Hráč Stojković Andreja

Stojković Andreja

User Pic
Jméno: Stojković Andreja
Oddíl: Cizinci
Výkonnostní třída / Titul: -
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 1925
ID: 6958
FIDE ID: 14510502
Rok narození: 1954
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1918 0 Kolář Dan ŠO Praga Praha A 1846 1844 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1918 0 Špaček Michal GROP Classical Chess 1962 1985 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1918 0 Vrtal Vlastimil TJ Pankrác E 1939 1965 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1918 0 Štross František DDM Praha 6 B 2265 2259 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1923 0 Buk Václav Sokol Buštěhrad "C" 0 1849 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1923 0 Krafka Jan ŠK Kladno "B" 1913 1804 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1918 0 Žák Jiří ŠK Velvary "A" 1734 1745 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1918 0 Křížek Jaroslav Sokol Buštěhrad "B" 1867 1693 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1929 0 Žáček Petr ŠO TP Nova Kladno "A" 1915 1952 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1929 0 Cozl David Český Lev Kolešovice "C" 1965 1965 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1929 0 Lánský Petr TJ Kralupy "C" 1643 1631 0 soutěž
2019/2020 9 Sokol Hostivice A 1923 0 Šilhan Petr TJ Neratovice D 2063 2060 1 soutěž
2019/2020 8 Sokol Hostivice A 1923 0 Turková Karolína Caissa Roztoky A 1932 0 ½ soutěž
2019/2020 7 Sokol Hostivice A 1918 0 Velitshko Ihor ŠK Zdice A 2189 ½ soutěž
2019/2020 6 Sokol Hostivice A 1918 0 Švadlenka Jaroslav Český Lev Kolešovice B 1878 1879 ½ soutěž
2019/2020 5 Sokol Hostivice A 1929 0 Petrák Robert TJ AERO Odolena Voda A 2030 2022 1 soutěž
2019/2020 4 Sokol Hostivice A 1929 0 Kamlach Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 2050 2053 ½ soutěž
2019/2020 2 Sokol Hostivice A 1929 0 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2029 2013 0 soutěž
2019/2020 1 Sokol Hostivice A 1929 0 Škuthan Jiří Sokol Buštěhrad A 1980 1977 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK DP Praha E - VŠFS 1929 0 Picek Miroslav Kbel.šach. reprezentace A 1913 1912 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK DP Praha E - VŠFS 1929 0 Svrček Luboš Sokol Praha Vršovice D 2027 0 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK DP Praha E - VŠFS 1929 0 Šorm Daniel GROP - D 2308 2326 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK DP Praha E - VŠFS 1929 0 Děcká Eliška Unichess Ž 2069 2104 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK DP Praha E - VŠFS 1929 0 Petruň Milan TJ Bohemians Praha F 1921 1939 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK DP Praha E - VŠFS 1929 0 Lhotský František TJ Pankrác F 1929 1943 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK DP Praha E - VŠFS 1929 0 Nepožítek Svatomír Steinitz-Makabi Praha 1746 1824 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK DP Praha E - VŠFS 1929 0 Kadlec Adam ŠK Sokol Vyšehrad G 0 1855 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK DP Praha E - VŠFS 1929 0 Kotrba Tomáš ŠK Viktoria Žižkov C 2005 2014 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1929 0 Komprda Pavel TJ AERO Odolena Voda A 2086 2070 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1929 0 Kamlach Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 2060 2066 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1929 0 Volf Jaromír ŠK Rakovník A 2091 2041 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1929 0 Tyle Vladimír ŠK Medvědi Zvole A 1943 1933 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1929 0 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1975 1978 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1929 0 Nadrchal Tomáš TJ Neratovice D 2074 2058 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1929 0 Vrecion Jiří ŠK Zdice A 2039 2001 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1929 0 Sedlák Luděk Caissa Roztoky A 1931 1894 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1929 0 Jerman Richard Český Lev Kolešovice B 2088 2070 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1929 0 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary 2019 2001 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1929 0 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1878 1865 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1921 0 Domlátil Jiří ŠK Sokol Vyšehrad E 2100 2108 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1921 0 Machala Vladislav ŠO Praga Praha A 1996 2003 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1921 0 Horký Pavel Kbel.šach. reprezentace A 1976 2015 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1921 0 Kostelecký Daniel TJ Kobylisy E 1947 1953 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1923 0 Fialka Miroslav JAWA Brodce A 2012 2029 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1920 0 Velík Jan TJ AERO Odolena Voda A 2013 2018 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1922 0 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1843 1843 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1922 0 Švadlenka Jaroslav Český Lev Kolešovice B 1938 1918 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1921 0 Hrubant Ivan KŠ Říčany 1925 D 1984 2003 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1921 0 Štursa Jan SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2092 2091 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1920 0 Mruškovič Radoslav ŠK Zdice A 2004 0 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1920 0 Strahl Jiří TJ Hostivice A 1952 1987 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 2032 Doležel Radovan ŠK KDJS Sedlčany A 2084 2068 0 soutěž
2016/2017 10 ŠK DP Praha - EA Hotels I 2032 Štěpánek Josef ŠK Praha - Smíchov C 1800 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK DP Praha - EA Hotels I 2032 Černoušková Alena Unichess Ž 1622 1725 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK DP Praha - EA Hotels I 2032 Zimovčák Zdeněk TJ Pankrác F 1637 1653 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK DP Praha - EA Hotels I 2032 Bárta Tomáš DDM Praha 6 B 1730 1768 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK DP Praha - EA Hotels I 2032 Dušek Richard SK Rapid Praha A 1894 1850 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK DP Praha - EA Hotels I 2032 Poborský Josef USK Praha A 1995 1920 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK DP Praha - EA Hotels I 2032 Slavík Petr ŠO Praga Praha B 1733 1818 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1925 0 Horký Pavel Kbel.šach. reprezentace A 1971 2017 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1925 0 Kostelecký Daniel TJ Kobylisy E 1909 1911 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2032 Veselý Jiří TJ Neratovice D 1817 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2032 Wasserbauer Radek Český Lev Kolešovice A 2101 2097 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2032 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1987 1983 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2032 Trmal Jaroslav Příbram Baník A 2213 2198 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2032 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1904 1874 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2032 Doležel Radovan ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2071 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2032 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad A 1913 1910 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2032 Růžička Miloš SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2009 1990 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2032 Gruber Miloš Sokol na Mělníce A 1953 1945 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK DP Praha - EA Hotels I 2032 Vojta Ladislav ŠK Teplárna Malešice 1453 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK DP Praha - EA Hotels I 2032 Uher Eduard TJ Praga Praha G 1665 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK DP Praha - EA Hotels I 2032 Hrbek Petr ŠK Smíchov E 1000 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK DP Praha - EA Hotels I 2032 Kuneš Vladimír SK Lokomotiva Radlice B 1825 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK DP Praha - EA Hotels I 2032 Trnka Lukáš SK OAZA Praha E 1543 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK DP Praha - EA Hotels I 2032 Adam Rostislav Sokol Praha-Kobylisy G 1507 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK DP Praha - EA Hotels I 2032 Platz Eduard Sokol Nebušice 1479 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Dopravní podnik Praha C 2032 Bílek Vlastimil SK OAZA Praha G 1657 1624 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Dopravní podnik Praha C 2032 Plachý Miloš Unichess G 1764 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Dopravní podnik Praha C 2032 Kuneš Vladimír SK Lokomotiva Radlice C 1825 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Dopravní podnik Praha C 2032 Chromovský Hynek Viktoria Žižkov D 1724 1692 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Dopravní podnik Praha C 2032 Hampel Rudolf Sokol Praha-Kobylisy F 1727 1767 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Dopravní podnik Praha C 2032 Němeček Jaroslav TJ Praga Praha E 1673 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Dopravní podnik Praha C 2032 Martirosyan Ara ŠK PORG Praha 1627 1810 ½ soutěž
2013/2014 1 Holdia DP Praha C 2032 Pokorný Ondřej DDM Praha 6 A 2076 2059 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Liběhrad Libčice A 2032 Pýcha Patrik Spartak Vlašim B 1994 1999 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Liběhrad Libčice A 2032 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1982 2002 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Liběhrad Libčice A 2032 Švadlenka Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1981 1987 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Liběhrad Libčice A 2032 Steiner Juraj ŠK Řevnice A 2007 1976 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Liběhrad Libčice A 2032 Bauer Jindřich ŠK Zdice A 2006 2040 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Liběhrad Libčice A 2032 Němec David Sokol Buštěhrad A 1998 2039 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Liběhrad Libčice A 2032 Otruba Pavel Caissa Úholičky B 2044 2022 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Liběhrad Libčice A 2032 Slanec Jan Český Lev Kolešovice A 1951 1967 0 soutěž
2012/2013 11 ŠK Liběhrad Libčice A 1960 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1883 1918 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK Liběhrad Libčice A 1960 Bauer Ondřej Český Lev Kolešovice A 1744 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Liběhrad Libčice A 1960 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda A 1927 1929 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Liběhrad Libčice A 1960 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1835 1846 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Liběhrad Libčice A 1960 Konvalinka Vladislav Sokol na Mělníce A 1908 1913 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Liběhrad Libčice A 1960 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 C 2049 2033 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK Liběhrad Libčice A 1960 Habada Jindřich ŠK Merkur Kladno A 1917 1922 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Liběhrad Libčice A 1960 Rigo Imrich TJ Neratovice B 2008 2014 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Liběhrad Libčice A 1960 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1912 1931 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Liběhrad Libčice A 1960 Franc Ondřej ŠK Řevnice A 1803 1931 1 soutěž
2011/2012 11 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1992 Suchý František ŠK města Dobrovice C 1781 1 soutěž
2011/2012 10 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1992 Nejedlý Jiří TJ Neratovice C 1781 1 soutěž
2011/2012 9 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1992 Levinský Ladislav Sokol Nymburk B 1584 1 soutěž
2011/2012 8 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1992 Kopecký Petr Spartak Čelákovice A 1794 ½ soutěž
2011/2012 7 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1992 Orel Aleš Sokol na Mělníce B 1690 1 soutěž
2011/2012 6 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1992 Valtr Tomáš ŠK JOLY Lysá n/L. E 2027 1979 0 soutěž
2011/2012 5 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1992 Nigrin Jiří Sokol Pečky B 1694 1640 1 soutěž
2011/2012 4 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1992 Vojtíšek Miloš Sokol Brandýs n/L A 1747 1745 1 soutěž
2011/2012 3 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1992 Jeřábek Jindřich Karbo Benátky n/Jiz. A 2086 1994 1 soutěž
2011/2012 2 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1992 Malík Zdeněk Sokol Bakov n/Jiz. B 1592 1 soutěž
2011/2012 1 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1992 Kočí Václav AŠ Mladá Boleslav B 1906 1885 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A Hinz František Český lev Kolešovice A 1983 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A Gruber Miloš Sokol na Mělníce A 1994 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A Kryšpín Libor TJ AŠ Mladá Boleslav A 2071 0 soutěž
2009/2010 10 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou Netík Josef TJ AERO Odolena Voda 1902 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou Nývlt Miloslav TJ Sokol na Mělníce B 1795 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou Bureš Jiljí Sokol Buštěhrad 1905 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou Vaic Miroslav Caissa Úholičky C 1803 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou Šavrda Jan ŠK Kralupy nad Vltavou C 1721 0 soutěž
2009/2010 4 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou Tóth Václav ŠO TP NOVA Kladno 1829 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou Vítek Jan SK DDM Slaný 1783 ½ soutěž