Hráč Kuba Milan

Kuba Milan

User Pic
Jméno: Kuba Milan
Oddíl: Šachový klub Příbram-Baník
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1482
Elo mezinárodní: 0
ID: 7409
FIDE ID: 367176
Rok narození: 1946
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 B Šachový klub Příbram - Baník C 0 1482 Budil Stanislav ŠK při MěÚ Hostomice 0 1385 1
2017/2018 9 Č Šachový klub Příbram Baník B 0 1504 Studzinski Boleslav KŠ Stříbrná Skalice A 1678 1591 0
2017/2018 8 B Šachový klub Příbram Baník B 0 1504 Kótka Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1535 0
2017/2018 7 Č Šachový klub Příbram Baník B 0 1504 Černý Jiří JAWA Brodce B 1830 1741 0
2017/2018 6 B Šachový klub Příbram Baník B 0 1504 Sasyn Stanislav Šachový klub Příbram Baník C 1708 1630 ½
2017/2018 5 Č Šachový klub Příbram Baník B 0 1504 Křišťan Petr TJ Sokol Struhařov A 0 1257 ½
2017/2018 3 Č Šachový klub Příbram Baník B 0 1504 Němec Jáchym Klub šachistů Říčany 1925 G 1539 1568 0
2017/2018 2 B Šachový klub Příbram Baník B 0 1504 Staněk Karel ŠK KDJS Sedlčany B 0 1608 ½
2015/2016 9 Č ŠK Příbram-Baník C 1561 Klán Ladislav ŠK Hostomice A 1401 1
2015/2016 8 B ŠK Příbram-Baník C 1561 Arnolt Jiří Mníšek pod Brdy 1603 0
2015/2016 5 B ŠK Příbram-Baník C 1561 Červenka Tadeáš TJ Jince C 1093 1
2015/2016 1 B ŠK Příbram-Baník C 1561 Kováříková Eliška ŠK Příbram-Baník D 1023 1
2015/2016 5 Č ŠK Příbram - Baník B 1561 Jiroušek Tadeáš Klub šachistů Říčany 1925 E 1509 1600 0
2015/2016 4 B ŠK Příbram - Baník B 1561 Dudek Vojtěch JAWA Brodce B 1475 1444 0
2015/2016 3 Č ŠK Příbram - Baník B 1561 Heger Zdeněk Stříbrná Skalice 1426 1404 ½
2015/2016 2 B ŠK Příbram - Baník B 1561 Schill Daniel Sokol Neveklov A 1331 0
2015/2016 3 Č ŠK Příbram - Baník B 1561 Šimák Roman ŠK KDJS Sedlčany A 1596 1582 ½
2014/2015 9 Č ŠK Příbram - Baník B 1553 Kantořík Pavel TJ Český Lev Kolešovice B 1587 ½
2014/2015 7 Č ŠK Příbram - Baník B 1553 Galandák Daniel Mníšek pod Brdy 1559 1
2014/2015 6 B ŠK Příbram - Baník B 1553 Dučák Ján ŠK Kovohutě Příbram 1000 0
2014/2015 4 B ŠK Příbram - Baník B 1553 Kohout Josef ŠK Rakovník D 1992 1982 0
2014/2015 2 Č ŠK Příbram - Baník B 1553 Vaněček Ivo ŠK Při MěÚ Hostomice 1722 ½
2014/2015 11 B ŠK Příbram Baník A 1553 Háněl Jaromír ŠK Medvědi Zvole A 1597 0
2014/2015 6 Č ŠK Příbram Baník A 1553 Sokol Neveklov A 1
2014/2015 3 Č ŠK Příbram Baník A 1553 Rotter Vojtěch ŠK Zdice B 1631 ½
2013/2014 11 B ŠK Příbram Baník A 1539 Červíček Bohumil Sokol Hostivice B 1435 0
2013/2014 10 Č ŠK Příbram Baník A 1539 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad B 1722 ½
2013/2014 9 B ŠK Příbram Baník A 1539 Sklenka Jan ŠK Řevnice B 1613 ½
2013/2014 7 B ŠK Příbram Baník A 1539 Smolka Jan ŠK Merkur Kladno B 1652 0
2013/2014 5 Č ŠK Příbram Baník A 1539 Žáček Petr ŠO TP Nova Kladno A 1634 1555 1
2013/2014 4 B ŠK Příbram Baník A 1539 Beneš Miroslav ŠK Rakovník B 1709 0
2013/2014 3 Č ŠK Příbram Baník A 1539 Zadina Jiří ŠK Jince A 1596 1
2013/2014 2 B ŠK Příbram Baník A 1539 Bidovský Petr ŠK Zlonice A 1697 1705 0
2013/2014 1 Č ŠK Příbram Baník A 1539 Rotter Vojtěch ŠK Zdice B 1610 ½
2013/2014 6 Č ŠK Příbram Baník B 1539 Brůna Pavel ŠK Kovohutě Příbram 1807 0
2013/2014 3 Č ŠK Příbram Baník B 1539 Košnar Karel ŠK Rakovník C 1571 1
2012/2013 7 B SK Pyrit Příbram B 1541 Hlavsa Miroslav ŠK Příbram - Baník B 1459 ½
2011/2012 9 Č SK Pyrit Příbram C 1544 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník C 1930 1860 0
2011/2012 8 B SK Pyrit Příbram C 1544 Bažant Tomáš TJ Jince B 1000 1
2011/2012 7 Č SK Pyrit Příbram C 1544 Řezníček Jiří TJ Sokol Hostivice B 1675 0
2011/2012 6 Č SK Pyrit Příbram C 1544 Chudáček Vladimír Mníšek pod Brdy 1579 0
2011/2012 5 B SK Pyrit Příbram C 1544 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1619 1638 ½
2011/2012 2 B SK Pyrit Příbram C 1544 Bureš Stanislav TJ Lokomotiva Beroun B 1614 0
2011/2012 1 Č SK Pyrit Příbram C 1544 Kováč Martin TJ Jince A 1737 0
2011/2012 10 B SK Pyrit Příbram B 1544 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1798 0
2011/2012 9 Č SK Pyrit Příbram B 1544 Hašek Tomáš Spartak Vlašim B 1802 1811 ½
2010/2011 11 Č SK Pyrit Příbram C 1531 Richtr Karel Klub šachistů Říčany 1925 E 1654 ½
2010/2011 10 B SK Pyrit Příbram C 1531 Nguyen Martin TJ Sokol Benešov A 1743 0
2010/2011 9 Č SK Pyrit Příbram C 1531 Kozel Petr Sokol Neveklov A 1464 0
2010/2011 8 B SK Pyrit Příbram C 1531 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1845 ½
2010/2011 7 Č SK Pyrit Příbram C 1531 Hejda Antonín Joly Lysá nad Labem E 1800 1
2010/2011 6 B SK Pyrit Příbram C 1531 Kraus Roman ŠK Příbram Baník A 1627 ½
2010/2011 5 Č SK Pyrit Příbram C 1531 Křížek František Klub šachistů Říčany 1925 F 1497 1
2010/2011 4 B SK Pyrit Příbram C 1531 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1832 ½
2009/2010 11 B SK Pyrit Příbram C 1563 Rotter Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun B 1627 1
2009/2010 10 Č SK Pyrit Příbram C 1563 Jilka Miloslav ŠK Rakovník C 1606 ½
2009/2010 9 B SK Pyrit Příbram C 1563 Šinágl Martin ŠK Řevnice B 1428 0
2009/2010 6 Č SK Pyrit Příbram C 1563 Donner Petr ŠK Příbram - Baník B 1487 ½
2009/2010 5 Č SK Pyrit Příbram C 1563 Šedivý Vlastimil Kovohutě Příbram 1692 ½
2009/2010 4 B SK Pyrit Příbram C 1563 Novák Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1000 1
2009/2010 3 Č SK Pyrit Příbram C 1563 Klán František ŠK při MěÚ Hostomice 1563 1
2009/2010 1 Č SK Pyrit Příbram C 1563 Hakl Josef ŠK Zdice C 1000 0
2009/2010 8 Č SK Pyrit Příbram B 1563 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A ½
2008/2009 9 B ŠK Pyrit Příbram D 1504 Budil Stanislav ŠK MěÚ Hostomice 1424 1
2008/2009 8 Č ŠK Pyrit Příbram D 1504 Chudáček Daniel ŠK Mníšek pod Brdy 1000 1
2008/2009 7 B ŠK Pyrit Příbram D 1504 Zadina Tomáš Zadinovi Jince 1392 ½
2008/2009 6 Č ŠK Pyrit Příbram D 1504 Bohdanecký Rudolf ŠK Zdice B 1487 1
2008/2009 4 Č ŠK Pyrit Příbram D 1504 Čihák Karel ŠK Řevnice B 1436 1
2008/2009 1 B ŠK Pyrit Příbram D 1504 Dražan Miloslav ŠK Příbram - Baník B 1349 1
2008/2009 10 Č ŠK Pyrit Příbram C 1504 Čižinský Jiří ŠK Hotel Merkur Kladno 1889 ½
2008/2009 9 B ŠK Pyrit Příbram C 1504 Košnar Karel ŠK Rakovník B 1531 ½
2008/2009 7 B ŠK Pyrit Příbram C 1504 Čermák Karel Sokol Hostivice B 0
2008/2009 6 Č ŠK Pyrit Příbram C 1504 Kural Jaroslav ŠK Kladno C 1990 0
2008/2009 4 Č ŠK Pyrit Příbram C 1504 Šilhavý Miroslav ŠK Zdice A 1590 0
2008/2009 3 B ŠK Pyrit Příbram C 1504 Ledvinka Jiří ŠK Řevnice A 1673 1
2008/2009 2 Č ŠK Pyrit Příbram C 1504 Bureš Stanislav Lokomotiva Beroun A 1606 ½
2008/2009 1 B ŠK Pyrit Příbram C 1504 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1
2007/2008 8 B ŠK Alva Příbram D 1481 Kadeřábek Jiří ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1428 1
2007/2008 7 Č ŠK Alva Příbram D 1481 Bohdanecký Rudolf TJ Lokomotiva Zdice B 1539 ½
2007/2008 6 B ŠK Alva Příbram D 1481 Dbalý Václav TJ Sokol Hostivice B 1830 ½
2007/2008 3 Č ŠK Alva Příbram D 1481 Schmidt Jiří ŠK Příbram - Baník B 1576 ½
2007/2008 9 B ŠK Alva Příbram C 1481 Šlégr Josef TJ Český Lev Kolešovice A 1623 0
2007/2008 8 Č ŠK Alva Příbram C 1481 Křížek Jaroslav ŠK Kladno C 1672 ½
2007/2008 7 B ŠK Alva Příbram C 1481 Beneš Karel Šachový klub Příbram-Baník A 1599 1
2007/2008 6 Č ŠK Alva Příbram C 1481 Zoula Miroslav ŠO Stochov 1386 1
2007/2008 5 B ŠK Alva Příbram C 1481 Šebák Martin TJ Lokomotiva Beroun A 1100 ½
2007/2008 3 B ŠK Alva Příbram C 1481 Novák Vít ŠK Kladno D 1615 0
2007/2008 2 Č ŠK Alva Příbram C 1481 Prcín Ivo Lokomotiva Zdice A 1422 1
2007/2008 1 B ŠK Alva Příbram C 1481 Řezníček Jiří TJ Sokol Hostivice A 1728 0
2006/2007 11 B ŠK Alva Pb Příbram C 1515 Wasserbauer Radek ŠK Rakovník B 1470 ½
2006/2007 11 B ŠK Alva Pb Příbram D 1515 Válek Martin ŠK Řevnice 1644 1
2006/2007 10 Č ŠK Alva Pb Příbram D 1515 Klán František ŠK Hostomice 1608 0
2006/2007 9 Č ŠK Alva Pb Příbram D 1515 Zadina Václav Zadinovi Jince 1100 1
2006/2007 8 B ŠK Alva Pb Příbram D 1515 Lysá Petra TJ Jince B 1398 1
2006/2007 7 B ŠK Alva Pb Příbram D 1515 Sasyn Stanislav ŠK Příbram - Baník B 1536 ½
2006/2007 6 Č ŠK Alva Pb Příbram D 1515 Šinágl Martin SK Liteň 1431 1
2006/2007 5 Č ŠK Alva Pb Příbram D 1515 Kraisl Vlastimil TJ Jince A 1737 ½
2006/2007 4 B ŠK Alva Pb Příbram D 1515 Turický David Lokomotiva Zdice B 1486 0
2006/2007 3 Č ŠK Alva Pb Příbram D 1515 Kafura Juraj Kovohutě Příbram 1710 0
2006/2007 2 Č ŠK Alva Pb Příbram D 1515 Komašková Marta Lokomotiva Beroun B 1250 1
2006/2007 1 B ŠK Alva Pb Příbram D 1515 Vančát Ondřej ŠK Alva Pb Příbram E 1516 0
2005/2006 2 Č ŠK Alva Příbram C 1536 Jůzl Petr ŠO Stochov 1697 0
2005/2006 11 Č ŠK Alva Pb Příbram D 1536 Duda Michal ŠK Rakovník C 1475 0
2005/2006 10 B ŠK Alva Pb Příbram D 1536 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram A 1627 0
2005/2006 9 B ŠK Alva Pb Příbram D 1536 Švach Jan ŠK Řevnice A 1250 0
2005/2006 8 Č ŠK Alva Pb Příbram D 1536 Rosenbaumová Eva Lokomotiva Zdice B 1250 1
2005/2006 7 B ŠK Alva Pb Příbram D 1536 Klán František ŠK Hostomice A 1602 1
2005/2006 6 Č ŠK Alva Pb Příbram D 1536 Veselý Stanislav TJ Lokomotiva Beroun B 1742 0
2005/2006 4 Č ŠK Alva Pb Příbram D 1536 Mejzr Jan ŠK Alva Pb Příbram E 1100 1
2005/2006 3 B ŠK Alva Pb Příbram D 1536 Kasl Tomáš Lokomotiva Zdice A 1856 1
2005/2006 2 Č ŠK Alva Pb Příbram D 1536 Beneš Karel TJ SOU Příbram B 1566 ½
2005/2006 1 B ŠK Alva Pb Příbram D 1536 Veselý Roman ŠK Liteň A 1651 0
2004/2005 11 Č ŠK ALVA Příbram C 1501 Müller Petr Dolní Kralovice A 1370 0
2004/2005 11 Č Alva Příbram D 1501 Hlávková Veronika ŠK Liteň 1
2004/2005 10 B Alva Příbram D 1501 Wallerer Jiří Loko Zdice 1
2004/2005 9 Č Alva Příbram D 1501 Švamberg David TJ Jince B 1
2004/2005 8 B Alva Příbram D 1501 Budil Jiří ŠK OB Hostomice ½
2004/2005 5 B Alva Příbram D 1501 Vošmik Milan Kovohutě Příbram 1618 1
2004/2005 4 Č Alva Příbram D 1501 Dražan Miloslav SOU Dubno B 1315 1
2004/2005 3 B Alva Příbram D 1501 Mádlová Tereza TJ Jince C 1
2004/2005 2 Č Alva Příbram D 1501 Wágner Martin Alva Příbram E 1
2004/2005 1 B Alva Příbram D 1501 Bauer Jindřich Spartak Žebrák B ½
2003/2004 9 Č ALVA Příbram D 1487 Šinágl David ŠK Liteň 1563 ½
2003/2004 8 B ALVA Příbram D 1487 Havelka Petr KDJS Sedlčany A 1874 ½
2003/2004 7 Č ALVA Příbram D 1487 Kohout Josef Rakovník B 2020 0
2003/2004 6 B ALVA Příbram D 1487 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1813 0
2003/2004 5 B ALVA Příbram D 1487 Hlávka Stanislav SOU Příbram A 1740 0
2003/2004 4 Č ALVA Příbram D 1487 Ledvinka Jiří Řevnice A 1784 0
2003/2004 3 B ALVA Příbram D 1487 Klosse Vladimír Kolešovice A 1697 1
2003/2004 2 Č ALVA Příbram D 1487 Mareš Jiří Spartak Žebrák A 1872 0
2003/2004 1 B ALVA Příbram D 1487 Quach Hoang Binh ALVA Příbram C 1602 0