Hráč Meduna Eduard

Meduna Eduard

User Pic
Jméno: Meduna Eduard
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2108
Elo mezinárodní: 2110
ID: 29067
FIDE ID: 333972
Rok narození: 1995
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno B 2120 2142 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž B 1985 1966 1
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno F 2120 2142 Skalka Jan ŠK Veselí nad Moravou B 1733 1797 1
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno F 2120 2142 Zavadil Michal ŠK Duras BVK Královo Pole D 2056 2057 ½
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno F 2120 2142 Sedláček Petr ŠK "64" Brno 2090 2067 0
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno C 2120 2142 Věžník Petr ŠK Duras BVK Brno C 1962 1874 ½
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno C 2120 2142 Kejík František MKS Vyškov 2052 2033 0
2013/2014 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2083 2080 Holemář David Moravská Slavia Brno 2269 2258 1
2013/2014 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2083 2080 Parák Dominik ŠK Kuřim 2060 2065 1
2013/2014 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2083 2080 Sekanina Jiří ŠK GARDE Lipovec 2112 2118 1
2013/2014 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2083 2080 Macharáček Šimon ŠK Duras BVK Královo Pole B 2210 2209 0
2013/2014 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2083 2080 Navrátilík Pavel Sokol Postoupky 2142 2152 ½
2013/2014 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2083 2080 Kunčar Petr ŠK Lokomotiva Brno B 2121 2126 1
2013/2014 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2083 2080 Kašík Jiří Slavia Kroměříž B 2005 2029 1
2012/2013 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2034 2002 Kopeček Ivan Moravská Slavia Brno 1961 1970 1
2012/2013 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2034 2002 Zavadil Michal ŠK Duras BVK B 2078 2078 ½
2012/2013 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2034 2002 Kocáb Jan TJ Podlužan Prušánky 2014 1947 0
2012/2013 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2034 2002 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2142 2130 0
2012/2013 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2034 2002 Krupica Pavel ŠK KME-DDM Kuřim 1977 1963 1
2012/2013 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2034 2002 Píše Jan TJ Spartak Adamov 2078 2071 1
2012/2013 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2034 2002 Krejčiřík Radim TJ FS NAPAJEDLA 1949 1930 ½
2012/2013 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2034 2002 Burda Josef ŠK Staré Město C 1886 1901 1
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno C 2034 2002 Hrdina Jiří ŠK Bystrc Oilers 1860 1936 0
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno C 2034 2002 Pech Václav MKS Vyškov 2109 2002 0
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno C 2034 2002 Vlčko Tomáš ŠK Hodonín 1909 1911 1
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno C 2034 2002 Seidl Antonín ŠK Lokomotiva Brno D 2028 2042 0
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno C 2034 2002 Hyrš Martin ŠK Duras BVK Brno C 1962 1978 1
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno C 2034 2002 Sikora Lukáš ŠK Lokomotiva Brno B 1940 1952 0
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno C 2034 2002 Chládek Václav ŠK Garde Lipovec 2020 2003 1
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno 1977 2034 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 0
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno 1977 2034 Baláček Tadeáš TRW Autoelektronika Vlašim 2245 2202 0
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno 1977 2034 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2197 2222 0
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno 1977 2034 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 1959 2020 ½
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno 1977 2034 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov 2008 2195 1
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno 1977 2034 Kriebel Tadeáš BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 0
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno A 1977 2034 Huňáček Jaroslav ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1872 1901 1
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno A 1977 2034 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny C 1988 1997 0
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno D 1977 2034 Kredl Karel BK Moravská Slavia Brno 2110 2106 0
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno D 1977 2034 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2103 2101 0
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno 1977 2034 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1874 1872 1
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno 1977 2034 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 2098 2146 0
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno 1977 2034 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 1959 2020 ½
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno 1977 2034 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov 2008 2195 1
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno 1977 2034 Kriebel Tadeáš BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 0
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno 1977 2034 Spaček Oliver ŠK Staré Město 1907 1779 1
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno 1977 2034 Pagerka Martin SK Boršice 2200 0
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno 1951 Rošková Kateřina 2222 ŠK Polabiny 1752 0
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno 1951 Rýdl Jiří TRW Autolektronika Vlašim 1932 1
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno 1951 Hatašová Michaela ŠK Kladno 1599 1
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno 1951 Václavíček Lukáš Desko Liberec 1657 1
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno 1951 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 2018 1
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno 1951 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1943 0
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno 1951 Týn Marek TJ Slovan Havířov 1906 1
2010/2011 11 ŠK Lokomotiva Brno B 1951 Markovič Ivan ŠK KME-DDM Kuřim 2142 0
2010/2011 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1951 Šebesta Josef TJ Sokol Bzenec 1915 ½
2010/2011 9 ŠK Lokomotiva Brno B 1951 Adam Petr TJ Znojmo 2127 ½
2010/2011 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1951 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2070 1
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1951 Kopřiva Oldřich ŠK Garde Lipovec 2162 ½
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1951 Kunčar Petr ŠK Lokomotiva Brno D 2106 0
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1951 Uhmann Jan Orel Ořechov 2155 1
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1951 Šípek Michal ŠK Lokomotiva Brno C 2002 0
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1951 Kalendovský Jan ŠK Bystrc Oilers 2003 0
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1951 Spodný Josef ŠK 64 Brno 2084 ½
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno 1951 Pfeffer Dominik SK Boršice 1748 ½
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno 1951 Borufka Roman ŠK Staré Město 1911 1
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno 1951 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 2018 1
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno 1951 Bausano Michael SK Slavia Orlová 1728 1
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno 1951 Týn Marek TJ Slovan Havířov 1906 1
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno 1951 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1943 0
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno 1951 Gnida Patrik TŽ Třinec 1850 1
2009/2010 9 ŠK Lokomotiva Brno F 1787 Pukl Rostislav TJ Sokol Bzenec 2039 0
2009/2010 6 ŠK Lokomotiva Brno F 1787 Švihel Karel Moravská Slavia Brno A 2083 1
2009/2010 4 ŠK Lokomotiva Brno F 1787 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2169 1
2009/2010 3 ŠK Lokomotiva Brno F 1787 Růžička František KŠ TJ Bučovice A 2141 0
2009/2010 1 ŠK Lokomotiva Brno F 1787 Běloušek Michal ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 2079 ½
2009/2010 2 SK Lokomotiva Brno "B" 1787 Spaček Marcel SK Duras BVK Brno "B" 1604 1
2009/2010 1 SK Lokomotiva Brno "B" 1787 Jodl Daniel Rosada Prostejov 1677 1
2009/2010 11 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1787 Hájek Jaroslav TJ SOKOL Zaječice 1922 1
2008/2009 7 Chessmont Rožnov pR B 1782 Smílek Jan Sokol Lužná 1693 0
2008/2009 4 Chessmont Rožnov pR B 1782 Maňák Antonín Sokol Huslenky 1902 0
2008/2009 6 ŠK Duras BVK-Královo Pole D 1782 Nikodém Gustav BK Moravská Slavia Brno A 1890 ½
2008/2009 7 ŠK Duras BVK Brno A 1782 Zvára David TRW Autoelektronika Vlašim 1826 0
2008/2009 6 ŠK Duras BVK Brno A 1782 Zezula Rudolf TJ Náměšťnad Oslavou 1886 0
2008/2009 5 ŠK Duras BVK Brno A 1782 Skalický Tomáš Biomedica Říčany B 1638 ½
2008/2009 4 ŠK Duras BVK Brno A 1782 Jordán Petr Biomedica Říčany C 1280 1
2008/2009 3 ŠK Duras BVK Brno A 1782 Spaček Marcel ŠK Duras BVK Brno B 1250 ½
2008/2009 2 ŠK Duras BVK Brno A 1782 Schachinger Petr ŠACHklub Tábor 1250 1
2008/2009 1 ŠK Duras BVK Brno A 1782 Hlaváček Ondřej ŠO DKV České Budějovice 1612 1
2007/2008 11 ŠK Duras BVK - Královo Pole 1624 Paukert Jindřich ŠK Řevnice 1408 0
2007/2008 10 ŠK Duras BVK - Královo Pole 1624 Minasjan Garegin ŠK Smíchov - Praha 1346 ½
2007/2008 9 ŠK Duras BVK - Královo Pole 1624 Lhotka Jiří TJ Sokol Kobylisy 1463 0
2007/2008 8 ŠK Duras BVK - Královo Pole 1624 Chytrý Lukáš SK OAZA Praha B 1000 1
2007/2008 7 ŠK Duras BVK - Královo Pole 1624 Pokorná Karolína Sokol Tábor 1405 1
2007/2008 6 ŠK Duras BVK - Královo Pole 1624 Novák Lukáš Šachklub Tábor 1398 1
2007/2008 5 ŠK Duras BVK - Královo Pole 1624 Petrželka David QCC DKV Č. Budějovice 1431 0
2007/2008 4 ŠK Duras BVK - Královo Pole 1624 Němec Šimon Sokol Bedřichov 1442 1
2007/2008 3 ŠK Duras BVK - Královo Pole 1624 Homola Tomáš TJ Náměšť nad Oslavou 1460 1
2007/2008 2 ŠK Duras BVK - Královo Pole 1624 Skalický Tomáš Biomedica Říčany B 1463 0
2007/2008 1 ŠK Duras BVK - Královo Pole 1624 Hrdina Robin TRW Autoelektronika Vlašim 1489 1
2007/2008 9 CH Rožnov C 1624 Malina Zdenek Sok Zašová B 1715 ½
2007/2008 8 CH Rožnov C 1624 Múdrý Jan Sok Huslenky B 1731 1
2007/2008 7 CH Rožnov C 1624 Maceček Martin TJ Vidče B 1497 1
2007/2008 6 CH Rožnov C 1624 Rumánek Antonín TJ Karolinka B 1686 ½
2007/2008 4 CH Rožnov C 1624 Hradil Václav Sokol Branky 1802 ½
2007/2008 3 CH Rožnov C 1624 Ondryáš Jaroslav Tat Velké Karlovice 1640 1
2007/2008 2 CH Rožnov C 1624 Brlica Vlastimil Sok Fr Lhota B 1550 1
2007/2008 1 CH Rožnov C 1624 Bambušek Ivan CH Rožnov B 1768 ½
2005/2006 7 TJ Rožnov B Bělíček Miroslav Sokol Huslenky 0