Hráč Beneš Matěj

Beneš Matěj

User Pic
Jméno: Beneš Matěj
Oddíl: Šachový klub Velvary
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1639
Elo mezinárodní: 1541
ID: 42692
FIDE ID: 23703563
Rok narození: 2003
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 6 Sokol Buštěhrad B 1469 1544 Polanský Adam Luboš ŠK Spartak Ústí n.L. A 1959 2030 ½
2019/2020 5 Sokol Buštěhrad B 1469 1544 Lev Lukáš ŠK Spartak Ústí n.L. B 1575 1575 0
2019/2020 9 ŠK Velvary "A" 1552 1576 Hataš Radim CAISSA Roztoky "B" 1658 1683 1
2019/2020 8 ŠK Velvary "A" 1552 1576 Rezek Jaroslav ŠO TP Nova Kladno "A" 0 1690 1
2019/2020 7 ŠK Velvary "A" 1552 1576 Buk Pavel Sokol Buštěhrad "B" 1685 1642 1
2019/2020 6 ŠK Velvary "A" 1537 1576 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1759 1758 0
2019/2020 4 ŠK Velvary "A" 1469 1544 Šlégr Josef Český Lev Kolešovice "C" 1636 1627 ½
2019/2020 3 ŠK Velvary "A" 1438 1544 Holáň Miloš TJ Kralupy "C" 0 1483 1
2019/2020 1 ŠK Velvary "A" 1438 1544 Minařík Petr ŠK Kladno "B" 1773 1740 ½
2019/2020 9 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1552 1576 Hinz František Český Lev Kolešovice B 1871 1863 0
2019/2020 8 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1552 1576 Křížek Jaroslav Sokol Buštěhrad A 1867 1691 0
2019/2020 6 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1537 1576 Valtera Jiří TJ Kralupy nad Vltavou B 1873 1774 ½
2019/2020 5 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1469 1544 Kabát Josef TJ Neratovice D 1721 1750 1
2019/2020 4 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1438 1544 Šavrda Jan Caissa Roztoky A 1735 1769 1
2019/2020 3 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1438 1544 Rujder Tibor ŠK Zdice A 1828 1843 1
2019/2020 2 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1438 1544 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1760 1785 0
2019/2020 1 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1438 1544 Železník Václav TJ AERO Odolena Voda A 0 1341 0
2018/2019 8 Sokol Buštěhrad 1412 1531 Pastierik Šimon ŠK Karlovy Vary 0 1142 1
2018/2019 7 Sokol Buštěhrad 1412 1531 Patkoló Michal ŠK DDM Postoloprty 1218 1217 1
2018/2019 6 Sokol Buštěhrad 1436 1557 Macháček Oldřich ŠK Libštát 1567 1493 0
2018/2019 5 Sokol Buštěhrad 1436 1557 Mašek Daniel ŠK Slavoj Litoměřice 1598 1526 0
2018/2019 9 SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1422 1531 Kretschmer Jaroslav Caissa Roztoky A 1768 1765 ½
2018/2019 9 ŠK Velvary 1438 1531 Varadi Ondřej Sokol Buštěhrad A 1570 1607 0
2018/2019 8 ŠK Velvary 1422 1531 Tyban Vladislav ŠK Liběhrad B 1701 1649 1
2018/2019 7 ŠK Velvary 1422 1531 Kantořík Radovan Český lev Kolešovice C 0 0 1
2018/2019 5 ŠK Velvary 1412 1531 Barčák Jaroslav TJ Kralupy nad Vltavou C 1444 1581 1
2018/2019 4 ŠK Velvary 1436 1557 Šefčíková Martina Sokol Buštěhrad B 0 1272 1
2018/2019 3 ŠK Velvary 1436 1557 Zelenka Pavel ŠK Kladno B 1572 1606 0
2018/2019 2 ŠK Velvary 1436 1557 Hájek Jiří TJ Hostivice B 0 1707 0
2018/2019 1 ŠK Velvary 1436 1557 Smirskyj Oleg ŠO TP NOVA Kladno A 0 1776 0
2017/2018 10 Sokol Buštěhrad B 1407 1471 Hrbek Tomáš ŠK Praha Smíchov 1665 1712 0
2017/2018 9 Sokol Buštěhrad B 1407 1471 Pavelka Hubert Jan Spartak Ústí n.L. A 1787 1792 1
2017/2018 8 Sokol Buštěhrad B 1400 1471 Dolenský Štěpán ŠK Libštát 1495 1560 1
2017/2018 7 Sokol Buštěhrad B 1400 1471 Podzimek Adam TJ Bižuterie Jablonec 1428 1608 0
2017/2018 6 Sokol Buštěhrad B 1407 1471 Růžička Filip ŠK Karlovy Vary B 1629 1544 1
2017/2018 5 Sokol Buštěhrad B 1407 1471 Randák Richard ŠK Chodov 1478 1500 0
2017/2018 4 Sokol Buštěhrad B 1387 1469 Soukup Jiří Sokol Buštěhrad A 1671 1715 0
2017/2018 3 Sokol Buštěhrad B 1387 1469 Peroutka Šimon Spartak Ústí n.L. B 1683 1682 ½
2017/2018 2 Sokol Buštěhrad B 1387 1469 Šťastný Jakub ŠK Teplice 1702 1725 0
2017/2018 1 Sokol Buštěhrad B 1387 1469 Paulus Václav 1.Novoborský ŠK 1919 1885 0
2017/2018 9 ŠK Velvary A 1407 1471 Macas Vladimír ŠO TP NOVA Kladno A 1968 1725 ½
2017/2018 8 ŠK Velvary A 1407 1471 Lev Pavel ŠK Rakovník A 0 1572 1
2017/2018 7 ŠK Velvary A 1407 1471 Kantořík Pavel Český Lev Kolešovice C 0 1585 1
2017/2018 6 ŠK Velvary A 1400 1471 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad B 0 1427 1
2017/2018 5 ŠK Velvary A 1400 1471 Buk Pavel Sokol Buštěhrad A 1662 1661 0
2017/2018 4 ŠK Velvary A 1407 1471 Hrdlička Jan ŠK Zlonice A 1365 1376 1
2017/2018 3 ŠK Velvary A 1407 1471 Jilemnický Jaromír ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 0 1440 1
2017/2018 2 ŠK Velvary A 1407 1471 Zelenka Pavel ŠK Kladno B 1551 1601 ½
2017/2018 1 ŠK Velvary A 1387 1469 Spousta Jaromír TJ Hostivice B 1
2015/2016 11 ŠK Velvary A 1318 Hlaváček Bedřich Caissa Úholičky C 1506 1
2015/2016 7 ŠK Velvary A 1318 Červíček Bohumil TJ Hostivice B 1462 0
2015/2016 6 ŠK Velvary A 1318 Pospíšil Petr ŠO TP NOVA Kladno A 1645 0
2015/2016 5 ŠK Velvary A 1318 Havlík Josef ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1655 1662 0
2015/2016 4 ŠK Velvary A 1318 Abraham Karel ŠK Merkur Kladno B 1810 1736 ½
2015/2016 3 ŠK Velvary A 1318 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad D 1504 1625 0
2015/2016 1 ŠK Velvary A 1318 Klosse Vladimír TJ Český lev Kolešovice B 1614 ½
2015/2016 10 ŠK Velvary B 1318 Tůma Robert ŠO STOCHOV 1576 1
2015/2016 9 ŠK Velvary B 1318 Stará Tryhubová Pavla Cayman Pharma Neratovice F 1306 1
2015/2016 8 ŠK Velvary B 1318 Jilemnický Jaromír ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1461 1
2015/2016 7 ŠK Velvary B 1318 Svatoň Filip TJ Český Lev Kolešovice C 1000 1
2015/2016 6 ŠK Velvary B 1318 Svoboda Tomáš T J. AERO Odolena Voda "B" 1358 1
2015/2016 5 ŠK Velvary B 1318 Sladká Hana ŠK Zlonice 1638 0
2015/2016 4 ŠK Velvary B 1318 Kupka Marek ŠO TP Nova Kladno "B" 1565 1
2015/2016 3 ŠK Velvary B 1318 Hoch Václav Cayman Pharma Neratovice G 1633 0
2015/2016 2 ŠK Velvary B 1318 Kohout Josef ŠK Rakovník B 1992 1970 0
2015/2016 1 ŠK Velvary B 1318 Tůma Michal TJ Kralupy nad Vltavou D 1097 1
2014/2015 11 ŠK Velvary B 1000 Skýpala Ondřej TJ AERO Odolena Voda B 1578 1578 0
2014/2015 9 ŠK Velvary B 1000 Lang David Sokol Buštěhrad D 1280 ½
2014/2015 8 ŠK Velvary B 1000 Hlaváček Bedřich Caissa Úholičky D 1519 ½
2014/2015 7 ŠK Velvary B 1000 Urban Milan ŠO TP NOVA Kladno B 1288 1
2014/2015 6 ŠK Velvary B 1000 Přibylová Sofie TJ Sokol Lány 1775 1847 0
2014/2015 5 ŠK Velvary B 1000 Kabát Jiří ŠO Stochov 1749 0
2014/2015 4 ŠK Velvary B 1000 Bartoš Pavel ŠK Liběhrad Libčice B 1612 1612 0
2014/2015 2 ŠK Velvary B 1000 Buk Pavel Sokol Buštěhrad C 1732 1713 0
2014/2015 1 ŠK Velvary B 1000 Veselý Libor ŠK Kralupy D 1306 1444 0
2014/2015 10 ŠK Velvary A 1000 Holáň Miloš ŠK Kralupy C 1419 1