltavou 1942 Trejbal Jindřich Slovan Velvary 1877 ½
2005/2006 5 Libčice n/Vltavou 1942 Horký Pavel Spartak Čelákovice 1945 ½
2005/2006 4 Libčice n/Vltavou 1942 Drábek Vojtěch Brandýs n/Labem 1964 0
2005/2006 2 Libčice n/Vltavou 1942 Macháček Martin Caissa Úholičky B 2130 0
2005/2006 10 Caissa Úholičky A 1942 Pokorný Ludvík TJ Sokol Mělník A 1735 0
2005/2006 9 Caissa Úholičky A 1942 Cozl David Spartak Žebrák A 1895 1
2005/2006 2 Caissa Úholičky A 1942 Diviš Jaroslav TJ Auto Škoda MB A 1737 0
2005/2006 1 Caissa Úholičky A 1942 Žamboch Roman ŠK Kralupy n.Vlt.A 2031 0
2004/2005 11 Sokol Libčice 1939 Volf Jaromír ŠO Stochov 2012 1
2004/2005 9 Sokol Libčice 1939 Abraham Karel ŠK Kladno D 1908 0
2004/2005 7 Sokol Libčice 1939 Strnad Pavel NOVA Kladno A 1737 ½
2004/2005 6 Sokol Libčice 1939 Hinz František Sokol Hostivice 1941 1
2004/2005 5 Sokol Libčice 1939 Valtera Jiří Easy E Kralupy B 2000 0
2004/2005 4 Sokol Libčice 1939 Hejda Václav Č. Lev Kolešovice 1863 1
2004/2005 3 Sokol Libčice 1939 Čižinský Jiří ŠK Kladno C 2038 0
2004/2005 2 Sokol Libčice 1939 Vlček Marek Caissa Úholičky B 1855 ½
2004/2005 1 Sokol Libčice 1939 Buk Václav Sokol Buštěhrad A 1901 1
2003/2004 11 Libčice n/Vltavou 1952 Krůta Jaroslav Neratovice C" 1705 1
2003/2004 10 Libčice n/Vltavou 1952 Henrych Miroslav SK DDM Slaný 1863 ½
2003/2004 6 Libčice n/Vltavou 1952 Bulva Stanislav EasyE Kralupy B" 1894 0
2003/2004 3 Libčice n/Vltavou 1952 Šilhan Petr SK Mělník 1885 B" 1798 ½
2003/2004 1 Libčice n/Vltavou 1952 Nersisyan Telman EasyE Kralupy C" 1410 1