Hráč Růžička Zdeněk

Růžička Zdeněk

User Pic
Jméno: Růžička Zdeněk
Oddíl: Šachový klub Loko Praha z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2163
Elo mezinárodní: 2157
ID: 657
FIDE ID: 309850
Rok narození: 1946
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK Loko Praha A 2157 2163 Táborský Rostislav ŠK Viktoria Žižkov A 2144 2205 0
2018/2019 8 ŠK Loko Praha A 2157 2163 Valíčková Martina DDM Praha 6 A 1928 1989 0
2018/2019 6 ŠK Loko Praha A 2157 2163 Jirsa Lukáš TJ Bohemians Praha B 1975 1983 ½
2018/2019 2 ŠK Loko Praha A 2157 2163 Hála Martin TJ Pankrác C 2091 2086 ½
2017/2018 10 ŠK Loko Praha A 2157 2163 Hacaperka Michal DDM Praha 6 A 1865 1860 1
2016/2017 11 ŠK Loko Praha A 2172 2176 GROP B 1
2016/2017 10 ŠK Loko Praha A 2172 2176 Fiala Jan ŠO Praga Praha A 1906 1933 1
2016/2017 9 ŠK Loko Praha A 2172 2176 Slovák Pavel DDM Praha 6 A 2069 2072 1
2016/2017 5 ŠK Loko Praha A 2172 2176 Šárek Pavel Sokol Kobylisy C 1937 1
2015/2016 9 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2172 2176 Havelka Jan ŠK Řevnice 2167 2117 0
2015/2016 6 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2172 2176 Wasserbauer Radek Šachový klub Zdice 2101 2097 1
2015/2016 11 ŠK Loko Praha A 2177 2176 Kopička Karel TJ Bohemians Praha B 2105 2101 ½
2015/2016 9 ŠK Loko Praha A 2177 2176 Zvariková Alexandra Sokol Praha-Kobylisy B 2035 1
2015/2016 8 ŠK Loko Praha A 2177 2176 Kostelecký Daniel Sokol Praha-Kobylisy C 1804 1871 1
2015/2016 4 ŠK Loko Praha A 2177 2176 Rývová Anna TJ Praga Praha A 1945 1909 1
2014/2015 11 SK Loko Praha A 2178 2178 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2075 2072 ½
2014/2015 9 SK Loko Praha A 2178 2178 Ťoupal Josef TJ Praga Praha A 1800 1892 1
2013/2014 4 SK Loko Praha A 2191 2191 Zvára Petr Bohemians Praha D 2403 2420 0
2013/2014 2 SK Loko Praha A 2191 2191 Burdík Lubomír ŠK Viktoria Žižkov A 2157 2161 0
2013/2014 1 SK Loko Praha A 2191 2191 Sharashenidze Akaki ŠK PORG A 2346 2346 0
2011/2012 7 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2187 2188 Wasserbauer Radek Šachový klub Rakovník 2144 2181 0
2011/2012 6 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2187 2188 Doležal Karel TJ Bohemia Poděbrady 2048 2070 1
2011/2012 5 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2187 2188 Štursa Jan Caissa Úholičky 2123 2122 0
2011/2012 4 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2187 2188 Munk Petr JOLY Lysá nad Labem C 2190 2188 ½
2011/2012 3 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2187 2188 Lochman Václav Sokol Mladá Boleslav B 2036 2023 ½
2011/2012 2 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2187 2188 Hora Milan TJ Sokol Nymburk 2103 2109 1
2010/2011 11 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2142 Baláček Tadeáš Sokol Kolín B 2110 ½
2010/2011 10 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2142 Šmíd Miroslav JOLY Lysá nad Labem C 2199 ½
2010/2011 9 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2142 Pospíšil Evžen Klub šachistů Říčany 1925 B 2183 ½
2010/2011 8 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2142 Drábek Vojtěch Sokol Mladá Boleslav 2142 1
2010/2011 7 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2142 Stluka Petr SK Pyrit Příbram 2217 1
2010/2011 6 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2142 Fialka Miroslav JAWA Brodce 2126 1
2010/2011 5 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2142 Plíva Vojtěch Šachový klub Rakovník 2024 1
2010/2011 4 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2142 Vesecký Martin TJ Bohemia Poděbrady 2110 ½
2010/2011 3 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2142 Šindler Michal Klub šachistů Říčany 1925 A 2196 0
2010/2011 2 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2142 Purnoch Josef ŠK Kralupy nad Vltavou 2127 0
2010/2011 1 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2142 Novák Jindřich Caissa Úholičky 2185 1
2008/2009 10 Kostelec n.Č.lesy 2114 Hora Milan Sokol Nymburk 2158 ½
2008/2009 8 Kostelec n.Č.lesy 2114 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2109 0
2008/2009 7 Kostelec n.Č.lesy 2114 Picek Miroslav Sokol na Mělníce 1964 1
2008/2009 6 Kostelec n.Č.lesy 2114 Březina Jindřich Sokol Sendražice 1955 1
2008/2009 5 Kostelec n.Č.lesy 2114 Postupa Pavel JOLY Lysá n.L. C 2088 1
2008/2009 4 Kostelec n.Č.lesy 2114 Petuchov Sergej Kutná Hora 2176 1
2008/2009 3 Kostelec n.Č.lesy 2114 Kaplan Daniel Bohemia Poděbrady 2131 0
2008/2009 2 Kostelec n.Č.lesy 2114 Kryšpín Libor AŠ Mladá Boleslav 2097 1
2008/2009 1 Kostelec n.Č.lesy 2114 Mudra Pavel Sokol Bakov n.J. 2155 0
2007/2008 11 Kostelec nad Č.lesy 2100 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 2082 1
2007/2008 10 Kostelec nad Č.lesy 2100 Neckář Lubomír Joly Lysá n.L. C 2325 0
2007/2008 8 Kostelec nad Č.lesy 2100 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2113 0
2007/2008 6 Kostelec nad Č.lesy 2100 Horníček Jiří Sokol Nymburk 2122 ½
2007/2008 5 Kostelec nad Č.lesy 2100 Valenta Zdeněk Joly Lysá n.L. D 2096 1
2007/2008 1 Kostelec nad Č.lesy 2100 Netušil Jaroslav Neratovice B 2090 1
2005/2006 11 Kostelec A 2145 Eisner Michal Kutná Hora 2002 ½
2005/2006 10 Kostelec A 2145 Novák Václav Poděbrady 2080 1
2005/2006 8 Kostelec A 2145 Malý Filip Říčany C 2031 1
2005/2006 6 Kostelec A 2172 2176 Klein Milan SE Ml.Boleslav C 1886 1855 1
2005/2006 5 Kostelec A 2145 Kaplan Tomáš Kolín B 2058 ½
2005/2006 4 Kostelec A 2145 Pištík Petr Nymburk 2176 1
2005/2006 3 Kostelec A 2145 Vojta Tomáš Vlašim 2301 0
2005/2006 2 Kostelec A 2145 Fialka Miroslav Brodce 2128 0
2004/2005 10 Kostelec n/ČL A 2128 Beneš Petr Sokol Kolín C 2115 ½
2004/2005 9 Kostelec n/ČL A 2128 Šťastný Jan TRW A. Vlašim A 2258 0
2004/2005 8 Kostelec n/ČL A 2128 Koudelka Ivan Sokol Český Brod A 1980 ½
2004/2005 7 Kostelec n/ČL A 2128 Vrkota Miloš Sokol Sendražice A 2009 1
2004/2005 6 Kostelec n/ČL A 2128 Buřil Petr Biomedica Říčany B 1984 1
2004/2005 5 Kostelec n/ČL A 2128 Fialka Miroslav Jawa Brodce A 2106 1
2004/2005 1 Kostelec n/ČL A 2128 Michálek František Sokol Pečky A 2115 0
2003/2004 11 Kostelec n/ČL A 2157 Dlouhý Ondřej Sokol Nymburk A 2108 1
2003/2004 6 Kostelec n/ČL A 2157 Postupa Pavel Joly Lysá n/L B 2008 0
2003/2004 4 Kostelec n/ČL A 2157 Koudelka Ivan Sokol Český Brod A 1967 1
2003/2004 2 Kostelec n/ČL A 2157 Kořenová Martina Biomedica Říčany B 2160 ½
2003/2004 1 Kostelec n/ČL A 2157 Feierfeil Jiří Sokol Benešov B 1908 1