Hráč Skácel Jan

Skácel Jan

User Pic
Jméno: Skácel Jan
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1981
Elo mezinárodní: 1964
ID: 435
FIDE ID: 314080
Rok narození: 1934
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1973 1979 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 D 2008 1998 0
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1969 1979 Vrabec Miloš ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2124 2129 ½
2018/2019 2 KŠ Říčany 1925 F 1973 1979 Žák Zbyněk Sokol Kolín B 1967 1951 ½
2018/2019 1 KŠ Říčany 1925 F 1969 1979 Daneš Filip Sparta Kutná Hora B 0 1931 1
2017/2018 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1956 1963 Hora Milan Sokol Nymburk A 2170 2162 0
2017/2018 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1956 1963 Mudra Pavel Šachklub města Dobrovice A 2259 2271 0
2017/2018 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 1956 1963 Bodický Michal Příbram Baník A 2023 2059 0
2017/2018 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 1956 1963 Wasserbauer Radek Český lev Kolešovice A 2181 2168 0
2017/2018 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 1956 1963 Vevera Radek Caissa Roztoky A 2049 2038 1
2017/2018 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 1946 1963 Vojta Tomáš Spartak Vlašim B 2347 2336 0
2017/2018 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 1946 1963 Nový Filip Kostelec nad Černými lesy A 2217 2201 0
2017/2018 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1956 1963 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav B 2271 2277 0
2017/2018 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 1956 1963 Skřivánek Jan ŠK Kralupy A 2147 2146 1
2017/2018 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1956 1963 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 2138 2147 0
2017/2018 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1930 1952 Meduna Eduard JOLY Lysá nad Labem E 2393 2390 0
2017/2018 11 KŠ Říčany 1925 D 1956 1963 Sedlák Luděk Caissa Roztoky B 1884 1897 ½
2017/2018 10 KŠ Říčany 1925 D 1956 1963 Mruškovič Radoslav ŠK Zdice A 2004 0 1
2017/2018 9 KŠ Říčany 1925 D 1956 1963 Plháček Václav TJ Hostivice A 1685 1718 ½
2017/2018 8 KŠ Říčany 1925 D 1956 1963 Straka Vojtěch ŠK Medvědi Zvole A 2370 2358 0
2017/2018 7 KŠ Říčany 1925 D 1946 1963 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 2063 2055 1
2017/2018 6 KŠ Říčany 1925 D 1946 1963 Fialka Miroslav JAWA Brodce A 2020 2029 ½
2017/2018 5 KŠ Říčany 1925 D 1956 1963 Petrák Robert TJ AERO Odolena Voda A 2011 2032 ½
2017/2018 4 KŠ Říčany 1925 D 1956 1963 Franc Ondřej ŠK Řevnice A 1982 2067 ½
2017/2018 3 KŠ Říčany 1925 D 1956 1963 Wasserbauer Radek Český Lev Kolešovice B 2166 2168 ½
2017/2018 2 KŠ Říčany 1925 D 1956 1963 Kamlach Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2080 ½
2017/2018 1 KŠ Říčany 1925 D 1930 1952 Štursa Jan SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2065 2068 0
2016/2017 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 2023 2040 Joukl Zdeněk Sokol Bakov n.Jiz. B 2098 2116 1
2016/2017 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 2023 2040 Tesař Patrik DDM Sokol Nymburk B 1880 1913 ½
2016/2017 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 2023 2040 Hála Viktor Sokol Kolín B 2048 2047 ½
2016/2017 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 2023 2040 Grečný Karol Sparta Kutná Hora B 1918 1889 1
2016/2017 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 2023 2040 Diviš Jaroslav TJ AŠ Mladá Boleslav A 2045 2036 ½
2016/2017 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 2023 2040 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice B 1943 1906 ½
2016/2017 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 2023 2040 Kaplan Daniel Bohemia Poděbrady A 2072 2082 0
2016/2017 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 2023 2040 Poborský Josef Sokol Sendražice A 1995 1920 1
2016/2017 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 2023 2040 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2153 2149 ½
2016/2017 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 2023 2040 Moravec Vít ŠK Český Brod A 2193 2182 0
2016/2017 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 2023 2040 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1983 1962 ½
2015/2016 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 2023 2040 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav B 2314 2291 ½
2015/2016 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 2023 2040 Hánl František Caissa Úholičky 2059 2067 1
2015/2016 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 2023 2040 Wasserbauer Radek Šachový klub Zdice 2101 2097 ½
2015/2016 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 2023 2040 Stluka Petr Šachový klub Příbram Baník 2187 2184 0
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 2023 2040 Meduna Eduard JOLY Lysá nad Labem E 2392 2402 0
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 2023 2040 Moravec Michal DDM Sokol Nymburk 2248 2247 0
2015/2016 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 2023 2040 Mudra Pavel Šachklub města Dobrovice 2242 2262 0
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 2023 2040 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Černými lesy 2153 2149 0
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 2023 2040 Pýchová Nela Spartak Vlašim B 2074 2054 ½
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 2023 2040 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 B 2167 2198 ½
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 2023 2040 Franc Ondřej ŠK Řevnice 1976 2093 ½
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 2023 2040 Kožený Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2045 2053 ½
2015/2016 5 Klub šachistů Říčany 1925 2023 2040 Markovič Milan Sokol Praha-Vršovice 2109 2123 0
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 2023 2040 Štukheil Martin ŠK Světlá nad Sázavou 1967 1948 ½
2014/2015 11 KŠ Říčany 1925 E 2066 2054 Šilhan Petr Sokol na Mělníce A 2016 2012 ½
2014/2015 10 KŠ Říčany 1925 E 2066 2054 Tvrdý Jindřich ŠK Řevnice A 1872 1908 ½
2014/2015 9 KŠ Říčany 1925 E 2066 2054 Jerman Richard ŠK Merkur Kladno A 2113 2111 0
2014/2015 8 KŠ Říčany 1925 E 2066 2054 Růžička Miloš DDM Slaný-ŠK Velvary 1959 1
2014/2015 7 KŠ Říčany 1925 E 2066 2054 Procházka Jaroslav JAWA Brodce A 1829 1860 0
2014/2015 4 KŠ Říčany 1925 E 2066 2054 Lacza Tibor Sokol Buštěhrad A 2120 2091 0
2014/2015 3 KŠ Říčany 1925 E 2066 2054 Burda Roman TJ Neratovice C 2041 2035 ½
2014/2015 2 KŠ Říčany 1925 E 2066 2054 Slanec Jan Český Lev Kolešovice A 1968 1977 ½
2014/2015 1 KŠ Říčany 1925 E 2066 2054 Komprda Pavel Sokol Hostivice A 2029 2016 0
2014/2015 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 2066 2054 Stluka Petr SK Pyrit Příbram 2198 2198 ½
2014/2015 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 2066 2054 Moravec Vít Spartak Vlašim B 2184 2189 0
2014/2015 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 2066 2054 Skřivánek Jan ŠK Kralupy nad Vltavou 2160 2158 1
2014/2015 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 2066 2054 Drábek Vojtěch Cayman Pharma Neratovice B 2156 2147 0
2014/2015 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 2066 2054 Hora Milan DDM Sokol Nymburk 2161 2162 ½
2014/2015 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 2066 2054 Vevera Radek Caissa Úholičky 2077 2086 1
2014/2015 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 2066 2054 Hába Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 2281 2237 0
2014/2015 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 2066 2054 Postupa Pavel Šachklub města Dobrovice 2242 2255 0
2014/2015 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 2066 2054 Meduna Eduard JOLY Lysá nad Labem D 2370 2363 ½
2014/2015 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 2066 2054 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 B 2156 2172 0
2014/2015 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 2066 2054 Haman Jakub Šachový klub Rakovník 2179 2169 1
2013/2014 9 TcJ Sokol Benešov A 2075 2089 Brandejský Vít TJ Sokol Český Brod B 1595 1609 ½
2013/2014 8 TcJ Sokol Benešov A 2075 2089 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole A 1801 ½
2013/2014 7 TcJ Sokol Benešov A 2075 2089 Vojta Tomáš ŠK Pravonín A 2343 2331 0
2013/2014 6 TcJ Sokol Benešov A 2075 2089 Doležal Radoslav Stříbrná Skalice A 1958 1951 1
2013/2014 5 TcJ Sokol Benešov A 2075 2089 Grečný Karol Klub šachistů Říčany 1925 F 1899 1899 ½
2013/2014 4 TcJ Sokol Benešov A 2075 2089 Daneš Filip TJ Kavalier Sázava A 1887 1
2013/2014 3 TcJ Sokol Benešov A 2075 2089 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1865 1838 ½
2013/2014 2 TcJ Sokol Benešov A 2075 2089 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov A 1982 2002 ½
2013/2014 1 TcJ Sokol Benešov A 2075 2089 Sládek Oldřich JAWA Brodce B 1995 1987 ½
2013/2014 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 2075 2089 Švadlenka Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1981 1987 ½
2013/2014 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 2075 2089 Framberk Jan Caissa Úholičky B 2016 2009 ½
2013/2014 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 2075 2089 Franc Ondřej ŠK Řevnice A 1909 2128 ½
2013/2014 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 2075 2089 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2084 2093 0
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 2075 2089 Lacza Tibor Sokol Buštěhrad A 2079 2079 1
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 2075 2089 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice A 2069 2083 0
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 2075 2089 Wasserbauer Radek Český Lev Kolešovice A 2141 2168 ½
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 2075 2089 Horák Vladimír Spartak Vlašim B 1992 1970 ½
2013/2014 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 2075 2089 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1861 1891 1
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 2075 2089 Tričkov Vasil Sokol Hostivice A 2339 2349 0
2012/2013 11 TcJ Sokol Benešov A 2078 2087 Kopecký Tomáš TJ Sparta Kutná Hora B 1881 1931 ½
2012/2013 10 TcJ Sokol Benešov A 2078 2087 Kotzot Jiří TJ Kavalier Sázava A 2194 2029 ½
2012/2013 9 TcJ Sokol Benešov A 2078 2087 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1889 1861 ½
2012/2013 8 TcJ Sokol Benešov A 2078 2087 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov A 1994 2010 0
2012/2013 7 TcJ Sokol Benešov A 2078 2087 Hamrník Jan TJ Sokol Sendražice B 1819 1
2012/2013 5 TcJ Sokol Benešov A 2078 2087 Poborský Josef SK Slavoj Čáslav A 1979 0
2012/2013 4 TcJ Sokol Benešov A 2078 2087 Fialka Miroslav JAWA Brodce B 2080 2115 ½
2012/2013 3 TcJ Sokol Benešov A 2078 2087 Vojta Pavel TJ Spartak Vlašim B 2217 2202 ½
2012/2013 2 TcJ Sokol Benešov A 2078 2087 Doležal Radoslav Stříbrná Skalice A 1952 1923 ½
2012/2013 1 TcJ Sokol Benešov A 2078 2087 Pýcha Patrik ŠK Pravonín A 1925 1933 ½
2012/2013 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 2078 2087 Mrňa Vladimír Šachklub města Dobrovice B 2087 2052 ½
2012/2013 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 2078 2087 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 2085 2051 1
2012/2013 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 2078 2087 Vesecký Martin Sokol Kolín C 2142 2148 ½
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 2078 2087 Eisner Michal Sokol Pečky A 2061 2054 ½
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 2078 2087 Seifert Milan Sokol Sendražice A 2126 2145 ½
2012/2013 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 2078 2087 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2207 2197 ½
2012/2013 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 2078 2087 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1856 1873 ½
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 2078 2087 Kryšpín Libor TJ AŠ Mladá Boleslav A 2133 2140 ½
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 2078 2087 Koudelka Ivan Sokol Český Brod A 2032 2030 ½
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 2078 2087 Musil Martin JOLY Lysá n.Labem D 2069 2075 ½
2011/2012 10 TJ Sokol Benešov 2080 2127 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov 1965 2015 1
2011/2012 9 TJ Sokol Benešov 2080 2127 Poborský Josef TJ Sokol Sendražice B 1966 1
2011/2012 8 TJ Sokol Benešov 2080 2127 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1972 1971 1
2011/2012 7 TJ Sokol Benešov 2080 2127 Vojta Pavel ŠK Pravonín 2197 2211 ½
2011/2012 6 TJ Sokol Benešov 2080 2127 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 E 2054 2054 ½
2011/2012 5 TJ Sokol Benešov 2080 2127 Moravec Vít Sokol Český Brod B 2144 2116 1
2011/2012 4 TJ Sokol Benešov 2080 2127 Fialka Miroslav JAWA Brodce B 2071 2112 ½
2011/2012 3 TJ Sokol Benešov 2080 2127 Grečný Karol TJ Sparta Kutná Hora B 1974 1998 1
2011/2012 2 TJ Sokol Benešov 2080 2127 Kalík Jan Sokol Kolín D 2003 1823 ½
2011/2012 1 TJ Sokol Benešov 2080 2127 Mejzlík Ondřej Dolní Kralovice A 2243 2259 0
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 D 2080 2127 Seifert Milan Sokol Sendražice A 2145 2147 ½
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 2080 2127 Macků Emil Spartak Vlašim B 1995 1948 ½
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 2080 2127 Eisner Michal Sokol Pečky A 2083 2067 ½
2011/2012 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 2080 2127 Soural Jan Sokol Struhařov A 2213 2228 0
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 2080 2127 Postupa Pavel JOLY Lysá n.L. D 2039 2076 ½
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 2080 2127 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram B 2184 2192 ½
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 2080 2127 Macek Kamil Sokol Kolín C 2006 1981 ½
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 2080 2127 Vávra Jan JAWA Brodce A 2066 2061 ½
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 2080 2127 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Č.l. B 2175 2159 ½
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 2080 2127 Rosenbaum Vít Klub šachistů Říčany 1925 C 2061 2076 ½
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 2080 2127 Koudelka Ivan Sokol Český Brod A 2012 2008 1
2010/2011 11 TJ Sokol Benešov A 2088 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 2006 ½
2010/2011 10 TJ Sokol Benešov A 2088 Hochman Jan SK Pyrit Příbram C 1655 1
2010/2011 9 TJ Sokol Benešov A 2088 Steiner Juraj ŠK Řevnice A 1936 1
2010/2011 8 TJ Sokol Benešov A 2088 Vojta Pavel TJ Spartak Vlašim B 2164 1
2010/2011 7 TJ Sokol Benešov A 2088 Fojtů Petr Klub šachistů Říčany 1925 E 2135 1
2010/2011 6 TJ Sokol Benešov A 2088 Mejzlík Ondřej Spartak Dolní Kralovice A 2225 0
2010/2011 5 TJ Sokol Benešov A 2088 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov A 1974 ½
2010/2011 4 TJ Sokol Benešov A 2088 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2022 1
2010/2011 3 TJ Sokol Benešov A 2088 Valtr Tomáš Joly Lysá nad Labem E 1952 1
2010/2011 2 TJ Sokol Benešov A 2088 Novák Milan ŠK Příbram Baník A 1934 ½
2010/2011 1 TJ Sokol Benešov A 2088 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 F 1835 1
2009/2010 11 JAWA Brodce 2043 Wasserbauer Radek Rakovník 2061 ½
2009/2010 10 JAWA Brodce 2043 Konvalinka Vladislav Kralupy n.Vltavou B 1873 1
2009/2010 9 JAWA Brodce 2043 Pospěch Roman Biomedica Říčany C 1954 ½
2009/2010 8 JAWA Brodce 2043 Pinc Miroslav Pyrit Příbram 2168 ½
2009/2010 7 JAWA Brodce 2043 Matouš Rudolf Sokol Hostivice 1898 ½
2009/2010 6 JAWA Brodce 2043 Vevera Radek Caissa Úholičky 2059 1
2009/2010 5 JAWA Brodce 2043 Slapnička Karel Kralupy n.Vltavou A 2043 1
2009/2010 4 JAWA Brodce 2043 Lizner Milan Biomedica Říčany B 2096 ½
2009/2010 3 JAWA Brodce 2043 Vojta Pavel TRW autoel. Vlašim 2159 ½
2009/2010 2 JAWA Brodce 2043 Tomíšek Petr Sokol Struhařov 1904 1
2009/2010 1 JAWA Brodce 2043 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno B 2002 1
2009/2010 11 TJ Sokol Benešov 2043 Doležal Jan Sokol Český Brod B 1960 1
2009/2010 10 TJ Sokol Benešov 2043 Fekete František TJ Sokol Pečky A 1725 ½
2009/2010 9 TJ Sokol Benešov 2043 Pospíšil Martin BIOMEDICA Říčany E 1910 ½
2009/2010 8 TJ Sokol Benešov 2043 Horák Vladimír Spartak Vlašim B 2045 1
2009/2010 7 TJ Sokol Benešov 2043 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Č.l. 2157 ½
2009/2010 6 TJ Sokol Benešov 2043 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1919 1
2009/2010 5 TJ Sokol Benešov 2043 Mrázek Vladimír TJ Sokol Sendražice A 1955 1
2009/2010 4 TJ Sokol Benešov 2043 Krejčí Martin BIOMEDICA Říčany D 1846 ½
2009/2010 3 TJ Sokol Benešov 2043 Chromovský Hynek BIOMEDICA Říčany F 1790 1
2009/2010 2 TJ Sokol Benešov 2043 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 2008 ½
2009/2010 1 TJ Sokol Benešov 2043 Hroník Petr JAWA Brodce B 1967 ½
2008/2009 11 Sokol Benešov A 2057 Poborský Josef Slavoj Čáslav 1980 1
2008/2009 10 Sokol Benešov A 2057 Šindelář Pavel Biomedica Říčany E 2018 ½
2008/2009 9 Sokol Benešov A 2057 Koyš Milan Kostelec nad Černými lesy B 2088 ½
2008/2009 8 Sokol Benešov A 2057 Moravec Vít Sokol Český Brod B 2055 0
2008/2009 7 Sokol Benešov A 2057 Horák Vladimír Spartak Vlašim B 2073 ½
2008/2009 6 Sokol Benešov A 2057 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 2005 ½
2008/2009 5 Sokol Benešov A 2057 Havlíček Pavel Biomedica Říčany F 1786 1
2008/2009 4 Sokol Benešov A 2057 Kopecký Tomáš Stadion Kutná Hora B 1930 ½
2008/2009 3 Sokol Benešov A 2057 Eisner Oldřich Sokol Pečky A 1889 ½
2008/2009 2 Sokol Benešov A 2057 Holub Milan JAWA Brodce B 2102 ½
2008/2009 1 Sokol Benešov A 2057 Březina Jindřich Sokol Sendražice B 1955 1
2008/2009 11 JAWA Brodce A 2057 Vitouš Milan Biomedica Říčany D 1917 ½
2008/2009 9 JAWA Brodce A 2057 Novák Jindřich Caissa Úholičky 2065 0
2008/2009 8 JAWA Brodce A 2057 Plíva Vojtěch Rakovník 2025 1
2008/2009 7 JAWA Brodce A 2057 Lizner Milan Biomedica Říčany B 2054 ½
2008/2009 6 JAWA Brodce A 2057 Mrňa Vladimír Spartak Žebrák 1964 0
2008/2009 5 JAWA Brodce A 2057 Žamboch Roman ŠK Kralupy 2005 1
2008/2009 4 JAWA Brodce A 2057 Noha Petr Pyrit Příbram B 1695 1
2008/2009 3 JAWA Brodce A 2057 Nipča Miroslav Sokol Hostivice A 1898 1
2008/2009 1 JAWA Brodce A 2057 Košata František Biomedica Říčany C 1900 1
2007/2008 11 TJ Sokol Benešov A 2040 Sochor Martin TJ Sokol Pečky B 1838 ½
2007/2008 10 TJ Sokol Benešov A 2040 Hlaváčová Lucie TJ Tourist Biomedica Říčany F 1819 1
2007/2008 9 TJ Sokol Benešov A 2040 Šindelář Pavel TJ Tourist Biomedica Říčany E 2045 1
2007/2008 8 TJ Sokol Benešov A 2040 Matějovský Ondřej Spartak Vlašim B 1998 ½
2007/2008 7 TJ Sokol Benešov A 2040 Straka Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1826 1
2007/2008 6 TJ Sokol Benešov A 2040 Snížek Květoslav Stadion Kutná Hora B 1980 ½
2007/2008 5 TJ Sokol Benešov A 2040 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1960 ½
2007/2008 4 TJ Sokol Benešov A 2040 Lacina Ladislav TJ Tourist Biomedica Říčany D 1716 1
2007/2008 3 TJ Sokol Benešov A 2040 Březina Jindřich TJ Sokol Sendražice B 2000 ½
2007/2008 2 TJ Sokol Benešov A 2040 Holub Milan JAWA Brodce B 2116 ½
2007/2008 1 TJ Sokol Benešov A 2040 Souček Milan Sokol Kolín C 2120 ½
2006/2007 11 TJ Sokol Benešov B 2070 Hlaváčová Lucie BIOMEDICA Říčany E 1899 1
2006/2007 10 TJ Sokol Benešov B 2070 Bašta Jan TJ Spartak Vlašim B 1793 ½
2006/2007 9 TJ Sokol Benešov B 2070 Koudelka Ivan Sokol Český Brod A 1994 1
2006/2007 7 TJ Sokol Benešov B 2070 Sladovník Jiří ŠK Medvědi Zvole A 2117 ½
2006/2007 6 TJ Sokol Benešov B 2070 Řehoř Jan Sokol Neveklov 1796 1
2006/2007 5 TJ Sokol Benešov B 2070 Buřil Petr BIOMEDICA Říčany D 2057 ½
2006/2007 4 TJ Sokol Benešov B 2070 Bouček Vlastimil ŠK Kostelec n.Č.l. B 1969 0
2006/2007 3 TJ Sokol Benešov B 2070 Eisner Oldřich TJ Sokol Pečky B 1843 ½
2006/2007 2 TJ Sokol Benešov B 2070 Franc Lubor Sokol Kolín C 2006 ½
2006/2007 1 TJ Sokol Benešov B 2070 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1961 1
2005/2006 11 Sokol Benešov B 2098 Vrabec Miloš Kostelec n.Č.l. B 2164 ½
2005/2006 10 Sokol Benešov B 2098 Hlavnička Karel Biomedica Říčany D 1972 0
2005/2006 9 Sokol Benešov B 2098 Holub Milan Jawa Brodce B 2066 ½
2005/2006 8 Sokol Benešov B 2098 Procházka Petr Sokol Neveklov 2023 ½
2005/2006 7 Sokol Benešov B 2098 Soural Jan Sokol Struhařov 2147 ½
2005/2006 6 Sokol Benešov B 2098 Vojta Pavel Spartak Vlašim B 2116 0
2005/2006 5 Sokol Benešov B 2098 Šindelář Pavel Biomedica Říčany E 1981 1
2005/2006 4 Sokol Benešov B 2098 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany 2015 ½
2005/2006 3 Sokol Benešov B 2098 Valtera Jiří Sokol Český Brod A 2016 ½
2005/2006 2 Sokol Benešov B 2098 Mejzlík Ondřej Sokol Postupice 2105 ½
2005/2006 1 Sokol Benešov B 2098 Michálek František Sokol Pečky A 2164 ½
2005/2006 11 Benešov 2098 Feierfeil Jiří Brodce 2090 1
2005/2006 10 Benešov 2098 Daneš Jaroslav Kutná Hora 2152 ½
2005/2006 9 Benešov 2098 Tejkal Jiří Kostelec A 2052 1
2005/2006 8 Benešov 2098 Říha Jaroslav Říčany B 2075 ½
2005/2006 7 Benešov 2098 Vlasák Jiří Kolín B 1952 ½
2005/2006 6 Benešov 2023 2040 Vojta Pavel Vlašim 2169 2202 0
2005/2006 5 Benešov 2098 Křenek Pavel Sendražice 1684 ½
2005/2006 4 Benešov 2098 Macek Kamil Poděbrady 1930 1
2005/2006 3 Benešov 2098 Doležal Radoslav Říčany C 2007 ½
2005/2006 2 Benešov 2098 Klain Václav SE Ml.Boleslav C 1945 1
2005/2006 1 Benešov 2098 Mates Miroslav Nymburk 1625 1
2004/2005 11 Sokol Benešov A 2035 Novák Václav Bohemia PoděbradyA 2003 ½
2004/2005 10 Sokol Benešov A 2035 Vrkota Miloš Sokol Sendražice A 2009 1
2004/2005 9 Sokol Benešov A 2035 Brezmen Pavel Sokol Pečky A 2017 ½
2004/2005 8 Sokol Benešov A 2035 Buřil Petr Biomedica Říčany B 1984 1
2004/2005 7 Sokol Benešov A 2035 Oulovský Pavel Biomedica Říčany A 2158 ½
2004/2005 6 Sokol Benešov A 2035 Vávra Jan Jawa Brodce A 2100 ½
2004/2005 5 Sokol Benešov A 2035 Beneš Petr Sokol Kolín C 2115 1
2004/2005 4 Sokol Benešov A 2035 Plášek Zdeněk Kostelec n/ČL A 2032 0
2004/2005 3 Sokol Benešov A 2035 Šťastný Jan TRW A. Vlašim A 2258 0
2004/2005 2 Sokol Benešov A 2035 Dlouhý Ondřej Sokol Nymburk A 2031 ½
2004/2005 1 Sokol Benešov A 2035 Koudelka Ivan Sokol Český Brod A 1980 1
2003/2004 11 Sokol Benešov A 2083 Šplíchal Petr Stad. Kutná Hora A 1978 ½
2003/2004 10 Sokol Benešov A 2083 Eisner Oldřich Sokol Pečky A 1795 ½
2003/2004 9 Sokol Benešov A 2083 Říha Jaroslav Biomedica Říčany A 2083 1
2003/2004 8 Sokol Benešov A 2083 Postupa Pavel Joly Lysá n/L B 1826 ½
2003/2004 6 Sokol Benešov A 2083 Prokop Jiří Spartak Vlašim B 1823 ½
2003/2004 5 Sokol Benešov A 2083 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod A 1747 1
2003/2004 4 Sokol Benešov A 2083 Sládek Oldřich Jawa Brodce A 1858 ½
2003/2004 2 Sokol Benešov A 2083 Hlína Miloš Sokol Benešov B 1752 ½
2003/2004 1 Sokol Benešov A 2083 Strouha Jiří Sokol Nymburk A 1874 1