Hráč Martišek Karel

Martišek Karel

User Pic
Jméno: Martišek Karel
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1817
Elo mezinárodní: 1815
ID: 4102
FIDE ID: 329967
Rok narození: 1958
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1815 1817 Mayer Josef SK Podlužan Prušánky "C" 2004 1987 0
2019/2020 3 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1815 1817 Zubalík Miroslav ŠK 1923 Sokol Kyjov 0 2002 0
2019/2020 2 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1815 1817 Šuráň Jakub ŠO Jiskra Strážnice 1770 1849 0
2019/2020 1 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1815 1817 Vitula Jan ŠK Galerie Závodný Mikulov 0 1840 ½
2019/2020 4 Lokomotiva "G" 1815 1817 Rösner Tomáš DM Klášterského "B" 2021 1922 0
2019/2020 3 Lokomotiva "G" 1815 1817 Lisik Miroslav Lokomotiva "H" 1687 1722 1
2019/2020 2 Lokomotiva "G" 1815 1817 Pouch Milan Vojenská akademie 2035 2045 0
2019/2020 1 Lokomotiva "G" 1815 1817 Tioka Zdeněk Jezdci Jundrov "D" 1918 1929 ½
2018/2019 13 Lokomotiva "G" 1815 1849 Marša Alexandr Lokomotiva "H" 1853 1864 1
2018/2019 11 Lokomotiva "G" 1815 1849 Pouch Milan ŠK VA Brno 2028 2021 0
2018/2019 10 Lokomotiva "G" 1815 1849 Dorazil Tomáš ŠK DM Klášterského "B" 1426 1625 ½
2018/2019 9 Lokomotiva "G" 1815 1849 Petlan Ivan DM Klášterského "A" 1951 1991 1
2018/2019 8 Lokomotiva "G" 1815 1849 Strnad Ondřej Duras BVK "E" 1816 1875 0
2018/2019 7 Lokomotiva "G" 1815 1849 Hyrš Martin Duras BVK "D" 1905 1852 ½
2018/2019 6 Lokomotiva "G" 1815 1849 Vaculíková Renáta VSK Univerzita "C" 0 1804 0
2018/2019 5 Lokomotiva "G" 1815 1849 Řehůřek Karel Moravská Slávia "D" 1743 1815 1
2018/2019 4 Lokomotiva "G" 1815 1849 Pelikán Karel ŠK Vinohrady 1584 1716 ½
2018/2019 3 Lokomotiva "G" 1815 1849 Bartoněk Rostislav ŠK 64 Brno "B" 0 1849 0
2018/2019 2 Lokomotiva "G" 1815 1849 Hrdina Jiří Bystrc Oilers "B" 1840 1886 0
2018/2019 1 Lokomotiva "G" 1815 1849 Šípek Michal Jezdci Jundrov "D" 1970 2008 0
2018/2019 9 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1815 1849 Šmíd Vladimír Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1917 1940 0
2018/2019 8 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1815 1849 Kunčar Petr Klub šachistů TJ Bučovice 2125 2185 0
2018/2019 7 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1815 1849 Markovič Ivan ŠK Agrotec Hustopeče "B" 2112 2118 ½
2018/2019 6 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1815 1849 Glozar Petr ŠK Duras BVK "C" 1885 1856 0
2018/2019 5 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1815 1849 Šafařík Vojtěch ŠO Jiskra Strážnice 2016 1971 0
2018/2019 4 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1815 1849 Slepov Kyryl Jezdci Jundrov "C" 2140 2114 ½
2018/2019 3 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1815 1849 Šebek Jan VSK Univerzita Brno "B" 1928 1867 0
2018/2019 2 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1815 1849 Gajdoš Daniel ŠK Bystrc Oilers 1984 2012 0
2018/2019 1 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1815 1849 Neduchal Jiří KVASACO Vacenovice 1798 1802 1
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1815 1852 Kladňák Martin Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1911 2003 0
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno E 1815 1852 Bednář Jakub Jezdci Jundrov C 2181 2171 0
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1815 1852 Bílek Petr ŠK Veselí nad Moravou B 2037 2057 0
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno E 1815 1852 Kubiš Ivan Jiskra Strážnice 1914 0 0
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno E 1815 1852 Bohuslav Jan TJ Tatran Poštorná 1969 1922 0
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno E 1815 1852 Švestka Jiří Klub šachistů TJ Bučovice 0 1781 1
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1815 1852 Konečný David Galerie Závodný Mikulov 0 1594 1
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno E 1815 1852 Rokos Jiří VSK Univerzita Brno B 0 1826 ½
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno E 1815 1852 Zavadil Michal ŠK Duras BVK Královo Pole C 2005 2016 1
2016/2017 11 ŠK Lokomotiva Brno C 1857 1869 Marek Jiří SK Podlužan Prušánky B 1996 2010 ½
2016/2017 10 ŠK Lokomotiva Brno C 1857 1869 Petlák Josef TJ Znojmo 1974 1891 0
2016/2017 9 ŠK Lokomotiva Brno C 1857 1869 Růžička Martin Jezdci Jundrov B 1869 1851 0
2016/2017 8 ŠK Lokomotiva Brno C 1857 1869 Hampel David VSK Universita Brno 2020 2005 ½
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno C 1857 1869 Vlk Miroslav ŠK GPOA Znojmo 2049 2026 0
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno C 1857 1869 Řezník Miloslav ŠK Vinohrady Brno 1601 1
2016/2017 5 ŠK Lokomotiva Brno C 1857 1869 Kudla Vladimír ŠK Kuřim B 1918 1886 ½
2016/2017 4 ŠK Lokomotiva Brno C 1857 1869 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 1980 1966 0
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno C 1857 1869 Diviš Libor Orel Ořechov 1887 1869 0
2016/2017 2 ŠK Lokomotiva Brno C 1857 1869 Nikodém Gustav Moravská Slavia Brno B 2004 2000 0
2016/2017 1 ŠK Lokomotiva Brno C 1857 1869 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou 2054 2002 0
2016/2017 9 Lokomotiva Brno F 1857 1869 Fojt Leoš ŠK Duras BVK Královo Pole C 1780 0
2016/2017 7 Lokomotiva Brno F 1857 1869 Uřičář Zdeněk ŠK Veselí nad Moravou B 1891 1887 1
2016/2017 6 Lokomotiva Brno F 1857 1869 Petráň Tomáš ŠK 64 Brno A 1899 1
2016/2017 5 Lokomotiva Brno F 1857 1869 Jurák Stanislav ŠK HPM TEC Hustopeče B 1835 1820 1
2016/2017 4 Lokomotiva Brno F 1857 1869 Horáček Petr Klub šachistů TJ Sport Bučovice 1681 1
2016/2017 3 Lokomotiva Brno F 1857 1869 Hlávka Stanislav ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1746 0
2016/2017 2 Lokomotiva Brno F 1857 1869 Krystián Josef TJ Tatran Poštorná 1763 1701 1
2016/2017 1 Lokomotiva Brno F 1857 1869 Vlčko Tomáš Šachový klub Hodonín 1873 1899 1
2015/2016 11 ŠK Lokomotiva Brno D 1857 1869 Fojtách Ivan TJ Znojmo 1949 1942 ½
2015/2016 10 ŠK Lokomotiva Brno D 1857 1869 Jurák Stanislav ŠK Hustopeče 1835 1820 1
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno D 1857 1869 Marek Jiří TJ Spartak Adamov 1996 2010 1
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno D 1857 1869 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov B 1935 1906 0
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno D 1857 1869 Masařík Jan VSK Universita Brno 1962 2007 ½
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno D 1857 1869 Lamser Tomáš ŠK Vinohrady Brno 1959 1973 0
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno D 1857 1869 Kusalík Roman ŠK Veselí nad Moravou 2007 2030 0
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno D 1857 1869 Kalod Michal ŠK Lokomotiva Brno C 1801 1831 1
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno D 1857 1869 Hemala Luboš SK GPOA Znojmo 1863 1830 0
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno D 1857 1869 Čermák Jan MKS Vyškov 1870 1914 0
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno D 1857 1869 Přibyl René ŠK Bystrc Oilers 1987 1999 0
2015/2016 7 Lokomotiva J 1857 1869 Zamazal Milan ŠK 64 B 1858 1
2015/2016 6 Lokomotiva J 1857 1869 Kacálek Tomáš Bystrc Oilers B 1552 1747 0
2015/2016 5 Lokomotiva J 1857 1869 Vaculíková Renáta Univerzita C 1865 1
2015/2016 4 Lokomotiva J 1857 1869 Smutný Vladimír DM Klášterského A 1621 1
2015/2016 3 Lokomotiva J 1857 1869 Marečková Martina Jezdci Jundrov C 2173 2092 0
2015/2016 2 Lokomotiva J 1857 1869 Holemář David Moravská Slávia D 2295 2269 0
2015/2016 1 Lokomotiva J 1857 1869 Straka Vojtěch Lokomotiva I 1803 1840 0
2015/2016 7 Lokomotiva J 1857 1869 Řehůřek Karel Moravská Slávia E 1909 1918 1
2015/2016 6 Lokomotiva J 1857 1869 Vitula Jan Lokomotiva H 1904 1
2015/2016 4 Lokomotiva J 1857 1869 Pelikán Karel Vinohrady B 1585 1720 0
2015/2016 3 Lokomotiva J 1857 1869 Kacálek Tomáš Bystrc Oilers B 1552 1747 0
2015/2016 2 Lokomotiva J 1857 1869 Smutný Vladimír DM Klášterského A 1621 1
2015/2016 1 Lokomotiva J 1857 1869 Straka Vojtěch Lokomotiva I 1803 1840 0
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno D 1884 1856 Vitula Jan ŠK Kuřim B 1906 1936 0
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno D 1884 1856 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec C 1803 1
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno D 1884 1856 Bulička Jiří ŠK Jevíčko 1617 1
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno D 1884 1856 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice 2028 1819 1
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno D 1884 1856 Čermák Tomáš MKS Vyškov B 1736 1759 1
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno D 1884 1856 Sedlák Ivo TJ Sloup 1724 1
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno D 1884 1856 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov 1919 1904 0
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno D 1884 1856 Marcikán Tomáš Makkabi Boskovice 1570 1
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno D 1884 1856 Polách Josef ASK Blansko 1742 1
2014/2015 10 ŠK Lokomotiva Brno C 1884 1856 Kábela Milan ŠK Tetčice 1857 1
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno C 1884 1856 Ševčík Leoš TJ Spartak Adamov 1990 0
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno C 1884 1856 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou 1943 1941 0
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno C 1884 1856 Ševčík David ŠK Garde Lipovec B 1887 0
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno C 1884 1856 Fuchs Luděk ŠK Duras BVK Brno C 1909 1898 0
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno C 1884 1856 Čermák Jan MKS Vyškov 1773 1821 ½
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno F 1882 1882 ŠTRUBLÍK Martin KŠ TJ Bučovice 1
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno F 1882 1882 Souček Zdeněk TJ Tatran Poštorná 1681 ½
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno F 1882 1882 Doležal Petr Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1646 0
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno F 1882 1882 Řehulka Martin MKS Vyškov B 1688 0
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno F 1882 1882 Myšulka Jiří ŠK Hodonín 1895 1885 1
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno F 1882 1882 Vaculíková Renáta VSK Univerzita Brno 1833 0
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno F 1882 1882 Hrabal Radek TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1831 1812 ½
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno F 1882 1882 Válek Milan ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1736 1
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno F 1882 1882 Krolop Petr TJ Podlužan Prušánky B 1773 ½
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno C 1882 1882 Caha Martin SPgŠ + G Znojmo 1562 1537 1
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno C 1882 1882 Jireš Jiří MKS Vyškov 1880 1897 0
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno C 1882 1882 Diviš Libor ŠK Tetčice 1907 1915 1
2012/2013 11 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1861 1842 Horák Karel Sokol Střelice A 1740 1
2012/2013 10 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1861 1842 Smíšek Radovan ŠK Kuřim C 1445 1
2012/2013 8 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1861 1842 Karber Jan TJ Čechie Zastávka 1656 1
2012/2013 7 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1861 1842 Skalník Josef TJ Slovan Ivančice 1706 1
2012/2013 6 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1861 1842 Kacálek Tomáš VSK Univerzita Brno 1788 0
2012/2013 5 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1861 1842 Smrčková Světlana SPgŠ + G Znojmo A 1599 1728 1
2012/2013 4 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1861 1842 Hurta Miroslav Šachový klub Lokomotiva Brno F 1796 1822 1
2012/2013 3 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1861 1842 Prokeš Karel ŠK Tetčice B 1740 1
2012/2013 2 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1861 1842 Endl Ladislav TJ Znojmo B 1721 ½
2012/2013 1 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1861 1842 Fuchs Stanislav ŠK Duras BVK Královo Pole D 1974 1817 1
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno B 1861 1842 Petlák Josef TJ Znojmo 2000 1985 1
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1861 1842 Hrdina Jiří ŠK Bystrc Oilers 1860 1936 0
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno B 1861 1842 Mouryc Tomáš MKS Vyškov 1979 1955 ½
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1861 1842 Janás Vladimír ŠK Hodonín 1873 1840 ½
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1861 1842 Prokeš Karel SK Tetčice 1740 1
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1861 1842 Kubát Pavel Orel Ořechov 1899 1917 1
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1861 1842 Binder Jaroslav ŠK 64 Brno 1884 1896 1
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1861 1842 Lamser Tomáš ŠK Lokomotiva Brno C 1941 1948 ½
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1861 1842 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Brno C 1802 1859 0
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1861 1842 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec 1938 1938 1
2011/2012 10 Lokomotiva Brno E 1900 1861 Karber Jan TJ ČECHIE Zastávka 1688 1
2011/2012 9 Lokomotiva Brno E 1900 1861 Dvořák Martin TJ Slovan Ivančice 1663 0
2011/2012 8 Lokomotiva Brno E 1900 1861 Moulis Rudolf SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1928 1
2011/2012 7 Lokomotiva Brno E 1900 1861 Peška Jan Sokol Střelice B 1683 1
2011/2012 6 Lokomotiva Brno E 1900 1861 Fuchs Stanislav Sokol Střelice A 1974 1846 0
2011/2012 5 Lokomotiva Brno E 1900 1861 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1853 1
2011/2012 4 Lokomotiva Brno E 1900 1861 Zemánek Jaroslav SK KME-DDM Kuřim C 1828 0
2011/2012 3 Lokomotiva Brno E 1900 1861 Parák Dominik SPgŠ+G Znojmo 2160 2138 0
2011/2012 2 Lokomotiva Brno E 1900 1861 Sysel Jiří SK Tetčice 2026 1999 0
2011/2012 1 Lokomotiva Brno E 1900 1861 Vitula Jan Lokomotiva Brno F 1941 0
2011/2012 11 ŠK Lokomotiva Brno D 1900 1861 Všetečka Milan ŠK 64 Brno 1716 1
2011/2012 10 ŠK Lokomotiva Brno D 1900 1861 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov 1919 ½
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno D 1900 1861 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec 1891 1
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno D 1900 1861 Sysel Michal ŠK Duras BVK Brno C 1970 1975 ½
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno D 1900 1861 Fojtách Ivan TJ Znojmo 1941 1937 0
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno D 1900 1861 Řehůřek Jiří ŠK Bystrc Oilers 1772 1711 1
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno D 1900 1861 Hlavinka Zdeněk ŠK Vinohrady Brno 1975 1865 1
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno D 1900 1861 Krupica Pavel ŠK KME-DDM Kuřim 1948 1932 0
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno D 1900 1861 Porč Pavel Orel Ořechov 1794 1796 0
2010/2011 11 Lokomotiva Brno E 1861 Hruška Vladimír Sokol Strelice A 1926 0
2010/2011 10 Lokomotiva Brno E 1861 Havel Vojtěch SPgS Znojmo B 1647 1
2010/2011 9 Lokomotiva Brno E 1861 Šaršon Ondřej Lokomotiva Brno F 1750 1
2010/2011 8 Lokomotiva Brno E 1861 Něnička Jakub TJ Slovan Ivancice 1551 1
2010/2011 7 Lokomotiva Brno E 1861 Šic Miloš TJ CECHIE Zastavka 1628 1
2010/2011 6 Lokomotiva Brno E 1861 Moulis Rudolf SK Duras BVK Brno Kralovo Pole D 1938 1
2010/2011 5 Lokomotiva Brno E 1861 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1857 1
2010/2011 4 Lokomotiva Brno E 1861 Sysel Jiří SK Tetcice 2017 0
2010/2011 3 Lokomotiva Brno E 1861 Pešl Jan SK KME-DDM Kurim C 1786 ½
2010/2011 2 Lokomotiva Brno E 1861 Blahák Jan Sokol Strelice B 1698 0
2010/2011 1 Lokomotiva Brno E 1861 Janota Jiří BK Moravska Slavia Brno 1961 0
2009/2010 11 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1881 Majer Jiří SK KME-DDM KURIM "C" 2127 0
2009/2010 10 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1881 Přibyl René BYSTRC OILERS 2064 ½
2009/2010 9 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1881 Kučera Vladislav SOKOL STRELICE 1964 ½
2009/2010 8 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1881 Vitula Jan SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1916 ½
2009/2010 7 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1881 Lamser Miroslav VINOHRADY BRNO 2078 1
2009/2010 6 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1881 Zejda Karel SK 64 BRNO "B" 1882 0
2009/2010 5 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1881 Hampel David TJ SLOVAN IVANCICE 1940 ½
2009/2010 4 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1881 Dvořák Libor TJ ZNOJMO "B" 2075 0
2009/2010 3 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1881 Mucha Karel TJ HODONICE 1855 0
2009/2010 2 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1881 Vojáček Zdeněk SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1927 1
2009/2010 1 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1881 Turza Pavel BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1801 1
2008/2009 11 SK Lokomotiva Brno "E" 1856 Habina Ladislav SK GARDE Lipovec "C" 1578 ½
2008/2009 10 SK Lokomotiva Brno "E" 1856 Tomek Milan MKS Vyskov "B" 1810 0
2008/2009 9 SK Lokomotiva Brno "E" 1856 Mižák Ján SK GARDE Lipovec "B" 1967 ½
2008/2009 8 SK Lokomotiva Brno "E" 1856 Pech Václav MKS Vyskov "A" 2057 0
2008/2009 7 SK Lokomotiva Brno "E" 1856 Píše Jan TJ Spartak Adamov 2117 0
2008/2009 6 SK Lokomotiva Brno "E" 1856 Hudec Zdeněk TJ Sloup 1833 0
2008/2009 5 SK Lokomotiva Brno "E" 1856 Rada Michal Sokol Rudice "A" 2120 0
2008/2009 4 SK Lokomotiva Brno "E" 1856 Klíma Oldřich Sokol Rudice "B" 1703 1
2008/2009 1 SK Lokomotiva Brno "E" 1856 Saida Jan TJ CKD Blansko 1836 ½
2007/2008 11 SK Lokomotiva Brno E 1849 Horák Bronislav SK KME-DDM Kurim B 1977 1
2007/2008 10 SK Lokomotiva Brno E 1849 Tomek Milan MKS Vyskov B 1774 0
2007/2008 9 SK Lokomotiva Brno E 1849 Žabenský Jaroslav KS TJ Bucovice 1898 0
2007/2008 8 SK Lokomotiva Brno E 1849 Kejík František MKS Vyskov A 2079 1
2007/2008 7 SK Lokomotiva Brno E 1849 Loubal Pavel TJ Spartak Adamov 2008 1
2007/2008 6 SK Lokomotiva Brno E 1849 Boháček Milan Makkabi Boskovice 1000 0
2007/2008 5 SK Lokomotiva Brno E 1849 Klíma Oldřich Sokol Rudice C 1688 1
2007/2008 4 SK Lokomotiva Brno E 1849 Hnilička Michal Sokol Rudice B 1906 1
2007/2008 3 SK Lokomotiva Brno E 1849 Hloušek Zdeněk SK Garde Lipovec B 1855 1
2007/2008 2 SK Lokomotiva Brno E 1849 Polách Josef TJ Sloup 1704 0
2007/2008 1 SK Lokomotiva Brno E 1849 Horák Jan SK Jevicko 1698 1
2006/2007 7 Lokomotiva J 1844 Sládek Vladislav ŠK 64 C 2009 0
2006/2007 6 Lokomotiva J 1844 Hladík Josef Vinohrady B 2217 ½
2006/2007 4 Lokomotiva J 1844 Petlan Ivan Lokomotiva I 2007 0
2006/2007 3 Lokomotiva J 1844 Lamser Tomáš Lokomotiva K 1735 0
2006/2007 1 Lokomotiva J 1844 Vítovec Jiří Lokomotiva H 2029 0
2006/2007 11 ŠK Lokomotiva Brno E 1844 Kudláček Jaroslav ŠK KME DDM Kuřim 1892 0
2006/2007 10 ŠK Lokomotiva Brno E 1844 Klenner Richard TJ Sokol Bzenec 1
2006/2007 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1844 Vávra Michal BK Moravská Slavia Brno 1944 0
2006/2007 8 ŠK Lokomotiva Brno E 1844 Provazník Ivan ŠK Hodonín 1970 1
2006/2007 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1844 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 2003 ½
2006/2007 6 ŠK Lokomotiva Brno E 1844 Voborný David SPgŠ+G Znojmo 1907 1
2006/2007 5 ŠK Lokomotiva Brno E 1844 Šmehlík Jaroslav Sokol Rudice 1862 0
2006/2007 4 ŠK Lokomotiva Brno E 1844 Ciprys David TJ Tatran Poštorná 2041 0
2006/2007 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1844 Hampel David ŠK Tetčice 1839 1
2006/2007 2 ŠK Lokomotiva Brno E 1844 Uřičář Zdeněk TJ ŠK Veselí nad Moravou 2020 ½
2006/2007 1 ŠK Lokomotiva Brno E 1844 Herec Jiří ŠK Lokomotiva Brno D 1989 ½
2005/2006 11 Lokomotiva J 1817 Bednařík Radomír Průkopník B 1863 1
2005/2006 10 Lokomotiva J 1817 Vávra Michal Moravská Slávia C 1941 0
2005/2006 9 Lokomotiva J 1817 Páral Adam TJ Vinohrady B 1840 1
2005/2006 8 Lokomotiva J 1817 Sládek Vladislav ŠK 64 C 2020 1
2005/2006 7 Lokomotiva J 1817 Kaláb Lubomír Duras BVK G 1907 ½
2005/2006 6 Lokomotiva J 1817 Rybníček Otto ŠK 64 D 1792 1
2005/2006 5 Lokomotiva J 1817 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1867 1
2005/2006 4 Lokomotiva J 1817 Kubíček Robert Lokomotiva H 2139 0
2005/2006 3 Lokomotiva J 1817 Vojáček Zdeněk Lokomotiva I 1887 1
2005/2006 1 Lokomotiva J 1817 Papež Radek Lokomotiva K 1813 1
2005/2006 11 Lokomotiva Brno E 1817 Kratochvíl Jiří TJ Tatran Poštorná B 1591 1
2005/2006 10 Lokomotiva Brno E 1817 Sysel Jiří ŠK Bydo Zakřany 1865 ½
2005/2006 9 Lokomotiva Brno E 1817 Bilovský Milan SK Horáček Sudoměřice 1823 1
2005/2006 8 Lokomotiva Brno E 1817 Chmelíček Bronislav Duras BVK Brno D 1930 1
2005/2006 7 Lokomotiva Brno E 1817 Fojtách Ivan TJ Znojmo 2013 ½
2005/2006 6 Lokomotiva Brno E 1817 Němec Miloslav TJ Tatran Poštorná A 2013 ½
2005/2006 5 Lokomotiva Brno E 1817 Netopil Martin TJ Bučovice 1776 0
2005/2006 4 Lokomotiva Brno E 1817 Rubeš Pavel ŠK KME DDM Kuřim 1906 1
2005/2006 3 Lokomotiva Brno E 1817 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou 2008 0
2005/2006 2 Lokomotiva Brno E 1817 Hlavinka Zdeněk TJ Vinohrady Brno 1945 1
2005/2006 1 Lokomotiva Brno E 1817 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno D 1787 0
2004/2005 10 První Brno B 1797 Fabian Zdeněk MKS Vyškov A 1776 ½
2004/2005 9 První Brno B 1797 Dočkal Stanislav MKS Vyškov B 1748 0
2004/2005 8 První Brno B 1797 Schůrek Miroslav Makkabi Boskovice 1554 1
2004/2005 7 První Brno B 1797 Tvrdý Radovan Univerzita Brno B 1862 1
2004/2005 6 První Brno B 1797 Bednář Jakub Lokomotiva Brno D 2028 0
2004/2005 5 První Brno B 1797 Řehůřek Karel Mor. Slávia Brno A 1947 0
2004/2005 4 První Brno B 1797 Plašil Lubomír Sokol Tišnov A 1900 0
2004/2005 3 První Brno B 1797 Mižák Ján Garde Lipovec B 1918 0
2004/2005 2 První Brno B 1797 Horák Jan ŠK Jevíčko A 1736 1
2004/2005 1 První Brno B 1797 Čuprová Iva TJ Komořany A 1674 1
2004/2005 11 I. brněnská Brno 1797 Bohunský Radek Tatran Poštorná A 1991 0
2004/2005 10 I. brněnská Brno 1797 Štursa Libor TJ Vinohrady Brno 1894 0
2004/2005 9 I. brněnská Brno 1797 Netopil Martin TJ Bučovice 1760 0
2004/2005 7 I. brněnská Brno 1797 Hrabal Radek ŠK Veselí nad Mor. 1838 0
2004/2005 6 I. brněnská Brno 1797 Fic Zbyněk Tatran Poštorná B 1719 0
2004/2005 5 I. brněnská Brno 1797 Kalendovský Jan Lokomotiva Brno B 2123 0
2004/2005 4 I. brněnská Brno 1797 Mikulášek Petr TJ Sloup 1624 1
2004/2005 3 I. brněnská Brno 1797 Mlénský Dalibor ŠK Hustopeče 2100 0
2004/2005 2 I. brněnská Brno 1797 Rubeš Pavel KME DDM Kuřim 1918 ½
2004/2005 1 I. brněnská Brno 1797 Holas Jaroslav Sokol Rudice 1887 ½
2003/2004 11 I. brněnská Brno 1784 Valtr Jiří ŠK Hodonín 1
2003/2004 10 I. brněnská Brno 1784 Hudec Zdeněk TJ Sloup 1819 0
2003/2004 8 I. brněnská Brno 1784 Kopr Eduard Tatran Poštorná B 1781 1
2003/2004 6 I. brněnská Brno 1784 Uřičář Jakub TJ Veselí nad Mor. 1753 0
2003/2004 5 I. brněnská Brno 1784 Čermák Tomáš MKS Vyškov 1759 0
2003/2004 4 I. brněnská Brno 1784 Laštovička František KME DDM Kuřim 1776 0
2003/2004 3 I. brněnská Brno 1784 Horák Jaroslav TJ Sokol Bzenec 1864 0
2003/2004 2 I. brněnská Brno 1784 Kincl Pavel TJ Bučovice 2029 0
2003/2004 1 I. brněnská Brno 1784 Masařík Jan ŠK 64 Brno 1910 0