Hráč Šlégr Josef

Šlégr Josef

User Pic
Jméno: Šlégr Josef
Oddíl: Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1627
Elo mezinárodní: 1644
ID: 11117
FIDE ID: 366293
Rok narození: 1952
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Český Lev Kolešovice B 1641 1659 Šilhánek Martin ŠK Zdice A 0 1652 ½
2018/2019 10 Český Lev Kolešovice B 1641 1659 Šavrda Jan Caissa Roztoky A 1759 1782 ½
2018/2019 8 Český Lev Kolešovice B 1647 1659 Vokatý František SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1810 1838 0
2018/2019 7 Český Lev Kolešovice B 1647 1659 Nemastil Lubomír Sokol Hostivice A 0 1619 0
2018/2019 9 Český lev Kolešovice C 1641 1659 Korbel Jiří TJ Kralupy nad Vltavou C 1382 1394 0
2018/2019 8 Český lev Kolešovice C 1647 1659 Belčenko Alexandr Sokol Buštěhrad B 0 1106 1
2018/2019 7 Český lev Kolešovice C 1647 1659 Leník Jiří ŠK Velvary 0 1604 ½
2018/2019 6 Český lev Kolešovice C 1647 1659 Řezníček Jiří TJ Hostivice B 0 1579 1
2018/2019 5 Český lev Kolešovice C 1647 1659 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno A 1892 1780 ½
2018/2019 4 Český lev Kolešovice C 1647 1659 Balek Filip Sokol Buštěhrad A 1718 1672 0
2018/2019 3 Český lev Kolešovice C 1647 1659 Havlík Josef ŠK Liběhrad B 1643 1593 ½
2018/2019 2 Český lev Kolešovice C 1647 1659 Habada Jindřich ŠK Kladno B 1744 1758 ½
2018/2019 1 Český lev Kolešovice C 1647 1659 Pšenička Tomáš ŠK Zlonice 1641 1628 0
2017/2018 9 Český lev Kolešovice A 1670 1677 Kopecký Jiří ŠK Kralupy A 1921 1941 0
2017/2018 8 Český Lev Kolešovice C 1672 1677 Rezek Jaroslav ŠO TP NOVA Kladno A 0 0 ½
2017/2018 7 Český Lev Kolešovice C 1672 1677 Hofner František ŠK Velvary A 1738 1755 ½
2017/2018 6 Český Lev Kolešovice C 1647 1677 Kováč Pavol Sokol Buštěhrad A 0 1600 0
2017/2018 5 Český Lev Kolešovice C 1647 1677 Reichl Jiří ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1654 1746 ½
2017/2018 4 Český Lev Kolešovice C 1670 1677 Bednár Jan TJ Hostivice B 1742 1689 ½
2017/2018 3 Český Lev Kolešovice C 1670 1677 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník A 1930 1833 0
2017/2018 2 Český Lev Kolešovice C 1670 1677 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad B 1513 1680 ½
2017/2018 1 Český Lev Kolešovice C 1663 1683 Sladká Hana ŠK Zlonice A 0 1624 ½
2017/2018 11 Český Lev Kolešovice B 1686 1677 Rujder Tibor ŠK Zdice A 1837 1859 ½
2017/2018 10 Český Lev Kolešovice B 1670 1677 Bednár Jan TJ Hostivice A 1742 1689 1
2017/2018 9 Český Lev Kolešovice B 1672 1677 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 0 1719 0
2017/2018 8 Český Lev Kolešovice B 1672 1677 Havlík Josef ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1641 1634 ½
2017/2018 7 Český Lev Kolešovice B 1647 1677 Kubaljak Jaromír JAWA Brodce A 1969 1834 ½
2017/2018 6 Český Lev Kolešovice B 1647 1677 Skýpala Ondřej TJ AERO Odolena Voda A 1850 1899 ½
2017/2018 5 Český Lev Kolešovice B 1670 1677 Paukert Vojtěch ŠK Řevnice A 0 1312 1
2017/2018 2 Český Lev Kolešovice B 1670 1677 Vokatý František SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1808 1808 0
2016/2017 10 Český Lev Kolešovice A 1677 1653 Najman Martin ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1309 1
2016/2017 5 Český Lev Kolešovice A 1677 1653 Kliment Jiří TJ Neratovice D 1577 ½
2015/2016 11 Český Lev Kolešovice A 1677 1653 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1785 1790 0
2015/2016 8 Český Lev Kolešovice A 1677 1653 Budíková Kateřina Sokol Buštěhrad B 1672 1592 1
2015/2016 7 Český Lev Kolešovice A 1677 1653 Čížkovský Ota Sokol Buštěhrad A 1735 1790 ½
2015/2016 5 Český Lev Kolešovice A 1677 1653 Verner Jan TJ Neratovice C 1804 1791 0
2015/2016 4 Český Lev Kolešovice A 1677 1653 Plháček Václav Sokol Hostivice A 1712 1754 1
2015/2016 2 Český Lev Kolešovice A 1677 1653 Vokatý František SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1696 1811 0
2015/2016 11 TJ Český lev Kolešovice B 1677 1653 Pokorný Václav Sokol Buštěhrad C 1206 1311 1
2015/2016 10 TJ Český lev Kolešovice B 1677 1653 Nachtigal Vlastimil ŠK Rakovník A 1789 1
2015/2016 9 TJ Český lev Kolešovice B 1677 1653 Červíček Bohumil TJ Hostivice B 1462 ½
2015/2016 8 TJ Český lev Kolešovice B 1677 1653 Urban Milan ŠO TP NOVA Kladno A 1335 1
2015/2016 7 TJ Český lev Kolešovice B 1677 1653 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1851 1807 0
2015/2016 6 TJ Český lev Kolešovice B 1677 1653 Smolka Jan ŠK Merkur Kladno B 1631 ½
2015/2016 5 TJ Český lev Kolešovice B 1677 1653 Šefčík Jiří Sokol Buštěhrad D 1500 1399 1
2015/2016 4 TJ Český lev Kolešovice B 1677 1653 Holáň Miloš ŠK Kralupy C 1440 1
2015/2016 2 TJ Český lev Kolešovice B 1677 1653 Hrnčíř František Caissa Úholičky C 1546 1614 0
2015/2016 1 TJ Český lev Kolešovice B 1677 1653 Sladká Hana ŠK Velvary A 1638 ½
2014/2015 11 Český Lev Kolešovice A 1623 Federič Pavol ŠK Zdice A 2175 2190 0
2014/2015 10 Český Lev Kolešovice A 1623 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad A 2079 2080 0
2014/2015 9 Český Lev Kolešovice A 1623 Hadžala Daniel TJ Neratovice C 2061 2023 0
2014/2015 8 Český Lev Kolešovice A 1623 Vávra Jan JAWA Brodce A 2055 2051 0
2014/2015 7 Český Lev Kolešovice A 1623 Tričkov Vasil Sokol Hostivice A 2338 2345 0
2014/2015 6 Český Lev Kolešovice A 1623 Picek Miroslav Sokol na Mělníce A 1947 1928 ½
2014/2015 5 Český Lev Kolešovice A 1623 Franc Ondřej ŠK Řevnice A 1900 2058 0
2014/2015 4 Český Lev Kolešovice A 1623 Jerman Richard ŠK Merkur Kladno A 2113 2111 0
2014/2015 3 Český Lev Kolešovice A 1623 Němec David DDM Slaný-ŠK Velvary 2018 2040 ½
2014/2015 2 Český Lev Kolešovice A 1623 Vystrčil Martin KŠ Říčany 1925 E 1757 1737 0
2014/2015 1 Český Lev Kolešovice A 1623 Otruba Pavel Caissa Úholičky B 2013 1996 0
2013/2014 11 Český Lev Kolešovice B 1606 Vokatý František SK DDM Slaný B 1849 0
2013/2014 10 Český Lev Kolešovice B 1606 Pokorná Jana ŠK Rakovník D 1354 1497 1
2013/2014 9 Český Lev Kolešovice B 1606 Červenka Antonín ŠO Stochov 1722 ½
2013/2014 8 Český Lev Kolešovice B 1606 Popovský Ondřej Sokol Buštěhrad F 1250 1
2013/2014 6 Český Lev Kolešovice B 1606 Fajfr Jaroslav TJ Sokol Lány 1250 1
2013/2014 5 Český Lev Kolešovice B 1606 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad D 1470 ½
2013/2014 4 Český Lev Kolešovice B 1606 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno B 1959 1844 1
2013/2014 3 Český Lev Kolešovice B 1606 Leník Jiří ŠK Velvary 1677 0
2013/2014 2 Český Lev Kolešovice B 1606 Beran Pavel ŠK Zlonice B 1503 1
2012/2013 11 Český Lev Kolešovice B 1602 Křížek Jaroslav ŠK Kladno B 1639 0
2012/2013 7 Český Lev Kolešovice B 1602 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad D 1469 1
2012/2013 6 Český Lev Kolešovice B 1602 Švarcbach Richard TJ Sokol Lány 1100 1
2012/2013 5 Český Lev Kolešovice B 1602 Bouda Karel SK DDM Slaný 1774 0
2012/2013 4 Český Lev Kolešovice B 1602 Kabát Jiří ŠO Stochov 1795 1
2012/2013 2 Český Lev Kolešovice B 1602 Bejček Petr ŠK Zlonice B 1000 ½
2012/2013 1 Český Lev Kolešovice B 1602 Šefčík Jiří Sokol Buštěhrad F 1252 1
2012/2013 10 Český Lev Kolešovice A 1602 Bartoš Pavel ŠK Liběhrad Libčice A 1643 1603 1
2012/2013 9 Český Lev Kolešovice A 1602 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1604 1754 0
2012/2013 3 Český Lev Kolešovice A 1602 Zámorský Ladislav Sokol na Mělníce A 1765 1767 0
2011/2012 11 Český Lev Kolešovice B 1624 Čížkovský Ota ŠK Zlonice B 1730 1697 0
2011/2012 10 Český Lev Kolešovice B 1624 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad E 1250 0
2011/2012 9 Český Lev Kolešovice B 1624 Aron Oto Caissa Úholičky D 1765 1748 0
2011/2012 8 Český Lev Kolešovice B 1624 Koblic Miroslav TJ Sokol Lány 1698 1
2011/2012 7 Český Lev Kolešovice B 1624 Hataš Radim Sokol Buštěhrad D 1752 1690 ½
2011/2012 6 Český Lev Kolešovice B 1624 Bauer Ondřej ŠK Rakovník D 1528 ½
2011/2012 5 Český Lev Kolešovice B 1624 Hofner František ŠO Stochov 1871 0
2011/2012 3 Český Lev Kolešovice B 1624 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad C 1586 ½
2011/2012 2 Český Lev Kolešovice B 1624 Sládek Rudolf ŠK Merkur Kladno B 1677 0
2011/2012 1 Český Lev Kolešovice B 1624 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno B 2001 1831 0
2011/2012 4 Český Lev Kolešovice A 1624 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad A 1612 1701 0
2010/2011 9 Český lev Kolešovice B 1603 Červenka Antonín ŠO Stochov 1788 1
2010/2011 7 Český lev Kolešovice B 1603 Nykl Tomáš Sokol Buštěhrad D 1265 1
2010/2011 6 Český lev Kolešovice B 1603 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad C 1264 0
2010/2011 4 Český lev Kolešovice B 1603 Homola Karel ŠK Rakovník D 1706 ½
2010/2011 3 Český lev Kolešovice B 1603 Vaněček Ivo Caissa Úholičky D 1719 1
2010/2011 2 Český lev Kolešovice B 1603 Lacza Tibor Sokol Buštěhrad B 1250 0
2010/2011 1 Český lev Kolešovice B 1603 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno B 1707 ½
2010/2011 11 Český lev Kolešovice A 1603 Verner Jan TJ Neratovice B 1654 1
2010/2011 10 Český lev Kolešovice A 1603 Benda Martin ŠK Kralupy B 1000 ½
2009/2010 9 Český Lev Kolešovice A 1611 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1526 0
2009/2010 7 Český Lev Kolešovice A 1611 Bačo Ján ŠK Merkur Kladno 1694 ½
2009/2010 11 Český Lev Kolešovice B 1611 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad B 1754 0
2009/2010 10 Český Lev Kolešovice B 1611 Panica Martin SK DDM Slaný B 1360 1
2009/2010 9 Český Lev Kolešovice B 1611 Kabát Jiří ŠO Stochov 1818 1
2009/2010 8 Český Lev Kolešovice B 1611 Pulec Adam ŠK Kladno D 1430 1
2009/2010 7 Český Lev Kolešovice B 1611 Kotyk Jan ŠK Rakovník E 1000 1
2009/2010 6 Český Lev Kolešovice B 1611 Nykl Tomáš Sokol Buštěhrad C 1268 1
2009/2010 5 Český Lev Kolešovice B 1611 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno B 1827 0
2009/2010 3 Český Lev Kolešovice B 1611 Vaněček Ivo Caissa Úholičky D 1720 0
2009/2010 2 Český Lev Kolešovice B 1611 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno B 1667 0
2009/2010 1 Český Lev Kolešovice B 1611 Spilka Jiří ŠK Rakovník D 1908 0
2008/2009 11 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1607 Beneš Miroslav ŠK Rakovník "D" 0
2008/2009 10 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1607 Štefka Vladimír ŠO TP NOVA Kladno "B" 1587 ½
2008/2009 9 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1607 Korbel Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou "D" 1434 1
2008/2009 8 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1607 Beran Pavel TJ Sokol Zlonice 1557 0
2008/2009 7 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1607 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad "B" 1551 1
2008/2009 6 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1607 Lev Pavel ŠK Rakovník "C" 1484 1
2008/2009 5 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1607 Kos Dominik ŠK Hotel Merkur Kladno 1284 1
2008/2009 4 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1607 Brabec Jiří TJ Sokol Hostivice "C" 1
2008/2009 3 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1607 Hataš Radim Caissa Úholičky "D" 1616 ½
2008/2009 2 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1607 Buk Jan Sokol Buštěhrad "C" 1451 1
2008/2009 1 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1607 Panica Martin SK DDM Slaný "B" 1334 ½
2008/2009 11 Český Lev Kolešovice A 1607 Pulec Adam ŠK Kladno C 1426 ½
2008/2009 10 Český Lev Kolešovice A 1607 Müller Jan ŠO Stochov 1
2008/2009 9 Český Lev Kolešovice A 1607 Rosenbaumová Eva ŠK Zdice A 1408 1
2008/2009 8 Český Lev Kolešovice A 1607 Válek Martin ŠK Řevnice A 1619 0
2008/2009 7 Český Lev Kolešovice A 1607 Rotter Vojtěch Lokomotiva Beroun A 1657 1
2008/2009 6 Český Lev Kolešovice A 1607 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 0
2008/2009 4 Český Lev Kolešovice A 1607 Felkl Karel ŠK Hotel Merkur Kladno 1699 0
2008/2009 2 Český Lev Kolešovice A 1607 Králík Vladimír ŠK Příbram-Baník A 1783 ½
2007/2008 11 TJ Český lev Kolešovice "B" 1623 Bukovský Petr TJ Sokol Hostivice "C" 0
2007/2008 10 TJ Český lev Kolešovice "B" 1623 Buk Pavel Sokol Buštěhrad "B" 1639 0
2007/2008 9 TJ Český lev Kolešovice "B" 1623 Bouda Karel SK DDM Slaný "B" 1736 0
2007/2008 8 TJ Český lev Kolešovice "B" 1623 Vaic Miroslav Caissa Úholičky "D" 1767 0
2007/2008 7 TJ Český lev Kolešovice "B" 1623 Haman Jakub ŠK Kladno "E" 1873 0
2007/2008 6 TJ Český lev Kolešovice "B" 1623 Sladká Hana TJ Sokol Zlonice 1741 1
2007/2008 5 TJ Český lev Kolešovice "B" 1623 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno "B" 1888 ½
2007/2008 4 TJ Český lev Kolešovice "B" 1623 Felkl Karel ŠK hotel Merkur Kladno "B" 1690 1
2007/2008 2 TJ Český lev Kolešovice "B" 1623 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad "C" 1671 0
2007/2008 1 TJ Český lev Kolešovice "B" 1623 Wasserbauer Radek ŠK Rakovník "C" 1775 ½
2007/2008 11 TJ Český Lev Kolešovice A 1623 Vaněček Ivo Caissa Úholičky B 1720 ½
2007/2008 10 TJ Český Lev Kolešovice A 1623 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1000 0
2007/2008 9 TJ Český Lev Kolešovice A 1623 Kuba Milan ŠK Alva Příbram C 1481 1
2007/2008 8 TJ Český Lev Kolešovice A 1623 Haman Martin ŠK Kladno D 1675 0
2007/2008 7 TJ Český Lev Kolešovice A 1623 Mašek Jaroslav ŠK Kladno C 1650 1
2007/2008 6 TJ Český Lev Kolešovice A 1623 Rosenbaumová Anna Lokomotiva Zdice A 1365 0
2007/2008 5 TJ Český Lev Kolešovice A 1623 Hlavsa Miroslav Šachový klub Příbram-Baník A 1476 1
2007/2008 4 TJ Český Lev Kolešovice A 1623 Matouš Rudolf TJ Sokol Hostivice A 1891 0
2007/2008 3 TJ Český Lev Kolešovice A 1623 Vataha Josef ŠO Stochov 1520 0
2007/2008 2 TJ Český Lev Kolešovice A 1623 Macas Vladimír NOVA Kladno A 1789 0
2007/2008 1 TJ Český Lev Kolešovice A 1623 Vicka Václav TJ Lokomotiva Beroun A 1723 0
2006/2007 11 TJ Český lev Kolešovice 1646 Žáček Petr NOVA Kladno A 1360 1
2006/2007 10 TJ Český lev Kolešovice 1646 Donner Petr ŠK Příbram - Baník A 1100 1
2006/2007 9 TJ Český lev Kolešovice 1646 Černoušková Alena Caissa Úholičky B 1420 ½
2006/2007 8 TJ Český lev Kolešovice 1646 Žbánek Jan ŠK Alva Pb Příbram C 1442 1
2006/2007 7 TJ Český lev Kolešovice 1646 Turický David Lokomotiva Zdice A 1486 ½
2006/2007 6 TJ Český lev Kolešovice 1646 Minařík Petr ŠK Kladno C 1712 0
2006/2007 5 TJ Český lev Kolešovice 1646 Kohout Josef ŠK Rakovník B 1985 0
2006/2007 4 TJ Český lev Kolešovice 1646 Bělský Kamil Sokol Buštěhrad A 1
2006/2007 3 TJ Český lev Kolešovice 1646 Prášek Vladimír Spartak Žebrák B 1685 0
2006/2007 2 TJ Český lev Kolešovice 1646 Černý Milan Lokomotiva Beroun A 1659 0
2005/2006 11 TJ Kolešovice 1675 Tóth Václav NOVA Kladno A 1684 1
2005/2006 10 TJ Kolešovice 1675 Sasyn Stanislav SOU Příbram A 1493 ½
2005/2006 9 TJ Kolešovice 1675 Wasserbauer Radek ŠK Rakovník B 1397 0
2005/2006 8 TJ Kolešovice 1675 Zach Tomáš Spartak Žebrák B 1654 0
2005/2006 7 TJ Kolešovice 1675 Bureš Stanislav Lokomotiva BerounA 1636 ½
2005/2006 6 TJ Kolešovice 1675 Šáfr Jan ŠK Kladno D 1582 ½
2005/2006 5 TJ Kolešovice 1675 Blažek Jaroslav ŠK Kladno C 1778 0
2005/2006 4 TJ Kolešovice 1675 Zeisek Václav TJ Jince A 1555 ½
2005/2006 3 TJ Kolešovice 1675 Noha Petr ŠK Alva Příbram C 1758 1
2005/2006 2 TJ Kolešovice 1675 Panica Martin SK DDM Slaný A 1
2005/2006 1 TJ Kolešovice 1675 Honzík Jiří ŠO Stochov 1555 0
2004/2005 11 Č. Lev Kolešovice 1691 Bouda Karel SK DDM Slaný 1715 ½
2004/2005 10 Č. Lev Kolešovice 1691 Blažek Jaroslav ŠK Kladno C 1773 0
2004/2005 9 Č. Lev Kolešovice 1691 Havlík Josef Caissa Úholičky B 1777 ½
2004/2005 8 Č. Lev Kolešovice 1691 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad A 1542 0
2004/2005 7 Č. Lev Kolešovice 1691 Červenka Antonín ŠO Stochov 1774 0
2004/2005 6 Č. Lev Kolešovice 1691 Šavrda Jan Easy E Kralupy C 1664 1
2004/2005 5 Č. Lev Kolešovice 1691 Růžička Václav ŠK Kladno D 1545 0
2004/2005 4 Č. Lev Kolešovice 1691 Tyban Vladislav Sokol Libčice 1659 ½
2004/2005 3 Č. Lev Kolešovice 1691 Tóth Václav NOVA Kladno A 1703 ½
2004/2005 2 Č. Lev Kolešovice 1691 Dbalý Václav Sokol Hostivice 1838 ½
2004/2005 1 Č. Lev Kolešovice 1691 Lánský Petr Easy E Kralupy B 1759 1
2003/2004 9 Kolešovice A 1678 Šrubař Pavel Spartak Žebrák A 1800 0
2003/2004 8 Kolešovice A 1678 Hlavsová Veronika ALVA Příbram C 1529 0
2003/2004 7 Kolešovice A 1678 Kolařík Leoš ŠK Liteň 1667 0
2003/2004 6 Kolešovice A 1678 Ficko Marián KDJS Sedlčany A 0
2003/2004 5 Kolešovice A 1678 Georgiev Lukáš Rakovník B 1568 1
2003/2004 4 Kolešovice A 1678 Vlček Rudolf Caissa Úholičky B 1712 1
2003/2004 3 Kolešovice A 1678 Novák Ladislav ALVA Příbram D 1470 1
2003/2004 2 Kolešovice A 1678 Straková Michaela Řevnice A 1
2003/2004 1 Kolešovice A 1678 Kraus Roman SOU Příbram A 1605 1
2003/2004 9 Kolešovice 1678 Felkl Karel ESCADDO Kladno 1698 1
2003/2004 8 Kolešovice 1678 Novák Vít ŠK Kladno 1597 0
2003/2004 7 Kolešovice 1678 Adamec Jakub Buštěhrad 1
2003/2004 6 Kolešovice 1678 Bačo Ján ŠO Stochov 1752 0
2003/2004 5 Kolešovice 1678 Aron Oto Úholičky 1525 1
2003/2004 4 Kolešovice 1678 Svatoš Daniel ŠK Kladno 1626 1
2003/2004 3 Kolešovice 1678 Mleziva Miloslav Buštěhrad 1752 ½
2003/2004 2 Kolešovice 1678 Spěváček Jiří NOVA Kladno 1650 1
2003/2004 1 Kolešovice 1678 Duda Michal ŠK Rakovník 1309 1