Hráč Příborský Marek

Příborský Marek

User Pic
Jméno: Příborský Marek
Oddíl: Šachový klub Příbram-Baník, spolek
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2211
Elo mezinárodní: 2194
ID: 9056
FIDE ID: 317080
Rok narození: 1988
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 Šachový klub Příbram-Baník 2191 2209 Malý Filip KŠ Říčany 1925 „B“ 1906 1933 1
2018/2019 5 Šachový klub Příbram-Baník 2202 2218 Ježek Jan Šachový klub Líně 2170 2189 0
2018/2019 3 Šachový klub Příbram-Baník 2202 2218 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2202 2183 ½
2017/2018 9 Příbram Baník A 2198 2212 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 C 1960 1939 1
2017/2018 5 Příbram Baník A 2193 2212 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2008 2023 1
2016/2017 11 Příbram Baník A 2206 2228 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2026 1992 ½
2016/2017 10 Příbram Baník A 2206 2228 Sokol na Mělníce A 1
2016/2017 9 Příbram Baník A 2206 2228 Wasserbauer Radek Český Lev Kolešovice A 2101 2097 ½
2016/2017 6 Příbram Baník A 2206 2228 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad A 2109 2064 1
2016/2017 5 Příbram Baník A 2206 2228 Purnoch Josef TJ Neratovice C 2155 2176 ½
2016/2017 4 Příbram Baník A 2206 2228 Doležal Vít TJ Neratovice D 2010 2005 1
2016/2017 2 Příbram Baník A 2206 2228 Havelka Jan ŠK Řevnice A 2167 2117 0
2016/2017 1 Příbram Baník A 2206 2228 Tričkov Vasil Sokol Hostivice A 2328 2346 0
2015/2016 10 Šachový klub Příbram Baník 2206 2228 Rujder Tibor Šachový klub Zdice 1855 1871 1
2015/2016 7 ŠK Příbram - Baník B 2206 2228 Zadina Jiří ŠK Jince A 1850 1
2015/2016 1 ŠK Příbram - Baník B 2206 2228 Steiner Juraj JAWA Brodce B 2045 1945 ½
2011/2012 5 Sokol Plzeň 1 2202 2227 Chaluš Karel Sokol Plzeň Letná 2127 2108 ½
2011/2012 1 Sokol Plzeň 1 2202 2227 Sládek Jaroslav ŠK Líně 1980 1969 1
2010/2011 4 Sokol Plzen 1 2211 Krch Lukáš Sokol Tabor B 1921 ½
2010/2011 2 Sokol Plzen 1 2211 Riedl Max Sokol Domazlice 2038 ½
2009/2010 11 Sokol Plzeň 1 A 2232 Jandečka Tomáš SK Viktoria Žižkov A 2169 ½
2009/2010 9 Sokol Plzeň 1 A 2232 Škut Michal ŠK Sokol Klatovy A 1985 1
2009/2010 6 Sokol Plzeň 1 A 2232 Stluka František Sokol Platan Písek A 2158 1
2009/2010 3 Sokol Plzeň 1 A 2232 Hrubý Milan Sokol Tábor A 2125 ½
2009/2010 1 Sokol Plzeň 1 A 2232 Herejk Petr ŠK Líně A 2175 ½
2008/2009 10 Sokol Plzeň 1 B 2220 Punčochář Jiří QCC České Budějovice B 1962 1
2008/2009 7 Sokol Plzeň 1 B 2220 Stluka František ŠK Pyrit Příbram A 2138 ½
2008/2009 6 Sokol Plzeň 1 B 2220 Orságová Silvie TJ DUKLA Praha A 2175 1
2008/2009 3 Sokol Plzeň 1 B 2220 Erban Tomáš Sokol Platan Písek A 2142 1
2008/2009 1 Sokol Plzeň 1 B 2220 Váchal Josef Šakal Kozolupy A 2172 ½
2008/2009 8 Sokol Plzeň I 2220 Srba Milan Sokol Vršovice 2205 0
2008/2009 3 Sokol Plzeň I 2220 Pinc Miroslav Sokol Plzeň - Letná 2185 1
2007/2008 11 Sokol Plzeň I B"" 2179 Chrz Pavel 1. Novoborský ŠK B"" 2126 ½
2007/2008 9 Sokol Plzeň I B"" 2179 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác 2163 0
2007/2008 7 Sokol Plzeň I B"" 2179 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad 2155 ½
2007/2008 4 Sokol Plzeň I B"" 2179 Bednář Marcel Holdia DP Praha B"" 2063 1
2007/2008 11 Sokol Plzeň I 2179 Sýkora Ondřej ŠK Zikuda Turnov 2203 1
2007/2008 10 Sokol Plzeň I 2179 Klíma Lukáš 1. Novoborský ŠK 2422 ½
2006/2007 11 Sokol Plzeň I B"" 2160 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B"" 2206 ½
2006/2007 10 Sokol Plzeň I B"" 2160 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2121 ½
2006/2007 8 Sokol Plzeň I B"" 2160 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny 2248 ½
2006/2007 7 Sokol Plzeň I B"" 2160 Novotný Michal TJ ŠO Chrudim 2238 ½
2006/2007 4 Sokol Plzeň I B"" 2160 Mašek Miroslav Sokol Vršovice 2165 1
2006/2007 2 Sokol Plzeň I B"" 2160 Pick Štěpán TJ Pankrác 2173 1
2006/2007 1 Sokol Plzeň I B"" 2160 Soukal Rudolf ŠK Dům armády Praha 2134 ½
2005/2006 11 Sokol Plzeň I C 2173 Hála Bohumil Slavia Hradec Kr. 2235 ½
2005/2006 10 Sokol Plzeň I C 2173 Pilař Miloslav Sokol Vyšehrad B 2286 0
2005/2006 9 Sokol Plzeň I C 2173 Studnička Tomáš ŠK DP Holdia 2317 ½
2005/2006 7 Sokol Plzeň I C 2173 Efler Lukáš Synthesia Pardub. 2263 0
2005/2006 5 Sokol Plzeň I C 2173 Michálek František Sokol Kolín 2164 0
2005/2006 3 Sokol Plzeň I C 2173 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá n.L. 2110 1
2005/2006 2 Sokol Plzeň I C 2173 Juřek Josef Sokol Plzeň I B 2373 ½
2005/2006 1 Sokol Plzeň I C 2173 Orságová Silvie ŠK Dům armády 2217 0
2005/2006 11 Sokol Plzeň Ingem 2173 Klíma Lukáš Lokomotiva Brno A 2448 0
2004/2005 11 Sokol Plzeň I C 2107 Kratochvíl Miloš Sokol Rekol Písek 2128 ½
2004/2005 10 Sokol Plzeň I C 2107 Eretová Jana Šachklub Sokol Klatovy 2171 1
2004/2005 9 Sokol Plzeň I C 2107 Vedral Oldřich Viktoria Žižkov 2252 1
2004/2005 8 Sokol Plzeň I C 2107 Hlaváček Jiří ŠK Alva Pb Příbram 2225 ½
2004/2005 7 Sokol Plzeň I C 2107 Vašíček Martin Sokol Domažlice 2215 ½
2004/2005 6 Sokol Plzeň I C 2107 Falout Luboš Sokol Plzeň Letná 2160 ½
2004/2005 5 Sokol Plzeň I C 2107 Soukup Jiří Baník Habartov 2171 ½
2004/2005 4 Sokol Plzeň I C 2107 Doležal Jiří Sokol Tábor A 2215 1
2004/2005 2 Sokol Plzeň I C 2107 Wünsch Jiří ŠK Kladno 2130 1
2004/2005 1 Sokol Plzeň I C 2107 Kubečka David Sokol Vršovice 2252 1
2004/2005 11 Sokol Plzeň I "B" 2107 Špírek Adam Loko Most 2056 1
2004/2005 7 Sokol Plzeň I "B" 2107 Trojan Luboš Synt.Pardubice 2066 0
2004/2005 5 Sokol Plzeň I "B" 2107 Hlavsa Petr Sokol Vyšehrad "C" 2159 1
2004/2005 3 Sokol Plzeň I "B" 2107 Fraas Martin ŠK Holdia DP B 2194 0
2004/2005 2 Sokol Plzeň I "B" 2107 Němec Pavel ŠO DDM Chrudim 2270 ½
2004/2005 1 Sokol Plzeň I "B" 2107 Sodoma Jan Bohemians "A" 2243 ½
2003/2004 11 Sokol Plzeň I C 2093 Mareš Václav Klatovy B 1994 ½
2003/2004 10 Sokol Plzeň I C 2093 Houška Jiří Spálené Poříčí 2010 1
2003/2004 8 Sokol Plzeň I C 2093 Hroch Jiří Líně B 2094 1
2003/2004 7 Sokol Plzeň I C 2093 Přeštice A 1
2003/2004 5 Sokol Plzeň I C 2093 Čečil Pavel Loko Plzeň 2034 0
2003/2004 3 Sokol Plzeň I C 2093 Balcar Martin Domažlice B 2113 ½
2003/2004 1 Sokol Plzeň I C 2093 Hřebec Vladimír Přeštice B 1833 1
2003/2004 2 Sokol Plzeň I B 2093 Boukal Petr Sokol Vyšehrad B 2270 0