Hráč Doležel Radovan

Doležel Radovan

User Pic
Jméno: Doležel Radovan
Oddíl: Šachový klub KDJS Sedlčany, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2079
Elo mezinárodní: 2094
ID: 1228
FIDE ID: 308382
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 ŠK KDJS Sedlčany A 2094 2079 Němec David SK DDM Slaný-ŠK Velvary 2037 2024 1
2018/2019 3 ŠK KDJS Sedlčany A 2085 2079 Strahl Jiří Sokol Hostivice A 1959 1965 1
2018/2019 2 ŠK KDJS Sedlčany A 2085 2079 Mitura Karel TJ AERO Odolena Voda A 2162 2154 ½
2018/2019 1 ŠK KDJS Sedlčany A 2078 2079 Straka Vojtěch ŠK Medvědi Zvole A 2393 2372 ½
2017/2018 8 ŠK KDJS Sedlčany B 2065 2070 Dudek Vojtěch JAWA Brodce B 1851 1842 1
2017/2018 4 ŠK KDJS Sedlčany B 2068 2070 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 G 2010 2027 1
2017/2018 3 ŠK KDJS Sedlčany B 2068 2070 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov 1969 1967 1
2017/2018 11 ŠK KDJS Sedlčany A 2072 2070 Růžička Miloš SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1929 1943 1
2017/2018 10 ŠK KDJS Sedlčany A 2068 2070 Vašák Martin JAWA Brodce A 1842 1837 1
2017/2018 9 ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2070 Machalík Marek Caissa Roztoky B 1944 1945 1
2017/2018 8 ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2070 Kylar Miroslav TJ AERO Odolena Voda A 1903 1876 ½
2017/2018 7 ŠK KDJS Sedlčany A 2086 2070 Přibylová Sofie ŠK Zdice A 1963 1977 ½
2017/2018 6 ŠK KDJS Sedlčany A 2086 2070 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1751 1825 0
2017/2018 4 ŠK KDJS Sedlčany A 2068 2070 Koper Štefan Český Lev Kolešovice B 1825 1850 ½
2017/2018 3 ŠK KDJS Sedlčany A 2068 2070 Tyle Vladimír ŠK Medvědi Zvole A 1971 1944 ½
2017/2018 2 ŠK KDJS Sedlčany A 2068 2070 Novotný Martin KŠ Říčany 1925 D 1832 1830 1
2017/2018 1 ŠK KDJS Sedlčany A 2084 2068 Stojković Andreja ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 2032 1
2016/2017 11 ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2071 Strahl Jiří Sokol Hostivice A 2030 2037 ½
2016/2017 10 ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2071 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2026 1992 1
2016/2017 9 ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2071 Sokol na Mělníce A 1
2016/2017 8 ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2071 Urbánek Štěpán Český Lev Kolešovice A 2054 2034 ½
2016/2017 6 ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2071 Stojković Andreja ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2032 0
2016/2017 5 ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2071 Žáček Petr Sokol Buštěhrad A 2020 2001 1
2016/2017 4 ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2071 Hadžala Daniel TJ Neratovice C 2070 2025 ½
2016/2017 3 ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2071 Černoch Vít TJ Neratovice D 1706 1
2016/2017 2 ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2071 Framberk Jan Caissa Úholičky B 2004 2045 1
2016/2017 1 ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2071 Franc Ondřej ŠK Řevnice A 1976 2093 1
2015/2016 7 ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2071 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 F 1843 1821 1
2015/2016 6 ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2071 Hroník Petr JAWA Brodce B 1904 1924 1
2015/2016 5 ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2071 Král Pavel Sokol Neveklov A 1820 1812 0
2015/2016 4 ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2071 Zadina Jiří ŠK Jince A 1850 0
2015/2016 2 ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2071 Nový Filip Stříbrná Skalice 1892 1906 0
2015/2016 1 ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2071 Kraus Roman ŠK Příbram - Baník B 1817 1799 1
2015/2016 3 ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2071 Hochman Jan ŠK Příbram - Baník B 1633 1766 1
2015/2016 2 ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2071 Steiner Juraj JAWA Brodce B 2045 1945 1
2011/2012 10 SK Pyrit Příbram B 2080 2087 Uhlíř Václav Sokol Sendražice A 1825 1825 1
2011/2012 8 SK Pyrit Příbram B 2080 2087 Eisner Oldřich Sokol Pečky A 1798 1805 ½
2011/2012 6 SK Pyrit Příbram B 2080 2087 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 D 1883 1898 ½
2011/2012 5 SK Pyrit Příbram B 2080 2087 Čermák Michal JOLY Lysá n.L. D 2031 2070 0
2010/2011 10 SK Pyrit Příbram B 2080 Koudelka Ivan Sokol Český Brod A 2005 1
2010/2011 9 SK Pyrit Příbram B 2080 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 2010 1
2010/2011 8 SK Pyrit Příbram B 2080 Rosenbaum Vít Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 0
2010/2011 6 SK Pyrit Příbram B 2080 Nosek Filip Sokol Struhařov A 2006 ½
2010/2011 3 SK Pyrit Příbram B 2080 Pospíšil Martin Klub šachistů Říčany 1925 D 1971 ½
2010/2011 2 SK Pyrit Příbram B 2080 Kožený Pavel JOLY Lysá n.Labem D 2056 1
2009/2010 10 SK Pyrit Příbram B 2080 Šos Václav Lokomotiva Beroun A 1866 1
2009/2010 7 SK Pyrit Příbram B 2080 Peklo Jan Sokol Hostivice B 1640 1
2009/2010 5 SK Pyrit Příbram B 2080 Erban Jiří Český Lev Kolešovice A 2057 0
2009/2010 4 SK Pyrit Příbram B 2080 Dupák Jaroslav ŠK Příbram Baník A 1794 ½
2009/2010 3 SK Pyrit Příbram B 2080 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1910 1
2009/2010 2 SK Pyrit Příbram B 2080 Švach Jan ŠK Řevnice A 1909 1
2008/2009 4 ŠK Pyrit Příbram A 2102 Koubek Václav ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2062 0
2008/2009 11 Pyrit Příbram B 2102 Nosek Filip Sokol Struhařov 1968 ½
2008/2009 10 Pyrit Příbram B 2102 Růžička Václav Biomedica Říčany C 2043 0
2008/2009 7 Pyrit Příbram B 2102 Vevera Radek Caissa Úholičky 2070 0
2008/2009 6 Pyrit Příbram B 2102 Grulich Jiří Rakovník 2017 1
2008/2009 5 Pyrit Příbram B 2102 Voráček Zdeněk Biomedica Říčany B 2084 0
2008/2009 4 Pyrit Příbram B 2102 Vávra Jan JAWA Brodce A 2027 0
2008/2009 2 Pyrit Příbram B 2102 Hostička František Spartak Žebrák 2180 ½
2008/2009 1 Pyrit Příbram B 2102 Tričkov Vasil Sokol Hostivice A 2346 1
2007/2008 10 Alva Příbram B 2124 Lizner Milan Biomedica Říčany B 2035 ½
2007/2008 8 Alva Příbram B 2124 Fojtů Petr Biomedica Říčany C 2121 0
2007/2008 7 Alva Příbram B 2124 Plíva Vojtěch ŠK Kladno A 2112 ½
2007/2008 5 Alva Příbram B 2124 Rujder Tibor Spartak Žebrák 2047 ½
2007/2008 4 Alva Příbram B 2124 Nosek Filip Sokol Struhařov 2009 ½
2007/2008 3 Alva Příbram B 2124 Vojta Tomáš TRW autoelektronika Vlašim 2317 0
2007/2008 2 Alva Příbram B 2124 Schmalz Michal ŠK Kladno B 1968 ½
2007/2008 10 ŠK ALVA Pb Příbram A 2124 Kupka František Sokol Plzeň 1 C 2057 ½
2006/2007 11 Alva Pb Příbram A 2078 Žalský Petr Praga Praha A 2034 1
2006/2007 8 Alva Pb Příbram A 2078 Trepka Jan Sokol Tábor A 2082 1
2006/2007 6 Alva Pb Příbram A 2078 Hallerová Eva Sokol Plzeň LetnáA 2148 ½
2006/2007 11 ŠK Alva Pb Příbram - B 2078 Stolz Lubor TJ Spartak Žebrák A 1934 1
2006/2007 9 ŠK Alva Pb Příbram - B 2078 Šperl Hynek TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2027 1
2006/2007 8 ŠK Alva Pb Příbram - B 2078 Hruška Tomáš Caissa Úholičky A 2084 1
2006/2007 7 ŠK Alva Pb Příbram - B 2078 Jaček Miloslav Sokol Emerge Mlada Boleslav B 2102 ½
2006/2007 6 ŠK Alva Pb Příbram - B 2078 Skřivánek Jan ŠK Kralupy nad Vltavou A 2228 ½
2006/2007 3 ŠK Alva Pb Příbram - B 2078 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2160 ½
2006/2007 2 ŠK Alva Pb Příbram - B 2078 Jandourek Lukáš Sokol Tišice "A" 2249 0
2006/2007 1 ŠK Alva Pb Příbram - B 2078 Husárik Braňko ŠK Joly Lysá n.L. B 2109 1
2005/2006 7 ŠK Alva Pb Příbram 2087 Novák Jaromír Šachklub Sokol Klatovy 2035 0
2005/2006 6 ŠK Alva Pb Příbram 2087 Jenč Milan ŠAKAL Kozolupy 1911 1
2005/2006 11 Alva Pb Příbram B 2087 Kopřiva Petr TJ Sokol Mělník A 1955 0
2005/2006 10 Alva Pb Příbram B 2087 Hašpl Miroslav Spartak Žebrák A 2083 0
2005/2006 8 Alva Pb Příbram B 2087 Černík Lukáš NeratoviceVyvolení 2180 0
2005/2006 7 Alva Pb Příbram B 2087 Kožený Pavel ŠK Joly Lysá n.L.B 2040 ½
2005/2006 6 Alva Pb Příbram B 2087 Plháček Václav TJ Sokol Hostivice 1876 ½
2005/2006 5 Alva Pb Příbram B 2087 Fejtek Petr ŠK Kladno B 1899 1
2005/2006 4 Alva Pb Příbram B 2087 Hruška Tomáš Caissa Úholičky A 2118 1
2005/2006 3 Alva Pb Příbram B 2087 Žáček Zdeněk TJ Auto Škoda MB A 2072 ½
2005/2006 1 Alva Pb Příbram B 2087 Vyhnálek Bohuslav Sokol Bakov nad J. 2156 ½
2004/2005 11 Alva Pb Příbram B 2087 Hůrka Jiří ŠK Rakovník B 1818 1
2004/2005 8 Alva Pb Příbram B 2087 Maršálek Luboš E.E.Kralupy n.V. A 1969 ½
2004/2005 7 Alva Pb Příbram B 2087 Drábek Vojtěch TJ Sokol Mělník A 1931 0
2004/2005 6 Alva Pb Příbram B 2087 Kazimour František ŠK Kladno B 2011 1
2004/2005 5 Alva Pb Příbram B 2087 Postupa Pavel Joly Lysá n.L. B 2128 ½
2004/2005 4 Alva Pb Příbram B 2087 Vichnar David AŠ Ml.Boleslav A 2137 0
2004/2005 3 Alva Pb Příbram B 2087 Maláč Petr S.Emerge Ml.Bol. B 2143 0
2004/2005 2 Alva Pb Příbram B 2087 Wünsch Jiří ŠK Rakovník A 2130 1
2004/2005 1 Alva Pb Příbram B 2087 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov n.J. A 2133 ½
2004/2005 5 ŠK Alva Pb Příbram 2087 Bartoš Alois Sokol Tábor B 2070 ½
2003/2004 7 ŠK Alva Příbram 2087 Eliáš Miroslav Baník Eastman Sokolov 2109 1
2003/2004 11 Alva Pb Pribram B 2087 Vichnar David AS Mlada Boleslav 1955 ½
2003/2004 10 Alva Pb Pribram B 2087 Satranský Jaroslav SK Rakovnik 2193 1
2003/2004 9 Alva Pb Pribram B 2087 Pokorný Zdeněk TJ CeSTV Jince 1943 1
2003/2004 7 Alva Pb Pribram B 2087 Háse Pavel Easy Engl. Kralupy 2078 1
2003/2004 6 Alva Pb Pribram B 2087 Skřivánek Jan SK Mělník 1885 2141 1
2003/2004 5 Alva Pb Pribram B 2087 Jandourek Lukáš Spol. Neratovice B 2166 0
2003/2004 4 Alva Pb Pribram B 2087 Choleva Zdeněk Caissa Uholicky 2240 0
2003/2004 2 Alva Pb Pribram B 2087 Hašpl Miroslav TJ Loko Beroun 2051 ½
2003/2004 1 Alva Pb Pribram B 2087 Vacek Radomír Sokol Bakov n.J. 2152 1