Hráč Voráčková Jarmila

Voráčková Jarmila

User Pic
Jméno: Voráčková Jarmila
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: KMž
Elo národní: 1874
Elo mezinárodní: 1832
ID: 2135
FIDE ID: 338958
Rok narození: 1961
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1846 1874 Slanec Jan Český lev Kolešovice A 1976 1947 0
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 1865 1874 Popelka Pavel TJ Kralupy nad Vltavou A 1890 1847 0
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 1863 1874 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1826 1848 ½
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 1863 1874 Seifert Milan DDM Sokol Nymburk A 1966 2000 ½
2018/2019 10 KŠ Říčany 1925 E 1846 1874 Macháček Otakar ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1942 1900 0
2018/2019 9 KŠ Říčany 1925 E 1865 1874 Mazánek David Joly Lysá nad Labem F 1882 1888 0
2018/2019 7 KŠ Říčany 1925 E 1863 1874 Šárovec Robert Sparta Kutná Hora B 0 1942 0
2018/2019 5 KŠ Říčany 1925 E 1863 1877 Urban Miroslav ŠK Český Brod A 1851 1880 ½
2018/2019 3 KŠ Říčany 1925 E 1866 1877 Groh Jiří Sokol Sendražice A 2038 2089 0
2018/2019 2 KŠ Říčany 1925 E 1866 1877 Nedoma Marek TJ AŠ Mladá Boleslav A 1957 1955 ½
2017/2018 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 1842 1859 Královský Martin Kostelec nad Černými lesy A 1997 2002 0
2017/2018 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1836 1859 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav B 1892 1862 ½
2017/2018 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1836 1859 Otrubová Kristýna Klub šachistů Říčany 1925 B 1781 1771 1
2017/2018 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1832 1853 Voborník Bořivoj JOLY Lysá nad Labem E 1809 1765 ½
2016/2017 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 1878 1878 Eliáš Jakub TJ AŠ Mladá Boleslav A 1484 1475 1
2015/2016 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1878 1878 Sedlák Luděk Caissa Úholičky 1987 1983 0
2015/2016 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 1878 1878 Třešňák Lukáš Šachový klub Zdice 1837 1858 1
2015/2016 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 1878 1878 Saxlová Markéta Šachový klub Příbram Baník 1622 ½
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 1878 1878 Valtr Tomáš JOLY Lysá nad Labem E 1930 1941 ½
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 1878 1878 Sobotka Jiří DDM Sokol Nymburk 1937 1924 ½
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1878 1878 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1946 1946 0
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 1878 1878 Vlková Anežka Spartak Vlašim B 1635 1800 0
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1878 1878 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 B 2001 1995 ½
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1878 1878 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice 1736 1829 0
2014/2015 11 KŠ Říčany 1925 E 1933 1922 Němec Stanislav Sokol na Mělníce A 1938 1912 ½
2014/2015 9 KŠ Říčany 1925 E 1933 1922 Kural Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1941 1919 ½
2014/2015 8 KŠ Říčany 1925 E 1933 1922 Vokatý František DDM Slaný-ŠK Velvary 1854 1
2014/2015 1 KŠ Říčany 1925 E 1933 1922 Dbalý Václav Sokol Hostivice A 1705 1766 0
2014/2015 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1933 1922 Zeman Martin SK Pyrit Příbram 1930 1938 0
2014/2015 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 1933 1922 Žamboch Roman ŠK Kralupy nad Vltavou 2011 1981 1
2014/2015 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 1933 1922 Burda Roman Cayman Pharma Neratovice B 2041 2035 ½
2014/2015 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 1933 1922 Sobotka Jiří DDM Sokol Nymburk 1921 1880 ½
2014/2015 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 1933 1922 Buriánek Petr Caissa Úholičky 1866 1847 0
2014/2015 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 1933 1922 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1892 1900 1
2014/2015 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1933 1922 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice 1607 1794 1
2014/2015 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 1933 1922 Kožený Pavel JOLY Lysá nad Labem D 2070 2059 1
2013/2014 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1946 1909 Krafka Jan ŠK Merkur Kladno A 1966 1882 ½
2013/2014 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1946 1909 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1757 1
2013/2014 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 1946 1909 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1632 1781 1
2013/2014 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 1946 1909 Rujder Tibor ŠK Zdice A 1866 1851 ½
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 1946 1909 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad A 1705 1810 1
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 1946 1909 Reichl Jiří ŠK Liběhrad Libčice A 1786 ½
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 1946 1909 Hejda Václav Český Lev Kolešovice A 1787 1756 ½
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1946 1909 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 D 1837 1804 ½
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 1946 1909 Vonderka Lukáš Spartak Vlašim B 1786 1727 1
2013/2014 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1946 1909 Sládek Oldřich JAWA Brodce A 1995 1987 ½
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1946 1909 Koranda Stanislav Sokol Hostivice A 1818 1828 ½
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 1946 1909 Sedlák Luděk Caissa Úholičky 1905 1932 1
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 1934 1903 Kaplan Tomáš Sokol Kolín A 2007 1969 1
2012/2013 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1934 1903 Turický David ŠK Zdice A 1804 ½
2012/2013 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1934 1903 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad A 1683 1677 1
2012/2013 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 1934 1903 Plháček Václav Sokol Hostivice A 1808 1822 ½
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 1934 1903 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno A 1811 ½
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 1934 1903 Parpel Petr TJ Neratovice B 1761 1800 1
2012/2013 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 1934 1903 Tyban Vladislav ŠK Liběhrad Libčice A 1673 1
2012/2013 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1934 1903 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1880 1844 0
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 1934 1903 Vaic Miroslav Caissa Úholičky B 1863 0
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1934 1903 Bauer Ondřej Český Lev Kolešovice A 1744 ½
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 1925 1938 Šilhánek Jindřich ŠK Kostelec nad Černými lesy 1726 1
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 1925 1938 Homola Karel Šachový klub Rakovník 1723 1
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 1925 1938 Otruba Pavel Caissa Úholičky 2042 2004 0
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 1925 1938 Bodický Michal SK Pyrit Příbram 1783 1783 0
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 1925 1938 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1846 1862 ½
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 1925 1938 Rigo Imrich Sokol Bakov nad Jizerou 1981 1991 0
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1925 1938 Král Pavel JAWA Brodce A 1683 ½
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 1925 1938 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1798 0
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 1925 1938 Prokop Jiří Spartak Vlašim B 1842 ½
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 1925 1938 Nosek Filip Sokol Struhařov A 2048 2029 ½
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 F 1881 Řehoř Jan Sokol Neveklov A 1741 0
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 F 1881 Rujder Tibor ŠK Zdice A 1978 1
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1881 Filip Vojtěch Spartak Dolní Kralovice A 1858 1
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1881 Weiner Jiří ŠK Medvědi Zvole A 2032 0
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1881 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1904 0
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 1881 Jukl Karel JAWA Brodce B 1719 1
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 1881 Žbánek Jan SK Pyrit Příbram B 1706 1
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 1881 Berg Antonín Sokol Struhařov A 1855 1
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 1881 Fekete František Sokol Pečky A 1760 ½
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 1881 Daniel Jiří JOLY Lysá n.Labem D 1870 1
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1881 Masák Radim Sokol Nymburk A 1987 0
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1881 Forman Miroslav Kostelec nad Č.l. B 1877 ½
2009/2010 11 Biomedica Říčany C 1892 Berchtold Petr Sokol Struhařov 1760 ½
2009/2010 10 Biomedica Říčany C 1892 Krafka Jan ŠK Kladno B 1987 ½
2009/2010 8 Biomedica Říčany C 1892 Šperlich Antonín Kralupy n.Vltavou B 1680 1
2009/2010 7 Biomedica Říčany C 1892 Satranský Jaroslav Rakovník 2235 0
2009/2010 6 Biomedica Říčany C 1892 Zeman Martin Pyrit Příbram 2015 1
2009/2010 4 Biomedica Říčany C 1892 Vaněček Jiří Caissa Úholičky 2010 ½
2009/2010 3 Biomedica Říčany C 1892 Gruber Miloš Kralupy n.Vltavou A 1989 0
2009/2010 2 Biomedica Říčany C 1892 Lizner Jaroslav Biomedica Říčany B 1996 1
2009/2010 1 Biomedica Říčany C 1892 Zvára David TRW autoel. Vlašim 1967 0
2009/2010 11 BIOMEDICA Říčany E 1892 Kruška Vladimír Sokol Kolín C 1883 0
2009/2010 10 BIOMEDICA Říčany E 1892 Frischmann Otto JAWA Brodce B 1691 1
2009/2010 9 BIOMEDICA Říčany E 1892 Nguyen Martin TJ Sokol Benešov 1772 ½
2008/2009 11 Biomedica Říčany D 1926 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1971 0
2008/2009 10 Biomedica Říčany D 1926 Maršálek Luboš ŠK Kralupy 1941 ½
2008/2009 9 Biomedica Říčany D 1926 Sladovník Tomáš Pyrit Příbram B 2007 ½
2008/2009 8 Biomedica Říčany D 1926 Koranda Stanislav Sokol Hostivice A 1858 1
2008/2009 6 Biomedica Říčany D 1926 Krejčí Martin Biomedica Říčany C 1761 0
2008/2009 5 Biomedica Říčany D 1926 Hadžala Daniel Spartak Žebrák 2101 ½
2008/2009 4 Biomedica Říčany D 1926 Macků Emil TRW autoel. Vlašim 1995 1
2008/2009 3 Biomedica Říčany D 1926 Vlček Marek Caissa Úholičky 1970 0
2008/2009 2 Biomedica Říčany D 1926 Wasserbauer Radek Rakovník 1887 0
2008/2009 1 Biomedica Říčany D 1926 Lizner Jaroslav Biomedica Říčany B 2046 0
2008/2009 7 Biomedica Říčany F 1926 Snížek Květoslav Stadion Kutná Hora B 1958 0
2008/2009 4 Biomedica Říčany F 1926 Novák Jiří Sokol Sendražice B 1985 ½
2007/2008 11 Biomedica Říčany B 1894 Slapnička Karel MONTAKO Kralupy n.V. A 1840 0
2007/2008 10 Biomedica Říčany B 1894 Černohorský Ladislav Alva Příbram B 2012 ½
2007/2008 9 Biomedica Říčany B 1894 Berchtold Petr Sokol Struhařov 1762 ½
2007/2008 5 Biomedica Říčany B 1894 Vlček Rudolf Caissa Úholičky 1670 1
2007/2008 3 Biomedica Říčany B 1894 Hroník Petr JAWA Brodce 1954 ½
2007/2008 2 Biomedica Říčany B 1894 Malá Anna Biomedica Říčany C 1585 1
2007/2008 1 Biomedica Říčany B 1894 Kural Jaroslav ŠK Kladno A 1977 ½
2007/2008 10 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1894 Procházka Petr JAWA Brodce B 1972 0
2007/2008 9 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1894 Řehoř Jan TJ Sokol Benešov A 1783 1
2007/2008 8 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1894 Fekete František TJ Sokol Pečky B 1670 ½
2007/2008 7 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1894 Říhová Kamila TJ Tourist Biomedica Říčany F 1575 ½
2007/2008 5 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1894 Hašek Tomáš Spartak Vlašim B 1834 1
2007/2008 4 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1894 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1975 1
2007/2008 3 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1894 Novotný Roman Stadion Kutná Hora B 1849 1
2007/2008 2 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1894 Kaucký Jaroslav ŠK KDJS Sedlčany A 1700 ½
2007/2008 1 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1894 Štoček Jiří TJ Tourist Biomedica Říčany D 1643 1
2006/2007 11 BIOMEDICA Říčany E 1908 Macků Emil TJ Sokol Benešov B 1947 1
2006/2007 10 BIOMEDICA Říčany E 1908 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1921 1
2006/2007 9 BIOMEDICA Říčany E 1908 Svoboda Jaromír JAWA Brodce B 2004 1
2006/2007 8 BIOMEDICA Říčany E 1908 Píša Ivo TJ Sokol Pečky B 1786 ½
2006/2007 7 BIOMEDICA Říčany E 1908 Prokop Jiří TJ Spartak Vlašim B 1859 1
2006/2007 5 BIOMEDICA Říčany E 1908 Vocilka Jiří TJ Stadion Kutná Hora B 1845 ½
2006/2007 4 BIOMEDICA Říčany E 1908 Straka Vojtěch ŠK Medvědi Zvole A 1560 ½
2006/2007 3 BIOMEDICA Říčany E 1908 Kaucký Jaroslav Sokol Neveklov 1714 ½
2006/2007 2 BIOMEDICA Říčany E 1908 Sezemský Miroslav BIOMEDICA Říčany D 1619 1
2006/2007 1 BIOMEDICA Říčany E 1908 Forman Miroslav ŠK Kostelec n.Č.l. B 1953 0
2006/2007 10 Biomedica Říčany B 1908 Forman Miroslav Kostelec n.Č.l 1953 1
2006/2007 9 Biomedica Říčany B 1908 Král Pavel TJ Sokol Benešov 1621 1
2006/2007 7 Biomedica Říčany B 1908 Švondr Michal Joly Lysá n.L. C 1879 0
2006/2007 6 Biomedica Říčany B 1908 Vrkota Miloš Stadion Kutná Hora 2074 ½
2006/2007 3 Biomedica Říčany B 1908 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1921 1
2006/2007 2 Biomedica Říčany B 1908 Kaucký Jaroslav Biomedica Říčany C 1533 1
2006/2007 1 Biomedica Říčany B 1908 Borůvka Radim Sokol Struhařov 1696 0
2005/2006 10 Biomedica Říčany D 1897 Kubaljak Jaromír Sokol Benešov B 1843 1
2005/2006 9 Biomedica Říčany D 1897 Brezmen Pavel Sokol Pečky A 2055 0
2005/2006 8 Biomedica Říčany D 1897 Bouček Vlastimil Kostelec n.Č.l. B 2026 0
2005/2006 6 Biomedica Říčany D 1897 Svoboda Jaromír Jawa Brodce B 1995 ½
2005/2006 4 Biomedica Říčany D 1897 Nosek Filip Sokol Struhařov 2003 ½
2005/2006 3 Biomedica Říčany D 1897 Vonderka Lukáš Spartak Vlašim B 1728 1
2005/2006 2 Biomedica Říčany D 1897 Vít Martin Biomedica Říčany E 1959 0
2005/2006 1 Biomedica Říčany D 1897 Šurnický Milan ŠK KDJS Sedlčany 1797 ½
2005/2006 11 Říčany B 1897 Strouha Jiří Nymburk 1843 ½
2005/2006 10 Říčany B 1897 Smolka Josef Brodce 1842 1
2005/2006 9 Říčany B 1897 Snížek Květoslav Kutná Hora 1919 1
2005/2006 7 Říčany B 1897 Forman Miroslav Kostelec A 1934 0
2005/2006 6 Říčany B 1878 1878 Gabriel Jan Kolín B 1855 1896 1
2005/2006 4 Říčany B 1897 Hlavica Břetislav Sendražice 1680 1
2005/2006 3 Říčany B 1897 Rubeš Zdeněk Poděbrady 1782 ½
2005/2006 2 Říčany B 1897 Hlína Miloš Říčany C 1779 1
2005/2006 1 Říčany B 1897 Jirounek Miroslav SE Ml.Boleslav C 1648 1
2004/2005 11 Biomedica Říčany B 1909 Matějovský Ondřej TRW A. Vlašim A 2103 ½
2004/2005 9 Biomedica Říčany B 1909 Vrba Bohuslav Sokol Sendražice A 1813 ½
2004/2005 8 Biomedica Říčany B 1909 Koper Štefan Sokol Benešov A 1997 0
2004/2005 7 Biomedica Říčany B 1909 Smolka Josef Jawa Brodce A 1826 ½
2004/2005 6 Biomedica Říčany B 1909 Forman Miroslav Kostelec n/ČL A 1945 ½
2004/2005 5 Biomedica Říčany B 1909 Zima Tomáš Sokol Nymburk A 1817 1
2004/2005 4 Biomedica Říčany B 1909 Štěpánek Stanislav Bohemia PoděbradyA 1956 0
2004/2005 3 Biomedica Říčany B 1909 Eisner Oldřich Sokol Pečky A 1793 ½
2004/2005 1 Biomedica Říčany B 1909 Marek Miroslav Sokol Kolín C 2105 0
2003/2004 11 Biomedica Říčany E 1954 Beneš František Sokol Kolín G 1591 1
2003/2004 10 Biomedica Říčany E 1954 Macků Emil Sokol Benešov C 1817 1
2003/2004 7 Biomedica Říčany E 1954 Král Pavel Sokol Neveklov 1567 1
2003/2004 6 Biomedica Říčany E 1954 Novotný Roman Stad.Kutná Hora B 1809 0
2003/2004 5 Biomedica Říčany E 1954 Vojta Stanislav Spartak Vlašim C 1771 ½
2003/2004 4 Biomedica Říčany E 1954 Svoboda Jaromír JAWA Brodce B 1987 ½
2003/2004 3 Biomedica Říčany E 1954 Mládek Zdeněk Biomedica Říčany C 1823 ½
2003/2004 2 Biomedica Říčany E 1954 Marhan František Kavalier Sázava 1724 1
2003/2004 1 Biomedica Říčany E 1954 Vrabec Miloš Kostelec n.Č.l. B 2151 ½
2003/2004 1 Biomedica Říčany E 1954 Vrabec Miloš Kostelec n.Č.l. B 2151 ½
2003/2004 10 Biomedica Říčany A 1954 Valtr Tomáš Joly Lysá n/L B 1805 1
2003/2004 5 Biomedica Říčany A 1954 Vacek Josef Jawa Brodce A 1762 1
2003/2004 3 Biomedica Říčany A 1954 Kudrna Ivo Sokol Benešov B 1518 1