Hráč Kraus Roman

Kraus Roman

User Pic
Jméno: Kraus Roman
Oddíl: Šachový klub Příbram-Baník, spolek
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1765
Elo mezinárodní: 1817
ID: 4820
FIDE ID: 332585
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 Šachový klub Příbram Baník B 1817 1787 Kotzot Jiří TJ Kavalier Sázava A 2100 1905 0
2018/2019 7 Šachový klub Příbram Baník B 1817 1787 Remeš Šimon KŠ Stříbrná Skalice A 1644 1580 1
2018/2019 6 Šachový klub Příbram Baník B 1817 1787 Pressler Robert Klub šachistů Říčany 1925 G 1518 1540 ½
2018/2019 3 Šachový klub Příbram Baník B 1817 1787 Soural Karel TJ SOKOL Struhařov A 1906 1901 0
2018/2019 1 Šachový klub Příbram Baník B 1817 1787 Hanzlík Adam ŠK Řevnice A 1631 1652 0
2017/2018 9 Šachový klub Příbram Baník B 1817 1806 Králová Josefina KŠ Stříbrná Skalice A 1491 1550 ½
2017/2018 7 Šachový klub Příbram Baník B 1817 1806 Fialka Miroslav JAWA Brodce B 2005 2029 0
2017/2018 5 Šachový klub Příbram Baník B 1817 1806 Soural Karel TJ Sokol Struhařov A 1938 1948 0
2017/2018 4 Šachový klub Příbram Baník B 1817 1806 Daneš Filip TJ Kavalier Sázava A 0 1927 0
2017/2018 3 Šachový klub Příbram Baník B 1817 1806 Jiroušek Tadeáš Klub šachistů Říčany 1925 G 1672 1708 ½
2015/2016 7 ŠK Příbram - Baník B 1817 1799 Zeisek Václav ŠK Jince A 1579 1
2015/2016 6 ŠK Příbram - Baník B 1817 1799 Hlavnička Karel Klub šachistů Říčany 1925 F 1924 0
2015/2016 4 ŠK Příbram - Baník B 1817 1799 Steiner Juraj JAWA Brodce B 2045 1945 1
2015/2016 3 ŠK Příbram - Baník B 1817 1799 Zlámaná Anna Stříbrná Skalice 1524 1826 1
2015/2016 1 ŠK Příbram - Baník B 1817 1799 Doležel Radovan ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2071 0
2015/2016 3 ŠK Příbram - Baník B 1817 1799 Vohnout Pavel ŠK KDJS Sedlčany A 2004 2030 ½
2015/2016 1 ŠK Příbram - Baník B 1817 1799 Frischmann Otto JAWA Brodce B 1795 1756 0
2014/2015 11 ŠK Příbram Baník A 1817 1795 Plháček Václav ŠK Medvědi Zvole A 1798 1796 ½
2014/2015 8 ŠK Příbram Baník A 1817 1795 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1695 1
2014/2015 6 ŠK Příbram Baník A 1817 1795 Král Pavel Sokol Neveklov A 1802 1802 ½
2014/2015 5 ŠK Příbram Baník A 1817 1795 Hroník Petr JAWA Brodce B 1951 1989 0
2014/2015 3 ŠK Příbram Baník A 1817 1795 Rujder Tibor ŠK Zdice B 1858 1845 ½
2014/2015 1 ŠK Příbram Baník A 1817 1795 Paukert Jindřich ŠK Řevnice B 1835 1803 ½
2013/2014 11 ŠK Příbram Baník A 1817 1806 Hájek Jiří Sokol Hostivice B 1696 0
2013/2014 10 ŠK Příbram Baník A 1817 1806 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad B 1705 1810 0
2013/2014 8 ŠK Příbram Baník A 1817 1806 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2015 1990 ½
2013/2014 7 ŠK Příbram Baník A 1817 1806 Habran Ivo ŠK Merkur Kladno B 1823 1
2013/2014 6 ŠK Příbram Baník A 1817 1806 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad C 1659 1686 ½
2013/2014 5 ŠK Příbram Baník A 1817 1806 Žáček Petr ŠO TP Nova Kladno A 2092 2051 0
2013/2014 4 ŠK Příbram Baník A 1817 1806 Kotyk Václav ŠK Rakovník B 1792 1840 0
2013/2014 2 ŠK Příbram Baník A 1817 1806 Čížkovský Ota ŠK Zlonice A 1730 1709 1
2012/2013 11 ŠK Příbram Baník A 1691 Volf Miloslav ŠK Mníšek pod Brdy 1507 0
2012/2013 10 ŠK Příbram Baník A 1691 Abraham Karel ŠK Merkur Kladno B 1781 1773 ½
2012/2013 9 ŠK Příbram Baník A 1691 Spilka Jiří ŠK Rakovník B 1992 1837 ½
2012/2013 6 ŠK Příbram Baník A 1691 Hlína Miloš Klub šachistů Říčany 1925 F 1857 1796 0
2012/2013 5 ŠK Příbram Baník A 1691 Turický David TJ Jince A 1804 ½
2012/2013 4 ŠK Příbram Baník A 1691 Čermák Vítek TJ Lokomotiva Beroun A 1848 0
2012/2013 3 ŠK Příbram Baník A 1691 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad B 1683 1677 ½
2012/2013 2 ŠK Příbram Baník A 1691 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1759 ½
2011/2012 11 ŠK Příbram - Baník "A" 1691 Kolařík Leoš ŠK Řevnice "A" 1639 ½
2011/2012 10 ŠK Příbram - Baník "A" 1691 Minařík Petr ŠK Kladno "C" 1743 0
2011/2012 8 ŠK Příbram - Baník "A" 1691 Holovčák Jiří ŠOTP NOVA Kladno "A" 2001 1831 ½
2011/2012 7 ŠK Příbram - Baník "A" 1691 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník "B" 1930 1860 ½
2011/2012 6 ŠK Příbram - Baník "A" 1691 Černý Michal Sokol Buštěhrad "B" 1806 1856 0
2011/2012 5 ŠK Příbram - Baník "A" 1691 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky "C" 1697 0
2011/2012 4 ŠK Příbram - Baník "A" 1691 Čižinský Jiří ŠK Merkur Kladno "A" 1985 1830 ½
2011/2012 3 ŠK Příbram - Baník "A" 1691 Rujder Tibor ŠK Zdice "A" 1932 1906 0
2011/2012 1 ŠK Příbram - Baník "A" 1691 Duong David SK DDM Slaný 1753 ½
2010/2011 8 ŠK Příbram Baník A 1627 Křížek František Klub šachistů Říčany 1925 F 1497 ½
2010/2011 7 ŠK Příbram Baník A 1627 Hrabcová Vlasta ŠK Medvědi Zvole A 1813 0
2010/2011 6 ŠK Příbram Baník A 1627 Kuba Milan SK Pyrit Příbram C 1531 ½
2010/2011 5 ŠK Příbram Baník A 1627 Nepožítek Svatomír ŠK Řevnice A 1838 0
2010/2011 4 ŠK Příbram Baník A 1627 Prokop Jiří TJ Spartak Vlašim B 1853 0
2010/2011 1 ŠK Příbram Baník A 1627 Potůček Milan Sokol Neveklov A 1418 1
2010/2011 11 ŠK Příbram - Baník B 1627 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1566 ½
2010/2011 10 ŠK Příbram - Baník B 1627 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 1723 1
2010/2011 9 ŠK Příbram - Baník B 1627 Bukovský Petr TJ Sokol Hostivice B 1751 ½
2010/2011 7 ŠK Příbram - Baník B 1627 Grulich Jiří ŠK Rakovník C 2036 0
2010/2011 5 ŠK Příbram - Baník B 1627 Šilhavý Miroslav ŠK Zdice B 1813 ½
2010/2011 4 ŠK Příbram - Baník B 1627 Brabec Jaroslav Mníšek pod Brdy 1597 1
2010/2011 3 ŠK Příbram - Baník B 1627 Pokorný Zdeněk TJ Jince A 1885 ½
2010/2011 2 ŠK Příbram - Baník B 1627 Adolf Petr Lokomotiva Beroun A 1962 1
2010/2011 1 ŠK Příbram - Baník B 1627 Veselý Stanislav Lokomotiva Beroun B 1720 1
2009/2010 11 ŠK Příbram Baník A 1596 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice A 1708 0
2009/2010 9 ŠK Příbram Baník A 1596 Lev Pavel ŠK Rakovník B 1511 1
2009/2010 7 ŠK Příbram Baník A 1596 Zelenka Pavel ŠK Kladno C 1652 ½
2009/2010 6 ŠK Příbram Baník A 1596 Bačo Ján ŠK Merkur Kladno 1694 1
2009/2010 5 ŠK Příbram Baník A 1596 Veselý Stanislav Lokomotiva Beroun A 1742 1
2009/2010 4 ŠK Příbram Baník A 1596 Rychlý Václav SK Pyrit Příbram B 1605 1
2009/2010 3 ŠK Příbram Baník A 1596 Česánek Jaroslav ŠK Medvědi Zvole A 1766 0
2009/2010 2 ŠK Příbram Baník A 1596 Anděl Michal Sokol Hostivice B 1000 1
2009/2010 1 ŠK Příbram Baník A 1596 Turický David ŠK Zdice A 1678 1
2008/2009 10 ŠK Příbram-Baník A 1639 Placheta Rostislav Lokomotiva Beroun A 1843 ½
2008/2009 9 ŠK Příbram-Baník A 1639 Háněl Jaromír ŠK Medvědi Zvole A 1586 ½
2008/2009 8 ŠK Příbram-Baník A 1639 Valter Karel ŠK Pyrit Příbram C 1583 ½
2008/2009 7 ŠK Příbram-Baník A 1639 Smolka Jan ŠK Hotel Merkur Kladno 1727 0
2008/2009 6 ŠK Příbram-Baník A 1639 Homola Karel ŠK Rakovník B 1687 ½
2008/2009 5 ŠK Příbram-Baník A 1639 Parma Miloš ŠO Stochov 1568 ½
2008/2009 4 ŠK Příbram-Baník A 1639 Bukovský Petr Sokol Hostivice B ½
2008/2009 3 ŠK Příbram-Baník A 1639 Sokol Roman ŠK Kladno C 2013 0
2008/2009 1 ŠK Příbram-Baník A 1639 Mareš Jiří ŠK Zdice A 1834 0
2007/2008 11 Šachový klub Příbram-Baník A 1606 Třešňák Lukáš Lokomotiva Zdice A 1719 1
2007/2008 10 Šachový klub Příbram-Baník A 1606 Obrázek Karel TJ Sokol Hostivice A 1850 1
2007/2008 9 Šachový klub Příbram-Baník A 1606 Strnad Pavel NOVA Kladno A 1719 1
2007/2008 8 Šachový klub Příbram-Baník A 1606 Vlček Rudolf Caissa Úholičky B 1670 ½
2007/2008 7 Šachový klub Příbram-Baník A 1606 Noha Petr ŠK Alva Příbram C 1746 0
2007/2008 6 Šachový klub Příbram-Baník A 1606 Mašek Jaroslav ŠK Kladno C 1650 1
2007/2008 5 Šachový klub Příbram-Baník A 1606 Urban Tomáš TJ Český Lev Kolešovice A 1565 0
2007/2008 4 Šachový klub Příbram-Baník A 1606 Honzík Jiří ŠO Stochov 1566 1
2007/2008 3 Šachový klub Příbram-Baník A 1606 Šos Václav TJ Lokomotiva Beroun A 1873 ½
2007/2008 2 Šachový klub Příbram-Baník A 1606 Válek Martin ŠK Řevnice A 1625 1
2007/2008 1 Šachový klub Příbram-Baník A 1606 Růžička Václav ŠK Kladno D 1804 0
2006/2007 11 ŠK Příbram - Baník A 1617 Hochman Jan ŠK Kladno C 1752 ½
2006/2007 10 ŠK Příbram - Baník A 1617 Urban Tomáš TJ Český lev Kolešovice 1537 ½
2006/2007 9 ŠK Příbram - Baník A 1617 Buk Pavel Sokol Buštěhrad A 1689 0
2006/2007 7 ŠK Příbram - Baník A 1617 Rotter Vojtěch Lokomotiva Beroun A 1723 0
2006/2007 6 ŠK Příbram - Baník A 1617 Růžička Václav ŠK Kladno D 1788 0
2006/2007 5 ŠK Příbram - Baník A 1617 Pospíšil Petr NOVA Kladno A 1697 1
2006/2007 4 ŠK Příbram - Baník A 1617 Wasserbauer Radek ŠK Rakovník B 1470 1
2006/2007 3 ŠK Příbram - Baník A 1617 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1726 0
2006/2007 1 ŠK Příbram - Baník A 1617 Rutter Lidmila Lokomotiva Zdice A 1651 ½
2005/2006 11 SOU Příbram A 1647 Červenka Antonín ŠO Stochov 1773 0
2005/2006 10 SOU Příbram A 1647 Urban Tomáš TJ Kolešovice 1474 0
2005/2006 9 SOU Příbram A 1647 Šrubař Pavel Spartak Žebrák B 1801 ½
2005/2006 7 SOU Příbram A 1647 Kraisl Vlastimil TJ Jince A 1728 0
2005/2006 6 SOU Příbram A 1647 Vokatý František SK DDM Slaný A 1796 0
2005/2006 5 SOU Příbram A 1647 Mleziva Miloslav NOVA Kladno A 1768 ½
2005/2006 4 SOU Příbram A 1647 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1805 0
2005/2006 3 SOU Příbram A 1647 Kasl Tomáš Lokomotiva BerounA 1856 ½
2005/2006 2 SOU Příbram A 1647 Hochman Jan ŠK Kladno C 1713 0
2005/2006 1 SOU Příbram A 1647 Quach Hoang Binh ŠK Alva Příbram C 1637 0
2004/2005 11 TJ SOU Příbram A 1629 Sladovník Tomáš TJ Jince A 1846 ½
2004/2005 8 TJ SOU Příbram A 1629 Blažek Ladislav TJ Sokol Benešov B 1715 ½
2004/2005 7 TJ SOU Příbram A 1629 Šurnický Milan ŠK KDJS Sedlčany A 1802 ½
2004/2005 6 TJ SOU Příbram A 1629 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1792 1
2004/2005 5 TJ SOU Příbram A 1629 Tschunko Oldřich Spartak Žebrák A 1969 0
2004/2005 4 TJ SOU Příbram A 1629 Kaucký Jaroslav Sokol Neveklov 1689 ½
2004/2005 3 TJ SOU Příbram A 1629 Staněk Ondřej Spartak Vlašim B 1663 ½
2004/2005 2 TJ SOU Příbram A 1629 Špaček Tomáš JAWA Brodce B 1589 1
2004/2005 1 TJ SOU Příbram A 1629 Štufka Karel ŠK ALVA Příbram C 0
2003/2004 9 SOU Příbram A 1605 Spilka Jiří Rakovník B 1954 0
2003/2004 8 SOU Příbram A 1605 Prášek Vladimír Spartak Žebrák A 1625 0
2003/2004 7 SOU Příbram A 1605 Framberk Jan Caissa Úholičky B 2139 0
2003/2004 6 SOU Příbram A 1605 Štefany Jan ALVA Příbram C 1634 1
2003/2004 4 SOU Příbram A 1605 Janda David ŠK Liteň 1
2003/2004 3 SOU Příbram A 1605 Poláček Karel Řevnice A ½
2003/2004 2 SOU Příbram A 1605 Ficko Marián KDJS Sedlčany A ½
2003/2004 1 SOU Příbram A 1605 Šlégr Josef Kolešovice A 1678 0