Hráč Dumková Daniela

Dumková Daniela

User Pic
Jméno: Dumková Daniela
Oddíl: Šachy Zastávka
Výkonnostní třída / Titul: KMž
Elo národní: 1897
Elo mezinárodní: 1902
ID: 35410
FIDE ID: 361046
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: 3
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK Kuřim C 1934 1936 Kučera Vladislav ŠK Střelice 2023 1927 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Kuřim C 1934 1936 Šustr Radomil TJ Slovan Ivančice 1884 1876 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Kuřim C 1934 1936 Dočekal Jan ŠK GPOA Znojmo 2266 2252 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Kuřim C 1934 1936 Messerschmidt Stanislav ŠK Bystrc Oilers 1989 2027 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Kuřim C 1934 1936 Tajovský Matěj ŠK Duras BVK C 1910 1915 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Kuřim C 1934 1936 Mucha Karel Optika Medek TJ Hodonice 1826 1818 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Kuřim C 1934 1936 Ulčák Michael ŠK Lokomotiva Brno C 1553 1636 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Kuřim "C" 1935 1924 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice 2028 1743 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Kuřim "C" 1935 1924 Marša Alexandr ŠK Lokomotiva Brno "B" 1879 1864 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Kuřim "C" 1935 1924 Baláž František TJ Sloup 1855 1870 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Kuřim "C" 1935 1924 Moc Martin ASK Blansko 0 1836 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Kuřim "C" 1935 1924 Jakubčík Jiří MKS Vyškov "B" 0 1818 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Kuřim "C" 1935 1924 Flašar Roman ŠK Garde Lipovec "B" 1907 1895 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Kuřim "C" 1935 1924 Havel František Slavia Boskovice "B" 1742 1762 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Kuřim "C" 1935 1924 Zikan Karel ŠK Lipůvka 1704 1697 ½ soutěž
2018/2019 10 Šachy Zastávka B 1935 1924 Coufalová Laura ŠK Lokomotiva Brno F 1015 1213 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Kuřim "C" 1950 1942 Hnilička Michal Sokol Rudice 1849 1812 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Kuřim "C" 1950 1942 Ševčík Leoš Spartak Adamov "B" 1899 1965 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Kuřim "C" 1950 1942 Dobeš Dušan Slavia Boskovice 2087 2028 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Kuřim "C" 1950 1942 Moc Roman ASK Blansko 0 1845 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Kuřim "C" 1950 1942 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov 1919 1894 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Kuřim "C" 1950 1942 Rozumek Vlastimil ŠK Lipůvka 1992 1967 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Kuřim "C" 1950 1942 Baláž František TJ Sloup 1836 1903 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Kuřim "C" 1950 1942 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno "C" 1756 1844 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Střelice B 1906 1881 Mazanec Jan ŠK Lokomotiva Brno E 1831 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Střelice B 1906 1881 Pelikán Ctibor VSK Univerzita Brno B 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK Střelice B 1906 1881 Donnert Milan ŠK Duras BVK D 2086 2083 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Střelice B 1906 1881 Diviš Libor ŠK Bystrc Oilers 1887 1869 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Střelice B 1906 1881 Dobeš Oldřich ŠK Sebranci RH 2015 1979 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Střelice B 1906 1881 Hrdlička Vladan ŠK Střelice A 1808 1814 1 soutěž
2016/2017 9 Šachy Zastávka "A" 1906 1881 Doležal Petr TJ Slovan-Žaluzie Koblížek Ivančice B 1679 ½ soutěž
2016/2017 8 Šachy Zastávka "A" 1906 1881 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov "B" 1919 1914 ½ soutěž
2016/2017 6 Šachy Zastávka "A" 1906 1881 Jurásek Vojtěch ŠK Kuřim "D" 1681 1747 0 soutěž
2016/2017 5 Šachy Zastávka "A" 1906 1881 Boček Tadeáš ŠK Kuřim "C" 1831 1925 ½ soutěž
2016/2017 3 Šachy Zastávka "A" 1906 1881 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "J" 1832 1862 1 soutěž
2016/2017 2 Šachy Zastávka "A" 1906 1881 Kříž Tomáš ŠK Kuřim "E" 1422 1520 ½ soutěž
2016/2017 1 Šachy Zastávka "A" 1906 1881 Lacko Dušan Šachy Zastávka "B" 1583 1549 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Kuřim C 1906 1881 Tláskal Martin TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 2113 2100 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Kuřim C 1906 1881 Krajíček Filip ŠK Lokomotiva Brno E 1811 1873 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Kuřim C 1906 1881 Petlák Josef TJ Znojmo B 1974 1891 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Kuřim C 1906 1881 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno G 2173 2159 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Kuřim C 1906 1881 Hrdlička Vladan ŠK Střelice A 1808 1814 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Kuřim C 1906 1881 Voborný David ŠK Sebranci RH 1908 1868 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Kuřim C 1906 1881 Zavadil Michal Duras Brno D 1998 1995 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Kuřim C 1906 1881 Slepov Kyryl Univerzita Brno B 2081 2082 1 soutěž
2015/2016 8 Šachy Zastávka "A" 1906 1881 Habina Martin ŠK Kuřim "F" 2005 2014 ½ soutěž
2015/2016 6 Šachy Zastávka "A" 1906 1881 Maláska Karel ŠK Sokol Tišnov "B" 1748 1 soutěž
2015/2016 5 Šachy Zastávka "A" 1906 1881 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "L" 1746 1 soutěž
2015/2016 4 Šachy Zastávka "A" 1906 1881 Hrdlička Vladan ŠK Střelice "B" 1808 1814 1 soutěž
2015/2016 2 Šachy Zastávka "A" 1906 1881 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice "B" 1670 ½ soutěž
2014/2015 9 Šachy Zastávka 1776 1825 Rubeš Pavel ŠK Kuřim C 1940 1871 ½ soutěž
2014/2015 7 Šachy Zastávka 1776 1825 Novotný Jan ŠK Lokomotiva Brno G 1999 ½ soutěž
2014/2015 6 Šachy Zastávka 1776 1825 Horký Jaroslav TJ Znojmo B 1908 1 soutěž
2014/2015 5 Šachy Zastávka 1776 1825 Přibyl Radek ŠK Tetčice B 1947 1986 ½ soutěž
2014/2015 4 Šachy Zastávka 1776 1825 Mucha Karel ŠK Sebranci RH 1847 1 soutěž
2014/2015 3 Šachy Zastávka 1776 1825 Vávra Michal Moravská Slavia Brno B 1955 1946 ½ soutěž
2014/2015 1 Šachy Zastávka 1776 1825 Dvořák Libor TJ Znojmo A 2047 2016 0 soutěž
2014/2015 14 Šachy Zastávka "B" 1776 1825 Zámečník Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1568 1 soutěž
2014/2015 13 Šachy Zastávka "B" 1776 1825 Strnad Jiří ŠK Lokomotiva Brno "L" 1632 1678 1 soutěž
2014/2015 10 Šachy Zastávka "B" 1776 1825 Hrdina Jiří ŠK Kuřim "D" 1719 0 soutěž
2014/2015 7 Šachy Zastávka "B" 1776 1825 Baťa Jiří ŠK Lokomotiva Brno "K" 1589 1628 1 soutěž
2014/2015 6 Šachy Zastávka "B" 1776 1825 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "L" 1671 ½ soutěž
2014/2015 5 Šachy Zastávka "B" 1776 1825 Krupica Pavel ŠK Kuřim "E" 1931 1946 0 soutěž
2014/2015 4 Šachy Zastávka "B" 1776 1825 Menšík František ŠK Sokol Tišnov "B" 1637 1699 1 soutěž
2014/2015 3 Šachy Zastávka "B" 1776 1825 Hrdina Jiří ŠK Kuřim "D" 1719 ½ soutěž
2014/2015 2 Šachy Zastávka "B" 1776 1825 Hrdlička Vladan ŠK Střelice "B" 1797 1797 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Kuřim "C" 1637 1761 Makalouš Dan ŠK Lokomotiva Brno "E" 1431 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Kuřim "C" 1637 1761 Mucha Karel ŠK Sebranci RH 1848 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Kuřim "C" 1637 1761 Vitula Jan ŠK Lokomotiva Brno "D" 1943 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Kuřim "C" 1637 1761 Hrdlička Vladan ŠK Střelice "A" 1805 1805 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Kuřim "C" 1637 1761 Al-Dhabbi Fares ŠK Duras Královo Pole "D" 1939 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Kuřim "C" 1637 1761 Hošek Martin Jezdci Jundrov 2003 2041 ½ soutěž
2013/2014 14 Šachy Zastávka 1637 1761 Pešl Jan ŠK Kuřim "E" 1780 1817 1 soutěž
2013/2014 11 Šachy Zastávka 1637 1761 Menšík František ŠK Sokol Tišnov 1637 1650 0 soutěž
2013/2014 8 Šachy Zastávka 1637 1761 Pehal Luděk ŠK Střelice "B" 1802 1778 1 soutěž
2013/2014 7 Šachy Zastávka 1637 1761 Laštovička František ŠK Kuřim "E" 1853 1783 0 soutěž
2013/2014 6 Šachy Zastávka 1637 1761 Sádlík Pavel ŠK Kuřim "D" 1578 1 soutěž
2013/2014 5 Šachy Zastávka 1637 1761 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice 1660 1 soutěž
2013/2014 4 Šachy Zastávka 1637 1761 Dittrich Jiří ŠK Sokol Tišnov 1737 ½ soutěž
2013/2014 3 Šachy Zastávka 1637 1761 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno "L" 1642 1624 ½ soutěž
2013/2014 2 Šachy Zastávka 1637 1761 Baťa Jiří ŠK Lokomotiva Brno "K" 1568 1634 1 soutěž
2013/2014 1 Šachy Zastávka 1637 1761 Pehal Luděk ŠK Střelice "B" 1802 1778 ½ soutěž
2012/2013 13 Sokol Zastávka 1541 1541 Čejka Jan ŠK Lokomotiva Brno "L" 1663 ½ soutěž
2012/2013 12 Sokol Zastávka 1541 1541 Křena Bohuslav ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1918 1928 0 soutěž
2012/2013 9 Sokol Zastávka 1541 1541 Menšík František ŠK Sokol Tišnov "B" 1637 1630 ½ soutěž
2012/2013 7 Sokol Zastávka 1541 1541 Sádlík Pavel ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1000 0 soutěž
2012/2013 6 Sokol Zastávka 1541 1541 ŠK Lokomotiva Brno "L" ½ soutěž
2012/2013 5 Sokol Zastávka 1541 1541 Snášel Michal ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1728 1714 0 soutěž
2012/2013 3 Sokol Zastávka 1541 1541 Dvořák Martin TJ Slovan Ivančice "B" 1685 1 soutěž
2012/2013 2 Sokol Zastávka 1541 1541 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov "B" 1722 ½ soutěž
2012/2013 1 Sokol Zastávka 1541 1541 Hotař Petr Sokol Střelice "B" 1534 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ Čechie Zastávka 1541 1541 Hemalová Lýdie SPgŠ + G Znojmo A 1573 1551 ½ soutěž
2012/2013 11 KME-DDM Kuřim 1541 1541 Netušil Jan TJ Sokol Postoupky 1689 1701 ½ soutěž
2012/2013 10 KME-DDM Kuřim 1541 1541 Pistovčáková Aneta TŽ Třinec 1625 1674 ½ soutěž
2012/2013 9 KME-DDM Kuřim 1541 1541 Gemsa Pavel Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1598 1699 ½ soutěž
2012/2013 8 KME-DDM Kuřim 1541 1541 Walica Roman SK Slavie Orlová "B" 1714 1793 ½ soutěž
2012/2013 7 KME-DDM Kuřim 1541 1541 Zajíček Tomáš Rošáda Prostějov 1710 1776 ½ soutěž
2012/2013 6 KME-DDM Kuřim 1541 1541 Vaculík Jakub Agentura 64 Grygov 1862 1900 0 soutěž
2012/2013 5 KME-DDM Kuřim 1541 1541 Krejča Jakub TJ Sokol Hošťálková 1798 1858 0 soutěž
2012/2013 4 KME-DDM Kuřim 1541 1541 Gabryš Lukáš Zbrojovka Vsetín 1720 ½ soutěž
2012/2013 3 KME-DDM Kuřim 1541 1541 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK Brno "B" 1495 1490 1 soutěž
2012/2013 2 KME-DDM Kuřim 1541 1541 Skalka Michal ŠO Kunovice 1538 ½ soutěž
2012/2013 1 KME-DDM Kuřim 1541 1541 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město 1692 1768 0 soutěž
2011/2012 9 TJ Sokol Zastávka\r\n\r\n 1453 Koukal Ondřej ŠK DURAS BVK C 1502 1443 1 soutěž
2011/2012 8 TJ Sokol Zastávka\r\n\r\n 1453 Šperková Kristýna Sportovní klub Vyškov 1447 ½ soutěž
2011/2012 7 TJ Sokol Zastávka\r\n\r\n 1453 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno D 1250 ½ soutěž
2011/2012 6 TJ Sokol Zastávka\r\n\r\n 1453 Boček Tadeáš ŠK KME-DDM Kurim A 1827 1934 0 soutěž
2011/2012 5 TJ Sokol Zastávka\r\n\r\n 1453 Kocí Tereza ŠK Lokomotiv Brno E 1100 ½ soutěž
2011/2012 4 TJ Sokol Zastávka\r\n\r\n 1453 Straka Vojtěch Sokol Vranovice 1358 ½ soutěž
2011/2012 3 TJ Sokol Zastávka\r\n\r\n 1453 Skalka Michal TJ ŠK Veselí nad Moravou\r\n\r\n 1464 0 soutěž
2011/2012 2 TJ Sokol Zastávka\r\n\r\n 1453 Němec Jakub ŠK KME-DDM Kurim B 1000 1 soutěž
2011/2012 1 TJ Sokol Zastávka\r\n\r\n 1453 Očko Martin Šachový klub Hodonín 1623 1000 ½ soutěž
2011/2012 9 TJ Sokol Zastávka 1453 Dittrich Jiří ŠK Sokol Tišnov "B" 1731 0 soutěž
2011/2012 8 TJ Sokol Zastávka 1453 Šulc Michal TJ Slovan Ivančice "B" 1448 1 soutěž
2011/2012 7 TJ Sokol Zastávka 1453 Krupica Aleš ŠK KME-MDDM Kuřim "D" 1576 0 soutěž
2011/2012 6 TJ Sokol Zastávka 1453 Továrek Antonín TJ Sokol Vranovice 1769 ½ soutěž
2011/2012 5 TJ Sokol Zastávka 1453 Špičák Petr ŠK Tetčice "B" 1794 ½ soutěž
2011/2012 3 TJ Sokol Zastávka 1453 Urbanec Vladimír Sokol Střelice "C" 1556 ½ soutěž
2011/2012 2 TJ Sokol Zastávka 1453 Laštovička František ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1853 1799 0 soutěž
2011/2012 5 Sokol Zastávka 1453 Bauer Miroslav ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1100 1 soutěž
2010/2011 7 Sokol Zastávka 1250 Jaroš Martin Sokol ČOS Vranovice 1000 1 soutěž
2010/2011 6 Sokol Zastávka 1250 Masáková Petra Makkabi Boskovice 1100 0 soutěž
2010/2011 4 Sokol Zastávka 1250 Mazůrek Štěpán DDM Vyškov B 1250 1 soutěž
2010/2011 2 Sokol Zastávka 1250 Pikh Svatoslav ŠK Lokomotiva Brno D 1100 1 soutěž
2010/2011 1 Sokol Zastávka 1250 Motal Martin ŠK Duras BVK Kr. Pole C 1100 1 soutěž
2010/2011 9 Sokol Zastávka 1250 Čejka Jan ŠK Lokomotiva Brno "L" 1594 0 soutěž
2010/2011 7 Sokol Zastávka 1250 Karber Jan ŠK Tetčice "B" 1682 0 soutěž
2010/2011 5 Sokol Zastávka 1250 Mrkos Jaroslav ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1406 1 soutěž
2010/2011 4 Sokol Zastávka 1250 Straka Tomáš Sokol Vranovice 1395 1 soutěž
2010/2011 3 Sokol Zastávka 1250 Šilha Josef Sokol Tišnov "B" 1641 1 soutěž
2010/2011 2 Sokol Zastávka 1250 Švestková Lucie Sokol Střelice "C" 1100 ½ soutěž
2010/2011 11 ŠK Duras BVK Brno "B" 1250 Šimčáková Julie TJ Sokol Postoupky "A" 1250 1 soutěž
2010/2011 10 ŠK Duras BVK Brno "B" 1250 Polišenský Jan TJ Sokol Postoupky "B" 1250 0 soutěž
2010/2011 9 ŠK Duras BVK Brno "B" 1250 Gruszka Aleš SK Slavie Orlová "B" 1379 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK Duras BVK Brno "B" 1250 Gálík Jakub TJ Sokol Hošťálková 1250 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Duras BVK Brno "B" 1250 Slabá Lenka SK Boršice "B" 1362 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK Duras BVK Brno "B" 1250 Štefaník Richard ŠK Staré Město "B" 1606 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Duras BVK Brno "B" 1250 Boček Tadeáš ŠK Duras BVK Brno "A" 1792 0 soutěž
2009/2010 9 Sokol Zastávka 1250 Čermák Jan DDM Vyškov 1501 0 soutěž
2009/2010 8 Sokol Zastávka 1250 Zeman Martin Vinohrady Brno 1100 0 soutěž
2009/2010 7 Sokol Zastávka 1250 Vítek Dominik Lokomotiva Brno E 1000 ½ soutěž
2009/2010 6 Sokol Zastávka 1250 Svoboda Filip Lokomotiva Brno D 1250 0 soutěž
2009/2010 5 Sokol Zastávka 1250 Ciprys Radim Tatran Poštorná 1000 1 soutěž
2009/2010 4 Sokol Zastávka 1250 Dvořák Josef Sokol Vranovice 1250 1 soutěž
2009/2010 3 Sokol Zastávka 1250 Svoboda Filip KME Kuřim 1100 ½ soutěž
2009/2010 2 Sokol Zastávka 1250 Rijsdamová Linda Moravská Slávia Brno 1100 1 soutěž
2009/2010 1 Sokol Zastávka 1250 Daněk Daniel Duras BVK Brno C 1100 ½ soutěž