Hráč Fejtek Petr

Fejtek Petr

User Pic
Jméno: Fejtek Petr
Oddíl: ŠK Kladno
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1700
Elo mezinárodní: 1725
ID: 4230
FIDE ID: 310603
Rok narození: 1970
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Kladno "B" 1725 1699 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad "B" 1776 1712 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Kladno "B" 1725 1699 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1805 1846 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Kladno "B" 1725 1699 Vengrin Jakub Český Lev Kolešovice "D" 0 1223 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Kladno "B" 1725 1699 Wasserbauer Radek Český Lev Kolešovice "C" 2169 2168 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Kladno "B" 1725 1699 Matas Stanislav TJ Kralupy "C" 1714 1659 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Kladno "B" 1725 1699 Rezek Jaroslav ŠO TP Nova Kladno "A" 0 1690 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Kladno "B" 1725 1699 Kretschmer Jaroslav CAISSA Roztoky "B" 1760 1754 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Kladno "B" 1718 1699 Vokatý František ŠK Velvary "A" 1805 1846 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Kladno B 1774 1737 Dulka Ľubomír ŠK Zlonice 0 1543 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Kladno B 1774 1737 Hofner František ŠK Velvary 1754 1786 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Kladno B 1744 1737 Žáček Petr TJ Hostivice B 1544 1513 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Kladno B 1754 1759 Kantořík Pavel Český Lev Kolešovice C 0 1585 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Kladno B 1754 1759 Soukup Jiří Sokol Buštěhrad A 1734 1755 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Kladno B 1754 1759 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad B 1513 1680 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Kladno B 1754 1759 Bidovský Petr ŠK Zlonice A 1647 1666 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Kladno B 1754 1759 Linhart Stanislav ŠK Velvary A 0 1715 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Kladno B 1774 1759 Vimmer Miloš ŠO TP NOVA Kladno A 1882 1823 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Merkur Kladno A 1837 1800 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1924 1855 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Merkur Kladno A 1837 1800 Parpel Petr TJ Neratovice C 1787 1813 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Merkur Kladno A 1837 1800 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1903 1892 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Merkur Kladno A 1837 1800 Churavý Vratislav ŠK Medvědi Zvole 1680 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Merkur Kladno B 1837 1800 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2077 2061 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Merkur Kladno B 1837 1800 Žák Jiří ŠK Velvary A 1671 1723 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Merkur Kladno B 1837 1800 Buk Václav Sokol Buštěhrad C 1832 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Merkur Kladno B 1855 1814 Zdeněk Petr ŠK Kralupy B 2082 2054 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Merkur Kladno B 1855 1814 Nachtigal Vlastimil ŠK Rakovník C 1768 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Merkur Kladno B 1855 1814 Beneš Petr ŠK Liběhrad Libčice A 2055 2041 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Merkur Kladno B 1855 1814 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad B 1838 1906 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Kladno B 1879 1808 Himl Dominik Sokol Buštěhrad F 1251 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Kladno B 1879 1808 Přibyl Martin TJ Sokol Lány 2333 2345 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Kladno B 1879 1808 Pospíšil Petr ŠO TP NOVA Kladno B 1716 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Kladno B 1879 1808 Čížkovský Ota ŠK Zlonice B 1730 1709 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Kladno B 1879 1808 Vaněček Jiří SK DDM Slaný B 2015 1990 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Kladno B 1879 1808 Hofner František ŠO Stochov 1854 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Kladno B 1879 1808 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad E 1659 1686 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Kladno B 1879 1808 Hataš Radim Sokol Buštěhrad D 1695 1727 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Kladno B 1879 1808 Klosse Vladimír Český Lev Kolešovice B 1648 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK Kladno B 1868 1801 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad D 1469 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Kladno B 1868 1801 Přibyl Martin TJ Sokol Lány 2333 2323 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Kladno B 1868 1801 Vaněček Jiří SK DDM Slaný 2015 2020 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Kladno B 1868 1801 Hofner František ŠO Stochov 1842 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Kladno B 1868 1801 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník C 1930 1852 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK Kladno B 1868 1801 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad F 1557 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Kladno B 1868 1801 Smirskyj Oleg ŠO TP NOVA Kladno B 1723 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Kladno B 1868 1801 Pokorný Václav ŠK Rakovník D 1100 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Kladno B 1903 1842 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad A 1612 1701 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠK Kladno B 1903 1842 Nývlt Miloslav Sokol na Mělníce A 1768 1790 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Kladno B 1903 1842 Hejda Václav Český Lev Kolešovice A 1826 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK Kladno B 1903 1842 Řezníček Jiří Sokol Hostivice A 1675 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Kladno B 1903 1842 Skalný Petr Šachklub Města Dobrovice B 1712 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Kladno B 1903 1842 Nedoma Marek TJ AŠ Mladá Boleslav A 1712 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Kladno B 1903 1842 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1898 1823 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Kladno B 1903 1842 Kučera Vladimír TJ Neratovice B 1998 2007 ½ soutěž
2010/2011 11 ŠK Kladno C 1842 Kučera Vladimír TJ Neratovice C 1957 0 soutěž
2010/2011 10 ŠK Kladno C 1842 Hofner František Slovan Velvary 1853 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK Kladno C 1842 Lánský Petr ŠK Kralupy nad Vltavou C 1783 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK Kladno C 1842 Buriánek Petr Caissa Úholičky C 1831 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK Kladno C 1842 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad 1937 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Kladno C 1842 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno 1809 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Kladno C 1842 Jarý Josef TJ Sokol Brandýs nad Labem 1949 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK Kladno C 1842 Kopřiva Petr TJ Sokol na Mělníce B 1899 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠK Kladno C 1842 Šnajdr Tomáš ŠK Merkur Kladno 1926 0 soutěž
2010/2011 8 ŠK Kladno B 1842 Zámorský Ladislav Sokol na Mělníce A 1737 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK Kladno C 1820 Straka Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1909 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK Kladno C 1820 Bukovský Petr Sokol Hostivice B 1742 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK Kladno C 1820 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2008 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Kladno C 1820 Saxl Jiří ŠK Příbram Baník A 1862 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK Kladno C 1820 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1910 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK Kladno C 1820 Švach Jan ŠK Řevnice A 1909 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Kladno C 1820 Šnajdr Tomáš ŠK Merkur Kladno 1913 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK Kladno C 1820 Šos Václav Lokomotiva Beroun A 1866 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Kladno C 1820 Soukal Roman SK Pyrit Příbram B 1937 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK Kladno C 1838 Matýs Jaroslav Lokomotiva Beroun A 1729 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Kladno C 1838 Sednička Bohumil ŠO Stochov 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Kladno "B" 1838 Slapnička Karel ŠK Kralupy nad Vltavou "B" 1945 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK Kladno "B" 1838 Otruba Pavel Caissa Úholičky "B" 1982 0 soutěž
2008/2009 9 ŠK Kladno "B" 1838 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 2046 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Kladno "B" 1838 Kopřiva Petr TJ Sokol na Mělníce "B" 1930 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Kladno "B" 1838 Buk Václav Sokol Buštěhrad "A" 1925 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Kladno "B" 1838 Lánský Petr ŠK Kralupy nad Vltavou "C" 1685 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK Kladno "B" 1838 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky "C" 1816 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK Kladno "B" 1838 Růžička Miloš SK DDM Slaný "A" 1922 ½ soutěž
2007/2008 11 ŠK Kladno C 1848 Spousta Jan TJ Sokol Hostivice A 1946 ½ soutěž
2007/2008 10 ŠK Kladno C 1848 Pospíšil Petr NOVA Kladno A 1663 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Kladno C 1848 Framberk Jan Caissa Úholičky B 1968 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK Kladno C 1848 Mejzr Jan ŠK Alva Příbram C 1538 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Kladno C 1848 Klosse Vladimír TJ Český Lev Kolešovice A 1695 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK Kladno C 1848 Dupák Jaroslav Šachový klub Příbram-Baník A 1813 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK Kladno C 1848 Červenka Antonín ŠO Stochov 1752 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Kladno C 1848 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1881 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Kladno C 1848 Haman Jakub ŠK Kladno D 1873 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Kladno C 1848 Rosenbaum Vít Lokomotiva Zdice A 1879 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠK Kladno "B" 1878 Nový Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 1798 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK Kladno "B" 1878 Vlček Marek Caissa Úholičky A 1884 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK Kladno 1899 Svoboda Otto Marty Most 1855 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK Kladno 1899 Král David TJ Bonex Teplice 1956 ½ soutěž
2005/2006 8 ŠK Kladno 1899 Slanec Jan ŠK Rakovník 1721 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK Kladno B 1899 Baran Peter NeratoviceVyvolení 2129 0 soutěž
2005/2006 10 ŠK Kladno B 1899 Jarrah Kamal ŠK Kralupy n.Vlt.A 2019 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK Kladno B 1899 Čermák Michal ŠK Joly Lysá n.L.B 2013 0 soutěž
2005/2006 8 ŠK Kladno B 1899 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad J. 2140 0 soutěž
2005/2006 7 ŠK Kladno B 1899 Matouš Rudolf TJ Sokol Hostivice 1934 0 soutěž
2005/2006 6 ŠK Kladno B 1899 Šilhan Petr TJ Sokol Mělník A 1860 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK Kladno B 1899 Doležel Radovan Alva Pb Příbram B 2087 0 soutěž
2005/2006 4 ŠK Kladno B 1899 Mareš Jiří Spartak Žebrák A 1860 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK Kladno B 1899 Vaněk Tomáš Caissa Úholičky A 2130 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK Kladno B 1899 Žáček Zdeněk TJ Auto Škoda MB A 2072 ½ soutěž
2004/2005 11 ŠK Kladno B 1901 Mudra Pavel Sokol Bakov n.J. A 2035 0 soutěž
2004/2005 10 ŠK Kladno B 1901 Postupa Pavel Joly Lysá n.L. B 2018 0 soutěž
2004/2005 9 ŠK Kladno B 1901 Jeřábek Jindřich AŠ Ml.Boleslav A 1999 ½ soutěž
2004/2005 8 ŠK Kladno B 1901 Kubín Vladimír S.Emerge Ml.Bol. B 2016 ½ soutěž
2004/2005 7 ŠK Kladno B 1901 Kozlovský Libor ŠK Rakovník A 1984 0 soutěž
2004/2005 6 ŠK Kladno B 1901 Pechoč Bohumil Alva Pb Příbram B 2006 0 soutěž
2004/2005 5 ŠK Kladno B 1901 Müller Jan ŠK Rakovník B 1796 ½ soutěž
2004/2005 4 ŠK Kladno B 1901 Netušil Jaroslav TJ Neratovice B 2019 ½ soutěž
2004/2005 3 ŠK Kladno B 1901 Vicka Václav TJ Loko Beroun A 1762 ½ soutěž
2004/2005 2 ŠK Kladno B 1901 Jarrah Kamal E.E.Kralupy n.V. A 2057 1 soutěž
2004/2005 1 ŠK Kladno B 1901 Kopřiva Petr TJ Sokol Mělník A 1940 ½ soutěž
2004/2005 11 ŠK Kladno 1901 Hašek Václav Sokol Tábor A 2091 ½ soutěž
2003/2004 11 SK Kladno C 1952 Umanec Filip SK Mělník 1885 1956 ½ soutěž
2003/2004 10 SK Kladno C 1952 Burda Roman Spol. Neratovice B 2200 0 soutěž
2003/2004 9 SK Kladno C 1952 Hruška Tomáš Caissa Uholicky 2113 ½ soutěž
2003/2004 8 SK Kladno C 1952 Kraisl Vlastimil TJ CeSTV Jince 1741 ½ soutěž
2003/2004 7 SK Kladno C 1952 Rujder Tibor TJ Loko Beroun 1943 ½ soutěž
2003/2004 6 SK Kladno C 1952 Mudra Pavel Sokol Bakov n.J. 2021 ½ soutěž
2003/2004 5 SK Kladno C 1952 Lachman Václav AS Mlada Boleslav 1992 0 soutěž
2003/2004 4 SK Kladno C 1952 Plíva Vojtěch SK Rakovnik 2042 ½ soutěž
2003/2004 3 SK Kladno C 1952 Gášek Stanislav Alva Pb Pribram B 1873 0 soutěž
2003/2004 2 SK Kladno C 1952 Šnajdr Tomáš SK Kladno B 2026 ½ soutěž
2003/2004 1 SK Kladno C 1952 Rynt Pavel Easy Engl. Kralupy 2108 ½ soutěž