Hráč Civín Dominik

Civín Dominik

User Pic
Jméno: Civín Dominik
Oddíl: Šachový klub Zdice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1869
Elo mezinárodní: 1903
ID: 33544
FIDE ID: 372331
Rok narození: 2000
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 Č ŠK Zdice A 1903 1869 Pirklová Hana ŠK Medvědi Zvole A 2105 2088 0
2018/2019 1 Č ŠK Zdice A 1882 1869 Sedlák Luděk Caissa Roztoky A 1900 1894 1
2017/2018 7 B Klub Šachistů Říčany 1925 1863 1847 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová 1986 1976 ½
2017/2018 6 Č Klub Šachistů Říčany 1925 1863 1847 Fojt Petr ŠK AD Jičín 1847 1820 0
2017/2018 5 B Klub Šachistů Říčany 1925 1863 1847 Petříček Lukáš ŠK Kuřim 1669 1680 1
2017/2018 4 Č Klub Šachistů Říčany 1925 1863 1847 Ambrožová Lucie ŠK Staré Město 1855 1867 1
2017/2018 3 Č Klub Šachistů Říčany 1925 1858 1847 Hlavina Matouš ŠK Karlovy Vary 1805 1685 ½
2017/2018 11 Č ŠK Zdice A 1863 1847 Švadlenka Jaroslav Český Lev Kolešovice B 1927 1918 ½
2017/2018 10 B ŠK Zdice A 1879 1847 Malý Filip KŠ Říčany 1925 D 1960 1939 0
2017/2018 9 Č ŠK Zdice A 1884 1847 Žáček Petr SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1869 1892 ½
2017/2018 8 B ŠK Zdice A 1884 1847 Halla Jiří Caissa Roztoky B 1807 1795 ½
2017/2018 6 Č ŠK Zdice A 1858 1847 Strahl Jiří TJ Hostivice A 1966 1987 1
2017/2018 5 B ŠK Zdice A 1879 1847 Máslo Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1761 1780 ½
2017/2018 4 Č ŠK Zdice A 1879 1847 Hořínek Jiří ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1829 1818 1
2017/2018 3 B ŠK Zdice A 1879 1847 Vašák Martin JAWA Brodce A 1842 1837 0
2017/2018 2 Č ŠK Zdice A 1879 1847 Kylar Miroslav TJ AERO Odolena Voda A 1907 1876 1
2017/2018 1 B ŠK Zdice A 1838 1840 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1844 1845 1
2017/2018 4 Č Klub Šachistů Říčany 1925 1838 1840 Hlavina Matouš ŠK Karlovy Vary 1780 1819 ½
2017/2018 3 B Klub Šachistů Říčany 1925 1838 1840 Skýpala Ondřej TJ Kobylisy 1700 1745 ½
2017/2018 2 Č Klub Šachistů Říčany 1925 1838 1840 Kůsa Jakub Šachklub Sokol Klatovy 1950 1979 0
2017/2018 1 B Klub Šachistů Říčany 1925 1838 1840 Hejsek Lukáš TJ Bohemians Praha 1638 1651 0
2016/2017 11 Č ŠK Řevnice A 1778 1733 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad A 2109 2064 ½
2016/2017 9 Č ŠK Řevnice A 1778 1733 Doležal Vít TJ Neratovice D 2010 2005 1
2016/2017 8 B ŠK Řevnice A 1778 1733 Hruška Tomáš Caissa Úholičky B 1963 1984 1
2016/2017 7 B ŠK Řevnice A 1778 1733 Beneš Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2058 2027 0
2016/2017 6 Č ŠK Řevnice A 1778 1733 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1831 1944 ½
2016/2017 5 B ŠK Řevnice A 1778 1733 Němec David SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2082 2089 0
2016/2017 4 Č ŠK Řevnice A 1778 1733 Kříž Pavel Sokol na Mělníce A 1985 1930 1
2016/2017 3 B ŠK Řevnice A 1778 1733 Wasserbauer Radek Český Lev Kolešovice A 2101 2097 0
2016/2017 2 Č ŠK Řevnice A 1778 1733 Hlaváček Jiří Příbram Baník A 2122 2143 ½
2016/2017 1 B ŠK Řevnice A 1778 1733 Pavlíček Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1898 1901 0
2015/2016 9 Č ŠK Řevnice B 1778 1733 Turický David ŠK Zdice B 1859 1806 1
2015/2016 8 B ŠK Řevnice B 1778 1733 Beneš Karel ŠK Příbram-Baník D 1644 1651 1
2015/2016 7 Č ŠK Řevnice B 1778 1733 Mareš Václav ŠK Hostomice A 1929 1927 ½
2015/2016 6 B ŠK Řevnice B 1778 1733 Galandák Daniel Mníšek pod Brdy 1563 ½
2015/2016 5 Č ŠK Řevnice B 1778 1733 Sadil Jan ŠK KDJS Sedlčany B 1726 1708 1
2015/2016 1 B ŠK Řevnice B 1778 1733 Maršálek Miroslav TJ Jince C 1540 1
2015/2016 11 B ŠK Řevnice 1778 1733 Kotál Václav Hraničář Horní Stropnice 1908 1887 0
2015/2016 10 Č ŠK Řevnice 1778 1733 Hlaváček Ondřej TJ Spartak Vlašim B 1650 1616 1
2015/2016 9 B ŠK Řevnice 1778 1733 Krčil Aleš Jiskra Humpolec 1749 1794 ½
2015/2016 8 Č ŠK Řevnice 1778 1733 Dejmal Ondřej ŠK Světlá nad Sázavou 1558 1509 1
2015/2016 7 B ŠK Řevnice 1778 1733 Hák David Šachklub Tábor A 1742 1606 1
2015/2016 6 Č ŠK Řevnice 1778 1733 Šustr Martin Šachklub Tábor B 1367 1365 1
2015/2016 5 B ŠK Řevnice 1778 1733 Smolík Aleš KŠ Říčany 1925 B 1549 1638 1
2015/2016 4 Č ŠK Řevnice 1778 1733 Bohuněk Jan KŠ Říčany 1925 C 1161 1369 1
2015/2016 3 B ŠK Řevnice 1778 1733 Engel Tomáš SK OAZA Praha B 1441 1493 1
2015/2016 2 B ŠK Řevnice 1778 1733 Petr Jakub Bohemians Praha A 1898 1811 ½
2015/2016 1 Č ŠK Řevnice 1778 1733 Hejsek Lukáš Bohemians Praha B 1657 1583 1
2015/2016 11 B ŠK Řevnice 1778 1733 Hora Milan DDM Sokol Nymburk 2116 2109 0
2015/2016 10 Č ŠK Řevnice 1778 1733 Záhorbenský Jaroslav Šachklub města Dobrovice 2027 2066 ½
2015/2016 8 Č ŠK Řevnice 1778 1733 Zvára David Spartak Vlašim B 2090 2115 0
2015/2016 7 B ŠK Řevnice 1778 1733 Pospíšil Evžen Klub šachistů Říčany 1925 B 2145 2147 ½
2015/2016 4 B ŠK Řevnice 1778 1733 Dungl Martin Caissa Úholičky 2087 2068 0
2015/2016 3 Č ŠK Řevnice 1778 1733 Sladovník Tomáš Šachový klub Zdice 1975 1960 0
2015/2016 2 B ŠK Řevnice 1778 1733 Strejc Josef Šachový klub Příbram Baník 2144 2143 0
2015/2016 1 Č ŠK Řevnice 1778 1733 Franěk Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 1937 2012 0
2014/2015 11 B ŠK Řevnice A 1697 1777 Žák Jiří DDM Slaný-ŠK Velvary 1776 1753 1
2014/2015 10 Č ŠK Řevnice A 1697 1777 Havlíček Pavel KŠ Říčany 1925 E 1685 1638 1
2014/2015 9 B ŠK Řevnice A 1697 1777 Vaic Miroslav Caissa Úholičky B 1863 1935 0
2014/2015 8 Č ŠK Řevnice A 1697 1777 Čížek Ondřej ŠK Zdice A 1857 1878 ½
2014/2015 7 B ŠK Řevnice A 1697 1777 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad A 1626 1628 ½
2014/2015 6 Č ŠK Řevnice A 1697 1777 Parpel Petr TJ Neratovice C 1774 1836 ½
2014/2015 5 B ŠK Řevnice A 1697 1777 Bauer Ondřej Český Lev Kolešovice A 1858 1885 0
2014/2015 4 Č ŠK Řevnice A 1697 1777 Plháček Václav Sokol Hostivice A 1798 1796 1
2014/2015 3 B ŠK Řevnice A 1697 1777 Němec Stanislav Sokol na Mělníce A 1938 1912 ½
2014/2015 1 Č ŠK Řevnice A 1697 1777 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno A 1814 1814 ½
2014/2015 2 B ŠK Zdice C 1697 1777 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 1692 1
2014/2015 10 B TJ Jince A 1697 1777 Smolka Josef JAWA Brodce B 1903 1914 0
2014/2015 9 Č TJ Jince A 1697 1777 Dupák Jaroslav ŠK Příbram Baník A 1830 1770 ½
2014/2015 8 B TJ Jince A 1697 1777 Kasl Tomáš ŠK Zdice B 1762 ½
2014/2015 7 Č TJ Jince A 1697 1777 Spilka Jiří ŠK Rakovník B 1970 1796 0
2014/2015 5 Č TJ Jince A 1697 1777 Polák Jiří ŠK Medvědi Zvole A 1893 1926 1
2014/2015 4 B TJ Jince A 1697 1777 Dbalý Václav TJ Sokol Hostivice B 1705 1766 0
2014/2015 2 Č TJ Jince A 1697 1777 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1695 ½
2014/2015 11 Č ŠK Řevnice 1697 1777 Zeman Matyáš Hraničář Horní Stropnice 1649 1839 ½
2014/2015 10 B ŠK Řevnice 1697 1777 Straka Jan Gambit Jihlava 1261 1
2014/2015 9 B ŠK Řevnice 1697 1777 Ptáček Jan Jiskra Humpolec 1542 1519 1
2014/2015 8 Č ŠK Řevnice 1697 1777 Brož Petr ŠK Světlá nad Sázavou 1452 1438 1
2014/2015 7 B ŠK Řevnice 1697 1777 Šustr Dominik Šachklub Tábor A 1542 1585 ½
2014/2015 6 Č ŠK Řevnice 1697 1777 Šustr Martin Šachklub Tábor B 1431 1431 1
2014/2015 5 Č ŠK Řevnice 1697 1777 Ucháč Jakub SK OAZA Praha B 1355 1451 1
2014/2015 4 B ŠK Řevnice 1697 1777 Voříšek Jakub TJ Spartak Vlašim B 1672 1793 1
2014/2015 3 B ŠK Řevnice 1697 1777 Nguyen Thai Dai Vinh ŠK Praha-Smíchov 1319 1577 1
2014/2015 2 Č ŠK Řevnice 1697 1777 Rastočný Josef KŠ Říčany 1925 A 1607 1794 0
2014/2015 1 B ŠK Řevnice 1697 1777 Hosnedl Ondřej KŠ Říčany 1925 B 1555 1539 1
2013/2014 9 Č SK Zdice C 1600 1704 Zeisek Václav TJ Jince B 1556 0
2013/2014 8 B SK Zdice C 1600 1704 Brabec Jaroslav ŠK Mníšek pod Brdy 1597 1
2013/2014 7 Č SK Zdice C 1600 1704 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník C 1930 1817 0
2013/2014 6 B SK Zdice C 1600 1704 Sklenka Jan ŠK Řevnice C 1613 ½
2013/2014 5 B SK Zdice C 1600 1704 Maršík Vojtěch ŠK Kovohutě Příbram 1799 1
2013/2014 4 Č SK Zdice C 1600 1704 Bažant Tomáš TJ Jince C 1000 1
2013/2014 3 B SK Zdice C 1600 1704 Placheta Rostislav ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1766 ½
2013/2014 2 Č SK Zdice C 1600 1704 Hochman Jan SK Pyrit Příbram B 1638 1777 0
2013/2014 1 B SK Zdice C 1600 1704 Beneš Karel ŠK Příbram Baník B 1688 1658 1
2013/2014 11 B ŠK Jince A 1600 1704 Pokorná Jana Sokol Buštěhrad C 1354 1497 1
2013/2014 10 Č ŠK Jince A 1600 1704 Sladká Hana ŠK Zlonice A 1664 1
2013/2014 9 B ŠK Jince A 1600 1704 Černý Milan ŠK Zdice B 1662 1
2013/2014 7 B ŠK Jince A 1600 1704 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad B 1722 0
2013/2014 6 Č ŠK Jince A 1600 1704 Sklenka Jan ŠK Řevnice B 1613 1
2013/2014 5 B ŠK Jince A 1600 1704 Trejbal Jindřich SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1953 0
2013/2014 4 Č ŠK Jince A 1600 1704 Kubovic Jan ŠK Merkur Kladno B 1339 1
2013/2014 2 Č ŠK Jince A 1600 1704 Šmíd Miloslav ŠO TP Nova Kladno A 1504 ½
2013/2014 1 B ŠK Jince A 1600 1704 Spilka Jiří ŠK Rakovník B 1970 1804 ½
2013/2014 11 B ŠK Řevnice 1600 1704 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno B 1488 1452 1
2013/2014 8 Č ŠK Řevnice 1600 1704 Klubal Jiří Protect.cz Humpolec 1544 1
2013/2014 3 Č ŠK Řevnice 1600 1704 Remeš Šimon KŠ Říčany 1925 B 1409 0
2013/2014 2 Č ŠK Řevnice 1600 1704 Přichystal Šimon KŠ Říčany 1925 C 1250 1
2013/2014 1 B ŠK Řevnice 1600 1704 Pastrnek Michal KŠ Říčany 1925 A 1321 1576 ½
2012/2013 7 B SK Zdice B 1609 Šedivý Vlastimil ŠK Kovohutě Příbram 1694 0
2012/2013 6 Č SK Zdice B 1609 Sadil Pavel ŠK KDJS Sedlčany B 1430 1
2012/2013 5 B SK Zdice B 1609 Šilhánek Martin TJ Jince C 1100 1
2012/2013 4 Č SK Zdice B 1609 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1670 1693 0
2012/2013 3 Č SK Zdice B 1609 Fairaisl Dušan MěÚ Hostomice 1698 1708 1
2012/2013 2 B SK Zdice B 1609 Hochman Jan SK Pyrit Příbram B 1638 1732 0
2012/2013 1 Č SK Zdice B 1609 Zeisek Václav TJ Jince B 1532 0
2012/2013 8 Č Sokol Buštěhrad 1609 Nademlejnský Vít TJ Slavoj Litoměřice 1100 1
2012/2013 7 B Sokol Buštěhrad 1609 Vacek Michal ŠK Teplice 1250 1
2011/2012 11 Č ŠK Zdice B 1263 Voráček Antonín TJ Lokomotiva Beroun B 1449 1
2011/2012 10 B ŠK Zdice B 1263 Zadina Václav TJ Jince A 1425 1
2011/2012 8 B ŠK Zdice B 1263 Havelka Jiří ŠK Řevnice B 1000 0
2011/2012 6 B ŠK Zdice B 1263 Jilka Miloslav ŠK Rakovník C 1584 0
2011/2012 5 B ŠK Zdice B 1263 Červíček Bohumil TJ Sokol Hostivice B 1423 1
2011/2012 4 Č ŠK Zdice B 1263 Vejr Václav TJ Jince B 1000 1
2011/2012 3 B ŠK Zdice B 1263 Králík Daniel SK Pyrit Příbram C 1000 1
2011/2012 9 B ŠK Zdice "A" 1263 Smirskyj Oleg ŠOTP NOVA Kladno "A" 1720 0
2011/2012 5 B ŠK Kladno 1263 Zvára Filip TRW Autoelektronika Vlašim 1450 0
2010/2011 9 Č ŠK Zdice B 1100 Zadina Václav TJ Jince A 1407 0
2010/2011 6 B ŠK Zdice B 1100 Šinágl Martin ŠK Řevnice B 1431 1
2010/2011 5 B ŠK Zdice B 1100 Veselý Jaroslav ŠK Příbram - Baník B 1000 0
2010/2011 2 B ŠK Zdice B 1100 Brada Zdeněk ŠK Rakovník C 1448 0
2009/2010 11 Č ŠK Zdice C 1250 Burynak Milan Kovohutě Příbram 1100 0
2009/2010 10 B ŠK Zdice C 1250 Novák Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1000 ½
2009/2010 9 Č ŠK Zdice C 1250 Budil Stanislav ŠK při MěÚ Hostomice 1408 ½
2009/2010 8 B ŠK Zdice C 1250 Zadina Tomáš TJ Jince B 1338 1
2009/2010 7 B ŠK Zdice C 1250 Dražan Miloslav ŠK Příbram - Baník B 1354 0
2009/2010 2 Č ŠK Zdice C 1250 Babouček Mikuláš ŠK Zdice B 1250 0
2009/2010 1 B ŠK Zdice C 1250 Bodický Michal SK Pyrit Příbram C 1566 0
2008/2009 9 Č ŠK Zdice B 1100 Slavík Antonín TJ Jince A 1418 0