Hráč Fojtík Tomáš

Fojtík Tomáš

User Pic
Jméno: Fojtík Tomáš
Oddíl: ŠK GARDE Lipovec
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2032
Elo mezinárodní: 2037
ID: 12854
FIDE ID: 318590
Rok narození: 1985
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 ŠK Agrotec Hustopeče 2037 2032 Kiša Lubomír VSK Universita Brno 2204 2204 0
2019/2020 1 ŠK GARDE Lipovec 2029 2032 Veselý Miroslav ŠK Zlín 1967 1949 1
2019/2020 2 ŠK Garde Lipovec "B" 2037 2032 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno "B" 1757 1884 1
2018/2019 11 ŠK Agrotec Hustopeče 2019 2042 Šípek Michal Jezdci Jundrov B 2020 2030 1
2018/2019 10 ŠK Agrotec Hustopeče 2026 2042 Skalka Jan ŠK Veselí nad Moravou B 1904 1963 1
2018/2019 9 ŠK Agrotec Hustopeče 2026 2042 Hubený Pavel Slavia Boskovice 1806 1832 ½
2018/2019 7 ŠK Agrotec Hustopeče 2025 2042 Pokorný Petr ŠK Kuřim 2222 2200 0
2018/2019 6 ŠK Agrotec Hustopeče 2039 2042 Šefčík Marek ŠK Hodonín 2027 0 0
2018/2019 5 ŠK Agrotec Hustopeče 2039 2042 Fencl Václav ŠK Duras BVK Královo Pole B 1890 2035 1
2018/2019 4 ŠK Agrotec Hustopeče 2047 2082 Mayer Josef SK Podlužan Prušánky B 2012 1972 ½
2018/2019 3 ŠK Agrotec Hustopeče 2065 2082 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2111 2093 1
2018/2019 2 ŠK Agrotec Hustopeče 2065 2082 Jelínek Ota VSK Universita Brno 2178 2173 0
2018/2019 1 ŠK Agrotec Hustopeče 2076 2082 Hejný Jaroslav MKS Vyškov 2020 2029 ½
2018/2019 10 ŠK GARDE Lipovec 2026 2042 Trávníček Petr ŠK Veselí nad Moravou 2108 2096 0
2018/2019 9 ŠK GARDE Lipovec 2025 2042 Hájek Oskar SK Podlužan Prušánky z.s. 2173 2141 ½
2018/2019 8 ŠK GARDE Lipovec 2025 2042 Londin Šimon SK Prostějov 2084 2127 ½
2018/2019 7 ŠK GARDE Lipovec 2039 2042 Horsák Jan ŠK Staré Město B 2058 2100 0
2018/2019 5 ŠK GARDE Lipovec 2047 2082 Švancara Petr A64 PROCLIENT Grygov 2171 2124 0
2018/2019 3 ŠK GARDE Lipovec 2065 2082 Dubina Pavel TJ Vlčnov 2105 2101 0
2018/2019 2 ŠK GARDE Lipovec 2065 2082 Trávníček Kryštof Mikuláš ŠO Kunovice 1926 1914 ½
2018/2019 1 ŠK GARDE Lipovec 2076 2082 Parák Dominik Zbrojovka Vsetín 2090 2080 0
2017/2018 11 SK GPOA Znojmo 2068 2093 Jireš Jiří MKS Vyškov 2047 2062 1
2017/2018 10 SK GPOA Znojmo 2079 2093 Marko Daniel ŠK Lokomotiva Brno B 2027 2040 ½
2017/2018 8 SK GPOA Znojmo 2067 2093 Fencl Václav ŠK Duras BVK Královo Pole B 1760 2009 0
2017/2018 7 SK GPOA Znojmo 2067 2093 Kredl Karel Spartak Adamov 2142 2124 1
2017/2018 6 SK GPOA Znojmo 2081 2093 Uřičář Jakub ŠK Veselí nad Moravou 2185 2185 0
2017/2018 5 SK GPOA Znojmo 2081 2093 Skácelík Petr Orel Ořechov 2218 2207 ½
2017/2018 4 SK GPOA Znojmo 2079 2093 Danada Tomáš ŠK Podlužan Prušánky B 2272 0 0
2017/2018 3 SK GPOA Znojmo 2079 2093 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2104 2082 0
2017/2018 2 SK GPOA Znojmo 2079 2093 Pešák Roman ŠK Hodonín 1997 1943 ½
2017/2018 1 SK GPOA Znojmo 2108 2115 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2175 2176 ½
2017/2018 11 ŠK GARDE Lipovec 2068 2093 Továrek Antonín Jezdci Jundrov 2013 2002 ½
2017/2018 10 ŠK GARDE Lipovec 2079 2093 Stančík Jakub Zbrojovka Vsetín 2104 2089 0
2017/2018 9 ŠK GARDE Lipovec 2067 2093 Mayer Josef SK Podlužan Prušánky 2053 2032 1
2017/2018 8 ŠK GARDE Lipovec 2067 2093 Urban Vlastimil ŠK Agrotec Hustopeče 1982 1944 1
2017/2018 7 ŠK GARDE Lipovec 2081 2093 Lakatoš Tomáš VSK Universita Brno 2122 0 0
2017/2018 6 ŠK GARDE Lipovec 2081 2093 Beneš Miroslav TJ SLAVIA Kroměříž B 2021 2009 ½
2017/2018 5 ŠK GARDE Lipovec 2079 2093 Tikovský Alexandr Moravská Slavia Brno B 2166 2163 0
2017/2018 4 ŠK GARDE Lipovec 2079 2093 Vlach Karel TJ Vlčnov 2095 2080 ½
2017/2018 3 ŠK GARDE Lipovec 2079 2093 Vránová Zdeňka ŠK Staré Město B 1964 1975 ½
2017/2018 2 ŠK GARDE Lipovec 2079 2093 Habina Martin ŠK Kuřim 1982 1966 ½
2017/2018 1 ŠK GARDE Lipovec 2108 2115 Kocián Miroslav ŠK Zlín 2027 2027 1
2016/2017 6 ŠK Garde Lipovec "B" 2025 2040 Senáši Martin ASK Blansko 1724 1
2016/2017 11 ŠK GPOA Znojmo 2025 2040 Hyrš Martin ŠK Kuřim B 1940 1907 1
2016/2017 10 ŠK GPOA Znojmo 2025 2040 Hejný Jaroslav ŠK HPM TEC Hustopeče 2118 2099 0
2016/2017 9 ŠK GPOA Znojmo 2025 2040 Moulis Mojmír Orel Ořechov 2088 2095 1
2016/2017 8 ŠK GPOA Znojmo 2025 2040 Kopeček Ivan Moravská Slavia Brno B 1913 1933 1
2016/2017 7 ŠK GPOA Znojmo 2025 2040 Zavacký Peter ŠK Lokomotiva Brno C 2098 2114 1
2016/2017 6 ŠK GPOA Znojmo 2025 2040 Balšínek Pavel SK Podlužan Prušánky B 2056 2069 1
2016/2017 5 ŠK GPOA Znojmo 2025 2040 Petlák Josef TJ Znojmo 1974 1891 1
2016/2017 4 ŠK GPOA Znojmo 2025 2040 Pekárková Eva Jezdci Jundrov B 1924 1907 1
2016/2017 2 ŠK GPOA Znojmo 2025 2040 Kusalík Roman ŠK Veselí nad Moravou 2007 2030 ½
2016/2017 1 ŠK GPOA Znojmo 2025 2040 Lamser Miroslav ŠK Vinohrady Brno 2007 2013 1
2016/2017 11 �K GARDE Lipovec 2025 2040 Šmíd Jan �K Star� M�sto B 1944 1911 ½
2016/2017 9 �K GARDE Lipovec 2025 2040 Stančík Jakub Zbrojovka Vset�n 1956 1968 1
2016/2017 8 �K GARDE Lipovec 2025 2040 Krmela Aleš �achy Ho���lkov� 2023 2022 ½
2016/2017 7 �K GARDE Lipovec 2025 2040 Kupčík Zdeněk MKS Vy�kov 1947 1924 1
2016/2017 5 �K GARDE Lipovec 2025 2040 Mikuš Pavol Spartak Adamov 1492 1474 1
2016/2017 4 �K GARDE Lipovec 2025 2040 Hudaček Josef SK Podlu�an Pru��nky 2057 2079 ½
2016/2017 3 �K GARDE Lipovec 2025 2040 Vachek Jiří �K Lokomotiva Brno B 1942 1805 1
2016/2017 2 �K GARDE Lipovec 2025 2040 Navrátilík Pavel Slavia Krom��� B 2078 2090 ½
2016/2017 1 �K GARDE Lipovec 2025 2040 �K Duras BVK B 1
2015/2016 11 ŠK GARDE Lipovec 2025 2040 Strejček Stanislav SK Prostějov 1536 1537 1
2015/2016 10 ŠK GARDE Lipovec 2025 2040 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky 1996 2010 1
2015/2016 9 ŠK GARDE Lipovec 2025 2040 Vykydal František ŠK Lokomotiva Brno B 2133 2057 0
2015/2016 6 ŠK GARDE Lipovec 2025 2040 Brychta David ŠK GORDIC 2146 2142 0
2015/2016 4 ŠK GARDE Lipovec 2025 2040 Nehyba Martin A64 PROCLIENT Grygov B 1805 1861 ½
2015/2016 1 ŠK GARDE Lipovec 2025 2040 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov 1935 1906 1
2015/2016 11 SK GPOA Znojmo 2025 2040 Hampel David VSK Universita Brno 2020 2005 ½
2015/2016 10 SK GPOA Znojmo 2025 2040 Varga Marian ŠK Vinohrady Brno 1901 1885 1
2015/2016 9 SK GPOA Znojmo 2025 2040 Kusalík Roman ŠK Veselí nad Moravou 2007 2030 1
2015/2016 8 SK GPOA Znojmo 2025 2040 Hájek Oskar ŠK Lokomotiva Brno C 2134 2138 ½
2015/2016 7 SK GPOA Znojmo 2025 2040 Uhmann Jan ŠK Hustopeče 2059 2054 ½
2015/2016 6 SK GPOA Znojmo 2025 2040 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov 2047 2044 ½
2015/2016 5 SK GPOA Znojmo 2025 2040 Ševčík Jakub ŠK Bystrc Oilers 1994 2022 1
2015/2016 4 SK GPOA Znojmo 2025 2040 Adam Petr TJ Znojmo 2080 2105 0
2015/2016 3 SK GPOA Znojmo 2025 2040 Žitný Petr ŠK Lokomotiva Brno D 1827 1853 1
2015/2016 2 SK GPOA Znojmo 2025 2040 Švehla Karel TJ Spartak Adamov 2136 2120 1
2015/2016 1 SK GPOA Znojmo 2025 2040 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov B 1935 1906 1
2015/2016 8 ŠK GARDE Lipovec "B" 2025 2040 Vitula Jan ŠK Kuřim "B" 1908 1940 0
2015/2016 7 ŠK GARDE Lipovec "B" 2025 2040 Dobeš Dušan Makkabi Boskovice 2087 2055 1
2015/2016 5 ŠK GARDE Lipovec "B" 2025 2040 Gubáš Jan ŠK Sokol Tišnov 2071 2002 ½
2015/2016 3 ŠK GARDE Lipovec "B" 2025 2040 Polách Daneš Sokol Rudice 1972 1989 1
2015/2016 2 ŠK GARDE Lipovec "B" 2025 2040 Jireš Jiří MKS Vyškov "B" 1955 2006 0
2014/2015 6 Moravská Slávia C 2053 2047 Uhmann Jan Univerzita Brno B 2085 2083 1
2014/2015 4 Moravská Slávia C 2053 2047 Tomíška Miroslav Duras BVK E 1930 1
2014/2015 11 ŠK GARDE Lipovec 2053 2047 Štork Rostislav ŠK Caissa Pivovar Dalešice 1807 1769 ½
2014/2015 10 ŠK GARDE Lipovec 2053 2047 Večeřa Petr Sokol Postoupky 2025 2034 1
2014/2015 9 ŠK GARDE Lipovec 2053 2047 Mičulka Petr ŠK Lokomotiva Brno B 2050 2054 1
2014/2015 8 ŠK GARDE Lipovec 2053 2047 Šudřich Radek Slavia Kroměříž B 2043 2038 ½
2014/2015 7 ŠK GARDE Lipovec 2053 2047 Předínský Vladan TJ Podlužan Prušánky 1925 1914 0
2014/2015 6 ŠK GARDE Lipovec 2053 2047 Kocián Miroslav ŠK Zlín B 2005 2013 ½
2014/2015 5 ŠK GARDE Lipovec 2053 2047 Řezník Miloslav ŠK Vinohrady Brno 1602 1
2014/2015 4 ŠK GARDE Lipovec 2053 2047 Vávra Antonín ŠK Staré Město B 1904 1920 0
2014/2015 3 ŠK GARDE Lipovec 2053 2047 Bureš Vít Moravská Slavia Brno 2155 2155 0
2014/2015 2 ŠK GARDE Lipovec 2053 2047 Mlénský Dalibor ŠK Hustopeče 2102 2111 ½
2014/2015 1 ŠK GARDE Lipovec 2053 2047 Kubát Pavel OREL Ořechov 1945 1941 ½
2014/2015 11 ŠK Garde Lipovec B 2053 2047 Přibyl René ŠK Bystrc Oilers 1998 2004 ½
2014/2015 10 ŠK Garde Lipovec B 2053 2047 Zavadil Michal ŠK Duras BVK Brno C 2056 2057 1
2014/2015 9 ŠK Garde Lipovec B 2053 2047 Mouryc Tomáš MKS Vyškov 1971 1962 ½
2014/2015 8 ŠK Garde Lipovec B 2053 2047 Mikulů Lukáš SK GPOA Znojmo 2004 2017 0
2014/2015 7 ŠK Garde Lipovec B 2053 2047 Přibyl Radek ŠK Tetčice 1947 1986 1
2014/2015 6 ŠK Garde Lipovec B 2053 2047 Slepov Kyryl VSK Universita Brno 2110 0
2014/2015 5 ŠK Garde Lipovec B 2053 2047 Marek Jiří TJ Spartak Adamov 2033 2052 1
2014/2015 4 ŠK Garde Lipovec B 2053 2047 Košata Jan ŠK Kuřim 2146 2132 1
2014/2015 3 ŠK Garde Lipovec B 2053 2047 Zavacký Peter ŠK Lokomotiva Brno C 2120 2135 0
2014/2015 2 ŠK Garde Lipovec B 2053 2047 Klenner Richard ŠK Veselí nad Moravou 2028 2027 ½
2014/2015 1 ŠK Garde Lipovec B 2053 2047 Hošek Martin Jezdci Jundrov 2079 2078 0
2013/2014 10 ŠK GARDE Lipovec 2052 2058 Fusková Martina ŠK Staré Město B 1955 2028 0
2013/2014 9 ŠK GARDE Lipovec 2052 2058 Hájek Oskar TJ Podlužan Prušánky 1918 1996 0
2013/2014 8 ŠK GARDE Lipovec 2052 2058 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 1974 1953 1
2013/2014 7 ŠK GARDE Lipovec 2052 2058 Bartas Pavel TJ FS Napajedla 1853 1868 1
2013/2014 6 ŠK GARDE Lipovec 2052 2058 Kredl Karel Moravská Slavia Brno 2083 2080 ½
2013/2014 5 ŠK GARDE Lipovec 2052 2058 Parák Dominik ŠK Kuřim 2060 2065 0
2013/2014 4 ŠK GARDE Lipovec 2052 2058 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž B 1985 1963 1
2013/2014 3 ŠK GARDE Lipovec 2052 2058 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK Královo Pole B 2214 2211 0
2013/2014 2 ŠK GARDE Lipovec 2052 2058 Adamčík Martin Sportovní Klub Prostějov 2177 2167 0
2013/2014 1 ŠK GARDE Lipovec 2052 2058 Večeřa Petr Sokol Postoupky 2068 2062 ½
2013/2014 11 SPgŠ + G Znojmo 2052 2058 Loubal Pavel Sokol Rudice 2005 1999 1
2013/2014 10 SPgŠ + G Znojmo 2052 2058 Trávníček Petr ŠK Veselí nad Moravou 2117 2097 1
2013/2014 9 SPgŠ + G Znojmo 2052 2058 Vykydal František ŠK Lokomotiva Brno C 2153 2138 ½
2013/2014 8 SPgŠ + G Znojmo 2052 2058 Lamser Miroslav Vinohrady Brno 2069 2025 0
2013/2014 5 SPgŠ + G Znojmo 2052 2058 Dirgas Josef ŠK Tetčice 2026 2041 ½
2013/2014 4 SPgŠ + G Znojmo 2052 2058 Švehla Karel TJ Spartak Adamov 2125 2122 1
2013/2014 3 SPgŠ + G Znojmo 2052 2058 Mikulů Lukáš TJ Znojmo 1986 2003 0
2012/2013 11 TJ Podlužan Prušánky 2043 2050 Seitler Andrej ŠK Lokomotiva Brno A 2223 2233 0
2012/2013 10 TJ Podlužan Prušánky 2043 2050 Klenner Richard TJ ŠK Veselí nad Moravou 2026 2025 ½
2012/2013 9 TJ Podlužan Prušánky 2043 2050 Mlénský Dalibor ŠK HPM TEC Hustopeče 2139 2146 0
2012/2013 8 TJ Podlužan Prušánky 2043 2050 Mižák Ján TJ Spartak Adamov 2047 2004 1
2012/2013 7 TJ Podlužan Prušánky 2043 2050 Krejčiřík Radim TJ FS NAPAJEDLA 1949 1930 ½
2012/2013 6 TJ Podlužan Prušánky 2043 2050 Burda Josef ŠK Staré Město C 1886 1901 1
2012/2013 5 TJ Podlužan Prušánky 2043 2050 Švihel Karel Moravská Slavia Brno 2071 2067 0
2012/2013 1 TJ Podlužan Prušánky 2043 2050 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město B 2146 2143 0
2012/2013 11 ŠK Garde Lipovec 2043 2050 Hyrš Martin ŠK Duras BVK Brno C 1962 1978 ½
2012/2013 10 ŠK Garde Lipovec 2043 2050 Fojtách Ivan TJ Znojmo 1936 1928 0
2012/2013 9 ŠK Garde Lipovec 2043 2050 Řehůřek Jiří ŠK Bystrc Oilers 1769 1714 1
2012/2013 8 ŠK Garde Lipovec 2043 2050 Slepánková Radka MKS Vyškov 2007 1925 1
2012/2013 7 ŠK Garde Lipovec 2043 2050 Piťo Vojtěch ŠK Hodonín 1819 1834 1
2012/2013 6 ŠK Garde Lipovec 2043 2050 Kábela Milan SK Tetčice 1844 1
2012/2013 5 ŠK Garde Lipovec 2043 2050 Kubát Pavel Orel Ořechov 1899 1917 1
2012/2013 4 ŠK Garde Lipovec 2043 2050 Masařík Jan ŠK 64 Brno 1962 2002 1
2012/2013 3 ŠK Garde Lipovec 2043 2050 Růžička Martin ŠK Lokomotiva Brno D 1829 1829 1
2012/2013 2 ŠK Garde Lipovec 2043 2050 Pekárková Eva ŠK Lokomotiva Brno C 1954 1950 1
2011/2012 10 ŠK Duras BVK Brno C 2083 2070 Svobodová Michaela ŠK Lokomotiva Brno C 2100 2091 0
2011/2012 8 ŠK Duras BVK Brno C 2083 2070 Sikora Lukáš ŠK Lokomotiva Brno D 1947 1947 1
2011/2012 6 ŠK Duras BVK Brno C 2083 2070 Košata Jan ŠK KME-DDM Kuřim 2142 2201 1
2011/2012 3 ŠK Duras BVK Brno C 2083 2070 Chládek Vlastimil ŠK Garde Lipovec 2082 2099 0
2011/2012 2 ŠK Duras BVK Brno C 2083 2070 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2165 2147 ½
2011/2012 1 ŠK Duras BVK Brno C 2083 2070 Lamser Miroslav ŠK Vinohrady Brno 2078 2048 ½
2011/2012 11 TJ Podlužan Prušánky 2083 2070 Píše Jan Spartak Adamov 2051 2033 ½
2011/2012 10 TJ Podlužan Prušánky 2083 2070 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno B 2198 2175 0
2011/2012 9 TJ Podlužan Prušánky 2083 2070 Klenner Richard TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 2028 ½
2011/2012 8 TJ Podlužan Prušánky 2083 2070 Krmela Aleš TJ Sokol Hošťálková 2055 2078 0
2011/2012 7 TJ Podlužan Prušánky 2083 2070 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město B 2061 2052 0
2011/2012 6 TJ Podlužan Prušánky 2083 2070 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2158 2144 ½
2011/2012 5 TJ Podlužan Prušánky 2083 2070 Sojka Aleš Slavia Kroměříž B 2094 2093 ½
2011/2012 4 TJ Podlužan Prušánky 2083 2070 Dubina Pavel ŠK Zlín C 2161 2079 ½
2011/2012 3 TJ Podlužan Prušánky 2083 2070 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2079 2082 0
2011/2012 2 TJ Podlužan Prušánky 2083 2070 Gabriel Adam SK Boršice 2090 2076 0
2011/2012 1 TJ Podlužan Prušánky 2083 2070 Omelka Roman ŠK Staré Město C 2115 2118 ½
2010/2011 11 SPgŠ+G Znojmo 2137 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2363 0
2010/2011 10 SPgŠ+G Znojmo 2137 Večeřa Petr TJ Sokol Postoupky 1958 1
2010/2011 9 SPgŠ+G Znojmo 2137 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město C 2202 0
2010/2011 8 SPgŠ+G Znojmo 2137 Navrátilík Pavel ŠK Holešov 2156 ½
2010/2011 7 SPgŠ+G Znojmo 2137 Kuchynka Lukáš ŠK HPM TEC Hustopeče 2287 0
2010/2011 6 SPgŠ+G Znojmo 2137 Symerský Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2114 0
2010/2011 5 SPgŠ+G Znojmo 2137 Šenkýř Martin ŠK Zlín C 2158 ½
2010/2011 3 SPgŠ+G Znojmo 2137 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2227 0
2010/2011 2 SPgŠ+G Znojmo 2137 Gabriel Adam SK Boršice 2148 ½
2010/2011 1 SPgŠ+G Znojmo 2137 Sekanina Jiří TJ Spartak Adamov 2123 ½
2010/2011 11 TJ Podlužan Prušánky 2137 Růžička František ŠK Lokomotiva Brno C 2188 0
2010/2011 10 TJ Podlužan Prušánky 2137 Sedláček Petr ŠK 64 Brno 2123 0
2010/2011 9 TJ Podlužan Prušánky 2137 Pukl Rostislav TJ Sokol Bzenec 1983 ½
2010/2011 8 TJ Podlužan Prušánky 2137 Medunová Věra ŠK Lokomotiva Brno B 2105 ½
2010/2011 7 TJ Podlužan Prušánky 2137 Kopřiva Oldřich ŠK Garde Lipovec 2162 ½
2010/2011 6 TJ Podlužan Prušánky 2137 Číp Dalibor Orel Ořechov 2128 1
2010/2011 5 TJ Podlužan Prušánky 2137 Holemář David ŠK Bystrc Oilers 2289 0
2010/2011 4 TJ Podlužan Prušánky 2137 Mlénský Dalibor ŠK KME-DDM Kuřim 2156 1
2010/2011 3 TJ Podlužan Prušánky 2137 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2167 0
2010/2011 2 TJ Podlužan Prušánky 2137 Lamser Miroslav ŠK Duras BVK Brno C 2062 1
2010/2011 1 TJ Podlužan Prušánky 2137 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno D 2114 ½
2009/2010 11 TJ Podlužan Prušánky 2095 Horák Bronislav ŠK KME-DDM Kuřim A 1908 1
2009/2010 10 TJ Podlužan Prušánky 2095 Laštovička František ŠK KME-DDM Kuřim B 1795 1
2009/2010 9 TJ Podlužan Prušánky 2095 Hruška Vladimír ŠK Rosice 1965 1
2009/2010 8 TJ Podlužan Prušánky 2095 Říha Otmar ŠK Duras BVK Královo Pole C 1945 ½
2009/2010 7 TJ Podlužan Prušánky 2095 Hampel David ŠK Tetčice 1940 1
2009/2010 6 TJ Podlužan Prušánky 2095 Uhmann Jan ŠK Lokomotiva Brno D 1977 1
2009/2010 5 TJ Podlužan Prušánky 2095 Loubal Pavel TJ Spartak Adamov 2000 ½
2009/2010 4 TJ Podlužan Prušánky 2095 Petruška Miroslav ŠK Lokomotiva Brno E 2008 1
2009/2010 3 TJ Podlužan Prušánky 2095 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2092 0
2009/2010 2 TJ Podlužan Prušánky 2095 Klenner Richard TJ ŠK Veselí nad Moravou 2012 1
2009/2010 1 TJ Podlužan Prušánky 2095 Ciprys David TJ Tatran Poštorná 2031 1
2009/2010 11 SPgŠ+G Znojmo 2095 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž B 2129 ½
2009/2010 10 SPgŠ+G Znojmo 2095 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město C 2182 ½
2009/2010 9 SPgŠ+G Znojmo 2095 Pospíšil Dušan ŠK Lokomotiva Brno A 2166 1
2009/2010 8 SPgŠ+G Znojmo 2095 Sojka Aleš MKS Holešov 2179 1
2009/2010 7 SPgŠ+G Znojmo 2095 Matoušek Petr SK Prostějov 2168 ½
2009/2010 6 SPgŠ+G Znojmo 2095 Federič Jozef ŠK HPM TEC Hustopeče 2262 0
2009/2010 5 SPgŠ+G Znojmo 2095 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2133 ½
2009/2010 4 SPgŠ+G Znojmo 2095 Augustin Josef ŠK Lokomotiva Brno C 2306 ½
2009/2010 3 SPgŠ+G Znojmo 2095 Spodný Josef ŠK 64 Brno 2128 ½
2009/2010 2 SPgŠ+G Znojmo 2095 Messerschmidt Stanislav Orel Ořechov 2009 1
2009/2010 1 SPgŠ+G Znojmo 2095 Roubalík Jakub ŠK Zlín B 2253 ½
2008/2009 11 SPgŠ+G Znojmo A 2101 Večeřa Pavel TJ Žďár n. Sázavou A 2133 ½
2008/2009 10 SPgŠ+G Znojmo A 2101 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny B 2250 0
2008/2009 9 SPgŠ+G Znojmo A 2101 Řezníček Jan ŠK Vysoké Mýto 2238 ½
2008/2009 6 SPgŠ+G Znojmo A 2101 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice A 2102 1
2008/2009 5 SPgŠ+G Znojmo A 2101 Fiedler Bedřich TJ Sokol Zaječice A 2095 1
2008/2009 4 SPgŠ+G Znojmo A 2101 Křena Bohuslav ŠK Kuřim KME-DDM A 1933 1
2008/2009 3 SPgŠ+G Znojmo A 2101 Bělohlávek Petr ŠK Caissa Třebíč A 2197 ½
2008/2009 1 SPgŠ+G Znojmo A 2101 Rychtecký Miroslav ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2077 ½
2007/2008 11 SPgŠ a G Znojmo 2065 Pehal Luděk Orel Ořechov B 1672 1
2007/2008 10 SPgŠ a G Znojmo 2065 Klenner Richard ŠK pod Věží Strážnice 2053 ½
2007/2008 9 SPgŠ a G Znojmo 2065 Fojtách Ivan TJ Znojmo 2002 ½
2007/2008 8 SPgŠ a G Znojmo 2065 Žabenský Jaroslav Moravská Slavia Brno 1898 ½
2007/2008 7 SPgŠ a G Znojmo 2065 Veselý Jaromír ŠK Sokol Tišnov 2054 1
2007/2008 6 SPgŠ a G Znojmo 2065 Chládek Vlastimil ŠK Garde Lipovec 2051 ½
2007/2008 5 SPgŠ a G Znojmo 2065 Herec Jiří ŠK Lokomotiva Brno D 2010 ½
2007/2008 4 SPgŠ a G Znojmo 2065 Vičar Petr ŠK Veselí nad Moravou 1982 1
2007/2008 3 SPgŠ a G Znojmo 2065 Hubený Pavel Sokol Rudice 1881 1
2007/2008 2 SPgŠ a G Znojmo 2065 Majer Jiří ŠK DDM KME Kuřim 2017 ½
2007/2008 1 SPgŠ a G Znojmo 2065 Krupica Pavel ŠK Tetčice 1915 1
2007/2008 11 TJ Tatran Poštorná 2065 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2189 ½
2007/2008 10 TJ Tatran Poštorná 2065 Zavacký Peter C ŠK Lokomotiva Brno C 1
2007/2008 9 TJ Tatran Poštorná 2065 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno B 2054 1
2007/2008 8 TJ Tatran Poštorná 2065 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2093 ½
2007/2008 7 TJ Tatran Poštorná 2065 Fiala Vlastimil AŠK DA Olomouc 2076 1
2007/2008 5 TJ Tatran Poštorná 2065 Fajstl František SK Prostějov 2140 1
2007/2008 4 TJ Tatran Poštorná 2065 Trávníček Petr Tatran Litovel B 2096 0
2007/2008 3 TJ Tatran Poštorná 2065 Šnevajs Heřman A64 PROCLIENT Grygov B 1949 ½
2007/2008 2 TJ Tatran Poštorná 2065 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž 2130 0
2007/2008 1 TJ Tatran Poštorná 2065 Fiala Václav SK Boršice 2039 0
2006/2007 11 TJ Tatran Poštorná B 2027 Šmíd Vladimír Baník Šardice 1854 1
2006/2007 10 TJ Tatran Poštorná B 2027 Uřičář Zdeněk ŠK Veselí nad Mor. B 2020 1
2006/2007 9 TJ Tatran Poštorná B 2027 Komprda Petr ŠK Dubňany 2026 0
2006/2007 8 TJ Tatran Poštorná B 2027 Vrtal Jaroslav ŠK "Pod Věží" Strážnice 2107 1
2006/2007 7 TJ Tatran Poštorná B 2027 Strouhal Jaroslav Šach Pavlov 1569 1
2006/2007 6 TJ Tatran Poštorná B 2027 Trávníček Petr Horáček Sudoměřice 2107 ½
2006/2007 5 TJ Tatran Poštorná B 2027 Balšínek Pavel TJ Podlužan Prušánky 2096 ½
2006/2007 4 TJ Tatran Poštorná B 2027 Chromeček Oldřich TJ Bučovice 1814 1
2006/2007 3 TJ Tatran Poštorná B 2027 Šťastný Radek Sokol Vranovice 1923 ½
2006/2007 2 TJ Tatran Poštorná B 2027 Věžník Petr TJ Tatran Poštorná C 1912 ½
2006/2007 11 SPgŠ+G Znojmo 2027 Šípek Michal ŠK Lokomotiva Brno D 1995 1
2006/2007 10 SPgŠ+G Znojmo 2027 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice 1920 ½
2006/2007 9 SPgŠ+G Znojmo 2027 Ciprys Martin TJ Tatran Poštorná 2051 0
2006/2007 8 SPgŠ+G Znojmo 2027 Komprda Pavel ŠK Tetčice 2077 1
2006/2007 7 SPgŠ+G Znojmo 2027 Galuška Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2136 1
2006/2007 6 SPgŠ+G Znojmo 2027 Vosáhlo Jiří ŠK Lokomotiva Brno E 1952 1
2006/2007 5 SPgŠ+G Znojmo 2027 Masák Pavel ŠK KME DDM Kuřim 2140 0
2006/2007 4 SPgŠ+G Znojmo 2027 Horák Jaroslav TJ Sokol Bzenec 1851 1
2006/2007 3 SPgŠ+G Znojmo 2027 Janota Jiří BK Moravská Slavia Brno 1976 ½
2006/2007 2 SPgŠ+G Znojmo 2027 Makovička Martin ŠK Hodonín 1996 1
2006/2007 1 SPgŠ+G Znojmo 2027 Mlénský Dalibor ŠK HPM TEC Hustopeče 2113 ½
2005/2006 11 SPgŠ+G ZNOJMO 2037 Komárek David DURAS BRNO B 2147 ½
2005/2006 10 SPgŠ+G ZNOJMO 2037 Mižák Ján GARDE LIPOVEC 1969 ½
2005/2006 9 SPgŠ+G ZNOJMO 2037 Kočí Karel HPM TEC HUSTOPEČE 1725 0
2005/2006 8 SPgŠ+G ZNOJMO 2037 Schuster Petr LOKOMOTIVA BRNO C 1980 1
2005/2006 6 SPgŠ+G ZNOJMO 2037 Uhmann Jan OREL OŘECHOV 2198 ½
2005/2006 5 SPgŠ+G ZNOJMO 2037 Rychtecký Miroslav DURAS BRNO C 2065 ½
2005/2006 4 SPgŠ+G ZNOJMO 2037 Nejezchleb Drahoš SOKOL RUDICE 1873 ½
2005/2006 3 SPgŠ+G ZNOJMO 2037 Česenek Jiří SOKOL ZAJEČICE 1936 ½
2005/2006 2 SPgŠ+G ZNOJMO 2037 Berisha Fadil ŠK 64 BRNO 1972 0
2005/2006 1 SPgŠ+G ZNOJMO 2037 Lampíř Tomáš TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2017 0
2005/2006 11 TJ Tatran Poštorná A 2037 Petlák Josef TJ Znojmo 2012 1
2005/2006 10 TJ Tatran Poštorná A 2037 Lamser Miroslav TJ Vinohrady Brno 2043 0
2005/2006 9 TJ Tatran Poštorná A 2037 Sysel Michal TJ Bučovice 1967 1
2005/2006 8 TJ Tatran Poštorná A 2037 Majer Jiří ŠK KME DDM Kuřim 2110 0
2005/2006 6 TJ Tatran Poštorná A 2037 Nekvapil Pavel Lokomotiva Brno E 2054 ½
2005/2006 4 TJ Tatran Poštorná A 2037 Kocáb Jan TJ Tatran Poštorná B 1986 ½
2005/2006 3 TJ Tatran Poštorná A 2037 Pospíšil Dušan ŠK Bydo Zakřany 2142 ½
2005/2006 2 TJ Tatran Poštorná A 2037 Kapusta Petr SK Horáček Sudoměřice 2148 1
2005/2006 1 TJ Tatran Poštorná A 2037 Jaroš Mojmír Duras BVK Brno D 2135 ½
2004/2005 11 Tatran Poštorná A 2033 Berisha Fadil I. brněnská Brno 2089 ½
2004/2005 10 Tatran Poštorná A 2033 Rada David Sokol Rudice 1646 1
2004/2005 9 Tatran Poštorná A 2033 Majer Jiří KME DDM Kuřim 2122 0
2004/2005 7 Tatran Poštorná A 2033 Sysel Michal TJ Bučovice 1968 0
2004/2005 5 Tatran Poštorná A 2033 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Mor. 2036 ½
2004/2005 4 Tatran Poštorná A 2033 Veverka František Tatran Poštorná B 1878 0
2004/2005 3 Tatran Poštorná A 2033 Riška Lubomír Lokomotiva Brno B 2205 ½
2004/2005 2 Tatran Poštorná A 2033 Hudec Zdeněk TJ Sloup 1854 1
2004/2005 1 Tatran Poštorná A 2033 Kuchynka Lukáš ŠK Hustopeče 2000 ½
2003/2004 11 Tatran Poštorná B 2026 Kejík František MKS Vyškov 2126 0
2003/2004 10 Tatran Poštorná B 2026 Majer Jiří KME DDM Kuřim 2295 0
2003/2004 9 Tatran Poštorná B 2026 Věchet Stanislav TJ Sokol Bzenec 2225 0
2003/2004 8 Tatran Poštorná B 2026 Mudra Tomáš I. brněnská Brno 2103 0
2003/2004 7 Tatran Poštorná B 2026 Tikovský Alexandr ŠK 64 Brno 2211 0
2003/2004 6 Tatran Poštorná B 2026 Provazník Michal ŠK Hodonín 2211 ½
2003/2004 5 Tatran Poštorná B 2026 Švehla Karel TJ Sloup 2089 0
2003/2004 4 Tatran Poštorná B 2026 Markovič Ivan ŠK Hustopeče 2186 0
2003/2004 3 Tatran Poštorná B 2026 Riška Lubomír TJ Bučovice 2218 0
2003/2004 2 Tatran Poštorná B 2026 Vlk Miroslav TJ Znojmo B 2091 ½
2003/2004 1 Tatran Poštorná B 2026 Symerský Petr TJ Veselí nad Mor. 2083 ½