Hráč Hrdlička Jan

Hrdlička Jan

User Pic
Jméno: Hrdlička Jan
Oddíl: SK DDM Slaný
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1879
Elo mezinárodní: 1887
ID: 29363
FIDE ID: 368750
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: 3
Třída trenéra: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK Zlonice 1883 1887 Pechánek Kryštof ŠK Spartak Čelákovice C 1272 1462 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Zlonice 1883 1887 Pecka Jan Sokol Brandýs nad Labem B 1627 1639 ½ soutěž
2019/2020 9 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1883 1887 Šlégr Josef Český Lev Kolešovice B 1637 1626 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK DDM Postoloprty "A" 1895 1875 Jeřábek Jan CHESS Most "C" 1811 1866 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK DDM Postoloprty "A" 1903 1877 Chmelík Jiří Slovan Jirkov "A" 1961 1955 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK DDM Postoloprty "A" 1898 1877 Gruss Petr TJ Klášterec n. O. "B" 1710 1696 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Zlonice 1883 1875 Mišičko Ján ŠK Kladno B 2064 2066 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Zlonice 1895 1875 Smolík Aleš TJ Kralupy nad Vltavou C 1570 1579 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Zlonice 1895 1875 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad B 1678 1713 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Zlonice 1895 1875 Němec David ŠK Velvary 2014 2015 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Zlonice 1895 1875 Matouš Rudolf TJ Hostivice B 1822 1832 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Zlonice 1895 1877 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno A 1889 1936 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Zlonice 1903 1877 Lhotský František Sokol Buštěhrad A 1929 1959 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Zlonice 1898 1877 Urban Tomáš Český lev Kolešovice C 1779 1805 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Zlonice A 1911 1892 Hořínek Jiří ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1829 1818 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Zlonice A 1911 1892 Votruba Petr TJ Hostivice B 1854 1859 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Zlonice A 1913 1892 Volf Jaromír ŠK Rakovník A 2099 2061 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Zlonice A 1913 1892 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad B 1778 1757 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Zlonice A 1883 1892 Trejbal Jindřich ŠK Velvary A 1858 1965 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Zlonice A 1883 1892 Krafka Jan ŠK Kladno B 1913 1813 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Zlonice A 1883 1892 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno A 1877 1892 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Zlonice A 1930 1900 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice C 1786 1799 0 soutěž
2017/2018 10 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1883 1892 Šavrda Jan Caissa Roztoky B 1797 1791 1 soutěž
2017/2018 3 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1883 1892 Havelka Jiří ŠK Řevnice A 1616 1646 ½ soutěž
2017/2018 1 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1930 1900 Otrubová Kristýna KŠ Říčany 1925 D 1770 1768 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK DDM Postoloprty "A" 1911 1892 Zmeškal Stanislav Slovan Jirkov "B" 1749 1747 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK DDM Postoloprty "A" 1913 1892 Reitinger Jan ŠK Union Louny "B" 1851 1853 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK DDM Postoloprty "A" 1913 1892 Tichý Lukáš TJ Sokol Údlice "B" 1942 1925 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK DDM Postoloprty "A" 1883 1892 Volák Jan CHESS Most "C" 1898 1872 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK DDM Postoloprty "A" 1883 1892 Bauer Pavel DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1753 1777 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK DDM Postoloprty "A" 1883 1892 Lasík Petr Bystřanští jezdci 1683 1675 ½ soutěž
2016/2017 10 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1879 1879 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 ½ soutěž
2016/2017 2 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1879 1879 Schuster Jan Sokol na Mělníce A 1894 1899 0 soutěž
2015/2016 10 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1879 1879 Žáček Petr Sokol Buštěhrad A 2020 2001 1 soutěž
2015/2016 4 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1879 1879 Schuster Jan Sokol na Mělníce A 1894 1899 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Velvary A 1879 1879 Volf Jaromír ŠK Rakovník A 2052 2058 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Velvary A 1879 1879 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2077 2061 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Zlonice 1879 1879 Střelba Ivo T J. AERO Odolena Voda "B" 1817 1820 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Zlonice 1879 1879 Tóth Václav ŠO TP Nova Kladno "B" 1781 1645 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Zlonice 1879 1879 Kliment Jiří Cayman Pharma Neratovice G 1577 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Zlonice 1879 1879 Jilka Miloslav ŠK Rakovník B 1633 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Zlonice 1879 1879 Seiner František TJ Kralupy nad Vltavou D 1744 1656 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Zlonice 1879 1879 Leník Jiří ŠK Velvary B 1610 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Zlonice 1879 1879 Sovány Attila Cayman Pharma Neratovice F 1187 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Zlonice 1879 1879 Bartoš Pavel ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1612 1603 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Zlonice 1879 1879 Hejda Václav TJ Český Lev Kolešovice C 1756 1706 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK DDM Postoloprty 1857 Kalužný Matyáš Sokol Údlice "B" 1988 1988 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK DDM Postoloprty 1857 Hanzlík Daniel CHESS Most "D" 1794 1808 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK DDM Postoloprty 1857 Srkal Miroslav TJ Tatran Podbořany "B" 1787 1757 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK DDM Postoloprty 1857 Koblasa Josef Sokol Údlice "C" 1000 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK DDM Postoloprty 1857 Horák Aleš Slovan Jirkov "B" 1998 2025 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK DDM Postoloprty 1857 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1908 1890 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK DDM Postoloprty 1857 Grulich Jiří ŠK Magic Žatec "A" 1954 1945 ½ soutěž
2014/2015 10 DDM Slaný-ŠK Velvary 1857 Kural Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1941 1919 0 soutěž
2014/2015 7 DDM Slaný-ŠK Velvary 1857 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1929 1947 0 soutěž
2014/2015 2 DDM Slaný-ŠK Velvary 1857 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1904 1882 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Zlonice A 1857 Karafiát Zdeněk ŠK Kralupy C 1667 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Zlonice A 1857 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad B 1691 1847 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Zlonice A 1857 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda A 1881 1862 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Zlonice A 1857 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky C 1771 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Zlonice A 1857 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno A 1961 1826 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Zlonice A 1857 Konvalinka Vladislav ŠK Kralupy B 1789 1817 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Zlonice A 1857 Nedvěd Pavel ŠK Merkur Kladno B 1733 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Zlonice A 1857 Stružka Vlastimil ŠK Rakovník C 1631 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Zlonice A 1857 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice A 2054 2062 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Zlonice A 1857 Žák Jiří ŠK Velvary A 1776 1753 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ Praga Praha C 1855 Voršilka Jiří SK OAZA Praha D 1781 1781 ½ soutěž
2013/2014 2 TJ Praga Praha C 1855 Pavlíčková Tamara Steinitz-Makabi A 1721 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK DDM Postoloprty "A" 1855 Salaba Václav TJ Sokol Údlice "B" 1899 1910 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK DDM Postoloprty "A" 1855 Nudčenko Karel ŠK Střelnice Kadaň"A" 2064 2055 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK DDM Postoloprty "A" 1855 Škuthan Jiří CHESS Most "E" 1820 1726 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK DDM Postoloprty "A" 1855 Král David ŠK Stropnik Osek "A" 2013 1996 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK DDM Postoloprty "A" 1855 Pallag Demeter ŠK Magic Žatec "A" 1684 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK DDM Postoloprty "A" 1855 Srkal Miroslav ŠO Tatran Podbořany "B" 1826 1801 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Zlonice A 1855 Bauer Ondřej ŠK Rakovník B 1760 1807 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Zlonice A 1855 Zadina Tomáš ŠK Jince A 1644 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Zlonice A 1855 Hataš Radim Sokol Buštěhrad C 1695 1727 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Zlonice A 1855 Dbalý Václav Sokol Hostivice B 1693 1800 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Zlonice A 1855 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad B 1705 1810 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Zlonice A 1855 Havelka Jan ŠK Řevnice B 1781 1969 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Zlonice A 1855 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2015 1990 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Zlonice A 1855 Krafka Jan ŠK Merkur Kladno B 1966 1882 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Zlonice A 1855 Saxl Jiří ŠK Příbram Baník A 1756 1873 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Zlonice A 1855 Holovčák Jiří ŠO TP Nova Kladno A 1959 1844 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Zlonice B 1868 Růžička Miloš SK DDM Slaný 1932 0 soutěž
2012/2013 11 ŠK Zlonice A 1868 Kopecký Jiří ŠK Kralupy B 1969 1946 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Zlonice A 1868 Horký Pavel ŠK Spartak Čelákovice A 1996 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK Zlonice A 1868 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky C 1716 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Zlonice A 1868 Břečka František TcJ Sokol na Mělníce B 1928 1938 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Zlonice A 1868 Doležal Vít ŠO TP NOVA Kladno A 1980 2026 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Zlonice A 1868 Benda Martin ŠK Kralupy C 1805 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Zlonice A 1868 Růžička Miloš TJ Slovan Velvary A 1932 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Zlonice A 1868 Mažgut Jozef TJ Sokol Brandýs n. L. A 1847 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Zlonice A 1868 Parpel Petr TJ Neratovice C 1761 1800 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK Zlonice A 1868 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad C 2074 2083 0 soutěž
2011/2012 11 ŠK Zlonice A 1839 Koblic Miroslav TJ Sokol Lány 1698 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Zlonice A 1839 Hatašová Michaela Sokol Buštěhrad D 1628 1619 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Zlonice A 1839 Pokorný Václav ŠK Rakovník D 1100 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Zlonice A 1839 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno B 2092 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Zlonice A 1839 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad C 1588 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Zlonice A 1839 Sládek Rudolf ŠK Merkur Kladno B 1677 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Zlonice A 1839 Aron Oto Caissa Úholičky D 1765 1748 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK Zlonice A 1839 Klosse Vladimír Český Lev Kolešovice B 1674 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK Zlonice A 1839 Hofner František ŠO Stochov 1871 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Zlonice A 1839 Čížkovský Ota ŠK Zlonice B 1730 1697 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK Zlonice A 1839 Buk Václav Sokol Buštěhrad E 1818 0 soutěž
2011/2012 11 Slovan Velvary 1839 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad "B" 1709 0 soutěž
2011/2012 8 Slovan Velvary 1839 Třešňák Lukáš ŠK Zdice "A" 1756 1805 0 soutěž
2011/2012 6 Slovan Velvary 1839 Bouda Karel SK DDM Slaný 1762 ½ soutěž
2011/2012 5 Slovan Velvary 1839 Švach Jan ŠK Řevnice "A" 1857 1806 ½ soutěž
2011/2012 4 Slovan Velvary 1839 Sochor František ŠK Kladno "C" 1877 1 soutěž
2011/2012 1 Slovan Velvary 1839 Spilka Jiří ŠK Rakovník "B" 2017 1853 ½ soutěž
2010/2011 11 ŠK Zlonice 1835 Hejda Václav Český lev Kolešovice B 1819 0 soutěž
2010/2011 10 ŠK Zlonice 1835 Spilka Jiří ŠK Rakovník D 1905 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK Zlonice 1835 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky D 1866 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK Zlonice 1835 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad B 1716 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Zlonice 1835 Sládek Rudolf ŠK Merkur Kladno B 1000 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Zlonice 1835 Bauer Ondřej ŠK Rakovník E 1359 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK Zlonice 1835 Hofner František ŠO Stochov 1853 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Zlonice 1835 Zikmund Jan ŠO TP NOVA Kladno B 1622 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK Zlonice 1835 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad C 1509 1 soutěž
2010/2011 11 Slovan Velvary 1835 Vítek Jan SK DDM Slaný 1795 ½ soutěž
2010/2011 7 Slovan Velvary 1835 Šavrda Jan ŠK Kralupy nad Vltavou C 1719 1 soutěž
2010/2011 5 Slovan Velvary 1835 Budíková Kateřina Sokol Buštěhrad 1767 0 soutěž
2010/2011 4 Slovan Velvary 1835 Čechal Josef ŠO TP NOVA Kladno 1799 1 soutěž
2009/2010 11 Šachový klub Zlonice 1821 Přibyl Josef ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 2342 0 soutěž
2009/2010 10 Šachový klub Zlonice 1821 Trejbal Jindřich Slovan Velvary 1912 0 soutěž
2009/2010 9 Šachový klub Zlonice 1821 Růžička Miloš SK DDM Slaný 1922 0 soutěž
2009/2010 8 Šachový klub Zlonice 1821 Novák Jindřich Caissa Úholičky B 2146 0 soutěž
2009/2010 7 Šachový klub Zlonice 1821 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno 1827 1 soutěž
2009/2010 6 Šachový klub Zlonice 1821 Staněk Václav TJ AERO Odolena Voda 1932 0 soutěž
2009/2010 5 Šachový klub Zlonice 1821 Kopřiva Petr TJ Sokol na Mělníce B 1910 1 soutěž
2009/2010 4 Šachový klub Zlonice 1821 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad 1924 1 soutěž
2009/2010 3 Šachový klub Zlonice 1821 Vlček Marek Caissa Úholičky C 1925 1 soutěž
2009/2010 2 Šachový klub Zlonice 1821 Martinec Karel ŠK Kralupy nad Vltavou C 1957 0 soutěž
2009/2010 1 Šachový klub Zlonice 1821 Burda Roman TJ Neratovice B 2074 0 soutěž
2008/2009 11 TJ Sokol Zlonice 1742 Huml Antonín Sokol Buštěhrad "B" 1539 1 soutěž
2008/2009 10 TJ Sokol Zlonice 1742 Georgiev Lukáš ŠK Rakovník "C" 1575 1 soutěž
2008/2009 9 TJ Sokol Zlonice 1742 Lanšperk Zdeněk ŠK Hotel Merkur Kladno 1680 ½ soutěž
2008/2009 8 TJ Sokol Zlonice 1742 Rédl Václav ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1586 1 soutěž
2008/2009 7 TJ Sokol Zlonice 1742 Vaic Miroslav Caissa Úholičky "D" 1780 1 soutěž
2008/2009 6 TJ Sokol Zlonice 1742 Buk Václav Sokol Buštěhrad "C" 1925 1 soutěž
2008/2009 5 TJ Sokol Zlonice 1742 Bouda Karel SK DDM Slaný "B" 1751 ½ soutěž
2008/2009 4 TJ Sokol Zlonice 1742 Spilka Jiří ŠK Rakovník "D" 1898 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Sokol Zlonice 1742 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno "B" 1860 ½ soutěž
2008/2009 2 TJ Sokol Zlonice 1742 Gruber Miloš ŠK Kralupy nad Vltavou "D" 1967 0 soutěž
2008/2009 1 TJ Sokol Zlonice 1742 Zvára Tomáš TJ Sokol Hostivice "C" 1661 1 soutěž
2008/2009 11 Slovan Velvary 1742 Vlček Marek Caissa Úholičky "C" 1970 1 soutěž
2008/2009 8 Slovan Velvary 1742 Vimmer Miloš ŠK Kladno "B" 1869 0 soutěž
2008/2009 4 Slovan Velvary 1742 Čechal Josef NOVA Kladno "A" 1819 1 soutěž
2008/2009 3 Slovan Velvary 1742 Kopřiva Petr TJ Sokol na Mělníce "B" 1930 1 soutěž
2008/2009 2 Slovan Velvary 1742 Buk Václav Sokol Buštěhrad "A" 1925 ½ soutěž
2007/2008 11 TJ Sokol Zlonice 1731 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno "B" 1888 ½ soutěž
2007/2008 10 TJ Sokol Zlonice 1731 Lanšperk Zdeněk ŠK hotel Merkur Kladno "B" 1705 1 soutěž
2007/2008 9 TJ Sokol Zlonice 1731 Seiner František Montako Kralupy nad Vltavou "D" 1736 ½ soutěž
2007/2008 8 TJ Sokol Zlonice 1731 Bělský Kamil Sokol Buštěhrad "C" 1349 1 soutěž
2007/2008 7 TJ Sokol Zlonice 1731 Wasserbauer Radek ŠK Rakovník "C" 1775 0 soutěž
2007/2008 6 TJ Sokol Zlonice 1731 Klosse Vladimír TJ Český lev Kolešovice "B" 1695 1 soutěž
2007/2008 4 TJ Sokol Zlonice 1731 Kála Ondřej SK DDM Slaný "B" 1642 1 soutěž
2007/2008 3 TJ Sokol Zlonice 1731 Vaic Miroslav Caissa Úholičky "D" 1767 0 soutěž
2007/2008 2 TJ Sokol Zlonice 1731 Haman Jakub ŠK Kladno "E" 1873 0 soutěž
2007/2008 1 TJ Sokol Zlonice 1731 Bukovský Petr TJ Sokol Hostivice "C" 1 soutěž
2007/2008 11 Slovan Velvary 1731 Vítek Jan SK DDM Slaný 1761 ½ soutěž
2007/2008 9 Slovan Velvary 1731 Kopecký Jiří MONTAKO Kralupy n/Vltavou "C" 2021 0 soutěž
2007/2008 8 Slovan Velvary 1731 Šoltys Roman Šachklub města Dobrovice "B" 1528 1 soutěž
2007/2008 6 Slovan Velvary 1731 Daniel Jiří ŠK Joly Lysá n/Labem "E" 1787 0 soutěž
2007/2008 5 Slovan Velvary 1731 Havlík Josef Caissa Úholičky "C" 1684 1 soutěž
2007/2008 4 Slovan Velvary 1731 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad 1922 0 soutěž
2007/2008 2 Slovan Velvary 1731 Velík Jan TJ Aero Odolena Voda 1982 0 soutěž
2007/2008 1 Slovan Velvary 1731 Kopřiva Petr TJ Sokol na Mělníce 1960 1 soutěž
2006/2007 11 TJ Slovan Velvary 1689 Střelba Ivo AERO Odolena Voda 1801 ½ soutěž
2006/2007 10 TJ Slovan Velvary 1689 Bulva Stanislav ŠK Kralupy n/Vlt B 1920 0 soutěž
2006/2007 8 TJ Slovan Velvary 1689 Soukop Pavel SK DDM Slaný 1845 1 soutěž
2006/2007 6 TJ Slovan Velvary 1689 Karafiát Václav ŠK Dobrovice B 1458 1 soutěž
2006/2007 4 TJ Slovan Velvary 1689 Plháček Václav TJ Sokol Hostivice 1880 1 soutěž
2006/2007 3 TJ Slovan Velvary 1689 Plicka Jiří Sokol Libčice n/Vl 1645 ½ soutěž
2006/2007 2 TJ Slovan Velvary 1689 Nejedlý Jiří TJ Neratovice B 1492 ½ soutěž
2006/2007 7 Sokol Zlonice 1689 Mašek Jaroslav Merkur Kladno 1678 1 soutěž
2006/2007 6 Sokol Zlonice 1689 Haman Jakub ŠK Kladno E 1340 1 soutěž
2006/2007 5 Sokol Zlonice 1689 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad B 1549 ½ soutěž
2006/2007 4 Sokol Zlonice 1689 Panica Martin DDM Slaný B 1313 ½ soutěž
2006/2007 3 Sokol Zlonice 1689 Brož Martin NOVA Kladno B 1586 1 soutěž
2006/2007 2 Sokol Zlonice 1689 Vaic Miroslav Caissa Úholičky D 0 soutěž
2006/2007 1 Sokol Zlonice 1689 Duda Michal ŠK Rakovník C 1485 1 soutěž
2005/2006 11 Slovan Velvary Velík Jan Aero Odolena Voda 1972 0 soutěž
2005/2006 9 Slovan Velvary Bulva Stanislav Kralupy n/Vlt B 1915 0 soutěž
2005/2006 7 Slovan Velvary Pracht Martin DDM Mělník 1683 1 soutěž
2005/2006 6 Slovan Velvary Reichl Jiří Libčice n/Vltavou 1802 1 soutěž
2005/2006 4 Slovan Velvary Bárta Martin Spartak Čelákovice 1379 ½ soutěž
2005/2006 3 Slovan Velvary Kabát Josef Brandýs n/Labem 1853 0 soutěž
2005/2006 1 Slovan Velvary Framberk Jan Caissa Úholičky B 2011 ½ soutěž
2005/2006 11 Sokol Zlonice Trejbal Jindřich DDM Slaný B 1877 0 soutěž
2005/2006 10 Sokol Zlonice Brož Martin NOVA Kladno B 1600 1 soutěž
2005/2006 9 Sokol Zlonice Vaic Miroslav Caissa Úholičky D 0 soutěž
2005/2006 8 Sokol Zlonice Kopřiva Pavel Sokol Mělník B 0 soutěž
2005/2006 7 Sokol Zlonice Vrána Karel Sokol Tišice B 1650 1 soutěž
2005/2006 6 Sokol Zlonice Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad A 1768 1 soutěž
2005/2006 5 Sokol Zlonice Korbel Jiří Kralupy n/Vlt D 1439 1 soutěž
2005/2006 4 Sokol Zlonice Aron Oto Caissa Úholičky C 1533 1 soutěž
2005/2006 3 Sokol Zlonice Růžička Václav ŠK Kladno E 1577 1 soutěž
2005/2006 2 Sokol Zlonice Padevět Pavel Merkur Kladno 1802 0 soutěž
2005/2006 1 Sokol Zlonice Buk Jan Sokol Buštěhrad B 1312 1 soutěž
2004/2005 9 TJ Sokol Zlonice Krupička Petr Caissa Úholičky D 1 soutěž
2004/2005 8 TJ Sokol Zlonice Leník Jiří Slovan Velvary 1679 0 soutěž
2004/2005 7 TJ Sokol Zlonice Šáfr Jan Sokol Buštěhrad B 1328 0 soutěž
2004/2005 6 TJ Sokol Zlonice Růžička Václav ŠK Kladno F 1568 1 soutěž
2004/2005 5 TJ Sokol Zlonice Landa Jiří Caissa Úholičky C 1639 1 soutěž
2004/2005 4 TJ Sokol Zlonice Wasserbauer Radek ŠK Rakovník C 1 soutěž
2004/2005 3 TJ Sokol Zlonice Padevět Pavel Merkur Kladno 1791 0 soutěž
2004/2005 2 TJ Sokol Zlonice Spěváček Jiří NOVA Kladno B 1667 ½ soutěž
2004/2005 1 TJ Sokol Zlonice Křížek Jaroslav ŠK Kladno E 1689 0 soutěž