Hráč Zeman Arnošt

Zeman Arnošt

User Pic
Jméno: Zeman Arnošt
Oddíl: Moravská Slavia Brno
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1875
Elo mezinárodní: 1821
ID: 1121
FIDE ID: 318426
Rok narození: 1957
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 Moravská Slávia "D" 1842 1899 Moulis Rudolf Duras "D" 0 1910 ½ soutěž
2019/2020 10 Moravská Slávia "D" 1842 1899 Rösner Tomáš DM Klášterského "B" 2021 1922 ½ soutěž
2019/2020 8 Moravská Slávia "D" 1842 1899 Pouch Milan Vojenská akademie 2062 2052 1 soutěž
2019/2020 6 Moravská Slávia "D" 1842 1899 Machala Matěj Duras "E" 1618 1632 ½ soutěž
2019/2020 5 Moravská Slávia "D" 1842 1899 Petlan Ivan DM Klášterského "A" 1841 1933 0 soutěž
2019/2020 4 Moravská Slávia "D" 1842 1899 Šebek Jan VSK Univerzita "C" 1893 1854 0 soutěž
2019/2020 3 Moravská Slávia "D" 1842 1899 Kubát Pavel Bystrc Oilers "B" 1926 1934 0 soutěž
2019/2020 2 Moravská Slávia "D" 1842 1899 Kočiščáková Alexandra Jezdci Jundrov "D" 2037 0 0 soutěž
2019/2020 1 Moravská Slávia "D" 1842 1899 Krejčí Petr ŠK 64 "B" 1976 1929 0 soutěž
2019/2020 9 Moravská Slávia Brno "C" 1842 1899 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno "D" 1820 1840 1 soutěž
2019/2020 8 Moravská Slávia Brno "C" 1842 1899 Kubiš Ivan ŠO Jiskra Strážnice 1868 0 1 soutěž
2019/2020 6 Moravská Slávia Brno "C" 1842 1899 Zubalík Miroslav ŠK 1923 Sokol Kyjov 0 2002 ½ soutěž
2019/2020 5 Moravská Slávia Brno "C" 1842 1899 Tioka Zdeněk ŠK 64 Brno "A" 1919 1929 1 soutěž
2019/2020 4 Moravská Slávia Brno "C" 1842 1899 Janíček Lubomír ŠK DDM Slavkov 0 1937 ½ soutěž
2019/2020 3 Moravská Slávia Brno "C" 1842 1899 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Mor. "B" 2030 1984 0 soutěž
2019/2020 2 Moravská Slávia Brno "C" 1842 1899 Šedý Ctirad ŠK Agrotec Hustopeče B 1898 1856 ½ soutěž
2019/2020 1 Moravská Slávia Brno "C" 1842 1899 Dryšl Radek SK Podlužan Prušánky "C" 1916 1854 1 soutěž
2018/2019 13 Moravská Slávia "D" 1893 1924 Hyrš Martin Duras BVK "D" 1893 1852 ½ soutěž
2018/2019 12 Moravská Slávia "D" 1893 1924 Bartoněk Rostislav ŠK 64 Brno "B" 0 1849 1 soutěž
2018/2019 11 Moravská Slávia "D" 1893 1924 Weber Tomáš VSK Univerzita "C" 0 1584 1 soutěž
2018/2019 10 Moravská Slávia "D" 1893 1924 Mašát Jakub ŠK Vinohrady 0 1634 1 soutěž
2018/2019 8 Moravská Slávia "D" 1893 1924 Pouch Milan ŠK VA Brno 2028 2021 0 soutěž
2018/2019 7 Moravská Slávia "D" 1893 1924 Řehák Lukáš DM Klášterského "A" 1919 1958 1 soutěž
2018/2019 6 Moravská Slávia "D" 1893 1924 Dvořáček Jan Matyáš Lokomotiva "H" 1508 1577 1 soutěž
2018/2019 3 Moravská Slávia "D" 1893 1924 Šípek Michal Jezdci Jundrov "D" 1979 2008 0 soutěž
2018/2019 9 Moravská Slavia Brno C 1893 1924 Dolejš Radek Optika Medek TJ Hodonice 0 1468 1 soutěž
2018/2019 6 Moravská Slavia Brno C 1893 1924 Ulčák Michael ŠK Lokomotiva Brno C 1492 1517 1 soutěž
2018/2019 5 Moravská Slavia Brno C 1893 1924 Kolek Josef TJ Slovan Ivančice 1778 1761 1 soutěž
2018/2019 4 Moravská Slavia Brno C 1893 1924 Riška Lubomír ŠK GPOA Znojmo 2120 2129 ½ soutěž
2018/2019 2 Moravská Slavia Brno C 1893 1924 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 1990 1940 ½ soutěž
2018/2019 1 Moravská Slavia Brno C 1893 1924 Konvičková Dana TJ Znojmo B 0 1780 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Bystrc Oilers 1892 1912 Ševčík Leoš Spartak Adamov 1928 1965 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Bystrc Oilers 1891 1912 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou 1932 1945 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Bystrc Oilers 1894 1912 Dvořáček Filip ŠK Podlužan Prušánky B 1765 1853 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Bystrc Oilers 1892 1912 Wünsch Radek ŠK Lokomotiva Brno B 1817 1837 0 soutěž
2017/2018 7 BK Moravská Slavia Brno "D" 1891 1912 Pelikán Karel ŠK Vinohrady Brno 1584 1704 ½ soutěž
2017/2018 4 BK Moravská Slavia Brno "D" 1892 1912 Dorazil Tomáš ŠK DM Klášterského "B" 0 1635 1 soutěž
2017/2018 1 BK Moravská Slavia Brno "D" 1908 1923 Haupt Jaromír ŠK 64 Brno "B" 1766 1769 0 soutěž
2017/2018 9 Moravská Slavia Brno "C" 1891 1912 Pop Bohumil TJ Znojmo "B" 0 1735 1 soutěž
2017/2018 8 Moravská Slavia Brno "C" 1891 1912 Kočiščáková Alexandra Jezdci Jundrov "B" 2025 0 0 soutěž
2017/2018 7 Moravská Slavia Brno "C" 1894 1912 Pelikán Jaromír ŠK Lokomotiva Brno "D" 1787 1824 1 soutěž
2017/2018 6 Moravská Slavia Brno "C" 1894 1912 Dobeš Oldřich ŠK Břežany 2015 1960 0 soutěž
2017/2018 5 Moravská Slavia Brno "C" 1892 1912 Kudla Vladimír ŠK Kuřim "B" 1902 1825 1 soutěž
2017/2018 4 Moravská Slavia Brno "C" 1892 1912 Hrdlička Vladan ŠK Střelice 1827 1813 1 soutěž
2017/2018 1 Moravská Slavia Brno "C" 1908 1923 Menčík Pavel ŠK Duras BVK Královo Pole "D" 1877 1905 1 soutěž
2016/2017 9 Moravská Slavia Brno "C" 1968 1983 Ševčík David ŠK Garde Lipovec "B" 1887 0 soutěž
2016/2017 8 Moravská Slavia Brno "C" 1968 1983 Crhonek Vítězslav Rudice "A" 1707 1 soutěž
2016/2017 7 Moravská Slavia Brno "C" 1968 1983 Moc Roman ASK Blansko 1866 ½ soutěž
2016/2017 6 Moravská Slavia Brno "C" 1968 1983 Marša Alexandr ŠK Lokomotiva Brno "D" 0 soutěž
2016/2017 5 Moravská Slavia Brno "C" 1968 1983 Slepánek Jan MKS Vyškov "B" 1788 1788 1 soutěž
2016/2017 4 Moravská Slavia Brno "C" 1968 1983 Zemánek Jan Slavia Boskovice 1849 1918 ½ soutěž
2016/2017 3 Moravská Slavia Brno "C" 1968 1983 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov 1919 1914 1 soutěž
2016/2017 2 Moravská Slavia Brno "C" 1968 1983 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec "C" 1764 1 soutěž
2016/2017 1 Moravská Slavia Brno "C" 1968 1983 Špičák Petr TJ Sloup 1832 1 soutěž
2016/2017 11 VSK Universita Brno 1968 1983 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 1980 1966 1 soutěž
2016/2017 10 VSK Universita Brno 1968 1983 Kubát Pavel Orel Ořechov 1998 1986 0 soutěž
2016/2017 8 VSK Universita Brno 1968 1983 Marko Daniel ŠK Lokomotiva Brno C 1833 1830 0 soutěž
2016/2017 7 VSK Universita Brno 1968 1983 Dvořáček Filip SK Podlužan Prušánky B 1788 1811 1 soutěž
2016/2017 6 VSK Universita Brno 1968 1983 Nekula Richard TJ Znojmo 1982 1945 0 soutěž
2016/2017 5 VSK Universita Brno 1968 1983 Prax Ivo Jezdci Jundrov B 1996 1963 ½ soutěž
2016/2017 4 VSK Universita Brno 1968 1983 Trávníček Petr ŠK Veselí nad Moravou 2083 2049 0 soutěž
2016/2017 2 VSK Universita Brno 1968 1983 Varga Marian ŠK Vinohrady Brno 1901 1885 1 soutěž
2016/2017 1 VSK Universita Brno 1968 1983 Kudla Vladimír ŠK Kuřim B 1918 1886 ½ soutěž
2015/2016 10 OREL Ořechov 1968 1983 Staněk Stanislav Jezdci Jundrov 1971 2013 0 soutěž
2015/2016 9 OREL Ořechov 1968 1983 Londin Šimon SK Prostějov 1607 1624 1 soutěž
2015/2016 7 OREL Ořechov 1968 1983 Vykydal František ŠK Lokomotiva Brno B 2133 2057 0 soutěž
2015/2016 6 OREL Ořechov 1968 1983 Tesař Jan ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2078 2039 0 soutěž
2015/2016 5 OREL Ořechov 1968 1983 Handl Martin ŠK GARDE Lipovec 2090 2107 1 soutěž
2015/2016 3 OREL Ořechov 1968 1983 Sysel Michal ŠK Duras BVK B 1951 1937 ½ soutěž
2015/2016 2 OREL Ořechov 1968 1983 Musil Vítězslav A64 PROCLIENT Grygov B 1939 1948 1 soutěž
2015/2016 1 OREL Ořechov 1968 1983 Křena Bohuslav ŠK Kuřim 1940 1974 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Bystrc Oilers 1968 1983 Marek Jiří TJ Spartak Adamov 1996 2010 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Bystrc Oilers 1968 1983 Seidl Antonín Jezdci Jundrov B 2085 2081 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Bystrc Oilers 1968 1983 Jalůvka Josef VSK Universita Brno 1939 1962 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Bystrc Oilers 1968 1983 Varga Marian ŠK Vinohrady Brno 1901 1885 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Bystrc Oilers 1968 1983 Bílek Petr ŠK Veselí nad Moravou 2020 2069 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Bystrc Oilers 1968 1983 Paulík Martin ŠK Lokomotiva Brno C 1877 1909 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Bystrc Oilers 1968 1983 Mikulů Lukáš SK GPOA Znojmo 1971 2009 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Bystrc Oilers 1968 1983 Mouryc Tomáš MKS Vyškov 1950 1924 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Bystrc Oilers 1968 1983 Urban Vlastimil ŠK Hustopeče 1997 1984 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Bystrc Oilers 1968 1983 Dobeš Oldřich TJ Znojmo 2015 1979 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Bystrc Oilers 1968 1983 Krajíček Filip ŠK Lokomotiva Brno D 1811 1873 1 soutěž
2015/2016 7 Moravská Slávia D 1968 1983 Pechan Zdeněk Univerzita C 1874 1 soutěž
2015/2016 4 Moravská Slávia D 1968 1983 Hrdina Jiří Bystrc Oilers B 1836 1891 1 soutěž
2015/2016 2 Moravská Slávia D 1968 1983 Starý Vladimír Lokomotiva J 1762 1757 1 soutěž
2015/2016 1 Moravská Slávia D 1968 1983 Zejda Karel ŠK 64 B 1756 1764 1 soutěž
2015/2016 7 Moravská Slávia D 1968 1983 Tomíška Miroslav Duras BVK E 1892 1 soutěž
2015/2016 5 Moravská Slávia D 1968 1983 Racek Michal DM Klášterského B 1950 1 soutěž
2015/2016 4 Moravská Slávia D 1968 1983 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1836 ½ soutěž
2015/2016 3 Moravská Slávia D 1968 1983 Pechan Zdeněk Univerzita C 1874 1 soutěž
2015/2016 1 Moravská Slávia D 1968 1983 Zejda Karel ŠK 64 B 1756 1764 1 soutěž
2014/2015 7 Moravská Slávia C 1998 1992 Mazanec Jan Lokomotiva H 1848 1 soutěž
2014/2015 5 Moravská Slávia C 1998 1992 Petlan Ivan DM Klášterského B 1975 1 soutěž
2014/2015 3 Moravská Slávia C 1998 1992 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov C 1973 1953 1 soutěž
2014/2015 2 Moravská Slávia C 1998 1992 Hladký Milan Lokomotiva J 1711 1 soutěž
2014/2015 1 Moravská Slávia C 1998 1992 Hruška Vladimír Bystrc Oilers B 1934 1917 ½ soutěž
2014/2015 7 Moravská Slávia C 1998 1992 Lamser Tomáš Vinohrady B 1946 1958 1 soutěž
2014/2015 6 Moravská Slávia C 1998 1992 Hruška Vladimír Bystrc Oilers B 1934 1917 ½ soutěž
2014/2015 5 Moravská Slávia C 1998 1992 Hladký Milan Lokomotiva J 1711 1 soutěž
2014/2015 4 Moravská Slávia C 1998 1992 Smutný Vladimír DM Klášterského A 1624 1 soutěž
2014/2015 3 Moravská Slávia C 1998 1992 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov C 1973 1953 1 soutěž
2014/2015 1 Moravská Slávia C 1998 1992 Zamazal Milan ŠK 64 B 1839 1 soutěž
2014/2015 11 OREL Ořechov 1998 1992 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno B 2036 2059 0 soutěž
2014/2015 9 OREL Ořechov 1998 1992 Hudaček Josef TJ Podlužan Prušánky 2037 2066 0 soutěž
2014/2015 5 OREL Ořechov 1998 1992 Bureš Vít Moravská Slavia Brno 2155 2155 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno F 1998 1992 Horáček Petr KŠ TJ Bučovice 1685 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno F 1998 1992 Trnka Tomáš TJ Tatran Poštorná 1976 1966 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno F 1998 1992 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2134 2100 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno F 1998 1992 Uřičář Zdeněk ŠK Veselí nad Moravou B 1916 1888 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno F 1998 1992 Tomíška Miroslav ŠK Duras BVK Královo Pole D 1930 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno F 2002 1980 Matula Tomáš KŠ TJ Bučovice 1689 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno F 2002 1980 Veverka František TJ Tatran Poštorná 1864 1832 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno F 2002 1980 Pešák Roman ŠK Hodonín 1996 1966 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno F 2002 1980 Píštěk Jan TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1880 1895 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno F 2002 1980 Holušová Táňa ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2064 2053 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno F 2002 1980 Cupal Miroslav TJ Podlužan Prušánky B 2015 2010 0 soutěž
2013/2014 11 Orel Ořechov 2002 1980 Hájek Oskar ŠK Lokomotiva Brno C 1918 1996 0 soutěž
2013/2014 10 Orel Ořechov 2002 1980 Novák Vítězslav Vinohrady Brno 1971 1963 1 soutěž
2013/2014 9 Orel Ořechov 2002 1980 Špičák Petr ŠK Tetčice 1813 ½ soutěž
2013/2014 8 Orel Ořechov 2002 1980 Hyrš Martin ŠK Duras BVK Brno C 1945 1918 ½ soutěž
2013/2014 7 Orel Ořechov 2002 1980 Hemalová Lýdie SPgŠ + G Znojmo 1537 1550 1 soutěž
2013/2014 6 Orel Ořechov 2002 1980 Ševčík Leoš TJ Spartak Adamov 1987 ½ soutěž
2013/2014 5 Orel Ořechov 2002 1980 Fojtách Ivan TJ Znojmo 1968 1961 ½ soutěž
2013/2014 4 Orel Ořechov 2002 1980 Jireš Jiří MKS Vyškov 1880 1897 1 soutěž
2013/2014 3 Orel Ořechov 2002 1980 Řehůřek Jiří ŠK Bystrc Oilers 1772 1717 1 soutěž
2013/2014 2 Orel Ořechov 2002 1980 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice 2058 1832 1 soutěž
2013/2014 1 Orel Ořechov 2002 1980 Uřičář Zdeněk ŠK Veselí nad Moravou 1982 1940 1 soutěž
2013/2014 7 TJ Štefanydes Polička 2002 1980 Šafařík Jakub ŠK ZVU Engineering Lípa A 2055 2058 0 soutěž
2013/2014 6 TJ Štefanydes Polička 2002 1980 Duczynski Martin ŠK AD Jičín B 2145 2143 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Štefanydes Polička 2002 1980 Vaculík Jakub TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2026 2014 0 soutěž
2012/2013 11 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1984 1969 Hruška Vladimír Sokol Střelice A 1950 1932 1 soutěž
2012/2013 10 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1984 1969 Hrdina Jiří ŠK Kuřim C 1703 1 soutěž
2012/2013 8 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1984 1969 Kubíček Jiří TJ Čechie Zastávka 1856 1928 ½ soutěž
2012/2013 7 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1984 1969 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice 1633 1 soutěž
2012/2013 6 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1984 1969 Šebek Jan VSK Univerzita Brno 1846 0 soutěž
2012/2013 5 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1984 1969 Parák Dominik SPgŠ + G Znojmo A 2090 2071 ½ soutěž
2012/2013 4 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1984 1969 Effenberger Adam Šachový klub Lokomotiva Brno F 1709 1 soutěž
2012/2013 3 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1984 1969 Přibyl Radek ŠK Tetčice B 1849 2076 0 soutěž
2012/2013 2 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1984 1969 Jelen Jiří TJ Znojmo B 1849 1892 1 soutěž
2012/2013 1 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1984 1969 Strnad Ondřej ŠK Duras BVK Královo Pole D 1829 1831 ½ soutěž
2012/2013 11 Orel Ořechov 1984 1969 Hampel David SK Tetčice 1946 1935 ½ soutěž
2012/2013 10 Orel Ořechov 1984 1969 Fuchs Luděk ŠK Duras BVK Brno C 2016 1957 1 soutěž
2012/2013 9 Orel Ořechov 1984 1969 Čáp Martin ŠK 64 Brno 2065 2072 ½ soutěž
2012/2013 8 Orel Ořechov 1984 1969 Seidl Antonín ŠK Lokomotiva Brno D 2028 2042 0 soutěž
2012/2013 7 Orel Ořechov 1984 1969 Pekárková Eva ŠK Lokomotiva Brno C 1954 1950 ½ soutěž
2012/2013 6 Orel Ořechov 1984 1969 Točev Dosi ŠK Lokomotiva Brno B 1774 1774 1 soutěž
2012/2013 5 Orel Ořechov 1984 1969 Komprda Petr ŠK Garde Lipovec 2054 0 soutěž
2012/2013 4 Orel Ořechov 1984 1969 Nekula Richard TJ Znojmo 2042 1957 1 soutěž
2012/2013 3 Orel Ořechov 1984 1969 Kalendovský Jan ŠK Bystrc Oilers 2029 1991 ½ soutěž
2012/2013 2 Orel Ořechov 1984 1969 Mouryc Tomáš MKS Vyškov 1979 1955 ½ soutěž
2012/2013 1 Orel Ořechov 1984 1969 Myšulka Jiří ŠK Hodonín 1852 1866 1 soutěž
2011/2012 11 ŠK Lokomotiva Brno A 2018 2031 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto 1999 2006 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno A 2018 2031 Komárek David TJ ŠO Chrudim 2136 2147 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno A 2018 2031 Pačovský Jiří AKIS Pardubice 2264 2262 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno A 2018 2031 Mezlík Stanislav ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1893 1907 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno A 2018 2031 Machlowski Slawomir Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2170 2162 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno A 2018 2031 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2115 2111 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno A 2018 2031 Holásek Pavel Šachový klub Ústí nad Orlicí 2065 2069 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno A 2018 2031 Macharáček Šimon ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2186 2185 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno A 2018 2031 Buchníček Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2330 2330 0 soutěž
2011/2012 10 TJ Štefanydes Polička 2018 2031 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1812 0 soutěž
2011/2012 9 TJ Štefanydes Polička 2018 2031 Kalous Tomáš SK+Sokol Žamberk 1889 1889 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ Štefanydes Polička 2018 2031 Vondra Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 1955 1984 0 soutěž
2011/2012 7 TJ Štefanydes Polička 2018 2031 Ondrej Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 1896 1898 ½ soutěž
2011/2012 6 TJ Štefanydes Polička 2018 2031 Honek Jan TJ Jiskra Heřmanův Městec 1825 0 soutěž
2011/2012 5 TJ Štefanydes Polička 2018 2031 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim B 2092 2135 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Štefanydes Polička 2018 2031 Kraus Ondřej Rapid Pardubice C 1988 1965 0 soutěž
2011/2012 3 TJ Štefanydes Polička 2018 2031 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1959 2012 0 soutěž
2011/2012 2 TJ Štefanydes Polička 2018 2031 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto C 1767 1 soutěž
2011/2012 1 TJ Štefanydes Polička 2018 2031 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1799 1911 ½ soutěž
2010/2011 11 TJ Štefanydes Polička "C" 1995 Hon Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1887 1 soutěž
2010/2011 10 TJ Štefanydes Polička "C" 1995 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny "E" 1757 1 soutěž
2010/2011 9 TJ Štefanydes Polička "C" 1995 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice "B" 1959 1 soutěž
2010/2011 8 TJ Štefanydes Polička "C" 1995 Vobořil Pavel ŠK Rapid Matadors 2025 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ Štefanydes Polička "C" 1995 Kučera Jan TJ Spartak Choceň 1983 0 soutěž
2010/2011 6 TJ Štefanydes Polička "C" 1995 Culek Karel TJ ŠO Chrudim "C" 1786 ½ soutěž
2010/2011 5 TJ Štefanydes Polička "C" 1995 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny "F" 1380 1 soutěž
2010/2011 4 TJ Štefanydes Polička "C" 1995 Adámek Milan ŠO DDM Hlinsko 1933 0 soutěž
2010/2011 3 TJ Štefanydes Polička "C" 1995 Novotný Aleš ŠK Rapid Teenagers 1780 1 soutěž
2010/2011 2 TJ Štefanydes Polička "C" 1995 Kourek Jozef 2222 ŠK Polabiny "D" 2120 ½ soutěž
2010/2011 1 TJ Štefanydes Polička "C" 1995 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička "B" 2136 ½ soutěž
2010/2011 11 TJ Štefanydes Polička 1995 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim "B" 1821 0 soutěž
2010/2011 10 TJ Štefanydes Polička 1995 Glöckner Jaromír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1925 ½ soutěž
2010/2011 9 TJ Štefanydes Polička 1995 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1872 1 soutěž
2010/2011 8 TJ Štefanydes Polička 1995 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto "C" 1753 1 soutěž
2010/2011 7 TJ Štefanydes Polička 1995 Hájek Jaroslav ŠK Vysoké Mýto "B" 2028 1 soutěž
2010/2011 6 TJ Štefanydes Polička 1995 Veselý Emanuel Rapid Pardubice 1851 1 soutěž
2010/2011 5 TJ Štefanydes Polička 1995 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1967 0 soutěž
2010/2011 4 TJ Štefanydes Polička 1995 Krátký Josef TJ Lanškroun 1911 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Štefanydes Polička 1995 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny "C" 2032 0 soutěž
2010/2011 2 TJ Štefanydes Polička 1995 Kozák David TJ Lokomotiva Česká Třebová 1826 1 soutěž
2010/2011 1 TJ Štefanydes Polička 1995 Mazura Miloš SK + Sokol Žamberk 1907 ½ soutěž
2009/2010 10 Sokol Městečko Trnávka 2003 Pěkník Milan TJ Sokol Němčice 1874 1 soutěž
2009/2010 9 Sokol Městečko Trnávka 2003 Hevera Jakub Lokomotiva Česká Třebová D"" 1100 1 soutěž
2009/2010 7 Sokol Městečko Trnávka 2003 Kozák David ŠK Svitavy C"" 1651 1 soutěž
2009/2010 6 Sokol Městečko Trnávka 2003 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička F"" 1655 1 soutěž
2009/2010 5 Sokol Městečko Trnávka 2003 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička D"" 1805 1 soutěž
2009/2010 4 Sokol Městečko Trnávka 2003 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička E"" 1399 1 soutěž
2009/2010 3 Sokol Městečko Trnávka 2003 Kovář Lukáš Lokomotiva Česká Třebová C"" 1250 1 soutěž
2009/2010 2 Sokol Městečko Trnávka 2003 Riedl Vladimír ŠK Svitavy B"" 1664 1 soutěž
2009/2010 1 Sokol Městečko Trnávka 2003 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl B"" 2038 0 soutěž
2009/2010 11 TJ Štefanydes Polička B"" 2003 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1821 1 soutěž
2009/2010 10 TJ Štefanydes Polička B"" 2003 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk B"" 1788 ½ soutěž
2009/2010 9 TJ Štefanydes Polička B"" 2003 Belobrad Ivan SK + Sokol Žamberk A"" 2051 ½ soutěž
2009/2010 7 TJ Štefanydes Polička B"" 2003 Janeček Miroslav SK + Sokol Žamberk C"" 1482 1 soutěž
2009/2010 6 TJ Štefanydes Polička B"" 2003 Merta Josef Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1827 1 soutěž
2009/2010 5 TJ Štefanydes Polička B"" 2003 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1851 ½ soutěž
2009/2010 4 TJ Štefanydes Polička B"" 2003 Kotva Milan ŠK Svitavy 2063 0 soutěž
2009/2010 3 TJ Štefanydes Polička B"" 2003 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová B"" 1930 0 soutěž
2009/2010 2 TJ Štefanydes Polička B"" 2003 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2135 ½ soutěž
2009/2010 1 TJ Štefanydes Polička B"" 2003 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun B"" 2253 0 soutěž
2008/2009 11 TJ Štefanydes Polička B 2005 Provazník Jiří ŠK Rapid Teenagers 1891 1 soutěž
2008/2009 10 TJ Štefanydes Polička B 2005 Pačovský Martin TJ Jiskra Heřmanův Městec 1938 0 soutěž
2008/2009 9 TJ Štefanydes Polička B 2005 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E 1989 ½ soutěž
2008/2009 8 TJ Štefanydes Polička B 2005 Roušar Zdeněk ŠO DDM Hlinsko 1951 1 soutěž
2008/2009 7 TJ Štefanydes Polička B 2005 Pokorný Zdeněk TJ ŠO a DDM Chrudim C 2319 0 soutěž
2008/2009 6 TJ Štefanydes Polička B 2005 Vobořil Pavel AKIS Pardubice 2026 0 soutěž
2008/2009 5 TJ Štefanydes Polička B 2005 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto C 1956 1 soutěž
2008/2009 4 TJ Štefanydes Polička B 2005 Nožička Karel 2222 ŠK Polabiny F 1378 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Štefanydes Polička B 2005 Starý Stanislav Spartak Choceň B 1411 1 soutěž
2008/2009 2 TJ Štefanydes Polička B 2005 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1984 ½ soutěž
2008/2009 1 TJ Štefanydes Polička B 2005 Komárek David TJ Štefanydes Polička C 2141 0 soutěž
2008/2009 9 Sokol Městečko Trnávka 2005 Kapoun Milan Jiskra Litomyšl B 1747 1 soutěž
2008/2009 8 Sokol Městečko Trnávka 2005 Dvořák Slavomil TJ Sokol Krouna 1899 1 soutěž
2008/2009 7 Sokol Městečko Trnávka 2005 Kovář Václav Lokomotiva Česká Třebová C 1250 1 soutěž
2008/2009 5 Sokol Městečko Trnávka 2005 Jedlička Eduard ŠK Svitavy C 1680 0 soutěž
2008/2009 4 Sokol Městečko Trnávka 2005 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička E 1648 1 soutěž
2008/2009 3 Sokol Městečko Trnávka 2005 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička D 1335 ½ soutěž
2008/2009 2 Sokol Městečko Trnávka 2005 Urbánek Josef ŠK Tropic Lanškroun 1590 1 soutěž
2008/2009 1 Sokol Městečko Trnávka 2005 Pail Milan TJ Sokol Němčice 1893 1 soutěž
2007/2008 11 TJ Štefanydes Polička B 2069 Prokůpek Marek SYNPO Pardubice 1936 1 soutěž
2007/2008 10 TJ Štefanydes Polička B 2069 Vondra Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 1986 0 soutěž
2007/2008 9 TJ Štefanydes Polička B 2069 Pečinka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2056 0 soutěž
2007/2008 8 TJ Štefanydes Polička B 2069 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2050 0 soutěž
2007/2008 7 TJ Štefanydes Polička B 2069 Procházka Petr TJ Lanškroun 1929 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Štefanydes Polička B 2069 Hanus Michal ŠO Chrudim B 1903 1 soutěž
2007/2008 5 TJ Štefanydes Polička B 2069 Slabý Miloš AKIS Pardubice 1925 1 soutěž
2007/2008 4 TJ Štefanydes Polička B 2069 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 1984 1 soutěž
2007/2008 3 TJ Štefanydes Polička B 2069 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2024 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Štefanydes Polička B 2069 Maceška Bohumír SK Žamberk 1859 0 soutěž
2007/2008 1 TJ Štefanydes Polička B 2069 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 1884 ½ soutěž
2007/2008 11 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2069 Šebesta Petr 2222 ŠK POLABINY C 2109 1 soutěž
2007/2008 10 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2069 Trhal Tomáš ŠK VYSOKÉ MÝTO A 1884 ½ soutěž
2007/2008 9 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2069 Feldvábl Vilém TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 1759 ½ soutěž
2007/2008 8 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2069 Sedláček Petr ŠK 64 BRNO A 2020 ½ soutěž
2007/2008 7 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2069 Cetkovský Petr OREL OŘECHOV A 2101 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2069 Trojan Luboš 2222 ŠK POLABINY B 2050 ½ soutěž
2007/2008 5 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2069 Bradáč Roman ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2050 ½ soutěž
2007/2008 4 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2069 Dvořák Karel ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2114 0 soutěž
2007/2008 3 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2069 Holemář David BYDO ZAKŘANY A 2319 ½ soutěž
2006/2007 11 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2051 Chloupek Libor ŠK GARDE LIPOVEC 1964 0 soutěž
2006/2007 10 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2051 Novák Aleš EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2044 ½ soutěž
2006/2007 9 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2051 Horák Miroslav TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 1868 1 soutěž
2006/2007 8 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2051 Sysel Jiří ŠK BYDO ZAKŘANY A 1933 1 soutěž
2006/2007 7 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2051 Vlk Miroslav TJ ZNOJMO A 2049 ½ soutěž
2006/2007 6 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2051 Vojáček Zdeněk ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 1865 0 soutěž
2006/2007 5 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2051 Vyparina Matej 2222 ŠK POLABINY C 2237 0 soutěž
2006/2007 3 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2051 Svoboda Ivo TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2024 0 soutěž
2006/2007 2 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2051 Hájek Jaroslav TJ SOKOL ZAJEČICE 1895 1 soutěž
2006/2007 1 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2051 Rychtecký Miroslav ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2035 1 soutěž
2006/2007 11 TJ Štefanydes Polička B 2051 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2091 0 soutěž
2006/2007 10 TJ Štefanydes Polička B 2051 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1877 0 soutěž
2006/2007 9 TJ Štefanydes Polička B 2051 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí B 1963 1 soutěž
2006/2007 8 TJ Štefanydes Polička B 2051 Maceška Bohumír SK Žamberk 1851 0 soutěž
2006/2007 7 TJ Štefanydes Polička B 2051 Zelenka Jaroslav KONTAX Pardubice 2045 ½ soutěž
2006/2007 6 TJ Štefanydes Polička B 2051 Zámečník Jan ŠO Chrudim B 1720 1 soutěž
2006/2007 5 TJ Štefanydes Polička B 2051 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 1946 1 soutěž
2006/2007 4 TJ Štefanydes Polička B 2051 Vobořil Pavel SYNPO Pardubice 2019 ½ soutěž
2006/2007 3 TJ Štefanydes Polička B 2051 Šmajzr Martin Jiskra Ústí nad Orlicí A 2142 ½ soutěž
2006/2007 2 TJ Štefanydes Polička B 2051 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 2029 1 soutěž
2006/2007 1 TJ Štefanydes Polička B 2051 Vávra Radim 2222 ŠK Polabiny D 2067 ½ soutěž
2005/2006 11 Štefanydes Polička B 2075 Kučera Jan Spartak Choceň 1908 1 soutěž
2005/2006 10 Štefanydes Polička B 2075 Vymetálek Petr ŠO K a.s. Kunvald 1812 1 soutěž
2005/2006 9 Štefanydes Polička B 2075 Papáček Miloš Spartak OEZ Letohrad B 1949 1 soutěž
2005/2006 8 Štefanydes Polička B 2075 Zeinert Michal Lokomotiva Česká Třebová 2092 ½ soutěž
2005/2006 7 Štefanydes Polička B 2075 Kotva Milan Slovan Moravská Třebová 2122 1 soutěž
2005/2006 6 Štefanydes Polička B 2075 Zámečník Bohumír ŠK Žamberk B 2001 0 soutěž
2005/2006 5 Štefanydes Polička B 2075 Blaško Štěpán Jiskra Ústí nad Orlicí B 1879 ½ soutěž
2005/2006 4 Štefanydes Polička B 2075 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí C 2010 1 soutěž
2005/2006 3 Štefanydes Polička B 2075 Dostálek Vladimír Sokol Horní Čermná 1672 1 soutěž
2005/2006 2 Štefanydes Polička B 2075 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1814 0 soutěž
2005/2006 1 Štefanydes Polička B 2075 Pokorný Tomáš FYGR Lanškroun 2276 0 soutěž
2005/2006 9 Štefanydes Polička C 2075 Riedl Tomáš ŠK Svitavy B 1720 0 soutěž
2005/2006 8 Štefanydes Polička C 2075 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald B 1698 1 soutěž
2005/2006 7 Štefanydes Polička C 2075 Vavroušek Petr Spartak Choceň B 1846 1 soutěž
2005/2006 6 Štefanydes Polička C 2075 Novák Miroslav TJ Lanškroun B 1701 1 soutěž
2005/2006 5 Štefanydes Polička C 2075 Burian Michal Sokol Městečko Trnávka 1818 0 soutěž
2005/2006 4 Štefanydes Polička C 2075 Borek Pavel Lokomotiva Česká Třebová B 1876 ½ soutěž
2005/2006 3 Štefanydes Polička C 2075 Pečinka Martin Jiskra Ústí nad Orlicí D 1709 ½ soutěž
2005/2006 2 Štefanydes Polička C 2075 Solil Roman Tropic Lanškroun 1859 ½ soutěž
2005/2006 1 Štefanydes Polička C 2075 Martinec Jan ŠK Žamberk C 1738 1 soutěž
2004/2005 9 Štefanydes Polička D 2056 Minář Pavel TROPIC Lanškroun A 1000 1 soutěž
2004/2005 8 Štefanydes Polička D 2056 König Milan ŠK Linhartice 1527 1 soutěž
2004/2005 7 Štefanydes Polička D 2056 Nejedlý Lukáš Jiskra Ústí nad Orlicí E 1250 1 soutěž
2004/2005 6 Štefanydes Polička D 2056 Valenta Rudolf Sokol Mistrovice 1488 1 soutěž
2004/2005 5 Štefanydes Polička D 2056 Pail Milan Sokol Němčice 1883 0 soutěž
2004/2005 4 Štefanydes Polička D 2056 Cimprich Miroslav Sokol Horní Čermná B 1559 1 soutěž
2004/2005 3 Štefanydes Polička D 2056 Heger Miroslav TROPIC Lanškroun B 1698 1 soutěž
2004/2005 2 Štefanydes Polička D 2056 Křivohlávek David TJ Lanškroun C 1433 1 soutěž
2004/2005 1 Štefanydes Polička D 2056 Kopal Vladimír SK Žamberk D 1000 1 soutěž
2004/2005 11 Štefanydes Polička B 2056 Zeinert Michal Jiskra Ústí nad Orlicí B 2115 ½ soutěž
2004/2005 10 Štefanydes Polička B 2056 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1962 1 soutěž
2004/2005 9 Štefanydes Polička B 2056 Hrubeš Pavel SK Žamberk 2130 0 soutěž
2004/2005 8 Štefanydes Polička B 2056 Korol Jiří Synpo Pardubice 2073 1 soutěž
2004/2005 7 Štefanydes Polička B 2056 Kaderka Radek Eurokomplex Autoskla Pardubice 2111 ½ soutěž
2004/2005 6 Štefanydes Polička B 2056 Řezníček Jan TJ ŠO Chrudim B 2280 ½ soutěž
2004/2005 5 Štefanydes Polička B 2056 Vávra Radim 2222 ŠK Polabiny B 2069 0 soutěž
2004/2005 4 Štefanydes Polička B 2056 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2022 0 soutěž
2004/2005 3 Štefanydes Polička B 2056 Hájek Lukáš Sokol Zaječice 2101 0 soutěž
2004/2005 2 Štefanydes Polička B 2056 Šmajzr Martin Jiskra Ústí nad Orlicí A 2150 0 soutěž
2004/2005 1 Štefanydes Polička B 2056 Kastner Oldřich Štefanydes Polička A 2177 0 soutěž
2003/2004 11 Štefanydes Polička B 2043 Kameník David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1810 1 soutěž
2003/2004 10 Štefanydes Polička B 2043 Zeman Martin Jiskra Litomyšl 1980 0 soutěž
2003/2004 9 Štefanydes Polička B 2043 Brdíček David SK Žamberk B 1656 ½ soutěž
2003/2004 8 Štefanydes Polička B 2043 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2077 ½ soutěž
2003/2004 7 Štefanydes Polička B 2043 Plotek Evžen Spartak Choceň 1984 1 soutěž
2003/2004 6 Štefanydes Polička B 2043 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2033 ½ soutěž
2003/2004 5 Štefanydes Polička B 2043 Poslušný Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1889 1 soutěž
2003/2004 2 Štefanydes Polička B 2043 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy 1801 ½ soutěž
2003/2004 1 Štefanydes Polička B 2043 Červený Petr Štefanydes Polička C 2043 ½ soutěž
2003/2004 10 TJ Štefanydes Polička 2043 Jasanský Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1854 ½ soutěž
2003/2004 9 TJ Štefanydes Polička 2043 Papáček Miloš SK Žamberk 1856 ½ soutěž
2003/2004 8 TJ Štefanydes Polička 2043 Fiala Milan CHS Chotěboř 1791 0 soutěž
2003/2004 6 TJ Štefanydes Polička 2043 Krejčí Jan 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 1717 1 soutěž
2003/2004 3 TJ Štefanydes Polička 2043 Křivohlávek Miroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1781 ½ soutěž
2003/2004 2 TJ Štefanydes Polička 2043 Janderová Jana TJ Synthesia Pardubice C 1783 1 soutěž
2003/2004 1 TJ Štefanydes Polička 2043 Daněk Pavel Eurokomplex Autoskla Pardubice 1955 1 soutěž