Hráč Bodický Michal

Bodický Michal

User Pic
Jméno: Bodický Michal
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2097
Elo mezinárodní: 2072
ID: 33957
FIDE ID: 360422
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Šachový klub Příbram-Baník 2072 2097 Zvára Petr TJ Bohemians 2346 2337 ½
2018/2019 11 Šachový klub Příbram-Baník 2079 2102 Šimek Petr Unichess Underground 2290 2319 0
2018/2019 10 Šachový klub Příbram-Baník 2079 2102 Jansa Vlastimil ŠACHklub NN Písek 2456 2426 0
2018/2019 9 Šachový klub Příbram-Baník 2080 2102 Hánl František KŠ Říčany 1925 „B“ 2115 2097 0
2018/2019 8 Šachový klub Příbram-Baník 2080 2102 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2410 2400 ½
2018/2019 7 Šachový klub Příbram-Baník 2076 2102 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2432 2412 ½
2018/2019 6 Šachový klub Příbram-Baník 2076 2102 Mejzlík Ondřej TJ Spartak Vlašim 2302 2306 0
2018/2019 5 Šachový klub Příbram-Baník 2076 2081 Houška Jiří Šachový klub Líně 2175 2179 0
2018/2019 4 Šachový klub Příbram-Baník 2076 2081 Havlík Jan Sokol Tábor 2392 2384 ½
2018/2019 3 Šachový klub Příbram-Baník 2063 2081 Biolek Richard Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2451 2449 ½
2018/2019 2 Šachový klub Příbram-Baník 2063 2081 Hurdzan Tomáš ŠK Sokol Klatovy 2269 2212 ½
2018/2019 1 Šachový klub Příbram-Baník 2047 2081 Lacina Adolf ČZ Strakonice 2269 2239 1
2018/2019 10 ŠK DP Praha C - VŠFS 2072 2097 Prachař Josef GROP - D 1804 1813 1
2018/2019 9 ŠK DP Praha C - VŠFS 2072 2097 Jedličková Petra Unichess Ž 2078 1869 ½
2018/2019 8 ŠK DP Praha C - VŠFS 2072 2097 Pečený Miroslav TJ Bohemians Praha F 0 1783 1
2018/2019 7 ŠK DP Praha C - VŠFS 2072 2097 Lhotský František TJ Pankrác F 1969 1909 ½
2018/2019 6 ŠK DP Praha C - VŠFS 2072 2097 Vít Zdeněk Steinitz-Makabi Praha 1689 1688 1
2018/2019 5 ŠK DP Praha C - VŠFS 2072 2097 Weiss Adam ŠK Sokol Vyšehrad G 0 1842 1
2018/2019 3 ŠK DP Praha C - VŠFS 2072 2097 Táborská Veronika ŠK Viktoria Žižkov C 1995 1950 ½
2018/2019 2 ŠK DP Praha C - VŠFS 2072 2097 Partl Miloslav Kbel.šach. reprezentace A 1838 1824 1
2018/2019 1 ŠK DP Praha C - VŠFS 2072 2097 Němeček Pavel ŠK DP Praha E - VŠFS 1863 1863 1
2017/2018 11 Příbram Baník A 2031 2059 Mudra Pavel Šachklub města Dobrovice A 2261 2271 1
2017/2018 9 Příbram Baník A 2023 2059 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 1956 1963 1
2017/2018 8 Příbram Baník A 2022 2059 Vanka Miloslav Caissa Roztoky A 2132 2142 ½
2017/2018 7 Příbram Baník A 2022 2059 Vojta Tomáš Spartak Vlašim B 2351 2336 0
2017/2018 6 Příbram Baník A 2013 2059 Nový Filip Kostelec nad Černými lesy A 2217 2201 ½
2017/2018 5 Příbram Baník A 2013 2059 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav B 2136 2130 ½
2017/2018 4 Příbram Baník A 2023 2059 Štursa Jan ŠK Kralupy A 2053 2091 1
2017/2018 3 Příbram Baník A 2023 2059 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 B 2171 2155 1
2017/2018 2 Příbram Baník A 2023 2059 Meduna Eduard JOLY Lysá nad Labem E 2404 2400 0
2017/2018 1 Příbram Baník A 1993 2047 Hora Milan Sokol Nymburk A 2156 2149 0
2016/2017 10 Příbram Baník A 1961 1991 Sokol na Mělníce A 1
2016/2017 9 Příbram Baník A 1961 1991 Bauer Jindřich Český Lev Kolešovice A 2067 2099 1
2016/2017 8 Příbram Baník A 1961 1991 Katzer Radovan ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1854 1854 1
2016/2017 7 Příbram Baník A 1961 1991 Vohnout Pavel ŠK KDJS Sedlčany A 2004 2030 ½
2016/2017 6 Příbram Baník A 1961 1991 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad A 1833 1852 1
2016/2017 5 Příbram Baník A 1961 1991 Nadrchal Tomáš TJ Neratovice C 1999 1972 1
2016/2017 4 Příbram Baník A 1961 1991 Parpel Petr TJ Neratovice D 1787 1813 ½
2016/2017 2 Příbram Baník A 1961 1991 Havelka Jiří ŠK Řevnice A 1727 1758 1
2016/2017 1 Příbram Baník A 1961 1991 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1901 1881 ½
2015/2016 9 Šachový klub Příbram Baník 1961 1991 Kožený Pavel JOLY Lysá nad Labem E 2045 2053 ½
2015/2016 8 Šachový klub Příbram Baník 1961 1991 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 C 1978 1963 0
2015/2016 1 Šachový klub Příbram Baník 1961 1991 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2003 2058 ½
2014/2015 10 SK Pyrit Příbram 1970 1998 Hora Milan DDM Sokol Nymburk 2161 2162 ½
2014/2015 9 SK Pyrit Příbram 1970 1998 Vanka Miloslav Caissa Úholičky 2164 2156 1
2014/2015 6 SK Pyrit Příbram 1970 1998 Meduna Eduard JOLY Lysá nad Labem D 2370 2363 0
2014/2015 5 SK Pyrit Příbram 1970 1998 Kubíková Hana Klub šachistů Říčany 1925 B 2131 2129 ½
2014/2015 4 SK Pyrit Příbram 1970 1998 Wasserbauer Radek Šachový klub Rakovník 2092 2114 0
2014/2015 2 SK Pyrit Příbram 1970 1998 Moravec Vít Spartak Vlašim B 2184 2189 0
2014/2015 1 SK Pyrit Příbram 1970 1998 Hánl František ŠK Kralupy nad Vltavou 1924 1905 ½
2014/2015 11 ŠK Sokol Klatovy 1970 1998 Lýsek Lukáš TJ Dukla Praha 2029 2001 0
2014/2015 4 ŠK Sokol Klatovy 1970 1998 Janoušek Petr TJ Šakal Kozolupy 2174 2170 0
2013/2014 7 TJ Sokol Klatovy 1943 1971 Pecháč Jerguš 2222 ŠK Polabiny A 2200 0
2013/2014 6 TJ Sokol Klatovy 1943 1971 Kubík Michael BŠS Frýdek-Místek 2187 2232 ½
2013/2014 5 TJ Sokol Klatovy 1943 1971 Kostka Vít SK Slavia Orlová A 1866 1866 0
2013/2014 4 TJ Sokol Klatovy 1943 1971 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 2188 2235 0
2013/2014 3 TJ Sokol Klatovy 1943 1971 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlašim 2122 2210 0
2013/2014 2 TJ Sokol Klatovy 1943 1971 Vykouk Jan Chess Most 2051 2078 0
2013/2014 1 TJ Sokol Klatovy 1943 1971 Hollan Martin SK OAZA Praha 1936 2066 0
2013/2014 11 SK Pyrit Příbram 1943 1971 Volf Jaromír Šachový klub Rakovník 2093 2097 ½
2013/2014 10 SK Pyrit Příbram 1943 1971 Dlouhý Ondřej DDM Sokol Nymburk 2005 1990 1
2013/2014 8 SK Pyrit Příbram 1943 1971 Pýcha Patrik Dolní Kralovice 1994 1999 0
2013/2014 7 SK Pyrit Příbram 1943 1971 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice 2011 2023 1
2013/2014 6 SK Pyrit Příbram 1943 1971 Šilhan Petr TJ Neratovice B 2050 2045 1
2013/2014 5 SK Pyrit Příbram 1943 1971 Štěpánek Stanislav TJ Bohemia Poděbrady 1875 1881 1
2013/2014 4 SK Pyrit Příbram 1943 1971 Framberk Jan Caissa Úholičky 2016 2009 1
2013/2014 3 SK Pyrit Příbram 1943 1971 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Černými lesy 1965 1949 1
2013/2014 2 SK Pyrit Příbram 1943 1971 Pospíšil Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 2038 2088 ½
2013/2014 1 SK Pyrit Příbram 1943 1971 Palas Aleš ŠK Kralupy nad Vltavou 1987 1984 ½
2013/2014 7 TJ Sokol Klatovy 1943 1971 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlašim 2122 2210 0
2013/2014 6 TJ Sokol Klatovy 1943 1971 Miesbauer Jan ŠACHklub SIMOPT Tábor 1983 2040 1
2013/2014 5 TJ Sokol Klatovy 1943 1971 Hollan Martin SK OAZA Praha 1936 2066 0
2013/2014 4 TJ Sokol Klatovy 1943 1971 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 2080 2057 0
2013/2014 3 TJ Sokol Klatovy 1943 1971 Vykouk Jan Chess Most 2051 2078 0
2013/2014 2 TJ Sokol Klatovy 1943 1971 Liška Jiří Desko Liberec 1865 1927 1
2013/2014 1 TJ Sokol Klatovy 1943 1971 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2112 2129 0
2012/2013 3 SK Pyrit Příbram B 1960 1874 Maršálek Miroslav TJ Jince C 1551 ½
2012/2013 1 SK Pyrit Příbram B 1960 1874 Kraisl Vlastimil MěÚ Hostomice 1730 ½
2012/2013 10 SK Pyrit Příbram 1960 1874 Sedlák Luděk Caissa Úholičky 1883 1918 0
2012/2013 9 SK Pyrit Příbram 1960 1874 Berg Antonín TJ Sokol Struhařov 1810 1827 ½
2012/2013 8 SK Pyrit Příbram 1960 1874 Bouček Vlastimil ŠK Kostelec nad Černými lesy 1893 1861 1
2012/2013 7 SK Pyrit Příbram 1960 1874 Vesecký Martin Sokol Kolín A 2142 2148 ½
2012/2013 6 SK Pyrit Příbram 1960 1874 Doležal Jan TJ Bohemia Poděbrady 1903 1912 ½
2012/2013 5 SK Pyrit Příbram 1960 1874 Cozl David Šachový klub Rakovník 2001 2009 ½
2012/2013 4 SK Pyrit Příbram 1960 1874 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 B 2049 2033 1
2012/2013 3 SK Pyrit Příbram 1960 1874 Masák Radim DDM Sokol Nymburk 1987 1962 1
2012/2013 2 SK Pyrit Příbram 1960 1874 Dušek Vladimír Sokol Kolín B 1685 1722 1
2012/2013 1 SK Pyrit Příbram 1960 1874 Lochman Václav Šachklub města Dobrovice 2026 1977 ½
2012/2013 11 SK Pyrit Příbram 1960 1874 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno C 1437 1
2012/2013 10 SK Pyrit Příbram 1960 1874 Krajíček Filip ŠK Lokomotiva Brno B 1551 1
2012/2013 9 SK Pyrit Příbram 1960 1874 Sadil Jan Spartak Vlašim B 1565 1
2012/2013 8 SK Pyrit Příbram 1960 1874 Sedlák Jiří Protect.cz Humpolec 1758 1758 1
2012/2013 7 SK Pyrit Příbram 1960 1874 Novák Martin QCC České Budějovice A 1689 1628 ½
2012/2013 6 SK Pyrit Příbram 1960 1874 Dušek Miloslav QCC České Budějovice B 1344 1
2012/2013 5 SK Pyrit Příbram 1960 1874 Skořepa Jakub Šachklub Tábor B 1702 1790 0
2012/2013 4 SK Pyrit Příbram 1960 1874 Miesbauer Jan Šachklub Tábor A 1896 1832 1
2012/2013 3 SK Pyrit Příbram 1960 1874 Vrecion Jiří ŠK Řevnice 1751 1827 ½
2012/2013 2 SK Pyrit Příbram 1960 1874 Máslo Ondřej KŠ Říčany 1925 C 1699 1
2012/2013 1 SK Pyrit Příbram 1960 1874 Boček Lukáš KŠ Říčany 1925 B 1642 1656 ½
2011/2012 11 SK Pyrit Příbram 1783 1783 Skořepa Tomáš SFIALA Gambit DDM Jihlava 1657 1724 ½
2011/2012 10 SK Pyrit Příbram 1783 1783 Steinbauer Filip Šachklub Tábor B 1516 ½
2011/2012 9 SK Pyrit Příbram 1783 1783 Novák Lukáš Šachklub Tábor A 1673 1564 1
2011/2012 8 SK Pyrit Příbram 1783 1783 Horák Martin Spartak Vlašim B 1671 0
2011/2012 7 SK Pyrit Příbram 1783 1783 Petr Jan TJ Bohemians Praha A 1961 1969 ½
2011/2012 6 SK Pyrit Příbram 1783 1783 Dunder Ondřej TJ Bohemians Praha B 1556 1
2011/2012 5 SK Pyrit Příbram 1783 1783 Rathouský Jakub KŠ Říčany 1925 B 1899 1899 1
2011/2012 4 SK Pyrit Příbram 1783 1783 Anaškin Arsenij SK OAZA Praha 1851 1875 ½
2011/2012 3 SK Pyrit Příbram 1783 1783 Vrecion Jiří ŠK Řevnice 1771 1727 ½
2011/2012 2 SK Pyrit Příbram 1783 1783 Zeman Matyáš QCC České Budějovice B 1384 1
2011/2012 1 SK Pyrit Příbram 1783 1783 Rozhoň Václav QCC České Budějovice A 1250 1
2011/2012 11 SK Pyrit Příbram 1783 1783 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav A 2046 2051 ½
2011/2012 9 SK Pyrit Příbram 1783 1783 Štěpánek Stanislav TJ Bohemia Poděbrady 1905 1913 1
2011/2012 8 SK Pyrit Příbram 1783 1783 Otruba Pavel Caissa Úholičky 2042 2004 0
2011/2012 7 SK Pyrit Příbram 1783 1783 Kolář Pavel JOLY Lysá nad Labem C 2126 2127 0
2011/2012 6 SK Pyrit Příbram 1783 1783 Jirounek Miroslav Sokol Mladá Boleslav B 1699 1
2011/2012 4 SK Pyrit Příbram 1783 1783 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1846 1862 ½
2011/2012 3 SK Pyrit Příbram 1783 1783 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 B 1925 1938 1
2011/2012 1 SK Pyrit Příbram 1783 1783 Bouček Vlastimil ŠK Kostelec nad Černými lesy 2080 2025 0
2011/2012 11 SK Pyrit Příbram B 1783 1783 Fiala Jan Sokol Český Brod A 1932 1935 ½
2011/2012 8 SK Pyrit Příbram B 1783 1783 Nigrin Jiří Sokol Pečky A 1694 1640 1
2011/2012 7 SK Pyrit Příbram B 1783 1783 Nosek Filip Sokol Struhařov A 2048 2029 1
2011/2012 6 SK Pyrit Příbram B 1783 1783 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 D 1854 1803 ½
2011/2012 5 SK Pyrit Příbram B 1783 1783 Daniel Jiří JOLY Lysá n.L. D 1868 1871 ½
2011/2012 4 SK Pyrit Příbram B 1783 1783 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 2019 1970 0
2011/2012 3 SK Pyrit Příbram B 1783 1783 Procházka Petr JAWA Brodce A 1998 2000 1
2011/2012 1 SK Pyrit Příbram B 1783 1783 Vitouš Milan Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1879 1
2010/2011 11 SK Pyrit Příbram C 1731 Hlína Miloš Klub šachistů Říčany 1925 E 1768 1
2010/2011 8 SK Pyrit Příbram C 1731 Stolz Lubor ŠK Zdice A 1923 ½
2010/2011 6 SK Pyrit Příbram C 1731 Pelikán Tomáš ŠK Příbram Baník A 1883 0
2010/2011 5 SK Pyrit Příbram C 1731 Havlíček Pavel Klub šachistů Říčany 1925 F 1754 0
2010/2011 4 SK Pyrit Příbram C 1731 Straka Vojtěch ŠK Medvědi Zvole A 2058 0
2010/2011 3 SK Pyrit Příbram C 1731 Mejzlík Vojtěch Spartak Dolní Kralovice A 2090 0
2010/2011 1 SK Pyrit Příbram C 1731 Hrdina Robin TJ Spartak Vlašim B 1909 0
2010/2011 11 SK Pyrit Příbram B 1731 Forman Miroslav Kostelec nad Č.l. B 1877 ½
2010/2011 10 SK Pyrit Příbram B 1731 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod A 1755 ½
2010/2011 8 SK Pyrit Příbram B 1731 Hlavnička Karel Klub šachistů Říčany 1925 C 1938 0
2010/2011 1 SK Pyrit Příbram B 1731 Levinský Ladislav Sokol Nymburk A 1614 1
2009/2010 9 SK Pyrit Příbram C 1566 Čihák Karel ŠK Řevnice B 1442 1
2009/2010 8 SK Pyrit Příbram C 1566 Zadina Václav TJ Jince A 1365 1
2009/2010 7 SK Pyrit Příbram C 1566 Babouček Mikuláš ŠK Zdice B 1250 1
2009/2010 6 SK Pyrit Příbram C 1566 Schmidt Jiří ŠK Příbram - Baník B 1564 1
2009/2010 2 SK Pyrit Příbram C 1566 Sladovník Roman TJ Jince B 1412 1
2009/2010 1 SK Pyrit Příbram C 1566 Civín Dominik ŠK Zdice C 1250 1
2009/2010 10 SK Pyrit Příbram B 1566 Bureš Stanislav Lokomotiva Beroun A 1564 1
2009/2010 6 SK Pyrit Příbram B 1566 Třešňák Lukáš ŠK Zdice A 1791 0
2009/2010 3 SK Pyrit Příbram B 1566 Stružka Vlastimil ŠK Rakovník B 1653 0
2009/2010 2 SK Pyrit Příbram B 1566 Krejčí Patrik ŠK Řevnice A 1486 ½
2008/2009 8 ŠK Pyrit Příbram D 1250 Novák Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1000 0
2008/2009 5 ŠK Pyrit Příbram D 1250 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 1689 0
2008/2009 3 ŠK Pyrit Příbram D 1250 Slavík Antonín TJ Jince A 1418 1
2008/2009 2 ŠK Pyrit Příbram D 1250 Rotter Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun B 1657 1
2008/2009 1 ŠK Pyrit Příbram D 1250 Hauser František ŠK Příbram - Baník B 1000 1
2008/2009 11 ŠK Pyrit Příbram C 1250 Zoula Miroslav ŠO Stochov 1395 1
2008/2009 10 ŠK Pyrit Příbram C 1250 Mašek Jaroslav ŠK Hotel Merkur Kladno 1634 ½
2008/2009 9 ŠK Pyrit Příbram C 1250 Spilka Jiří ŠK Rakovník B 1898 ½
2008/2009 7 ŠK Pyrit Příbram C 1250 Hrbek Pavel Sokol Hostivice B 1
2008/2009 6 ŠK Pyrit Příbram C 1250 Sokol Roman ŠK Kladno C 2013 0
2007/2008 10 ŠK Alva Příbram D 1100 Zadina Tomáš Zadinovi Jince 1351 ½
2007/2008 9 ŠK Alva Příbram D 1100 Šebák Martin TJ Lokomotiva Beroun B 1100 0