Hráč Kafura Juraj

Kafura Juraj

User Pic
Jméno: Kafura Juraj
Oddíl: ŠK Kovohutě Příbram
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1678
Elo mezinárodní: 0
ID: 10623
FIDE ID: 377600
Rok narození: 1953
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Kovohutě Příbram 0 1685 Šafarčík Jakub TJ Jince B 0 0 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Kovohutě Příbram 0 1685 Jelínek Oliver ŠK Řevnice B 1304 1462 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Kovohutě Příbram 0 1685 Štufka Martin Šachový klub Příbram - Baník D 0 0 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Kovohutě Příbram 0 1685 Čížek Patrik ŠK Medvědí Zvole B 0 1271 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Kovohutě Příbram 0 1685 Čuvala Ota Šachový klub Zdice C 0 1532 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Kovohutě Příbram 0 1685 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1728 1729 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Kovohutě Příbram 0 1704 Kováříková Eliška Šachový klub Příbram - Baník D 1211 1324 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Kovohutě Příbram 0 1704 Beneš Miroslav ŠK Rakovník B 0 1676 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Kovohutě Příbram 0 1704 Klán František ŠK při MěÚ Hostomice 0 1474 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Kovohutě Příbram 0 1704 Hofmeister Matouš ŠK Zdice B 0 1351 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Kovohutě Příbram 0 1704 Bezwald Petr Šachový klub Příbram - Baník C 0 1678 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Kovohutě Příbram 0 1704 Skřivan Maxim Český lev Kolešovice D 0 0 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Kovohutě Příbram 0 1704 Šafarčík Jakub TJ Jince 0 0 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Kovohutě Příbram 0 1690 Loučan Jan ŠK Mníšek pod Brdy 1515 1518 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Kovohutě Příbram 0 1690 Zadina Jiří TJ Jince 0 1622 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Kovohutě Příbram 0 1690 Hofmeister Matouš Zdice B 0 1413 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Kovohutě Příbram 0 1690 Kadeřábek Jiří ŠK při MěÚ Hostomice 1321 1434 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Kovohutě Příbram 0 1690 Vyterna Miroslav KDJS Sedlčany C 0 1549 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Kovohutě Příbram 0 1690 Arnolt Jiří ŠK Mníšek pod Brdy 0 1585 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Kovohutě Příbram 0 1690 Šmejkalová Nicol TJ Jince 0 1159 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Kovohutě Příbram 0 1690 Rosenbaum Jan Zdice B 0 1282 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Kovohutě Příbram 0 1690 Kadeřábek Jiří ŠK při MěÚ Hostomice 1321 1434 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Kovohutě Příbram 0 1690 Zeman Jakub KDJS Sedlčany C 0 1100 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Kovohutě Příbram 1688 Galandák Daniel Mníšek pod Brdy 1563 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Kovohutě Příbram 1688 Šimák Roman ŠK KDJS Sedlčany B 1596 1582 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Kovohutě Příbram 1688 Maršálek Miroslav TJ Jince C 1540 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Kovohutě Příbram 1688 Saxl Jiří ŠK Příbram-Baník C 1833 1884 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Kovohutě Příbram 1688 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1736 1829 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Kovohutě Příbram 1688 Rosenbaumová Anna ŠK Zdice B 1504 1486 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Kovohutě Příbram 1688 Kovářík Vojtěch ŠK Příbram-Baník D 1377 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Kovohutě Příbram 1688 Kraisl Vlastimil ŠK Hostomice A 1742 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Kovohutě Příbram 1692 Kočárek Ondřej TJ Jince C 1000 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Kovohutě Příbram 1692 Košnar Karel ŠK Rakovník D 1571 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Kovohutě Příbram 1692 Sasyn Stanislav ŠK Příbram - Baník B 1720 1654 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Kovohutě Příbram 1692 Civín Dominik ŠK Zdice C 1697 1777 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Kovohutě Příbram 1692 Galandák Daniel Mníšek pod Brdy 1559 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Kovohutě Příbram 1696 Lev Pavel ŠK Rakovník C 1568 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Kovohutě Příbram 1696 Štufka Karel SK Pyrit Příbram B 1839 1849 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Kovohutě Příbram 1696 Šinágl Martin ŠK Řevnice C 1465 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Kovohutě Příbram 1696 Bezwald Petr ŠK Příbram Baník B 1653 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Kovohutě Příbram 1696 Rosenbaumová Lea SK Zdice C 1250 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Kovohutě Příbram 1696 Šilhánek Martin TJ Jince B 1292 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Kovohutě Příbram 1696 Bažant Tomáš TJ Jince C 1000 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Kovohutě Příbram 1696 Brabec Jaroslav ŠK Mníšek pod Brdy 1597 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Kovohutě Příbram 1696 Fairaisl Dušan ŠK při MěÚ Hostomice 1698 1717 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Kovohutě Příbram 1715 Fairaisl Dušan MěÚ Hostomice 1698 1708 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK Kovohutě Příbram 1715 Jelagin Konstantin SK Pyrit Příbram B 1878 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Kovohutě Příbram 1715 Zeisek Václav TJ Jince B 1532 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Kovohutě Příbram 1715 Sasyn Stanislav ŠK Příbram - Baník B 1722 1701 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Kovohutě Příbram 1715 Sadil Jan ŠK KDJS Sedlčany B 1565 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Kovohutě Příbram 1715 Šilhánek Martin TJ Jince C 1100 1 soutěž
2011/2012 11 ŠK Kovohutě Příbram 1725 Zeisek Václav TJ Jince A 1542 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠK Kovohutě Příbram 1725 Bezwald Petr ŠK Příbram - Baník B 1556 0 soutěž
2011/2012 9 ŠK Kovohutě Příbram 1725 Kolařík Leoš ŠK Řevnice B 1639 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Kovohutě Příbram 1725 Fairaisl Dušan ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1698 1712 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Kovohutě Příbram 1725 Košnar Karel ŠK Rakovník C 1533 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Kovohutě Příbram 1725 Slavík Antonín TJ Jince B 1354 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Kovohutě Příbram 1725 Matýs Jaroslav TJ Lokomotiva Beroun B 1767 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Kovohutě Příbram 1725 Saxlová Markéta SK Pyrit Příbram C 1608 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Kovohutě Příbram 1725 Chudáček Vladimír Mníšek pod Brdy 1579 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Kovohutě Příbram 1725 Řezníček Jiří TJ Sokol Hostivice B 1675 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK Kovohutě Příbram 1725 Turický David ŠK Zdice B 1767 0 soutěž
2010/2011 11 ŠK Kovohutě Příbram 1723 Hájek Jiří TJ Sokol Hostivice B 1694 ½ soutěž
2010/2011 10 ŠK Kovohutě Příbram 1723 Kraus Roman ŠK Příbram - Baník B 1627 0 soutěž
2010/2011 9 ŠK Kovohutě Příbram 1723 Maršálek Miroslav TJ Jince B 1581 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK Kovohutě Příbram 1723 Stružka Vlastimil ŠK Rakovník C 1703 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK Kovohutě Příbram 1723 Fairaisl Dušan ŠK MěÚ Hostomice 1669 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Kovohutě Příbram 1723 Chudáček Vladimír Mníšek pod Brdy 1582 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Kovohutě Příbram 1723 Zadina Jiří TJ Jince A 1607 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK Kovohutě Příbram 1723 Turický David ŠK Zdice B 1649 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Kovohutě Příbram 1723 Kovář Jiří Lokomotiva Beroun A 1755 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK Kovohutě Příbram 1723 Bureš Stanislav Lokomotiva Beroun B 1583 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK Kovohutě Příbram 1723 Nepožítek Svatomír ŠK Řevnice B 1838 1 soutěž
2009/2010 11 Kovohutě Příbram 1711 Vrecion Jiří ŠK Zdice C 1250 1 soutěž
2009/2010 10 Kovohutě Příbram 1711 Bureš Stanislav TJ Lokomotiva Beroun B 1564 ½ soutěž
2009/2010 8 Kovohutě Příbram 1711 Šinágl Martin ŠK Řevnice B 1428 1 soutěž
2009/2010 7 Kovohutě Příbram 1711 Zadina Jiří TJ Jince A 1731 1 soutěž
2009/2010 6 Kovohutě Příbram 1711 Rosenbaumová Anna ŠK Zdice B 1616 1 soutěž
2009/2010 5 Kovohutě Příbram 1711 Noha Petr SK Pyrit Příbram C 1723 ½ soutěž
2009/2010 4 Kovohutě Příbram 1711 Donner Petr ŠK Příbram - Baník B 1487 1 soutěž
2009/2010 2 Kovohutě Příbram 1711 Fairaisl Dušan ŠK při MěÚ Hostomice 1684 ½ soutěž
2009/2010 1 Kovohutě Příbram 1711 Maršálek Miroslav TJ Jince B 1578 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Kovohutě Příbram 1689 Šinágl Martin ŠK Řevnice B 1436 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK Kovohutě Příbram 1689 Lysá Petra TJ Jince A 1339 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Kovohutě Příbram 1689 Bureš Stanislav TJ Lokomotiva Beroun B 1606 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Kovohutě Příbram 1689 Hlavsa Miroslav ŠK Příbram - Baník B 1460 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Kovohutě Příbram 1689 Bodický Michal ŠK Pyrit Příbram D 1250 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Kovohutě Příbram 1689 Volf Miloslav ŠK Mníšek pod Brdy 1497 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Kovohutě Příbram 1689 Zadina Jiří Zadinovi Jince 1506 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Kovohutě Příbram 1689 Bohdanecký Rudolf ŠK Zdice B 1487 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Kovohutě Příbram 1689 Meduna Pavel ŠK MěÚ Hostomice 1568 1 soutěž
2007/2008 11 ŠK Kovohutě Příbram 1714 Zadina Jiří Zadinovi Jince 1389 0 soutěž
2007/2008 9 ŠK Kovohutě Příbram 1714 Kadeřábek Jiří ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1428 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK Kovohutě Příbram 1714 Plháček Václav TJ Sokol Hostivice B 1848 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK Kovohutě Příbram 1714 Maršálek Miroslav Jince A 1572 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Kovohutě Příbram 1714 Hlavsa Miroslav ŠK Příbram - Baník B 1476 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Kovohutě Příbram 1714 Žbánek Jan ŠK Alva Příbram D 1480 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Kovohutě Příbram 1714 Vondrášek Ondřej ŠK Rakovník B 1876 0 soutěž
2006/2007 11 Kovohutě Příbram 1710 Zadina Jaroslav Zadinovi Jince 1250 ½ soutěž
2006/2007 9 Kovohutě Příbram 1710 Voráček Antonín Lokomotiva Beroun B 1487 ½ soutěž
2006/2007 8 Kovohutě Příbram 1710 Sasyn Stanislav ŠK Příbram - Baník B 1536 1 soutěž
2006/2007 7 Kovohutě Příbram 1710 Žbánek Jan ŠK Alva Pb Příbram E 1442 1 soutěž
2006/2007 6 Kovohutě Příbram 1710 Sladovník Roman TJ Jince A 1446 1 soutěž
2006/2007 4 Kovohutě Příbram 1710 Švach Jan ŠK Řevnice 1447 ½ soutěž
2006/2007 3 Kovohutě Příbram 1710 Kuba Milan ŠK Alva Pb Příbram D 1515 1 soutěž
2006/2007 2 Kovohutě Příbram 1710 Ligocký Ladislav SK Liteň 1000 1 soutěž
2005/2006 11 ŠK Kovohutě Příbram A 1760 Horák Vojtěch ŠK Řevnice A 1880 0 soutěž
2005/2006 10 ŠK Kovohutě Příbram A 1760 Noha Petr ŠK Alva Pb Příbram D 1758 0 soutěž
2005/2006 8 ŠK Kovohutě Příbram A 1760 Placheta Rostislav ŠK Hostomice A 1860 0 soutěž
2005/2006 6 ŠK Kovohutě Příbram A 1760 Kováč Martin TJ Jince B 1737 0 soutěž
2005/2006 4 ŠK Kovohutě Příbram A 1760 Rosenbaum Pavel Lokomotiva Zdice A 2007 0 soutěž
2005/2006 3 ŠK Kovohutě Příbram A 1760 Pelikán Tomáš TJ SOU Příbram B 1876 0 soutěž
2005/2006 2 ŠK Kovohutě Příbram A 1760 Ratušny Arsen ŠK Liteň A 1983 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK Kovohutě Příbram A 1760 Wasserbauer Radek ŠK Rakovník C 1397 0 soutěž
2004/2005 11 Kovohutě Příbram 1750 Hock Branislav Alva Příbram E 1511 1 soutěž
2004/2005 10 Kovohutě Příbram 1750 Fairaisl Dušan Spartak Žebrák B 1746 1 soutěž
2004/2005 9 Kovohutě Příbram 1750 Šinágl Martin ŠK Liteň 1458 1 soutěž
2004/2005 8 Kovohutě Příbram 1750 Rosenbaum Pavel Loko Zdice 1968 0 soutěž
2004/2005 6 Kovohutě Příbram 1750 Placheta Rostislav ŠK OB Hostomice 1871 ½ soutěž
2004/2005 5 Kovohutě Příbram 1750 Noha Petr Alva Příbram D 1737 0 soutěž
2004/2005 4 Kovohutě Příbram 1750 Rotter Vojtěch Loko Beroun B 1733 ½ soutěž
2004/2005 2 Kovohutě Příbram 1750 Saxl Jiří SOU Dubno B 1758 ½ soutěž
2004/2005 1 Kovohutě Příbram 1750 Krejčí Jan TJ Jince C 1692 1 soutěž
2003/2004 10 Kovohutě Příbram 1737 Janeba Jaroslav Lokomotiva Zdice 1477 1 soutěž
2003/2004 9 Kovohutě Příbram 1737 Slavík Antonín TJ Jince B 1440 1 soutěž
2003/2004 8 Kovohutě Příbram 1737 Vašíček Filip ŠK Hostomice 1 soutěž
2003/2004 7 Kovohutě Příbram 1737 Urbanovský Josef SOU Dubno B 1425 1 soutěž
2003/2004 5 Kovohutě Příbram 1737 Třešňák Lukáš Lokomotiva Zdice 1449 ½ soutěž
2003/2004 4 Kovohutě Příbram 1737 Slavík Antonín TJ Jince B 1440 1 soutěž
2003/2004 3 Kovohutě Příbram 1737 Klán František ŠK Hostomice 1563 1 soutěž
2003/2004 2 Kovohutě Příbram 1737 Beneš Karel SOU Dubno B 1551 1 soutěž
2003/2004 1 Kovohutě Příbram 1737 Mikeš Vlastislav Alva Příbram E 1415 1 soutěž