Hráč Novák Milan

Novák Milan

User Pic
Jméno: Novák Milan
Oddíl: Šachový klub Příbram-Baník
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1876
Elo mezinárodní: 1925
ID: 739
FIDE ID: 313394
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 6 Šachový klub Příbram - Baník C 1925 1876 Lísková Tereza TJ Jince 0 1274 1
2018/2019 3 Šachový klub Příbram - Baník C 1925 1876 Pechoč Bohumil ŠK Kovohutě Příbram 1930 1916 1
2018/2019 2 Šachový klub Příbram - Baník C 1925 1876 Handl Petr ŠK Zdice B 1695 1625 1
2018/2019 5 Šachový klub Příbram Baník B 1925 1876 Procházka Jaroslav JAWA Brodce B 1888 1877 ½
2018/2019 4 Šachový klub Příbram Baník B 1925 1876 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany B 1809 1827 ½
2018/2019 1 Šachový klub Příbram Baník B 1925 1876 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1728 1744 ½
2017/2018 9 �K Bohnice A 1925 1876 Vogl Milan USK Praha A 1883 1921 ½
2017/2018 5 ŠK Bohnice B 1925 1876 Rondoš Jakub TJ Pankrác F 2116 2046 ½
2017/2018 2 ŠK Bohnice B 1925 1876 Steiner Juraj Steinitz - Makabi 1926 1931 0
2017/2018 1 ŠK Bohnice B 1925 1876 Kouba Libor Unichess E 1895 1946 0
2017/2018 8 Šachový klub Příbram Baník C 1953 1963 Lhotský Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 G 1741 1742 ½
2017/2018 7 Šachový klub Příbram Baník C 1953 1963 Šimák Roman ŠK KDJS Sedlčany B 1794 1780 0
2017/2018 6 Šachový klub Příbram Baník C 1953 1963 Jelagin Konstantin Šachový klub Příbram Baník B 1867 1839 ½
2017/2018 5 Šachový klub Příbram Baník C 1953 1963 Tvrdý Jindřich KŠ Stříbrná Skalice A 1873 1901 ½
2017/2018 4 Šachový klub Příbram Baník C 1953 1963 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 F 1843 1775 0
2017/2018 3 Šachový klub Příbram Baník C 1953 1963 Zvolenský David JAWA Brodce B 1928 1874 0
2017/2018 2 Šachový klub Příbram Baník C 1953 1963 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov 1969 1967 0
2017/2018 1 Šachový klub Příbram Baník C 1953 1963 Brezmen Pavel TJ Sokol Struhařov A 2090 2064 0
2015/2016 11 ŠK Bohnice B 1918 1936 Dunder Ondřej TJ Bohemians Praha F 1648 ½
2015/2016 10 ŠK Bohnice B 1918 1936 Hromas Jan Viktoria Žižkov C 1807 1
2015/2016 4 ŠK Bohnice B 1918 1936 Kolář Dan ŠO TJ Dukla Praha D 1875 1910 1
2015/2016 1 ŠK Bohnice B 1918 1936 Kaiser Rudolf Sokol Praha Vršovice D 1845 1
2015/2016 6 ŠK Příbram-Baník C 1918 1936 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1869 1847 ½
2015/2016 2 ŠK Příbram-Baník C 1918 1936 Turický David ŠK Zdice B 1859 1806 1
2015/2016 7 ŠK Příbram - Baník B 1918 1936 Zadina Tomáš ŠK Jince A 1825 1
2015/2016 6 ŠK Příbram - Baník B 1918 1936 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 F 1954 1962 1
2015/2016 1 ŠK Příbram - Baník B 1918 1936 Kamlach Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 2103 2101 0
2015/2016 2 ŠK Příbram - Baník B 1918 1936 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 E 1750 1718 ½
2015/2016 1 ŠK Příbram - Baník B 1918 1936 Hroník Petr JAWA Brodce B 1904 1924 0
2014/2015 11 ŠK Bohnice D 1936 1931 Vašíček Martin SK OAZA Praha E 1761 1787 ½
2014/2015 9 ŠK Bohnice D 1936 1931 Košař Milan USK Praha C 1679 1728 ½
2014/2015 1 ŠK Bohnice D 1936 1931 Chudáček Vladimír Sokol Vršovice F 1714 1741 1
2014/2015 9 ŠK Bohnice A 1936 1931 Štěpánek Svatopluk ŠK Sokol Vyšehrad F 1765 1779 0
2014/2015 1 ŠK Bohnice A 1936 1931 Radics Robert TJ Praga Praha B 1767 1804 0
2014/2015 11 ŠK Příbram Baník A 1936 1931 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1972 1921 1
2014/2015 9 ŠK Příbram Baník A 1936 1931 Zadina Jiří TJ Jince A 1832 1
2014/2015 8 ŠK Příbram Baník A 1936 1931 Kamlach Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 2096 2096 0
2014/2015 5 ŠK Příbram Baník A 1936 1931 Fialka Miroslav JAWA Brodce B 2072 2096 1
2014/2015 2 ŠK Příbram Baník A 1936 1931 Bauer Ondřej ŠK Rakovník B 1858 1885 1
2013/2014 8 ŠK Bohnice A 1955 1945 Mašek Jan ŠO TJ Dukla Praha D 1937 1935 0
2013/2014 7 ŠK Bohnice A 1955 1945 Poš Jiří SK LISA A 1897 1894 ½
2013/2014 5 ŠK Bohnice A 1955 1945 Padevět Pavel TJ Praga Praha B 1875 1919 ½
2013/2014 4 ŠK Bohnice A 1955 1945 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad F 1833 1822 ½
2013/2014 1 ŠK Bohnice A 1955 1945 Heller Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 1869 1
2013/2014 10 ŠK Příbram Baník A 1955 1945 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad B 2068 2075 0
2013/2014 2 ŠK Příbram Baník A 1955 1945 Dulka Ľubomír ŠK Zlonice A 1455 1
2012/2013 9 ŠK Příbram Baník A 1966 1932 Müller Jan ŠK Rakovník B 1735 1877 1
2012/2013 3 ŠK Příbram Baník A 1966 1932 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad B 1799 1967 1
2012/2013 2 ŠK Příbram Baník A 1966 1932 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1972 1959 1
2011/2012 11 ŠK Příbram - Baník "A" 1974 1921 Paukert Jindřich ŠK Řevnice "A" 1914 1935 1
2011/2012 10 ŠK Příbram - Baník "A" 1974 1921 Jerman Richard ŠK Kladno "C" 2096 2117 0
2011/2012 5 ŠK Příbram - Baník "A" 1974 1921 Halla Jiří Caissa Úholičky "C" 1896 1880 0
2011/2012 4 ŠK Příbram - Baník "A" 1974 1921 Míšek Jiří ŠK Merkur Kladno "A" 2033 1
2011/2012 3 ŠK Příbram - Baník "A" 1974 1921 Rosenbaum Vít ŠK Zdice "A" 2061 2076 1
2011/2012 1 ŠK Příbram - Baník "A" 1974 1921 Růžička Miloš SK DDM Slaný 1904 0
2010/2011 11 ŠK Příbram Baník A 1934 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2022 0
2010/2011 6 ŠK Příbram Baník A 1934 Hoch Václav SK Pyrit Příbram C 1871 ½
2010/2011 3 ŠK Příbram Baník A 1934 Hlína Miloš Klub šachistů Říčany 1925 E 1768 ½
2010/2011 2 ŠK Příbram Baník A 1934 Skácel Jan TJ Sokol Benešov A 2088 ½
2010/2011 1 ŠK Příbram Baník A 1934 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov A 1974 ½
2009/2010 11 ŠK Příbram Baník A 1918 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1998 ½
2009/2010 9 ŠK Příbram Baník A 1918 Spilka Jiří ŠK Rakovník B 1908 1
2009/2010 8 ŠK Příbram Baník A 1918 Matějka Vladimír ŠK Řevnice A 1956 0
2009/2010 7 ŠK Příbram Baník A 1918 Hochman Jan ŠK Kladno C 1953 0
2009/2010 6 ŠK Příbram Baník A 1918 Krafka Jan ŠK Merkur Kladno 1987 ½
2009/2010 5 ŠK Příbram Baník A 1918 Adolf Petr Lokomotiva Beroun A 1967 1
2009/2010 3 ŠK Příbram Baník A 1918 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1933 0
2009/2010 2 ŠK Příbram Baník A 1918 Al Masani Abdul Sokol Hostivice B 1983 1
2009/2010 1 ŠK Příbram Baník A 1918 Šilhavý Miroslav ŠK Zdice A 1627 1
2008/2009 11 ŠK Příbram-Baník A 1962 Cozl David ŠK Řevnice A 1930 1
2008/2009 10 ŠK Příbram-Baník A 1962 Erban Jiří Lokomotiva Beroun A 2075 ½
2008/2009 9 ŠK Příbram-Baník A 1962 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1942 ½
2008/2009 8 ŠK Příbram-Baník A 1962 Hoch Václav ŠK Pyrit Příbram C 1815 ½
2008/2009 7 ŠK Příbram-Baník A 1962 Kazimour František ŠK Hotel Merkur Kladno 1915 ½
2008/2009 6 ŠK Příbram-Baník A 1962 Slanec Jan ŠK Rakovník B 1860 ½
2008/2009 5 ŠK Příbram-Baník A 1962 Hofner František ŠO Stochov 1847 ½
2008/2009 4 ŠK Příbram-Baník A 1962 Spousta Jan Sokol Hostivice B 1945 1
2008/2009 3 ŠK Příbram-Baník A 1962 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno C 2019 ½
2007/2008 11 Šachový klub Příbram-Baník A 1968 Rosenbaum Pavel Lokomotiva Zdice A 1992 1
2007/2008 10 Šachový klub Příbram-Baník A 1968 Forman Štěpán TJ Sokol Hostivice A 2277 ½
2007/2008 8 Šachový klub Příbram-Baník A 1968 Novák Jindřich Caissa Úholičky B 2038 1
2007/2008 7 Šachový klub Příbram-Baník A 1968 Hoch Václav ŠK Alva Příbram C 1790 ½
2007/2008 6 Šachový klub Příbram-Baník A 1968 Kural Jaroslav ŠK Kladno C 1977 ½
2007/2008 4 Šachový klub Příbram-Baník A 1968 Vlk Miroslav ŠO Stochov 0
2007/2008 3 Šachový klub Příbram-Baník A 1968 Kasl Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 1843 1
2007/2008 2 Šachový klub Příbram-Baník A 1968 Cozl David ŠK Řevnice A 1927 0
2007/2008 1 Šachový klub Příbram-Baník A 1968 Sokol Roman ŠK Kladno D 1935 ½
2006/2007 11 ŠK Příbram - Baník A 1946 Čižinský Jiří ŠK Kladno C 1928 ½
2006/2007 10 ŠK Příbram - Baník A 1946 Hinz František TJ Český lev Kolešovice 1946 1
2006/2007 7 ŠK Příbram - Baník A 1946 Kasl Tomáš Lokomotiva Beroun A 1828 ½
2006/2007 6 ŠK Příbram - Baník A 1946 Sokol Roman ŠK Kladno D 1891 0
2006/2007 4 ŠK Příbram - Baník A 1946 Slanec Jan ŠK Rakovník B 1732 0
2006/2007 3 ŠK Příbram - Baník A 1946 Vaněček Jiří Caissa Úholičky B 2035 ½
2006/2007 1 ŠK Příbram - Baník A 1946 Rosenbaum Vít Lokomotiva Zdice A 1829 1
2006/2007 11 ŠK Alva Pb Příbram - B 1946 Hrbáč Petr TJ Spartak Žebrák A 1
2006/2007 8 ŠK Alva Pb Příbram - B 1946 Vlček Marek Caissa Úholičky A 1884 1
2006/2007 6 ŠK Alva Pb Příbram - B 1946 Kopecký Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou A 1996 ½
2006/2007 5 ŠK Alva Pb Příbram - B 1946 Mišičko Ján ŠK Kladno "A" 2074 ½
2006/2007 4 ŠK Alva Pb Příbram - B 1946 Doležal Vít TJ Sokol Mělník A 1917 ½
2006/2007 2 ŠK Alva Pb Příbram - B 1946 Kučera Vladimír Sokol Tišice "A" 2079 1
2005/2006 11 SOU Příbram A 1923 Padevět Pavel ŠO Stochov 1802 1
2005/2006 10 SOU Příbram A 1923 Hejda Václav TJ Kolešovice 1886 ½
2005/2006 7 SOU Příbram A 1923 Pokorný Zdeněk TJ Jince A 1948 ½
2005/2006 6 SOU Příbram A 1923 Henrych Miroslav SK DDM Slaný A 1880 ½
2005/2006 5 SOU Příbram A 1923 Polák Petr NOVA Kladno A 2032 ½
2005/2006 4 SOU Příbram A 1923 Kohout Josef ŠK Rakovník B 1992 1
2005/2006 3 SOU Příbram A 1923 Adolf Petr Lokomotiva BerounA 1958 1
2005/2006 2 SOU Příbram A 1923 Čižinský Jiří ŠK Kladno C 1957 ½
2005/2006 1 SOU Příbram A 1923 Soukal Roman ŠK Alva Příbram C 1884 ½
2004/2005 6 Alva Pb Příbram B 1951 Zelenka Pavel ŠK Kladno B 1688 ½
2004/2005 11 TJ SOU Příbram A 1951 Pokorný Zdeněk TJ Jince A 1947 ½
2004/2005 9 TJ SOU Příbram A 1951 Vojta Tomáš Dolní Kralovice A 2323 0
2004/2005 8 TJ SOU Příbram A 1951 Macků Emil TJ Sokol Benešov B 1860 0
2004/2005 5 TJ SOU Příbram A 1951 Savkov František Spartak Žebrák A 2085 0
2004/2005 1 TJ SOU Příbram A 1951 Soukal Roman ŠK ALVA Příbram C 1800 0
2003/2004 9 SOU Příbram A 1932 Plíva Vojtěch Rakovník B 2042 1
2003/2004 8 SOU Příbram A 1932 Savkov František Spartak Žebrák A 2083 0
2003/2004 6 SOU Příbram A 1932 Soukal Roman ALVA Příbram C 1758 1
2003/2004 5 SOU Příbram A 1932 Noha Petr ALVA Příbram D 1799 1
2003/2004 4 SOU Příbram A 1932 Ratušny Arsen ŠK Liteň 1909 0
2003/2004 2 SOU Příbram A 1932 Havelka Petr KDJS Sedlčany A 1874 ½