Hráč Novák Milan

Novák Milan

User Pic
Jméno: Novák Milan
Oddíl: Šachový klub Příbram-Baník, spolek
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1883
Elo mezinárodní: 1903
ID: 739
FIDE ID: 313394
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 SK Újezd nad Lesy 1907 1858 Sedlák Josef ŠK Bohnice C 1799 1796 ½ soutěž
2019/2020 7 SK Újezd nad Lesy 1907 1858 Bayer Petr TJ Zora Praha z.s. 0 1510 1 soutěž
2019/2020 2 SK Újezd nad Lesy 1907 1858 Benda Jiří ŠO Praga Praha D 0 1659 1 soutěž
2019/2020 8 Příbram Baník "C" 1907 1858 Třešňák Lukáš ŠK Zdice "B" 1836 1843 1 soutěž
2019/2020 6 Příbram Baník "C" 1907 1858 Trmal Jaroslav Příbram Baník "B" 2139 2126 ½ soutěž
2019/2020 3 Příbram Baník "C" 1907 1858 Mruškovič Radoslav ŠK Zdice "B" 1962 0 0 soutěž
2019/2020 1 Příbram Baník "C" 1907 1858 Trmal Jaroslav Příbram Baník "B" 2154 2134 ½ soutěž
2019/2020 9 Šachový klub Příbram - Baník D 1907 1858 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1728 1729 ½ soutěž
2019/2020 6 Šachový klub Příbram - Baník D 1907 1858 Šedivý Vlastimil ŠK Kovohutě Příbram 0 1679 1 soutěž
2019/2020 3 Šachový klub Příbram - Baník D 1907 1858 Skřepský Jiří ŠK při MěÚ Hostomice 0 1560 1 soutěž
2018/2019 9 Šachový klub Příbram Baník B 1925 1876 Daneš Filip TJ Kavalier Sázava A 1860 1925 0 soutěž
2018/2019 8 Šachový klub Příbram Baník B 1925 1876 Kovář Milan Mníšek pod Brdy 0 0 1 soutěž
2018/2019 7 Šachový klub Příbram Baník B 1925 1876 Čuchna Martin KŠ Stříbrná Skalice A 1867 1831 ½ soutěž
2018/2019 5 Šachový klub Příbram Baník B 1925 1876 Procházka Jaroslav JAWA Brodce B 1888 1877 ½ soutěž
2018/2019 4 Šachový klub Příbram Baník B 1925 1876 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany B 1809 1827 ½ soutěž
2018/2019 1 Šachový klub Příbram Baník B 1925 1876 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1728 1744 ½ soutěž
2018/2019 7 Šachový klub Příbram - Baník C 1925 1876 Svatoň Filip Český lev Kolešovice D 0 1069 1 soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Příbram - Baník C 1925 1876 Lísková Tereza TJ Jince 0 1274 1 soutěž
2018/2019 3 Šachový klub Příbram - Baník C 1925 1876 Pechoč Bohumil ŠK Kovohutě Příbram 1930 1916 1 soutěž
2018/2019 2 Šachový klub Příbram - Baník C 1925 1876 Handl Petr ŠK Zdice B 1695 1625 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Bohnice B 1953 1963 Rondoš Jakub TJ Pankrác F 1909 1962 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Bohnice B 1953 1963 Steiner Juraj Steinitz - Makabi 1954 1932 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Bohnice B 1953 1963 Kouba Libor Unichess E 1895 1924 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Bohnice A 1953 1963 Vogl Milan USK Praha A 1971 1951 ½ soutěž
2017/2018 8 Šachový klub Příbram Baník C 1953 1963 Lhotský Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 G 1741 1742 ½ soutěž
2017/2018 7 Šachový klub Příbram Baník C 1953 1963 Šimák Roman ŠK KDJS Sedlčany B 1794 1780 0 soutěž
2017/2018 6 Šachový klub Příbram Baník C 1953 1963 Jelagin Konstantin Šachový klub Příbram Baník B 1867 1839 ½ soutěž
2017/2018 5 Šachový klub Příbram Baník C 1953 1963 Tvrdý Jindřich KŠ Stříbrná Skalice A 1873 1901 ½ soutěž
2017/2018 4 Šachový klub Příbram Baník C 1953 1963 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 F 1843 1775 0 soutěž
2017/2018 3 Šachový klub Příbram Baník C 1953 1963 Zvolenský David JAWA Brodce B 1928 1874 0 soutěž
2017/2018 2 Šachový klub Příbram Baník C 1953 1963 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov 1969 1967 0 soutěž
2017/2018 1 Šachový klub Příbram Baník C 1953 1963 Brezmen Pavel TJ Sokol Struhařov A 2090 2064 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK Bohnice B 1918 1936 Krupička Josef ŠK Praha - Smíchov B 2073 2035 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Bohnice B 1918 1936 Mintěl Milan TJ Pankrác E 1918 2018 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Bohnice B 1918 1936 Hykš Martin Unichess E 1959 1934 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Bohnice B 1918 1936 Lesage Milan Sokol Praha Vršovice D 1949 1971 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Bohnice B 1918 1936 Lýsek Lukáš ŠO TJ Dukla Praha D 1966 1952 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Bohnice B 1918 1936 Plicka Jiří ŠK DP Praha B 1893 1893 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Bohnice A 1918 1936 Paulovič Milan Sokol Kobylisy D 1820 1831 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Bohnice A 1918 1936 Štěrba Karel SK OAZA Praha C 1891 1908 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Bohnice A 1918 1936 Huřťák Otto TJ Bohemians Praha C 1990 1994 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Bohnice A 1918 1936 Špaček Michal GROP Classical Chess 2008 2001 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Bohnice B 1918 1936 Dunder Ondřej TJ Bohemians Praha F 1470 1648 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Bohnice B 1918 1936 Hromas Jan Viktoria Žižkov C 1807 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Bohnice B 1918 1936 Kolář Dan ŠO TJ Dukla Praha D 1875 1910 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Bohnice B 1918 1936 Kaiser Rudolf Sokol Praha Vršovice D 1896 1845 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Příbram-Baník C 1918 1936 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1869 1847 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Příbram-Baník C 1918 1936 Turický David ŠK Zdice B 1859 1806 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Příbram - Baník B 1918 1936 Zadina Tomáš ŠK Jince A 1825 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Příbram - Baník B 1918 1936 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 F 1954 1962 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Příbram - Baník B 1918 1936 Kamlach Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 2103 2101 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Příbram - Baník B 1918 1936 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 E 1750 1718 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Příbram - Baník B 1918 1936 Hroník Petr JAWA Brodce B 1904 1924 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Bohnice A 1936 1931 Štěpánek Svatopluk ŠK Sokol Vyšehrad F 1765 1779 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Bohnice A 1936 1931 Radics Robert TJ Praga Praha B 1767 1804 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Bohnice D 1936 1931 Vašíček Martin SK OAZA Praha E 1761 1787 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Bohnice D 1936 1931 Košař Milan USK Praha C 1679 1728 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Bohnice D 1936 1931 Chudáček Vladimír Sokol Vršovice F 1714 1741 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Příbram Baník A 1936 1931 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1972 1921 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Příbram Baník A 1936 1931 Zadina Jiří TJ Jince A 1832 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Příbram Baník A 1936 1931 Kamlach Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 2096 2096 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Příbram Baník A 1936 1931 Fialka Miroslav JAWA Brodce B 2072 2096 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Příbram Baník A 1936 1931 Bauer Ondřej ŠK Rakovník B 1858 1885 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Bohnice A 1955 1945 Mašek Jan ŠO TJ Dukla Praha D 1937 1935 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Bohnice A 1955 1945 Poš Jiří SK LISA A 1897 1894 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Bohnice A 1955 1945 Padevět Pavel TJ Praga Praha B 1875 1919 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Bohnice A 1955 1945 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad F 1833 1822 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Bohnice A 1955 1945 Heller Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 1869 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Příbram Baník A 1955 1945 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad B 2068 2075 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Příbram Baník A 1955 1945 Dulka Ľubomír ŠK Zlonice A 1455 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Příbram Baník A 1966 1932 Müller Jan ŠK Rakovník B 1735 1877 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Příbram Baník A 1966 1932 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad B 1799 1967 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Příbram Baník A 1966 1932 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1972 1959 1 soutěž
2011/2012 11 ŠK Příbram - Baník "A" 1974 1921 Paukert Jindřich ŠK Řevnice "A" 1914 1935 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Příbram - Baník "A" 1974 1921 Jerman Richard ŠK Kladno "C" 2096 2117 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK Příbram - Baník "A" 1974 1921 Halla Jiří Caissa Úholičky "C" 1896 1880 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Příbram - Baník "A" 1974 1921 Míšek Jiří ŠK Merkur Kladno "A" 2033 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK Příbram - Baník "A" 1974 1921 Rosenbaum Vít ŠK Zdice "A" 2061 2076 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK Příbram - Baník "A" 1974 1921 Růžička Miloš SK DDM Slaný 1904 0 soutěž
2010/2011 11 ŠK Příbram Baník A 1934 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2022 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Příbram Baník A 1934 Hoch Václav SK Pyrit Příbram C 1871 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠK Příbram Baník A 1934 Hlína Miloš Klub šachistů Říčany 1925 E 1768 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK Příbram Baník A 1934 Skácel Jan TJ Sokol Benešov A 2088 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK Příbram Baník A 1934 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov A 1974 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK Příbram Baník A 1918 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1998 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK Příbram Baník A 1918 Spilka Jiří ŠK Rakovník B 1908 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK Příbram Baník A 1918 Matějka Vladimír ŠK Řevnice A 1956 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Příbram Baník A 1918 Hochman Jan ŠK Kladno C 1953 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Příbram Baník A 1918 Krafka Jan ŠK Merkur Kladno 1987 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK Příbram Baník A 1918 Adolf Petr Lokomotiva Beroun A 1967 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Příbram Baník A 1918 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1933 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Příbram Baník A 1918 Al Masani Abdul Sokol Hostivice B 1983 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Příbram Baník A 1918 Šilhavý Miroslav ŠK Zdice A 1627 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Příbram-Baník A 1962 Cozl David ŠK Řevnice A 1930 1 soutěž
2008/2009 10 ŠK Příbram-Baník A 1962 Erban Jiří Lokomotiva Beroun A 2075 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Příbram-Baník A 1962 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1942 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Příbram-Baník A 1962 Hoch Václav ŠK Pyrit Příbram C 1815 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Příbram-Baník A 1962 Kazimour František ŠK Hotel Merkur Kladno 1915 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Příbram-Baník A 1962 Slanec Jan ŠK Rakovník B 1860 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Příbram-Baník A 1962 Hofner František ŠO Stochov 1847 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK Příbram-Baník A 1962 Spousta Jan Sokol Hostivice B 1945 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Příbram-Baník A 1962 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno C 2019 ½ soutěž
2007/2008 11 Šachový klub Příbram-Baník A 1968 Rosenbaum Pavel Lokomotiva Zdice A 1992 1 soutěž
2007/2008 10 Šachový klub Příbram-Baník A 1968 Forman Štěpán TJ Sokol Hostivice A 2277 ½ soutěž
2007/2008 8 Šachový klub Příbram-Baník A 1968 Novák Jindřich Caissa Úholičky B 2038 1 soutěž
2007/2008 7 Šachový klub Příbram-Baník A 1968 Hoch Václav ŠK Alva Příbram C 1790 ½ soutěž
2007/2008 6 Šachový klub Příbram-Baník A 1968 Kural Jaroslav ŠK Kladno C 1977 ½ soutěž
2007/2008 4 Šachový klub Příbram-Baník A 1968 Vlk Miroslav ŠO Stochov 0 soutěž
2007/2008 3 Šachový klub Příbram-Baník A 1968 Kasl Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 1843 1 soutěž
2007/2008 2 Šachový klub Příbram-Baník A 1968 Cozl David ŠK Řevnice A 1927 0 soutěž
2007/2008 1 Šachový klub Příbram-Baník A 1968 Sokol Roman ŠK Kladno D 1935 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠK Příbram - Baník A 1946 Čižinský Jiří ŠK Kladno C 1928 ½ soutěž
2006/2007 10 ŠK Příbram - Baník A 1946 Hinz František TJ Český lev Kolešovice 1946 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK Příbram - Baník A 1946 Kasl Tomáš Lokomotiva Beroun A 1828 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Příbram - Baník A 1946 Sokol Roman ŠK Kladno D 1891 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Příbram - Baník A 1946 Slanec Jan ŠK Rakovník B 1732 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK Příbram - Baník A 1946 Vaněček Jiří Caissa Úholičky B 2035 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠK Příbram - Baník A 1946 Rosenbaum Vít Lokomotiva Zdice A 1829 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK Alva Pb Příbram - B 1946 Hrbáč Petr TJ Spartak Žebrák A 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK Alva Pb Příbram - B 1946 Vlček Marek Caissa Úholičky A 1884 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Alva Pb Příbram - B 1946 Kopecký Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou A 1996 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK Alva Pb Příbram - B 1946 Mišičko Ján ŠK Kladno "A" 2074 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠK Alva Pb Příbram - B 1946 Doležal Vít TJ Sokol Mělník A 1917 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK Alva Pb Příbram - B 1946 Kučera Vladimír Sokol Tišice "A" 2079 1 soutěž
2005/2006 11 SOU Příbram A 1923 Padevět Pavel ŠO Stochov 1802 1 soutěž
2005/2006 10 SOU Příbram A 1923 Hejda Václav TJ Kolešovice 1886 ½ soutěž
2005/2006 7 SOU Příbram A 1923 Pokorný Zdeněk TJ Jince A 1948 ½ soutěž
2005/2006 6 SOU Příbram A 1923 Henrych Miroslav SK DDM Slaný A 1880 ½ soutěž
2005/2006 5 SOU Příbram A 1923 Polák Petr NOVA Kladno A 2032 ½ soutěž
2005/2006 4 SOU Příbram A 1923 Kohout Josef ŠK Rakovník B 1992 1 soutěž
2005/2006 3 SOU Příbram A 1923 Adolf Petr Lokomotiva BerounA 1958 1 soutěž
2005/2006 2 SOU Příbram A 1923 Čižinský Jiří ŠK Kladno C 1957 ½ soutěž
2005/2006 1 SOU Příbram A 1923 Soukal Roman ŠK Alva Příbram C 1884 ½ soutěž
2004/2005 6 Alva Pb Příbram B 1951 Zelenka Pavel ŠK Kladno B 1688 ½ soutěž
2004/2005 11 TJ SOU Příbram A 1951 Pokorný Zdeněk TJ Jince A 1947 ½ soutěž
2004/2005 9 TJ SOU Příbram A 1951 Vojta Tomáš Dolní Kralovice A 2323 0 soutěž
2004/2005 8 TJ SOU Příbram A 1951 Macků Emil TJ Sokol Benešov B 1860 0 soutěž
2004/2005 5 TJ SOU Příbram A 1951 Savkov František Spartak Žebrák A 2085 0 soutěž
2004/2005 1 TJ SOU Příbram A 1951 Soukal Roman ŠK ALVA Příbram C 1800 0 soutěž
2003/2004 9 SOU Příbram A 1932 Plíva Vojtěch Rakovník B 2042 1 soutěž
2003/2004 8 SOU Příbram A 1932 Savkov František Spartak Žebrák A 2083 0 soutěž
2003/2004 6 SOU Příbram A 1932 Soukal Roman ALVA Příbram C 1758 1 soutěž
2003/2004 5 SOU Příbram A 1932 Noha Petr ALVA Příbram D 1799 1 soutěž
2003/2004 4 SOU Příbram A 1932 Ratušny Arsen ŠK Liteň 1909 0 soutěž
2003/2004 2 SOU Příbram A 1932 Havelka Petr KDJS Sedlčany A 1874 ½ soutěž