Hráč Vaněček Ivo

Vaněček Ivo

User Pic
Jméno: Vaněček Ivo
Oddíl: Šachový klub při MĚÚ Hostomice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1723
Elo mezinárodní: 0
ID: 2818
FIDE ID: 351580
Rok narození: 1937
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2014/2015 3 ŠK Při MěÚ Hostomice 1722 Košnar Karel ŠK Rakovník D 1571 1
2014/2015 2 ŠK Při MěÚ Hostomice 1722 Kuba Milan ŠK Příbram - Baník B 1553 ½
2013/2014 8 ŠK při MěÚ Hostomice 1730 Hlavsa Miroslav ŠK Příbram Baník B 1440 ½
2013/2014 7 ŠK při MěÚ Hostomice 1730 Poldauf Petr TJ Jince B 1000 ½
2013/2014 6 ŠK při MěÚ Hostomice 1730 Volf Miloslav ŠK Mníšek pod Brdy 1550 1
2013/2014 5 ŠK při MěÚ Hostomice 1730 Lev Pavel ŠK Rakovník C 1568 1
2013/2014 4 ŠK při MěÚ Hostomice 1730 Havelka Jiří ŠK Řevnice C 1597 1552 0
2013/2014 1 ŠK při MěÚ Hostomice 1730 Brůna Pavel ŠK Kovohutě Příbram 1807 ½
2012/2013 7 MěÚ Hostomice 1742 Zadina Tomáš TJ Jince B 1517 ½
2012/2013 6 MěÚ Hostomice 1742 Šedivý Vlastimil ŠK Kovohutě Příbram 1694 ½
2012/2013 5 MěÚ Hostomice 1742 Sadil Jan ŠK KDJS Sedlčany B 1565 1
2012/2013 2 MěÚ Hostomice 1742 Veselý Jaroslav ŠK Příbram - Baník B 1496 ½
2012/2013 1 MěÚ Hostomice 1742 Štufka Karel SK Pyrit Příbram B 1836 1860 0
2011/2012 11 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1734 Slavík Antonín TJ Jince B 1354 1
2011/2012 10 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1734 SK Pyrit Příbram C 1
2011/2012 9 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1734 Volf Miloslav Mníšek pod Brdy 1500 ½
2011/2012 8 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1734 Maršík Vojtěch ŠK Kovohutě Příbram 1790 ½
2011/2012 6 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1734 Rotter Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun B 1634 1
2011/2012 4 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1734 Zadina Jaroslav TJ Jince A 1546 ½
2011/2012 3 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1734 Hlavsa Miroslav ŠK Příbram - Baník B 1464 1
2011/2012 1 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1734 Zvára Tomáš TJ Sokol Hostivice B 1608 ½
2010/2011 4 Caissa Úholičky C 1719 Müller Jan ŠK Rakovník B 1838 0
2010/2011 3 Caissa Úholičky C 1719 Černý Michal Sokol Buštěhrad 1947 1
2010/2011 2 Caissa Úholičky C 1719 Čechal Josef ŠO TP NOVA Kladno 1799 1
2010/2011 11 Caissa Úholičky D 1719 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad B 1787 ½
2010/2011 10 Caissa Úholičky D 1719 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno B 1707 ½
2010/2011 9 Caissa Úholičky D 1719 Čížkovský Ota ŠK Zlonice 1698 ½
2010/2011 6 Caissa Úholičky D 1719 Štefka Vladimír ŠO TP NOVA Kladno B 1602 1
2010/2011 5 Caissa Úholičky D 1719 Budíková Kateřina Sokol Buštěhrad D 1767 ½
2010/2011 4 Caissa Úholičky D 1719 Dvořák Lukáš Sokol Buštěhrad C 1357 1
2010/2011 3 Caissa Úholičky D 1719 Šlégr Josef Český lev Kolešovice B 1603 0
2010/2011 2 Caissa Úholičky D 1719 Homola Karel ŠK Rakovník D 1706 ½
2009/2010 8 Caissa Úholičky B 1720 Štefunda Štefan Šachový klub Zlonice 1408 1
2009/2010 4 Caissa Úholičky B 1720 Hatašová Michaela Caissa Úholičky C 1660 ½
2009/2010 3 Caissa Úholičky B 1720 Vokoun Ondřej ŠK Kralupy nad Vltavou C 1351 1
2009/2010 11 Caissa Úholičky D 1720 Spilka Jiří ŠK Rakovník D 1908 ½
2009/2010 10 Caissa Úholičky D 1720 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad B 1754 ½
2009/2010 9 Caissa Úholičky D 1720 Duong David SK DDM Slaný B 1341 1
2009/2010 8 Caissa Úholičky D 1720 Červenka Antonín ŠO Stochov 1794 ½
2009/2010 7 Caissa Úholičky D 1720 Křížek Jaroslav ŠK Kladno D 1653 ½
2009/2010 6 Caissa Úholičky D 1720 Bauer Ondřej ŠK Rakovník E 1100 1
2009/2010 4 Caissa Úholičky D 1720 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno B 1499 1
2009/2010 3 Caissa Úholičky D 1720 Šlégr Josef Český Lev Kolešovice B 1611 1
2009/2010 1 Caissa Úholičky D 1720 Felkl Karel ŠK Merkur Kladno B 1674 1
2008/2009 10 Caissa Úholičky "B" 1724 Čáp Adam ŠK Kladno "B" 1512 ½
2008/2009 9 Caissa Úholičky "B" 1724 Žamboch Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou "B" 1738 1
2008/2009 8 Caissa Úholičky "B" 1724 Orel Aleš NOVA Kladno "A" 1665 ½
2008/2009 5 Caissa Úholičky "B" 1724 Svítek Miroslav TJ Sokol na Mělníce "B" 1547 ½
2008/2009 3 Caissa Úholičky "B" 1724 Vokoun Ondřej ŠK Kralupy nad Vltavou "C" 1256 1
2008/2009 1 Caissa Úholičky "B" 1724 Slezák Jaroslav SK DDM Slaný "A" 1584 0
2008/2009 11 Caissa Úholičky "D" 1724 Neuman Petr SK DDM Slaný "B" 1
2008/2009 8 Caissa Úholičky "D" 1724 Korbel Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou "D" 1434 1
2008/2009 6 Caissa Úholičky "D" 1724 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad "B" 1551 1
2007/2008 9 Caissa Úholičky "C" 1720 Reichl Jiří ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1791 ½
2007/2008 8 Caissa Úholičky "C" 1720 Nývlt Miloslav TJ Sokol na Mělníce 1781 ½
2007/2008 7 Caissa Úholičky "C" 1720 Hejda Antonín ŠK Joly Lysá n/Labem "E" 1768 ½
2007/2008 6 Caissa Úholičky "C" 1720 Slezák Jaroslav SK DDM Slaný 1587 1
2007/2008 11 Caissa Úholičky B 1720 Šlégr Josef TJ Český Lev Kolešovice A 1623 ½
2007/2008 10 Caissa Úholičky B 1720 Valter Karel ŠK Alva Příbram C 1580 ½
2006/2007 11 Caissa Úholičky B 1735 Turický David Lokomotiva Zdice A 1486 ½
2006/2007 10 Caissa Úholičky B 1735 Doubek Martin ŠK Kladno C 1739 ½
2006/2007 9 Caissa Úholičky B 1735 Netík Jiří TJ Český lev Kolešovice 1734 1
2006/2007 8 Caissa Úholičky B 1735 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad A 0
2006/2007 7 Caissa Úholičky B 1735 Hrbáč Petr Spartak Žebrák B 1
2006/2007 6 Caissa Úholičky B 1735 Bureš Stanislav Lokomotiva Beroun A 1617 1
2006/2007 5 Caissa Úholičky B 1735 Čermák Petr ŠK Kladno D 1580 0
2006/2007 2 Caissa Úholičky B 1735 Wasserbauer Radek ŠK Rakovník B 1470 0
2006/2007 1 Caissa Úholičky B 1735 Žbánek Jan ŠK Alva Pb Příbram C 1442 1
2005/2006 9 Caissa Úholičky B 1731 Kučera Vladimír Sokol Tišice 2106 0
2005/2006 11 Caissa Úholičky C 1731 Staněk František Sokol Tišice B 1753 1
2005/2006 10 Caissa Úholičky C 1731 Buk Václav Sokol Buštěhrad A 1902 0
2005/2006 8 Caissa Úholičky C 1731 Picek Jaromír DDM Slaný B 1525 1
2005/2006 7 Caissa Úholičky C 1731 Mašek Jaroslav ŠK Kladno E 1750 ½
2005/2006 6 Caissa Úholičky C 1731 Šnajdr Tomáš Merkur Kladno 2019 0
2005/2006 5 Caissa Úholičky C 1731 Buk Pavel Sokol Buštěhrad B 1727 1
2005/2006 4 Caissa Úholičky C 1731 Voráček Pavel Sokol Zlonice 1762 0
2005/2006 3 Caissa Úholičky C 1731 Pospíšil Petr NOVA Kladno B 1667 ½
2004/2005 4 Caissa Úholičky B 1750 Šavrda Jan Easy E Kralupy C 1664 0
2004/2005 3 Caissa Úholičky B 1750 Littmann Jiří ŠK Kladno D 1743 ½
2004/2005 2 Caissa Úholičky B 1750 Mos Rudolf Sokol Libčice 1717 0
2004/2005 1 Caissa Úholičky B 1750 Pospíšil Petr NOVA Kladno A 1667 ½
2003/2004 9 Úholičky 1755 Padevět Pavel ŠO Stochov 1789 ½
2003/2004 8 Úholičky 1755 Pospíšil Petr NOVA Kladno 1638 ½
2003/2004 3 Úholičky 1755 Draškovič Dragan ESCADDO Kladno 1
2003/2004 2 Úholičky 1755 Růžička Václav ŠK Kladno 1600 ½