Hráč Parák Dominik

Parák Dominik

User Pic
Jméno: Parák Dominik
Oddíl: Zbrojovka Vsetín
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2080
Elo mezinárodní: 2091
ID: 5383
FIDE ID: 318094
Rok narození: 1979
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Kuřim 2088 2083 Mlénský Dalibor SK Podlužan Prušánky B 2107 2079 ½
2018/2019 10 ŠK Kuřim 2081 2083 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2099 2099 ½
2018/2019 9 ŠK Kuřim 2081 2083 Hladík Josef VSK Universita Brno 2056 2058 1
2018/2019 8 ŠK Kuřim 2108 2083 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov 1936 1954 0
2018/2019 7 ŠK Kuřim 2108 2083 Dirgas Josef ŠK Agrotec Hustopeče 2091 2080 0
2018/2019 6 ŠK Kuřim 2095 2083 Uřičář Zdeněk ŠK Veselí nad Moravou B 1920 1942 ½
2018/2019 5 ŠK Kuřim 2095 2083 Hubený Pavel Slavia Boskovice 1828 1832 1
2018/2019 4 ŠK Kuřim 2090 2080 Švehla Karel Spartak Adamov 2122 2116 0
2018/2019 2 ŠK Kuřim 2084 2080 Šefčík Marek ŠK Hodonín 2027 0 1
2018/2019 1 ŠK Kuřim 2090 2080 Fencl Václav ŠK Duras BVK Královo Pole B 1854 2033 0
2018/2019 11 Zbrojovka Vsetín 2081 2083 Fuksík Jakub A64 PROCLIENT Grygov 2150 2171 ½
2018/2019 10 Zbrojovka Vsetín 2081 2083 Chytil Petr ŠK Velké Losiny 1958 1954 ½
2018/2019 9 Zbrojovka Vsetín 2108 2083 Kapusta Petr TJ Vlčnov 2184 2177 0
2018/2019 8 Zbrojovka Vsetín 2108 2083 Knotek Josef ŠO Kunovice 1938 1946 1
2018/2019 7 Zbrojovka Vsetín 2095 2083 Hronek Martin ŠK Zlín 1899 1907 1
2018/2019 6 Zbrojovka Vsetín 2095 2083 Brázdil Roman Slavia Kroměříž B 2057 2050 1
2018/2019 5 Zbrojovka Vsetín 2090 2080 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou 1951 1921 1
2018/2019 4 Zbrojovka Vsetín 2090 2080 Balšínek Pavel SK Podlužan Prušánky z.s. 2026 2011 1
2018/2019 3 Zbrojovka Vsetín 2084 2080 Zbořil Tomáš SK Prostějov 2104 2107 ½
2018/2019 2 Zbrojovka Vsetín 2084 2080 Vránová Zdeňka ŠK Staré Město B 1972 1970 ½
2018/2019 1 Zbrojovka Vsetín 2090 2080 Fojtík Tomáš ŠK GARDE Lipovec 2076 2082 1
2017/2018 11 SK GPOA Znojmo 2081 2050 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov 1990 1967 1
2017/2018 10 SK GPOA Znojmo 2070 2050 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno B 1839 1887 1
2017/2018 9 SK GPOA Znojmo 2070 2050 Komprda Petr ŠK Garde Lipovec B 1957 1980 1
2017/2018 8 SK GPOA Znojmo 2071 2050 Tůma Miroslav ŠK Duras BVK Královo Pole B 1899 1909 1
2017/2018 7 SK GPOA Znojmo 2071 2050 Masák Pavel Spartak Adamov 2052 2063 0
2017/2018 6 SK GPOA Znojmo 2053 2050 Bílek Petr ŠK Veselí nad Moravou 2037 2057 1
2017/2018 5 SK GPOA Znojmo 2053 2050 Moulis Mojmír Orel Ořechov 2044 2048 1
2017/2018 4 SK GPOA Znojmo 2070 2050 Hájek Oskar ŠK Podlužan Prušánky B 2150 2145 0
2017/2018 2 SK GPOA Znojmo 2070 2050 Kladňák Martin ŠK Hodonín 1924 2003 0
2017/2018 1 SK GPOA Znojmo 2075 2081 Přibyl René ŠK Bystrc Oilers 1993 1996 ½
2017/2018 11 Zbrojovka Vsetín 2081 2050 Dirgas Josef ŠK Agrotec Hustopeče 2067 2045 1
2017/2018 10 Zbrojovka Vsetín 2070 2050 Kopřiva Oldřich ŠK GARDE Lipovec 2061 2081 ½
2017/2018 8 Zbrojovka Vsetín 2071 2050 Skácelík Petr Moravská Slavia Brno B 2219 2207 ½
2017/2018 7 Zbrojovka Vsetín 2053 2050 Kičmer Petr TJ Vlčnov 2186 2177 0
2017/2018 6 Zbrojovka Vsetín 2053 2050 Vrána František ŠK Staré Město B 2256 2237 ½
2017/2018 5 Zbrojovka Vsetín 2070 2050 Křena Bohuslav ŠK Kuřim 1942 1975 ½
2017/2018 4 Zbrojovka Vsetín 2070 2050 Malčánek Jan ŠK Zlín 2131 2121 0
2017/2018 3 Zbrojovka Vsetín 2070 2050 Hošek Martin Jezdci Jundrov 2144 2118 ½
2017/2018 2 Zbrojovka Vsetín 2070 2050 Jelínek Ota VSK Universita Brno 2184 2176 1
2017/2018 1 Zbrojovka Vsetín 2075 2081 Hájek Oskar SK Podlužan Prušánky 2133 2141 ½
2016/2017 11 Zbrojovka Vset�n 2106 2088 Jireš Jiří MKS Vy�kov 1955 2006 0
2016/2017 10 Zbrojovka Vset�n 2106 2088 Majer Jiří �K Ku�im 2096 2031 ½
2016/2017 9 Zbrojovka Vset�n 2106 2088 Sekanina Jiří �K GARDE Lipovec 2100 2084 1
2016/2017 8 Zbrojovka Vset�n 2106 2088 Mayer Josef SK Podlu�an Pru��nky 2095 2029 1
2016/2017 7 Zbrojovka Vset�n 2106 2088 Mičulka Petr �K Lokomotiva Brno B 2014 2028 0
2016/2017 6 Zbrojovka Vset�n 2106 2088 Kapusta Petr Slavia Krom��� B 2156 2072 0
2016/2017 5 Zbrojovka Vset�n 2106 2088 Mlýnek Petr �K Duras BVK B 2125 2159 1
2016/2017 3 Zbrojovka Vset�n 2106 2088 Hošek Martin Jezdci Jundrov 2070 2093 ½
2016/2017 2 Zbrojovka Vset�n 2106 2088 Kredl Karel Spartak Adamov 2102 2083 ½
2016/2017 1 Zbrojovka Vset�n 2106 2088 Malčánek Jan �achy Ho���lkov� 2109 2097 ½
2015/2016 11 Zbrojovka Vsetín 2106 2088 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2115 2132 0
2015/2016 10 Zbrojovka Vsetín 2106 2088 Šplíchal Stanislav Labortech Ostrava "B" 2168 2169 0
2015/2016 9 Zbrojovka Vsetín 2106 2088 Bačák Martin Sokol Postoupky 2085 2078 1
2015/2016 8 Zbrojovka Vsetín 2106 2088 Stachoň Martin Slavia Kroměříž "B" 2187 2201 ½
2015/2016 7 Zbrojovka Vsetín 2106 2088 Chlevišťan Jakub ŠK Slavoj Poruba "B" 2158 2158 0
2015/2016 6 Zbrojovka Vsetín 2106 2088 Karlík Ondřej Sokol Hošťálková 2199 2186 ½
2015/2016 5 Zbrojovka Vsetín 2106 2088 Mitura Karel Slavoj Český Těšín 2117 2147 1
2015/2016 4 Zbrojovka Vsetín 2106 2088 Vrána František ŠK Staré Město "B" 2207 2185 0
2015/2016 3 Zbrojovka Vsetín 2106 2088 Čempel Jaroslav Baník Havířov 2182 2140 ½
2015/2016 2 Zbrojovka Vsetín 2106 2088 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2188 2140 0
2015/2016 1 Zbrojovka Vsetín 2106 2088 Tymrakiewicz Rafal TŽ Třinec "B" 2360 0
2015/2016 11 SK GPOA Znojmo 2106 2088 Jelínek Ota VSK Universita Brno 2215 2192 0
2015/2016 10 SK GPOA Znojmo 2106 2088 Hošek Martin ŠK Vinohrady Brno 2070 2093 0
2015/2016 9 SK GPOA Znojmo 2106 2088 Symerský Petr ŠK Veselí nad Moravou 2136 2115 ½
2015/2016 8 SK GPOA Znojmo 2106 2088 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2205 2213 0
2015/2016 6 SK GPOA Znojmo 2106 2088 Hejný Jaroslav MKS Vyškov 2118 2099 1
2015/2016 5 SK GPOA Znojmo 2106 2088 Gajdoš Daniel ŠK Bystrc Oilers 1929 1968 ½
2015/2016 3 SK GPOA Znojmo 2106 2088 Marko Daniel ŠK Lokomotiva Brno D 1833 1830 1
2015/2016 2 SK GPOA Znojmo 2106 2088 Handl Martin TJ Spartak Adamov 2090 2107 ½
2015/2016 1 SK GPOA Znojmo 2106 2088 Továrek Antonín Jezdci Jundrov B 1959 1981 1
2014/2015 11 ŠK Kuřim 2076 2046 Kábela Milan ŠK Tetčice 1857 1
2014/2015 10 ŠK Kuřim 2076 2046 Zerdaloglu Vasilis VSK Universita Brno 1855 1
2014/2015 9 ŠK Kuřim 2076 2046 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2053 2054 1
2014/2015 8 ŠK Kuřim 2076 2046 Kubíček Jiří ŠK Bystrc Oilers 1859 1918 1
2014/2015 7 ŠK Kuřim 2076 2046 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno C 2105 2111 0
2014/2015 6 ŠK Kuřim 2076 2046 Bílek Petr ŠK Veselí nad Moravou 2043 2066 0
2014/2015 5 ŠK Kuřim 2076 2046 Staněk Stanislav Jezdci Jundrov 1938 1948 1
2014/2015 4 ŠK Kuřim 2076 2046 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec B 1904 1888 1
2014/2015 3 ŠK Kuřim 2076 2046 Páral Adam ŠK Duras BVK Brno C 1930 1977 1
2014/2015 2 ŠK Kuřim 2076 2046 Kejík František MKS Vyškov 2052 2033 0
2014/2015 1 ŠK Kuřim 2076 2046 Havel Vojtěch SK GPOA Znojmo 1945 1918 ½
2014/2015 11 Zbrojovka Vsetín 2076 2046 Mrva Marek TJ Ostrava "A" 2185 2186 ½
2014/2015 10 Zbrojovka Vsetín 2076 2046 Orzechowski Jacek Labortech Ostrava "B" 2250 ½
2014/2015 9 Zbrojovka Vsetín 2076 2046 Frolík Martin TŽ Třinec "B" 2223 2223 1
2014/2015 8 Zbrojovka Vsetín 2076 2046 Beil Zdeněk Tatran Litovel "B" 2195 2172 0
2014/2015 7 Zbrojovka Vsetín 2076 2046 Surman Martin ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2209 0
2014/2015 6 Zbrojovka Vsetín 2076 2046 Kalivoda Jiří Sokol Dobrá 2176 2174 1
2014/2015 5 Zbrojovka Vsetín 2076 2046 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "B" 2237 2248 ½
2014/2015 4 Zbrojovka Vsetín 2076 2046 Navrátil Jiří Agentura 64 Grygov "B" 2074 2017 1
2014/2015 2 Zbrojovka Vsetín 2076 2046 Zabystrzan Pavel TJ Slovan Havířov 2248 2240 0
2014/2015 1 Zbrojovka Vsetín 2076 2046 Židek Václav ŠK Slavoj Poruba "B" 2206 2197 0
2013/2014 10 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2060 2065 Fiala Václav SK Boršice A 2182 2194 1
2013/2014 9 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2060 2065 Balážec Ludovít ŠK Zlín C 1954 1961 ½
2013/2014 8 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2060 2065 Studený Radovan ŠK Staré Město C 2100 2105 1
2013/2014 6 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2060 2065 Svítek Jiří ŠK Zlínterm Zlín A 2139 2153 ½
2013/2014 5 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2060 2065 Malčánek Jan CHESSMONT Rožnov p.R. A 2033 2062 ½
2013/2014 2 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2060 2065 Brázdil Roman Slavia Kroměříž C 2103 2109 0
2013/2014 1 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2060 2065 Konvička Martin TJ Gumárny Zubří 1992 2075 ½
2013/2014 11 ŠK Kuřim 2060 2065 Kapusta Petr ŠK Staré Město B 2139 2129 1
2013/2014 10 ŠK Kuřim 2060 2065 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky 2045 2072 ½
2013/2014 9 ŠK Kuřim 2060 2065 Meduna Eduard ŠK HPM TEC Hustopeče 2083 2080 0
2013/2014 8 ŠK Kuřim 2060 2065 Macura Emil TJ FS Napajedla 2002 1986 0
2013/2014 7 ŠK Kuřim 2060 2065 Vávra Michal Moravská Slavia Brno 1975 1956 1
2013/2014 6 ŠK Kuřim 2060 2065 Šudřich Radek Slavia Kroměříž B 2063 2059 0
2013/2014 5 ŠK Kuřim 2060 2065 Fojtík Tomáš ŠK GARDE Lipovec 2052 2058 1
2013/2014 4 ŠK Kuřim 2060 2065 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK Královo Pole B 2214 2211 1
2013/2014 3 ŠK Kuřim 2060 2065 Lasák Radek Sportovní Klub Prostějov 2067 2098 ½
2013/2014 2 ŠK Kuřim 2060 2065 Palášek Jan Sokol Postoupky 1841 1997 ½
2013/2014 1 ŠK Kuřim 2060 2065 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno B 2231 2239 0
2012/2013 11 SPgŠ + G Znojmo A 2090 2071 Továrek Antonín Šachový klub Lokomotiva Brno F 1734 1
2012/2013 10 SPgŠ + G Znojmo A 2090 2071 Diviš Libor ŠK Tetčice B 1917 1951 1
2012/2013 8 SPgŠ + G Znojmo A 2090 2071 Moulis Rudolf ŠK Duras BVK Královo Pole D 1908 1
2012/2013 7 SPgŠ + G Znojmo A 2090 2071 Hruška Vladimír Sokol Střelice A 1950 1932 1
2012/2013 6 SPgŠ + G Znojmo A 2090 2071 Kolařík Jan ŠK Kuřim C 1743 1
2012/2013 5 SPgŠ + G Znojmo A 2090 2071 Zeman Arnošt Šachový klub Lokomotiva Brno E 1984 1969 ½
2012/2013 3 SPgŠ + G Znojmo A 2090 2071 Kolek Josef TJ Slovan Ivančice 1896 1896 1
2012/2013 2 SPgŠ + G Znojmo A 2090 2071 Šebek Jan VSK Univerzita Brno 1846 1
2012/2013 11 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2090 2071 Viták Pavel CHESSMONT Rožnov p.R. A 2191 2183 0
2012/2013 10 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2090 2071 Zpěváková Jana ŠK Staré Město E 1905 1967 1
2012/2013 9 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2090 2071 Staufčík Michal ŠK Staré Město D 2058 2046 ½
2012/2013 7 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2090 2071 Fiala Václav SK Boršice A 2188 2193 0
2012/2013 6 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2090 2071 Konvička Martin TJ Gumárny Zubří 1987 2100 1
2012/2013 5 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2090 2071 Bačák Martin Slavia Kroměříž C 2103 2087 0
2012/2013 4 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2090 2071 Zvardoň Petr TJ Sokol Francova Lhota A 2024 2032 ½
2012/2013 2 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2090 2071 Slovák Pavel ŠK Zlín C 2044 2036 ½
2012/2013 1 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2090 2071 Karlík Ondřej TJ Sokol Hošťálková A 2111 2196 ½
2011/2012 11 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2160 2138 Studený Radovan ŠK Staré Město E 2090 2099 0
2011/2012 10 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2160 2138 Hodovský Jiří ŠK Zlín D 2103 2084 ½
2011/2012 9 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2160 2138 Zvardoň Petr TJ Sokol Francova Lhota A 1980 2025 ½
2011/2012 7 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2160 2138 Kunc Miroslav TJ FS Napajedla A 2094 2136 0
2011/2012 6 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2160 2138 Fusek Lukáš ŠK Staré Město D 1984 2028 ½
2011/2012 5 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2160 2138 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1926 2077 0
2011/2012 3 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2160 2138 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky A 2083 2096 0
2011/2012 2 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2160 2138 Volčík Luděk SK Boršice B 2034 2060 0
2011/2012 1 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2160 2138 Kubín Petr TJ Gumárny Zubří 2017 2018 1
2011/2012 11 SPgŠ+G Znojmo 2160 2138 Krystl Jaromír TJ Slovan Ivančice 1807 1
2011/2012 10 SPgŠ+G Znojmo 2160 2138 Starý Vladimír SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1885 1913 0
2011/2012 9 SPgŠ+G Znojmo 2160 2138 Pehal Luděk Sokol Střelice B 1792 1776 1
2011/2012 8 SPgŠ+G Znojmo 2160 2138 Peša Ladislav Sokol Střelice A 1970 1886 1
2011/2012 7 SPgŠ+G Znojmo 2160 2138 Petlák Josef TJ Znojmo B 1984 1975 1
2011/2012 6 SPgŠ+G Znojmo 2160 2138 Zemánek Jaroslav SK KME-DDM Kuřim C 1828 1
2011/2012 5 SPgŠ+G Znojmo 2160 2138 Vitula Jan Lokomotiva Brno F 1941 0
2011/2012 4 SPgŠ+G Znojmo 2160 2138 Přibyl René SK Tetčice 2040 2070 ½
2011/2012 3 SPgŠ+G Znojmo 2160 2138 Martišek Karel Lokomotiva Brno E 1900 1861 1
2011/2012 1 SPgŠ+G Znojmo 2160 2138 Wehrenberg Petr TJ ČECHIE Zastávka 1562 1
2010/2011 11 SPgŠ+G Znojmo 2138 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž 2241 ½
2010/2011 10 SPgŠ+G Znojmo 2138 Bačák Petr TJ Sokol Postoupky 2053 1
2010/2011 9 SPgŠ+G Znojmo 2138 Pukl Rostislav ŠK Staré Město C 1983 1
2010/2011 8 SPgŠ+G Znojmo 2138 Zicháček Libor ŠK Holešov 2019 ½
2010/2011 7 SPgŠ+G Znojmo 2138 Mlénský Dalibor ŠK HPM TEC Hustopeče 2156 0
2010/2011 6 SPgŠ+G Znojmo 2138 Klenner Richard TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 1
2010/2011 5 SPgŠ+G Znojmo 2138 Hodovský Jiří ŠK Zlín C 2044 ½
2010/2011 4 SPgŠ+G Znojmo 2138 Sýkora Jan SK Prostějov 2120 1
2010/2011 3 SPgŠ+G Znojmo 2138 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město B 2164 ½
2010/2011 2 SPgŠ+G Znojmo 2138 Volčík Luděk SK Boršice 2069 1
2010/2011 1 SPgŠ+G Znojmo 2138 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2087 ½
2010/2011 11 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2138 Hodovský Jiří ŠK Zlín D 2044 ½
2010/2011 10 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2138 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1857 1
2010/2011 9 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2138 Karlík Ondřej TJ Sokol Hošťálková A 2127 ½
2010/2011 8 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2138 Kunc Miroslav TJ FS Napajedla A 2154 ½
2010/2011 7 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2138 Staufčík Michal ŠK Staré Město D 2072 ½
2010/2011 6 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2138 Zvardoň Petr ŠO TJ Francova Lhota A 2044 ½
2010/2011 4 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2138 Fiala Václav SK Boršice B 2203 1
2010/2011 3 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2138 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město E 2013 ½
2010/2011 2 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2138 Viták Pavel CHESSMONT Rožnov p.R. A 2212 1
2010/2011 1 ŠK Zbrojovka Vsetín A 2138 Sojka Aleš ŠK Holešov B 2145 ½
2009/2010 11 Zbrojovka Vsetín 2179 Kičmer Petr Baník Havířov 2219 0
2009/2010 10 Zbrojovka Vsetín 2179 Strašil Pavel T.J. Sokol Šumperk 2146 0
2009/2010 8 Zbrojovka Vsetín 2179 Holeksa Zdeněk TJ Mořkov 2181 ½
2009/2010 7 Zbrojovka Vsetín 2179 Caletka Radomír TJ VOKD Poruba 2287 ½
2009/2010 6 Zbrojovka Vsetín 2179 Pecha Tomáš BŠŠ FM B 2241 1
2009/2010 5 Zbrojovka Vsetín 2179 Kriebel Tadeáš ŠK MSA Dolní Benešov A 2176 ½
2009/2010 4 Zbrojovka Vsetín 2179 Vaněk Ladislav Slavoj Bruntál 2165 0
2009/2010 3 Zbrojovka Vsetín 2179 Biolek Richard A64 PROCLIENT Grygov B 2385 0
2009/2010 2 Zbrojovka Vsetín 2179 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2138 ½
2009/2010 1 Zbrojovka Vsetín 2179 Cupek Martin TŽ Třinec C 2064 1
2009/2010 10 ŠKZ Vsetín B 2179 Vlachopulos Elefteris Karolinka 1820 ½
2009/2010 8 ŠKZ Vsetín B 2179 Jasný Stanislav Vidče 1898 ½
2009/2010 1 ŠKZ Vsetín B 2179 Růčka Petr Valašská Bystřice B 1981 1
2008/2009 11 Zbrojovka Vsetín 2162 Šindler Michal TJ VOKD Poruba 2175 0
2008/2009 10 Zbrojovka Vsetín 2162 Krajina Aleš ŠK Labortech Ostrava "B" 2236 0
2008/2009 9 Zbrojovka Vsetín 2162 Malinovský Petr Slavoj Bruntál 2062 ½
2008/2009 8 Zbrojovka Vsetín 2162 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2151 1
2008/2009 7 Zbrojovka Vsetín 2162 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2098 0
2008/2009 6 Zbrojovka Vsetín 2162 Kulišťák Milan Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2063 1
2008/2009 5 Zbrojovka Vsetín 2162 Kolář Stanislav TJ Mittal Ostrava "B" 2139 ½
2008/2009 3 Zbrojovka Vsetín 2162 Koutný Petr ŠK Zlín "C" 2077 1
2008/2009 2 Zbrojovka Vsetín 2162 Bulava Petr Baník Havířov 2105 0
2008/2009 1 Zbrojovka Vsetín 2162 Dudys Jakub SK Slavia Orlová "B" 2098 ½
2007/2008 11 SPgŠ a G Znojmo 2087 Porč Pavel Orel Ořechov B 1595 1
2007/2008 10 SPgŠ a G Znojmo 2087 Sochna Dušan ŠK pod Věží Strážnice 2117 1
2007/2008 9 SPgŠ a G Znojmo 2087 Petlák Josef TJ Znojmo 1982 1
2007/2008 8 SPgŠ a G Znojmo 2087 Janota Jiří Moravská Slavia Brno 1957 ½
2007/2008 7 SPgŠ a G Znojmo 2087 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov 1880 1
2007/2008 6 SPgŠ a G Znojmo 2087 Fajstl František ŠK Garde Lipovec 2140 1
2007/2008 5 SPgŠ a G Znojmo 2087 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno D 2031 0
2007/2008 4 SPgŠ a G Znojmo 2087 Píštěk Jan ŠK Veselí nad Moravou 1929 ½
2007/2008 3 SPgŠ a G Znojmo 2087 Ševčík Leoš Sokol Rudice 1824 1
2007/2008 2 SPgŠ a G Znojmo 2087 Hyrš Martin ŠK DDM KME Kuřim 1923 ½
2007/2008 1 SPgŠ a G Znojmo 2087 Hampel David ŠK Tetčice 1828 1
2006/2007 10 ŠKZ Vsetín B 2148 Votava Petr Sokol Valašská Polanka 2085 ½
2006/2007 9 ŠKZ Vsetín B 2148 Káňa Zdeněk Sokol Podhradní Lhota 2150 ½
2006/2007 8 ŠKZ Vsetín B 2148 Krmela Aleš Sokol Hošťálková 2039 0
2006/2007 7 ŠKZ Vsetín B 2148 Hájek Čestmír Sokol Francova Lhota 2026 1
2006/2007 6 ŠKZ Vsetín B 2148 Jakubál Petr Spartak Valašské Klobouky 1846 ½
2006/2007 5 ŠKZ Vsetín B 2148 Konečný Zdeněk TJ Gumárny Zubří 1994 1
2006/2007 4 ŠKZ Vsetín B 2148 Knápek František Sokol Bystřička 1852 0
2006/2007 3 ŠKZ Vsetín B 2148 Novák Josef TJ Valašské Meziříčí 1881 0
2006/2007 2 ŠKZ Vsetín B 2148 Častulík Jiří ŠO Brumov-Bylnice 1794 1
2006/2007 1 ŠKZ Vsetín B 2148 Maňák Antonín TJ MEZ Vsetín 1882 0
2006/2007 11 ŠK Zbrojovka Vsetín 2148 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov 1789 1
2006/2007 10 ŠK Zbrojovka Vsetín 2148 Ambros Zdenek TJ Rožnov pod Radh. 1849 1
2006/2007 9 ŠK Zbrojovka Vsetín 2148 Vavřík Jiří ŠK Staré Město D 1939 1
2006/2007 8 ŠK Zbrojovka Vsetín 2148 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 2020 0
2006/2007 7 ŠK Zbrojovka Vsetín 2148 Vymětal Milan MKS Holešov B 1969 0
2006/2007 6 ŠK Zbrojovka Vsetín 2148 Bělunek Zdeněk TJ Sokol Hutisko-Solanec 1926 1
2006/2007 5 ŠK Zbrojovka Vsetín 2148 Staufčík Michal ŠK Staré Město C 2018 ½
2006/2007 4 ŠK Zbrojovka Vsetín 2148 Dvouletý Tomáš TJ Loko Uh. Ostroh 1794 1
2006/2007 3 ŠK Zbrojovka Vsetín 2148 Marek Jiří ŠK Staré Město E 1811 ½
2006/2007 2 ŠK Zbrojovka Vsetín 2148 Kozojed Vlastislav Fatra-Slavia Napajedla 2002 1
2006/2007 1 ŠK Zbrojovka Vsetín 2148 Svítek Jiří ŠK Zlin D 2073 ½
2005/2006 11 ŠKZ Vsetín 2145 Plšek Miroslav ŠK Staré Město B 2117 0
2005/2006 10 ŠKZ Vsetín 2145 Musil Vítězslav A64 MIPAP Grygov B 2029 ½
2005/2006 9 ŠKZ Vsetín 2145 Vláčil Vladimír SK Prostějov 2010 ½
2005/2006 8 ŠKZ Vsetín 2145 Neoral Antonín LOKO Zábřeh 2088 ½
2005/2006 7 ŠKZ Vsetín 2145 Slovák Pavel ŠK Zlín B 2084 1
2005/2006 6 ŠKZ Vsetín 2145 Hora Vratislav SK Boršice 2073 ½
2005/2006 5 ŠKZ Vsetín 2145 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž B 2001 0
2005/2006 4 ŠKZ Vsetín 2145 Zicháček Libor MKS Holešov 1948 1
2005/2006 3 ŠKZ Vsetín 2145 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2121 0
2005/2006 2 ŠKZ Vsetín 2145 Partyš Petr TJ Loko Uherský Ostroh 2023 1
2005/2006 1 ŠKZ Vsetín 2145 Vratislavský Ivo TJ Sokol Bzenec 1841 0
2005/2006 11 ŠKZ Vsetín B 2145 Raška Václav ŠO Brumov-Bylnice 1782 1
2005/2006 10 ŠKZ Vsetín B 2145 Michalčák Lubomír Sokol Bystřička 2022 1
2005/2006 9 ŠKZ Vsetín B 2145 Křek Pavel ORA SV Slavičín 1982 1
2005/2006 8 ŠKZ Vsetín B 2145 Doležal Karel Sokol Franc. Lhota 2021 1
2005/2006 7 ŠKZ Vsetín B 2145 Jasný Igor TJ Rožnov p.Radh. 1983 1
2005/2006 6 ŠKZ Vsetín B 2145 Konečný Zdeněk TJ Gumárny Zubří 2039 1
2005/2006 5 ŠKZ Vsetín B 2145 Tomčík Libor TJ Val. Meziříčí 1981 ½
2005/2006 4 ŠKZ Vsetín B 2145 Krčál Michal ŠK Zlín C 2121 0
2005/2006 3 ŠKZ Vsetín B 2145 Zicháček Libor MKS Holešov B 1948 1
2005/2006 2 ŠKZ Vsetín B 2145 Janál Vladimír ŠK Zlín D 2032 ½
2005/2006 1 ŠKZ Vsetín B 2145 Krčmář Milan Spartak V.Klobouky 2021 1
2004/2005 11 ŠK Zbrojovka Vsetín 2101 Pavlík Petr Tatran Litovel B 1903 1
2004/2005 10 ŠK Zbrojovka Vsetín 2101 Firych Miroslav Slavia Kroměříž B 2018 0
2004/2005 9 ŠK Zbrojovka Vsetín 2101 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 1974 1
2004/2005 8 ŠK Zbrojovka Vsetín 2101 Omelka Roman ŠK Staré Město B 2034 1
2004/2005 7 ŠK Zbrojovka Vsetín 2101 Plát Vojtěch ŠK Staré Město C 1787 ½
2004/2005 6 ŠK Zbrojovka Vsetín 2101 Kočí Ladislav TJ Unex ŠK Uničov 1989 1
2004/2005 5 ŠK Zbrojovka Vsetín 2101 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2074 0
2004/2005 4 ŠK Zbrojovka Vsetín 2101 Roubalík Jakub ŠK Trinom Zlín B 1869 ½
2004/2005 3 ŠK Zbrojovka Vsetín 2101 Krahula Pavel LOKO Zábřeh 1771 1
2004/2005 2 ŠK Zbrojovka Vsetín 2101 Frýbort Pavel SK Boršice 1848 1
2004/2005 1 ŠK Zbrojovka Vsetín 2101 Musil Vítězslav A64 Mipap Grygov B 2000 ½
2004/2005 11 ŠKZ Vsetín B 2101 Blaha Antonín TJ Sokol Vizovice 1771 1
2004/2005 10 ŠKZ Vsetín B 2101 Doležal Karel Sokol Franc. Lhota 2012 ½
2004/2005 9 ŠKZ Vsetín B 2101 Krčál Michal ŠK Trinom Zlín C 1983 0
2004/2005 8 ŠKZ Vsetín B 2101 Kulišťák Milan TJ Rožnov p.Radh. 1897 1
2004/2005 7 ŠKZ Vsetín B 2101 Foukal František ŠK Trinom Zlín D 1970 1
2004/2005 6 ŠKZ Vsetín B 2101 Častulík Jiří ŠO Brumov-Bylnice 1818 1
2004/2005 5 ŠKZ Vsetín B 2101 Řehák Lukáš S. ORA SV Slavičín 1837 1
2004/2005 4 ŠKZ Vsetín B 2101 Růčka Petr Sokol Hut.-Solanec 1972 1
2004/2005 3 ŠKZ Vsetín B 2101 Novák Josef TJ Val. Meziříčí 1873 ½
2004/2005 2 ŠKZ Vsetín B 2101 Škrobák Petr TJ Gumárny Zubří 1793 0
2004/2005 1 ŠKZ Vsetín B 2101 Burdík Miloslav TJ Sokol Bystřička 1853 1
2003/2004 10 ŠK Zbroj Vsetín 2106 Pelcl Zdeněk Loko Zábřeh 1667 1
2003/2004 8 ŠK Zbroj Vsetín 2106 Hora Vratislav SK Boršice 2056 ½
2003/2004 7 ŠK Zbroj Vsetín 2106 Blumenstein Rudolf SK Prostějov 1661 1
2003/2004 4 ŠK Zbroj Vsetín 2106 Kašík Jiří Slavia Kroměříž B 1975 1
2003/2004 2 ŠK Zbroj Vsetín 2106 Vicenec Roman ŠK Šumperk 1951 1