Hráč Rotter Vojtěch

Rotter Vojtěch

User Pic
Jméno: Rotter Vojtěch
Oddíl: TJ Lokomotiva Beroun
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1623
Elo mezinárodní: 0
ID: 6871
FIDE ID: 0
Rok narození: 1941
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2014/2015 11 ŠK Zdice B 1631 Šinágl Martin ŠK Řevnice B 1471 ½
2014/2015 9 ŠK Zdice B 1631 Bednár Jan TJ Sokol Hostivice B 1000 ½
2014/2015 8 ŠK Zdice B 1631 Zadina Jiří TJ Jince A 1603 ½
2014/2015 7 ŠK Zdice B 1631 Maroušek Jiří ŠK KDJS Sedlčany A 1730 ½
2014/2015 5 ŠK Zdice B 1631 Helebrand Peter Sokol Neveklov A 1445 0
2014/2015 3 ŠK Zdice B 1631 Kuba Milan ŠK Příbram Baník A 1553 ½
2014/2015 1 ŠK Zdice B 1631 Kohout Josef ŠK Rakovník B 1992 1982 ½
2013/2014 11 ŠK Zdice B 1610 Šmíd Miloslav ŠO TP Nova Kladno A 1504 ½
2013/2014 9 ŠK Zdice B 1610 Zeisek Václav ŠK Jince A 1556 ½
2013/2014 8 ŠK Zdice B 1610 Štefunda Štefan ŠK Zlonice A 1369 1
2013/2014 7 ŠK Zdice B 1610 Vaňková Veronika Sokol Buštěhrad C 1312 1412 ½
2013/2014 6 ŠK Zdice B 1610 Keřlík Jan Sokol Hostivice B 1000 0
2013/2014 5 ŠK Zdice B 1610 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad B 1722 1
2013/2014 4 ŠK Zdice B 1610 Havelka Jiří ŠK Řevnice B 1597 1552 1
2013/2014 3 ŠK Zdice B 1610 Trejbal Jindřich SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1953 ½
2013/2014 2 ŠK Zdice B 1610 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno B 1804 ½
2013/2014 1 ŠK Zdice B 1610 Kuba Milan ŠK Příbram Baník A 1539 ½
2012/2013 11 TJ Lokomotiva Beroun A 1604 Budíková Kateřina Sokol Buštěhrad B 1676 1553 0
2012/2013 10 TJ Lokomotiva Beroun A 1604 Mach Jan ŠK Medvědi Zvole A 1000 ½
2012/2013 9 TJ Lokomotiva Beroun A 1604 Krejčí Patrik ŠK Řevnice B 1641 1
2012/2013 8 TJ Lokomotiva Beroun A 1604 Volf Miloslav ŠK Mníšek pod Brdy 1507 ½
2012/2013 7 TJ Lokomotiva Beroun A 1604 Abraham Karel ŠK Merkur Kladno B 1781 1773 ½
2012/2013 6 TJ Lokomotiva Beroun A 1604 Košnar Karel ŠK Rakovník B 1537 ½
2012/2013 5 TJ Lokomotiva Beroun A 1604 Zvára Tomáš TJ Sokol Hostivice B 1606 ½
2012/2013 4 TJ Lokomotiva Beroun A 1604 Veselý Jaroslav ŠK Příbram Baník A 1496 1
2012/2013 3 TJ Lokomotiva Beroun A 1604 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 F 1733 1720 1
2012/2013 2 TJ Lokomotiva Beroun A 1604 Zadina Jaroslav TJ Jince A 1564 0
2011/2012 11 TJ Lokomotiva Beroun B 1634 Rosenbaumová Eva ŠK Zdice B 1429 0
2011/2012 10 TJ Lokomotiva Beroun B 1634 Hrbek Pavel TJ Sokol Hostivice B 1567 1
2011/2012 9 TJ Lokomotiva Beroun B 1634 Zadina Jiří TJ Jince A 1576 1
2011/2012 8 TJ Lokomotiva Beroun B 1634 Bezwald Petr ŠK Příbram - Baník B 1556 0
2011/2012 7 TJ Lokomotiva Beroun B 1634 Šinágl Martin ŠK Řevnice B 1464 1
2011/2012 6 TJ Lokomotiva Beroun B 1634 Vaněček Ivo ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1734 0
2011/2012 5 TJ Lokomotiva Beroun B 1634 Maršík Vojtěch ŠK Kovohutě Příbram 1790 0
2011/2012 4 TJ Lokomotiva Beroun B 1634 Košnar Karel ŠK Rakovník C 1533 ½
2011/2012 3 TJ Lokomotiva Beroun B 1634 Šilhánek Martin TJ Jince B 1000 1
2011/2012 2 TJ Lokomotiva Beroun B 1634 Saxlová Markéta SK Pyrit Příbram C 1608 0
2011/2012 1 TJ Lokomotiva Beroun B 1634 Arnolt Jiří Mníšek pod Brdy 1569 1
2011/2012 4 TJ Lokomotiva Beroun "A" 1634 Turický David ŠK Zdice "A" 1767 0
2011/2012 3 TJ Lokomotiva Beroun "A" 1634 Vedral Jaroslav Slovan Velvary 1694 0
2010/2011 11 Lokomotiva Beroun B 1631 Sladovník Roman TJ Jince B 1458 1
2010/2011 10 Lokomotiva Beroun B 1631 Košnar Karel ŠK Rakovník C 1525 1
2010/2011 9 Lokomotiva Beroun B 1631 Kraisl Vlastimil ŠK MěÚ Hostomice 1688 0
2010/2011 8 Lokomotiva Beroun B 1631 Křivan Václav Mníšek pod Brdy 1250 0
2010/2011 7 Lokomotiva Beroun B 1631 Vrecion Jiří ŠK Zdice B 1631 ½
2010/2011 6 Lokomotiva Beroun B 1631 Zadina Jiří TJ Jince A 1607 1
2010/2011 5 Lokomotiva Beroun B 1631 Zvára Tomáš TJ Sokol Hostivice B 1643 1
2010/2011 4 Lokomotiva Beroun B 1631 Vicka Václav Lokomotiva Beroun A 1754 ½
2010/2011 3 Lokomotiva Beroun B 1631 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1566 0
2010/2011 2 Lokomotiva Beroun B 1631 Šedivý Vlastimil ŠK Kovohutě Příbram 1693 0
2010/2011 1 Lokomotiva Beroun B 1631 Schmidt Jiří ŠK Příbram - Baník B 1558 ½
2009/2010 11 TJ Lokomotiva Beroun B 1627 Kuba Milan SK Pyrit Příbram C 1563 0
2009/2010 10 TJ Lokomotiva Beroun B 1627 Maršík Vojtěch Kovohutě Příbram 1833 ½
2009/2010 9 TJ Lokomotiva Beroun B 1627 Chudáček Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1565 0
2009/2010 8 TJ Lokomotiva Beroun B 1627 Budil Stanislav ŠK při MěÚ Hostomice 1408 1
2009/2010 7 TJ Lokomotiva Beroun B 1627 Lysá Petra TJ Jince B 1355 1
2009/2010 6 TJ Lokomotiva Beroun B 1627 Hakl Josef ŠK Zdice C 1000 1
2009/2010 5 TJ Lokomotiva Beroun B 1627 Donner Petr ŠK Příbram - Baník B 1487 1
2009/2010 4 TJ Lokomotiva Beroun B 1627 Lev Pavel ŠK Rakovník C 1511 ½
2009/2010 3 TJ Lokomotiva Beroun B 1627 Čihák Karel ŠK Řevnice B 1442 0
2009/2010 2 TJ Lokomotiva Beroun B 1627 Zadina Jiří TJ Jince A 1589 1
2009/2010 1 TJ Lokomotiva Beroun B 1627 Rosenbaumová Anna ŠK Zdice B 1616 1
2009/2010 9 Lokomotiva Beroun A 1627 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A ½
2009/2010 8 Lokomotiva Beroun A 1627 Červíček Bohumil Sokol Hostivice B 1
2009/2010 7 Lokomotiva Beroun A 1627 Turický David ŠK Zdice A 1678 1
2009/2010 3 Lokomotiva Beroun A 1627 ŠK Řevnice A 1
2008/2009 9 TJ Lokomotiva Beroun B 1657 Zadina Tomáš Zadinovi Jince 1392 ½
2008/2009 8 TJ Lokomotiva Beroun B 1657 Rosenbaumová Eva ŠK Zdice B 1408 1
2008/2009 7 TJ Lokomotiva Beroun B 1657 Šedivý Vlastimil ŠK Kovohutě Příbram 1686 ½
2008/2009 5 TJ Lokomotiva Beroun B 1657 Slavík Antonín TJ Jince A 1418 0
2008/2009 4 TJ Lokomotiva Beroun B 1657 Budil Stanislav ŠK MěÚ Hostomice 1424 1
2008/2009 3 TJ Lokomotiva Beroun B 1657 Donner Petr ŠK Příbram - Baník B 1363 ½
2008/2009 2 TJ Lokomotiva Beroun B 1657 Bodický Michal ŠK Pyrit Příbram D 1250 0
2008/2009 1 TJ Lokomotiva Beroun B 1657 Arnolt Jiří ŠK Mníšek pod Brdy 1000 1
2008/2009 10 Lokomotiva Beroun A 1657 Pelikán Tomáš ŠK Příbram-Baník A 1861 0
2008/2009 7 Lokomotiva Beroun A 1657 Šlégr Josef Český Lev Kolešovice A 1607 0
2008/2009 5 Lokomotiva Beroun A 1657 Válek Martin ŠK Řevnice A 1619 ½
2007/2008 11 TJ Lokomotiva Beroun B 1675 Donner Petr ŠK Příbram - Baník B 1329 1
2007/2008 10 TJ Lokomotiva Beroun B 1675 Brůna Pavel ŠK Kovohutě Příbram 1873 1
2007/2008 9 TJ Lokomotiva Beroun B 1675 Žbánek Jan ŠK Alva Příbram D 1480 ½
2007/2008 8 TJ Lokomotiva Beroun B 1675 Stružka Vlastimil ŠK Rakovník B 1670 1
2007/2008 7 TJ Lokomotiva Beroun B 1675 Zadina Jiří Zadinovi Jince 1389 1
2007/2008 6 TJ Lokomotiva Beroun B 1675 Brabec Jaroslav ŠK Mníšek pod Brdy 1673 1
2007/2008 5 TJ Lokomotiva Beroun B 1675 Klán František ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1576 1
2007/2008 4 TJ Lokomotiva Beroun B 1675 Šilhavý Miroslav TJ Lokomotiva Zdice B 1333 0
2007/2008 3 TJ Lokomotiva Beroun B 1675 Obrázek Karel TJ Sokol Hostivice B 1850 0
2007/2008 2 TJ Lokomotiva Beroun B 1675 Lev Pavel ŠK Rakovník D 1423 0
2007/2008 1 TJ Lokomotiva Beroun B 1675 Zeisek Václav Jince A 1553 1
2007/2008 9 TJ Lokomotiva Beroun A 1675 Rosenbaumová Anna Lokomotiva Zdice A 1365 0
2007/2008 6 TJ Lokomotiva Beroun A 1675 Vlček Rudolf Caissa Úholičky B 1670 0
2007/2008 5 TJ Lokomotiva Beroun A 1675 Žbánek Jan ŠK Alva Příbram C 1480 ½
2007/2008 3 TJ Lokomotiva Beroun A 1675 Donner Petr Šachový klub Příbram-Baník A 1329 1
2006/2007 11 Lokomotiva Beroun A 1723 Nečas Jakub Spartak Žebrák B 1
2006/2007 10 Lokomotiva Beroun A 1723 Wasserbauer Radek ŠK Rakovník B 1470 ½
2006/2007 9 Lokomotiva Beroun A 1723 Haman Jakub ŠK Kladno D 1340 0
2006/2007 8 Lokomotiva Beroun A 1723 Spěváček Jiří NOVA Kladno A 1572 1
2006/2007 7 Lokomotiva Beroun A 1723 Kraus Roman ŠK Příbram - Baník A 1617 1
2006/2007 6 Lokomotiva Beroun A 1723 Vlček Rudolf Caissa Úholičky B 1707 0
2006/2007 5 Lokomotiva Beroun A 1723 Čížek Ondřej ŠK Alva Pb Příbram C 1709 0
2006/2007 4 Lokomotiva Beroun A 1723 Paukert Jindřich Lokomotiva Zdice A 1421 ½
2006/2007 2 Lokomotiva Beroun A 1723 Urban Tomáš TJ Český lev Kolešovice 1537 0
2006/2007 1 Lokomotiva Beroun A 1723 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad A 1742 0
2005/2006 9 Lokomotiva BerounA 1733 Orel Aleš NOVA Kladno A 1661 0
2005/2006 8 Lokomotiva BerounA 1733 Král Jaroslav ŠK Rakovník B 1
2005/2006 7 Lokomotiva BerounA 1733 Procházka Bedřich TJ Kolešovice 0
2005/2006 6 Lokomotiva BerounA 1733 Falta Ivan ŠK Kladno C 1724 ½
2005/2006 5 Lokomotiva BerounA 1733 Jurčovský Zdeněk ŠK Alva Příbram C 1593 1
2005/2006 4 Lokomotiva BerounA 1733 Freiman Libor ŠO Stochov ½
2005/2006 3 Lokomotiva BerounA 1733 Marek Pavel SOU Příbram A 1346 1
2005/2006 2 Lokomotiva BerounA 1733 Zach Tomáš Spartak Žebrák B 1654 1
2005/2006 11 TJ Lokomotiva Beroun B 1733 Kasl Tomáš Lokomotiva Zdice A 1856 ½
2005/2006 10 TJ Lokomotiva Beroun B 1733 Holá Eva TJ SOU Příbram B 1478 0
2005/2006 9 TJ Lokomotiva Beroun B 1733 Veselý Roman ŠK Liteň A 1651 ½
2005/2006 8 TJ Lokomotiva Beroun B 1733 Wasserbauer Radek ŠK Rakovník C 1397 ½
2005/2006 7 TJ Lokomotiva Beroun B 1733 Kvapil Petr ŠK Kovohutě Příbram A 1920 ½
2005/2006 6 TJ Lokomotiva Beroun B 1733 Hock Branislav ŠK Alva Pb Příbram D 1554 0
2005/2006 5 TJ Lokomotiva Beroun B 1733 Rosenbaumová Eva Lokomotiva Zdice B 1250 1
2005/2006 4 TJ Lokomotiva Beroun B 1733 Budil Stanislav ŠK Hostomice A 1443 1
2005/2006 3 TJ Lokomotiva Beroun B 1733 Válek Martin ŠK Řevnice A 1653 1
2005/2006 2 TJ Lokomotiva Beroun B 1733 Zeisek Václav TJ Jince B 1555 1
2005/2006 1 TJ Lokomotiva Beroun B 1733 Vančát Ondřej ŠK Alva Pb Příbram E 1354 1
2004/2005 8 TJ Loko Beroun A 1733 Polan Jiří ŠK Rakovník B 1760 ½
2004/2005 5 TJ Loko Beroun A 1733 Bulva Stanislav E.E.Kralupy n.V. A 1908 1
2004/2005 3 TJ Loko Beroun A 1733 Abraham Karel ŠK Kladno B 1908 0
2004/2005 11 Loko Beroun B 1733 Stolz Lubor Spartak Žebrák B 1943 0
2004/2005 10 Loko Beroun B 1733 Veselý Roman ŠK Liteň 1612 ½
2004/2005 9 Loko Beroun B 1733 Třešňák Lukáš Loko Zdice 1534 1
2004/2005 8 Loko Beroun B 1733 Kováč Martin TJ Jince B 1722 0
2004/2005 7 Loko Beroun B 1733 Placheta Rostislav ŠK OB Hostomice 1871 0
2004/2005 6 Loko Beroun B 1733 Noha Petr Alva Příbram D 1737 1
2004/2005 4 Loko Beroun B 1733 Kafura Juraj Kovohutě Příbram 1750 ½
2004/2005 3 Loko Beroun B 1733 Holá Eva SOU Dubno B 1520 1
2004/2005 2 Loko Beroun B 1733 Maršálek Aleš TJ Jince C 1556 ½
2004/2005 1 Loko Beroun B 1733 Stluka František Alva Příbram E 2121 0