Hráč Táborský Rostislav

Táborský Rostislav

User Pic
Jméno: Táborský Rostislav
Oddíl: Šachový klub Viktoria Žižkov
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2205
Elo mezinárodní: 2144
ID: 780
FIDE ID: 307491
Rok narození: 1972
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 13 ŠK Viktoria Žižkov A 2144 2205 Šedý Pavel ŠK Sokol Vyšehrad C 2171 2157 0
2018/2019 12 ŠK Viktoria Žižkov A 2144 2205 Matějka Petr TJ Bohemians Praha B 2057 2045 ½
2018/2019 11 ŠK Viktoria Žižkov A 2144 2205 Sedláček Tomáš Dukla B 2021 2038 1
2018/2019 10 ŠK Viktoria Žižkov A 2144 2205 Růžička Zdeněk ŠK Loko Praha A 2157 2163 1
2018/2019 9 ŠK Viktoria Žižkov A 2144 2205 Pešout Jan TJ Pankrác D 2158 2167 1
2018/2019 8 ŠK Viktoria Žižkov A 2144 2205 Matras Ondřej TJ Pankrác C 2126 2144 1
2018/2019 7 ŠK Viktoria Žižkov A 2144 2205 Dubanský Bohuslav GROP - B 2239 2230 0
2018/2019 6 ŠK Viktoria Žižkov A 2144 2205 Procházka Jiří Sokol Praha Vršovice B 2108 2103 0
2018/2019 5 ŠK Viktoria Žižkov A 2144 2205 Svrček Martin TJ Bohemians Praha C 1
2017/2018 9 ŠK Viktoria Žižkov 2116 2201 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2277 2271 ½
2017/2018 2 ŠK Viktoria Žižkov 2120 2201 Pařízek Vojtěch TJ Kobylisy 2086 2053 1
2016/2017 11 TJ Bohemians Praha B 2120 2201 Vokoun Jan TJ Praha - Pankrác B 2140 2162 ½
2014/2015 1 TJ Bohemians Praha B 2239 2248 Paulovič Tomáš Sokol Praha-Kobylisy B 2137 2076 1
2014/2015 1 TJ Bohemians Praha 2239 2248 Nováček Jan Unichess B 2137 2136 0
2013/2014 6 ŠK Viktoria Žižkov A 2270 2270 Pekárek Aleš Bohemians Praha C 2340 2259 ½
2013/2014 5 ŠK Viktoria Žižkov A 2270 2270 Přibyl Josef Holdia DP Praha C 2308 2310 0
2013/2014 4 ŠK Viktoria Žižkov A 2270 2270 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác C 2331 2341 0
2013/2014 3 ŠK Viktoria Žižkov A 2270 2270 Gregor Jiří TJ Praga Praha A 2239 2221 0
2013/2014 8 TJ Bohemians Praha 2270 2270 Hinks-Edwards Thomas R J AD Mahrla 2373 2434 ½
2013/2014 7 TJ Bohemians Praha 2270 2270 Folk Petr ŠK Holdia DP Praha B 2229 2226 1
2013/2014 6 TJ Bohemians Praha 2270 2270 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2192 2170 0
2013/2014 8 TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2270 2270 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2234 2220 1
2013/2014 7 TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2270 2270 Klement Lukáš ŠK Teplice 2223 2223 0
2012/2013 11 TJ Bohemians Praha B 2254 2251 Procházka Jiří Sokol Tábor B 2132 2137 1
2012/2013 10 TJ Bohemians Praha B 2254 2251 Kratochvíl Jakub TJ Pankrác B 2140 2137 1
2012/2013 8 TJ Bohemians Praha B 2254 2251 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad B 2237 2224 ½
2012/2013 6 TJ Bohemians Praha B 2254 2251 Borkovec Milan Sokol Tábor A 2156 2177 ½
2012/2013 5 TJ Bohemians Praha B 2254 2251 Klicnar Martin ŠK Český Krumlov 2174 2159 ½
2012/2013 4 TJ Bohemians Praha B 2254 2251 Seidl Štěpán SFiala Gambit Jihlava 2185 2208 0
2012/2013 3 TJ Bohemians Praha B 2254 2251 Daneš Jaroslav Sparta Kutná Hora 2250 2253 1
2012/2013 2 TJ Bohemians Praha B 2254 2251 Havlík Jan ŠACHklub Písek 2325 2318 ½
2012/2013 1 TJ Bohemians Praha B 2254 2251 Voráček Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 2269 2252 1
2011/2012 11 Šachový klub Viktoria Žižkov 2262 2259 Šimeček Bohumil ŠK Český Krumlov 2133 2137 1
2011/2012 10 Šachový klub Viktoria Žižkov 2262 2259 Tupý Martin QCC České Budějovice 2264 2267 1
2011/2012 9 Šachový klub Viktoria Žižkov 2262 2259 Císler Petr Sokol Domažlice 2221 2221 ½
2011/2012 8 Šachový klub Viktoria Žižkov 2262 2259 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec 2111 2092 1
2011/2012 7 Šachový klub Viktoria Žižkov 2262 2259 Fajman Petr Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2269 2270 ½
2011/2012 6 Šachový klub Viktoria Žižkov 2262 2259 Spal Milan ŠACHklub Písek 2223 2218 1
2011/2012 5 Šachový klub Viktoria Žižkov 2262 2259 Trepka Jan Sokol Tábor 2202 2205 0
2011/2012 4 Šachový klub Viktoria Žižkov 2262 2259 Fiala Robert Sokol Plzeň Letná 2288 2281 0
2011/2012 3 Šachový klub Viktoria Žižkov 2262 2259 Folk Petr Sokol Plzeň 1 2238 2247 1
2011/2012 5 TJ Bohemians Praha 2262 2259 Černoušek Lukáš ŠK Rapid Pardubice 2438 2429 0
2010/2011 9 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2260 Růžička Aleš Sokol Tabor B 2034 1
2010/2011 8 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2260 Chalupa Ivan Sokol Vysehrad B 2161 1
2010/2011 9 TJ Bohemians Praha 2260 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové 2299 0
2009/2010 9 SK Viktoria Žižkov A 2265 Wasserbauer Radek TJ Spartak Žebrák A 2061 1
2009/2010 8 SK Viktoria Žižkov A 2265 Petrová Kristýna ŠK Sokol Klatovy A 2197 0
2008/2009 10 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2260 Nečada Martin TJ DUKLA Praha A 2174 1
2006/2007 11 Bohemians Praha 2259 Novotný Michal TJ ŠO Chrudim 2238 ½
2006/2007 9 Bohemians Praha 2259 Sýkora Petr ŠK Dům armády Praha 2055 1
2006/2007 8 Bohemians Praha 2259 Krňávek Lubomír Sokol Vršovice 2303 1
2006/2007 7 Bohemians Praha 2259 Kopal Josef TJ Slavia Hradec Králové 2276 0
2006/2007 6 Bohemians Praha 2259 Pick Štěpán TJ Pankrác 2173 ½
2006/2007 4 Bohemians Praha 2259 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B"" 2269 1
2006/2007 2 Bohemians Praha 2259 Kuba Jindřich ŠK ČSOB 2245 ½
2006/2007 1 Bohemians Praha 2259 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2240 1
2005/2006 11 Bohemians Praha 2224 Turner Radek TJ Sokol Domažlice 2093 1
2005/2006 9 Bohemians Praha 2224 Šimeček Alexej Praga Praha 2184 1
2005/2006 8 Bohemians Praha 2224 Janočko Petr ŠAKAL Kozolupy 2105 ½
2005/2006 7 Bohemians Praha 2224 Mészáros Luděk Sokol Tábor 2222 0
2005/2006 6 Bohemians Praha 2224 Kopta Pavel TJ Sokol Praha Kobylisy 2299 ½
2005/2006 5 Bohemians Praha 2224 Erban Tomáš Sokol Písek 1646 0
2005/2006 4 Bohemians Praha 2224 Hlaváček Jiří ŠK Alva Pb Příbram 2224 1
2005/2006 2 Bohemians Praha 2224 Blümel Otto TJ Tourist Biomedica Říčany 2252 0
2005/2006 1 Bohemians Praha 2224 Svoboda Miloš Sokol Plzeň Letná 2197 1
2004/2005 11 Viktoria Žižkov 2204 Pinc Miroslav ŠK Alva Pb Příbram 2212 ½
2004/2005 10 Viktoria Žižkov 2204 Kuba Stanislav Sokol Domažlice 2243 0
2004/2005 9 Viktoria Žižkov 2204 Folk Petr Sokol Plzeň I C 2246 1
2004/2005 8 Viktoria Žižkov 2204 Ungr Daniel Baník Habartov 2109 1
2004/2005 7 Viktoria Žižkov 2204 Tupý Martin Sokol Tábor A 2276 0
2004/2005 6 Viktoria Žižkov 2204 Pekárek Petr Sokol Tábor B 2127 0
2004/2005 5 Viktoria Žižkov 2204 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2165 1
2004/2005 3 Viktoria Žižkov 2204 Roj Miroslav Sokol Rekol Písek 2218 0
2004/2005 2 Viktoria Žižkov 2204 Novák Pavel Šachklub Sokol Klatovy 2338 0
2004/2005 1 Viktoria Žižkov 2204 Fiala Robert Sokol Plzeň Letná 2331 0
2004/2005 11 Bohemians "A" 2204 Novotný Michal ŠO DDM Chrudim 2213 0
2004/2005 10 Bohemians "A" 2204 Trapl Jindřich Loko Most 2390 0
2004/2005 9 Bohemians "A" 2204 Svatoš Jan Sokol Vyšehrad "B" 2256 1
2004/2005 8 Bohemians "A" 2204 Soukal Rudolf DA Praha 2187 ½
2004/2005 7 Bohemians "A" 2204 Vltavský Vladimír Sl.Hrad.Králové 2266 0
2004/2005 6 Bohemians "A" 2204 Pačovský Jiří Synt.Pardubice 2288 0
2004/2005 5 Bohemians "A" 2204 Polášek Jaroslav TJ Pankrác "A" 2304 1
2004/2005 3 Bohemians "A" 2204 Kotek Daniel ŠK ČSOB "A" 2292 ½
2004/2005 2 Bohemians "A" 2204 Forman Štěpán ŠK Holdia DP B 2283 1
2004/2005 1 Bohemians "A" 2204 Folk Petr Sokol Plzeň I "B" 2246 ½
2003/2004 11 Viktoria Žižkov 2318 Rozkovec Hynek Sokol Vyšehrad C 2215 1
2003/2004 10 Viktoria Žižkov 2318 Jüptner Jan Spartak Vrchlabí 2231 ½
2003/2004 8 Viktoria Žižkov 2318 Prandstetter Eduard AVE - Kontakt Pardubice 2355 ½
2003/2004 7 Viktoria Žižkov 2318 Tichý Vladimír Emerge Mladá Boleslav 2299 1
2003/2004 6 Viktoria Žižkov 2318 Mašín Luboš Sokol Kolín C 2188 ½
2003/2004 5 Viktoria Žižkov 2318 Kačírek Petr Panda Rychnov nad Kněžnou 2304 0
2003/2004 4 Viktoria Žižkov 2318 Šťastný Jan Spartak Vlašim 2260 0
2003/2004 2 Viktoria Žižkov 2318 Kourek Josef ŠK Polabiny Pardubice 2256 0
2003/2004 8 TJ Bohemians 2318 Folk Petr Sokol Plzeň I B 2277 ½
2003/2004 7 TJ Bohemians 2318 Kopal Josef TJ Slávie Turnov 2291 0
2003/2004 6 TJ Bohemians 2318 Vozka Pavel ŠK ČSOB A 2254 1
2003/2004 5 TJ Bohemians 2318 Jaček Martin Sokol Vyšehrad B 2191 1